Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και που λέτε

θα τελειώσω και τη συνέχεια των Πουλημένων και μετά έχει σειρά

το "50 αποχρώσεις του γκρι" [smilie=whip2.gif]

Αργυρώ εγώ δε μπορώ έτσι.. με τίποτα

και τώρα είμαι μέσα στο άγχος και το κεφάλι μου στριφογυρίζει και ψάχνω να βρω λύση

πώς να φεύγουν νωρίτερα...

και σκέφτομαι καλά αφού το νωρίτερο που μπορεί να τελειώσει κάποιος υπάλληλος εδώ είναι

7-3 ή 8-4 η 7:30-3:30 πώς το σχολείο όλο αυτό τον καιρό αδειάζει από τις 2? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω το ξερω ρε..απλα εμενα μου κανει..καπως...χαχαχαχα...

Αχ παιδια..σχετικα με αυτα που λεγαμε γαι παιδια...ελεγχομενες ελευθεριες...

αχ..εμεις καλα τα λεμε στη θεωρια...στην πραξη;;;...

εχω θεμα με τον αδελφο μου και απο χτες σκεφτομαι διαφορα..

λεω πως τωρα εγω τους φροντιζω, τους λατρευω, δεν τοςυ χαλαω χατηρια..και μεγαλονωντας..τι θα κανουν;;;...θα μου πηγαινουν κοντρα;;;..δε θα ακουνε;;; θα κανουνε του κεφαλιου τους;;;

η γονεις μας μας φεροταν το ιδιο..αντε ΟΚ τον αδεκλφο μου ισος και στην καθημερηνοτητα του α τον παραχαιδευαν περισσοτερο γιατι οταν ηταν πολυ μωρο ειχε καψει το χερι του με βραστο νερο αλλα ο χαρακτηρα που εχει ειναι πολυ διαφορετικος απο μενα κυριως ως προις την συμπεριφορα απεναντη στους γονεις μας

χαχαχ..μαρια των ακρων εισαι πολυακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μας έδωσαν και τη λίστα για την Ι

μια χαρά λίγα πράγματα και βασικά ;) δε νομίζω να βγαίνουν ούτε 30 ευρώ

κι ένα βιβλίο το οποίο θα δανειστούμε από τη βιβλιοθήκη μας εδώ

και κατα καιρούς θα δανειζόμαστε άλλα.

μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει και εγω να παω να αγορασω τη λιστα για τη Μ-Ι

την δευτερα θα ξεκινησει δοκιμαστικα..ωστε να δουμε ποτε θα προσαρμοστει...!

Μαρια...και εγω θα λυγιζα και αν ειχα και λυση οπως εσυ...σιγουρα!

μα τι απορια και εσυ πως αδειαζει ο παιδικος απο τις 2....!

καποι πιανουν δουλεια απο τις 6 μη σου απο τις 5 το πρωι....!

με τη δουλεια οκ ολα...εεεεε πλεον αν μπορω να φυγω πιο νωρις θα φευγω...!

μονο μια δεν χαρηκε που επεστρεψα και δε με πρωινα...αλλα σκασιλα μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μαρία καλά έκανες και ήσουν δυνατή θα δείς ότι θα σου βγεί σε καλό ;);)

Η φώτο πολύ τέλεια, μα είστε όλες κούκλες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αργυρώ για καρότσι που είπες χθες, δεν έχω τα έχω δώσει και τα 2 αν είχα θα το χρησιμοποιούσα σίγουρα

Θέλω κι εγώ Oktoberfest, έχουμε πει με τον Η κάποια στιγμή ότι θα πάμε, τώρα το πότε........... άγνωστο :roll::roll:

Βίκυ γιατί μελαγχόλησες?

