Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

λετε για την μερεντα κ θυμαμαι μου χε κολλησει η διαφημηση κ την τραγουδαγα στην σαντυ!! :lol::lol::lol: τοσο ωραια ειναι βρε κοριτσια;θα την παρω κ εγω για την σαντυ κ τον μπαμπα της γιατι εγω οταν τρωω τετοια νοιωθω τυψεις κ τελικα δεν τρωω :lol::lol: που να τρωγα κ γλυκα στην εγκυμοσυνη αντι για 25 θα εβαζα 45!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αριαδνη ειναι πολυ ομορφο το μπισκοτακι σου...σκετη γλυκα..αχ τι καλα που θα πατε εκδρομουλα...

Κ γω Νανσυ την βλεπω στα ραφια κ δεν την παιρνω γιαυτο το λογο..

αλλα το παγωτο σου Ελενα ακουγεται τελειο με την μερεντα αυτη..

Λιακι βραχος ο Στρατουλη σου..μπραβο του...πως πανε οι δουλειες στο σπιτι τακτοποιηθηκες :?::?:γιατι δεν αισθανεσαι καλα :?::?: εχεις καμμια στεναχωρια κ δεν μας την λες..

>Πασχαλιτακι περιμενουμε τα νεακια σας απο το γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

η μονη ωρα που μπορω να μπω ειναι το μεσημερι,αλλα συνηθως κοιμαμαι κ ετσι καποιες φορες χανομαι λιγο,αλλα ολο με τρωει να μπω να δω νεα σας οπως τωρα ας πουμε ;) αλλα εχετε γραψει 9 σελιδες κ δεν τα διαβασα ολα γιατι θελω κ λιγο να ξαπλωσω.παντως αν δε ξαπλωσω μεσημερι επειδη κοιμαται το μωρο 2 η ωρα δεν τη παλευω ως εκεινη την ωρα.γι'αυτο κ θελω να κοιμαμαι,καλα αν μπορω..γιατι νιαουριζει παλι..

ανθη μου καλη ειναι η μπεμπα σε γενικες γραμμες,κλαιει μονο οταν ποναει η κοιλιτσα κ αν πειναει.εννοω δε γκρινιαζει σαν μερικα μωρα χωρις λογο κ αιτια.εχει τυχει να κατσει κ μια ωρα στο ρηλαξ χωρις να ακουστει.κ το βταδυ συνεχιζει να κοιμαται αργα(συνηθως 1.30 με 2)<αλλα ξυπναει η 6 κ μετα παλι 9 η μπορει να ξυπνησει 7 αλλα θηλαζει κ μετα ξανακοιμαται.σημερα παντως ξυπνησε 8.30,κ μετα ξανακοιμηθηκε κ μαζι κ εγω. :D αχ πολυ κουραση θα εχεις κ με την δουλεια,αυτο σκεφτομαι οταν θα ερθει εκεινη η ωρα κ απελπιζομαι. :?

ελενη δεν ειναι απαραιτητο να παρω την αδεια μου για το 6 μηνο.μπορω να τη παρω κ μετα κ φυσικα δε θα τη παρω ολη γιατι γυρναω μαιο στη δουλεια κ θα κρατησω αδεια κ για καλοκαιρι.στον γιο μου ειχα παρει τρεις εβδομαδες κ αφησα κ μια.

νανσυ μου δε σε εχω ξεχασει απλα καθε μερα εχω στανταρ μαγειρεμα κ γενικα για καποιο λογο δε μπορω να ερθω,σιγουρα θα το κανονισουμε απο βδομαδα..βλεπω θα πας χωριο ε;κ εγω θα ηθελα να πηγαινα καπου,αλλα οπως λες μακαρι να μη σου χαλασουν το προγραμμα τα μωρα κ να πας βολτουλα.

αριαδνη μου καλο ταξιδι κ σε εσας κ η μπισκοτουλα σου ειναι μια γλυκα!πολυ ομορφουλα το ψυχουλακι μου.

εγω μερεντα τρωω καθε βραδυ απο τοτε που γενησα κοιμηζω τη μπεμπα κ ας εχει παει 2 ας ειμαι τυφλα απο νυστα θα τη φαω τη μερεντουλα μου με ψωμακι,δε ξερω αν θα μου αρεσει αυτη η καινουργια γιατι ειμαι λιγο κλασικη στις γευσεις,ας πουμε παγωτο δε τρωω παρφε αλλα σκετη σοκολατα με καιμακι ειναι αγαπημενος συνδυασμος χωρις σιροπια κ τετοια,αντε κανενα μπισκοτακι η σοκολατακια.αλλα με ξηρους καρπους κ τετοια δε τρωω,δε μου αρεσουν.

