Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.........

Δυσκολεύομαι να βρω το θέμα μας..........κάθε φορά κάνω 1 ώρα............

Πώς το βρίσκετε??????

Εμείς λέμε καλά............Νιώθω σαν να έχω ένα καρπούζι στην κοιλιά και δεν χωνεύεται............:mad::mad::mad:

Ο Ορέστης λίγο βήχα έχει και αρχίσαμε συροπάκι............

Ελενάκι τελικά πως θα ονομάσετε την κοράσα???????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ Μ@Λ@ΚΙΑ ΤΙ ΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΦΤΥΝΩ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΑΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΝΑΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΖΑΛΑΔΑΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ!!!

ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΦΤΑΣΕ ΒΡΑΔΥ!!!!!

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΠΑ?????????????? ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k mena den moy aresei katholoy nomizw .... den mporw na brw tipota !!!!!!!!!!! den mou erxontai eidopoiiseis gia nea minimata sto thema mas.... den jerw ti na kanw... eixame poy eixame diskolies .. twra mi pw ti exoyme .... xaxxxaaaaaa

isws k na nai thema sinithias ... alla mexri na ta mathoume .... eidomen!!!!!!!!!!

Filakia

Den sas lew oti eimaste kala giati deneimaste ... pali exoyme na kanoyme kaka dio meres... k ponaei i koilia tis sinexeia ... k den koimithikame olo to bradi ... ki afiste ta !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγω προσπαθω να κοιμησω το μικρό αλλά που....

Ναι είναι πολύ μπελαλιδικο για το τίποτα το νέο μαμμυ... Δυστυχώς δεν έχω φακινγκ μπουκ να σας δω να σας καμαρωσω!

Μάρακι ανοίγετε και εσείς. Εμείς τη τριτη βάζουμε κόσμο και εγώ πρωί θα δουλεύω και μετά αναλαμβάνουν οι γιαγιάδες τα τέκνα... Οσο για το μπιμπερό πρώτα να το δώσει κάποιος άλλος και εσύ να είσαι κρυμμένη να μη σε βλέπει. Επέμενε και να δεις ότι θα το πιάσει...

Καλα ρε μίκα πάλι ξεσηκωσες χαράς το κουράγιο σου... Εδω ταλαίπωρουμαι ακομη να καθαρίσω ένα δωμάτιο!

Κοιλουμπα μου ετοιμογεννη ετοιμο το δωμάτιο του χρηστακι? Τα ροζ μπήκαν στην κούνια???

Κοιλουμπα μου μικρή τι κάνει το όμορφο σας νησί? Χθες είχε το τραβελ την Κύπρο και πραγματικα είναι πανέμορφη. Υπομονή με τους εμετούς, τους είχα στο πέτρο και έτσι παρέμεινα στιλακι. Πολύ καλα τα αποτελεσματα της αυχενικής άντε το επόμενο μήνα να βαψεις το δωμάτιο ροζ!

Ντιμι μου πισίνα ακουω και θέλω και εγώ και η Σάντυ φυσικά αλλά εδω δεν έχει κλειστή πισίνα και έτσι κατά τις 6:30 το απόγευμα μετά τη δουλεια φόρτωμα μπρατσακια και βουρ στη θάλασσα (το Ιούλιο να ζεσταθουμε καλα)

Ρενατα μου σιδερένια νάναι η αδελφούλα σου....

Θενα τι λένε τα γιάννενα? Φετος στο τμήμα που είμαι έχω μαζι μου και μια αρτινια και πάει το βλάχικο σύννεφο!

Αν ξεχασα καμία σας συγχωρέστε με αλλά πρέπει να ξαπλαρω γιατί πάλι έχω πρωινό ξύπνημα για τη δουλεια... Αύριο θα τα έχει και τα δυο η μαμά μου πανηγύρι θα γίνει!!! Καληνυχτουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.............

Καλό Σαβ/κο να έχουμε!!!!!!!!!!!!

Οι εμετοί και οι αναγούλες καλά κρατούν!!!!!!!!!!Κάνω υπομονή.........Αλέκα μου ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!!!!!!

