Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

καλημερες!ειμαι σχολειο κ εχω κενο!ας γραψω λοιπον!

εμεις ολα καλα!

σημερα πρωτη μερα ο γιωργος θα κατσει ολη την ημερα παιδικο..η δασκαλα του εχθες ειπε οτι δε χρειαζεται αλλη προσαρμογη,δεβ εχει θεμα λεει..

τον πηγε 8 παρα ο χ. κ 2 παρα θα τον παρει η πεθερα..για να δουμε..

μαρακι εγω,μετα το περσινο σοκ που ο γιωργος σπαραζε..κ μαλλον ειχε δικιο..

εχω συνηθισει..κ αν εκλαιγε τωρα πια,που ειναι μεγαλουτσικα..θα του εξηγουσα ομορφα κ θα τον αφηνα εστω κ με το ζόρι..σκεψου το..εκτος βεβαια αν πιστευεις οτι την ενοχλει κατι σημαντικο :roll:

φιλακια :-*:-*:-*:-*

αναστασακι χαρηκα τοσο πολυ με την αννυ! :D:D ΜΑ τί παιδι!γενια ειναι χαρούμενο,φιλότιμο κ αξιαγάπητο κοριτσακι!στο εχω πει..στη θαλασσα πιο καλα περασα κ συζητησα μαζι της παρα μαζι σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ερη χαιρομαι παααααααααααααααααρα πολυ που σε βλεπω εδω! :D:D κοριτσακι μη χανεσαι..

ειδα στο φεις φωτο του κωστακη απο το σχολειο του κ το βιντεο!ειναι τελειος!! :D

περαστικα σας!

αργυρω εμας εχει προγραμμα φαγητου,μαγειρευει η μαγειρισσα του παιδικου!

καλα να περασετε στην εκδρομη!

σας φιλώ γιατι ερχονται πανω απο το κεφαλι μου κ βλεπουν τί γράφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία νομίζω ότι έπρεπε να την αφήσεις στον παιδικό,

είναι σίγουρο ότι σε τεστάρει όπως λέει και η Αναστασία

τουλάχιστον προσπάθησε την επόμενη φορά να είσαι πιο δυνατή γιατί σίγουρα θα υπάρξει επόμενη φορά ;)

Για το φαγητό γιατί σας φαίνεται παράξενο να τρώει το κάθε παιδί διαφορετικό φαγητό?

Η Έλενα πάντως ποτέ δεν μου έκανε θέμα ότι κάποιο άλλο παιδί τρώει καλύτερο φαγητό και ζήλεψε :?:?:?

Έτσι κι αλλιώς της βάζω φαγητά που της αρέσουν (εκτός από 2 φορές που ήθελα να τσεκάρω αν μου λένε αλήθεια ή ψέματα για το πόσο τρώει, και της έβαλα κάτι που δεν της αρέσει :roll::roll::roll: )

Γωγώ περαστικά σας ξέχασα να σου πω το πρωϊ :oops::oops::oops::oops::oops:

Ελπίζω σήμερα να είστε καλύτερα

Αργυρώ μια χαρά με την εκδρομούλα, καλά έκανες και προσφέρθηκες :D:D

Μιτσάκι όλο θέλω να σε ρωτήσω και όλο ξεχνάω, με τον θηλασμό τελικά τι έκανες? σταματήσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα και είδα το αγρόκτημα :D πολύ ωραίο....είναι 2χλμ από το σχολείο....έχει πολλά μέσα και παιδική χαρά και γαϊδουράκια για να ανέβουν τα παιδιά και πολλά τέτοια....και στις 30 του μηνού :lol: οι πόρτες είναι ανοιχτές για όλους και θα πω στον άντρα μου να πάμε γιατί θα μπορέσουν και τα παιδιά να ανέβουν σε γαϊδουράκια!! ;)

και μπορείς να διοργανώσεις και γενέθλια εκεί! :D;)

αυτό είναι:

http://www.gutostler.de/

Μαρία, τι να σου πω....εδώ μια γερμ. μαμά θα την άφηνε στο παιδικό, θα της μιλούσε και θα έφευγε :?

εγώ τι θα έκανα: θα της μιλούσα και εγώ, όσο και αν κρατούσε....θα την πήγαινα μέσα, να της ξανα δείξω τα παιχνίδια κ.λπ....ΔΕΝ θα την έπαιρνα στο γραφείο γιατί αυτό θα θελήσει να το κάενι συνέχεια.....με την πρώτη βαρεμάρα τσουπ στο γραφείο :? .....η δασκάλα της δεν μπορούσε να την απασχολήσει? να την πάρει και να σου πει εσένα να φύγεις?! :?:

μεγειά τις μπότες και το παντελόνι :D εμ βέβαια τόσο αδύνατη που είσαι θα φορέσεις και το σωληνάρι :roll::lol::D , εμείς εδώ!!! :evil::evil::evil::evil:

επίσης τώρα που το θυμήθηκα, καλά ρε δεν ντρέπεσαι να με στήσεις έτσι? :-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol: μην επαναληφθεί παρακαλώ!!! :lol::lol::lol::-*

Αναστ. δεν έχει άλλη ώρα αερόμπικ? ή άλλη μέρα? :?:

Αφρο ήθελα να σε ρβωτήσω, τελικά ε΄βαλες οδοντόβουρτσα στον μανωλάκη μαζί?

