Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Αριάδνη ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια. Γιατί καλέ να μην είναι γαλανά? Τώρα δεν είναι γαλανά? Της σκουρήνανε? Πάντως μην το δένεις και να είναι σκούρα μπορεί να γίνουν γαλανά. Κι εμένα που είναι γαλανά μπορεί κάποια στιγμή να του σκουρύνουν. Είναι πολύ μικρά ακόμα για να κρίνουμε.

Εγώ τώρα ξεκίνησα να χρησιμοποιώ το καρότσι βόλτας για να είναι πιο άνετος.

Τέλειες οι φωτογραφίες Μαράκι. Lia στην φάγανε την νύφη. Δες πως την κοιτάει ο σωσίας σας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsia! sas euxaristooooooooo oles para polu gia tis euxes sas :) na eiste oles kala kai na xaireste tis oikogeneies sas :) o suziks mou pire louloudia kai tourta! kai elega t'apogeuma na paro ta mora na pame gia kafedaki alla irthan oi goneis mou kai telika emeina oli mera spiti :( tespa!

stauroula nai to ena moiazei emena kai to allo tou mpampa tou... 8ores koimithikes :shock: kai ego thelo!!! prepei na tou arese to domatio tou afou koimithike toses ores ;) teleios o stratos sou, me trelainei to malli tou ;)

antonia mou na sas zisei o Anastasios kai na einai kalofotistos! opos epithumeite na ton deite...

nene koukla i mpoumpou sou ;)

maraki kala perasate sti baptisi, oraia ;) kala i mpempa sou me to foremataki tis einai kouklaraaaaaaaaaaa ftou ftou kai esu koukla!!!

ariadni kala kai esena to mpiskotaki sou einai kouklaki! kai esu mia koukla ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια,

καλε ποιες φωτο να πρωτοσχολιασω.....Ολα τα μωρακια κουκλακια!!!!!!!!!

Μαρακι και Κοκονα,η μοιραια συναντηση...Βλεπω τα παντρεψατε....Λια μου,πραγματικα σωσιας ο Αναστασιος με Στρατουλη.....

Αριαδνη μου,ειστε ωραιο ζευγαρι και το λουκουμακι σας πολυ καλο και ομορφο...Μπραβο που σας εκανε περηφανο...ειμαστε 5.500 κιλα,αναλογα τρωμε 820-830-860 χθες που ειχε τις κακιες της 805...Μην αγχωνεσαι μενα κακοφαγη ειναι,μου βγαζει το λαδι για να φαμε...Και αμα παιρνει και βαρος...Σε ποια εκκλησια εγινε ο γαμος?

Μαχιμακι μου,να μην αγχωνεσαι οταν θα θελησει θα φαει...

Εγω χρησιμοποιω το καροτσι βολτας εδω και καιρο διοτι το πορτ μπεμπε το εχω μονιμα στο αυτοκινητο...

Χθες πηγαμε στο Εκπτωτικο χωριο για βολτα και θα ξαναπαμε για αγορες...Εχει πολυ καλες τιμες στα παιδικα και sta matou,marasil...

Κοκονα θελουμε λεπτομερειες απο τη βαπτιση και να μας δειξεις φωτο απο στολισμο,μπομπονιερες,προσκλητηρια...

Μαρακι,τελικα θα εχεις μπομπονιερα-προσκλητηριο αυτο που μας ειχες δειξει απο το εντυπω???ποσο στο κοστολογησε???

Χριστινακι,ειδες ο συζυγος???Κυριος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε 5,5ε μου το αφηνε αυτο..τελικα πηγα σε φωτογραφειο κ θα βγαλω οικογενειακη φωτο προσκληση!!!κατα πασα πιθανοτητα να το κανω σε ασαπρομαυρη με πινελιες χρωματος μαλλον δερματος..θαδω τι σχεδιο θα μου βγαλει..

