Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Φιλεναδες μου!!! Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!!!

Ρενατα μου πόσο χαίρομαι που πήγαν όλα καλα με την αδελφή σου..Χρονια πολλα και για τη γιορτή σου αν και καθυστερημενα..απολογουμαι η γαιδουρα αλλα για να ειμαι ειλικρινής δεν ηξερα ότι είσαι Ειρηνη:blush:..

Κορίτσια μου οι υπόλοιπες τί κανετε? συγνώμη που δε σας σχολιαζω μία μια αλλα είμαι ψιλοχαλια..θα μπω και θα σας πω όμως τα νεα από την Πατρα..πώς περασαμε και διαφορα αλλα και να σας σχολιασω και εσας..απλα τα κυριοτερα νεα μας , που με κανουν και χαλια ειναι ότι με κολλησατε......ξερετε τί? εγκυμοσυνητιδα!!!!!!!!! ναι ναι, είμαι εγκυος 6 εβδομαδων!!!το ανακαλυψαμε στην Πατρα με το γιατρό, αν και στην αρχη πηγαιναμε για εξωμητριο και ειχα κανει ενα Πασχα..όλο εγνοια και8 αγχος..τεσπα, όλα καλα τωρα, θα σας τα πω πιο μετα...μπηκα απλα να δωσω παρουσια και να μοιραστω το νεο με τις κολλητες μου!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε ρενατα μου πάλι καλα που είναι εντάξει η αδελφή είναι μια χαρά.... Άστα μη μου λες για ιώσεις γιατί εκτός ότι μας κόλλησε η Σάντυ όλους μας εγώ και η μαμά μου είμαστε πιο χαλια από ποτέ....

Μαρίαχαρ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό νάρθει μια κόρη στην οικογένεια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.....ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ. ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ, ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ !!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΛΛΑΧΤΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΟΛΛΑΣ. ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΣΤΑΘΜΟ 1η ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΥΨΗΛΟ ΠΥΡΕΤΟ. ΑΠΟ ΑΔΕΝΟΙΟ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ. ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω επιτέλους κατάφερα να μπω από το κινητό. πόλυ δύσκολα να γράψω πολλα αλλά θα σας παρακολουθώ.@ χροιά. πολλα σε όλες . Καλώς τις χαμένες. μαρία μου τρελάθηκά ατο χαρά. Μπράβο κοριτσάκι μου. όλα καλά να σου πάνε. Σε όλες τις άλλες θα δώσω απλά τα φιλία μου γιατί μ βγήκαν τα μάτια από το κινητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣ ΣΚ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΥΛ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΥ ΕΥΧΑΜΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ελενα αύριο γέννας???? Άντε με το καλό κοριτσι μου να υποδεχτεις το κοριτσάκι σου και να μεγαλώσει κ;ι άλλο η οικογένεια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε κοριτσι.μπαίνω την δευτέρα 20/5 και γεννάώ την τρίτη 21//5 βάση προγράμματος. μου είπε να είμαι όμως προετοιμασμένη ότι μπορεί να μου το πάρει κ δευτέρα αν δεν έχει έκτακτα. εγώ παω για 21 κ αστον να λέει. :) οπότε θα είναι δωράκι για την γιορτή μου η μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω λοιπόν να σας χαιρετήσω από σήμερα γιατί αύριο η μέρα είναι αφιερωμένη στον μικρό μου μιας κ την δευτέρα που έχει τα γεννεθλίά του εγώ θα λείπω στο νοσοκομείο.

περιμένω τις προσευχές σας να πάνε όλα καλά γιατί η αλήθεια είναι ότι έναν φόβο τον εχω.

