Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Να μαι. κ εγώ όπως πάντα στα γρήγοραα εν μέσω ταισματων αλαγματων κ0 συμαεζεματων. ειλ

ειλικρινά νομίζω ότι δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα

Κοννα εσυ πως τα καταφέρνεις αληθεια;

συμπεθερα μου γιατί βρε το ακύρωσεπ για λεπτοκαρια,.? Θα βρισκόμασταν κιόλας. Κρίμα.

μαρία μου φιλάκια. κ εγώ μια από τα ίδια με την δεύτερη εγκυμοσύνη. καμιά συγκίνηση. όλα να πάνε καλά με τισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνέχεια..

με τισ εξετάσεις πσου. κ να μας πεις τα νέα.

ρενάτά μου ένα θα σου πχ γιατί δεν μπορώ να γράφω κ πολλα λόγο κινητού.

άφησε τον χωρίς βρακί κ το γιό γιο κάπου κοντά του. αλλά πολλές ώρες χωρίς βρακί. σας. αφήνω μέχρι νεότερας

Ξύπνησε η νευρικήά του σπιτιού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε εμεις καλα! καναμε ενα ταξιδι αστραπη αθηνα για μαζεμα πραγματα και να παρω το αμαξι μας!!!!

ηθελα να βρεθουμε αλλα δεν ειχα ουτε υπολογιστη ουτε τηλεφωνα για να σας βρω πρεπει να γραψω τηλεφωνα για να βρισκομαστε δεν το σκεφτηκα να σας πω πριν φυγουμε αν και κανονιστηκε μεσα σε λιγοτερο απο 24 ωρες το ταξιδι μας πηγα μονο με το νικολα

εσεις τι νεα πως ειστε?

ρενατακι μου λυπηθηκα που εχασε ο αντρουλης σου την δουλεια του!!!!!

οι υπολοιπες πως ειστε?

φιλακια πολλα σε ολες!!!!! ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!! Η Μαρια μολις κοιμηθηκε για μεσημερι. Ολο μου κανει νερα και το αποφευγει αλλα χρειαζεται μωρε, ξεκουραζοντε αρχικα αυτα και μετα και εμεις!!!!!!!!! Ησυχα ειμαστε πινω φραπεδακι, κανει λιγη εως αρκετη ζεστη και περιμενω τη Μαρια να ξυπνησει να φαμε καρπουζακι!!!!!!Μετα εχουμε σουπερ μαρκετ μιας και αυριο εχουμε βαπτιση οποτε που να τρεχουμε και σε ψωνια. Ελενα πως ειναι η μπεμπουλα καλα? Τελεια ειναι αυτα τα μικροσκοπικα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια σε ολες. Θαλεια που εισαι βρε κοριτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!!!

Μετά από αρκετή ταλαιπωρία σήμερα,τελειώσαμε με την αυχενική διαφάνεια!!!!όλα τελεια. ξαναδαμε το ζουζούνι, εχω παρει μονο 1,5 κιλό, και η γιατρός που κανε την αυχενική μας εδωσε και dvd με το μωράκι!!!!!Ταλαιπωρηθήκαμε για κατι επιστροφες χρηματων για τις εξετασεις από το ταμείο που ειμαι ασφαλισμενη αλλα τελικά όλα καλα!!!

Ουφ, πάει και αυτό!!!Με τον Κωνσταντινο παμε σχετικά καλά με το σωβρακάκι!!!!Είχαμε και ατυχήματα χτες αλλα κατα το βραδάκι, ελεγε "μαμά τσία" και ετρεχε στην τουαλέτα, παρόλο που του φεύγανε λίγο!!!όλη μερα όμως δεν εκανε κακά του, και εκανε σημερα το πρωι που 'ηταν λίγο με πανα...ε σημερα έλειπα όλη μερα, η μανα μου μου πε ότι ειχε και παλι ενα ατύχημα, θα δειξει...ειχα και μαθημα τωρα, και το βράδυ θα παω σε μια εκδήλωση που κανει η κόρη της κουμπάρας μου...Ο Κωνσταντινος θα μείνει με το μπαμπά του στο σπίτι!!Αυτά...

Θαλίτσα μου σε πεθυμήσαμε!!!

