Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια

Καλωσηρθες Σταυρουλα.μπραβο που περασατε καλα..που κ που το χρειαζομαστε κ αυτο.

ο Στρατουλης μας τι κανει :?::?: ειδες που τσαμπα ανησυχεις :?: το καθε μωρακι κανει αλλα πραγματα :?:

κ μεις εχουμε πολυ γκρινια με τα ουλα δεν ξερω αν θα βγαλουμε δοντακι παντως εχουμε τρελη φαγουρα κ πολλα σαλια.

Μαρακι μου εσυ πως εισαι :?::?::?: ο γιος σου :?::?: ειναι καλυτερα τωρα :?::?:

Χριστινακι ο μανολης σου πως κοιμηθηκε :?::?: ενταξει ειναι τωρα :?::?:

ρε κοριτσια τι ειναι ολα αυτα τα στεναχωρα που εχετε γραψει στο skype :!::!::!::!: δεν τα σχολιαζω εδω αλλα αργοτερα στο αλλο.

Νανσυ τι καλα που περασατε κ σεις ομορφα :!::!::!: μπραβο σου που ασχολεισαι τοσο με τα γεννεθλια κ φτιαχνεις ωραια πραγματα.καλα λεει οαντρας σου φετος σε παιδοτοπο.

Λιακι,Λιακι,Λιακι,Λιακι......οτι κ να σου γραψω ειναι λιγο μπροστα σαυτα που νιωθεις αυτο τον καιρο.ειμαστε δω για σενα..ακους.....οτι χρειαστεις ειμαστε εδω..το ξερω ειναι δυσκολο αυτο που περνας..αλλα κανε κ συ μια προσπαθεια..ισως φτιαξουν τα πραγματα...φιλακια στα μπουτακια του Στρατουλη σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερουδια γλυκες μου!

Μπηκα στα πεταχτα να σας διαβασω γιατι φευγω τωρα...

Νανσουλα πολυ ωραια η προσκληση , εχεις φαντασια και γουστο μπραβο σου.

Λιακι να σκεφτεσαι οτι εχεις και το παρεακι σου γλυκια μου, δεν εισαι μονη, μακιααααααα πολλααααα.

Ελενακι το βλεπω και εγω στο δρομο ο κοσμος εχει λαλησει! Και σε εμενα φτηνει την πιπιλα και βαζει ολο τα χερακια του στο στομα και ακουγεται που τα μασουλαει :lol:

Μπρουμυτα και εγω εχω αρχισει να τον βαζω απο προχθες για λιγο καθε φορα ...γυριζει το κεφαλι του αριστερα δεξια αλλα ακομα δεν μπορει να το σηκωσει...Μετα αρχιζει την τσαντιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα εχω διαβασει καποια πραγματακια βλεπω εδω μανουλες με παραπανω παιδακια απο ενα πειτε μου εντυπωσεις να το παρω αποφαση κ εγω να χει παρεουλα ο βασιλακης μου???διαβαζω ετοιμασιες για παρτυ με το καλο να τα φτιαξεις ολα κ εμενα στης 24-9 εγινε 2 ο δικος μου καναμε μπαρμπεκιου στην αυλη γιατι πολλα παιδακια σε ενα σπιτι ειναι λιγο ζορι οπως ελεγε κ η νανσυ κ εγω στις αρχες ολα στολισμενα τα χα κ τωρα στολισμενα τα χω αλλα με παιχνιδια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω κ εγω που εχω διδυμα.η μπεμπα που ναι αδυνατουλα θελει μονο μπρουμιτα κ σηκωνεται κ γενικα κανει σαν χελωνιτσα!!αφου ετσι την λεω!!ο χοντρουλης αντιθετα οποτε τον βαζω μπρουμητα ή θα κοιμηθει ή τσαντιζεται γιατι δεν μπορει ουτε το κεφαλι του να σηκωσει!!αλλα εχουν κ μεγαλη διαφορα στο βαρος κ πιστευω κ αυτο παιζει ρολο.αυτος εχει δυναμη στα ποδια κ μπεμπα στο επανω μερος του σωματος.

αυριο θα φυγει παλι ο αντρας μου κ παει η κυριακατικη βολτα..κ να παμε σημερα δε το κοβω..την αλλη εβδομαδα παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν σου αρεσουν τα παιδια ολα θασου φανουν ευκολα με δευτερο παιδακι!

αληθεια πως κ μπηκες στο ποστακι μας;;μας διαβαζες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphine σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα.

