Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Καλημερα σας,

Νανσουλα η συναισθηματικη ελλειψη δεν ειναι οτι δεν το αγκαλιαζεις το παιδι οποτε μην εχεις τυψεις..Θα σου πω αλλα τωρα πρεπει να παω στο μαρκετ...Γελασα πολυ με τον πατερα σου και τη παντοφλα,καλα κανει η μικρη,να τα γραφει ολα,να ειναι διεκδικητικη,δυναμικη,η ζωη θα ειναι πολυ σκληρη.....Ο μικρος καλε ειναι πολυ μεγαλος.....

Αριαδνη μου,παλαβωσα με το σαιτ που μου εστειλεσ.Ενα θα σου πω εως τις 2.00 το βραδυ τα χαζευα,με ξαγρυπνησες....

Βουλα δεν μου εχεις απαντησει....

Maraki exoume th Voula gia symvoules....

Λιλ μου,ναι στη Παλαιοπαναγιτσα!!!

Ναταλακι καλο σιδερο...

Κατερινακι με το καλο να πεις home sweet home.... :D

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μανούλες και μωράκια και πιτσιρικάκια.

Ελένη το halterneck στο έδωσα σαν παράδειγμα. Πάντα εμείς γνωρίζουμε καλύτερα από τους άλλους τι μας πάει πόσο μάλλον εγώ που δεν σε έχω δει ποτέ. Μόνο χτες μέσω κάμερας :D .

Σαν νυφικό δεν μου άρεσε αυτό που έβαλες και επειδή είπες ότι δεν το θες φορτωμένο, αυτό και φορτωμένο μου φάνηκε αλλά και έχει και ουρά που δεν θες να έχει (εκτός αν το ζητήσεις χωρίς, αλλά θα είναι το ίδιο ωραίο χωρίς ουρά?). Επίσης, ακριβώς επειδή έχει στόλισμα στην κοιλιά θα σου τονίζει ακόμα πιο πολύ αυτό που δεν θες να σου τονίζει :lol:

Θα δω κι εγώ από το site που μου έστειλες και θα σου πω.

Οκ την επόμενη φορά δεν θα το κλείσω απότομα λοιπόν. Αν κάποια άλλη έχει πρόβλημα να μου το πει γενικότερα να μην το κλείνω. Γιατί όσο να'ναι μέσα στο σπίτι είμαστε χύμα και λογικό άλλωστε κάποια μπορεί να μην θέλει.

Κατερινάκι με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας. Άντε να βάλεις και το skype να σε γνωρίσουμε. Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι να έχει η μικρούλα σου.

Αντωνία να ζήσετε κι εσείς κλείσατε τους 4 μήνες μπράβο.

Νάνσυ να χαίρεσαι τον άντρα σου. Σε καταλαβαίνω γιατί μου αρέσει κι εμένα να μαζεύω κόσμο αλλά μετά το μετανιώνω πικρά :evil:

Lil κι εμένα βήχει ψεύτικα :lol::lol:

Νάνσυ τον γιατρό πρέπει να ρωτήσεις. Το πινακάκι στο βιβλιάριο που δείχνει πόσο πρέπει να είναι δεν δείχνει μόνο την ηλικία αλλά και το ύψος. Τον έχεις μετρήσει τι ύψος έχει?

Όσο για την Σάντυ μπορεί να παίζει ρόλο που δεν πήγε παιδικό. Λογικά τα παιδάκια που ξεκινάνε νωρίς παιδικό πρέπει να μιλάνε και πιο γρήγορα. Δεν νομίζω ότι φταίει κάτι άλλο. Και αφού μιλούσε με τα ξαδέρφια της μπορεί να έχει θέμα επικοινωνίας με τους μεγάλους και να θέλει να επικοινωνήσει περισσότερο με παιδιά της ηλικίας της. Λέω εγώ τώρα δεν ξέρω.

Εμείς καλά τα πήγαμε και σήμερα. Κοιμήθηκε από τις 10 μέχρι τις 5μιση και μετά από τις 6μιση μέχρι τις 8μιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete? Egw prospathisa na sas grapsw kai xtes to bradu alla den mporousa na to steilw giati sernotane o upologistis :( Elpizw suntoma na ginei format giati opou nanai de tha mporw na grafw katholou.