Κορίτσια αν εχετε ιντερνετ στο κινητό σας, κατεβαστε το viber να μιλάμε κανονικά και με μηνύματα, τζάμπα!!!!Ελενακι μου, εσένα που εχει σίγουρα, κατεβασε το!!!!Είναι τέλειο!!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!Πάω να μαζέψω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ? ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ !!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΙΝΕΙΤΑΙ, ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ PAMPAERS ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΤΑΙ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΙΨΩ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ? ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ? ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ. ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ? ΚΑΛΕ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ? ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε? Έισαστε καλά?Εγώ καλά είμαι!!Πήγα χτες το πρώτο μου μπάνιο στη θάλασσα αλλα δεν το απόλαυσα γιατί πηγαμε απογευμα και φύσαγε...ο Κωνσταντινος φυσικά το καταυχαριστήθηκε!!!Το βραδακι πηγαμε σε ένα μεγαλο πανηγύρι που γινεται για το κατακλυσμό με παρεα και περάσαμε πολύ όμορφα!!! Δοκιμάζουμε να κοψουμε την πανα!!!Τα παμε πολύ καλα, φυσικά δε λείπουν τα ατυχήματα αλλα τα κακά δεν τα λεει με τίποτα..είναι νωρίς να αγχωθώ? 4η μέρα σήμερα...γενικά όμως με τα τσία, τρέχει και τα λέει...και χτες το πρωι που πηγαμε εκκλησία του εβαλα πανα και ελεγε μες την εκκλησία, "τσια, τσία"!!!!!Τα αλλα τα απολαμβάνει νομίζω να τα κανει πάνω του!!:mrgreen:

Εσεις πώς είστε? θα πατε πουθενα διακοπές? Ρενατα μου εφυγες εσύ ε? καλα να περνας και θα σε σκεφτόμαστε!!!!

Κορίτσια τρωω συνεχεια!!Και όχι από πείνα...απλά αν αργησω να φαω, με πιανει αναγουλα και μετα εμετός...και ετσι συνεχεια τρωω, εστω ενα μπισκοτάκι, ενα παξιμαδακι ..κατι...αλλα μου αρεσει πολύ το ψωμί και δωστου....θα βαλω 30 κιλά όπως παω εγώ...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γεια σας! !! Τι κάνετε? Εμείς εδώ, ζεσταινομαστε!!!!! Μετράμε όμως αντίστροφα για τις διακοπές μας που ξεκινάνε σε 4 μέρες. Ρενάτα μου θέλει λίγο υπομονή στην αρχή το θέμα της πάνας αλλά μην απελπίζεσαι. Μαρία μπράβο που όλα είναι καλά με το μωρό. Εγώ έχω viber, θα το κοιτάξω. Συμπεθερα ο γαμπρός μου τι κάνει? Το κορίτσι μας? Μικα εσείς τι κάνετε? Έχεις καιρό να μας γράψεις τα ωραία που μαγειρεύεις! !! Χθες πήραμε μια πισινουλα στην Δήμητρα από τα τζάμπο και έχει τρελαθεί! !! Σήμερα ήρθαν και οι φίλοι της και κάνανε μπάνιο όλα μαζί! !!! Τρελάθηκαν από χαρά και θα έρθουν και αύριο. Ρενάτα ο Ηλίας ακόμα ψάχνει αλλά τζίφος. Έχουμε απελπιστεί. .. δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Σας φιλώ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας,

τι κάνετε, όλες καλά?

εμείς μια χαρά αν και είχα λίγες περιπέτειες. Λοιπόν η μικρή είναι ακόμα κιτρινούλα απο τον ικτερο και ο γιατρός είπε την προηγουμενη Τρίτη που μας είδε για το εμβόλιο ότι μαλλον οφεί΄λεται σε αποκλειστικό θηλασμό αλλά να κάνουμε εξετάσεις να δούμε μηπως υπάρχει κάτι άλλο. Για κακή μου τύχη πήγα την Παρασκευή στο μικροβιολόγο μου και έλειπε και επειδή ήθελα πριν το τριήμερο να τις δω πήγα πρώτη φορά σε μια άλλη μικροβιολόγο .Η γενική αίματος κ θηρωιδή βγήκε καλή, η γενική ούρων βγήκε τέλεια αλλά η καλλιέργια ούρων έδειξε ουρολοίμωξη . Τρελάθηκα!! παίρνω τηλ το γιατρό και μου λέει σε αυτή τη περιπτωση η ουρολοίμωξη "είναι μια μεγάλη περιπετεια" και ότι θα πρέπει να ανέβουμε Αθήνα νοσοκομείο για υπέρηχο και κιστογράφημα και ένα σωρό εξετάσεις. Γι αυτό και πρέπει να είμαστε 100% σίγουροι 'οτι δεν είναι λάθος του μικροβιολογικού. Μου λέει ότι δεν γινεται να έχει άψογη γενική ούρων με ουρολοίμωξη, επίσης ο ίκτερος έχει πέσει, πυρετό δεν έχει (μονο μια μέρα με το εμβόλιο-την παρακολουθώ). Μακαρί να έιναι λάθος αποτέλεσμα.

