Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Έλενα εγώ πήρα αυτό για το μπανάκι το έχω βάλει μέσα στην μπανιέρα του την οποία την γεμίζω νερό και τον στηρίζω εκεί. Επίσης, βάζω την πετσέτα του στο καρότσι και όταν τελειώσουμε με το μπάνιο τον ακουμπάω στο καρότσι και τον τυλίγω με την πετσέτα.

Αριάδνη εγώ έχω πάρει στρωματάκι λατεξ για το παρκοκρέβατο από τα Λητώ.

Επίσης, ο γιατρός μου είπε για να μην κρυώνουν τα χέρια του να του φοράω μεγαλύτερα νούμερα φορμάκια για να είναι μακριά τα μανίκια.

Νάνσυ ρώτησα για το πουλί του και γέλαγε ο γιατρός. Λέει αφού έτσι κι αλλιώς αφήνεις κενό μέσα στην πάνα και πάνω να το βάλεις θα πάει όπου θέλει αυτό. :lol::lol:

Νάνσυ το δώρο θα είναι Louis να υποθέσω? :lol: Εγώ είχα πάρει δώρο στον ευατό μου όταν έμεινα έγκυος. 1300 ευρώ τσάντα όπου την έβαλα με δόσεις και λέω μέχρι να γεννήσω θα την έχω ξεχρεώσει :lol::lol: Φυσικά δεν έχω ξανακάνει τόσο ακριβή αγορά.

Σας έβαλα φωτογραφία στην ομάδα μας όταν ήμουνα μωρό να δείτε ομοιότητα με τον μικρό Στρατούλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσαααα να μαι και εγω!

Τρεχω με τις δουλειες τωρα και δεν ειχα χρονο....

Σταυρουλα πολλα λεφτα ρε συ για τσαντα....εκτος αν εχεις τρελα με τις τσαντες, εμενα η πιο ακριβη μου εχει 400κατι ...που και παλι πολλα ειναι . Σε εμενα παντως ο συζηξ φερθηκε αναλογως δεν εχω παραπονο κανενα ! Εμ, και εγω ενα παιδαρο του εφερα χαχαχα.

Δελφινακι κανατε του πνευμονιοκοκου το δευτερο? Ποναει το φαρμακο? Εμεις τη Δευτερα θα παμε να το κανουμε ...μας ειπε να παρουμε και ενα ποσιμο για γαστρηντεριτιδα νομιζω :?:

Ελενη σε εσας το δευτερο ηταν για τη μηνιγγιτιδα? Απο οτι καταλαβα ο καθε παιδιατρος εχει τη δικη του σειρα...

Ο γιοκας μου εχει γινει πολυ γκρινιας!! επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil moy,glykia...nai egw eixa kanei hdh toy pneymoniokokkou,ta kanoume dyo dyo....De thn ponese poly....aYTO POU THN PONESE POLY HTAN ths mhniggitidas....Oyte ths hpatitidas ponese alla sto mhniggitidas rekakse...Meta eixe ena klama-parapono,mou erxotan na thn faw apo prostasia...

Kale kanei o antras mas kai se vasanizei....ti sou phre o syzygos kalh moy???

Vre Stavroula,tsanta 1300,tha trelathw... :o ...Exeis megalh trela me thn endymasia,mou fainetai exeis na mas daneiseis oles rouxa(koritsia oxi th tsanta )...

Nansoula,pare ton syzygo kai phgainte se kana lux ksenodoxeio me spa kai xamam....kai meta vour gia to tetarto :P:lol: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pigame mia mikri boltoula sta magazia alla epidi eimai aupni kourastika...den brika kai tipota oute sto zara oute sto benetton.

Xestike kai h mpempa kai tin allaza sta dokimastiria tou benetton :lol:

Stauroula auto pou les gia to mpanaki pou exeis balei ti einai? Kai apo pou to pires? Xreiazomai kati gia stiriksi opwsdipote giati alliws den ta katafernw na tin kanw mpanio moni mou. Auto me to karotsi polu kali idea, den to eixa skeftei!