αριαδνη μια φιλικη συμβουλη κ απο μενα ειναι να μειωσεις σταδιακα τα γευματα κ θα κοπει μονο του το γαλατακι ειναι πιο φυσικο καλυτερα να μην επιβαρυνεις τον οργανισμο σου με φαρμακα κ το μικρακι σου θα το παρει πιο ομαλα εγω ετσι εκανα κ δε χρειαστηκαν χαπια ουτε πονεσα καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα διαβαζω λιγο απο ολα να σου πω κουκλιτσα μου περνω γνωμες απο τις αλλες μανουλες μου αρεσε ο τιτλος σας κ το παρεακι δεν εχω διαβασει πολλα για σας ,τα μωρακια σου ειναι κουκλακια να σου ζησουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο ειναι τα διδυμουλια σου ??απο οτι καταλαβα εχεις κ τριτο σε θαυμαζω πραγματικα κοριτσακι μου με 2 μικρουλακια ιδιας ηλικιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε μικρουλικα μωρακια κ μου θυμιζουν τα παλια η αδερφη μου εκανε ενα κοριτσακι προσφατα ειναι 3 μηνων η μπεμπουλα μας κ τωρα βγαζει δοντακια αρχιζει κ μονολογει κ τρελαινομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι τα δικα μου στη φωτο.ναι πηγα κ για δευτερο κ μου ηρθε αλλα ενα δωρο..

εχω καλοβολα μωρα για αυτο τα καταφερνω αλλιως δε θα την παλευα γιατι δεν εχω κ βοηθεια.τα διδυμα ειναι 2,5 μηνων κ η κορη μου 2,5 χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια καπως καλυτερα ο αντωνης αλλα με παρακολουθηση κ συζητηση με ομαλο τροπο..να μη φαινεται οτι κ καλα τον πιεζω η τον πρηζω οπως λεει καμια φορα!!

magykal αν εχετε αποφασισει για δευτερο βαρατε!!!!!μην καθεστε..τα παιδια μου εχουν πολυ μεγαλη διαφορα 12 χρονια ,αλλα ετυχε..αν μπορεσουμε για αδερφακι μικρο στην μπεμπα μου θα το αποφασιζα μετα απο κανα χρονο..

νανσυ εγω για να πω την αληθεια βαριεμαι να φτιαχνω τοσα πραματα!!τα εκανα οταν ηταν μικρος ο αντωνης..40 παιδια στο δωματιο του κ 30 γυναικες στο σαλονι..μου αρεζε πολυ,αλλα τωρα δεν...το δωματιο του μη χαρακτηρισω πως γινοταν..το χαλι ειχε γαριδακια-τουρτες-πλαστελινες-μαρκαδορους κ οτι μπορεις να φανταστεις!!τζαμπα πηγαινε ο καθαρισμα της προηγουμενης μερας!!κοιταω τωρα τις φωτο λ λεω τι ομορφα που ηταν κ χαλαλι η κουραση κ το μπουρδελο που γινοταν απο βρωμια!!τωρα θελει με τους φιλους να βγαινει εξω για παρτι μεταξυ τους..να μην ειμαι εγω..δεν θελει..

οσο για τα κιλα πιστευω πως παιζουν ρολο στο πως κινουντε τα μωρα..

καλημερα λιλ!!!!!!κ εμενα βαζει οτι βρει στο στομα της!!!μεχρι κ τα μαλλια μου τα τραβαει για να τα βαλει στο στομα..πεφτουν που πεφτουν τα μαλλια μου,μου τα τραβαει κ αυτη με δυναμη!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μια απορια..στις 15 του μηνος κλεισαμε τον τεταρτο μηνα..ποσο λεμε?4 μηνων η 5?με εχει μπερδεψει μια θεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή κι εμείς στον 3ο μήνα το κάναμε το εμβόλιο. Όντως κάθε γιατρός έχει την δική του τακτική. Βέβαια εμείς το κάναμε τον 3ο μήνα γιατί ο 2ος ήταν ο Αύγουστος όπου είχε καύσωνες και δεν είχε και ιώσεις.

Να σου ζήσει το βλασταράκι σου τέλεια τα κιλάκια της.

Εμένα όποτε κοιμάται καλά μέσα στη μέρα κοιμάται ακόμα καλύτερα το βράδυ. Κάνει πιο ήσυχο ύπνο χωρίς υπερένταση. Ίσως Χριστίνα να έφταιγε κάτι άλλο κι όχι ότι κοιμόταν όλη μέρα.

Νάνση κι εμείς είμαστε στην εθνική και βάλαμε και τον μπέμπη εννοείται. Μόνο για τον μπέμπη πληρώνουμε 800 το χρόνο αλλά αξίζει και όσες φορές έχω πάει σε γιατρό της εθνικής έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη.