αχ ναταλια τελεια!!!!!!καλα θα κανετε να πατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!!

Molis eida tis fwto kai tha sxoliasw gia na min ksexasw!!

Ariadni teleio to mpiskotaki sou!! Kai pragmatika kathe fora pou blepw fwto sas mou aresoun polu polu ta rouxalakia tis...giati ksanalew exw piksei sta roz alla ti na kanw afou ta exw tis ta foraw...thelw omws kai alla xrwmata...tha paw suntoma sto benetton kai gw!! Kai eseis polu wraioi! To malli telika den egine ksemalliasmeno mia xara to blepw :lol:

Twra pou eida kai tis fwtos ithela na se rwtisw...auto pou kathetai to mwro den einai to kareklaki autokinitou?? Esena fainetai toso aneto resu, emena einai polu kapws...diladi otan kathetai den einai oute ksaplwti oute kathisti, exw tin entipwsi oti den ti boleuei kai de mou aresei kai emena etsi pou ti blepw, einai san kampouriasti. Tis chicco den einai kai to diko sou?? Pio aneto pantos fainetai apto diko mou.

Maria kai Antwnia koukles kai eseis kai ta mwra sas kouklakia! Antwnia kai pali na sou zisei!!

Stauroula ti na pw...kala kai mono pou ton blepeis moiazei me rokas etsi pou einai to malli tou! Einai pragmatika kouklos! Gia nufi kritikia endiafereste?? :lol: Opws leei to Pasxalitsaki exoume kai proika alla gia na to kanoume pio deleastiko exoume kai thalassa dipla stin proika!! :lol:8-)

Eleni kai esena h mpempa milame gia polu malli!!! Kouklaki kai esena...mallon to malli einai tou antra sou e? Esu eisai anoixtoxrwmi!

Xristinaki oi gioi sou kouklakia! Mou aresei polu auti h fwto pou koimountai kai ta duo stin idia stasi...na pas na sou tin kanoun kamba! Egw exw kanei mia tou gamou mas kamba kai twra tha kanw kai mia tis mpempas...einai polu wraio san pinakas einai!

Koritsia oute egw exw balei to kanoniko karotsi...h me to port mpempe metaferomaste h me to kathismataki autokinitou...to allo nomiza pws einai gia megalitera paidakia...toulaxiston na mporei na kathetai.

Kai emena apospatai polu h prosoxi tis otan thilazei...kai twra teleutaia otan tin taizw lew tou antra mou na xamilwnei ti fwni tis tileorasis kai na mi mou milaei dunata h kai katholou giati olo stamataei na trwei.

Natalia gia ksanathimise mou pou tha pate??

Kali ebdomada se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

Ελένη η εκκλησία είναι στα Γιάννενα, Άγιος Νικόλαος Αγοράς λέγεται. Εμένα έιναι 4900 και εδώ και καιρό έχει κολλήσει στα 730-780(σε τρελλά κέφια)ml.

Xριστινάκι και πάλι πολύχρονη, είδες ο σύζυγος!!!

Έλενα, εμένα μου φαίνεται ότι κάθεται πάρα πολύ άνετα στο κάθισμα και της αρέσει.Της chicco είναι.Απλά απο κάτω έχω μία διπλωμένη πετσέτα που την ανασηκώνει, η παιδίατρος μου το είχε πει.

Σταυρούλα, ναι έχουν σκουρύνει τα μάτια της, προς πράσινο δείχνουν, μπλέ το αποκλείω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τρελοκοριτσα!!!

Ξεσαλλωσατε παλι!!

Δεν εχω δει ακομα φωτογραφιες,θα μπω αμεσως μολις γραψω γιατι εχω αγωνια!!!