αντωνια μου αν δε ξαναμπω με το καλο η βαφτιση σας,μωρε κ εμενα μου αρεσε το μαυρο αλλα δε ξερω για βαφτιση,εγω να πω την αληθεια μαλλον δε θα το φοραγα.

ασχετο αλλα εχω πορωθει με κατι μπισκοτα ειναι σοκολατα με φραουλα μαζι,λεγονται mascot κ τα ειχε φερει η νονα του αντωνη για το παιδι κ τα εφαγα ολα :lol: τωρα ξαναπηρα κ επειδη τωρα τρωω γι'αυτο σας το αναφερω :D καλα τι λυσσα ειναι αυτη για γλυκο,παντα τα ετρωγα αλλα απο τη γεννα κ μετα μανια.

δε θυμαμαι τι αλλο διαβασα..παω να συνεχισω απο εκει που εμεινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα διαβασα ολα,θεικες οι ατακες σας ελενα για την μαρια σχετικα με τον υπνο της κορης της :lol::lol::lol::lol: κ φυσικα της λιας σχετικα με τη πεθερα της αντωνιας! :lol::lol::lol::lol: καλα γραψατε!! :lol::lol::lol::lol:

καλα εγω το πολυ 7 ποντους σε τακουνι,δεν το εχω με τιποτα,αλλα μου αρεσουν πολυ να τα βλεπω σε αλλες γυναικες κ στις βιτρινες! :D:D

οσο για την απορια σου ελενα τις εχω κ εγω..κ εγω κοιμησμενη την βαζω στη κουνιτσα αλλα αυτο το λαθος εκανα κ στον αντωνη κ παντα περιμενα να κοιμηθει διπλα μου στο κρεβατι μου κ μετα τον μετεφερα κουνια.αλλα οταν εμεινα εγκυις στην μπεμπα δεν το σηκωνα,καθοτι 16κιλα παιδι αντε τοτε να ηταν 15 κ βαρυκοκαλο κ ετσι ο αντωνης εμεινε στο κρεβατι γιατι τον μπαμπα του τον επαιρνε ο υπνος κ δεν τον πηγαινε καποιες φορες.κ ετσι κοιμαμαι μαζι του κ με τη μπεμπα τωρα πια κ ο αντρας μου στον καναπε απο τοτε που γενηθηκε η μπεμπα.απαραδεκτο,αλλα θα αλλαξει γιατι θα του παρω κρεβατι κ ας χρειαστει να κοιμαμαι μαζι του μεχρι να τον παρει ο υπνος αλλα το παιδι θα παει στο κρεβατι του.κ φυσικα η μπεμπα στην κουνια τη κανονικη,τωρα εχω λικνο αλλα ειναι δανεικο κ πρεπει να το επιστρεψω.κ στεναχωριεμαι γιατι ειναι τελειο,με εχει βολεψει πολυ,εχει ροδακια το πηγαινοφερνω σαλονι-κρεβατοκαμαρα κ γενικα μου αρεσει.αλλα μου το εχει δωσει η νονα του αντωνη,αλλα επειδη σε λιγες μερες γεναει μια ξαδελφη του νονου μας εχει πει οτι θα το δωσει σε αυτην. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni kalitera na ta fantazesai etsi tragika ta pragmata pou meta an sou katsoun mono ta misa na niwtheis euxaristimeni!! :lol:

Egw ebala 2 koutakia merenta sto pagwto kai idi exw faei to miso pagwto moni mou (1 kilo) opote exw faei 1 koutaki merenta moni mou :lol: Einai polu wraio mesa sto pagwto giati exei auta ta tragana karamelomena kai tou paei.

Arxika egw eixa dialeksei gkri alouminia, alla sto fws otan to eida den mou arese toso...auta pou balame twra einai pio wraia.

Kaliera pou tha pate Sabbato pou tha exeis etoimi kai tin kommwsi! Kala pws tha ksemmaliasteis aptin odigisi bre? Se kamprio tha eisai?? :lol: H mipws bazeis tipota periergi mousiki otan odeigeis kai xtupiesai? Kai auto mporw na to fantastw :lol::lol:

Kokona na to kaneis...einai polu kalo kai ikanopoiei ti lussa pou exw pathei me ta gluka apoluta!