Lilaki pou eisai toso kairo xathikes...gkriniazei o mikros e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Εμένα δεν μου εχει παρει κάτι συγκεκριμένο,μου ειπε τώρα τελευταία ότι δεν το εχει ξεχάσει και ότι θα μου πάρει για την πρώτη μας επέτειο γάμου που είναι στις 29 Οκτωβρίου και θα έιναι συνολικό...Για να δούμε :o

Εμεισ πήγαμε για ενα καφεδάκι αλλα 8 παρά γυρίσαμε γιατί η μπέμπα άρχισε τη μιρλα για υπνο...είπαμε κοιμόμαστε με τις κότες :lol: Κοιμήθηκε ήδη!

Σταυρούλα όντως πρέπει να έχεις ντουλάπα αξιοζήλευτη!Εγώ και να τα είχα πάντως, δεν τα έδινα με τίποτα,τα λυπάμαι :oops:

Αυτό με το καρότσι, το κάνεις για να τον μεταφέρεις?Εμένα το μπάνιο είαι δίπλα στο δωματίο της και την πάω αγκαλιά και τυλιγμένη!

Χανω κάποιες κλήσεις στο skype αλλά το κλείνω κάποιες φορές!

Είδα και το Βικάκι σήμερα, δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε λόγω κάποιου προβλήματος ήχου, φυσικά θα το ξαναπώ, είναι μια ομορφοοικογένεια!! :x

Οπότε βιντεοκλήση έχω κάνει με Μαρία-Κατερίνα και Βίκυ!

Αντε και με τις υπόλοιπες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα νομίζω το είχε πάρει η μάνα μου από το jumbo. Ίσως το έχουν και σε κανένα Online μαγαζί γιατί είναι της beaba. Θα την ρωτήσω αύριο και θα σου πω σίγουρα. Πάντως έχει πολύ καλή στήριξη και πιάνει μέχρι πίσω τον αυχένα. Την ιδέα με το καρότσι την είχε ο καλός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μετα μου λεει η φιλη μου να μην κανω τιποτα ολη μερα για να ασχολουμαι μονο με τα παιδια κ να κανω τις δουλειες οταν γυρναει ο αντρας μου ενα σφουγγαρισμα εκανα στις 9 γιατι ηταν το πατωμα χαλια κ περπαταει η σαντυ ξυπολητη κ μου κανει καλα τετοια ωρα θα σφουγγαρισεις;τον ενοχλησε η μυρωδια..

ανθη τι κανεις;χαθηκες η μου φαινεται;η μικρη;

σημερα μου κουβαλησε ο πατερας μου μια τσαντα μακαρονια απο τα μαι μαρκετ 40 λεπτα το πακετο :lol::lol: χαμος γινοταν!!ολοι απο το μαγαζι ψωνισαν ενα σωρο μακαρονια!το πε κ του αντρα μου κ κανει δε μου το πες να παω να παρω ολα τα ραφια :lol::lol: τρεξτε κοριτσια!!!γιατι επεται να πεσει μεγαλη πεινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες,

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω ήταν και σήμερα η μικρη μου αρρωστουλα και δεν την έστειλα σχολείο, απο διάθεση καλα αλλα το βράδυ ανέβαζε πυρετο να δω και σήμερα πως θα παει. Το κακό είναι ότι κόλλησε την μαμα μου η οποία είναι χάλια με πυρετο και λαιμό. Εγω και ο μπεμπης προς το παρών καλα αν και εβηξε και αυτός τρεις τεσσερις φορές τώρα το απόγευμα....

Πάω να δω τι γράψατε και αν δεν με πάρει ο ύπνος θα σχολιασω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν

Οι υπνόσακοι που είναι σαν σακιά νομίζω βολεύουν περισσότερο. Οι φόρμες εξόδου μάλλον δεν κάνουν για ύπνο.

Αλεκακι πολυ γελά στις ο πετρακης σου.

Έλενα έτσι είναι και ο δικος μου την ημέρα τον εμαθα και κοιμάται με ραδιόφωνο το βράδυ όμως και εμείς μπανακι στήθος κλειστα φωτα ησυχιαβκαι ύπνος για 6-7ωρες.

