Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

και οι άντρες φοράνε αυτό :lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.bavaria-lederhosen.com/Herre ... braun.html

συμπεθέρα είχα συνταγή από την πεθερά μου για μπρέτζελς!! δεν ξέρω πού την έχω βάλει!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι αρκεί να πάμε πρώτα!!! :lol::lol::lol:

για φέτος τέλος, του χρόνου να δούμε αν θα κρατήσει κανείς τα παιδιά....είναι και το Μόναχο πολύ ακριβό!! :!:

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολύ σέξυ βρε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααα...

Δύσκολη μέρα σήμερα!

Σισσάκι μου :x:x:x

Nα σαι καλά!!!!

Γωγώ αυτό που έπαθε η κοπέλα ήταν άσχετο με το vbac. ΤΟ έπαθε κατά τη διάρκεια της καισαρικής. Μωρή με γράφεις μάλλον...

Είπα οτι δεν θα πάμε σχολείο φέτος γιατί δε μας πήρανε...

Φρανίτα μου μάλλον εγώ σε διέγραψα από την ομάδα κατά λάθος. Δεν θα μπορούσε κάποιος άλλος γιατί εγώ τη διαχειρίζομαι. Συγνώμη... :(:(

Έρη μας έλλειψες! Πόσον καιρό είχα να σε διαβάσω!!! Πως είναι η σχολή που πας;;;

Μαρία κουκλίτσες οι μικρές!!! Ξανθούλες! Και συ καλούτσικη φαίνεσαι!!! :lol::lol::lol:

Αργυρούλα καληνύχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και κανονικά εσύ αυτό πρέπει να φορέσεις

http://www.bigstore.gr/product_info.php ... cts_id=575

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλοοοο

μαρια τελεια φωτο..τα κοριτσια σου τελεια..κ συ φυσικα..αρε γιοωργη με τις γυναικες σου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eiπα να πω μια καληνυχτα.. :D

καλα αργυρουλα δν μου βγαζει τις φωτο γμτ θα τις δω αυριο!μπραβο για την εκδρομη ωραια θα περασετε!

οσο για τα μαρουλακια...ωραια και αυτα αλλα με επιασε ενα αγχος που τα ειδα!πολυ ευθεια βρε παιδι μου....

:lol::lol::lol::lol:

μαρακι καλα τις κουκλιτσες ειστε βρε!φτου φτου!οσο για σημερα οκ εγινε τωρα απλα φροντισε την επομενη φορα νασαι πιο σταθερη...γιατι νομιζω θα υπαρξει κ επομενη :? μιλα της οσο χρειαστει αλλα νασαι σταθερη κ αποφασισμενη κ να δεις θα το πιασει το μνμ...ευχομαι ολα καλα αυριο!γραψε νεα!

μιτσακι γραψε κανα νεο καλε απο τη σχολη!πως νιωθεις;με το διαβασμα πως θα την παλευεις;πολυ σε χαιρομαι :D

θουλη τσιγκελι ε;ετσι το λενε;καλα οταν επλεκε ο γιαγια μου ετσι κ πηγαινε το χερι της σαν τρελο...δν ξερω η γιαγια μου επλεκε ετσι μαυτο το ρυθμο, παντως ψυχολογικο μου χει μεινει μου ερχοταν να το παρω κ να το κανω βελακι στον τοιχο 8-):lol::lol::lol:

ελευθερια γεια σου κ γω ειμαι η ζωη κ εχω μια κορη τη μαριευη πουναι 2 ετων...αν και νομιζω εχουμε συστηθει

η οχι ;δν θυμαμαι κ γω καλα καλα :D πολυ σουμοιαζει ο γιος παντως!να τον χαιρεσαι!

φρανιτα οταν φυγει η μαμα σου να στειλω τη δικια μου που της αρεσουν τα ταξιδια κ τρελενεται για τετοια ταξιδια εμπειριες; :lol: καλα μα τι ζωη ζεις!μενω :o !ποσες χωρες εχεις ζησει;

επισης φαγωσιμα εντομα;για να καταπολεμησουν τον υποσιτισμο :cry::cry:

γωγουλα εισαι εγκυουλα βρε;τοχα ψιλοκαταλαβει να πω την αληθεια :oops::oops: αλλα δν ημουν κ σιγουρη....μια που ανεφερες ομως για το θηλασμο της μαρτινας κ το 3ο μωρο παιρνω το θαρρος να σουπω

με το καλο να ερθει η ψυχουλα σας!γερο κ δυνατο με την ευλογια του θεου στο σπιτικο σας!χαρηκα παρα πολυ ειλικρινα!φιλακια πολλα πολλα :x:x:x

νατασσουλα που εισαι καλε;πες κ σε μας τις ασχετες βρε που τα βρηκες;με εκανες κ εψαχβα νυχτιατικα τα κρανα στο γουγκλε! :lol::lol: καλα σε κανω follow σε κανω like,εισαι ο μεντορας μου :lol::lol:

φιλια πολλα κ στα κοριτσια σου!