Νάνσυ αυτό είναι καινούριο δόντι ή από τα πρώτα της Σάντυ? Γιατί αν είναι από τα πρώτα τι σε νοιάζει θα βγει καινούριο πιο καλό.

Εγώ ντουλάπες αρνούμαι να κάνω μέχρι να αλλάξει ο καιρός. Άλλωστε μερικά για τα πρώτα κρύα τα έχω ήδη κάτω.

Ερώτηση: Ψώνισα κάτι μαλλινάκια του μπέμπη από Ζάρα ζακετούλες κυρίως. Τα μάλλινα σε τι πρόγραμμα τα πλένεται?? και με τι απορρυπαντικό? το ίδιο απορρυπαντικό με τα υπόλοιπα? Εγώ τα άλλα τα βάζω στα ευαίσθητα και στους 40 βαθμούς.

Αντωνία πολύ μουρίτσα ο Αναστάσης. Φαίνεται ότι είναι ευτυχισμένο μωρό γιατί έχει δώσει πολύ ψυχή η μανούλα του για να το μαγαλώσει ;) .

kikitsa καλως ήρθες και πάλι και μπράβο που επέμενες και τα κατάφερες πάλι με τον θηλασμό.

Λελούκοοο μουυυ έχεις ρήξει ψυχολογικά όλο το φόρουμ. Αλλά ότι και να λέμε εμείς εσύ το περνάς. Προσπάθησε να στηριχτείς στους δικούς σου ανθρώπους (φίλους-οικογένεια) για να νοιώσεις καλύτερα.

Νάνσυ σούπερ το προσκλητήριο χαράς το κουράγιο σου.

Καλως ήρθες magykal να σου ζήσει το παιδάκι σου. Τα μωρά που έχει η Νάνσυ δεν είναι τα δικά της είναι ψεύτικη φωτογραφία :lol:

Έλενα σε θυμήθηκα χτες που είχα πάει στο metro mall ήμουν στο ασανσέρ και μία έδωσε το χέρι της στον Στρατούλη μου και αυτός της το έπιασε. Καλά μετά πέσανε μωρομάντιλα πανικού. :lol: Συμφωνώ ότι δεν πάει καλά ο κόσμος.

Επιτέλους έφτασα στην τελευταία σελίδα. Παράτησα τα πάντα για να σας διαβάσω και μετά θα μπω λίγο skype να δω αν είναι καμία μέσα.

Νάνσυ εμένα δεν μπαίνει ο υπολογιστής στο skype με το που ανοίγω το pc. Μου βγάζει να βάλω τους κωδικούς μου και αν δεν τους ξέρει ο άντρας μου (που δεν τους ξέρει) δεν μπορεί να μπει να σας διαβάσει.

Μαράκι 4 μηνών λέμε. Κι εμένα μου τραβάει τα μαλλιά ο μικρός και σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο πράγμα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeres koritsaki mou...

Geia sou Magycal.

Lil mou egw th mpempa th vazw edw kai 15 meres shkwnetai kai gyrizei anaskela.Einai zorikh.H paidiatros mou eipe oti cyxokinhtika einai polu pio panw apo thn hlikia ths...Ti kanei to kouklaki mas???Douleueis kanonika pia???

Stayroula mou pou eisai????Logika tha ta pluneis me to idio aporrypantiko alla den eimai kai h eidikh...

Maraki,les 4 mhnwn oti eisai....oxi 5,pente tha eisai molis ta kleiste!!!

Shmera to programma exei douleies,laikh,market kai voltes....Vlepete einai olh mera o antras mou kai mou fainetai periergo...

Elena mou,perimenoume ta nea sou apo mpempoula...Gia na doume oi provlepseis sou peri kilwn tha einai mesa????Makari na mhn ponesei to manaraki sou!!!!!

Filakiaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νενε μου ευχαριστω για το καλοσωρισμα αχ γελασα πολυ θεαματικη εισοδο εκανα η χαζη ξανθια νομιζα οτι ειναι αληθινη η φωτο τα μικρουλακια χαχαχαχα...ειμαι στη δουλεια κ βαριεμαι τρελα σαββατο ειναι πολυ σπαστικο να δουλευεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!αποτι καταλαβα τα σημαντικα τα λετε πια στο σκαιπ εεε????? :(:(:(:(

αρα να κανουμε και οι υπολοιπες σκαιπ?