κορίτσια σήμερα πήραμε τις απαντήσεις της επαναληπτικής εξέτασης από το μικροβιολογικό που εμπιστεύομαι. η μικρή δεν έχει τίποτα δόξα το θεό!! αρνητική η καλλιέργια και η γενική ούρων πολύ καλή. Αν είναι δυνατόν σε τι περιπέτειες θα μας έβαζε μια μικροβιολόγος? τελος καλό όλα καλά...

κατά τ άλλα μεγαλώνουμε μια χαρούλα, ο μεγάλος συνεχίζει σχολείο και το απόγευμα μπάνια με το μπαμπά. Πήγαμε και μαζί δυο φορές απλά δεν πέρνουμε καθόλου τη μικρή μαζί λόγω ζέστης και μένει ο ένας μαζί της στο σπίτι.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!Μία από τα ίδια!Ζέστη ζέστη και πάλι ζέστη!!!

Βρε Κοννα μου, πω πω πω...τί θα τραβάγατε...πάλι καλά που το ανακαλύψατε εγκαίρως δε λες...της τη λες μετά ή όχι? Αλλα μετα λες δοξα το Θεο που ειναι καλά το μωρακι...αλλά ικτερο από τον θηλασμό? Ψαξτο λίγο βρε κοπέλα μου, γιατί πρώτη φορά το ακούω...Πάντως ευχομαι να ειναι γρήγορα περαστικά και ενημέρωνε μας!!!Τα φιλιά μας στα παιδάκια σου!!

Οι υπόλοιπες τί κανετε?

Πού χαθηκατε? Για μπάνια όλες???

Ελενακι μου εσύ? πως τα πας? πότε σαραντίζεις?

Ζετούλα μου? εσώ πώς την περνας?

Η Ρενατα μας ευχομαι να περνα καλα και να μην τη δυσκολέυει ο Νικολάκης με την πανα!!

Εμεις εκει που τα παμε καλα, εχουμε κατι πισωγυρίσματα..παντως τα κακα αδυνατον να τα πει...τον ρωτάω αν θελει να κανει και μου λεει όχι, και σε ενα δευτερόλεπτο τα κανει...ενω τα τσία του τα λεει...νομίζω μας περιμένει μεγάαααλος αγώνας ακόμα.......ουφ....

Τεσπα..σας φιλώ για την ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας,

καλά είστε? εμεις μια χαρούλα, μεγαλώνουμε.

mariaxar τον ικτερο δεν τον προκάλεσε ο θηλασμός, απλά λόγω αποκλειστικου θηλασμού πέφτει πιο αργά και ψάξαμε να δούμε εάν οφείλεται όντως σε αυτό ή αν τυχον υπάρχει κάτι άλλο. Αλλά όλα τα άλλα είναι κομπλέ οπότε δεν ανησυχούμε. Ο γιατρός μου υποστηρίζει το θηλασμό και ποτέ δεν μου είπε για συμπλήρωμα παρόλο που ΄'αλλοι μου το λένε.

Για τα κακά κορίτσια άκουσα ένα παιδίατρο στη Μενεγάκη ποιυ έλεγε για να κόψει την πάνα, πρέπει όταν κάνει κακά να τον αλλάζετε αμέσως γιατί διαφορετικά τα "κάνει δικά του, μερος του εαυτού του" και δεν τον ενοχλεί οπότε και δεν σκάει να τα πει αφού δεν τα συχένεται.

