Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Βρε. βρε γύρισαν οι καλοκαιρινές;

ωραία περάσατε κόκονες μου. όσο για την ζετα καλά που πήγε διακοπές κ βρεθήκαμε μάνα δύο βράδια κ τα είπαμε. :)

ρενάτοα. μου θα περιμένω τηλ αν κ τώρα με δύο μικρα δύσκολα πιανω της παραλίες

αυτα τα λίγα. καλά να περνάτε.

εμείς όλα καλά η μικμεγαλώνει οχρήστος έχει γίνει πόλυ ανάποδοπ κ όλη μερα μαλώνουμέ

post-8148-13873940418165_thumb.jpg

post-8148-13873940419327_thumb.jpg

post-8148-1387394042049_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειά σας κορίτσια...

καλά είστε? εμείς μεγαλώνουμε, ο μεγάλος μου έκανε 1-2 μ'έρες πυτερό και αγχώθηκα μήπως κολλήσει τη μπουμπου αλλά μάλλον τη γλιτώσαμε, πέρασε μια εβδομάδα και είμαστε οκ. Η μικρή έκανε 2ο εμβόλιο. Ο μεγάλος δεν χορταίνει θάλασσα. Περνάμε καλά και ήσυχα, δεν θέλω να σκέφτομαι ότι σε ένα μήνα πάω για δουλειά, έχει λήξει η λοχείας και έχω κανονική άδεια. Αλλά πάλι καλά που έχουμε δουλειά και ο θεός να φυλάει μη με διώξουν.

Απλά το τέλειο θα ήταν να πληρωνόμουν και να καθόμουν ,χεχεχε, φοβερό ε?

Ρενάτα Κόρινθο μένω...

Με τν εκπαίδευση τουαλέτας καλά πάτε?

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ. ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΚΟΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΕΣΑΙ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ ΠΡΙΝ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ. ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ. ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΠΛΕΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΕΓΝΟΣ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ? ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΖΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια..........

πως τα πάτε? πολύ ζέστη κάνει αυτές τις μέρες. Ευτυχώς έχει καλή θάλασσα. χτες το πρωί πήγαμε όλοι μαζί για μπάνιο στις 9 το πρωί. Εκανα μια βουτιά στα δροσερά νερά και παραγγειλαμε καφεδάκι (εγώ ντεκαφ αλλά καλό είναι και αυτό). Ζωάρα μιλάμε...για λίγο ηρέμησα και ξέφυγα από το καθημερινό τρέξιμο. Εμείς ακόμα η μπεμπα πρόγραμμα δε έχουμε, βέβαια το βράδυ κοιμάται , ανάλογα βέβαια πόσο θα φάει στο τελευταίο γεύμα και τι ώρα θα είναι αυτό. Την ταίζω στις 12 περίπου και ξυπνάμε από 6.30 εώς 7.30. Τη μέρα τρώει όσο και όποτε θέλει.

Ο μεγάλος πια σταμάτησε τον παιδικο , ενα μηνα θα είναι σπίτι να τον χορτάσω και εγώ λίγο. Βέβααια από την άλλη λυσάει ώρες ώρες και δεν την παλεύω. ΅χει πολυ ενέργεια...λέμε να πάρουμε καινούργιο ποδήλατο , μεγάλο. Εσείς έχετε αλλάξει ή ακόμα το μπεμπε?

εχει αρχίσει η αντίστροφη μ'έτρηση για τη δουλειά και με πιάνει τρέλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Χάθηκα γιατι το κομπιούτερ μου δε φτιάχτηκε ακόμα και από το λαπτοπ δε μπορω να μπαινω γιατι και αυτό θελει φτιάξιμο και κολλάει και μου σπάει τα νευρα..μαλλον σημερα θα το εχω επιτελους!!!

Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι πολύ!!Κοννα μου μπραβο που περνατε τόσο όμορφα, πολύ χαίρομαι!!!