Αντωνια μου καλοφωτιστος ,να τον χαιρεστε!!! Μαρακι παει η νυφη μου ε??Ε τι να κανουμε αφου τα παιδια ''τα βρηκαν'' θα κανουμε πισω! :lol: Ειναι καλο παιδι ο Αναστασης και ''τον παμε''!!! :lol::lol:

Σταυρουλα κι εγω χτες βραδυ τον εβαλα πρωτη φορα στο δωματιο του για νανι!!Οι δυο Στρατουληδες πρωτη φορα στα ζουγκλοδωματια τους??!!! :lol::lol::lol: Πολλες συμπτωσεις!

Εμενα ξυπνησε 2 -3 φορες,για φαι.Μαλλον πιο πολυ για την επαφη θα ηταν γιατι δεν ετρωγε πια τοσο συχνα τη νυχτα.

Εγω μια χαρα ανετη ημουν δεν μου ηταν δυσκολο γιατι ετσι κι αλλιως μεσα στον υπνο μου τον ακουγα παντα αμεσως.Ο αντρας μου στην αρχη που ειδε οτι τελικα θα τον κοιμησουμε μονο του αποψε ,ειπε με παραπονο ''δε θελω'' :) Του λεω θες να κοιμηθεις στον καναπε? :lol::lol:

Εγω το καροτσι το χρησιμοποιω κανονικα,γιατι ετσι κι αλλιως δεν εχω πολυμορφικο.Απλα δεν τον εχω στο πολυ καθιστο.Δειχνει να ειναι ανετος παντως.Το καθισμα του αυτοκινητου το εχω παντα στο αυτοκινητο.

Παω να δω φωτος,και να κανω μερικα add στο skype ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη σου εχω πει ποσο μου αρεσουν τα ματια σου??κΑΛΑ ΤΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΣΟΥ ΣΚΕΤΟ ΜΠΙΜΠΕΛΟ!

Με τον αντρα σου ειστε πολυ ωραιο ζευγαρι!!

Μαρη Αντωνια!!Φερε το παιδι μου πισω!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μοιαζουν πολυ!!Και τωρα που τα ειδα διπλα διπλα με την Αννουλα της Μαριας,ζηλεψαμε λιγο.... :D Ειστε Ομορφεεες!!!!Και τα παιδακια σας ,Αντωνια το κοριτσακι ειναι η Δεσποινα??Μια κουκλα ειναι!

Σταυρο αφασια ειναι ο γιος σου!Που κουρευεστε?Τρελλο μαλλι!Ε αφου το παιδι ειναι γιος fashionista :lol:

Σου μοιαζει παρα πολυ ,θα το ξαναπω!

Και το κουκλοπανακι σας τελικα δεν ειναι τρομακτικο,το παιρνω πισω το παλιο μου σχολιο!Ωραιο φαινεται!

Ελενη κουκλα η μπεμπουλινα σου!Μα τι πλουσιο και μαυρο μαλλακι!Απο το μπαμπα το πηρε ε?Και η μαμα δεν παει πισω!!ΜΜΟΥΤΣ!!!!!

Χριστινα τι παιδαροι κρητικαροι!Αν ειχα κορη θα σου ζηταγα εναν!!!Και κλασικα,εχουμε ιδια μπλουζακια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες λια πως μοιαζουν?επαθα πλακα!!! :lol:

χριστινα τελεια η εκπληξη του συζιξ!!!!!!μπραβο του!!!

ενα πραγμα θα σας πω...τοσους μηνες μιλαμε κ εχουμε αποκτισει τελεια οικιοτητα με ολες..οταν συναντησα χτες την αντωνια ενιωσα σαν να την ηξερα χρονια!!!συγκινηθηκα πολυ που κρατησα τον Ανασταση στην αγκαλια μου,γιατι τον ηξερα απο σπορακι ακομα..

ειδα τις φωτο των παιδιοων σας..καλε ειναι πανεμορφα ολα!!φτου φτου..σταυρουλα ο γιος σου εχει απιστευτα πανεμορφα ματια κ μαλλι!!!!!!