Νανσυ τυχερη που είναι καλοβολα τα διδυμακια σου.

Ναταλια τι επαθες δε λες και σε μας που δεν έχουμε ακόμα Skype.

Σταυρουλα πως τα πηγε με το εμβόλιο, και εμείς αυτο θα κάνουμε την άλλη φορα. Στην φωτο είναι σαν να βλέπω τον Στρατουλη.

Αριαδνη υπάρχουν στα μαγαζιά στρώματα και για παρκοκρεβατα είναι λεπτα συνήθως και ευκαμπτα και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι απο latex.

Έλενα για το μπανακι μπορείς να βρεις στα jumbo ή σε μαγαζί με βρεφικα ένα σαν πετσετακι σε κεκλιμενο επίπεδο δεν μπορω να το περιγράψω διαφορετικα και δεν μπορω να σου βάλω και φωτογραφία τώρα, το βάζεις μέσα στο μπανακι και ξαπλωνεις το μωρο στο πετσετακι.

Λια γκρινιαζει το κουκλι σου, τρεχεις κι εσυ με τη δουλεια, θα σου στείλω μήνυμα για το ΣΚ δεν ξέρω ακόμα πως θα ειμαστε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες ταλαιπωρες....

εμεις χθες καναμε τελικα εμβολιο το βραδυ..με το που τον αφησα πανω σαυτο που τον εξεταζει η παιδιατρος για να τον ξεντυσω αρχισε να ουρλιαζει κ φρικαρα κ γω κ η παιδιατρος μου λεει αμαν αρχισε απο τωρα κ καταλαβαινει...τι να σας πω μεχρι κ που καναμε το εμβολιο ουρλιαζε το πουλακι μου..εκλαιγα γιατι δεν μπορουσα να τον ηρεμησω..κ μετο που φυγαμε απο το ιατρειο σταματησε... :(:(:(

Μεγαλωσε το πουλακι μου,ειμαστε 7600 κ 67 εκατοστα..συνεχιζουμε λοιπον...με το γαλατακι της μαμας..

Ελενα κ γω στο μπανακι βαζω αυτο που σου ειπε κ η Λια το στρωματακι απο τα jumbo με τα μπιλακια μεσα.

μεχει βολεψει πολυ κ το ειχα κ στην κορη μου.μια χαρα κανουμε μπανιο κ δεν δυσκολευομαι καθολου...

Σρταυρουλα πολυ μοιαζεις με τον γιο σου..δεν καταλαβαινεις διαφορα ειστε ιδιοι μαμα κ γιος..

Κατερινακι περαστικα στην κορουλα σου κ στην μαμα σου,ελπιζω να μην κολλησει ο μικρος....

Λιλ κ συ τρεχεις ε..οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες νεα σου...

Σημερα μπορει να ρθει η μαμα μου ταπογευμα κ πολυ χαιρομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

πωπω αντωνια πολυ κλαμα ε? αχ αυτο σκεφτομαι.οτι θα αρχησουν να καταλαβαινουν κ θα κλαινε προτου τα ακουμπησουν...

ο αντωνης μου ηταν πολυ διαφορετικος..δεν εκλαιγε ποτε σε κανενα εμβολιο..αφου ελεγα ανοσια εχει αυτο το παιδι!!!

νενε μαλλον το φαρμακο πονουσε πολυ,γιατι στο τσιμπιμα εκανε ενα αχ,αλλα μολις μπηκε το φαρμακο πλανταξε στο κλαμα!!

σε τρεις βδομαδες θα κανουμε το hexa κ της μινιγκιτιδας..