Bikaki den kserw ti einai auti h lussa, pantws kai egw apo tote pou gennisa kathe mera gluko kai einai san na exw pathei eksartisi! Mallon to zitaei o organismos giati de ginetai na trww tosa gluka edw kai 3.5 mines kai na min pairnw grammario.

Bikaki den thelw kai egw na kanw auto to lathos me ton upno kai to skeftomai kathe mera...alla den kserw ti na kanw...afou tis perissoteres fores tin pernei o upnos otan thilazei...meta tin paw etsi stin kounia...ti na kanw na tin ksupnaw?? :shock:

Den kserw ti einai swsto se auto to thema.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κουκλακια!

Βικακι φιλουρες!!!!

Ακομα τακτοποιουμαστε.Ερχεται η πεθερα καθε μερα και περνει και μερικα.Και φυσικα κανει παντα σχολια.Δεν ταιριαζουν τα ριχταρια με το χαλι,οχι σκετο το τραπεζομαντηλο βαλε και αυτο απο πανω,αυτα τα μαξιλαρακια για την καρεκλα μικρα ειναι βρε παιδι μου.Τεσπα,ζωη ειναι θα περασει. :D

Σημερα ειμαι πολυ κομματια,δεν εχω κανει σχεδον τιποτα.Εκανα και λιγα δεκατα.Απο κουραση,στρες,και ξενερωμα...ολα μαζι μου πεσανε βαρια.

Γενικα δεν εχω και την καλυτερη διαθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία εννοώ ότι δεν υπάρχει μόνο το φόρεμα αλλά και η εναλλακτική παντελόνι μπλούζα και φούστα μπλούζα. ;)

Πρέπει κι εμείς να μετακομίσουμε στο δωμάτιό μας πια. Μεγαλώσαμε. Λέμε τώρα το σουκου να βάλουμε την κούνια στο δωμάτιό του. Κι εμένα κοιμάται καμιά φορά στο στήθος και μάλιστα και να τον σηκώσω να ρευτεί δεν ρεύεται κοιμισμένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula egw plewn otan tin pernei o upnos sto stithos den prospathw kan na ti repsw...kserw oti den tha reutei ektos kai an ksupnisei...kai tin bazw apla na koimithei sto plai.

Kokona exei dikio h Stauroula tha itan mia kali lusi kai kai to pateloni, egw exw mia forma apo autes tis oloswmes strapless, auto to ufasma pou einai polu lepto san saten (alla oxi saten) kapws beloudino, xrwma kuparissi kai tin exw balei se baftisi kai itan super me pedilo asimi...alla na sou pw afou exeis idi 2 foremata giati na psaxneis...bale opoio tha niwtheis aneta esu kai ase tin pethera...tha tis perasei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni to mpiskotaki sou polu polu gluko!

Kala kai ta rouxalakia polu mou aresoun wraia xrwmata!

Kai auto to koritsaki poio einai? Sketo kouklaki einai, para polu omorfo sa pseftiko!

Lia dwse polla filia kai xairetismata stin pethera sou! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σταυρουλα μου απο την αρχη κατι τετοιο επρεπε να κοιταξω...

Λιακι μηπως σε εχει παρει απο κατω η αλλαγη σπιτιου???η μετακομιση κ γενικα ολο αυτο το σκηνικο??η πεθερα κοντα σου μενει???

Ελενα θα το κανω το παγωτο....τελειο πρεπει να ειναι.

Βικακη σευχαριστω πολυ με το καλο κ οι δικες σας βαφτισεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσσαξατε με τη φουντουκομερεντα,πηγα και πηρα 3 κουτια,εχουν και μονο μικρα ρε γαμωτο!!Και δεν τη ξαναπαταω να το φαει ολο ο αντρας.

Ηρθε η μαμα μου σημερα!!Εχει ερθει απο τις6 μιση και ειναι ακομα εδω,οι δυο μας,καναμε δουλιτσες,μου κανει παρεα.Και ξαλαφρωσα λιγο.Να ερχεται κανενας δικος μου ανθρωπος,να νοιωσω το σπιτι πιο δικο μου..

Η πεθερα μενει στο απο πισω στενο τωρα πια.Και πηγαινοερχεται και στο αλλο σπιτι στας εξοχας.