αριαδνη κουκλαρα η μπεμπα σου!!!!πολυ γλυκια..το ξανθο το κοριτσακι με τα απιθανα γαλανα ματια τι σου ειναι?επαθα πλακα!!! :)

οντως κουκλια τα διδυμα της χριστινας!!!!ΚΡΗΤΗΚΑΡΟΙ!!!!!! :)

ναι λια η δεσποινα ειναι..καλα μιλαμε πανεξυπνη ειναι..το αγγλικο της δεν πιανεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες

Τι ωραίες φωτογραφιες είδα όλα τα μωρακια πανέμορφα....

Ελένη μια κουκλιτσα είναι η μικρούλα σου, Σταυρουλα γλυκας ο Στρατουλης τα ματακια του έχουν πανέμορφο χρώμα, Αριαδνη γλυκυτατη η μικρη σου με το όμορφο φορεματακι της και εσείς πολυ γλυκό και ταιριαστο ζευγάρι

Όσο για τις φωτογραφιες απο την βάπτιση δεν έχω λόγια οι μαμάδες πανέμορφες και το μικρο ζευγαρακι τέλειο.

Αντωνία και πάλι να σας ζήσει ο Αναστάσιος και να τον καμαρωνεται πάντα!!!

Άννα μεγάλωσε πολυ ο μπεμπακος σου, κρέμες και εσείς νωρίς νωρίς.

Αφροδίτη ενθαρρυντικό ότι βλέπεις βελτίωση με την βοήθεια της παιδοψυχολογου, μια χαρα θα τα καταφέρεις αρκει να είσαι σταθερή σε ότι σου λέει, καλη αρχη και στη δουλεια.

Σταυρουλα τέλεια πήγε η πρώτη νύχτα στο δωμάτιο του έτσι να συνεχίσει!!!!

Αριαδνη μια χαρα τα περασατε και εσείς βολικη η μικρούλα της άρεσε η εκδρομουλα φαίνεται. Και εγω το κάθισμα αυτοκινήτου χρησιμοποιω, το έχω βάλει στον σκελετό του καροτσιου, το κανονικο καρότσι θα το χρησιμοποιήσω αργότερα όταν θα μπορει να στέκεται στο πωπουδακι του.

Ελένη θέλω και εγω να πάω στο εκπτωτικο χωριο, δεν έχω παει ποτε... βρίσκεις καλές τιμές? έχει τίποτα για μεγαλύτερα παιδάκια παιδοτοπο κούνιες ή είναι μονο μαγαζιά?

Αμαλία και ο δικος σου χθες στο δωμάτιο του θα συνηθίσει και αυτός.

Εγω σήμερα δουλειές στο σπίτι και νεύρα γιατι μου άνοιξε καινούριες δουλειές ο καλός μου, βρήκε ευκαιρία τώρα που είμαστε έτσι και ότι μερεμετι ήθελε να κάνει στο σπίτι το άρχισε :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας κάνετε και κοκκινίζουμε :oops: απο τα καλά σας λόγια... :) Λία, μιλάς εσύ για τα μάτια μου?Και συ έχεις πάρα πολύ εκφραστικά, "μιλάνε"!Και σένα ο Στρατούλης σου κοιμήθηκε στο ζουγκλοδωμάτιο??Καλορίζικο!

Κατερινάκι και γω πρέπει τώρα να βάλω σκούπα και να σφουγγαρίσω και δεν έχω καμία όρεξη γιατί η μπέμπα κοιμάται και ήταν ευκαιρία να ξαπλώσω και γω...Αλλά... :( έχω και σίδερο μετά.Καλά, οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε??? :twisted: Να δώ τί θα κάνω του χρόνου που θα πάω για δουλειά :shock:

Μαράκι, ανηψιά μας είναι το κοριτσάκι!!Εχει Ρωσίδα μαμά(ξανθια-γαλανά μάτια) και μπαμπά(ο αδερφός του άντρα μου)γαλανομάτης και έτσι έγινε μια κουκλίτσα!