κι εγώ σήμερα νιώθω σαν εσένα, έριξα ένα ματς με τον μπαμπά μου το πρωϊ και χαλάστηκα πολύ, δεν θέλω να μαλώνουμε αλλά δεν λέει να καταλάβει ότι πρέπει να ακολουθούμε την ίδια γραμμή στην ανατροφή των παιδιών :(:( Δεν θέλω να γίνομαι άδικη, με βοηθάνε πάρα πολύ, μόνη μου δεν θα τα κατάφερνα με τόσες ώρες που δουλεύω αλλά παρόλα αυτά θέλω να ακολουθούν αυτά που τους λέω. Ο μπαμπάς μου δεν μπορεί να πει όχι στα παιδιά και να βάλει όρια............. οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται :(:(

Ζωή καλά να περάσετε στην Τήνο :D:D:D:D

Γωγώ δεν μπορώ να σου πώ για τον θηλασμό, καταλαβαίνω την κούραση αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν κόβοντας τον θηλασμό αν θα κοπούν και τα βραδυνά ξυπνήματα ;);)

Πίνει καθόλου άλλο γάλα ή μόνο θηλάζει?

Έρη η Έλενα έχει γύψο στο πόδι, δεν ξέρουμε ακόμα ακριβώς τι είναι. Είχε μαζέψει υγρό στο γόνατο και έκανε και αιμάτωμα. Την Παρασκευή ίσως έχω νεότερα

Ο Μιχάλης φέτος στο σχολείο νομίζω ότι είναι πιο χαλαρά από πέρσι,ίσως βέβαια επειδή είναι και αρχή ακόμα.

Πάντως μέχρι στιγμής για το σπίτι έχουν πολύ λίγα σε σχέση με πέρσι.

Αύριο έχουμε συνάντηση το μεσημέρι και γνωριμία με τους δασκάλους.

Ιουλία δεν ξέρω για τα καφέ υγρά, μακάρι όμως να είναι εγκυμοσύνη :x:x:x:x:x:x

Χρύσα με τον δημοτικό παιδικό τι έγινε τελικά?

Έγραψες μήπως και δεν το είδα?

Για τα καθίσματα ο Μιχάλης παρότι έχει φτάσει 130cm δεν έχω αφαιρέσει ακόμα την πλάτη, δένεται βέβαια με την ζώνη του αυτοκινήτου γιατί ούτως η άλλως δεν έχει δικές του ζώνες, είναι 19-36Kg

Αν πάντως χρειαστεί να αγοράσω άλλο για την Έλενα θα πάρω 9-36kg για έχει δικές του ζώνες, νομίζω ότι είναι πιο ασφαλή.

Αφρο κάποια στιγμή θα αρχίσει να τρώει στον παιδικό, είναι νωρίς ακόμα, σίγουρα βέβαια όχι όλα τα φαγητά αλλά δεν μπορεί κάτι θα του αρέσει.

Εγώ είχα με τον Μιχάλη θέμα με το φαγητό γιαυτό και τον έπαιρνα στις 1:00 και δεν το άφηνα να κοιμηθεί εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ θα διάλεγα το ωράριο 07.30-15.30! 8-)

κοίτα αν της παίρνεις νωρίτερα ή φεύγουν νωρίτερα δεν καταφέρνεις πολλά! θα πρέπει να συνηθίσουν σε ένα πρόγραμμα, να ξέρουν ότι πηγαίνουν τότε και φεύγουν τότε!!! :!:

δλδ μην κάνεις σαν την Θούλη που έστελνε όποτε ήθελε τον Ντόντο παιδικό! Θουλίτσα μας :-*:-*

Χρύσα δεν θα παρουμε κίκο, όχι δεν έχει καλή βαθμολογία στο θέμα ασφάλεια! :!:

εγώ θα τους πω "θα κάνετε αυτό που σας λέω γιατί αυτό είναι το σωστό και μην ξεχνάτε ότι εγώ σας άλλαζα τις πάνες, σας τάιζα και σας μπανιάριζα, σας έμαθα να περπατάτε, να γράφετε, να διαβάζετε, να, να, να...." :lol::lol::lol::lol: δημοκρατικά πράγματα [-([-([-([-(:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα ακομα ειμαστε στην αναμομη..δενε εχουν βγει οι τελικες λιστες και ο δημοτικος δενε χει ξεκινησει ακομα..