στο σχολείο που πήγαινε ο Λ. είχαν οδοντ.+οδοντοκρ. και μετά το γεύμα πήγαιναν και έπλαιναν τα δόντια, εδώ στην Ρ. δεν έχουν γιατί μας είπαν ότι θα γίνεται χαμός και για λόγους υγιεινής, μην πέσει κάτω κλπ δεν έχουν.....και έχουν και δίκαιο διότι, θυμάμαι, στο σχολείο του Λ. ένα παιδάκι (Ελληνάκι) πήγε και έβαλε όλες τις οδοντόβουρτσες στο στόμα του :o:o:o και μας άφησαν σημείωμα να πάρουμε άλλες, αλλά είπαν και στην μαμά του να μεριμνήσει να αγοράσει εκείνη και νούργιες οδοντόβουρτσες για όλους!!! ;)

Λενάκι τι έγινε με το ρολόι τελικά? θα το πάρεις? :roll::roll:

Ιουλία πολύ περίεργους έχεις εκεί :evil::evil::evil:

πολλά έγραψα πάλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

ήταν μία έγκυος στον ΟΑΕΔ

Περνάει λοιπόν δίπλα της ένας τύπος, κοντοστέκεται και της λέει:

"Μιας και ήρθες δεν γράφεις και τον μικρό για να ξεμπερδεύεις;"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα παραπονιαρα αργυρω .

ταισα τον Πανουλη γιγαντεσ και εκατσα να σας διαβασω .

ο Μανωλης σημερα ηταν νευριασμενοσ γιατι και σημερα δεν τα εβγαλαν εξω (την ταξη του) γιατι η δασκαλα δεν προλαβνε να παινει καθε λιγο και λιγακι νεα παιδακια για προσαρμογη ...ουτε αρχισαν το προγραμα τους για αυτον τον λογο ...γενικα ενας χαμος και σημερα !!!

αργυρω το καθησμετακι που εβαλεσ δεν εχει ζονεσ δικεσ του και δεν μου αρεσει για αυτο .

εμεισ πηγαμε για καφε το πρωι και σε κεπ και στα τζαμπο για χατι Α4 που δεν ειχα παρει

ο Μανωλης εχει μπει στην ταξη μελισσακια με δασκαλα μια γλυκια κοπελα την Κωνσταντινα και δεν τρωει σχεδον τιποτα !!!σημερα ειχε το πρωι δημητριακα με γαλα και εφαγε λιγο μετα του εδωσε και αυτο που του ειχα βαλει και το μεσημερι μπριαμ ...χαχαχα ουτε πατατουλα μου ειπαι η δασκαλα !!χαχαχα λεσ και δεν το περιμενα .

ειπαμε να του βαζω και πρωινο και μεσημεριανο για να τρωει κατι ....θα τον βαζει πρωτα να φαει του παιδικου και αφου δει οτι δεν θελει για να μην πειναει θα του το δεινει μετα .μου ειπαι οτι ειναι καλος και τα παει καλα .

αργυρω μου εδωσε το προγραμμα τους που θα κανουν εκει για να ξερω τι τρωνε καθε μερα .

μαρακι μονο εγω λεω "να φυγει να φυγει !!!" χαχαχα οχι και να με αγκαλιασει δεν θα νιωσω ασχημα .οπως ειπαι και η αναστασια χαρα και πανιγυρι οτι θα παει παιδικο και αν ακουσω δεν θελω (ειπαι ενα το πρωι)κανω οτι δεν ακουσα και αλλαζω θεμα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου κανετε?

γραφω οτι θυμαμαι..

ερη καλως μας ηρθες κ παλι...η ζωη στα ξενα πως παει?