Lia...Τώρα είδα τις δικές σας φώτο!!!Μα τί άντρας είναι αυτός, τί ματάρες, μου βγάζει κατί πολύ αρρενωπό!!Θα κάψει καρδιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena tha pame stis malvides... exw kanei tin trapeza mou mexri na fugoume tha tin exw teleiwsei... tha afisw gurw sta 60 sakoulakia...

k emena mou fainete kapws sto kathismataki pou ton vazw k den mou aresei nomizw oti den kathete kala alla i giatros mou eipe na ton vazw sto kathisma gia metakiniseis me to autokinito k tis edeiksa pws kathete k mou eipe einai kala... pio polu to port mpempe xrisimopoio...

k esena lia koimithike sto dwmatio monos ti wraia na sinithizei siga siga... ama eixa allo dwmatio gia to mwro k egw me zouugklozwakia tha to ekana k tha eixame 3 stratoulides me ta zouglodwmatia tous....

katerinaki k alla meremetia sou evgale upomoni na ginoun mia k kali na min exete meta....

sas afinw giati den me afinei na katsw allo paw na dw ligo fwto k na sikwthw... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενε κουκλάκι ζωγραφιστό η μικρή σου.

Αριάδνη έχει δίκιο η Έλενα για το καθισματάκι κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω σαν να είναι καμπουριασμένος φαίνεται εκεί μέσα κι εγώ νομίζω πως δεν τον βολεύει. Ποιο chicco καρότσι είχες πάρει? Έλενα εσύ ποιο είχες?

Αντωνία ξέχασα να σχολιάσω την μικρή σου που είναι μια κούκλα και μοιάζει πολύ στη μαμά της.

Έλενα εδώ οι νύφες οι καλές :lol::lol: Αμέ και κρητικιά γιατί όχι? Μας αρέσει και η θάλασσα. Το μαλλί ότι κάνει ροκ μας το έχουν ξαναπεί πρέπει οπωσδήποτε να πάρω ροκάδικο φορμάκι να του το φοράω θα έχει πολύ πλάκα. Το καρότσι βόλτας έχει 3 στάδια. Το ένα είναι το ξαπλωτό για νεογέννητα, το άλλο νομίζω από 6+ η μεσαία σκάλα και το τελείως καθιστό.

Ωραίο το μαλλί του μπέμπη μου αλλά μαδάει πολύ. Μάνα και γιος αλλάζουμε τρίχωμα και έχουμε γεμίσει τον τόπο τρίχες. Δράμα η κατάσταση.

Lia τι σύμπτωση κι αυτή? Που θα πάει θα το συνηθίσει το δωματιάκι του. Τέλεια τα μπλουζάκια. Α! πρέπει κι εμείς να παραγγείλουμε αν και σε σας νομίζω πάνε πιο πολύ γιατί μου κάνετε πιο βαρβατίλα :lol::lol:

Μου αρέσει πολύ η φωτογραφία στο τραπέζι που κάθεται :lol:

Έχουμε πάθει εξάρτηση με το κουκλοπανάκι. Είναι το μόνο που μπορούμε εύκολα να πιάσουμε και να πιπιλίσουμε.

Αν σου πω ότι στην φωτογραφία που τον έχω ντυμένο με το τζιν έχω αντιγράψη το στυλ του Ashton Kutcher στη σειρά two and a half men ο οποίος φοράει συνέχεια ανοιχτά κατά προτίμηση καρό πουκαμισάκια με φανελάκι από μέσα και τζιν. Τι Θεός! :x