αλλα απ'οσο μιλησ ατηλεφωνικος, επειδη θα παρουν πολι λιγα εως καθολου παιδι αστα προνηπια φετος..οι δημοτικοι παιδικοι δεν θα εχουν και πολλες θεσεις..

απλα εκεινη μου ειπε πως εαν δε περασουμε σε αυτη τη φαση..να μας βαλει στη λιστα και οποτε αδειαζει θεση να μας παιρνει τηλ..

της ειπα ΟΚ, και εαν αδειαοζυν θεσεις να με παιρνει οποτε και να ειναι..

γιατι οι επαγγραφες στον δημοτικο εμας εχουν προταιρεοτητα και εαν δεν τον παρουν του χρονου προνηπια- που δε θα τον οπαρουν τοι ξερω- θα συνεχισει εκει.

βεβαια εγω θα κανω αιστηση και στα προνηπια ευοσμου και ο Θεος βοηθος..

παλη πηγενελα..αλαλ τουλαχιστων εκεινο ειναι ολοημερο

χαχα...αργυρω..μ'αρεσει η δημοκρατια σου!!!

οχι κικο ρε..με τιποτα..

εμεις θα παρουμε τα Χριστουγεννα του Γιαν αλλο 9-36..η θα παρω το Β σαφε απο τον μπαμπα μου...

να φανταστεςι πως το μπεμπε κονφορτ που ειχαμε σαν 0-13 ηταν κλασης ανωτερο απο το κικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα 9-363κιλά? :o:lol::lol::lol::lol: και μένα θα χωράει δλδ!!! :lol::lol::lol:

να σου πω ως προς την ζώνη του καθίσματος που λέτε, όπως έδειξε και το βιντεάκι (αν το είδατε) η ζώνη του καθίσματος θα πρέπει να είναι πολύ καλή-γερή, γιατί μπορεί να κοπεί και μετά?.....ενώ η ζώνη του αυτοκινήτου δεν κόβεται!!! είναι πιο γερή (εξαρτάται και το αμάξι φυσικά)!!

α! Ζωή καλό ταξίδι αύριο, καλά να περάσετε :D:x

τις έφυγαν οι άφθες της Μ? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παντως τα 2 κικκο που εχουμε δενουν πολυ σταθερα...δεν παιζουν!

ισως λιγο κουνιεται στο αμαξι του Π. που εχει λιγο περιεργα καθισματα αλλα και παλι οχι πολυ!

στη Μ-Ι εχουμε 9-36 με ζωνες δικες του!

η Μ-Ι φορ ατα παπουτσια μου και γυριζει μεσα στο σπιτι...χαχαχχαχπολυ γελιο!

Μαρια...μα γιατι το λες αυτο...καποιο μπορει να εχουν υπερβαλοντα ζηλο για την εργασια τους...

χθες με σταματησαν για ελεγχο με το αμαξι...

μονο τι χρωμα βρακι φοραω δεν με ρωτησαν....

και τι δνε μου ζητησαν...

ο ενας ατυνομικος...ειχε υπεροχα ματια...το πολοιπο συνολο ηταν αδιαφορο...

παντως ηταν ευυγενικοι...και ο κυριος με τα ωραια ματια μου ειπε συγχαρητηρια που εχω καθισματα στο αμαξι.....μα τοσο περιεργο ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα εσενα σου ειπε συγχαρητηρια..καμια κληση σε οσους τα εχουν φορα πατριδα δεν κοβει ομως.....

Αχ παιδια..πλεων πηγαινω τον Χ απο αλλον δρομο..απο τον κεντρικο..εχει φαναρια μεν αλλα τουλαχιστων δε συγχιζομαι η ερμη μανα..