αργυ καλα εκανες κ δηλωσες συμμετοχη..να ερθω κ γω :lol::lol::lol:

ειδα στο υπνο μου οτι βαφτιζοταν η δαναη :o (αφου δε πηγα στο ξυπνιου μου :P:P το ειδα σε ονειρο)κ εγω ειχα το παντελη σε καροτσι περα δωθε..κ εριχεται ενας κυριος κ λεει να βοηθησω?κ γω ολο χαρα τον δινω :shock::shock::shock::shock: να ξεκουραστω..κ τον βλεπω οτι βγαινει εκτος εκκλησιας? :?: κτιριο :?: δε ξερω τι ηταν

κ δε το σταματαω..κ μολις το εβαλε στο αμαξι του κ τον πηρε κ εφυγε εγω ΟΥΡΛΙΑΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μιλαμε για τοοοο κλαμα..τελικα το βρηκαμε..δε ξερω πως

οτι να ναιιιιι

νατασα καλη μου που εισαι? :twisted::twisted:

νατασουλα ποτε θα βρεθουμε? :roll: φιλια στα παιδακια σου

μαρια κακως λυγισες ρε...οπως λενε κ τα κοριτσια σε δοκιμαζει..μα κ συ...κρατησου 8-)8-)8-)

χρυσα δε ξερω πως βγαζεις ακρη με τα πεθερικα..μα δε ξερω τι θα εκανα στη θεση σου

ελενακι με βελονες θα μαθεις?εγω με τσιγκελι κανω

οσο για τα πεθερικα :evil::evil::evil::evil: αλλα κ να μη βγεις? :cry:

βενιιιι που εισαι καλε?????????????????

βικυ πως πας εμ τη δουλεια?καλε ποσα γευματα αντλεις για να καλυψεις τα γευματα του γιγαντα?

αφρο τελεια με το σχολειο του μανωλη..ρε θα δεις..θα φαει καποια στιμγη.ακομα νωριε ειναι..μολις χαλαρωσει θα βρει το δρομο του.

αναστασιααα ποτε θα σε δω να σε δωσω το χρωστουμενο? :oops:

μπραβο για τη αννυ..μα αφου ειναι τοοοοοσο μικρη κ τοοοοοσο μεγαλη τι θες εσυ? :lol::lol::lol:

μπραβο για αγγλικα..εγω δε ξερω πολλα..πηγα 5 ταξεις νομιζω κ τελος..δε ηθελα :twisted: τι ηλιθια..μετανιωσα..τωρα δε καταλαβαιω τιποτα :cry:

ιουλια ξερουν οτι εισαι μελος του μαμυ?δε φοβασαι η μπουν να δουν τι γραφεις?ποτε θα σε δω καλε?

παναγιωτα συνηλθατε?για πες?

μιτσακι κ γω ηθελα να σε ρωτησω με το θηλασμο παπαλα?

φρα πως εναι ο σεμπ?για πες :!: ευχομαι καλυτερα

ζωη μπραβο ρε..εγω νομιζω θα ταν πιο δυσκολο..μα μου τη δινει ο θοδωρης..καθε πρωι με ζουπαει τα μεμε τα πιανει κτλ..κ ξερει οτι δε μαρεσει κ γω φωναζω :twisted::twisted::twisted::twisted:

σισσακι για πες καλη μου εχεις κππει σε κανενα μαθημα απο τοτε που αρχισες?

γωγωωωωωωωωωωωωω εσεις ειστε καλυτερα?με το αλλο ολα καλα? :D

δε νομιζω να ξεχασα :oops: καμια :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! :D:D

ο γιωργος μια χαρα σημερα που καθησε ολο το ωραριο! :D:D

βεβαια δεν εφαγε ..ειχαν γιουβαρλακια κ εφαγε μονο ψωμι!η δασκαλα ειχε στεναχωρηθει πολυ κ ρωτουσε την πεθερα μου μηπως το παιδι δεν τρωει σουπες κ.τ.λ. :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

εχθες που ειχαν κοφτα μακαρονακια ειχε φαει,κ τωρα στεναχωρηθηκε η δασκαλα! :lol::lol::lol:

σιγα μην πω της γυναικας οτι τρωει σουπες,αλλα θελει κυνηγητο κ ξεγελασμα!ηρθε σπιτι,εφαγε ενα πιατο μακαρονια με γιαουρτι που του εδωσε η πεθερα κ τωρα εφαγε κ μια μπριζολα με πατατουλες στο φουρνο! :lol::lol::lol:

μαυρη πεινα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο μια χαρα ο μανωλακης!σε λιγο καιρο θα αρχισει κ να τρωει εκει!το παν ειναι να περναει καλα!κ θα περναει,θα δεις! :):):):)

θου παταω αποσυνδεση! ;)

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη θηλάζεις ακόμη τον Θοδωρή? :o:o:o

νόμιζα πώς όχι! :?

Ιουλία αφού κάνεις αποσύνδεση να ξαναδοκιμάζεις μήπως και σε δουν, μην γίνουμε και "ρόμπες"!!! :lol::lol::lol:

Αφρο μια χαρά, είναι ακόμη νωρίς, μέχρι να μπει το νερό στο αυλάκι....μετά θα βγαίνουν και έξω και θα κάνουν και τις δραστηριότητές τους!!! ;)

και το γκρουπ της Ρ. δεν βγαίνει πάντα έξω, ενώ τα άλλα πάντα είναι έξω!! :?