Ρε κοριτσια και τιποτα να μη μου κανει ,οταν τη βλεπω μου χαλαει η διαθεση.Σαν κακη ενεργεια ενα πραγμα.Πρεπει να γινω σταρχ....διστρια,γιατι δεν θα την παλεψω αλλιως.

Ελενα αν θες στη στελνω να της τα δωσεις εσυ τα φιλια!! :lol::lol::lol:

Αριαδνη τι πλασματακι ομορφο ειναι το παιδακι σου!!

Παω να δω ομαδα τι εγραψε η μπεμπουλα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε σπιτι μας, τηγανισα κεφτεδακια και φαγαμε με πουρε και σαλατουλα, η μπεμπα μπανιαριστηκε και κοιμαται και ο πριγκιπας παιζει με τον μπαμπα του.

Λοιπον τα νεα μας. η μπεμπουλα παιρνει καλο βαρος και υψος, απο 2400 που γεννηθηκε και 48 ποντους πηγαμε 5.050 και 57,5 ποντους. ο γιατρος ειπε οτι παμε μια χαρα και χαρηκαμε πολυ με τον στρατηγο για το παιδακι μας :D:D:D:D . της εδωσα σιγα σιγα το ποσιμο εμβολιο να πιει και η καημενουλα αναγουλιαζε, δεν της αρεζε καθολου :shock::shock::shock::shock: . μετα της εκανε και το εμβολιο στο μπουτακι, αφου της ειχε βαλει νωριτερα μια αλοιφουλα σε εκεινο το σημειο για να το μουδιασει τοπικα. η γλυκια μου εκανε ενα νιααααουυυυυυυ ισα ισα που ακουστηκε το χρυσο μου και μετα την πηρε ο υπνος, ετσι απολαυσαμε και το καφεδακι μας ;);)

Στο καφεδακι φαγαμε μια κρυαδα με τον αντρα μου..... :cry::cry::cry: πριν απο 6 περιπου μηνες γνωρισαμε ενα ζευγαρι που μενει σχεδον απεναντι μας, η κοπελα στην ηλικια μου, ο συζυγος στρατιωτικος εν αποστρατεια και ο γιος τους 4 μηνες μεγαλυτερος απο τον πριγκιπα. ταιριαξαμε πολυ σαν παρεα και ηταν και κοντα μας να πηγαινοερχομαστε ποτε ποτε. αλλα η κοπελα ηθελε να παρει μεταθεση στη δουλεια της και να παει εκει απ' οπου καταγεται γιατι εκει εχει σπιτι και ειναι και οι συγγενεις κοντα να τη βοηθανε. και ηρθε η εγκριση της. μαλλον σε κανενα 3μηνο μετακομιζουν και στεναχωρηθηκαμε πολυ.... τεσπα θα βρουμε αλλη παρεα, ο θεος ειναι μεγαλος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Κατερινάκι, πολύ καλή η νεραιδούλα σου!!Μας περάσατε και σεις ;) Μάλλον θα την κάνω μοντέλο τη δικιά μου :shock:Εμεις δεν της δώσαμε πόσιμο εμβόλιο, τί είναι αυτό? Μπράβο που περάσατε ωραία το καφεδάκι σας...Όσο για την παρέα, μην αγχώνεσαι...Κάποιος θα βρεθεί, άλλωστε τα καλά άτομα πάντα γνωρίζουν κόσμο ;)

Έλενα, θα το φτιάξω και γω το παγωτό, το βλέπω!Και γω με τα γλυκά έχω φάει κόλλημα και δεν βλέπω να παχαίνω!Αλλά θα γεμίσω κυτταρίτιδα, το βλέπω :(

Το κοριτσάκι που είναι στη φώτο είναι η κόρη του αδερφού του άντρα μου!Η ανηψιά μας δηλαδή!Έχει μπαμπά γαλανομάτη και μαμά Ρωσίδα οπότε ήταν αναμενόμενο το αποτέλεσμα ;) Εντωμεταξύ μου έχει αδυναμία και της έχω και τώρα έχει τρελλαθεί με την μπέμπα, προσπαθεί να με διεκδικήσει!!Τώρα καταλαβαίνω τις δευτερομανούλες που το ζουν αυτό καθημερίνα!

Κοριτσάρες ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για την μπέμπα μας:)

Lia θετική σκέψη και μάλλον αναισθησία, σώζει απο πολλά ψυχοπλακώματα..Όσο μπορείς βέβαια...

