Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

χριστινακι σου στελνουμε ολη την θετικη μας ενεργεια!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!!!!θα περιμενουμε νεα σας!!!!

κοριτσια εμενα μου πηρα ενα για το λαιμο που εχει δελφινακη με στραςς!!!!!!!κ ανθοδεσμη οταν γεννησα με μια φοβερη καρτα που εγραψε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xristinaki mou,ola tha pane teleia,mhn exeis amfivolia peri toyoty.......... :D:D:D:D:D:D:D Nansoula,foyskwse to koritsti,exei valei fwto.....

H Ariadnh moy edeikse ta fwtistika ths,teleia!!!!!!!!Ariadnh,an meinete gia kalokairi ston Astako,na mas perimenete na diakoparoume!!!!!

Elena moy ki egw eida sytes tis biker boots....Stayroula gia pes thn gnwmh sou....aaaa kai to vasikotero gia pes ti nyfiko styl tha mou phgaine twra pou einai 9 kila panw me perissia koilitsa kai perissio kwla.....

Maraki kai Bikaky,exete gentlemen.........dwrakia symvolika!!!!!!

Kale ayto to programma san polu kollaei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα δεν είναι Louis η τσάντα αλλά τέσπα. Καθένας με την τρέλα του :D .

Κορίτσια μη λέτε τι σας πήρανε οι άντρες σας γιατί οι υπόλοιπες που πήραμε τον π...λο :lol: νοιώθουμε άσχημα :(:(

Βικάκι πολύ ρομαντικό αυτό που σου πήρε.

Νενέ νυφικό ε? δύσκολα μου βάζεις. Θυμίσου να το συζητήσουμε on camera :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια και περιμένουμε τα νέα σας απο την αυχενική!!!Όλα καλά θα πάνε!

Ελένη, εδώ καθόμαστε το χειμώνα που είναι πληκτικά εδώ, λές να φεύγουμε το καλοκαιίρι??Εννοείται πως το σπίτι μας έιναι ανοιχτό και υπάρχει και γκαρσονιέρα ελεύθερη!Χάρηκα που σου άρεσαν τα φωτιστικά, μάλλον έχουμε ίδιο γούστο στο στύλ και στα χρώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου γλυκο ολα καλα θα πανε :D:D:D:D . Θα περιμενουμε να γυρισεις και να μας πεις τα υπεροχα νεα σου. Σου στελνουμε την αγαπη μας και την θετικη μας ενεργεια :):)

Τι ομορφη κοιλιτσα...... φτου φτου...... ρε νανσουμπα την φωτογραφια διπλα δεν την ειδες :lol::lol::lol::lol::lol: .

Χριστινουλα μου εχω πολυ καλη διαισθηση για σενα (και για το φυλο του μωρου ;) ). Η Παναγιτσα ειναι μαζι σας και σας προσεχει να το θυμασαι αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι ασε εχει καει ο εγκεφαλος μου..με παιρνει μια φιλη να της στειλω το σταθερο μου σε μνμ κ εγω της στελνω της μανας μου..μετα αντι να δωσω μακαρονια στη σαντυ πηγα να τα δωσω στην μπεμπα..οτι να ναι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansy eisai erwteymenh....

Este kalokairi tha ginei,leme gia Iouniou kai en tw metaksu prpei ews thn Kyriakh na exw apofaisisei hmeromhnies giati anoigei tis listes o papas kai opois prolavei prolave se ayth thn ekklhsia...Na exeis sto nou oti tha ginei prwi....opote oxi fortwmeno....(oytws hallws oxi fortwmeno)...

Ariadnh mou,ekleise,tha perasoume apo to mesologgi gia dyo treis meres...kai meta to gamhlio taksidi mas tha einai ston Astako...(xara pou tha parei h pethera,tha thelei kai ekeinh na erthei) :lol::lol::roll: ....Mou exei pei ta kalytera o antras mou gia to meros sas....

H pethera moy efyge,o pappous sta giannena den einai kala kai pali thelei o petheros na pame gia mpyra....Ma ti ginetai????Ti allo tha kanw thee mou???Ta petherika mou fainetai pantreythka,pio polu vlepw aytous para ton antra mou...Pote tha milhsoume se ayto me camera????Paw na bgalw gala kai epanerxomai...

Stavroula mou,emeis pragmatika phrame ton p.....,emena mou leei ''den iksera oti kanoun dwro,ti vlakeies einai aytes??'' :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Νανσουμπα την κοιλια σου για ποσο καιρο θα τη βλεπουμε ακομα???