το δικό μας, αν η δασκάλα έχει να φτιάξει καμμιά χειροτεχνία για την τάξη, δεν τα βγάζει έξω γιατί ποιός θα προσέχει τα παιδιά "της"? :?: πρέπει να πει στην άλλη την δασκάλα.....

εγώ πάω να πάρω την Ρ. 10 λεπτά πριν τις 14.00 και συνήθως είναι η τελευταία, οπότε και θα βοηθήσει στο συμμάζεμα της τάξης :roll::roll: .....πάντως με χαρά πάει, με χαρά έρχεται....με το που με βλέπει, τρέχει στην αγκαλιά μου! :D ....και σήμερα έπεσε η καημενούλα ενώ έτρεχε με τον Λ. ποιό θα φτάσει πρώτος στην εξώπορτα :(:roll: και νευρίασα με τον Λ., αν και δεν ήταν δικό του λάθος!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου αυτο με το ζουπηγμα στο στηθος μου το κανει ακομη ο γιωργος κ νευριαζω τρελά! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ολο "μπιιιιιιιιιιιιιιπ κ μπιιιιιπ"λεει κ με εχει ταραξει! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ο.κ.ξερω,καταλοιπο του θηλασμου κ αισθανεται ασφαλεια ετσι..,το κανει κ οταν θελει χαδακια ή δε νιωθει καλα..αλλα ειναι εκνευριστικο! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια :roll::roll:

ειδα τωρα στο εσωρουχο μου κατι καφε..οπως στα τελειωματα περιοδου!

περιοδο περιμενω στις 26..κ ωορρηξια δεν παιζει,γιατι ειχα πριν λιγες μερες σιγουρα..την καταλαβαινω..

δεν ανησυχω,ε; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Το κεφάλι μου είναι καζάνι!!!!Κοιμήθηκα στις 3 ξύπνησα 7 και φυγαμε με τον Δ από το σπίτι. Πάμε εφορία (1η) φορά. Μας στέλνουν στη Δεη,δεν γινεται η δουλειά μας και ξαναπάμε εφορία(2η φορα). Δεν ξαναγίνεται η δουλειά μας και γυρνάω σπίτι να πάρω ένα χαρτί το οπόιο τελικά δεν έχω και τρέχω στην άλλη άκρη της πόλης για να το πάρω από τη μαμά μου. Το παίρνω και φεύγω ξανά για την εφορία όπου τελικά κάνω τις αιτήσεις που ήθελα (αφού πήγα στον διευθυντή 3 φορές). Απάντηση θα πάω σε 2 εβδομάδες και έεεεεχει ο θεός.

Κοπελιές ένα Μπ@#ρδέλο είμαστε. Η χώρο είναι υπό διάλυση... :(:(:(

Αυτάαααααα τα ωραία!!!!

Εσείς τί νεα;;;;;;;

Τζούλια μήπως είσαι έγκυος;;;;;;Μακάρι !!!!!!

Θου τι τον πήρες πίσω τόδο σύντομα;;;; :lol::lol::lol:

Αρυρούλα καλά να περάσετε!!!

Αφρο καλή αρχή!!!!

Γωγώ περαστικά σας!!!

Σίσσυ θα μιλήσουμε στο τηλ!!! Ανέβα λέμε!!!

Μαρία λάθος νομίζω που την πήρες....

Ελενα πως πάει η Ε με το σχολείο;;;

Χρύσα δε την χέζεις την πεθερά;;;;; ρηκα στο κεντρο δαμάσκηνα χωρίς ζαχαρη αποξηραμένα και κρανα επίσης χωρις ζαχαρη.

Νατάσα φιλάκια στο Ελενάκι! Ελπίζω να είστε καλύτερα!!!

Ζωή καλά να περασετε στην Τήνο!!!!

Ερη μου σε χασαμε ! Καλή αρχή στον Κ!!!

Ποια ξεχνάω;;;;;;;;;;

Ααααααααα την Στασία!!! Καμαρώνω την άννυ μου!!!!!!!! Αγάπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία και εγώ σκέφτηκα κύηση, αλλά :roll::roll::roll::roll: εσύ ξέρεις! :D

Νατάσα οι δικές σου τι κάνουν? θα το κάνετε έστω και ερασιτεχνικά τελικά? την επιχείρηση εννοώ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου πως να ανέβω με αυτά που διαβάζω στο γκρουπάκι του VBAC;;;;;; :shock::shock::shock:

Είσαι μέσα;; Τα είδες; Ήθελα να σου στείλω μνμ στο κινητό.

Είναι δυνατόν ρε συ ορισμένες να παρουσιαζουν τα παιδιά που γεννήθηκαν με καισαρικη σαν κουασιμώδους μονο και μόνο για να υποστηρίξουν την αποψη τους για το VBAC;;; Θα τραβήξω τα βυζιά μου ρε συ!!