Κοπιάστε όποτε θέλετε!!!!!!!!!!!!!Να σου πω την αμαρτία μου ακόμα δεν φτιάξαμε το δωμάτιο του Ορέστη..............

Κοιμάται μαζί μας.........Μετά θα πάρουμε πιο μεγάλο κρεβάτι!!!!!!!!Ή θα τραβάμε τα μαλιά μας!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαουλιτσες!!!!!Τα νεα μας απο παιδιατρο, η Μαρια εχει εδω και αρκετο καιρο διογκωμενες τις αμυγαλες κ ειχε και κατι ασπρα στιγματακια. Μας εδωσε σιροπακι κ αντιβιωση παλι. Αυτο που με ανησυχησε ηταν που μου ειπε οτι επειδη ειναι φουσκωμενες οι αμυγδαλες της μην της κανουν απνιες στον υπνο της. Εκει τρελαθηκα, μας προτυνε να της κανουμε μελετη υπνου στο σπιτι. Να ερθει καποιος ειδικος να βαλει ενα μηχανημα κ να ερθει πρωι να δει αποτελεσμα. Εννοειται μολις τελειωσει την αντιβιωση θα τον φωναξω. Γιατι λεει αν μη κακο κανει απνιες πρεπει να τια αφαιρεσουμε....και με καταλαβαινετε πως νιωθω η μανα...........ευχομαι να μας πανε ολα καλα!!!!!!!! Ο Νικος εκανε μια τοποθετηση πανω απ το πασο της κουζινας ενα ξυλο με σποτακια το ειχε φτιαξει ο θειος μου - μαραγκος αλλα απο αμελεια δεν το τοποθετησε και ετσι επιασε κ το τοποθετησε ο Νικος. Μου εσπασε τοιχους γιατι ηταν κ στραβοι, μπαζα σκονη ολο το σαλονι και κουζινα. Χθες στις 12 σφουγγαριζα , ο βρυκολακας της Ροδου εχω καταντησει. Σημερα περιμενω το πεθερο να το βοηθησει να τελειωνουμε. Σκεφτομαι να φτιαξω ντολμαδακια κ γεμιστα αλλα ειμαι στη σκεψη ...πολυ κουρασμενη ειμαι. Επισης με αγορασαν καινουργιες κουρτινες η πενθερα και απο βδομαδα θα ερθουν και θα εχω αλλο τρεξιμο παλι. Επισης πρεπει να παρω αμεσσα σιδηρο εχω φεριτινη στο 5 ....σας ειπα ολα τα νεα μας. Την Παρασκευη πηγαμε κινεζικο και η Μαρια πεινουσε και φωναζε θελω μακαρονια, θελω μακαρονια για να τς φερουν τα νουντλς....πολυ γελιο ολοι εβλεπαν καλα καλα κ γελουσαν. χαχχαχχαχα! φιλακια!!!!!!! Αλεκακι καλη σαιζον κ Μαρια Κω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου συγνώμη για την απουσία..αλλα τα χω χαμενα με το μαμμυ το καινουριο και δεν εχω ωρα αυτες τις μερες να κατσω με την ησυχια μου να το αναλυσω..ειμαστε καλα..ο μικρος με σιροπακι και αντιβιωση..δεν την γλυτωσαμε τελικα...θελω να σας βαλω και φωτο για το δωματιο μας και δεν ξερω πως...αν ξερει καμια ας μου πει όπως επισης και για τη φωτο του προφιλ μου που δεν μπαινει με τίποτα:mad:

Τα νεα μας? παμε πατρα για το πασχα..φευγουμε το Σαββατο του Λαζαρου και επιστρεφουμε το Σαββατο πριν την Κυριακη του Θωμα..βρηκαμε πολυ φτηνα εισητηρια και ειπαμε να την κανουμε να ξελαμπικαρουμε λιγο..εγω εχω και ενα αλλο θεμα που με προβληματιζει αλλα θα σας το αναφερω αργοτερα...

Φιλια πολλα σε όλες σας και στις εγκυούλες μας και ειδικα στη Ρενατα μας που τα εχει αναγκη με την αδερφη της..