δεν αντεχω να βλεπω παιδι ατρικαβαλο στο μιχανακη χωρις κρανος..παιδια που ειναι χυμα μεσα σε αμαξια...

τις προαλες ειδα εναν πατερα..και στο τιμωνι το γιο του 12-14 χρονων μαξιμουμ...

που ειναι οι αστινομικοι;;;..δεν τους βλεπουν;;;..

ποσοι ειναι σε μηχανες με τα παιδι αορθια μπροστα;;;..μακρια δεν παω...εχει η μαμα εναν γειτονα..

λευτα για RAV4 εχει αλλα τον γιο του με τη Μιχανη τον πηγαινει σχολειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααα!!!! :D:D:D

Καλε τι ομορφιες ειναι αυτες!!Η Αργυρω και η Μαρια με τα κοριτσια!!! :x:x:x Φτου φτου!!!

Ερη ποσο χαρηκα που διαβασα τα νεα σου!!Περαστικα στον Κώστα!!!

Το μπλογκ σου ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ..Μπραβο για τη δουλεια που κανεις..Με εχεις σωσει απειρες φορες... :mrgreen:

Ιουλια μου μακαρι να ειναι εγκυμοσυνη!!

Χρυσα χθες ειδα στη Θηβων 4-καβαλο σε παπακι..Μπαμπας,μαμα και 2 μικρα παιδια..και προσπαθουσε να ανεβει το κρασπεδο και τα παιδακια να πηγαινουν πανω κατω στο παπακι.... :?:?:?

Σισσακι εσυ διαβασε μονο οτι σε ενδιαφερει και τα υπολοιπα αστα...Νοημων ανθρωπος εισαι μπορεις να κρινεις. ;)

Φρανιτα μου εμεις αρρωστησαμε σειριακα.Πρωτα ο Νικολας, μετα ο Φωτης χθες ημουνα εγω χάλια...Σημερα τα πηγα και τα 2 σχολειο..Για να δουμε....Εσυ τον εστειλες τον Σεμπ;;;

Μητσακι μου καλη αρχη με το μτπ!!!Καλη προοδο.

Ρε Συμπεθερα παλι με ξεχασες!!! :x Ρε συ με το εσπα ειχες κάνει αιτηση ή σε δημοτικο παιδικο σταθμο;;;Θα πατε πάλι δραστηριοτητες;;;

Τελικα με την εφορια ξεμπερδεψατε ή πρεπει να πας πάλι;;; :?:?

Επανερχομαι γιατι εγινε διαλλειμα και ηρθαν οι συναδελφοι_κατασκοποι.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Ειμαι με ουρολοιμωξη απο χθες! Πρωτη φορα παθαινω στην ζωη μου, καλε ποναει!! Πλακωθηκα στα Cranberries για να περασει πιο γρηγορα. Παιρνω και αντιβιωση...Αχ κοριτσια ο Γ. αρχισε να μιλαει!!! :D Λεει Μαμα ελια(ελα), μπαμπα νενο(νερο), παλι, αντε, κοιτα, και γενικα μου δειχνει πραγματα και προσπαθει να τα πει. Απο τα περισσοτερα λεει την την τελευταια συλλαβη και εχει πολυ πλακα :D

Αργυ ωραια φωτο!! Μπραβο για την εκδρομη, φαινεται πολυ ωραιο το μερος. Και εδω σημερα αν και εχουμε ηλιο εχει ψυχρα. Και εγω για το καθισμα της Ε. σε 9-36 κατεληξα γιατι εχουν δικες τους ζωνες.

Ζωη καλα να περασετε στο ταξιδακι σας! Τι ωραια που αποθηλαζει η Μ. Ηρεμα και ομαλα. Εμενα αν και θελω να αποθηλασω δεν δειχνει καμια διαθεση να το κανει.