Αν είναι έτσι ξαναπάω με καισάρικη στις 39 εβδομάδες , γιατί προσωπικά ως μάνα δε θα αντέξω τις ενοχες του να έχω ευνοήσει το ένα μου παιδί περισσότερο απο το άλλο...

Τι να πώ... στεναχωρήθηκα. Νομίζω οτι μερικές έχουν ξεφύγει... εκτός κι αν εγω τα βλέπω τραγικά τα πράγματα... τι να πω...

Άλλη μία είπε σε μια κοπέλα που εχει αποφασίσει δεύτερη καισαρική τι δουλειά έχει στο γκρουπ, αφου έχει πάρεις τις αποφάσεις της;;; :shock::shock::shock:

Σε πρόλαβα ον λάιν ή να σε πάρω να σου τα πω;;; :D:oops::oops::oops:

Μου πάει καλά το διάβασμα παρόλα αυτά και αποφάσισα να μην κολώσω και να πάω να ζητησω προφορικη εξέταση! Άι στο καλό πια! Δλδ πάντα με τον σταυρό στο χέρι θα πηγαίνω;;; :mrgreen::mrgreen::geek:

Στελνω αυτό να προλάβω να ενημερώσω τη Νατάσα και συνεχίζω! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι δυνατόν ρε συ ορισμένες να παρουσιαζουν τα παιδιά που γεννήθηκαν με καισαρικη σαν κουασιμώδους μονο και μόνο για να υποστηρίξουν την αποψη τους για το VBAC;;; Θα τραβήξω τα βυζιά μου ρε συ!!....

:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

γιατί κάθεσαι και τα διαβάζεις?

απλά μην ξαναμπαίνεις στο γκρουπ!!! ;)

αν δεν γράφονται και σημαντικές πληροφορίες....

τελικά όπου εμπλέκονται γυναίκες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα μου μπαίνω γιατί είναι το γκρουπ της Νατασας την οποια, οπως έχετε καταλάβει τόσα χρόνια :D , υπερσυμπαθω και με έχει βοηθήσει και υποστηρίξει πάρα πολύ σε αυτό το εγχείρημα, γιατί διαβάζω ιστορίες τοκετων πετυχημένων ή μη απο άλλα κορίτσια και ενημερώνομαι για το τι μπορεί να συμβεί, γιατι υπαρχουν ερωτησεις που υποβάλλουν μανούλες και απαντούν γιατροι εμπεριστατωμένα (θέλω να ελπίζω) και γιατί χρειαζομαι να ξερω οτι εστω και χωρις ουσιαστικη υποστηριξη... εχω υποστήριξη (δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις...)

ΑΛΛΑ το να διαβαζεις απο μια μαμα που έχει κάνει ηδη ένα παιδί με καισαρική, οτι προσπάθησε ή προσπαθει για vbac επειδη τα παιδιά που γεννιουνται με καισαρικη, βασει (ΠΑΝΤΑ και το λέω ειρωνικα το πάντα) επιστημονικών ερευνών έχουν προβλημα παχυσαρκίας και μαθησιακες δυσκολίες ε αυτό το θεωρω σχιζοφρενικό ! Πως να το κάνουμε; Δηλαδη αυτη η μαμα ουσιαστικά ξεχωρίζει τα παιδιά της; ΟΚ εκανε μια καισαρικη και θα έχει ένα χοντρο και χαζό παιδί, αλλάαααααα το δεύτερο θα είναι αδύνατο και πανέξυπνο;;;

Απλες σκέψεις του φτωχού μου μυαλού;;

Αμ η άλλη;; Που ρωταγε την κοπέλα που αποφασισε 2η καισαρικη γιατί είναι στο γκρουπ;; Ετσι γουστάρει ρε φίλε να ενημερώνεται για τις τελευταίες τάσεις της μόδας!!! Λες και οποιαδηποτε άλλη άποψη την αναθεματίζουμε!

Φούντωσα τωρα και μου έχει κάτσει και βαρύ το κοκκινιστό!!! :twisted:

Τα λέω στο Νατασάκι για να παρεμβαίνει όταν χρειαζεται και το νομίζει εκείνη, για να μην ξεφύγει το γκρουπάκι που έχει ξεκινήσει με πολύ καλή διάθεση και προοπτική!

Αχ Μαράκι το ξέρεις οτι το χειρίστηκες λάθος ρε συ... μην είσαι ρε κλαψιάρα! :lol::lol::lol::lol: Θα σου βγει το όνομα και θα σε κοροϊδεύουμε εμείς οι δυνατες!!! :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Ασε που θα κάνεις και τα κορίτσια κλαψιάρες!!! :lol::lol::lol::lol: Απλως κάνε αυτο που λέει η ψηλη. Την επόμενη φορά να είσαι πιο σταθερη, γιατί θα το χάσεις το παιχνίδι! ;)

Θουλάκι σε κανένα μάθημα δεν έχω κοπεί απο τότε που άρχισα. :geek::geek::geek::mrgreen:

Ιουλιάκι συμβαίνει καμια φορά, όπως και η διπλη οωρηξία. ;)

Γωγω είστε καλύτερα ρε αγαπούλα;

Δε θυμάμαι τι άλλα ήθελα να πω θα επανέλθω το βραδάκι!!