Τα εχεις παιξει ε??Της αρεσαν τα μακαρονια της μπεμπας??

Νενε μαλλον τα πεθερικα πανε πακετο με το γαμβρο!! :lol:

Και το λεγα απο μικρη να βρω εναν ορφανο!Την επομενη φορα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενέ μου σόρυ που σε έκλεισα έτσι απότομα αλλά όπως θα άκουσες κι εσύ ήρθε ο σύζυγος. Για σένα περισσότερο το έκλεισα μήπως δεν ήθελες να σε δει. Αφήσαμε ένα σοβαρό θέμα στη μέση. Στείλε μου είτε με λινκ είτε εδώ φωτογραφίες από νυφικά που σου αρέσουν να σου πω. Πάντως η γνώμη μου είναι μην φορέσεις πολύ φαρδύ γιατί θα σε παχαίνει περισσότερο. Να μην είναι πολύ λεπτό τύπου σατέν το ύφασμα γιατί θα διαγράφει τα πάντα. Το επάνω μέρος αν θα είναι πχ. βαθύ ντεκολτέ, halterneck, στραπλες κλπ. θα το κρίνεις με βάση το τι σου πάει. Πχ. εγώ όποτε φορούσα μπλουζάκι halterneck όλοι μου λέγανε ότι μου πάει πολύ αυτό το σχέδιο. halterneck είναι αυτό που πάει πίσω από το λαιμό έτσι http://media.onsugar.com/files/2010/10/ ... simple.jpg . Μετά με βάση το ύψος. Αν δεν είσαι και το πρώτο μπόι μην φορέσεις τύπου τούρτα γιατί θα φαίνεσαι σαν τούρτα χαχαχαχα. Να είναι κατά προτίμηση ίσιο. Δείξε μου σχέδια κι αν δω κι εγώ κάτι θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.dhgate.com/simple-2013-new-s ... e5af2.html

1.70,alla toyrta den tha evaza outws h allws....

aYTO TO HALTER NECK den mou poluaresei,moy aresei to V.

Kale giati na ntrepomoun to syzygo....Edw gnwrisa ton syzygo thw Ariadnhs pou einai polu sympathitikos kai hsyxos....Koritsia moy ,mou fainetai oti einai polu hsyxo paidi,h dikia mas h filenada tha tou pshnei to psari sta xeilh.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κοριτσια δε θα φυγει ο αντρας μου θα στειλω την φιλη μου το πρωι να του παρει τουρτα κ τελικα θα μαζευτουμε πολλοι να δω τι θα γινει με τα μωρα γιατι θα ναι κ αλλα 3 παιδακια!!φοβαμαι μην βγουν απο το προγραμμα τους..αλλα επρεπε να του πω οτι θα ερθει ενα φιλικο ζευγαρι για να μην τον βρουν με την φανελα :lol::lol: κ εκεινος ειπε κ σε αλλον φιλο :lol::lol: κ θα ρθουν κ οι νονοι των μωρων κ μαλλον κ οι κουμπαροι που μας παντρεψαν :lol::lol: τρεχατε ποδαρακια μου!αυριο το πρωι θα εχω γυναικα κ κυριακη πρωι το σπιτι θα ναι μπορντελο!!κ οταν μπαινουν πολλα ποδια στανταρ την επομενη το κανω.

ρε κοριτσια θελω να βαλω μια φωτο που να φαινεται κατι απο τα διδυμα κ δεν εχω προλαβει κ αυτα δεν συγχρονιζονται συχνα..αλλα μου αρεσει που βλεπω κ την κοιλια μου γιατι δε θα την ξαναδω..(ελπιζω :lol::lol: )

για νυφικα μιλατε ε;νενε μπες στο σαιτ pronovias

ελπιζω καποιος απο τους αυριανους να ξερει να ενεργοποιησει την καμερα αλλιως τσαμπα η επισκεψη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη :lol::lol::lol: Δυστυχώς τα φαινόμενα απατούν!!Όλοι το ίδιο νομίζουν αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι!Πάντως εκστασιάστηκε που ήξερες το μέρος του και θέλει πολύ να γνωριστούμε απο κοντά!