Xtes pigame tzampo kai pira telika mia basi pou mpainei mesa sto mpanaki tou mwrou kai to krataei me stiriksi, to ekana mpanio xtes moni mou kai einai teleio!! Itan polu eukolo giati oute glistrouse oute kounouse kai eixa kai ta duo xeria eleuthera gia na tin kanw mpanaki! To mono kako einai oti auto grafei panw oti einai mexri 6 minwn alla pisteuw oti epidi einai mikroswmi h mpempa isws to xrisimopoiisw kai ligo parapanw apo 6. Meta nomizw oti ta mwra outws h allws sturizontai ligo kai mona tous etsi den einai??

Pira kai ena paketo pou eixe mesa papakia, psarakia kai krokodilakia se diafora xrwmata!

Pira kai enan kathrefti autokinitou alla polu pseftiko mou fainetai kai einai kai mikros, den boleuei...Lia nomizw oti tha parw auton pou exeis parei kai esu mallon giati exw kai mia dosi strabwmaras kai xriazomai megalo kathrefti.

Lil ontws prepei na exei plaka pou skepazetai! Emena an paei to koubertaki sti mouritsa tis zorizetai polu, den kserw ti pathainei, nomizei oti pnigetai...xtes tis pige kai h kordela sta matia kai pali nomize oti pnigotan kai kounouse xeria podia sa treli kai nomizw oti krataei kai tin anasa tis :lol:

Auto pou les me ton pseutiko bixa ton kanei kai emas! Exei polu plaka, stin arxi nomizame oti pnigotan me to salio tis kai giauto to ekane, meta katalabame oti to kanei sta psemata gia na trabiksi tin prosoxi mas :lol: Otan to kanei auto o antras mou tin leei poniro! :lol:

Nansouita na xairesai ton suzux! Na einai geros polla xronia gia na sou taizei ta mwra kathe prwi :lol: O gios sou ontws terastio mwro! Emena otan itan 3 minwn itan 5750! Twra pou einai sxedon 4 minwn prepei na ftanei ta 6500.

Lia apto "pliktrologio mou" to pires!! Kai egw ithela na pw sti Nancy ma gia poso kairo tha exeis akoma tin koiloumpofwto. Alla ksereis ti kanei e? Exei tin koilara tis ekei toso kairo kai emeis uposinidita tin exoume sundiasei me koilia...kai kanei auti tis diaites tis kai se ligo kairo tha mas kotsarei mia fwto pou tha einai figourini kai tha doume asterakia! Giauto to kanei gia na mas fanei terastia h diafora!! :lol::lol:

Epidi ta misa ta diabasa xtes de thumamai ti alla grapsate...

Maximaki tha prepei na tromakses...kala pws epese apo to krebati? Pwpw, egw fobamai kai den tin afinw moni sto krebati h bazw polla maksilaria gurw gurw. Genika fobamai na tin afinw moni...akoma kai sto relax gia na kanw kamia douleia sunexeia tin koitaw. Elega ston antra mou na kanoume kamia patenta kai na mou balei rodakia katw apo to relax pou na mporw na ti metaferw eukola opou paw :lol: Twra pou megalwse kiolas tha einai kai sa paixnidi autokinitaki pisteuw tha tis aresei na tin trabaw gurw gurw apto spiti...alla katse na mou kanei prwta format ton upologisti kai meta auto...giati ama tou anathetw polles douleies, sto telos den kanei kamia :lol: apla olo leei "ola tha ginoun stin wra tous" :lol:

Ariadni ti kanei to cookie sou? Eida to mpanaki pou exeis me to duxtaki sto jumbo...alla den ithela na parw kai allo mpanaki giati idi exw ena megalo, opote pira auto to stirigma pou lew...

Eleni epidi eisai psili pisteuw tha sou pigainei to stul pou forousa egw kai h Stauroula...emena pantws itan halter top kai bolepse apisteuta.

Antwnia xronia polla!!

Stauroula kalimera kai se opoia alli ksexasa kai kalo SK!

