Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Καλημερααααα!!!!!

Καλα να περασετε Αριαδνη κ σεις στην εκδρομουλα σας..κ γω χθες τελειωσα της δουλειες μου κ δεν ξερω τι επαθε χθες η πεθερα δεν εβγαλε ουτε κιχ :shock::shock::shock::shock:

μαλλον εβλεπε τι αγχος ειχα να τελειωσω κ δεν ειπε τιποτα ευτυχως.αχ κοριτσια εχω πολυ αγχος για αυριο..δεν το πιστευω ποτε γεννησα κ τωρα ηρθε η ωρα να τον βαφτισω..ο καημενος τι θα παθει αυριο..

πολυ τον λυπαμαι κ γενικος αγχωνομαι γιατι ηρεμει μονο στην αγκαλια μου κ οπως ξερετε την πιπιλα δεν την θελουμε με τιποτα.σημερα η μερα θα εχει καλωπισμο...μανικιουρ πεντικιουρ ..κ αυριο τα μαλλια.

Μακαρι να μπορουσατε να ρθειτε κ σεις να σας ειχα διπλα μου αυτη την υπεροχη στιγμη :cry::cry::cry::cry:

Κοριτσακια αυριο δεν ξερω αν τα καταφερω να μπω να σας πω τα νεα..αν προλαβω θα το κανω..

να περασετε ενα ομορφο σαββατοκυριακο..

σας στελνω τα φιλια μου.................... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια,

Κοκονα μου,με το καλο,καλα να περασετε και να γινουν ολα οπως τα εχεις φανταστει....

Εγω εχω λιγο εως πολυ τα νευρα μου....Ο αντρας μου παει στη Πατρα για ενα σεμιναριο και μου ανακοινωσε οτι εχει και την ερχομενη εβδομαδα και στις 10 Νοεμβριου Αγγλια...Εχω κατεβασει κατι μουτρα....Με ειδε και με φοβηθηκε,πραγματικα ειμαι σκασμενη,δεν παω πουθενα,κλεισμενη σε ενα σπιτι....Και εγω αν κατεβασω μουτρα,τελος.....μετα περναει πολυς καιρος για να ανεβουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, pos eiste? ego pali neura exo me to gnosto prosopo!!!!!! na mou spasei ta neura thelei! tespa! exthes nomiza oti tha pigaina nosokomeio :o:o nomiza oti tha spasei to kefali mou apo to pono! ithela na to xtupiso sto toixo! polu xalia. irthan oi goneis mou kai me boithisan oso mporousan me ta mora mexri na erthei o suziks. otan irthe piga na ksaploso alla apo to pono den mpourousa na koimitho! sikothika kai pira ksana 2 depon kai meta apo ligi ora me pire o upnos. kata tis 12 me ksupnise gia na tou po pos na apostirosi kai pos na etoimasei ta epomena mpimpero! kai leo mexri na tou eksigiso tha ta exo kanei! kai etsi sikothika etoimasei merika mpimpero kai ksana koimithika mexri tis 6 pou ksupnise o manolis mou. exthes eixe apistefti grinia, apo tis 1 to mesimeri mexri tis 9 to bradu koimithike mono 20 lepta, gkriniaze, eklaige! meta omos koimithike 9 ores :shock: akoma me ponaei to kefali mou, fobamai mipos tha arrostiso kai meta ti tha ginei me ta mora??? tespa! tha pao kommotirio simera, ante epitelous na bapso to malli, thelo kai kourema ;) na gino omorfi gia ta mora mou ;) aurio exo kai gennethlia kai an eimai kala leo na kano ena mikro trapezi stous goneis mas...

stauroula to peplum prepei na to dokimaso, na do pos tha einai pano mou ;)

ariadni emeis otan pame gia kafe kratao 3 tsantes!!!! :shock::shock: an pigaina kai ekdromi den mou ftanei ena autokinito :lol::lol: kala na perasete ;)

kokona mou koukla tha eisai aurio, perimenoume na mas baleis fotografies ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανες!

Αραιωσαμε??

Αντωνακι με το καλο να ''φωτιστει'' ο σωσιας μας αυριο!! :lol: Να εισαι χαλαρη και ολα θα ειναι καλα!!

