Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

χρονια πολλα κ ευτυχισμενα με υγεια κ λεφτα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελενακι ηλιαννα να χαιρεστε τα αντρακια σασ κ με εναν πονο ελενακι ;);):mrgreen:

καλα να περνατε ολεσ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia moy xronia polla

kalamxristoygeno me to kalo to neo etos

elenaki moy na xairese ton xristaki!!!

ilianna moy na xairese ton xristaki

xronia polla se olous toys eortazontes me ygeia kai oti agapate filakia pollaaaa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!

ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!

ΤΟ ΚΑΛΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!

ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι μου τώρα μόλις σου ευχήθηκα και στο φατσοβιβλίο... τα έχω κλειστά όλα δυό μέρες τώρα...

!!!!!

Ηλιανούλα επίσης να χαίρεσαι τον Χρηστάκο σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχισμένο το νεο ετος να εχετε όλες .... κι ότι επιθυμείτε πιο πολυ από όλα ... να σας βρει γρήγορα γρήγορα μέσα στο 2013!!!!!!!

Ζετούλα μου μη στεναχωριέσαι ... θα περάσει.. που θα πάει ... αυτό να σκέφτεσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι την Παρασκευή να ξέρεις ότι θα είμαστε μαζί σου .. με όση θετική ενέργεια και σκέψη έχουμε κι εγώ και η Ανναμαρία μαζί ... που πίστεψέ με ... έχουμε ακομα πολύ πολύ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε φιλώ ... ολα καλά θα πάνε !!!!!!!!!!!!!!!!! Θα περιμένω νέα σου .. !!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου Καλή Χρονιά να έχετε και ιδιαιτερως στον γαμπρούλη μου δύο φιλούρες !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ξερω ιμαι γαιδαρα που τοσο καιρο δεν σας εχω γραψει τα νεα μου αλλα δεν εχω λαπτοπ και οταν το εχω βλεπει η σαντυ τα ζουζουνια.... αλλα παραγγειλα κινητο μουρατο να συνδεομαι και να σας διαβαζω!!!

τις ευχες μου σε ολες σας και στις οικογενειες σας να ειστε γεροι και δυνατοι και το 2013 να μας μπει ηρεμα!!!!

ελενακι μου κοριτσακι μπραβο σου αγαπη μου. μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε αντε και σε λιγο καιρο θα κρατας τη μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!

σας βαζω φωτο γιατι ξυπνησε ο σκατιαρης φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ !!!! ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ......

ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΧΑΜΕΝΟ ? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΠΑΡΝΗΘΗΚΕΣ ? ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ... Η ΣΑΝΤΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΙΑ. ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΞΕΠΕΤΑΧΤΗΚΕ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΜΙΚΑ ΚΙ ΕΣΥ ΧΑΜΕΝΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΜΑΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ. ΑΠΟ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ. ΚΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΜΝΙΟ ?

ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΒΗΧΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΗΤΑΝ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΥΞΩΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΦΥΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕ. ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΗΧΑ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ. Ο ΒΗΧΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΧΑΧΙ. ΜΟΝΟ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΞΕΣΑΛΩΣΑΝ ΜΕΣΑ ΕΞΩ. ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΚΟΥΡΔΙΣΕΙ. ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυυ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΟΛΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ!!!

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ Η ΣΑΝΤΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ :o

ΚΑΛΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΑΤΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ Ε????? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ :cry:

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣ ΩΡΙΣΕΣ ΠΣΩ!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΩΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ Ε??? ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΑΤΕ!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ!! ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ!!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΙΔΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ [smilie=icon_santa.gif]

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου μπηκα στα γρηγορα απτο κινητο πριν παω να ξαπλωσω.

αλεκα μου αχ τι κουκλακια ειναι τα μπουμπουκακια σου φτου φτου!!! καλα η σαντυ πως μεγαλωσε ετσι ιλοκληρη κοπελα!!!!

εμεις τα νεα μας σχετικα καλα ειμαστε αφου το σκετο καλα κρατησε μονο για λιγες μερες.. καθως απο την δευτερη μερα των χριστουγεννων τα αγορια μου ψηνοντουστσν στον πυρετο για δυο μερες.ο αγγελος 40 εφτασε :( τωρα ειναι ενταξει αλλα με βηχα πολυ κ μυξα.. ε κ σημερα με επιασε κ εμενα η μεση μου (γισ πρωτη φορα) κ φεν μπιρω να κουνηθω...