Φιλάκια κούκλες!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Τι κάνετε;;; :mrgreen::mrgreen:

Εγώ είμαι κάπως καλύτερα...Αλλά παίρνω σιρόπι Sinecod και εισπνεόμενο... :?:?:?:?:roll::roll::oops::oops::oops::oops: Η μικρή έχει τελικά βρογχίτιδα... :(:( Εισπνεόμενα και αντιβίωση... :(:(

Σίσσυ διάβασα αυτά τα σχόλια και έχω φριξει...Οι τυπισσες είναι κολλημένες όσο δεν πάει...Και είναι συγκεκριμένες αυτές που πάντα κάνουν τα διάφορα σχόλια...Τέτοιο κομπλεξ πια...Έλεος..Έτσι θα επιβεβαιώσουν την γυναικεία φύση τους;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Η κοπέλα έπαθε ρήξη μήτρας και αυτές λέγανε τις μαλακίες τους... :evil::evil::evil::evil::evil:

Γενικά, δεν αντέχω τον φανατισμό.... :twisted::twisted::twisted:

Νατασάκι εσύ την Ειρήνη ούτε φέτος θα την στείλεις σχολείο;;;; :roll::roll::roll: Δεν εχω καταλάβει... :oops::oops::oops:

Θου μα τι όνειρο;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν εχω χειρότερο εφιαλτη... :cry::cry::cry: Τρέμω μη μου απαγάγουν τα κορίτσια μου... :cry::cry::cry:

Αρτζι τι ωραία που θα περάσεις στο αγρόκτημα... :mrgreen::mrgreen: Μου αρέσουν κάτι τέτοια... 8-)8-)8-) Κι εμάς ο παιδικός αναρτά το πρόγραμμα του φαγητού που μαγειρεύουν εκεί.... ;););)

Κορίτσια η Ιωάννα δεν τρώει καθλολου φαγητό στο σχολείο...Τπτ δεν της αρέσει... :evil::evil: Και φτιάχνουν ωραία φαγητά...Αυτή που έτρωγε τα πάντα... :roll::roll::roll::roll: Νομίζω ότι χάλασε από το περυσινο σχολείο που κάθε εδβομάδα είχαν μακαρόνια, μανέστρα, ρύζι... :evil::evil::evil::evil:

Μαράκι :shock::shock::shock::shock: Μωρή πας καλά;;;; :shock::shock::shock: Έκλαψες επειδή σε πήρε σφιχτή αγκαλιά;;; :shock::shock::shock: Τελικά, ή εγώ είμαι πολύ αναίσθητη ή μερικές μαμάδες (πχ Μαρία) πολύ ευαίσθητες... :lol::lol::lol::lol:

Κατά τ'αλλα τα ψώνια σου τέλεια...Με 'γεια... :x:x:x:x:x:x:x

Τζούλια μακάρι να είσαι εγκυούλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Να κάνεις παρέα στην αλλη γκαστρωμένη του τρενακίου... ;);):lol::lol::lol::lol::lol:

Στάσα που έχεις μωρή φωτο με τα μππούτια της Άννυς;;;; :roll::roll::roll: Τι καλή που είναι...Διάβασα τα κατορθωματα της χθες και μου θύμισε την Ιωαννίτσα μου...Πρέπει να μοιάζουν πολύ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εμένα το κοριτσάκι μου ξέρει όλους τους αριθμούς απ'έξω... :mrgreen::mrgreen: Και τώρα προσπαθεί να τους γράψει...Χθες έμαθε το 1...Σήμερα έλεγε στη μαμά μου ότι θέλει να τη μάθει το "2+2, τέσσερα, 1+3 τέσσερα... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: Κουκουβάααα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ζωούλα μου μακάρι να συνεχίσετε έτσι με τον αποθηλασμό... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μπράβο σας!!!!