ώσπου να τα ξαναπούμε να προσέχετε τα παιδάκια μας και να θυμάστε ότι σας αγαπάμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μη μασάς τίποτα κοριτσι μου όλα μια χαρά θα πανε δε είσαι και πρωταρα γιαυτό αφιέρωσε την μέρα σου στο Χρηστάκη γιατί η κοπελαρα σου θα σε θελει αποκλειστικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΩΡΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!! ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα γραφω και εδω γιατι μερικεσ δεν μπαινετε facebook

η ελενιτσα μασ γεννησε σημερα το πρωι μπηκε 8 και βγηκε 10 η μπουμπου ειναι καλα ηταν τυλιγμενη αλλα τσιριζε πολυ και την ταισαν αμεσοσ κ απο τοτε κοιματε χεχε

η μανουλα ποναει λιγο τωρα αλλα ελπιζει σε ενα θαυματουργο φαρμακο μπασ και μαστουρωσει[smilie=toothy12.gi:

βγηκε 3050 κ μοιαζει στον χρηστακο λεει αλλα εχει μαυρα μαλλια...ακομα....

αυτα ,τησ ευχομαι να τησ ζησει κ να ναι πολυ πολυ ευτυχισμενη κ χρονια πολλα πολλα για την γιορτη τησ

επισεισ γρονια πολλα στην κωνσταντινα μασ κ των κωνσταντινο μασ....ξεχασα κανενεν?!:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΚΙ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΑΠΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK.

ΕΛΕΝΑΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ !!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ !!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ !!!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΦΑΓΑΝΗ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ? ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ...

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?

ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΟΥ.....

ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΛΑ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ.

ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΜΑΡΗ ΝΤΙΜΗ...ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΥΧΝΑ ?

ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας και απολογουμε για την απουσια αλλα υπήρχε λόγος!

Καταρχήν να ευχηθώ στην Ελενα μας, να της ζησει η κοριτσαρα της, να τη χαιρονται και μακαρι να ειναι παντα γεροι και υγιεις, το ιδιο και τα παιδακια τους για να τα καμαρωνουν!!Ελενακι μου περιμενουμε λεπτομερειες!!πολλα πολλα φιλια!!!

ρονια πολλα αν και καθυστερημενα στη Μαρια μας για την Κωνσταντινα της και σας ευχαριστω και εγω για τις ευχες σας φιλεναδες μου!!Την Παρασκευη ειχα και γενεθλια αλλα δεν εκανα τίποτα!!!

Το προβλημα μου ειναι οι απιστευτοι εμετοι που ειχα...ήμουν χαλια..δεν μπορουσα να σηκωθω από το κρεβατι..ειχα πανικοβληθει ότι ετσι θα ειναι η εγκυμοσύνη μου αλλα τελικα είχα περασει ιωση, μαλλον γαστρεντεριτιδα, το καταλαβα μετα, γιατι ήταν αρρωστος και ο Κωνσταντινος και μαλλον με κολλησε.αλλα εφτασα στο σημειο να παω στο γιατρο, καλα ότι του εκανα και 2 φορες εμετο εκει, μου εβαλε ενεση η οποια δε με επιασε και κατεληξα με υπόθετα..εβαζα μια εβδομαδα για να μπορεσω να παω και δουλεια και να φαω κατι, και τωρα ειμαι καλυτερα..κανω καθε πρωι και καθε απόγευμα από ενα εμετο..εχω ενα μονιμα αισθημα αναγουλας και με το παραμικρο μο ρχεται εμετος αλλα δεν κανω και με χαλαει περισσοτερο...Γενικα κατα τα αλλα ειμαι καλα..θελω συνεχεια να τρωω φρουτα και δε μου κανει αισθηση το γαλα..στον Κωνσταντινο επινα 1 λιτρο τη μερα, και γενικα μου αρεσει πολυ το γαλα, ενω τωρα πινω το πρωι με το ζόρι..τρωω μονο κιτρινο τυρι και δε μπορω να δω φετα..μου ερχεται εμετος..μονο στην ιδεα της..καλα ότι αμα τρωει ο Χαρης αλλαζω δωματιο να μην τον βλεπω και να μην μυριζω τιποτα...!!!!!Τεσπα..φωναζει ο μικρος..τωρα θα μπαινω κανονικα που ειμαι καλυτερα..απλα πριν δεν ειχα όρεξη για τίποτα με τους εμετους και τις ζαλαδες!!!