Για το ποδηλατο που λες εμεις ειμαστε ετοιμοι να του παρουμε ενα γιατι το δοκιμασε σε ενα φιλικο σπιτι και το παει τελεια!!Η εκπαιδευση με την πανα με εχει σκασει....τα ιδια με τη Ρενατα..τσισα τελεια αλλα κακα με τίποτα...τα κανει πανω του..αν τον πετυχω και το δω στη σταση που πιανει για να τα κανει, τον βαζω να παει γρηγορα και τοτε τα κανει στην τουαλετα αλλα εχει φορες που τον παρακαλαω να παει και μου λεει ότι δε θελει, και του λεω ενα σωρο πραγματα, να μη λερωθεί, ότι μεγαλωσε κλπ και με το που γυρίζω απο την αλλη για ενα λεπτο(κυριολεκτικά), τα κανει πανω του..ε και τοτε σκαω απο νευρα, απο θυμο και λεω πότε επιτελους θα τα κοψουμε...

Ρενατα μου εσύ τι κανεις? Ελενακι μου? Οι υπολοιπες?

Εγω γενικα χτες και σημερα δεν ειμαι πολύ καλα...τα κλασσικα..η ψυχολογια μου χτυπαει τα πατωματα,αλλα θα περασει πού θα παει...

α!Δε σας ειπα το φύλο ε? οτι ειναι αγοραρος και αυτός!!!!Η αληθεια είχα μια προτίμηση στο αγόρι;)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωώώω its a boy λοιπόν ε; άντε να διιαλεγω καί γαμπρό σιγά σιγά. αν κ να πω την αλήθεια μια προτίμηση στόν. κωνσταντίνο την εχω :)

όλα θα γίνουν βρε. Μην αγχώνεστέ.

ρενάτάκή μου θα μιλήσουμε όταν πασ. κ ελπίζω να βρεθούμε επιτέλους.

κονα εμείς ποδήλατο κάνουμε από πέρισυ το μεγάλο. Κατά το πάσχ θα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τα ίδια. η μπέμπά άρχισε να μας μιλάει κ γελάει όλη μέρα κ είναι μια γλυκά

με τον χρήστο έχουμε πλέον λίγο πρόβλημα μιας κ άρχισε να αντιδράέί περίεργα με νεύρα πολλά αδικαιολόγητη

γκρίνια καί μετά από πολύ συζήτηση μου είπε γιατί δεν ήθελε να το παραδεχτεί ότι ζηλεύει που παίρνω την μπέμπά α.

αγκαλιά κ αυτόν όλο τον μαλ ωνω . η αλήηεια είναι ότι όντως το παρακανα τελευταία γιατί κουραζόμαί

πολύ με τα δύο κ ξεσπούσά. πάνω του ξεχνοντάς ότι κ αυτό μωρό είναι. :( .

Του είπα πολλά πράματα κ λίγο κατάλαβε κ τώρα προσπαθώ κ εγώ να το παω αλλιώς. την μικρή πάντως την λατρεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου στείλε μου σε παρακαλώ ένα μέιλ για να σου απαντήσω-επειδή δεν βρίσκω τις επαφές μου κ θέλω κάτι να σε ρωτήσω προσωπικό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!!Επιτέλους φτιαχτηκε το κομπιουτερ..ειχε παθει μια σπανια ζημια αλλα ευτυχως με 35 ευρουλακια την καταφεραμε!!!

Καιγομαστε απο τη ζεστη..εχει καυσωνα αυτη την εβδομαδα..ο αντρας μου δουλευει και εγω σπιτι με το μικρο..δεν τολμαω ουτε στην αυλή να βγω...θελω να μαζεψω τα απλωμενα ρουχα και φοβαμαι...!!!!ο ηλιος δεν καιει, τσουρουφλάει!!

Εμεις γενικα καλα ειμαστε, εγω ειμαι καλα τωρα, εκλεισα 4 μηνών και μου φαινεται πως το ενιωσα..αλλα ειναι νωρίς ετσι δεν ειναι?Ο Κωνσταντινος μια χαρα..αυτες τις μερες ειναι η χαρα του γονιου αυτο το παιδί...!!!συνεργασιμο, υπακουο και κανουμε διαλογο λες και ειναι μεγαλος αντρας!

Εχω σταματησει τα μαθηματα γιτι η μανα μου πηγε στον παππου μου να ξεκουραστει και ετσι δεν εχω babysitter!!!Μου τη σπαει που βλεπω τον αντρα μου λιγο τα βραδυα μονο, αλλα τι να κανουμε...δοξα το Θεο να λεμε που εχει και δουλεια...