Έλενα είπα να το κάνω σουρεαλιστικό γι αυτό είπα ότι θα είμαι ξεμαλλιασμένη στο αυτοκίνητο :lol::lol:

Εμείς πήγαμε στα πεθερικά γιατί είχε γενέθλια ο αδερφός του άντρα μου και κάναμε μπαρμπεκιου και κόψαμε τούρτα!Πολύ ωραία ήταν, αν εξαιρέσεις ότι η μπέμπα βγήκε εκτος προγράμματος και ακόμα δεν κοιμάται...τουλάχιστον κάθεται στην κούνια και το προσπαθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας γλυκατζουδες μου

Αριαδνη γλυκα το μπισκοτακι σου !!!!!! Τι όμορφο και εκείνο το κοριτσάκι δίπλα σαν κούκλα είναι!

Έλενα μια και είπες για το παγωτό θύμισε μου πως βάζεις την μερεντα, την ανακατεβεις όπως είναι στο τέλος με το μίγμα? το φτιάξαμε και μεις σήμερα ειπα την συνταγή στη μαμα μου με garni σοκολατα και βγήκε τέλειο! Αυτη την μερεντα δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα και θέλω και εγω.....

Αμαλία έχεις την μετακόμιση έχεις και τα σχόλια της πεθερας....ευτυχώς που ήρθε η μανούλα σου και είχες παρεουλα.

Κατερίνα μεγάλωσε πολυ και η νεραιδουλα τέλεια. Και μεις πόσιμο εμβόλιο δεν έχουμε κάνει ποτε, τι εμβόλιο είναι αυτο? κρίμα που θα φύγουν οι ανθρωποι που είχατε παρεουλα Θα βρείτε άλλη παρεουλα που θα παει, εσείς ποσο θα είστε στην Καστοριά?

Χριστινακι γιατι νεύρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, den koimithika kala apo ta neura mou!!! o tonis efage kai perimeno na ksupnisei o manolis na faei!

liaki teleia ta kila tou stratouli sou ;) xaxaxax :lol::lol::lol::lol::lol: ego kokkino tha ebaza sti kudeia tis :lol::lol::lol: mexri 6 minon? emena mou ta apagorepse o giatros apo tin arxi :( i pethera sou olo sxolia einai, emena stin arxi sxoliaze kai tis to ekopsa!

ariadni :lol::lol: plaka tha exei ksemalliasmeni kai na serneis kai ton antra sou! koukla i mikri kai exoume kai to idio relax ;)

nansoula simera feugete?

kai emeis pirame ti merenta kai prolaba isa isa na dokimaso! oli ti katebase!!!

pasxalitsaki kai esena polu kala ta kila sas, mprabo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

αχ πασχαλιτσακι μου ποσα μπραβο πρεπει να σου πω;που καταφερνεις κ εισαι σε μια πολη χωρις φιλους συγγενεις ο αντρας σου να κανει υπηρεσιες κ γενικα πολλες ωρες μοναξια;μπραβο σε παραδεχομαι!!!αληθεια η δουλεια του αντρα σου αποκταει ποτε μονιμοτητα;εγω μια γνωστη ι απο τα μερη του αντρα μου με την ιδια δουλεια που κανει ο δικο σου κ μενει εκει.μου χε πει ο αντρας μου πριν καιρο να σε ρωτησω εαν εχετε γνωριστει αλλα ειμασταν στην αρχη στο ποστακι κ δεν ειχα πει τιποτα γιατι ξερεις λεγαμε πολλα για πεθερες κτλ κ λεω ασε μην την ξερει κ της τα πει κ γινουμε ρεζιλη..αλλα κ τωρα κολλαω να θυμηθω το ονομα της :lol::lol: αλλα ο αντρας σου σιγουρα θα ξερει τον δικο της.εκεινη νομιζω μενει στο κεντρο κ εχει δυο αγορακια..αλλα κ αυτη αξια σα κ σενα μες την χαρα καθε φορα που την βλεπω..κ αυτη αλλαζει συνεχεια μερη.

κοριτσακια μου σας γραφω τωρα γιατι θα φυγουμε σημερα κ δεν ξερω εαν θα μπορεσω να ξαναγραψω..σηκωθηκα κ νωρις γιατι εχουμε να παμε κ στο παιδαγωγικο κεντρο κ να δω πως θα ξυπνησω τη σαντυ..