Κι εγω νοιωθω μια ψυχρουλα σημερα,ο μικρος εχει δροσερα μπουτακια.Α Σταυρουλα δεν σου ειπα!Ηρθαν τα μπλουζακια μας!!!Και ο robert φυσικα!

Κι εγω σκατουλες ειμαι..Μαλωσαμε και χτες βραδυ με τον αντρα,ξεσπασα.Κοριτσια τις τελευταιες μερες το στηθος μου δειχνει να μη γεμιζει και ειναι νιανια.Και χτες με επιασε διαρροια.Απο το στρες ειναι αυτα,το ξερω.

Γενικα υπαρχει μια συμπεριφορα απο την αλλη ,σα να ειμαι εισβολεας.Μπαινει σπιτι και καλο λογο δεν εχει να πει.Και τοσες μερες προσπαθουσα να μη μιλαω και το σωμα μου τα επαιξε.Εφτασα 45 κιλα,προχτες ημουν 47. :(

Του τα ειπα δεν αντεξα.Τον εχουμε πρηξει κι αυτον,μουρμουραει η μια μουρμουραει και η αλλη.Με τη δουλεια ειναι πολυ πιεσμενος,φευγει πρωι,τελειωνει βραδυ,και λεφτα δεν βγαινουν.Και λογω αυτου του προγραμματος δεν υπαρχει ποτε ουσιαστικος χρονος να μιλησουμε.

Οταν τον πετυχαινω πιο χαλαρο ,που εχει τυχει να του πω,να κοιταξουμε κανενα χρωμα για να βαψουμε,ή που του ελεγα να μιυ πει αν του αρεσουν καποιες μπουμπουνιερες,και αυτος μου λεει οτι εγω κανω ονειρα και ειμαι στον κοσμο μου.

Αν δεν ηταν το μωρο θα ειχα φυγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax liaki poso se katalabaino, kai ego mia apo ta idia! erxete spiti oute mia kali koubenta den leei.polles fores nomizo einai san na min uparxo!!! mas exoun matiasei??? euxomai na ftiaksoun grigora ta pragmata giati den mas blepo na sunexisoume etsi!!!

pao na etoimasto siga siga...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου όλα καλά να πάνε αύριο με το καλό να πάρει το ονοματάκι του ο μπέμπης. Εύχομαι να μην κλάψει. Θα περιμένουμε νέα σου και νοερά θα είμαστε και εμείς εκεί. ;) Επίσης, θα περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες με το φόρεμα. Αποφάσισες τελικά ποιο θα βάλεις?

Χριστίνα τι πονοκέφαλος είναι αυτός? Περαστικά σου. Και καλό καλλωπισμό.

Αριάδνη καλά να περάσετε. Όντως κι εγώ δεν το σκέφτομαι καθόλου για εκδρομή γιατί θα έχω να σηκώσω όλο το σπίτι :lol:

Lia βάλε photo με τον robert να δω.

Κι εμένα με έχει πρήξει με τις αρρώστιες. Όλο κάτι έχει όλο ότι θα πεθάνει και δεν θα χαρεί το παιδί του. Τα νεύρα μου. Και χτες μου αποκάλυψε ότι νοιώθει μοναξιά γιατί ασχολούμαι συνέχεια με τον μικρό. Το καταλαβαίνει λέει ότι δεν γίνεται αλλιώς. Ε κι εγώ του είπα αν τον κρατούσες έστω και λίγο θα είχα χρόνο να ασχοληθώ και μαζί σου. Ούτε λίγο υπομονή δεν κάνουν. Θα μεγαλώσει ο μικρός και θα έχουμε χρόνο. Έλεος.

Σας έβαλα καινούριες Photo του Στρατούλη που μεγαλώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

χριστινα θα περασει κ αυτη η μπορα!!ειναι μερες που κ εγω αισθανομαι ετσι για τον δικο μου κ μου ερχοταν να φυγω..αλλα δεν ειναι λυση κ αυτη..δυστηχως..η ιδεα μου ειναι ντυσου χτενισου βαψου κ ας εισαι στο σπιτι..για να ανεβεις ψυχολογικα..πολλες φορες το κανω κ με ρωταει θα πας καπου?ναι του λεω...στον πανω οροφο!!!! :)

αντωνια ολα τελεια θα ειναι αυριο!!!!θα σε γνωρισω επιτελους κ απο κοντα!!!!