Simera ti tha fate? Emeis mpiftekia kai prasini salata me karudia meli kai balsamiko!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Εμεις ξυπνήσαμε πρωι πρωι και κάναμε καθαριότητα στο σπίτι και πρωτοφανές!βοήθησε και ο άντρας μου και έτσι τελειώσαμε γρήγορα.Βέβαια τη Δευτέρα θα είναι πάλι χάλια :twisted:

Ελένη το site δεν έχει πολύ ωραία φωτιστικά??

Όσο για τα νυφικά, είμαι της γνώμης ότι αν δεν πας να δοκιμάσεις 2-3 στύλ να δεις ποιο σου κάθεται καλά, δεν πρόκειται να είσαι σίγουρη. Και γω άλλο στυλ νόμιζα ότι μου πάει και τελικά με έκανε σαν μπόγο και πήγα σε κάτι τελείως διαφορετικό.Πάντως τα φουσκωτά δεν μου αρέσουν καθόλου!!

Έλενα μεγειά το στήριγμα και τα παιχνιδάκια, καλά έκανες και δεν πήρεσ τη μπανιέρα σαν τη δικιά μου, αφού είχεσ ήδη.Και μένα πάντως το διχτάκι λέει ότι είναι μέχρι 6 μηνών, πιστεύω όμως ότι εξαρτάται απο το μεγεθος του μωρού!Αν είναι σαν της Νανσυς, το πολύ μέχρι 3 μηνών :lol::lol:

Νανσούλα να χαίρεσαι τον άντρα σου!Ελπίζω να περάσετε καλά!Και μένα μου αρέσει να μαζεύεται κόσμος αλλά όπως λεει και η Σταυρούλα, την επόμενη το μετανιώνω!

Εμεισ θα πάμε σε μία γαμοβάφτιση το απόγευμα και είχαμε πει ότι θα αφήναμε την μπεμπα το βράδυ για το τραπέζι στην πεθερά.Ετσι κι αλλιώς η μπέπμα κοιμάται σχετικά σερι.Εγω όμως βαριέμαι να πάω στο τραπέζι! :oops:

Α!Δεν σας είπα χτές κόλλησα μέχρι τις 3 το βράδυ και έβλεπα στο web tv του Αντέννα το σήριαλ Βαλς με Δώδεκα Θεους που είναι βασισμένο στο βιβλίο της Μαντα!Πολύ ωραίο, αν εξαιρέσεις ότι εκτός απο την Δανδουλάκη και τον Πάπαγιάννη, οι υπόλοιποι είναι Κύπριοι ηθοποιοι γιατί γυρίστηκε για τον Αντέννα Κύπρου και είναι λίγο σπαστική η διάλεκτός τους!

Έλενα, ελπίζω να κάνει το φορμάτ ο άντρας σου!Ευκαιρία να δεισ και αυτό το σήριαλ μια που σου αρέσει η Μαντα!Και μένα ο άντρας μου όταν του αναθέτω πολλά, τελικά δεν κάνει τίποτα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη ειμαι λατρης της μαντα!τα εχω διαβασει ολα!βεβαια το τελευταιο της δε με τρελανε..το βαλς ηταν ωραιο αλλα εμενα το αγαπημενο δικο της ειναι η λυκαινα!τωρα παιδευομαι απο το καλοκαιρι να τελειωσω ενα της δημουλιδου αλλα ενω μου αρεσει δεν προλαβαινω με το φορουμ ουτε σελιδα να διαβασω.. :lol::lol:

ελπιζω οταν χειμωνιασει στο τζακι να καταφερω να το τελειωσω..κ περιμενουν στην σειρα κ αλλα αδιαβαστα.

ειναι το χομπι μου απο την στιγμη που δεν μπορω να κανω κατι αλλο εκτος σπιτιου.αλλα με τρια παιδια κ με εσας δυσκολο κ αυτο..

νενε θα περιμενω να μου πεις μη με ξεχασεις!

θελω κ εγω βιντεο κληση ρε γαμωτο αλλα δεν βλεπω φως...