αυτα τα ολιγα...

Λοιπον μανουλιτσεςωκαλη χρονια να εχουμε ολοι ,αλως να μας μπει ο καινουριος χρονος κ οτι ποθειτε να σας το φερει σε εδας κ στις οικογενειες σαε!!!!!!!!!!!!

Πολλα φιλια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! ΥΓΕΙΑ, ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΑΝΤΟΧΗ ΚΑΙ ΑΝΟΧΗ!!! Να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας και τα αγγελούδια μας και ότι μας στέρησε το 2012 να μας το φέρει το 2013... ελενάκι καλή λευτεριά να έχεις και σε όσες επιθυμούν να φουσκώσει η κοιλίτσα τους ξανά μέσα στον χρόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το δεξί μπάινω και εγώ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ!!

Φιλεναδες μου σας ευχομαι ολοψυχα ό,τι επιθυμειτε να το αποκτησετε τη νεα χρονια και να ειστε πραγματικα ευτυχισμενες εσεις και οι ανθρωποι που αγαπατε!!

Κλεισαμε μαζί αλλο ενα χρόνο και προχωράμε!!!!

Ελενακι μου πότε βγαινουν τα αποτελεσματα της αμνιο? Σου ευχομαι, αν και εμαι σιγουρη, ό,τι καλυτερο!!

Στις υπόλοιπες που θελουν ενα παιδακι, μακαρι να το αποκτησουν συντομα, και σε όσες ειναι αρρωστουλες αυτες ή τα παιδακια τους, γρηγορα και ανωδυνα περαστικά!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!!!

Εμεις ειμαστε καλα, περασαμε ομορφα χτες σε μια ξαδερφη μου και γυρισαμε 5.30 το πρωι στο σπίτι!!Τωρα ειχαμε παει μια βολτουλα και μαζευτηκαμε για να φαμε!!!

Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλιτσες μουυυ χρονια πολλα κ καλη χρονια να εχουμε , ολος ο κοσμος!!!!!!!ο καινουριος χρονος να φερει υγεια (το κυριοτερο) , αγαπη , ευτυχια κ οτι μα οτι καλυτερο για τον καθενα μας!!!!!!!! να φερει οτι επιθυμουμε σε εμας κ στις οικογενειες μας!!!!!!!! ποτε να μην λειψει το γελιο , το χαμογελο , η αγαπη , οι φωνες των μικρων μας πολυτιμων θυσαυρων μας απο τα σπιτακια μας!!!!!!!!!!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ας έχουμε γύρω μας το 2013 αγάπη, χαμόγελα, υγεία, ευτυχία, ακόμα πιο πολλά παιδάκια, αισιοδοξία και "ομορφους" (στην ψυχή) ανθρώπους γύρω μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είστε όλες καλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Happy New Year!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς ΜΟΥ ΣΑς ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ!!! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!

ΑΧ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?????????? ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!!

Η ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΧΟΜΕΝΟ ΣΤΥΛ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟ!!!!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!! ΤΩΡΑ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΟΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ :D:D

ΗΣΥΧΑΣΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ 3 ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΟΧΙ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΜΠΟΥΔΑΛΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ 2013 ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΥΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗς ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑς ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΗς ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΓΙΑ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!!!! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!! ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ! ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΕΡΔΙΣΑ Κ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙΣΤΗΝ ΠΙΤΑ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΑΡΑΓΕ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΓΛΥΚΑ, ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΝΩ....ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΑ!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΚΔΟΣΗ WORD ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ...ΓΙΑΤΙ?ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!!

ΜΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ. ΤΙ ΕΠΑΘΕ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ? ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ. ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ.

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αψουυυυ γεια σας γεια σας κοριτσια μουυυυ , πως ειστε???

μπηκα στα βιαστηκα.... εμεις δοξα το θεο καλα ειμαστε για αλλη μια φορα (προς το παρρον δηλαδη...!!!!

μαρακι μου κουκλιτσες τα κοριτσακια σου φτου φτου!!!!

ντιμακο μου πως ειστε? φιλακια πολλα!!!!!

μικακι μου περαστικα στο μαρακι μας!!!! ευχομαι ηδη να ειναι καλυτερα!!!!

ρενατουλα μου περαστικα κ σε εσας κοριτσι μου!!!!!!!