λιακι δεν ξερω τι εγινε γιατι δεν εχω μπει σκαιπ, φανταζομαι αρκετη ανακατοσσουρα για να σαι ετσι!εμεις εδω ειμαστε ε!κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delpine 4 μηνων γινατε αρα μαλλον 4 λεγε εσυ κ οδευεται για 5 χιχιχι

καλα δυδυμομανουλα υποκλινομαι 3 ζουζουνια κ κοντινες ηληκιες ουαου σκαιπ εγω δεν εχω δυστυχως ειμαι στη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου 6 χρονων αλλαζουν τα δοντια αλλα πρεπει να το φτιαξουμε γιατι μεχρι να 6 εαν το αφησουμε θα γινουν χαλια κ θα νοιωθει ασχημα.τα πρωτα δοντια ειναι πολυ ευαισθητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν καταλαβα καλα λετε για ασφαλεια κ εγω στον βασιλη στην εθνικη τον εχω μας την εκανε δωρο ο παππους κ μας την πληρωνει αυτος αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενη αχριαστη να ναι βεβαια..

για τα μαλλινακια λοιπον κι εγω στα 40 τα βαζω με απορυπαντικο τωρα πια δικο μας ως εξι μηνων εβαζα δικα του μωρουδιστικα απλα μην βαλεις στυψιμο για να μεινουν αφρατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μαλλινακια στους 40 χωρις στυξιμο τα βαζω εγω για να ναι αφρατα με δικο μας απορυπαντικο εως εξι μηνων χρησιμοποιουσα εγω μωρουδιστικα απορυπαντικα κ μαλλακτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα είμαι σπίτι και κάνουμε δουλειές με τον άντρα μου για να τακτοποιηθουμε επιτέλους.

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τώρα αργότερα θα επανέλθω

Φιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλες δουλειες!!!!!!!με το καλο να τελειωσετε κ να μπειτε κανονικα στο σπιτι σας!!!!

σταυρουλα κ εγω στους 40 με αρκαδι!!τιποτα δεν επαθαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες μου και καλο σαββατοκυριακο να εχουμε :):):) . Δεν προλαβα να διαβασω οοοοοοοολα τα μυνηματα, μονο στο σκαιπ επειδη εκει γραψατε λιγα απο εχθες το βραδυ ;) .

Πιαστηκα και εγω με τις δουλειες, εχω την μικρη στο ρηλαξ που δοξα τω θεο δεν την ενοχλει ο θορυβος της σκουπας και ετσι μπορεσα να κανω τις δουλιτσες μου. Ο μικρος εννοειται οτι βλεπει ντισνει κλαμπ!!!!! Ηδη 1,5 ωρα και σε λιγο θα του το κλεισω. ειπα οτι θα τον αφηνω κανενα 2 ωρο να βλεπει για να μην του γινει τρελο κολλημα και μετα εχουμε αλλα :o:o:o:o

ΚΑλως μας ηρθες magykal και καλη διαμονη στο ομορφο ποστακι μας. Να χαιρεσαι το παιδακι σου και μακαρι να ερθει και ενα ακομη να του κανει παρεα, αφου το θελετε και εσεις :) . Ειναι δυσκολο να σου γραψουμε λιγα πραγματα για εμας, οσο για το αν εχουμε 1 ή 2 παιδακια στις πιο πολλες φαινεται απο τα τικερακια μας ;);) . Σιγα σιγα θα μας μαθεις, αν μπαινεις συχνα και παρακολουθεις τις απειρες συζητησεις μας :P

ΚΑνενα νεο απο το Λιακι μας δεν εχουμε απ' οτι βλεπω.... μακαρι να πανε ολα καλα. Της στελνουμε τη θετικη μας ενεργεια και την αγαπη μας :x:x:x:x:x:x:x:x

ΥΓ. Ελενακι διαβασε αυτο για την τριχοπτωση http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/1 ... %82.com%29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι μου να σαι καλα για το καλοσωρισμα θα μπω σιγα σιγα στο κλιμα εσυ βλεπω 2 ζουζουνακια τελεια!!!!το ενα ειναι μαλιστα κοντα με τον δικο μου τον ζουζουνακο..αχ εσεις κανετε δουλειτσες αμα σας πω οτι ζηλευω θα με πειτε μαζοχα??? :o:o ειμαι στη δουλεια κ εχω βαρεθει τη ζωη μου προτιμουσα να σιδερωνα κ να παιζα με το παιδακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδικα κ εγω το πολυ κανα 2ωρο αφηνω κ οχι συνεχομενα να σου πω γιατι ανησυχω για τα ματακια του μωρε μηπως κανει κακο...αν κ αυτες οι ωρες ειναι οι μονες που καθεται ησυχος ειναι πολυ βολικο παιδακι αλλα κ πολυ ζωηρο δε σταματαει λεπτο να κουνεται χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...