εχτες ψωνισα κ εγω πηγα στην κουμπαρα γιατι ολα τα χειμωνιατικα φθινοπωρινα ειναι στο παταρι..πως αλλαζει η ψυχολογια οταν ψωνιζεις..εκανα καταθεση αλλα το καταευχαριστηθηκα :lol::lol: τα πηρα κ κ ενα νουμερο μικροτερο για να μην κολυμπαω μετα βεβαια δεν μου εχουν μεινει πολλα κιλα.4-5 ακομα..αλλα ειναι ενα νουμερο αυτο.κ εχουν λυσσαξει να μην γινω οπως πριν γιατι τωρα μου λενε οτι ημουν πολυ αδυνατη κ οτι δεν μου παει :lol::lol:

το καλο ειναι οτι τωρα ξερω τι θα παρω μαζι μου κ δεν θα ψαχνω την ντουλαπα :lol::lol: τι μου κανει κ τι δεν μου κανει..θελω να βαλω κ στο προγραμμα να κουρευτω γιατι μακριναν κ το ασυμμετρο δεν μου αρεσει πλεον σε σγουρο κ τα πιανω συνεχεια.

αυτα κοριτσακια θα μου λειψετε!!πηρα καινουριο κινητο εβαλα κ ιντερνετ αλλα δεν ξερω εαν θα μπορεσω να μπω θα πρεπει πρωτα να το μαθω!! :lol::lol: αλλα απο οτι γραφατε στο παρελθον μονο να γραψεις μπορεις οχι να διαβασεις.θα δω..

βικακι κ εσενα καναπε;εμας ευτυχως κοπηκε γιατι δεν εκανε καλο ενοιωθα καπως.

λυσσαξατε με τις μερεντες!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Νανσακι να περασετε ομορφα!!Θα σε περιμενουμε!Ποτε ειπες γυριζετε??

Χριστινα κι εγω κοκκινο θα ηθελα να βαλω σε αυτο το χαρουμενο γεγονος! :evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Και σουπερ μινι μη σου πω!!!Μπορει να ριχνω και χαρτοπολεμο!!

Πωπω...ειμαι θανασιμη νυφη ε? :lol::lol::lol: Πως της τα εκοψες τα σχολια??Για τι εμενα δε χαμπαριαζει,μεχρι με τον αντρα μου τσακωθηκα,και αυτος μαζι της,και ακομα συνεχιζει,και λεει κιολας ε..δεν τα κανονιζεται καλα και μετα εχουμε καυγαδες!Και μας λετε κακες πεθερες.!!

Ποιες λεγατε πως εχετε στους τοιχους χρωμα μοκα??Θελω το σ/κ να βαψω σαλονι καιδεν εχω καταληξει.Αλλα θελω τετοιες αποχρωσεις.Γηινα,σοκολατι,καφε,μπεζ και τετοια.Στο δικο μου σπιτι ειχα το σκουρο το σοκολατι,σε εναν μικρο τοιχο.Ηθελες να το γλειψεις!!Αλλα εδω δεν με αφηνει ο αντρας να το κανω,και δεν ταιριαζει και πολυ.

Για βαλτε καμια φωτο τους τοιχους να δω το χρωμα :)

Τι αλλα νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Nansouita kala na perasete!

Kagouraki meta pou tha teleiwseis to xtupima, anoigeis "tripes" mesa sto pagwto kai xineis merenta kai an thes anakatebeis elafros gia na min einai to upoloipo teleiws aspro...opws thes to kaneis, egw etsi to kanw den thelw na anakateuetai teleiws h merenta...na einai sto pagwto san kommatia sokolatas.

Lia steile tin edw kai tha stin ftiaksw egw tin petheroula :lol:

Pasxalitsaki polu kala ta kila tis!! Opou nanai mas ftanete! Ti einai auto to posimo?

Lia to exw dei auto to xrwma kai einai polu wraiao...egw exw kanei mia kolona gkri giati tairiazei me ta epipla mou.

post-14188-13873939709624_thumb.jpg

post-14188-13873939709774_thumb.jpg

post-14188-13873939709906_thumb.jpg

post-14188-13873939710038_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...

Εγω περιμενω ναρθει η πεθερα να μου κρατησει τον μικρο να κανω γενικη το σπιτι γιατι περιμενω κοσμο τωρα με την βαφτιση..η μερα θα ειναι τραγικη..κ αυτη θα κανει κουμαντο..μπα..θα την κλεισω μεσα στο παιδικο για να μην την ακουω κ να μην την βλεπω.δεν αντεχω ταψνευρα ειναι οριακα....