λια σωσιας ε????!!!!!!! :lol::lol: πολλα κιλα εχασες βρε κοριτσι!λια κανε κουραγιο κ προσπαθησε να ηρεμησεις..ξερω εχεις δικιο..απο τα νευρα κ την κουραση δεν γεμιζει το στηθος..κ εγω το παθαινω :(

α δε σας ειπα..εχω 2 απογευματα δινω στην μπεμπα ρυζαλευρο!!!ξετρελαθηκε κ με τραβαει συνεχεια το χερι για να της δωσω..εμ δεν ειναι μπουκαλι για να το κατεβαζει μπαμ μπαμ..ειναι με δοσεις το κουταλακι!!! :lol: εχει πολυ πλακα...παντως μια χαρα το δεχτηκε ο οργανισμος της κ καναμε κανονικα κακα!!!!

λεω να βαψω τα μαλλια μου σημερα..για να δουμε..αν ειναι καλο κοριτσι κ με αφησει,καλως..αλλιως αβαφτες θα παμε αυριο στην αντωνια!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια τα μαλλακια σου Χριστινιο!

Καλα εκανες,τωρα θα εισαι ετοιμη για καθε ενδεχομενο! :)

Εγω που ειμαι αλουστη και θελει να παμε με ενα φιλο για φαι?Που θα παω ετσι ωρε????

Σιγα μη με αφησει ο μικρος να λουστω,στεγνωσω,ισιωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαρακι μου,που τρωει ρυζαλευρο..Στο ειχε πει η παιδιατρος????

Εγω παιδευομαι με το φαγητο της,ειναι κακοφαγη μωρε......Δοξα τω θεω παιρνουμε τα ml που πρεπει αλλα μου βγαινει η πιστη...

Χριστινακι μου,καλα εκανες και ανανεωθηκες....Οχι σαν εμενα που το μουστακι μου ειναι ιδιο με του Καραισκακη :lol::lol: .

Λια μου,καλα να περασετε....που θα πατε ????

Μαρακι μου,αυριο θα συναντηθεις με την Αντωνια...Τι καλα???

Καλε Σταυρουλα τον δικο σου τι τον επιασε,τετοιος πεσιμισμος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενιτσα!!!φτου φτου φαγανου!!η δικια σου μπεμπουλα κακοφαγη?

ναι θα παμε αυριο στην αντωνια!!

χριστινα μεγεια το μαλλι!!!!!!!!!!!!δεν πειραζει που θα εισαι μεσα!!βαλε κατι σεχυ το βραδυ κ κανε τον αντρα σου να ζαλιστει!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia mouuu!

Simera pigame sta magazia alla re gamwto kathe fora pou paw ti mpempa bolta olo koimatai kai egw thelw na dei kai kanenan anthrwpo gia na sunithizei kai autin ti pernei o upnos sto karotsi!

Paraggeila persides (telika etsi ta lene) gia ti tzamaria! Se gkri xrwma...nomizw oti tha einai polu wraio! Telos tis allis ebdomadas tha erthei! Edw extes to bradu ebrekse kai erikse kareklopodara! Exei psuxranei ligo kiolas.

Stauroula egw tis ebaza oloswmo formaki to bradu edw kai meres...mono 3-4 pou ekane pali zestes den tis ebala.

Kale ti ton epiase ton antra sou kai nomizei oti tha pethanei? Den diabasa kai tin omada akoma na dw an mou eipes ti zwdio einai :lol: gia na kanw tin problepsi mou!

Eleni kane upomoni...auta ta taksidia einai gia auton anagkastika h proeraitika?? Kala oti tha exei mia skorpina katebasmena moutra gia kairo einai to mono sigouro :lol: Tha ta ksanabreite se ligo kairo me to sex :lol:

Mpempoula mou kane kai esu upomoni ligo, twra eisai se duskoli thesi giati exeis duo mikra mwra...argotera pou tha einai pio megala an exeis neura kai den sou dinei simasia tha mporeis pio eukola na tou les blepe ta paidia paw gia kafe :D .