Εσεις όλα καλα? Ωχ Ελενακι μου λες να αντιδραει ετσι και ο δικος μου?Θα σου στειλω σε πμ το email μου..

φιλια πολλα σε ολες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσακια μου καλημερα..που ειστε το κλεισαμε το μαγαζι..αντε να χειμωνιασει να μαζευτουμε...εμεις απο την περασμενη Δευτερα στο νοσοκομειο με τη μαμα μου..ηταν πολυ δυσκολα παλι με την υγεια της ευτυχως τωρα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ειναι καλυτερα! Ισως και μακαρι αυριο να βγει!!!!!!!!!!!:lol: Η Μαρια μου καλα πηγαινει βολτες με τον παμπα της απο παιδοτοπο σε παιδικες χαρες τριγυρναει..μιας και ειμαι ολη τη μερα νοσοκομειο.Για να δουμε ποτε θα ερθει η ωρα να κανω αυτην την εμβρυομεταφορα....ολο αναβολη στην αναβολη....προσευχειθειτε να μας πανε ολα καλα. Το εχω αναγκη σας το ζηταω! Σας φιλω κοριτσακια μου Χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν δεκαπενταυγουστο. Υγεια και ευτυχια!!!!!!!!!!!!...Η ζωη ειναι πολυ ομορφη οταν δε ειμαστε νοσοκομεια. Να χαμογελατε και να μην ξεχνατε το σημαντικοτερο αγαθο ειναι η υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!Ολα τα αλλα θα φτιαξουν καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες τί κάνετε? Χαθηκατε και εσείς? Εγω ελειπα για ενα τετραήμερο, και δεν ειχα ιντερνετ εκει που ήμουν, την υπόλοιπη εβδομάδα ήταν ο άντρας μου με αδεια στο σπίτι και ετσι δεν καθόμουν καθόλου στο κομπιούτερ! Τί κανετε? Πώς περνατε? Μίκα μου περαστικά στη μανούλα σου!Εχεις την προσευχή μου και όλη τη θετική μου ενεργεια..ευχομαι να πανε όλα καλα..Εχεις απόλυτο δίκαιο, υγεία να χουμε και όλα τα αλλα ερχονται!!

Οι υπόλοιπες? Έλενα δεν πήρα κνα μαιλ..

Εμεις τα ιδια...φουσκώνω και δεν αντεχω τη ζεστη..φανταζομαι οσες ειναι ετοιμες να γεννησουν πώς την παλευουν..ηρωίδες!!!Εγω δεν μπορω να κουνηθώ και ιδρώνω...ποταμι παει ο ιδρωτας και κούραση πολλή....δεν καθομαι κιολας σε μια πλευρά!!Ο Κωνσταντινος παει μια χαρά, λεμε και τα τσία και τα κακα τωρα..μονο το βραδυ φοραμε πανα...μπορει αραιά και που να εχουμε κνα ατυχημα στη διαρκεια της μερας αλλα γενικα παει πολύ καλα..επιτέλους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε? Πώς είστε? Πού χαθήκατε όλες καλέ?Σημερα ενώ εχω ενα σωρο πραγματα να κάνω, επισκέψεις σε γνωστύς κ τετοια, βαριέμαι αφανταστα και μου φαινεται θα τα αναβαλουμε όλα να κατσουμε στο σπιτάκι μας...Θελω να παω και για μπανιο...Καθε Κυριακή παμε αφου ο αντρας μου δουλευει, ε και μεχρι την αλλη Κυριακή..ουουου...σκεφτομαι οτι πρεπει να κανουμε ενα τραπεζι και αν το αφησουμε την παραλλη μπορει να αλλαξει και ο καιρός...Τεσπα..ατε μην το κλεισουμε το μαγαζί..για δωστε το παρών σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

you hoooo.... γειά σας κοριτσάκια μου!!! εδώ είμαι ... εδώ ήρθα δηλαδή .... :S μη βαράτε εεεε !!!! εσείς τι κάνετε ??? εχω χ΄΄ασει όλα τα νέα σας από τότε που αλλαξε αυτό το ριμαδοsite... δε ξέρω πως να μοενεργοποιήσω την παρακολούθηση του θέματος ... κ έτσι με τη δουλειά που τώρα πια με γαμ@@@@ απ΄ολες τις μεριές... γιατί πλεον κάνω άλλα 200 πράγματα που δεν τα έκανα πριν.... δεν προλαβάινω με τιποτα να μπω κ να σας γράψω... ελπίζω να είστε ολες καλά.. μονο με την Ελενα εχω μιλήσει στο fcb ... ευτυχώς.... κ με τη Ρενάτα στο τηλέφωνο... εσίς ????

