Μετάβαση σε περιεχόμενο

25 πράγματα που θέλω να ξέρει ο γιος μου


newagemama

Recommended Posts

"Πάντα να θυμάσαι πως σ΄αγαπώ, ό,τι κι αν συμβαίνει. Δεν γίνεται να με χάσεις. Θα είμαι πάντα εδώ". Αυτό και άλλα 24 πράγματα που ένας μπαμπάς της νέας εποχής θα ήθελε ο γιος του να γνωρίζει:

http://wp.me/pS7gV-1N8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη βρε Αργή μου αν το κοριτσάκι βλέπει τσόντες καπνίζοντας κουβανέζικα πούρα, τρωει και δινει μπουνιές, παντρευεται στα 61 και δινει στη σύντροφο της τα δωρα στο κρεβατι....φασκελοκουκούλωσ΄τα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη βρε Αργή μου αν το κοριτσάκι βλέπει τσόντες καπνίζοντας κουβανέζικα πούρα, τρωει και δινει μπουνιές, παντρευεται στα 61 και δινει στη σύντροφο της τα δωρα στο κρεβατι....φασκελοκουκούλωσ΄τα! :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οκ αλλά τα περισσότερα?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη βρε Αργή μου αν το κοριτσάκι βλέπει τσόντες καπνίζοντας κουβανέζικα πούρα, τρωει και δινει μπουνιές, παντρευεται στα 61 και δινει στη σύντροφο της τα δωρα στο κρεβατι....φασκελοκουκούλωσ΄τα! :D

ρισπεκτ!!!δεν εχω λογια!!!γεια σου αργι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"1. Είναι πιο δύσκολο να φας, παρά να δώσεις μια γροθιά"

δεν το εννοεί κυριολεκτικά και νομίζω ότι μπορεί να ισχύσει και για μια γυναίκα αυτό!!

"14.Ενας καλός γάμος μπορεί να αρχίσει όταν είσαι 21, μπορεί ν΄αρχίσει κι όταν γίνεις 61."

το ίδο και για την γυναίκα, σαφώς τίθεται το θέμα τεκνοποίηση, αλλά αυτό μπορεί να γίνει και εκτός γάμου....οπότε ο όρος γάμος μπορεί να τεθεί και για την γυναίκα

"21.Πάντα να δίνεις στη σύντροφό σου τα δώρα για τα γενέθλιά της στο κρεβάτι"

δλδ μια γυναίκα δεν μπορεί να δώσει ένα δώρο στον σύντροφό της στο κρεβάτι?!

"15. Δεν υπάρχει τίποτα κακό στο να καπνίσεις ένα κουβανέζικο πούρο μία στις τόσες"

στην σημερινή εποχή πολλές γυναίκες καπνίζουν πούρα, δεν ξέρω αν προέρχονται από Κούβα όμως!!! ;)

άρα πιστεύω ότι μπορούν να ισχύσουν και για μια γυναίκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...