Σου στέλνω ένα site με φωτιστικά που είμαι σίγουρη ότι θα σου αρέσουν.Έχει και τα flos που σου έλεγα,τα δικά μου.

http://www.edenilluminazione.org/epages ... Categories

Εγω έφτιαξα μαλλι, ένα ίσιωμα δηλαδή, οπότε αύριο θα κάνω πολλές βιντεοκλήσεις για να με δείτε περιποιημένη...χαχαχαχ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ ωραία που θα κάνετε την έκπληξη!Ε, μπορει να βγουν λίγο απο την σειρά τους αλλά χαλάλι, θα χαρεί πιστεύω ο άντρας σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες, κοιμησα τα μωρακια μου και μπήκα τη συνηθισμένη μου πια ώρα...

Αντωνία χαρούμενα μηνογενεθλια, μεγάλωσε πολυ το αντρακι σου. Εκλαιγε πολυ το ψυχουλακια μου.

Ναταλια φανταζομαι σοκ που επαθες, θέλει πολυ προσοχη απο τη στιγμη που είναι σε θέση να γυρνάνε.

Λια Κοιτά που θέλει το σκοτάδι και κουκουλωνεται κιόλας μια σταλια ανθρωπακι. Κοντα έχουμε γενεθλια εγω είμαι 1 Νοέμβρη.

Χριστίνα να μπαινεις να μας λες τα νεα σου, σε διαβάζω και χαίρομαι που όλα πανε καλα αυτη τη φορα. Όλα καλα και με την αυχενικη?

Βικακι όντως πολυ ωραίο το ρολόι όπως το φανταζομαι.

Ελένη μέχρι το καλοκαίρι θα τα έχεις χάσει τα κιλα.

Νανσυ μήπως είσαι λίγο κουρασμένη...ωραία θα γίνει η έκπληξη στον άντρα σου καλα να περάσετε και να τον χαίρεσαι.

Εμείς τα ίδια η μικρη χωρίς πυρετο αλλα έχει βήχα και μυξουλες και την προσέχω μην είναι πολυ κοντα στον μπέμπη αλλα δεν τα καταφερνω πάντα. Ο μικρος βηχει που και που μεσα στη μερα μιλησα με την παιδιατρο και μου ειπε οτι οσο θηλαζει χωρις να σταματαει για να παρει αναπνοη να μην ανησυχω για να δουμε. Σας είπα ότι θέλω να γυρίσω σπίτι μου δεν μπορω άλλο.....απο Δευτέρα βάζουμε πάλι πράγματα μέσα επιτέλους....

Θέλω και Skype ....

Άντε καλο βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινακι καλα αποτελεσματα κοριτσακι!!!Περιμενουμε νεα σου...

Ελενα εσενα με το φως αλλαζει τη μουριστα της? Εμενα οντως εχει πλακα απο τοσο μικρος να το κανει αυτο και οσοι τον βλεπουν τα εχουν χασει :lol: Αφηστε που βηχει και ψευτηκα για να τον προσεξουμε και εχει και μια βραχνη φωνουλα ο μπαγασακος....

Κοριτσια πολυ ομορφα τα δωρακια που σας πηρανε!

Λιακι τελειωνετε με τις δουλειες να χαλαρωσεις?...ευτυχως που σε βοηθαει ο μπαμπας σου.

Ελενη τελικα στην παλαιοπαναγια θα κλεισετε?

Νανση και την Κυριακη τρεχατε ποδαρακια μου σε βλεπω να εισαι που θα μαζευεις , χαρας το κουργιο σου, αλλα χαλαλι. Εμεις μεχρι τωρα δεν εχουμε καλεσει ετσι κοσμο στο σπιτι εξω βγαινουμε για να μην κουραζομαι.

Κατερινακι και παλι περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ξερει καμια οταν λενε οτι ενα παιδι εχει συναισθηματικη ελλειψη τι ακριβως εννοουν;εγω το αντιλαμβανομαι σαν να αφηνεις ενα παιδι να μην του δινεις αγαπη κ σημασια.αυτο ειναι;ή εννοουν κατι διαφορετικο;

επισης να ρωτησω τις δευτερομανουλες τα παιδια σας για μιλησουν τους μιλαγατε πως να το πω σαν να ναι χαζα ή οπως μιλατε σε ενα ενηλικα;δηλαδη πχ.ελα δωσε παρε τονιζοντας τις λεξεις κ αργα;ή λεγατε προτασεις κανονικα οπως μιλαμε;δεν ξερω εαν καταλαβατε..εμεις πχ στη σαντυ μιλαγαμ κανονικα κ σκεφτομαι μηπως εφταιξε αυτο.