Liaki bre na prosexeis ton eauto sou min arrwstiseis kiolas...twra eisai kai esu se mia metabatiki fasi kai mexri na sunithisoun oloi tha uparxoun entaseis...alla tha ftiaksoun ta pragmata tha deis...kai o antras sou einai kai autos upo piesi kai aptis duo pleures kai den einai eukolo...ksereis ti tha sou elega...kane ligo upomoni kai arxise na agnoeis kapoia pragmata me tin pethera. Exei kleidi auti kai mpainei mesa moni tis?

Delphinaki rizaleuro? Sou to eipe h paidiatros?? 4 minwn den eiste?

Kokona mou aurio na perasete kala, na prospathiseis na min exeis agxos! Tha se skeftomai kai euxomai ola na pane kala!

To thetiko einai oti tha ksemplekseis kai meta tha exeis to kefali sou iremo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπέρα κορτσοπα μου!!!!!!

Σημερα με τις παλιοδουλειες δεν βρηκα χρονο να μπω και μου λειψατε πολυ :D:D:D:D:D:D . Ελπιζω να κοιμηθουν νωρις τα βλασταρακια μου και να τα πουμε λιγακι ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι - νενε εγω το αφηνω κανενα 5 λεπτο στο σακουλακι και μετα το βαζω στην καταψυη. βεβαια υπαρχουν και πιο εμπειρες απο εμενα οσον αφορα την αποθηκευση του μητρικου γαλακτος :):)

Ελενα οχι δεν εβαλα ακομη.... καποια στιγμη θα βαλω ομως. ρε κοριτσια εχω προταση!!!! οσες εχουμε καμερα να κανουμε κανενα skype και να μιλαμε. ετσι θα γνωριστουμε και εξ οψεως :D:D:D

Αριαδνουλα καλα να περασεις και καλη επιστροφη να εχεις :) οντως θελει πολλα. εμεις που πηγαιναμε περσι καθε μηνα στη βεροια, λογω εγκυμοσυνης για να επισκεπτομαι τον γιατρο ηταν μεγαλη κουραση ολο αυτο!!!!

τωρα με 2 ακομη περισσοτερο....

Αντωνια μου με το καλο να βαφτιστει ο μικρουλης και να γινει χριστιανος :):) . ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια! περιμενουμε φωτο ;);););) . η πεθερα ουτε κιχ ε?????

Μαρια απο τωρα ρυζαλευρο? νωρις δεν ειναι??????

Σταυρουλα ο στρατος σου μοιαζει πολυ :):):):) σου εχω πει οτι ειναι κουκλος? σου υπενθυμιζω οτι ειμαστε ομορφες και με προικα ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες

Αντωνία με το καλο η βάπτιση του μικρου σου αυριο, θα πανε όλα τέλεια μην έχεις αγωνια, να περασετε τελεια μακάρι :) να ερχομασταν όλες. Να μας βάλεις φωτο να σας θαυμασουμε!

Χριστίνα με γεια το μαλλι ανανεωθηκες αυτο έχει σημασία. Χρόνια πολλα και για τα γενεθλια σου, πάντα ευτυχισμένη να είσαι με τα δυο γλυκα αντρακια σου!!!! :D

Σταυρουλα ο στρατουλης είναι ένα κουκλι, στα ματια πρέπει να σου μοιαζει...είχα διαβάσει ότι πολυ άντρες μπορει να αισθανθούν παραμελημενοι αλλα δεν το πίστευα γιατι λέω τι στο καλο δεν μπορει να συγκριθούν με τις ανάγκες ενός νεογέννητου και να που ο δικος σου το επιβεβαιώνει :roll::roll: έχεις να νταντευεις δυο μωρα μου φαίνεται...

Μαρία ρυζαλευρο απο τώρα :shock: πολυ νωρίς δεν ειναι :o δεν έχετε κλεισει καλα καλα τους 4 μήνες. Σου έδωσε το οκ ο παιδιατρος εντυπωση μου κάνει ....