Ρενατα μου τι εγινε τελικα?

Σας φιλω γλυκα όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγω μανουλες!!!!!!

τι κανετε??? εχω φρικαρει με το νεο μαμμυ ολο προβληματα εχω ! την μια δεν μπορω να συνδεθω την αλλη δεν μπορω να γραψω σκατα τα χω κανει!!!

μονο τα νεα σασ διαβασζω μ ε δοσεισ εδω κ τοσεσ μερεσ!!!!

μαρη αλεκα μηλισες με τον γιατρο μου κ αλαξε ημερομηνια??? πηγα σ αυτον που θα με ξεγγενησει κ μ λεει πολλυ νωρισ σε εβαλε ο συναδελφοσ λοιπον το παμε 20 η 21 μαιου!!! :shifty: με πιασαν τα σπαστικα τα γελια!!!! λεω 20 γεννησα τον γιο μου ε τοτ ε λεει αν δεν εχουμε τιποτα εκτακτα θα το παρουμε στισ 20 αλλιως θα ειναι δωρακι γαι την γιορτη σου το μικρουλι!!!!

τρελαθηκα!!!! μα τετοια τυχη???????

ο χρηστοσ κοιματε στο νεο του κρεβατι εδω κ 3 μερες κ το γουσταρει κ πολλυ!!! εντωμεταξυ χαθηκε ο καημενοσ μεσα σε ολο αυτο το κρεβατι μια ακρουλα πιανει μονο πολλυ πλακα εχει!!! :)

τα πραματα της μικρης ειναι ολα ετοιμα και εχει πεσει πολλυ ροζ χαχαχαχαχα

μαρινακι πως τα πας?????? τι κανει το μικρουλι στην κοιλιτσα???? ο μεγαλος καταλαβενει περι τινοσ προκειτε?? ο δικος μου παντωσ ανυπομονει πλεον να βγει η μπεμπα καθε φορα που παω γιατρο μ λεει που ιεναι η μπεμπα δεν ηρθε σπιτι μασ???? για το κοριτσακι μασ δεν εχουμε αποφασισει ακομα ονομα η θα το βγαλω ελισσαβετ στην μαμα μου (θα; γιορταζει κ σαν σημερα) η θα το βγαλω κανα περιεργο ονομα κανενα νεφελη εμμελια μελινα κ αλλα πολλα που σκεφτηκα!!! ας ερθει με το καλο κ βλεπουμε!!!

ντιμακο μου μ εσενα τα ειπαμε στο φεισ πως τα παει η αννα μαρια με τα αυτοκολλητα????

συμπεθερουλα μου μας εχεισ ξεχασειικ δεν αντεχω χωρις δημητρα!

καλα για την ρενατα ειμαι σιγουρη οτι δεν μπορει να συνδεθει για αυτο χαθηκε μωρη ντιμη οπαρτην ενα τηλ κ δωστης οδηγιες!!

θενακι μου απιστευτο με τα τρελλα σου τι κανεις τι κανουν τα παιδακια σου????

μικα χαρας το κουραγιο σου κοριτσι μου πανω που τελειωσες με τισ δουλειεσ ναανοιξεις μερεμετια!!!

ενημερωσε μας για την εξεταση τησ μαριας ετσι??

κ τελος μαρια μου καλα να περασεις στην πατρα να δεις κ λιγο τις ξυνες να παρεις την δοση σου :)

κοριτσακια μου αν ξεχασα καποια συγχωρα τε με;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κι εγώ ομορφοκόριτσα!!! τι κάνετε? δεν πολυέμπαινα που δεν πολυέμπαινα τώρα με τις αλλαγές ξενέρωσα πλήρως... συμπεθέρα τέλεια η φωτό!!! άντε με το καλό να υποδεχτείς το τέταρτο μέλος της οικογένειας!!! δεν θυμάμαι να σχολιάσω καθώς τώρα μπήκα από τη δουλειά και τα προηγούμενα που γραφατε τα είχα διαβάσει πριν 2 μέρες...κάλή αρχή να ευχηθώ στα κορίτσια που ξεκινάνε δουλειά, καλή σεζόν να έχετε!!! εμείς πάσχα θα πάμε στη ΄σπάρτη. θα φύγουμε μ.παρασκευή και θα γυρίσουμε τετάρτη. μετά με περιμένει φασίνα για να ξεστρώσω... κατα τα άλλα τα ίδια. γυμναστήριο, δουλειά,σπίτι, ο σύζυγος ακόμα τίποτα και όλο του γκρινιάζω του καημένου...τα λεφτά δεν φτάνουν και μου την έχει δώσει...τελοσπάντων θα δουμε... σας φιλώ και θα επανέλθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεριζω τις ομορφες!!!