ασχετο , αλλα πως εχει αλλαξει ετσι το μαμμυ βρε κοριτσια...???? μονο σε μενα ειναι ετσι ή κ σε εσας??? εκτος του οτι μου βγαινουν τα ματια αλλα δεν βγαζω κ ακρη....!!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μου καθως κ στα μικρακια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A STO KALO ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕςΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ :cry: ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή Ελενάκι μου !!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα ή και χτες !!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ να χαίρομαι τον αδερφούλη μου και τον πεθερούλη μου !!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά από μένα κ το ΑνναΜαράκι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα από τη χιονισμένη Αθήνα .... Εσείς οι βόρειες πως την παλεύετε .. ????χαχαχαχχα έχετε κι αρκούδες στο χωριό σας ????? Συμπεθέρα..... ΕΛενάκι .... για σας χτυπάει η καμπάνα ...!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Οι υπόλοιπες τι κάνετε? Ηλιανούλα εσείς χιονιστίκατε ... ??? Τα παιδάκια σου είναι καλά ???

Εμείς ΣΚ πεταχτήκαμε ένα γρήγορο χωριό... σουπερ ήταν.. ανεβήκαμε κ εκδρομούλα στους πρόποδες του Παρνασσού.. χωριό Αγόριανη... σε ενα ταβερνάκι καταπληκτικό ... είδαμε χιόνι.. παίξαμε ... ήταν πολύ καλά !!!!!!!

Τώρα πίσω στον αγώνα εγώ εδώ στα δύσκολα... το κοριτσάκι μου στον δικό του αγώνα πρωί πρωί ξυπνήματα πάλι και σχολείο... ο μπαμπάς μας παλεύει για το μεροκάματο... αλλά δεν έχουμε παράπονο δόξα το Θεό !!!!!!!!!! Λέμε Πάλι Καλά !!!!!!!!!!!! Πως ήταν ΕΛενάκι η επιστροφή ???

Ρενατούλα μου χάθηκες κι εσύ ??? Πάλι καλά που εμείς τα λέμε τηλεφωνικώς.... !

Ζετάκι μου ... πως είσαι ????? Η ΔΗμητρούλα ????????????

Φιλιά πολλά σε όλες τις υπόλοιπες !!!!!!!!!!!! Καλή Μέρα !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕΣ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ....ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΝΕΜΑ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΧΙΟΝΙΣΕ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΥΜΑ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ...Μ ΑΛΕΣΕΙ, Μ ΑΛΕΣΕΙ !!!!! ΜΗ ΠΑΜΕ ΤΟΤΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΥΩΣΟΥΜΕ.... ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΧΑΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ. ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΓΑΙ ΥΠΝΟ, ΗΡΘΕ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΡΑΝΤΙΣΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΞΟ. ΤΡΟΜΑΞΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΞΑΝΑ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ.

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΑΣ ? ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α !!! ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ. ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΣΤΟ ΣΠΙΤ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΣΥ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΚΥΡΙΩΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ. ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.

ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑΤΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ. ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΞΑΔΕΛΦΙΑ. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από δω!!! βάλαμε τ'ασπρα μας σήμερα και πολύ το χάρηκα, αλλά τώρα δυστυχώς λιώνει το χιονάκι σιγά σιγά... η δήμητρα ενθουσιάστηκε και το πρωί μόλις έφυγα για τη δουλειά κατέβηκε με τον παππού και παίξανε στα χόνια!!!! χρόνια πολλά για όσους είχατε, να τους χαιρόσαστε!!! συμπεθέρα ήμουν σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά με τη μπουμπου σου, οπότε ήρθε η ώρα να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!! εγώ τα ίδια, με έχει πιάσει μια κατήφεια, και τρελά νεύρα...η μικρή έχει συνηθίσει τον μπαμπά της, έλειπα και δυο βδομάδες με το εορταστικό από το πρωί μέχρι το βράδυ και τώρα δεν με θέλει σχεδόν καθόλου...όλα θέλει να τα κάνει με τον μπαμπά της, ούτε το γάλα της δεν θέλει να της φτιάχνω εγώ :cry::cry::cry: ήμουν που ήμουν μ'έχει αποτελειώσει... είστε τόσο τυχερές όσες έχετε ώρες να περνάτε με τα παιδάκια σας!!! μακάρι να μπορούσα να παραιτηθώ και να κάτσω σπιτι να χαρώ λίγο το παιδάκι μου :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...