Νατασα μια χαρα τα παει στον παιδικο η Ε. αν εξαιρεσεις οτι κατουριεται ακομα πανω της :twisted: Χθες μου ηρθε και χεσμενη :twisted::twisted: Ελεος δηλαδη, δεν την πηρανε χαμπαρι γιατι επαιζε μεσα στα χωματα.

Ιουλια τα καφε υγρα εμφανιζονται καμια φορα στην εμφυτευση. Λες να εισαι εγκυουλα? Αχ μακαρι!! :D

Μαρακι ευγε που ησουνα τοσο "σκληρη" σημερα! Για να μην σε πηρανε τηλ. μια χαρα θα περναει.

Παναγιωτα περαστικα σας!!

Ερακη να μπαινεις και εδω να μας λες νεα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok

μόλις πήγε η μαμά και ο μπαμπάς να τις πάρει αφού ήταν έξω πέρασαν

η Φ έκλαψε 5 λεπτά επειδή δε μου έδωσε φιλάκι :cry: και μετά όλα καλά :D

Ξενάγησαν τη μαμά μου στο σχολείο τους και όλα καλά..

από αύριο θα φύγουμε στις 3 ._

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είμαι κουρασμένη.

3 μέρα σήμερα στον παιδικό ο Μανώλης. Μια χαρα το πρωί κανένα οχι μα και μου ξύπνησε και μόνος του σχεδόν, ειπαι και το γαλα του ντύθηκε αμέσως και ολο έλεγε είναι μακριά το σχόλιο! Στο ανσανσερ μεσα πέτυχε έναν άλλον κύριο και του ειπαι "εγω πάω σχολείο να μάθω γράμματα " στην αυλή του παιδικού μου ειπαι ξανά ότι θέλει να παίξει έξω και του είπα θα σασ πει η δασκάλα ποτέ θα βγητε και ειπαι καλά. Βρήκα την δασκάλα μου ειπαι οτι θα τα βγάλει σήμερα και γέλασε που θυμώνει ο Μ που δεν βγαίνει έξω χάχα την είπα οτι θέλει να μου λέει για την συμπεριφορά του και μου ειπαι οτι είναι πολύ καλός άπλα για να την ακούσει να κανει κατι πχ να μην τρέχει στην εθουσα μπαλετου μετα τα τσισα για να τρέξει πρέπει να του πει "ελα εδω " 5 φορές και μετα έρχεται .....την είπα οτι δεν έχει ξανά πάει παιδικό και θα πάθει να την ακούει.

Διάβασα κατι στο φεις και δεν μου άρεσε, θα ρωτήσω τοννΜ τι έγινε σήμερα στην τάξη του .....

Πήγα έβγαλα κάρτα στην βιβλιοθήκη και πήρα 3 βιβλία!!! Αχ πολύ μου άρεσε, μπορώ να διαβάσω οτι θέλω και ας μην είναι απο αυτα που μου αρέσουν πολύ, τζαμπανκαι να μην κλαίω τα λεφτά μου!!

κάνω καλαμαρακια με πατάτες και ο Κ πήγε να πάρει τον Μ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα περαστικά, μπράβο και στον Γιώργη που άρχισε να μιλάει :D:D

Άφρο τι διάβασες στο φεις?

Συγχαρητήρια για τα κιλά :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι η δασκάλα του Μ σήμερα τα φώναζε πολύ να κάτσουν ήσυχα γιατι αλλιώς θα γίνει κακια .....πήγε μια μαμά να πάρει το παιδι της και τηνβακουσε φώναξε την διευθύντρια και της κάνανε επιπλιξη της δασκάλας ....

Αναρωτιέμαι πως κάποιες μαμάδες έχουν το ελεύθερο να ανεβούν επάνω να πάρουν το παιδι τούς και εγω και άλλες οχι .....και η αλήθεια είναι οτι δεν μου αρέσει .....

Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ αυτήν την γλυκιά κοπελίτσα να φωνάζει όπως μου μεταφερθικε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...