Αλλά υπομονή και πάλι υπομονή, θέλει λίγο καιρό μεταβατικό.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Κοννα μου χαζό αυτό που είχα πει..τώρα που το εξηγησες καταλαβα!!Πώς πάει η μικρή σου τωρα?Εσύ πώς είσαι?

Αυτό με τα κακά, το ξανακουσα και εγώ..

Πώς είστε κορίτσια οι υπόλοιπες?

Εμεις εδω ψηνόμαστε στη ζέστη...Εξαντλειται η υπομονή μου και με τη ζεστη και με την εγκυμοσύνη και χανω την υπομονή με τον Κωνσταντινο...του φωναζω, και όλο γινεται πιο ζωηρός...πήρα εκεινο το βιβλίο της ψυχολόγου και το ξαναδιαβαζω και προσπαθώ να το εφαρμόσω πάλι....ουφφφφ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντομεταξύ κάτι εγινε με το email μου και από ότι κατάλαβα εστελνε μονο του μην. σε όλες τις επαφες μου και κατα συνέπεια εστειλα και σε εσάς, σε όσες έχω το email σας...επειδη ειναι χωρίς θέμα, μην το ανοιξετε, μην είναι τίποτα "κακό"..να ξερετε ότι εγω παντα θα σας βαζω θεμα όταν σας στειλω email.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια ...

πως πάτε? ψιλοχαθήκαμε, όλες στο τρέξιμο.

mariaxar ένα πολύ καλό βιβλίο αν θες να διαβάσεις ειναι το " ο πλήρης οδηγός για την ανατροφή και την ευτυχία των παιδιών σας" πολύ καλό πραγματικά, αλλά βέβαια την εφαρμογή ποιος μπορεί να την πετύχει? εγώ πάντως όχι απόλυτα αλλά το προσπαθώ, διαβάζω πολλά αν κ δεν μου κάθονται πάντα, χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμάς.

χάθηκά κ εγώ αλλά κάθε μέρα πλέον εχω κόσμο έρχονται όλοι να δουν την

μικρή κ να φε ρουν τα δώρα κ εκει πού δεν είχε έτσι κ αλλιώς χρόνο τώρα μου τον τρώνε κ τον λίγο ελεύθερο

άλλο πράμα πάντως τα κορίτσια. εχω πειξει στα φορέματα. :)

κατά τα αλλά καλά ξεκινήσαμε τισ βόλτες μας αφού σαράντηςά

η μικρήάρχισε λίγο να ηρεμεί κ μαζί κ ημαμά. τής .

Χθες είχα πρόβλημα με το πόδι μου ροντρέ πόλυ η γάμπα κ έβγαλε μελανιε7. Φοβήθηκα πηγα στο νοσοκομείο

κ μου είπαν οτι δεν φαίνεται να είναι κάτι κ οτι θέλει ξεκούραση.

εσείς τι κάνετε; οι μισέςφύγατε είδη διακοπές κ καλά να περάσετε.

εμείς εγώ :) φετος δεν έχει διακοπές :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εγγύές. τησ. παρέας τι κάνουν; σας έπιασαν οι ζέστες;

η μαμά τησ νύφης μού. έφυγε διακοπές ε!

το ίδιο κ η ρενάτά.

Μικα μου τι έγινε ξεκίνησες τισ προσααθειε; άντε πριν αλλάξει ο τίτλος του θέματος γιατί αποδείχτηκε γουρικό7

θενα μου που χάθηκες ; δεν θα μου έρθεις καμία βόλτα;

ντίμη μου μου έχεις λείψει πόλυ πόλυ κανε καμιά εμφάνιση.

άντε να πω κ για την αλεκα με το νέο μωβ μαλλί. είσαι πόλυ προχώ κορίτσι μου εύγε.

η φιλη μου η θάλεια με τα τρέξιμάτά της ;

Κοννα έτσι είμαστε εμείς τα καλοκαίρι χανόμαστε λίγο λόγο βόλτας αλλά γενικά δεν χανόμαστε κ μετράμε πανώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανώ από τρία χρόνια μαζί. :)

κορίτσια μου αν ξέχασα καμιά ζητώ συγνώμη.