Τα φιλια μου και την αγαπη μου σε ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ.

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ?

Η ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγώ!

τι κάνετε βρε αγάπες; μου λείψατέ πόλυ πόλυ.

εμείς όπως πόλυ σωστά έδωσε ρεπορταζ. η φιλη θε να γέννησαμε μια καρά κούκλάρα 3050γρ. κ 50 πόντους :) είναι ίδια όλο ίδια με τον αδερφό της.αλλά με κατά μαύρα μαλλιά . προς το παρόν είναι πόλυ ήσυχη κ ο μεγάλος αδερφός της. την λατρεύει. βέβαια σ αυτό βοήθησαν λίγο κ τα πολλα δώρα που του έφερε η μπέμπά. Ε πως γίνετε να μην την αγαπησει ;) ο γιάννης έχει άδεια από την δουλειά του τώρα κ με βοηθάει πόλυ. από δευτέρα που επιστρέφει θα αρχίσουν τα δύσκολα για μένα

@. αυτα εδώ τριγύρω θα είμαι μέχρι να βρούμεέ τους ρυθμούς μας! φιλάκια σε όλες κ κρατάτε ανοιχτό το μαγαζάκι μας:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Ελενάκι μου να σας ζήσει και πάλι!!!Πολύ χαίρομαι για σας!!! Μην αγχωνεσαι, θα τα καταφερεις τέλεια!!!όποτε μπορείς βαλε μας φωτο να δουμε την κουκλάρα σας!!!

Εγω κορίτσια ειμαι καλυτερα, ολύ καλυτερα...πέταξα κοιλια..αυτή την κοιλια την ειχα στον Κωνσταντινο όταν ήμουν 5 μηνών!!!Δεν ειχα καθόλου κοιλια τότε..αλλα τωρα πεταχτηκε..δηλαδη, 5 μηνών πώς θα μαι??? Με τους εμετουε τα ιδια όπως τα ξερατε..κανω ενα καθε πρωί..προσπαθω να το αποφυγω και να πεισω τον εαυτό μου ότι δε χρειαζεται να κανω (γιατι νομιζω ότι ειναι και θεμα μυαλου) αλλα τελικα δεν τα καταφερνω..μου ρχεται μονο του!!!

Εσεις πως ειστε? Εγω τωρα αποκτησα ακομα ενα παιδακι για λογοθεραπεια, εκει που δεν περιμενα καλοκαιριατικα νεο πελάτη...ειναι από το νηπιαγωγείο αλλα η μαμα του δεν το ηξερε όταν το εφερνε ότι εγώ ημουν η λογοθεραπευτρια, και επαθε πλακα!!!χαρηκε γιατι δειχνει να με συμπαθεί, και το παιδακι με αγαπα, οποτε δεν ήταν δυσκολο για αυτό.Ε κουτσα κούτσα θα περασουμε...Το Σαββατο ειναι τα γενεθλια του Κωνσταντίνου αλλα θα τα κανουμε Κυριακή απόγευμα μαλλον εδω στο σπίτι...Ο Κωνσταντινος τελευταια εχει αγριεψει..εχει γινει ανυπακουος σε καποιες φασεις και με προβληματιζει πολυ...βασικα ξερω τι φταιει και εχω τυψεις...θελει σημασια..εγω από τοτε με τους εμετους δεν του δινω σημασια, δεν εχω δυναμεις και τωρα που ειμαι καλυτερα, παλι δεν εχω όρεξη να παιξω μαζι του, ο Χαρης φτιαχνει εδω στο σπίτι διαφορα και όλη μερα δουλευει και αργά το απόγευμα παιζει λίγο μαζί του αλλα ούτε και αυτός του δίνει πολύ σημασία και γιαυτό....