Ερακι βλέπουμε τις φωτος σας..Μεγαλώσατε... :P:P:P:P

Αφρο μια χαρά ο Μανωλάκης στον παιδικό..ήμουν σίγουρη ότι δε θα έχει πρόβλημα προσαρμογής... 8-)8-)8-) Εσύ πως περνάς τη μέρα σου με τον Πανούλη;;; :mrgreen::mrgreen:

Νατασούλα το ποδαράκι της Έλενας καλύτερα;;; :P:P:P Ο Μ. με το σχολείο;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα τι έγινε πάλι;;; :roll::roll::roll::roll: Αμαν αυτός ο Ο. με τους γονεις του...Συγγνώμη...Κατάλαβα καλά;;;; :shock::shock: Ο άντρας της κουνιάδας την εγκατέλειψε;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Χωρισαν;;; :roll::roll::roll:

Βικάκι πως πας με τη δουλειά;;;Ποσες ώρες λείπεις;;Έχεις κάνει τράπεζα για τον μικρό;;; :roll::roll:

Μιτσάκι καλή αρχή στο μεταπτυχιακό... :mrgreen::mrgreen: Με γυναίκα τι έκανες;;; :roll::roll::roll:

Κορίτσια βοηθήστε με...Σκέφτομαι να σταματήσω το θηλασμό της μικρής... :roll::roll::roll: Βέβαια δεν είμαι έτοιμη ψυχολογικά... :oops::oops::oops: Ούτε εκείνη βέβαια.. :oops::oops: Αλλά νομίζω ότι ό,τι ήταν να πάρει το πήρε και ότι ήρθε η ώρα να "μεγαλώσει"...Επιπλέον, νομίζω ότι θα είναι καλύτερα για εκείνη σε λίγους μήνες που θα έρθει το νέο μωρό... :roll::roll::roll::roll: Ξυπνάει ακόμα 3-4 φορές τη νύχτα για να θηλάσει...Όταν έρθει το μωρό δηλαδή, θα ξυπνάω 1800 φορές τη νύχτα;;;Δεν μπορώ..Δεν έχω αντοχές...Τι να κάνω;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ η άλλη;; Που ρωταγε την κοπέλα που αποφασισε 2η καισαρικη γιατί είναι στο γκρουπ;; Ετσι γουστάρει ρε φίλε να ενημερώνεται για τις τελευταίες τάσεις της μόδας!!! Λες και οποιαδηποτε άλλη άποψη την αναθεματίζουμε!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Έλιωσαααααα........Μα να ενημερωνεται για τάσεις της μόδας;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέεεε κι εγώ είμαι στο γκρουπάκι και σκέφτομαι καμια μέρα μήπως καμια από αυτές τις "ΑΓΙΕΣ" μαμάδες, τα ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ, μου πει "τι θες εσυ εδώ μωρή αφού και τα δύο σου παιδιά τα γέννησες φυσιολογικά;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά, είναι μια που απαντάει λες και έχει τελειώσει Ιατρική στο Χαρβαρντ....Με τόση σιγουριά.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα ενα μεγαλο πόστ κ το εχασα..

Ξαναγραψω...Σισσιω και εγω ημουν στο γκρουπ αλλα καποιος με έβγαλε. Καλα δέν με πειραξε, ετσι κ αλλιως εγω vbac δέν κανω, αλλα αφου με βγάλανε γιατι με βάλανε τοτε?

Μαρια γιατι εκλαιγες καλε? εμενα ετσι εκανε στο πρωτο σχολειο, τωρα ευτυχως το λατρεύει...Σημερα ξεκινησε κ ποδοσφαιρο κ ηρθε στις 3.30 αντί για 2.30. Καλα ειναι μια φορα την εβδομαδα μια δραστηριότητα...

Γωγω κ εγω εχω βρογχιτιδα αλλα δε παιρνω τιποτα...μονο το symbicort που το παιρνω ετσι κ αλλιως για το ασθμα.

Ο μικρος ειχε τρελό βήχα κ του εκαναν διάγνωση για βρογχιτιδα αλλα τελικα δέν έδωσα κανενα φαρμακο κ σε μια εβδομαδα συνήλθε μονος του...Παλιοιωσεις, δέν θα άντεξω και δευτερη κ ακομα ειναι η αρχη....

Η Παναγιώτα με το Νικόλα αρρωστο τι κανει?

Θουλη κ εσυ αρρωστα τα μικρα? τωρα τι κανετε ολη μερα? την παλεύεις?

Αφρο κ σε εμας μαγειρεύουν στο σχολειο κ τρωνε στην τραπεζαρια. Εχει διαφορετικο μενού καθε εβδομαδα κ τρωνε πρωινο, σνακ, μεσημεριανο κ σνακ παλι. Μας το εχουν δωσει αλλα ρε κοριτσια δέν το εχω κοιταξει. Μια βιαστική ματια εριξα...Υποθέτω πως ο Σεμπ τρωει δέν μου εχουν πει τιποτα...

Και εμεις επικοινωνούμε με τετράδιο -communication book- με την δασκαλα κ με εμαιλ με την υπευθυνη του σχολείου για διοικητικα θεματα.

Αργή καλη εκδρομή....