γράφω με δόσεις γιατί γεμίζί η οθόνη του κινητού :(

αχ πότε θα πάρω λαπ τοπ ,:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έ κορίτσια μου τί κανετε? πώς είστε? εγω καλα..καηκα από τη ζεστη...τωρα εχω ενα φοβερο πονοκεφαλο...αχ....

τα νεα μας ειναι πολλα και διαφορα...ο Κωνσταντινος παει τελεια με τα τσισα του, τα λεει και παμε τουαλετα αλλα τα αλλα ακομα..

ο αντρας μου παει για δουλεια με ενα φιλο του, για ψυγεια, πλυντηρια, κουζίνες, κλιματιστικα..ηξερε τα κλιματιστικα και τωρα εμαθε και τα υπόλοιπα...μεροκαματο οχι σπουδαιο αλλα τον εκπαιδευει ο αλλος για να τον βαλει στη δουλεια μεσα για συνεργασία...καλο μεν ότι εχει δουλεια, ενταξει με τα λεφτα κανουμε υπομονη..κουτσα κουτσα περναμε...απλα φευγει 7-8 το πρωι και γυρναει 9-10 τη νυχτα...ο Κωνσταντινος τον βλεπει ελαχιστα και αλλαξε η συμπεριφορα του...εμενα με κουραζει πολύ το οτι δεν τον βλεπω, μου λειπει και τη νυχτα που ερχεται ειμαστε και οι δυο κομματια..ψυχοφθορο λιγο αυτο...αλλα ειπαμε θα κανουμε υπομονη..το χειμωνα λενε θα σχολανε πιο νωρις...

εγω εχω ακομα ενα παιδακι για μαθημα,(καλό αυτό) αλλα ειναι μια πολύ δύσκολη περίπτωση που με κουραζει αφανταστα..ειναι ενα παιδακι στην ηλικια των παιδιών μας, 3 και κατι, και εχει σοβαρα προβληματα στην ομιλία του....θέλω να το βοηθήσω, εχω πολή όρεξη απλα μετα που τελειώνουμε ειμαι λες και εσκαβα μια βδομάδα...σημερα μου δωσε και δυο περιποιημένα χαστουκια, μου ρθε ο ουρανος σφοντήλι, εκει που δεν το περιμενα..αλλα ειναι και αυτά στο προγραμμα!!!!

Αυτα τα νεα τα δικά μας.....Εσεις?

τα παιδακια σας? το ριξατε όλες στις βουτιές? Αχχχχχ........

Σας φιλώ όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τελειωσα το σιδερο μου πρωι πρωι και πινω καφεδακι στη δροσουλα! Μπαμπας και κορη κοιμουντε! Μαρια αληθεια μου ηρθε ενα μηνυμα σου και καταλαβα πως κατι <κακο> ηταν...η κοιλιτσα φουσκωσε? ο Κωνσταντινος εκπαιδευεται για τουαλετα...λιγο ζορικη φαση αλλα θελει υπομονη επιμονη και τα καταφερνουμε! Ελενα οι προσπαθεια δεν εγινε και ουτε που ξερω ποτε....εφυγαν παρααααα πολλα λεφτα στην υποθεση της Μαριας μου...χαλαλι της οποτε πηγαμε πισω....ε μεχρι να γινω 40 πιστευω να κανω ακομα ενα μωρο...χαχχαχχα..! Τελεια που πηγαινετε βολτουλες με τη μπεμπουλα μια χαρα! Τι βολτες εριξα οταν ητραν νεογεννητη η Μαρια δεν περιγραφεται..Ρενατα,ΖΕΤΑ , ΘΑΛΕΙΑ,ΑΛΕΚΑΚΙ,ΜΑΡΙΝΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ,ΗΛΙΑΝΝΑ ,ΘΕΝΑ πολλα πολλα φιλακια να περνατε ομορφα! Κοννα η μικρουλα σου τελικα ειχε ουρολημωξη? Εμεις καναμε το μαντουχ (δεν μας το ειχε κανει ο πρωην παιδιατρος) η νεα γιατρος μας κανει μια εξεταση βρε κοριτσια...μα τι αναλυτικη....ηρεμη πολυ ηρεμος ανθρωπος εχει υπομονη και πανω απ ολα συζητας οτι σε απασχολει..40 λεπτα εξεταση. το λιγοτερο παει και 1 ωρα καποιες φορες. Καναμε και νεα καλλιεργεια φαρρυγικου ολα καλα εχει καποιες αποικιες στρεπτοκοκκου G αλλα αφου δεν νοσει το παιδι δεν δινουμε αντιβιωση..λεω να ηρεμησω με την περιπετεια που ειχαμε γιατι θα σαλατρω.....[smilie=icon_jokerc:φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο αργά πλέον εμείς.