βεβαια δεν μου ειπαν κατι τετοιο αλλα το οτι εφταιξε το νοσοκομειο για το μπλοκαρισμα αλλα οπως καθε γονιος σκεφτομαι που μπορει να εφταιξα..

πολυ δυσκολο κοριτσια δεν καθεται να μαθει..τσαντιζεται τα πεταει γελαει κ φευγει..τις βαζω 3-4 ζωακια κ της λεω πχ δωσε το ψαρι κ εκεινη τα πεταει κ φευγει τις περισσοτερες φορες.εχει μια διασπαση το ξερω εαν γνωριζεται τι ειναι αυτο αλλα δεν μπορω να το διαχειριστω.με την παιδοψυχολογο τα παει πολυ καλα κ ειναι τρελα ικανοποιημενη μαζι της.αλλα τι γινεται;ξερει οτι ερχεται για να παιξουν κ καθεται μια ωρα κ παιζει με εμενα δεν καθεται τοση ωρα.μηπως με εχει συνδιασει μαμα-φροντιδα-ταισμα;γενικως ποτε δεν με εχει τραβηξει να παιξουμε οπως βλεπω αλλα παιδακια παντα εγω πηγαινα αλλα κ παλι της αρεσε να παιζει μονη της.

σορυ που σας ζαλιζω με αυτο αλλα δεν ειναι κ οτι καλυτερο να πηγαινει το παιδι σου πισω σε σχεση με αλλα

αλλα κ η γυναικα που την κραταγε που δεν εκανε δουλειες κτλ κ ηταν συνεχεια μαζι της τα ιδια εκανε για να πεις οτι εφταιγε που εκανα δουλειες κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια

Νανσυ τι καλα που θα γιορτασετε τα γεννεθλια του αντρα σου τελικα..λες να βγουν τα μωρα απο το προγραμμα τους??κ εμενα παντα αυτος ειναι ο φοβος μου να μην χαλασει το προγραμμα του μικρου..

να περασετε καλα κ να τον χερεσαι τον αντρουλη σου πανατα γερος να ειναι.Τωρα τι ανυσηχιες ειναι αυτες που σε πιασανε με την Σαντυ..μην αγχωνεσαι το μεταδιδεις κ συ αυτο στοπαιδι.ασε το παιδι θελει το χρονο του κ μην στεναχωριεσαι.αφου με την παιδοψυχολογο τα παει μια χαρα..θα δεις βελτιωση σιγουρα..διασπαση??κ φαινεται απο τωρα..τα ανιψια μου κ τα δυο εχουν διασπαση αλλα με τους καταλληλους λογοθεραπευτες κ ειδικους ειναι πολυ καλυτερα..κ αυτα θεμα μεταχειρισης ειναι..κ θελουν πολυ χρονο να ασχολεισαι μαζι τους.ειναι 12 κ 10 χρονων κ καθε χρονο κανουν ιδιαιτερα στο σπιτι.ετσι παρακολουθουν κ τα μαθηματα στο σχολειο πολυ καλυτερα.τωρα ειναι πολλες οι μορφες διασπασης κ πολλα τα επιπεδα..μην αγχωνεσαι ρε παιδακι μου μια χαρα θα ειναι η μικρη..εγω πιστευω θελει το χρονο της...θα δεις..σελιγο καιρο θα μιλαει κανονικα..ειναι πολλες οι περιπτωσεις των παιδιων που μιλησαν μετα τα 3 τους χρονια.

Ελενη αντε με το καλο να κλεισετε κ ημερομηνια...

Χριστινακι ολα καλ θα πανε κ περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου....

Κατερινακι αντε με το καλο κ σεις να τελειωσετε τις δουλειες σας κ να επιστρεψετε στο σπιτι..

Ακουω δωρακια σας πηραν οι αντρες σας..Μαρακι κ Βικακη..τι τυχερες που ειστε..εμενα ουτε λουλουδια....με γεια σας...

δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα συγνωμη αλλα ειμαι παλι αυπνη

καλε ολες κοιμαστε ακομα????

να εχουμε ενα ομορφο σκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!τι καλα μου ταισε ο αντρας μου κ τα δυο κ μετα εφυγε για τη δουλεια..σηκωθηκα ομως τωρα γι να μαζεψω κ να πιω καφε λιγο με την ησυχια μου.το κανω καθε μερα αυτο κ ας με περασετε για τρελη αλλα αλλιως μου φαινεται δυσκολη η μερα να ξεκιναω κατευθειαν με ταισμα αλλαγμα 3 παιδιων..