τι κανετε το εφτιαξα επιτελους και εγω το μαμμυ μου

πως ειστε ? τελεια ελενακι η κοιλιτσα θεος ο μικρος!!!!

εμεις καλα ειμασταν αρωστοι με μασκες και εκνεφωτες (ξενερωμα) και εκει που γιναμε καλα ξανα μανα

δεν κερω που σας εχω αφησει με τα νεα μας γιατι τρεχουν οι καταστασεις δυστηχως !!!

καναμε μια επεμβασουλα στο πουλακι του νικολα πριν 20 μερες ειχαμε μερικη συμφυση και οχι φιμωση τελικα ολα πηγαν καλα αλλα ταλαιπωρηθηκαμε 1 εβδομαδα να πηγαινοερχομαστε στο νοσοκομειο να τον βλεπουν οι γιατροι πονουσε πολυ το μωρο !!!

με τα μαθηματα μας τα παμε παρα πολυ καλα αν και περασαμε 3 μαθηματα δηλαδη 1.5 βδομαδα που επι ενα 45 λεπτο κλαιγαμε και δοκιμαζαμε τις αντοχες της δασκαλας μας και τωρα ειμαστε παλι μια χαρα χαρουμενοι εσεις τι νεα ολες καλα????

πρεπει να σας κανω φιλες μου ολες παω!!!!!

φιλακιααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον νομιζω σας προσθεσα ολες ολες αν ξεχασα καμια και με θελει φιλη της να με κανει!!!!!! χαχαχαχααχχαχααχχα

χαχαχαχαχααχχαχαχααχχα

α δεν σας ειπα ξεκινησα σεμιναρια μελλισοκομιας φανταστικος ο κοσμος της κυψελλης δεν υπαρχει (σημειωτεον σιχαινομαι τα εντομα γενικοτερα)

αλλα παει τελεια και δεν με εχει τσιμπησει ουτε 1!!!!!

να σας ρωτησω τωρα με την σειρα τι μου κανετε?

το ζετακι μας, η μαρινα μας, η αλεκα μας , η ντεμη μας, η μικα μας, μαριαχαρ, η μαρια κω, το ελενακι μας,η θενα μας και η ρενατουλα μας?

ελπιζω να μην ξεχασα καμια απο τις ομορφιες μας!!!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα...ετοιμασα βαλιτσες και μπηκα να σας πω ενα γεια και να σας ευχηθω γιατι δεν ξερω αν θα προλαβω αυριο..

Ελενα μου. ΤΕΛΕΙΑ η φωτο σας!!Καλα ο Χρησταρας μας αστερι!!!φτου φτου και στους τρεις σας!!!:-*

όπως το πες θα παω να παρω τη δοση μου..θα εχω να σας πω νεα όταν γυρισω γιατι σιγουρα όλο και κατι θα γινει...

Θαλιτσα μου όλα καλα τωρα? ταλαιπωρηθηκατε ε? φτανει που ειναι περαστικα..

Εμεις όλα καλα..ετοιμασιες και τρεχαματα ειχαμε αυτες τις μερες ξερετε για το ταξιδι..φευγουμε Σαββατο πρωι αλλα από την Παφο, που ειναι μακρια από δω που μενουμε..και θα παμε απο το απογευμα αυριο στον παππου μου που μενει διπλα από το αεροδρομιο, και θα κοιμηθουμε εκει το βραδυ.ο Κωνσταντινος ειναι ενθουσιασμενος!!Όλο για το ταξιδι μιλαει και το αεροπλανο!!!