πηγα την τουτρτα επανω κ φοβαμαι μη με καρφωσει η σαντυ..γιατι τρελενεται για τουρτες κ την λεει τουτα!κ πριν με πηγε επανω κ μου την ζηταγε..φανταζεστε να με καρφωσει;;λιγες λεξεις ξερεις κ σε συτες ειναι κ το τουτα κ αμα το πει την πατησα!! :lol::lol: θα θελα να το κανω πιο παιδικο με καπελακια κτλ αλλα θα ναι εδω κ δεν θα μπορω να το κανω να γελασουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο σαββατοκυριακο να εχουμε :D:D

Νανσουλα χρονια πολλα, να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, να ειναι γερος και δυνατος και να του δινει ο θεος υπομονη και γνωση, να σε βοηθαει οσο γινεται περισσοτερο μερα με τη μερα. :):) Καλα να περασετε τη σημερινη μερα.

Δεν θα σας σχολιασω, μπηκα σφηνα για να πω την καλημερα μου. ο στρατηγος εχει υπηρεσια και εχω απο εχθες το βραδυ την αδερφουλα μου εδω. οπως καταλαβαινετε ολη την ωρα μιλαμε και μου λεει για τη βεροια gossipακια ;);););) . παραλληλα κανω και καμια δουλεια, τα πανω πανω μιας και αυριο θα ερθουν 2 συναδελφοι του αντρα μου για να κανουμε τις εσωτερικες μετακομισεις. αν θυμαστε σας ειπα οτι θα ετοιμασουμε το δωματιο της μικρης, το γραφειο θα γινει παιδικο και πρεπει να αλλαξουμε καποια επιπλα.

Νενε αυτο ειναι το σαιτ που παρηγγειλα τις κορδελες http://www.oggibaby.gr/el/47--paidikes-kordeles-malliwn. καποιες ομως που πηραμε δεν τις εχουν..... αν γκουκλαρεις θα βρεις πολλες.

Αριαδνουλα θελω και εγω να δω το σηριαλ. το μεσημερι αν κοιμηθουν νωρις θα τα δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εστε μωλις σε ειδα μωρο ειναι λες κ βλεπεις τον γιο σου!!!ουδεμια αμφιβολια!!

κ εσυ λια ο γιος σου ειναι πιστο αντιγραφο!μα καλα τι κανανε οι αντρες σας εκεινη την ωρα;;τηλεοραση εβλεπαν;; :lol::lol:

ενω εμενα που ναι διδυμα στο κοριτσι εβλεπα εγω τηλεοραση κ στο αγορι ο αντρας μου! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες καλο σαββατοκύριακο!

Λέμε να κάνουμε καμία βόλτα με τα μικρα το απόγευμα αν είμαι καλα βέβαια γιατι απο το πρωι ξύπνησα με συναχι. Το πρωι πήγα και με τα δυο φούρνο σουπερμαρκετ και είχα τον μικρο στο μαρσιπο και απο την ώρα που γύρισα με έχει πεθάνει η μέση μου...σα να παραβαρυνε το κουνελακι μου.

Νανσυ καταρχήν να χαίρεσαι τον άντρα σου και να είστε πάντα μαζι και ευτυχισμένοι. Για την ομιλία που ρωτησες πάντα της μιλαγαμε κανονικα οπως μεταξυ μας ποτε δεν χρησιμοποιήσαμε μωρουδιακες λέξεις ή εκφράσεις. Δεν είναι ότι έκανες κάτι λάθος πιστεύω ότι είναι το σοκ απο το νοσοκομείο. Ξέρω παιδάκι που άργησε πολυ να μιλήσει και το θέμα ήταν ότι υπήρχε ένταση μεταξύ των γονιών δεν τα πήγαιναν καλα και βγήκε στην ομιλία του παιδιου. Νομίζω ότι είναι ψυχολογικό και θα το ξεπεράσει, αφου με τα παιδάκια επικοινωνεί καλα είναι θέμα χρόνου. Για την διάσπαση προσοχής ξέρω ότι σωστή διάγνωση γινεται αφου παει σχολείο, για τις πιο μικρές ηλικίες δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Γέλασα με την παντοφλα και τον μπαμπα σου και η δικια μου το έχει κάνει. Όσο για τα κιλα του μικρου είναι αγοράκι και δικαιούται να είναι περισσότερο απο τα κοριτσακια, ο δικος μου δυο μηνών ήταν 6200, θρεφταρακια μας βγήκαν και έτσι αναρωτιωμουν και εγω αν είναι φυσιολογικο γιατι είχα στο μυαλο μου την κόρη μου που ήταν και είναι μινιον. Θα γίνει 3 τον Δεκέμβρη και τα 14 κιλα δεν τα έχει πιασει ακόμα!