αναστασια μουυυυυυυυυυ!απο δευτερα ε;καλα λεει η μαρια δωσε κ το αντβανσ!τοσκισα;;; :lol::lol:8-)

καθε δευτερα θα χεις αυτο το προγραμμα η ολη τη βδομαδα;;;; :o οσο για το μαλλι πιανε το κοτσιδουλα η φορα κανα μπερε....αλλα καλα ντε μια ωρα γυμναστικη θαχεις κανει δν θαχεις πιασει κ σγορτσα που λεει κ η μανα μου! φιλια πολλα πολλα!α! επισης η αννυ εχει ΤΟ κορμι,μακαρι ναχει κ τετοιο κορμι οταν μεγαλωσει

με τις καμπυλες της,μιαχαρα!θεα!

κοπελες παω να ξαπλαρω αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας

είμαι στο γραφείο

όλη μέρα η Φ χτες πολύ χαρούμενη, πολύ καλή :D

Το πρωί λοιπόν ντυνόμαστε μια χαρά μέσα στην όρεξη, χτενιστήκαμε, πήραμε την τσάντα, μπήκαμε στο αυτοκίνητο και φύγαμε...Στην πόρτα πριν βγούμε από το σπίτι μου λέει η Φ χαμογελαστά : "Εγώ θα έρθω στο γραφείο σου να ζωγραφίσω και μετά θα πάω στο σχολείο" Της είπα όχι και συνεχίσαμε το δρόμο μας μια χαρά..

Ερχόμαστε στο σχολείο, μπαίνουμε μέσα λέω καλημέρα κι εγώ γυρίζω να φύγω αμέσως.. Εκείνη την ώρα έκανε κλαψουρίζοντας "μαμά..." :cry: αλλά εγώ βγήκα και δε γύρισα καθόλου.

Και τώρα θα δω..δεν με ΄χουν πάρει τηλ. Έτοιμη ήμουν να πάρω εγώ αλλά κρατιέμαι...

Και το δάκρυ έτοιμο το έχω...

Έχουμε και τη χαζοκατάληψη και τα περισσότερα φεύγουν νωρίς κι εμείς δουλεύουμε κανονικά και αναγκάζομαι να τις πέρνω στις 3. Μήπως είναι πολλές οι ώρες και κουράζονται? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

εχω κενο κ δεν ειναι κανεις στο γραφειο!!γιουχουυυυυυυυυυυυυ!! :D:D:D:D

βικακι γιατι..ολοι ημασταν κ ειμαστε σκληροι με ανθρωπους καποιες στιγμες..μην ξεχνας οτι κ καποιοι ειναι σκληροι μαζι μας αδικα συχνα..μετανιωνουν κ εκεινοι..ολα για τους ανθρωπους ειναι..χαμογέλα!

πώς ειναι τα πραγματα δουλεια'σπιτι'λεωνιδας'μαρια ιωαννα―

ξεκινησατε παιδικο

καλε δε βρισκω το ερωτηματικο στο εδω πληκτρολογιο!! :shock:

μαρια ειστε κουκλες κ οι 3! :D ευγε για σημερα τεκνο μου! :D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχθες κοιμηθηκα απο 9.30!σαν τουβλο επεσα..μα πτωμα ημουν..ξεκουραστηκα ομως! :D

αναστασακι καλη αρχη στα αγγλικα!θα διαπρεψεις!!! :):)

ζωη γελασα με τα μαρουλακια που ειναι τοσο ευθεια που ζαλιζεσαι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώ!πινω ζεστη σοκολάτα!!μιαμ μιαμ!κ ειμαι κ ηρεμη γιατι μιλησα με χ. κ το καμάρι μου πηγε παλι με χαρα στο σχολειο! :):):):):) τί ωραία.........!! :):) όλα τακτοποιημενα..ο καθείς στη δουλεια του! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες μουυυυυυ

Τι κανετε;;;;

«ζωη μπραβο ρε..εγω νομιζω θα ταν πιο δυσκολο..μα μου τη δινει ο θοδωρης..καθε πρωι με ζουπαει τα μεμε τα πιανει κτλ..κ ξερει οτι δε μαρεσει κ γω φωναζω»

Θου..και ο Φοφος το κανει..πωπω..το ΠΟΣΟ νευριαζω δε λεγιετα

Αφρο ο Χ βγαινουν κάθε μερα εκτος και εάν βρεχει η εχει βρεξει την προηγουμενη και εχει πολλες λασπες..

Το καλοκαιρι δε κάθε παρασκευη τρωνε το μεσιμεριανο τους εξω οποτε μας ειχαν πει κάθε παρασκευη σαντουιτσακι για μεσιμεριανο.

Τζουλιιιι..και εγω το ειχα παθει…θυμασαιιι..εισαι εγγυος!!! Τελος!!!!