Ο αντρας μου ηταν αρρωστος δυο μερες με ψηλό πυρετο, πηγε σημερα στο γιατρο, και του πε παει για αμυγδαλιτιδα και του δωσε αντιβιωση και οτι εχει και ιωση.Αυτο που σας ειχα πει οτι με προβληματιζε ειναι ότι εχω περιπου εναμιση μηνα καθυστερηση..περιμενα να αδιαθετησω, ειχα όλα τα συμπτωματα αλλα δεν ηρθε ποτε..εκανα τεστ αλλα βγηκε αρνητικο, 2 φορες και εκλεισα και για τεστ παπ στο γυναικολογο μου μολις παω Πατρα..ετσι και αλλιως θα εκανα αλλα τωρα με εχει φαει το αγχος και η αγωνια..ειμαι μες τα νευρα χωρις να το θελω, εχω φουσκωμα, και η ψυχολογια μου ειναι χαλια..κλασσικα, το μυαλό μου παει πρωτα στο πιο ανησυχητικο και μετα στα υπόλοιπα...

Αυτα τα δικα μας...ευχομαι να μην ειναι τιποτα...

Μαρίνα μου τι κανεις εσύ? πως εισαι? Ρενατα μου? Ζετα μου?Αλεκα μου?Ντιμη μου?Μαρία μου? Θενα μου?

Θελω να ευχηθω σε όλες σας Καλο Πασχα, καλα να περασετε, να προσεχετε, και να ξερετε ότι σας αγαπω πολύ όλες!!!

Στην Πατρα χλωμο να βρω κομπιουτερ αλλα ισως τα καταφερω και μπω καμια φορα από το κινητο..Αλλιώς θα τα πουμε την Κυριακη του Θωμά με το καλό!!!

Πολλα πολλα φιλια και την αγκαλιά μου!!!:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια........

Να μαι και γω.................

Μαράκι καλό ταξίδι να έχετε και καλά να περάσετε!!!!!!!!!!!!Θα ξεφύγετε και λίγο από όλη αυτή την κατάσταση.............

Θάλεια μου μελισσοκομία????????Ουάου.........καλή διασκέσαδη με τις μέλισσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι τι όνομα είναι το Εμμέλια??????????Και γω σκέφτομαι το Νεφέλη ή το Μελιτίνα.........Θα δίξει όμως.......δεν ξέρω...........

Ο άντρας μου θελει να βγαλει τη μανα του αλλά δεν υπάρχει περίπτωση..........του το ξεκαθάρισα..........προτιμώ να την βγάλω σκατούλα!!!!!!!!!!!!!Του είπα βεβαίως να μην κουρτίζεται γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα!!!!!!!!!!!!!!!Χαχα

Συνεχίζω ακάθεκτη τη μάσα και τους εμετούς......φάνηκε και η κοιλίτσα!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?

εμεις καλα περασαμε ενα σαβατοκυριακο στρο χωραφι χααχχαχαχααχαχ

ειχαμε ποτισματα!!! κυριακη δεν δουλευε και ο τεο και πηγαμε οικογενειακως

ηταν τελεια ο μικρος επεζε με τα σκυλια και με τις φαγανες και τα φορτιγα και εμεις ποτιζαμε κουραστηκαμε αλλα ητγαν ωραια ειμασταν ολοι μαζι!!!!!

το νεφελη ειναι απο τα αγαπημενα μου ονοματα!!!

ελενακι 3

πολυ ωραια ολα τα ονοματα αλλα κ τις μαμας σου ειναι αυτοκρατορικο ειναι τελειο!!!!

μικα μου περαστικα σας ευχομαιο να μην ειναι κατι σοβαρο!!!!

ρενατα μου σιδερενεια η αδερφουλα σου!!!!!

θενα μου τι κανουν τα αγγελουδια σου????/

ηλιαννακι μου τι κανεις ολα καλα?

μαρακι μου καλα να περασετε το πασχα στην πατρα!!!!

ελενακι και τ αδυο μαζι στις 20 μαιου τελεια διπλα γενεθλια!!!!!