Ελένη να πας να δοκιμασεις τι στυλ σου ταιριάζει θα δεις κάποιο θα σου κάνει κλικ, σκέφτεσαι μέσω internet να το παραγγειλεις?

Έλενα αυτη τη φράση όλα θα γίνουν στην ώρα τους την έχω ακούσει άπειρες φορες :lol::lol:

Κατερίνα έχεις παρεουλα σήμερα, άντε αυριο να φτιάξετε τα δωμάτια και να γίνουν πολυ πολυ ωραία.

Σας αφήνω γιατι δε νιώθω και πολυ καλα πάω να ξαπλωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni den iksera oti to kanane sirial!

Molis ftiaksei to laptop tha to dw. Kai egw ta exw diabasei ola...Nanyc to H lukaina tis polis mou arese para polu alla to agapimeno mou einai to Spiti dipla sto potami. Egw parolo pou den exw polu xrono exw diabasei polla...apo tote pou legame me tin Eleni gia biblia exw teleiwsei 4 kai twra eimai sto 5! Ta diabazw to bradu prin koimithw h to mesimeri an ksaplwsw ligaki. Fantasou na eixa kai xrono :lol:

Nancy tis Dimoulidou poio diabazeis?

Ariadni kala na perasete! Egw sunithws bariemai na paw stin ekklisia, sto trapezi mou aresei na pigainw, exei kai fagito :lol:

A! Ksexasa na sas pw, egw simera piga kai gia kafe me ti mpempa pigame kai brikame kati filous pou itan idi gia kafe. Prospathw na tin paw kathe mera mia boltoula estw kai mikri.

Kagouraki pws antexeis me to marsipo...emena ponaei h mesi mou idi kai den xrisimopoiw kathwlou marsipo kai tin sikwnw oso pio ligo ginetai...mono gia thilasmo tin kratw kai tin wra pou ti metaferw apo krebati se relax kai tetoia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU KALISPERA!!loipon exthes pigame sthn ka Soyka gia thn ayxeniki(oi athinaies isws thn exete akoysei giati einai koryfaia episthmon)pame loipon sthn arxh koyventiasame gia to peristatiko tis edeiska kai kapoies eksetaseis tou mpempi...kiekeinh moy eipe oti stis perisoteres perisptwseis einai tyxaio to gegonos kai to kako einai oti distixws den mporei na giagnostei nwritera dioti ayto einai to teleytaio shmeio tou egefaloiu pou sxhmatizete..meta ksaplvwa na kanoyme thn eksetash kai kateytheian katalave oti to mwraki mou einai ligo mikrotero kai den mporei na ginei eksetasi..afou to metrise kai sigoureytike mou eipe oti exw kanei ena mikro lathaki sti evdmades kaii anti gia 11 kai 3 eimai 10 kai 6 ayto omws sthn axyeniki paizei rolo..opote pirame anavoli gia tin alli paraskeyh..omws epeidi me eide pou ekana ouf kai xouf synexeia mou eipe na mhn agxwnomai kai oti kai to mpempe fenete mia xara kai i ayxenikh tou epishs apla prepei na kanoume tis metriseis sthn swsti evdomada!!opote mou efyge ena teraaaastio varos to opoio tha epistrepsei ekei konta stin b epipedou opws fantazeste!!!aytaaaaa eimai poluy xaroumeni to mpempe htan yperkinitikotato!!kwlotoumpes ekane!!xaxaxaxax ola kalaaaa!!