Αμαλία υπομονη λίγο να βρείτε τους ρυθμούς σας τώρα που θα είστε όλοι μαζι, η αλήθεια είναι ότι οι άντρες κοιτάνε πολυ το πως θα τα βγάλουν πέρα με τις υποχρεώσεις και τα οικονομικα και την δουλεια και μπορει κάτι πολυ σημαντικο για μας να το θεωρούν δευτερεύον ή ασήμαντο, με λίγη κουβέντα και την καταλληληνστιγμη θα τον καταφέρεις

Κοριτσακια συγχωρεστε με αν ξέχασα καμία είναι και περασμένη η ώρα...καλο βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες και μωράκια.

Έλενα Λέων είναι ο σύζυγος. Δεν ξέρω τι έχει πάθει. Βασικά το πάθαινε και παλιά αυτό αλλά το είχε κόψει για πολύ καιρό και τώρα το ξανακάνει.

Κατερινάκι κάπως έτσι. Το είχε πάθει και μία φίλη μου που ο άντρας της είχε μονίμως την μέση του και νόμιζε και αυτός ότι επειδή αντανακλούσε ο πόνος στην πλάτη ότι έχει καρδιά και έμπαινε στο ιντερνετ και γινόταν ψυχολογικά χάλια. Εμένα μου φαίνεται δεν θέλουν να παραδεχτούν ότι δεν θέλουν να παρέχουν βοήθεια και το παίζουν άρρωστοι.

Πασχαλιτσάκι χαχαχα το ξέρουμε ότι είσαστε όμορφες και σίγουρα θα μας ρίξετε όταν μεγαλώσουμε :lol:

Εγώ έχω και skype και κάμερα.

Χριστινάκι χρόνια πολλά χιλιόχρονη. Να χαίρεσαι τα μωράκια σου και τον αντρούλη σου.

Μαράκι αν δεν κάθεται μόνη της χωρίς υποστήριξη δεν κάνει να της δώσεις τίποτα άλλο εκτός από γάλα. Θα μου πεις και τηλεόραση δεν κάνει να βλέπει αλλά όπως το βλέπει ο καθένας. Άλλωστε εσύ έχεις ήδη μεγαλώσει ένα παιδί και ξέρεις καλύτερα.

Διάβασα ότι μέχρι να κλείσουν το πρώτο έτος μόνο στατικές εικόνες κάνει να βλέπουν και καθόλου ακτινοβολία τηλεόρασης-laptop κλπ.

Χτες κουράστηκα γιατί δεν κοιμήθηκα καθόλου το μεσημέρι αλλά ευτυχώς ο μικρός κοιμήθηκε καλά. Ξύπνησε 3 και κοιμήθηκε 4 θα κοιμόταν και νωρίτερα αλλά κατουρήθηκε πάνω του και τον άλλαξα φορμάκι και ξύπνησε. Και μετά ξύπνησε 7 το πρώι. Τον πήγα και στα πεθερικά μου και κοιμήθηκα ως τις 9. Μια χαρά δηλαδή.

Σήμερα θα κοιμηθεί πρώτη φορά στο δωμάτιό του. Για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι κουκλάκια τα αγοράκια σου. Απ'ότι έχω καταλάβει ο ένας μοιάζει σε σένα. Ο άλλος μοιάζει του μπαμπά?

Έχουν μεγαλώσει πάρα πολύ. Μπράβο. Να σου ζήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!σηκωθηκα σημερα πρωι πρωι,εβαλα πατατες με μπριζολες να γινονται θηλασαμε κ τωρα πινω καφε!!θα κανω πιστολακι κ σιγα σιγα θα ετοιμαστουμε να παμε στην αντωνια μας!!

κατερινες μου δεν την δινω καθε μερα ρυζαλευρο..της δινω νερουλο κ οχι καθε μερα για να συνηθησει.απ'την στιγμη που ειναι πολυ φαγανου μας εδωσε το οκ..

κατερινα ναι εχουμε skype!!! ;):) kalh idea!!θα στειλω πμ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα χρονια σου πολλα!!!!!!!!να τα χιλιασεις κ να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!!!