Νατασα που βρικες μαριιι..ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Σισσιω αυτος που περιγραφεις, είναι ενας λογος για τον οποιο δεν συμμετεχω στο γκρουπ..και είναι και ο βασικοτυερο ςλογος που δε συμμετεχω σε κανενα γκρουπ..εκτος από κατι ελαφρα …

Ειλικρινα νευριαζω…γιατι με τις βλακιε ςπου κανουν ΚΑΙ λενε…και κανουν ολο το δικιο και τη συμπαθεια μου. Βγηκα και από τον παπαβενση- καλα στις απαμνταχου θηλαζουσες δεν ημουν ποτε..

Και δε συμμετεχω στης νατασσας γιατι μπηκε και ο άλλος ο φωστηρας ο γιατρος…πφφφ…χαλαστηκα απιστευτα…

Πώς να μας παρουν μετα στα σοβαρα γυναικε ςπου είναι ακομα μπερδεμενες…η ξαδελφη μου πχ επελεξε να γεννησει μια καισαρικη…

Καλα ρε Γωγω..που ζεις;;;…καλε ναι χωρησαν..τελος..τα μαζεψε και εφυγε..συναινετικο διαζυγιο..τελος…ααα..δε με παρακολουθεις…χαχαχαχαχ

Το ότι θα σταματησεις τον θηλασμο..δε σου εγγυαται ότι θα σταματησει και να ξυπναει..

Ναι εάν το θες, σταματα το αλλα μη περιμενςι αμεσως να κοιμαται…

Φραν μπλιαξ….φαγωσημα εντομα..μπλιαξ και ξαναμπλιαξ… χαχα..το παθημα του Κ…

Αργυρω όχι κικο ρε συ…εμεις εχουμε ένα κικο και δεν μου αρεσει καθολου η σταθεροτητα του..ενω το φεραρι πουε χουμε δεν κουνιετε με τιποτα

Το φορεμα μπλαιξ ρεεεε

Αυτό που λεει η Αφρο για μενα είναι το καλυτερο

Ερακη μουυυυ τα φιλια μου..εφτιαξα μαφιν χτες..με παπαρουνοσπορο..τα τσακισαν τα σκατιαρικα…χαχαχα.

Εσυ ποια δραστηριοτητα διαλεξες;;; το μαγειρεμα φανταζωμαι;;;

Μκαρακι ειστε κουκλες…και οι τρεις..

Αυτά…παω να βαλω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol: πολύ σκληρή είσαι ρε :lol::lol::lol::lol:

να σου πω σε μας σήμερα, πάμε και ήταν ένα παιδάκι - μικρότερο από την Ρ. - και δεν ξέρω πόση ώρα ήταν έξω από την τάξη (τους βρήκαμε εκεί)....να του λέει η μαμά του "βγάλε το μπουφάν, άντε" εκείνο τίποτα, καθόταν και αρνούνταν με τα πολλά τον αρπάζει και τον βάζει μέσα και τον παραδίδει στην δασκάλα (μια ψιλοξινή), το παιδάκι άρχισε να κλαίει και να φωνάζει μαμά.....η μαμά του με το που τον παρέδωσε έφυγε :? .....μπαίνω μέσα και το παιδάκι ήταν πάνω σε ένα τραπέζι (το έβαλε η δασκάλα) και του έβγαζε το μπουφάν και έκλαιγε φωνάζοντας "μαμά",.....έφυγα και μετά είδα από το παράθυρο ότι το παιδάκι καθόταν όρθιο στην μέση του δωματίου, μόνο του....δεν ξέρω αν έκλαιγε ή όχι.....

η αλήθεια είναι ότι ο τρόπος της μαμάς δεν μου άρεσε, θα μπορούσε να του μιλήσει, να το αγκαλιάσει....αυτή τελείως άγρια!!! :?

Χρύσα το φόρεμα αυτό είναι παραδοσιακό της Βαυαρίας βρε, δεν θα το φοράω κάθε μέρα εδώ!!! :roll::roll:

μιλάμε για το αν πάμε στο Οκτόμπερφεστ, που οι πάνω από μισές γυναίκες είναι ντυμένες έτσι!!! ;)

Ζωή :lol::lol: δεν έχω δει πολλά χωράφια, αλλά δεν τα βάζουν σε μια ευθεία? :mrgreen: εμένα πολύ μου άρεσε ο χρωματισμός τους 8-)

συμπεθέρα Αθηναία γιατί μεταγχόλησες? :?

καμμιά φορά πρέπει να είμαστε σκληροί με τους ανθρώπους....!!!

συμπεθέρα Καναδή ξέχασα να σε ρωτήσω, τι έγινε τελικά με τα χαρτιά σου? είναι έτοιμα ή ακόμη?

επίσης πώς τα πας με την σχολή μαγειρικής? :D

εγώ δεν διαβάζω κανένα γκρουπ, μόνο αυτό της Έρης γιατί έχει και γ@@@ώ της συνταγές!! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...