pasxalitsaki oso gia to fylo oles oi provlepseis lene korh!!gia na doume tha pesoun mesa??sas eyxaristw ooooles gia thn sumparastasiiii!!sas filv gluka gluka :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι χαιρόμαστε κι εμείς που ακούμε ότι η εξέτασή σου πήγε καλά. Χαίρομαι που βλέπω πάλι φωτογραφία σου με κοιλίτσα και τικεράκι από κάτω. Όλα θα πάνε καλά. Κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου. ;)

Ελένη έχει δίκιο η Αριάδνη αν δεν πας να δεις από κοντά τα νυφικά δεν παίζει να αποφασίσεις. Εγώ ενδεικτικά σου έβαλα κάποια που πιστεύω ότι δεν θα τονίζουν την κοιλιά. Δηλαδή να κοιτάς να μην έχουν κάποιο "φούσκωμα" σε αυτό το σημείο και να μην έχουν στολίδια και λουλούδια. Επίσης, αν δεν έχεις καλό κομμωτή σου έχω σούπερ κομμωτή αλλά θα στα πω μόνο on skype αυτά. Επίσης, μακιγιάζ mac δαγκωτό. :lol: Έχουν πολύ ωραία πράγματα και οι περισσότεροι βάφουν ωραία. Μπορείς να κάνεις και ένα δοκιμαστικό όπου αν πας στο μαγαζί χρεώνουν το δοκιμαστικό 50 ευρώ ενώ στο σπίτι 100 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη επίσης πολύ ωραία είναι αυτά με την κορδέλα τέτοιο στυλ http://2.bp.blogspot.com/-eCtxklytrN8/T ... filnme.jpg

http://www.delightinstore.com/image/cac ... 0x1000.jpg

Εμένα θα μου άρεσε (για μένα) και κάτι με διαφάνεια να σπάει από το κλασσικό νυφικό τύπου σαν αυτό το Marchesa http://fashionindiemedia.s3.amazonaws.c ... 50x363.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουμπα να χαιρεσαι το ετερον σου ημιση!!!!Πολυχρονος!!Σαν τα ψηλα βουνα!!! :lol:

Περιμενουμε νεα απο το παρτυ!

Χριστινακι ολα καλα!!Μπραβο,χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη,και θα ερθει και η β επιπεδου που θα ειναι ολα τελεια.

Ελενα με γεια τα παπακια!!

Δεν σχολιαζω αλλο γιατι βαφουμε και δεν προλαβαινω.

Σας φιλω θα τα πουμε μετααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pou eiste oles kai eksafanizeste to SK?? Ektos apo ti Nansoumpa pou exei party kai ti Lia pou bafei, oi upoloipes??

Lia pws paei?? Thes boitheia? Exw empeiria sto bapsimo toixwn!! ;)

Xristinaki einai logiko na agxwnese alla na prospatheis na min to kaneis gia to mpempe! Ola tha pane mia xara kai tha deis poso grigora tha perasei o kairos! Filakia stin koilitsa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ έφτιαχνα γίγαντες στον ξυλόφουρνο το πρωί και είχα και κάτι άλλες δουλίτσες στο σπίτι και μου πήρε και σε κάποια φάση το λαπτοπ ο καλός μου. Μετά έφαγα έκατσα λίγο με το μωρό όπου κοιμήθηκε λίγο μόλις είπα να κοιμηθώ κι εγώ κλασσικά ξύπνησε. Το απόγευμα έκανα σεξ :lol: Αλληλούια χαχαχααα

Αυτά και τώρα θα κάνω μπάνιο τον μικρό και θα μπούμε σε διαδικασία ύπνου.

Αύριο το πρωί θα βολτάρουμε οπότε δεν νομίζω να μπω ειδικά αν έρθει το απόγευμα και ο wannabe νουνός μας. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας.

Τελικά πήγα μόνο στην εκκλησία γιατί βαριόμουν αφάνταστα να πάω στο τραπέζι και επιπλέον δεν ήθελα να την πάω κοιμισμένη την μπέμπα μεσα στη νύχτα στην πεθερά μου και να ξαναπάω όταν τελειώσουμε.Γιατί για να την άφηνα μέχρι αύριο το πρωι, δεν ήθελα, νιώθω ανασφάλεια, είναι ακόμα μικρούλα.Κι έτσι πήγε τώρα ο άντρας μου, η μπεμπα κλασσικά κοιμήθηκε και εγώ μόνη.Δεν με χαλάει πάντως!!