Εμεις ξεκινήσαμε παιδικό ... ολα καλά προς το παρόν.. τελείωσαν οι διακοπές .... κ πάμε από την αρχή... το αλλο ΣΚ φεύγω για Τηνο για ενα γάμο... κ ελπίζω να μπαίνω πιο συχνά... αν ξέρει κα΄ποια απο σας πως να ενεργοποιήσω την παρακολουθηση του θεματος και να μου ερχονται στο email Μου Μηνυμα ότι καποιος εχει γράψει κάτι νεο... ας μου το πει παρακαλώ !!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΕΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΠΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΚΟΜΗ ΒΑΖΩ.

ΜΑΡΗ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ? ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΠΙΚΟΝΩΝΗΣΑΜΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΓΑΙΔΟΥΡΟΒΗΧΑ, ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΟΥΤΖΩΣΕΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ? ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ? ΠΑΛΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΘΑ ΠΑΣ ? ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ? ΑΝΤ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΓΟΡΑΡΟΣ ΠΑΛΙ Ε ? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ. ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ, ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΛΕΝΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ. ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ. ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΑ ΟΛΑ ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΕΝΑΛΛΑΞ. ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΙΤΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΦΟΡΑΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΕΥΚΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΡΕ ΒΡΕ Καλωσ τεσ μου!!!!!!!!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΡΕΝΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΟΟΟ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!! ΔΕΝ Σ Ε ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !! ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΓΙ Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ,ΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝΚ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ!!!!!!ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΟΟΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΣ !!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΒΛΑΧΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΕΞΥΠΝΗ [smilie=thefinger.g: ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΕΧΕΙΣ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΜΑΙΛ!!!!!! Ε ΑΛΑΞΕ ΤΟ ΒΡΕ [smilie=sex.gif] ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑΚΙ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ Κ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ [smilie=icon_geek.g: ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΒΕΙ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΞΑΝΘΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ [smilie=toothy12.gi: ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ????? ΔΥΣΚΟΛΑ Ε????? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ???? Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ. Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ? ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΜΩΡΑΚΙ. Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ? ΕΔΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ, ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ SITE. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠ Η ΕΛΕΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α παπα ΚΑΛΕ ΑΥΤΗΝ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕ ΦΟΡΑ :o Α ΠΑ ΠΑ

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΟΤΑΝ ΜΗΛΙΣΑΜΕ ΜΥΞΑ ΠΟΛΛΥ Κ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Κ ΒΗΧΑ Η ΜΙΚΡΗ!!!!ΠΝΙΓΟΤΑΝ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ

ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 20ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ !!!!

ΚΑΙ Ο ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ !!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ

Ο ΕΝΑΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΛΟΙ!!!

ΤΩΡΑ ΝΗΤΑΝ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΒΑΡΥ ΚΡΥΟΛΟΓΗΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΧΤΕΣ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ~!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΑΧ ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ :) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ !!!! ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΑΓΙΑΣ(ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑΛΑΣΑΣΑ) ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΑΛΛΑ!!! Ε ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΦΕΥΓΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΕΜΕΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια !!!!!!!!! καλέ ρενατούλα γιατί μας κατσιαδιάζεις... ???? χαχαχχχαχαχααα χαίρομαι που περάσατε καλά το καλοκαιράκι σας .. και άντε... του χρόνου θα παμε μαζί να τη δούμε την τεμπελοαλεξανδρειώτισα της Ημαθίας !!!!!!!!!! της το χω τάξει .... !!! χαχχαχα

Ελενούμπα ..... πες αλεύρι!!!!!!!!

του χρόνου.... δεν την γλυτώνεις .... !!!!!

χαχχαααα

φιλιά πάω να δουλέψω λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...