Εμείς πήγαμε jumbo σήμερα και είχε πολλά φορμάκια αλλά πήρα μόνο ένα γιατί έχω ψωνίσει από mothercare. Αυτό το jumbo στην Κηφισιά είναι τέλειο. Ευρύχωρο και δεν έχει πολύ κόσμο και έχει πάρα πολλά πράγματα. Βρήκα και πυτζαμάκι μωβ κρουαζέ μια χαρά ωραίο για θηλασμό τον χειμώνα. Αν δεν είχα τον μικρό θα έπαιρνα κι άλλο. Του πήρα και ένα κίτρινο παπί για το μπάνιο :D . Κλασσικά πετσετάκια (ποτέ δεν φτάνουν) και σαλιάρες γιατί μας τρέχουν συνέχεια τα σάλια. :D:D

Ναταλία χωράει ακόμα στο πορτ μπεμπε? Εγώ δεν θέλω να τον έχω συνέχεια ξαπλωτό γι'αυτό τον βάζω και στο καθισματάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλακι του εχω παρει κι εγω παπακια για το μπανιο!!Ενα κιτρινο ενα φουξια(για τη μαμα!)

Κρεμαστρες μαιμουδακια??Θελω!

Ηθελα σημερα να του πω να παμε τζαμπο αλλα εχει ακομα να παει σε σπιτια και δεν το βλεπω να μου λεει ναι..

Θυμαστε αν εχει εκεινα τα ''βαρελακια'' που βαζουμε τα παιχνιδακια του μωρου?Αυτα του στυλ ικεα.Ή να παω κατευθειαν ικεα?

Οταν φορεσουμε και τα υπολοιπα μπλουζακια θα βγαλουμε φωτο!

Αριαδνη...ΣΜΟΥΤΣ!!

υ.γ Δεν μου αρεσει ο kutcher! :ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσοπα μου :D:D:D . Αργησα σημερα να μπω, ηρθε μια κοπελα που τωρα αγορασαν στην οικοδομη, στον ιδιο οροφο σπιτι και μας επισκευθηκε. μας εφερε και δωρο για τη νεραιδουλα ενα ζευγαρι μπιτζαμακια και πολυ το εκτιμησα. ελπιζω να ταιριαζουμε σαν παρεα ;););) . ακομη δεν εχουν παιδακι, μακαρι να τους στειλει ο θεος ενα συντομα......

Αντωνια μου και παλι να σου ζησει ο Αναστασιος, να ειναι γερος, τυχερος και φωτισμενος στη ζωη του. Εσυ εισαι πιτσιρικα βρε!!!! Φαινεσαι πααααααρα πολυ μικρουλα και ησουν μια κουκλα :):) . χαμογελαστη και ευτυχισμενη μανουλα.

Μυριζομαι προξενιο ή μου φαινεται? αντε συμπεθερες. ολες καβαντζαρετε τα αγορακια μας σιγα σιγα. εγω θελω τελικα της λιας τον μπρατσαρα, γιατι μου αρεσουν οι γεροδεμενοι αντρες. Λιακι αν δεν θυμασαι κανω περιληψη : ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ (λιγο μαλλι μας λειπει), με προικα στη βεροια, στα γρεβενα και στην κοζανη, θα εχει καλη πεθερα (εμενα δηλαδη) και θα σας αγαπαμε πολυ!!!

Τελικα το μπλε ε? εκανες το χατηρι της πεθερας :lol::lol::lol::lol: .

Ο Αναστασιος νομιζω οτι σου μοιαζει και η μικρη σου ειναι μια κουκλιτσα :):):)

Αφροδιτουλα τωρα με την καθοδηγηση του ειδικου θα ξερεις και εσυ πως να συμπεριφερθεις και θα ηρεμησεις. μακαρι να αλλαξει συνηθειες ο μεγαλος και να μη σε κουραζει... καλη αρχη στη δουλεια.

Καλα οι φωτο με τα μωρακια ειναι τελειες!!!!! Ελενα η μπεμπα σας νομιζω οτι μοιαζει τον μπαμπα. καλε τι μαλλι ειναι αυτο, δωστε και σε εμας λιγακι.....