Λια αμα δεν θες να μαλωνεις με τον αντρα σου για την πεθερα κανε οτι δεν την ακους...μην δινεις σημασια κ να μην απαντας απλα κουνα το κεφαλι κ μετα κανε αυτο που θες εσυ..απο την στιγμη που συμφωνει κ ο αντρας σου.

Κατερινακι μια χαρα τα κιλακια σας μπραβοοοοοοοοο....το ποσιμο κ γω πρωτη φορα το ακουω τι ειναι :?: οσο για την παρεα εχεις απολυτο δικιο να στεναχωριεσαι...θα βρειτε ομως αλλους φιλους...σιγουρα..

Νανσυ μεγεια τα ρουχαλακια κ καλα να περασετε θα περιμενουμε νεα σου..

κ σεις Αριαδνη να περασετε καλα...φιλακια στο ομορφο μπισκοτακι σου...

post-14188-13873939710175_thumb.jpg

post-14188-13873939710318_thumb.jpg

post-14188-13873939710454_thumb.jpg

post-14188-1387393971059_thumb.jpg

post-14188-13873939710725_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Πασχαλιτσάκι πολύ ωραία τα νέα από την μπουμπουκίτσα. Κρίμα γιατί είναι πιο δύσκολο να κάνουμε καινούριες παρέες. Εγώ στην περιοχή που μένω δεν έχω κανέναν γνωστό. Ελπίζω με τον μπέμπη όταν πάει σχολείο να κάνω καινούριες γνωριμίες και να έχω κανέναν και στην περιοχή μου. Πόσιμο εμβόλιο? Κι εγώ πρώτη φορά το ακούω :roll:

Αχ αυτή η μερέντα την δοκίμασα κι εγώ. Τέλεια είναι αλλά μου αρέσει μόνο σκέτη, δεν μου αρέσει στο ψωμί. Τώρα με το παγωτό δεν ξέρω και η αλήθεια είναι ότι καλύτερα να μην μάθω. Θέλω κι εγώ να το φτιάξω αλλά κρατιέμαι γιατί ξέρω ότι θα το φάω όλο μόνη μου και δεν πρέπει. Προσπαθώ κι εγώ να χάσω μερικά κιλά τώρα που θηλάζω γιατί μετά δεν θα χάνονται με τίποτα.

Νάνσυ καλά να περάσετε, χωρίς απρόοπτα και σκηνικά με τα σόγια εύχομαι. Μεγειά τα ρουχαλάκια κι εγώ 4 κιλά έχω ακόμα να χάσω και αυτά είναι που δεν φεύγουν με τίποτα. Όντως είναι ένα μην σου πω και 2 νούμερα πιο κάτω. Αφού στο Ζάρα ψυχοπλακώθηκα. Φορούσα 36-38 στα τζιν και τώρα φοράω 40-42. Μεγειά και το κινητό νομίζω το αντίθετο είπαν τα κορίτσια ότι πιο εύκολο είναι να διαβάσεις παρά να γράψεις.

Αντωνία καλά κουράγια με την βάφτιση και την πεθερά. Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά χωρίς απρόοπτα και να ευχαριστηθείς την βάφτιση του μπέμπη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ποσιμο εμβολιο εμεις το καναμε την προηγουμενη φορα.Στους 3 μηνες.Του εδωσε ενα στο στομα,και μετα καναμε και ενεση.Θα κοιταξω μετα στο βιβλιαριο να δω τι λεει.

Αντωνια αυτο μου λεει και η μανα μου να κανω.Και εδω που τα λεμε αυτο ειναι το καλυτερο,γιατι η αλλη λυση ειναι να κοψεις τελειως επαφες.Εγω ειμαι της αποψης να της τα ξεκοψω απο την αρχη για να ξερει οτι δεν την παιρνει,κι ας με πει παραξενη.Δεν μπορω να κανω τον μαλακα και να ειμαι συνεχεια με κακη διαθεση για να ειναι καλα ο αντρας μου.Δεν μπορω να προσποιηθω οτι δεν εχω προβλημα,φαινεται στη μουρη μου.

Παω φαρμακειο,και βολτα τον μικρο.Θα τα πουμε μετα αγαπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...