μπραβο ο χρηστακης στο καινουργιο κρεβατι!!!!!

σασ φιλω γλυκα ολες και πιανω υπηρεσια 3οτι προλαβω γιατι σε 1 ωρα φευγω για τις μελισσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Πάσχα κοριτσάκια μου !!! Καλή Ανάσταση να έχετε όλες σας χαρούμενη με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!! Υγεία και χαρά σ όλους σας !!!!!!!!!!

Εμείς φεύγουμε με το καλό σημερα για το χωριό Αγιο Κωνσταντίνο... κι ελπίζουμε να μας περάσει γρήγορα ο λαιμός μας και ο πυρετός μας ... :) :) :)

Φιλάκαι πολλά σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα συμπεθερούλα μου... εγώ να ξέρεις... θα ριμάξω τις πέτσες κ τα παϊδια του αρνιού ...... χαχαχαχαχαχαααααααααααααα τι να΄κάνω η γυναίκα .... αφού μ αρέσουν !!!!!!!!!!! χαχχαχαχχαχαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη κοριτσακια μου χρονια πολλα και του χρονου με υγεια!!!

τι κανετε? εμεις καλα!!! σπιτι οικογενειακα!!!

καλα να περνατε πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε ολες και τις οικογενειες σας και του χρονου με υγεια!!!!!

ξεκινησα δουλεια εδω και μια εβδομαδα πολυ κουραση και απαιτησεις τρελες εχουν φετος για να δουμε!!!

η μικρη δεν τρωει τπτ εχουμε θεμα δεν πινει ξενο γαλα ουτε φαγητο μονο κρεμες και κανα γιαουρτι και οταν ερχομε θελει

μονο στηθος τπτ αλλο δεν ξερω πολυ δυσκολη μου βγηκε στην πρωτη δεν ειχα προβλημα με το φαι και τωρα εχω μεγαλο

θα μιλησω με τον παιδιατρο να δω τι θα κανουμε....πολλα φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε που πήγατε όλες??? Βαρυνατε από το αρνί το Πάσχα και δεν λέτε να μπείτε??? Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη! Εμείς μια χαρά η δουλεια είναι στο φουλ και εγώ ξεσηκωμενη ως συνήθως. Ευτυχώς έχω βρει ρυθμό με τις δουλειες του σπιτιού και ευτυχώς όλα έχουν μπει σε πρόγραμμα. Βλέπετε ο Πέτρος περπατάει ήδη από 10μηνων και έτσι όλα τα χαλια σηκώθηκαν!!!! Δε θα κανω τώρα τα γενέθλια της σαντυς αλλά τον επόμενο μήνα με του Πέτρου μαζι μια και έξω γιατί η πεθερά πλέον δε βλέπει το μικρό και δεν έχω όρεξη να δω τα μούτρα της 2φορες....

Μάρη γκαστρωμενη ετοιμάζεσαι???? Άντε με το καλό την καινούργια αφιξη!!!!

Μαρινακι μου πως πας με τους εμετούς??? Τι λέει η όμορφη μας Κύπρο???

Μαρία από τη κώ δε τρώει η μικρή σου πολύ ζόρι αυτό, εμένα δε τρώει η Σάντυ γιατί ο Πέτρος μέχρι και τσιζ κέικ τρώει ότι και να του δώσεις το καταβροχθίζει

Οι υπόλοιπες φιλακια πολλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας αφού αυτος ο μήνας είναι μήνας γενεθλίων.... Ειδατε 3χρονια είμαστε παρεούλα και συνεχίζουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά !!!!!!!! Χριστός Ανέστη κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!!!!!! Εμείς γυρίσαμε από το χωριό... χθες απόγευμα, σήμερα πάλι δουλίτσα κ η μικρή σχολείο !!! Εγώ ήμουν χάλια κρυωμένη μπουκωμένη όλες τις μέρες των διακοπών... και ακόμα κ σήμερα δεν μου έχει περάσει... :(