Και γω Ελένη έκανα όλο δουλειές σήμερα και ήταν και νωρίς η γαμοβάφτιση γι αυτό δεν ξαναμπήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι, όλα καλά θα πάνε!!!Καλη επιτυχία στην εξέταση αλλά να σκέφτεσαι θετικά, επειδή κάτι πήγε στραβά μια φορά,δεν σημαίνει κάτι!Σε καταλαβαίνω αλλά θα δεις που σε λίγους μήνες όλα αυτά θα σου φαίνονται σαν όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera tsoupres mou

xristinaki ola kala tha pane k me tin auxeniki afou se eipe k i giatros alla k me tin b epipedou min stenaxwriesai gia tpt k na apolamvaneis tin koilitsa sou k to aggeloudaki sou...

elena k egw doulitses k asxoliomoun me ton mikro oli mera... twra metrisame ta galata pou mazepsa k einai 50 sakoulakia k sunolo 7785ml k exw alla 10 na mazepsw mexri na fugoume...

elena den itan monos tou mazi imastan trwgame k mas pire o upnos k auto ekane duo toumpes k vgrethike katw twra den ton ksanaafinw etsi sigoura vazw maksilari kala k prin evaza alla pws den evala ekeini tin mera den kserw skeftomai na parw ekeina ta prostateutika gia to krevati na valw tha doume...

este sex??????? ti einai auto gia thimise mou.... :lol::lol::lol:

ariadni mia xara ta pernas k me tin mpempa moni sou k egw ta variemai polu auta...

katerinaki kollises k esu? elpizw na eisai kalutera...

pasxalaki ti wraia arxisan oi diakosmiseis pali.. me to kalo na teleiwsete to dwmatio tis neraidoulas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου τι ωραια που εχω την αδερφουλα μου εδω...... μακαρι σε καθε υπηρεσια του στρατηγου να εχω παρεουλα ;);)

ΚΑτερινακι περαστικα σας. Βλεπω οτι την "αρπαξες" εσυ τωρα. ΜΑκαρι να την σκαπουλαρει ο μικρος. Οντως ειναι οπως τα λες με τα κιλα, ο δικος μου ειχε γεννηθει 2750 και 3 μηνων ηταν 7.200. Τα αγορακια ειναι πιο βαρια απο τα κοριτσακια. τωρα που ειναι 28 μηνων ειναι 15,5 κιλα.

Και εγω πλεον με τον μαρσιπο κουραζομαι που ειναι και πιο ελαφρια η νεραιδουλα.....

Αντε αυριο να κανουμε τη μετακομιση και να ετοιμαζουμε σιγα σιγα το δωματιο της.

Χριστινουλα μου δεν πειραζει που θα γινει την αλλη εβδομαδα. ισως εγινε αργα η συλληψη και γι αυτο να βγαινει μικροτερο. λογικο ειναι να νοιωθεις ολα αυτα που νοιωθεις, αλλα θα πανε καλα ολες οι εξετασεις σας και καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι τζαμπα σε αγχωναν ολα αυτα ;);););) . Εννοειται οτι θα περιμενουμε τα νεα σας την αλλη εβδομαδα. Και εγω κορη λεω Χριστινουλα μου. πολυ στρογγυλη κοιλιτσα εχεις :D:D . Σε φιλω πολυ πολυ γλυκα.

Συμπεθερουλα καλη ευκολια με το βαψιμο.

Και εγω σημερα επλυνα τις κουρτινες κρεββατοκαμαρας και του πριγκιπα, εκανα καλες δουλειες στο δωματιο του μικρου, επλυνα τις παντες τους και σεντονια, υποστρωματα κλπ και μαζεψα απο τις κρεββατοκαμαρες και τις 3 τα χαλια, αυριο αφου τελειωσουμε θα παρω πανακι και θα στρωσω τα χειμωνιατικα χαλια και θα παρω σκονες. απο δευτερα θα αρχισουμε σιγα σιγα να διακοσμουμε το δωματιο της. μενει να της παρω κουρτινα, φωτιστικο και χαλι. ελπιζω να βρω συντομα αυτα που εχω στο νου μου.