τι κάνετε κορίτσια μου;

μαρία από οτι βλέπω αρχίσατν να στρώνετέ ρε όλους

τους τομείς. μην τρέλενέσε. για τα κακα κ εμείς 3με4 μήνες μετά αρχίσαμε να τα κάνουμε

βάζαμε πανα μόνο κ μόνο για να τα κάνει για δύο λεπτά

; ώσπου ένα βράδυ εξω. με παρακαλούσε να του βάλω. παναγ για χα τα κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να τα κάνει .. τον είπα οτι ξέχασα νε πάρω πάνες

να μην σου πω οτι έκαιγε κ κρατιόταν για 45 λεπτά. τσιρίζέ. ο άντρας μου θα με σκότωνε ακόμα λίγο κ εγώ δεν

έκανα πίσω. ε αυτό ήταν τα έκανε στο γιόγιοεμείς κάναμε πανηγύρι :) :) κ αυτό ήταν

Από την άλλη μερα ζητούσε μόνος του.

καλέ μαρία σου είπαν καμιά ιδέα για το φύλο του μωρού;

η μαρίνα τελικά έχει αγόρι:):-)

Μικα μου πάλι καλά να λες που. είναι καλά η μαρία

και όλα τα αλλά θα έρθουν.

οι υπόλοιπες που χάθηκατέ πάλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε? Εμείς ακόμα διακοπές, περνάμε πολύ όμορφα και ευχαριστιομαστε το κουκλί μας. Ηρέμησα λίγο από το άγχος και τις σκέψεις αλλά μόλις επιστρέψω θα επιστρέψουν και αυτά. Εσείς πως είστε? Οι εγκυουλες? Εγώ τα έχω βρει ζόρικα με την γλώσσα της Δήμητρας. Δεν της πέφτει λέξη κάτω και επιπλέον θέλει να έχει την τελευταία κουβέντα. Σε γενικές γραμμές με συζήτηση τα λύνουμε τα θέματα αλλά φοβάμαι τι θα γίνει στο μέλλον. Αυτά τα λίγα νέα από μένα. Θα τα πούμε πάλι από Αθήνα. Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου, είμαστε καλα...χαίρομαι πολύ που είστε και εσείς..

Κορίτσια μου το φύλο μαλλον θα μου το πει στις 22 του μληνα που θα παω...

Είμαι χαλια όμως...χαλασε ο υπολογιστής μας και εχω όλα τα αρχεια της δουλειας μου και γενικα το λαπτοπ, δεν εχει όλα τα προγραμματα πανω...δεν ξερουμε ακομα τί επαθε..το ψαχνουμε..μπορει να ειναι και η οθόνη μπορει η ο μητρικός επεξεργαστης..μακαρι να ειναι η οθόνη γιατι ο μητρικός από ότι ξερω εχει πανω από 1000 ευρω ο συγκεκριμένος..μας τον ειχε φτιαξει ενας ξαδερφος στην Πατρα τον υπολογιστή, κομματι κομματι...ουφ ειμαι σκασμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 27 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΜΕ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΚΙΝΗΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΣΕ ΚΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΗ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΩΣΙΜΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ !!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΚΑΝΑΜΕ 15 ΜΠΑΝΑΚΙΑ. Ο ΝΙΚΟΣ ΦΕΤΟΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΑΒΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΕΣΕΙΣ ? ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ...ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ? ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΛΕΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΒΟΥΜΕ ΚΟΡΙΝΟ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΖΕΤΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ? ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ. Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ?

ΚΟΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ ? ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΞΕΧΕΣΙΜΟ. ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΗΓΕ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ, ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙΣ ΕΣΥ ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΩ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ? ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΛΑΟΣ. ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!!

ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ. ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ, ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΙ ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40. ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ, ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ 1 Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ? Η ΗΛΙΑΝΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...