Κατά τ άλλα καλά τίποτα ιδιαίτερο, η μικρή ξεσάλωσε με τον παππού και την γιαγιά... κ εγώ κουράστηκα περισσότερο με δουλειές κ μαγειρέματα κ τρέξιμο με τη μικρή ... κάτι βόλτες κάτι εκκλησίες κάτι λούνα πάρκ... κάτι αρνιά .. πάει πέρασε κι αυτό... :)

Η Ελενίτσα μας είπε στο facebook ότι δεν μπορούσε να μπει αυτές τις μέρες στο mammy κ ότι στέλνει τα Χρόνια Πολλά της !!!!!!!!! Είναι ετοιμη .... σε λίγες μέρες θα βγάλει τον κορίτσαρο !!!!!!!!!! αντε με το καλό κοριτσάκι μου !!!!!!!!!!!!!

Εσύ Μαρινάκι πως πας??????

Συμπεθερούλα σε έιδα στο facebook κ ξετρελάθηκα !!!! Είσαι ΘΕΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Είδες τι κάνει το γυμναστήριο ?????? Μπράβο μπράβο !!!!!! Να τους χαίρεσαι όλους μικρή μου !!!!!!!!!!

ΓΙωργίτσα μου Χρόνια ΠΟλλά για τηνγιορτούλα σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και ότι επιθυμείς να σου ρθει γρήγορα γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!! Το Δημητρούλι τι κάνει ??? Να κανονίσουμε να βρεθούμε ??? ΤΙ λες ????? Για πες πως πάς αυτόν το καιρό με τα ωράρια????

Ρενατούλα μου χρυσή πολλά πολλά φιλιά θα σε πάρω τηλέφωνο !!!!!!!!!!!!

Μικούλα μου τι γίνεται με τη μικρή ???? Τι κανόνισες τελικα΄με τους γιατρούς ??????

Ηλιανούλα μου που χάθηκες ? Πως περάσατε εσείς ????

Θαλίτσα μου και Μαράκια μου φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως ξέχασα καμία??? Μη με παρεξηγείται γιατί είμαι και γριά γυναίκα !!!!!!!!!!!!! χαχαχχαχα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΣΑΣ. ΧΡΙΣΤΟΝ ΑΝΕΣΤΗ !!!

ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΟΡΤΑΖΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ, ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΥΓΧΩΡΩ. ΜΙΑ ΤΑ ΑΡΝΙΑ, ΜΙΑ ΤΟ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ, ΠΑΕΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΓΙΟΡΤΗ.

Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΙΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΑΛΛΑΞΑΜ 2 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΝ ΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΗΛΘΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΑΤΝ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΓΑΙΤΙ ΜΑΖΕΨΕ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ, ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ. ΤΩΡΑ ΕΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΕΓΩ ΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΜΑΖΙ Μ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΦΥΓΑΝ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΙΟ ΠΑΛΙ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΤΕ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ. ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΑΤΝ Η ΠΡΩΤΗΣ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΣ.

ΜΑΡΗ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ? ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΙ ΕΚΕΝΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΜΙΑ ΤΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΕΜ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΧΑΘΗΚΑ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ LAPTOP ΒΑΣΙΚΑ. ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΝΕΟ ΚΩΔΙΚΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ MAIL ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΣ. Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ !!! ΟΜΟΡΦΥΝΕ ΚΙ ΑΛΛΟ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ. ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΤΕ ΑΠΟ ΣΠΑΡΤΗ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΣΟΥ. ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ? Η ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ?

ΑΛΕΚΑ ΕΣΕΙΣ ? ΞΕΣΤΡΩΣΕΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ. 2 ΣΕ 1.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ? ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ? ΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ?

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ? ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΓΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΝΕΥΤΗΚΑ. ΗΤΑΝ ΗΔΗ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΑΛΛΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΣ ?

ΜΑΡΗ ΘΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ? ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΕΛΠΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ ? ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ Ε ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!! ΚΑΛΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΟ ΕΜΜΕΛΕΙΑ ? Η ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ? ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΕΙΕΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. ΑΜΑΝ Ο ΚΑΥΓΑΣ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΜΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ?

ΕΝ ΘΥΜΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΙΧΑΤΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ !!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ? ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ. HELP !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...