Τεσπα..υπολογιζω τώρα που θα κλείσουν τα σχολεία, και θα κατσω σπίτι θα βρισκω χρόνο και όρεξη για να του αφιερώνω...

Δε σας σχολιαζω τώρα μια μια αλλα σας φιλω όλες γλυκα!!!Σας αγαπώ!!!Και μη χανεστε βρε κορίτσια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕΣ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΙ ΠΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ.

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΧΘΕΣ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ, ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΗΡΕΜΟΣ, ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΦΟΡΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια μου!

σας ευχαριστώ όλες. για τις ευχές σας.

από ότι βλέπω λίγες μείναμε.. μας έπιασε το καλοκα'ρθώ νωρίς νωρίς

ρενάτά μου τι μπήκα για τον άντρα σου. πόλυ στεναχωρείήκά μωρέ. τώρα τι θα κάνετε κ οι δύο χωρίς δουλειά; πό πό πίκρα.

μαρία μου μην στεναχώριέσαι και ο δικός μου τα ίδια κάνει κ μάλιστα τα ξεκίνησε πριν έρθει η μπέμπά. είναι τησ ηλικίας θέλω να πιστεύω. μου έχει σπάσει τα νεύρα εδώ κ καιρό κ μάλιστα έφτασα ρε σημείο να ρίχνω κ καμιά. δεν θέλω αλλά μονο έτσι στρώνει.

όσο για την κοιλιά σου εγώ δεν είχα πόλυ το ίδιο με την προηγούμενη ήμουν.

Τα δικα μας τα νέα τώρα.

ο χρήστος είναι εξορία στην γιαγιά του γιατί ανέβασε πυρετό κ μυξα κ φοβήθηκα αι την μικρή.

η μικρή έχει πονάκια της 2

Τελευταίες μέρες κ με έχει κουράσει πόλυ. αυτό το βραδυνό το ξύπνημα δεν το αντέχω με τίποτα. είναι κ πόλυ ανυπόμονη κ μόλις θφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείναςεί. τσιρίζέί .

τρώμε γάλα μανούλασ αλλά κ ξένο γιατί δεν μας φτανει.

Τους ρυθμούς μας ακόμα δεν τους βρήκαμε γιατί η μικρή θέλει πάρα πόλυ χρόνο ο οποίος κ μας λείπει-είναι κ πόλυ νευρική κ ανυπόμονη κ γίνετε ένας χαμός. ελπίζω να στρώσουμε.

σας φιλω γιατί ήρθε η ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΕΡΓΟΙ, ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΑΙΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ. ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΙΚΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ, ΑΛΛΑ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ. ΜΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ, ΜΙΑ Η ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ SITE ΧΑΘΗΚΑΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρε μου...

ρενατα μου πολυ στεναχωριθηκα! ελπιζω να βρει κατι!

ελενακι υπομονη υπομονη υπομονη:shifty:

μαρακι και εγω ετσι ειμουν στο πρωτο αργει να φανει αλλα στα αλλα 2 φενομουν απο τον δευτερο μηνα!

τα νεα μου

πειρα μια λαχταρα αυτεσ τισ μερεσ,μεγααλη..

πριν 2 κυριακεσ εδωσα αιμα για εμοδοσια πρωτη φορα εδω στο χωριο ηρθε μοναδα.....

αφου εδωσα η αληθεια ειναι οτι φοβηθικα το μετα πωσ θα ειμαι....ειχα ζαλαδεσ υποταση-πιεση τα επαθα ολα με λιγα λογια...μια κριση πανικου οτι ειμαι καπωσ τελοσ παντων.

η αληθεια ειναι οτι ενιοθα αδυναμη πολυ,ουτε να κουνησω τα χερια μου δεν μπορουσα ειχα αγχοσ ταχικαρδιεσ και αυπνιεσ...αποφασισα να παω στο γιατρο και να κανω εξεταση θυροειδη...

πηγα στο ικα τελικα σε εναν καλο ενδοκρινολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...