Σταυρουλα για τον δικο σου τα εχουμε ξαναπει, να μη λεμε τα ιδια και τα ιδια!!! αυτο το κουκλακι κανει δουλεια στον υπνο? αν ειναι να παρουμε και εμεις ενα ;);) . Μια χαρα ο στρατουλης στο δωματιο του ;);)

Μαρια πολυ ομορφη και εσυ και η μπουμπουκα κοριτσαρος, ιδια ο μπαμπας :D .

Αριαδνη η μικρη φαινεται τεραστια στο καροτσι. Πολυ ομορφο ζευγαρι και ταιριαστο με τον συζυγο και εσυ πολυ ομορφη. Χαιρομαι που περασατε ομορφα και δεν σας ταλαιπωρησε ο μικρη.

Λιαρα τι να πω για τον μπρατσαρα σου.... τα ειπα πιο πανω. εσας θελουμε να παντρευτουμε τελικα το αποφασισαμε. ιδιος εσυ ειναι ο γλυκος μου...

Αννα μπραβο και σε εσας, πολυ καλο το μπεμπακι φτου φτου σας :):):)

ΚΑτερινουλα καλη ευκολια με τα μερεμετια!!!!

Ναταλιτσα με το καλο να πατε και να γυρισετε και να περασετε οσο πιο ομορφα γινεται :D:D:D

Χριστινακι οι κρητικαροι ειναι τελειοι!!!! οντως ο ενας μοιαζει εσενα και ο αλλο στον μπαμπα. ο ενας ειναι πιο σοβαρος και ο αλλος πιο χαμογελαστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai este xwrame akoma an k den einai polu aneta opws itan afou kamia fora ton vazw sto port mpempe na koimithei giati sto krevati kanoume toumpes k den koimatai fovamai kiolas na ton afinw mono tou na koimithei sto krevati epeidi gurnaei...

lia ama les ekeina ta stroggila ufasmatina exei plastika den thimamai ama exei sta jumbo..

pasxalaki ti wraia elpizw na tairiaksete k na exeis pareoula...

antwnia mou twra eida oti den sxoliasa tin koroula sou kouklitsa einai.. ante perimenoume na mas peis leptomeries apo tin vaftisi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,Λια,το μαλλι ειναι ιδιο με το δικο μου.Εγω ετσι γεννηθηκα με πολυ πλουσιο μαυρο μαλλι ενω ο συζυγος ξανθος και καραφλος... :lol: Θα σας βαλω φωτο για να πειστhτε...Ante twra,alhtheia sas lew,mikrh hmoun oloidia,mexri kai ta nyxia twn podiwn mas einai oloidia,tha sas valw fwto...

Katerinaki,ennoeitai oti einai o idanikos xwros gia mikra,exei para polles drasthriothtes..Olo karotsia exei kai pollwn eidwn paixnidia,tha ksetrelathei h mikroula soy....kai polu wraia rouxa,polla polla magazia,ta xaneis,exei oles tis markes...

Shmera to skato phge synnefo....Elena dikio eixes,eprepe na exw parei to noymero 4-9 stis panes,anti aytoy egw phra to 3-6(einai 5.500 kila),kai ta skatoylakia bgainoyn apo panw...Thn taiza kai arxize kai ta ekane,egw synexizw kai ths edina wstoso eniwtha egw zesth,molis th shkwnw gia repsimo,h pyzama moy htan gemato kaka...Meta thn allazw,kai ksafnika ektoxeyontai kai alla tosa,pera pou egina skatila,phra kai mia tromara...

Ki emena sto kareklaki den einai aneth,to exw sto aytokinhto kai me to zori kathete,den ths aresei.

Nansoula,akomh den gyrises???

Maraki,polu kalh idea ayth....akribo 5,5....