να χαιρομαι τον αντρουλη μου ο θεος να του δωσει απειρα χρονια ζωης κ οσο περνανε τα χρονια να μουρμουραει λιγοτερο :lol::lol:

κοριτσακια μην στεναχωριεστε που δεν σας πηραν δωρο πολλοι δεν το γνωριζουν οτι ετσι γινεται κ μετα κανουν τον ψοφιο κοριο! :lol::lol::lol: αλλα εγω δεν σταματαω να του το υπενθυμιζω :lol::lol: ε!δυο του τα εκανα εχει διπλη υποχρεωση :lol::lol: θελω να πιστευω μεχρι να τα παντρεψ να μου το χει παρει :lol::lol:

μου εστειλε τα ρουχα η ξαδερφη μου απειρα!κριμα που δε μου τα στειλε νωριτερα δεν προκειται να τησ ψωνιζα γιατι ειναι παρα πολλα κ μαλιστα δεν ξερω που να τα βαλω.βεβαια μου βγηκαν κ 2 πλυντηρια..ουφ κ εκει που ελεγα τελειωσα με το πλυσιμο αυτη την εβδομαδα..θα δωσω καποιες φορμες που ναι για το σπιτι κ στην μανα μου οταν ανεβαινει κ βρεχεται με τα νερα που παιζει ολη την ωρα να εχει να την αλλαζει να μη μου την φερνει κατω γυμνη :lol::lol: το καλο ειναι οτι ανεβαινει καθε μεσημερι απο μονη της κ πολλες φορες μου την κανει κ μπανιο κ γλιτωνω ενα παιδι :lol::lol: αλλα δυστυχως λειπουν 3-4 μερες την εβδομαδα κ η βοηθεια αυτη ειναι μονο οι υπολοιπες μερες αλλα κατι ειναι κ αυτο.

δεν παιζεται παντως η κορη μου!ειναι ενα παιδι χωρις καμια φοβια ε!βγαινει στο μπαλκονι κ δεν εχει καλαμωτη στους γονεις μου της φωναζει ο πατερας μου κ την φοβιζει με την παντοφλα οτι θα την φαει στον ποπο!κ ξερετε τι κανει;;;;;του στεινει κωλο για να της ριξει! :lol::lol::lol: κοινως τον γραφει κανονικοτατα! :lol::lol: την ειδα κ πεθανα στα γελια!!δεν υπαρχει λεω!!κ να φανταστειται εγω δεν εφαγα ποτε ξυλο απο τον πατερα μου κ μια ζωη τον φοβομουν μονο απο την φωνη αυτη τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζυγισα τον μικρο 2,5 μηνων κ ειναι 6300 πολλα δεν ειναι;τωρα περιμενω να ξυπνησει κ η μπεμπα να την ζυγισω ειχαν ενα κιλο διαφορα κ θελω να δω εαν μεγαλωσε η διαφορα τους γιατι η μπεμπα τρωει πολυ λιγοτερο σε σχεση με τον μπεμπη.αλλα το 6300 μου φαινεται πολυ για αυτη την ηλιακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia ti mou kanete?

nansy den thelw na akouw vlakies mia xara einai i santy siga siga tha milisei apo moni tis thimamai k o aderfos mou eixe argisei na milisi milise sta 3 konta apoti thimamai...

kale o mpempis sou se ligo tha perasei k emas emena twra einai toso k methayrio kleinoume ta 4.. :shock::shock:

xristinaki euxomai ola kala na pane perimenoume nea sou apo tin auxeniki wraia koilitsa...

emena stin genna mou eixe parei skoularikia...

eleni kleinete apo twra imerominia ante me to kalo...

katerinaki ante na teleiwseis na isuxaseis k esu na guriseis spitaki sou...

lil k emena to kanei auto skepazete otan exei fws i kleinei ta matia k vazei ta xerakia tou plaka exei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!νανσυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!να περασετε τελεια το βραδυ!!!

εμενα με το φως στραβομουτσουνιαζει κ τιναζει τα χερια στο προσωπο!!

νανσυ κ ο ανηψιος ακομα δεν μιλαει καλα..παει κ πρωτη ταξη φετος..τον εχει με λογοθεραυπευτρια..καλε η ζυγαρια καλη ειναι?6300?6900 ειναι τωρα η δικια μου κ κλεινει το 4μ..

αχ ελενη κ εγω ψαχνομαι με τις ημερομηνιες κ κανα απλο νυφικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...