κατερινα ακομα αρρωστουλα ειναι η κορουλα σου?η καημενουλα..περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia elena k katerinoula sori ksexastika oti den eiste skype...

mou epese o mikros apo to krevati alla eutuxws den epathe tpt...

mia xara i mpoumpou sou maraki... k emas etsi sto embolio mono to farmako ponese...

elena k egw auto to stwmataki pou leei i lia exw k ton exw kanei mia fora mono moni mou alla den einai k polu duskolo...

ax antwnia popo ton kaimenouli klama pou erikse....

katerinaki teleiwsate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

Εβαλα το μικρο για υπνο και ειπα να αραξω λιγο γιατι εχω δουλεια το απογευμα...Αρχισαμε να γκρινιαζουμε λιγακι και οταν πηγαινα να γραψω οταν ειχα χρονο δεν τα καταφερνα με το μικρο .Τωρα εχουμε φτασει κοντα στα 5750γρ. αλλα αυριο θα τον ζυγισουμε παλι γιατι ειναι απο τη Δευτερα που τον ζυγησαμε.Εχει πολυ πλακα θελει να κοιμαται στο σκοταδι και οταν τον ενοχλει το φως κουκουλωνεται μεχρι πανω και αμα δεν εχει κουβερτα βαζει τα χερακια του στα ματια :lol::lol: Κλωτσαμε και τα παιχνιδακια που κρεμονται στο ρηλαξ :lol:

Τη Δευτερα παμε για το εμβολιο στον παιδιατρο και να συζητησουμε ....

Αριαδνη 29 Οκτωβριου εχετε επετειο ,να ειστε παντα ευτυχισμενοι, και εγω γενεθλια.

Κατερινακι περαστικα στη μικρη! Δεν πειραζει αν δεν βρεθουμε θα το κανονισουμε αλλη φορα.

Ελενα σιγουρα με τη δουλεια θες βοηθεια δεν βγαινει αλλιως.Και εγω πηγα στη benetton αλλα δεν βρηκα τιποτα.

Κοκονα μια χαρα ο μικρος.Εγω το εκοψα σχεδον το θηλαστρο μονο μια φορα την ημερα βγαζω, τπτ....

Ναταλακι βαζε κανα μαξιλαρι στο κρεβατι, ειναι επικυνδινο να τα αφηνουμε ετσι, ευτυχως που δεν χτυπησε.

Νενακι γκρινιαζε η καημενουλα, ε? Θα σου πω οταν το κανουμε....χαθηκαμε...Εγω δεν αδιαθετησα ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti kanete?ola pigainoun mia xaroula kai ta mwrakia sas megalwnoun e???sas diavazw opote mporw kai xairomai polu pou oles mou eiste kala!!! :D egw mexri stigmis ola kala(elpizv kai proseyxomai na pame etsi mexri telous...)shmera exv rantevou gia ayxeniki to vradaki stis 8.30...koritsakia mou steilte mou osi thetiki energeia mporeite na pane ola kala....pragamtika an kati paei strava ayti ti fora de nomizw pws tha to anteksw...elpizw na einai ola kala me to mwraki mou panagitsa mou!!!sas filw ooooles kai tha mpw na sas pw ta nea mas!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι σου στελνουμε οοοοοοολη τη θετικη μας ενεργεια!!!Θα πανε ολα υπεροχα με το ζουζουνακι σου!!Θα περιμενουμε νεα σου!

Αντωνια πωπω μεγαλωσε ο Αναστασακος!!Κλεισατε τους 4 μηνες??Χρονια πολλα! :D:D

Λιλακι τον ενοχλει το φως? :lol: Φανταζεσαι να σου ζητησει τη μασκα που βαζουν στα αεροπλανα? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Emeis pigame boltoula sto super market...Alla mou ti dinei se ena pou paw giati ksepagiazw re koritsia...exoun polla psugeia kai mallon to klimatismo polu psila de kserw...panta otan pigainw ekei bgainw eksw pagwmeni...telos pantwn...

isws paw jumbo to apogeuma na dw auto to strwmataki pou lete gia to mpanaki...thelw kai papakiiiii!

Lil auto me to fws exei polu plaka!! Emena otan tin enoxlei to fws apla zarwnei ti mouritsa kai kleinei ta matia tis! Kala emena siga na min trabouse ti kouberta na skepastei...den ti thelei katholou.

Ti fagitaki kanate simera? Egw gemista!