Σας καληνυχτω, παω να απολαυσω την αδερφουλα μου τελευταιο βραδυ, αυριο το μεσημερακι θα φυγει :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA σας κοριτσακι μωλις καθησα..

τελικα πηγα κ σε παιδικο παρτυ στο διπλανο σπιτι για λιγο βεβαια ουτε στην τουρτα δεν εκατσα..με τα χιλια ζορια βεβαια πηρα τη σαντυ..δεν ηταν να παω γιατι ειχα ακουσει οτι θα ειχε 19 παιδακια κ φοβηθηκα για ιωσεις..αλλα τελικα ηταν 5 παιδακια..κ ενα απο αυτα ηταν αρρωστο..εβηχε..του λεω εισαι αρρωστος κ μου λεει ναι κ του πα κ γιατι ηρθες εδω;δεν κρατηθηκα αλλα δυστηχως δεν ηταν η μαμα του μπροστα να με ακουσει..μα πως μπορουν κ πανε σε γενεθλια τα παιδια τους ενω ειναι αρρωστα..πληρης ανευθυνοτητα!!τα παιρνω στο κρανιο με κατι τετοια!

μετα ηρθαν οι φιλοι σπιτι κ πηγα κ εφερα την τουρτα!τελικα σε ολους αρεσει να τους κανει ο ανθρωπος τους εστω κ μια μικρη τετοια εκπληξη..αλλα οπως καταλαβαινετε με τα παιδια δεν ειναι το ιδιο τετοιες συναντησεις..μια το ενα μια το αλλο μια τα δικα τους..δεν διασκεδαζεις..κ οταν εφυγαν οι διπλανοι ισα που προλαβαμε να κατσουμε λιγο εφυγε κ το αλλο ζευγαρι γιατι γκρινιαζε κ το δικο τους..

κ η κορη μου οταν βλεπει αλλα παιδακια την πιανει μια βλακεια απιστευτη!!ρε κοριτσια ακουσα την παιδοψυχολογο πως πρεπει να της βαζω ορια κ να την μαλωνω οταν δεν κανει κατι σωστο κ εκεινης αυτο της εχει βγει σε επιθετικοτητα..αλλα πως να μην της βγει οταν ειχε μαθει να τησ περνανε ολα κ τωρα βλεπει ξαφνικη αλλαγη..ελπιζω να ναι απλα μια φαση..εκεινη δεν φαιροταν ασχημα ποτε σε αλλα παιδια κ τωρα βαραει διεκδικει παιχνιδια..ελπιζω να ξαναγινει οπως πριν γιατι με ενοχλει πολυ αυτο!κ μωλις εφυγαν η σαντυ παλι μια χαρα..παλι θεμα για συζητηση με την παιδοψυχολογο την τριτη.. :lol::lol: τουλαχιστον εχουμε προοδο στις εντολες κ στον να μου φερνει τα ζωακια που της ζηταω..κ περισσοτερες λεξεις καθε μερα.

ευχαριστω για τις ευχες σας!

χτινακι μπραβο ολα καλα περιμενουμε συνεχεια νεα σου!!

αριαδνη το μερσεντες χιλ διαβαζω.

ελενα παντα τα σκ εχει λιγη κινηση το μαμμυ

α!δε σας ειπα η τρελη μωλις εφυγαν ολοι μαζεψα τα παντα κ ξαναεκανα το σπιτι μαυρα μεσανυχτα..γιατι αυριο ειναι κυριακη ο μπαμπας σπιτι κ θα γκρινιαζει εαν κανω δουλειες..θα παμε κ βολτα..θελω να ξυπνησω κ να ναι ολα στη θεση τους..εμεινε κ φαγητο απο αυτα που παραγγειλαμε επομενως ουτε μαγειρεμα αυριο!!

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...