Re koritsia,eseis poy exete kanei hdh mysthrio vaptishs,pote kanei ti polles zestees??????Thelw na kanw ta mysthria to prwi-meshmeri,pote einai kalh hmeromhnia???ithela 7 iouliou alla telika to aporriptw dioti tha kanei poly zesth (fetos pou hmoun sto nosokomeio,oloi elegan oti ekane tromerh zesth,poy na to kanw meshmeriatika).

Prepei na paofasisw dioti se ayth thn ekklhsia yparxei megalh zhthsh kai den tha vrw...

Anthoula pou vriskesai??pws ta perasete me to Katerinaki kai Karolinaki thn Kyriakh????

Kati tha ksexasa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia,eixe dikio o antras moy,o Stratoulhs sou einai etoimos na katataxthei stis eidikes dynameis......stous katadromeis... :lol::lol::lol: kale tha ginei varvatila aytos,antroya........ ;);)

exei kamia ypologisth mac gia na mou pei ti prepi na kanw akrivws gia to skype???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Ελένη, το 4-9 έπρεπε να πάρεις, και γω αυτό πήρα που είναι πιο λεπτή η μπέμπα.Είναι λίγο μεγάλο αλλά προφυλάσσει απο ατυχήματα ;) 7 Ιουλίου, πιστεύω πως θα κάνει πολύ ζέστη. Το ενδεχόμενο να το κάνεις αρχές- μέσα Ιουνίου το σκέφτεσαι?Εμεις σκεφτόμαστε και το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος που είναι 25 Ιουνίου.Βέβαια και τότε ζέστη θα έχει...αλλά θέλουμε μια ημερομηνία που να βολεύει αυτούς που θα έρθουν απο μακρυά..

Σταυρούλα το trio enjoy fun καρότσι έχουμε.Δεν ξέρω αν έχει διαφορά το κάθισμα.Δοκιμάστε πάντως μια πετσετούλα απο κάτω.Δεν μπορεί να μην βολευτούν και έτσι αφου βολεύεται η δικιά μου που είναι πιο μικρόσωμη.

Κατερίνα, μακάρι να ταιριάξετε με αυτό το ζευγάρι.Και μεις υστερούμε σε μαλλία :lol::lol: Αφού καμια φορά την λέω "φαλακρή τραγουδίστρια" :lol::lol::oops:

Skype δεν έχω αλλά θα το εγκαταστήσω γιατί είναι καινούργιος ο υπολογιστής και θα σας πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia τέτοιο υφασμάτινο βαρελάκι μου είχε πάρει η μητέρα μου από τα Jumbo και εκεί εγώ βάζω τα ασιδέρωτα του μπέμπη για να μην σκονίζονται στην λεκάνη μέχρι να σιδερωθούν.

Αριάδνη εγώ έχω το trio scoop και έχω δοκιμάσει να βάλω πετσέτα και είναι χειρότερα. Είναι ακόμα πιο στριμωγμένος.

Μπείτε www.skype.com και πατήστε πάνω δεξιά που λέει join skype αν δεν έχετε γραφτεί ποτέ στο skype. Κάντε εγγραφή και μετά πατήστε εκεί που λέει get skype και επιλέξτε ανάλογα τι έχετε windows ή mac. Αν έχετε γραφτεί και απλά θέλετε να κατεβάσετε το πρόγραμμα πατήστε κατευθείαν εκεί που λέει get skype.

Κι εγώ αρχές Ιουνίου θέλω. Πέφτει 2 Ιουνίου Κυριακή και 3 είναι τα γενέθλιά του. Τότε ήθελα αλλά ο καλός μου θέλει 5/5 του Αγίου Εφραίμ. Κι εγώ δεν θέλω γιατί θα έχει σίγουρα ακόμα κρύο. Δεν του φτάνει που θα δώσουμε το όνομα. Ευτυχώς τουλάχιστον δέχτηκε να μην το κάνουμε το μυστήριο στο μοναστήρι του Αγ.Εφραίμ. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...