Nustazw re koritsia...auto to ksupnima to nuxterino den prokeite na to sunithisw pote.

Stauroula se thumithika simera pou edeixne sti menegaki moda me mpotes kai edeixne kati biker boots! :lol:

kala tosa lefta pou edwses gia tsanta den tha edina egw me tipota gia na kanei o Louis kai o kathe Louis ti zwoula tou me ta dika mou ta lefta pou me kopo ta bgazw!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσος τι κάνεις? Καλά και γω τόσα λεφτά δεν έδινα με τίποτα..

Και γω σήμερα είμαι πολύ κουρασμένη, εντωμεταξύ με έπιασε και πονοκέφαλος γιατί κατέβασαμε κι αλλο ένα πρόγραμμα που μπορούμε να κάνουμε όλες μαζί βιντεοκλήση και μέχρι να το καταλάβω, γκρίνιαζε και η μικρή και πονεσε το κεφάλι μου.Είδα όμως Στρατούλη και μπέμπα Ελένης!!!Κουκλιά!

Εκανα και περιήγηση στο σπίτι στην Ελένη για να δει τα φωτιστικα, πλάκα είχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεμαι σημερα..τι καλα που θα ταν να κοιμωταν η σαντυ να κοιμωμουν κ εγω..αυτη η μουνταμαρα στον καιρο με νυσταζει..

σε λιγο καιρο θα τρωμε τσαντες ελενα! :lol::lol: για αυτο κ η σταυρουλα την μερα για να χορτασει περισσοτερο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!

κατι εχει πειραξει ο αντωνης κ δε μπορω να μπω σκαιπ.εστειλα κ μηνυμα στη λια κ νανσυ.εκανα δικο μου κ περιμενω απαντηση εγκρισης.

εμενα κοιμαται ο τονι αλλα εχω ορεξη για κουτσομπολιο αν κ νυσταζω..

ο αντρας μου για τη γεννα μου ειχε παρει ενα ρολοι follie follie ροζ-χρυσο με 4 καρδιες ενωμενες που συμβολιζουν την οικογενεια μας κ ειναι ενωμενες ;) πολυ ωραιο ρολοι με περλα λουρακι.

σημερα ελενα κ εγω γεμιστα!αντε να κανεις σκαιπ να μιλαμε κ μαζι κ το κατερινακι,αντε να πας κ εσυ σπιτακι σου να μπαινεις να τα λεμε!

καλα κατσε να μου φτιαχτει κ το δικο μου.απορω τι επαθε του αντρα μμου.

παλι μονη ειμαι μεχρι το βραδυ,ειναι δουλεια κ ισως παω κουνιες παλι,θα δω αν δε βρεξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω σκυλοβαριεμαι..

Παλι δεν θα προλαβει να ερθει για μεσημερι ο αντρας.Ο μικρος κοιμηθηκε.Σαν πολυ να κοιμαται αυτες τις μερες...Μαλλον βαριεται το παιδι μου!

Αυριο θα ξεκινησουμε βαψιμο.Δεν ειναι μεγαλος ο χωρος που θα βαψουμε,ελπιζω Κυριακη να τελειωσουμε.Βασικα ο μπαμπας μου θα βαψει.

Βικακι ηρθε το μειλ?Καλα το ρολοι αουγεται πολυ ομορφο!Και μου αρεσει η περλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα λιακι μου αρεσει πολυ η περλα..αν δε βαριεσαι κ μπεις στο σαιτ το εχει νομιζω,αλλιως θα στο δειξω οταν αξιωθω κ σε δω μεσω σκαιπ :D:lol:

οχι δεν ηρθε το μειλ.τωρα εστειλα ενα μηνυμα του μπιλακου να τσεκαρω κατι με το κωδικο που μου ειπε να βαλω στο δικο του σκαιπ.αντε να εγκριθει το δικο μου,δε μπορω αυτα τα μπερδεματα! :D

μαλλον θα ξαπλωσω,αφου δε μπορω να μπω να κουτσομπολεψουμε μη χανω χρονο.κοιμουνται κ τα μωρα κ ειναι ευκαιρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...