σταυρουλα την βαζω στο ρηλαξ ελαφρα σηκωμενο..κ στον γιο μου τοσο ειχαμε ξεκινησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete simera? Emeis kala giati koimithikame para polu kala! 12-7 koimithike h mikri!! :D kai meta 7-9

Etsi ksekourastika kai egw ligaki!

Twra perimenoume mia fili na pioume kafedaki mprosta sti nea mas tzamaria!

Stauroula mou kanei entupwsi oti einai leon...autoi einai dunamika zwdia! Omws exoun kai euaisthisies pou stous eksw den tis dixnoun mono ta polu kontina tous atoma tis kseroun, stous ap'eksw dixnoun polu dunamikoi kai pws exoun ton elegxo twn pantwn :lol:

Ma ti ginetai me auto to douleuw polu kai kourazomai pou pathainoun oi antres?? MIpws einai to antistoixo tis epiloxias katathlipsis gia to antriko fulo? :lol: Kai emena olo kourazetai twra teleutaia!

Xristinaki Xronia sou polla! Na ta ekatostiseis kai na xairesai tin oikogeneia sou!!

Delphinaki kala na perasete! Na guriseis na mas peis pws perasate!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα της τα δωσω κοριτσια!!!!!θα χαρει πολυ!!

πλακα πλακα θα γνωρισω τον σωσια γαμπρο μου!!!! :lol::lol: λιαααααααααα!!!!!!!!!!!! :lol:

ελενα μια χαρα κοιμηθηκε η μπεμπα σου..εμενα σημερα 100 φορες με ξυπνησε η μαιμου..ολο βυζι ηθελε..π.χ το πρωι εφαγε στης 8:30 k τωρα ειναι 10 κ με το ζορι την κραταω,με την πιπιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα έστησα το γυμναστήριο. Το έβαλα στο κρεβάτι μας εσείς που το βάζετε? Εκτός του ότι έπαιζε με τις ώρες χωρίς να γκρινιάξει τον πήρε και ο ύπνος από την κούραση. Καλά το λένε τελικά γυμναστήριο. Εγώ όσο έπαιζε έκανα δουλειές. Μάζεψα λίγο το σπίτι γιατί γινότανε ένας χαμός.

Τώρα περιμένω τους γονείς μου να φάμε όλοι μαζί. Θα ψήσει ο σύζιξ παϊδάκια.

Έλενα μόνο δυναμικός δεν δείχνει ο δικός μου. Το άκρον άωτον της ευαισθησίας. Δεν φταίει όμως το ζώδιο. Η μάνα τους τους μεγάλωσε και τους 2 μέσα στις φοβίες. Αφού μου τα έχει πρήξει η πεθερά τελευταία με τις φοβίες της πάει να τις περάσει και στο μωρό. Μην το κρατάς όρθιο θα πάθουν τα γόνατά του, μην το γαργαλάς θα σκάσει, μην το κάνεις αεροπλανάκι θα ζαλιστεί, μην το βάζεις στο κρεβάτι θα σου πέσει :evil::evil::evil: . Μη το ένα, μη το άλλο δεν άντεξα και της το είπα. Θα κάνετε το μωρό όπως και τα παιδιά σας, να φοβούνται και τον ίσκιο τους. Και γυρνάει και μου λέει γιατί εγώ τα έκανα έτσι. Όχι της λέω θέλει και πολύ μυαλό για να καταλάβεις ποιος τα έκανε έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί βάσει τεστ είχα ωορρηξία 24η μέρα του κύκλου κ αδιαθέτησα 34η. Έχεις ΣΠΩ; Εσυ θα μας τρελάνεις!!! Το ότι επαναλαμβάνεις ένα τεστ που είναι πιο κόκκινο κ από το κόκκινο με ξεπερνάει🤣🤣🤣 Πήγαινε καλε αύριο πρωί πρωί στο γιατρό να δείτε το έμβρυο… Χρονια μας πολλά κορίτσια μου!!!! Εύχομαι σύντομα όλες με το θαυματακι μας στην κοιλιτσα!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...