Εδω ολαα καλα, πλημμύρες, κίνηση, τα κλασσικά,.,Το Σάββατο θα λειπω για μια εβδομαδα στο Λαος με τη μαμα κ το Σεμπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τι έγινε πάλι;;; :...Συγγνώμη...Κατάλαβα καλά;;;; :shock::shock: Ο άντρας της κουνιάδας την εγκατέλειψε;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Χωρισαν;;; :roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol:

καλά ρε πού ζεις? :lol::lol::lol::lol:

να σου πω για τον θηλασμό, αν έχεις τις αμφιβολίες σου και δεν ξέρεις αν θα αναπεξέλθεις, τότε άρχισε να τον μειώνεις, έτσι και αλλιώς για να σταματήσεις τελείως πρέπει να το κάνεις σταδιακά και ομαλά! ;)

όμως "παίρνει" από τον θηλασμό ακόμη και αν σταματήσει δεν σημαίνει ότι θα "μεγαλώσει" ρε συ....αυτά τα έχουμε πει πολλές φορές!!! ;)8-)

Σισσιώ εννοούσα, ναι να μπαίνεις και να διαβάζεις, αλλά μην δίνει σημασία σε τέτοιου είδους ανοησίες και ταράζεσαι άδικα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ολαα καλα, πλημμύρες, κίνηση, τα κλασσικά,.,Το Σάββατο θα λειπω για μια εβδομαδα στο Λαος με τη μαμα κ το Σεμπ...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γελάω με το "όλα καλά, πλημμύρες, κίνηση, κλπ'!!! :lol::lol::lol:

Καλά να περάσετε στο Λάος! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXOUME liosei ston upno !!!

apo ti tris kai misi koimomaste ....

kopelies ego ta sixathika ayta mamadokati ....sto ena milane mono gia bizia sto allo gia bizia kai arrosties sto trito oti thelei grafei h kathe mia ....den mporo ....

brika tora ena pareaki sthn selida tou eetaa me autous pou pame ston paidiko mas kai exei polu plaka toulaxiston leme gia ton paidiko ...

a! tha pao sthn bibliothiki tou peiraia ,shmera phga sthn bibliothiki tou xaidariou kai perasa teleia (petixa kai enan apisteuto kauga !!!)

apo ton upologisti mou den mporo na mpo edo giati leei oti epese o server ....tora mpeno apo tou K .

thouli ti oneiro !!!

ioulia mporei na einai h amfiteusi !!! ego ston pano eixa kafe otan egine !!

gwgw esi ksereis ...ela mori kane tadem !!! den einai tipota !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω το καθισματακι που εβαλες δεν εχει ζονες δικες του και δεν μου αρεσει για αυτο .

ναι Αφρο το ξέρω, αλλά δεν βρήκα με ζώνες, θα δένει με τις ζώνες του αυτοκινήτου....είναι αυτά που αργότερα βγάζεις την πλάτη και γίνεται μπούστερ!!! :?

Θούλη και εγώ είχα δει όνειρο ότι είχαν απαγάγει τον Λ. και το παράξενο είναι ότι πιο παλιά είχε δει και ο άντρας μου ένα παρόμοιο :o:o:o:(:(:(

Φρανίτα πότε φεύγει η μαμά σου? πότε επιστρέφει στα πάτρια εδάφη? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω επιστρέφει στις 15 Δεκεμβρίου κ μετράει μερες σαν τον φαντάρο...γι αυτο παμε στο Λαος για να της δώσουν βιζα παλι αλλα θα κανω κ εγω ερευνα για ενα θεμα για τη δουλεια σχετικα με τα φαγωσιμα έντομα. Θελουν να το καθιερώσουν στο Λαος για να μειώσουν τα ποσοστα υποσιτισμου κ ως πηγη πρωτεΐνης για τα παιδια..

Η μαμα λοιπον φευγει 15, εγω τελιωνω 31 κ αν δέν εχει ερθει ο Κ θα παιρνω τον σεμπ στο γραφειο....Μετα τις 31 δέν ξερω τι θα γινει με τη δουλεια, ουτε που θα εμαι, εχω καποια πλάνα αλλα ακομα τιποτα συγκεκριμένο...ισως κατσω λιγο παραπανω εδω ακομα κ χωρις full time δουλεια αλλα θα εχει ξεκαθαρίσει στους επόμενους μηνες...

Ελπιζω επισης να κατεβω ελλαδα λιγες μερες μετα τις γιορτές αλλα παλι δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτό έχει ζώνες στην μέση, αλλά στο κρας τεστ, στο θέμα ασφάλεια, είχε μόνο την ένδειξη "ικανοποιητικό", ενώ το άλλο χωρίς ζώνη είχει την ένδειξη "καλό"....και κανένα δεν είχε την ένδιεξη "πολύ καλό"

Φρανίτα φαγώσιμα έντομα? :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Δανία θα πας καθόλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φέτος? οχι!!! Εγω ελλαδα θελω να έρθω αν βρεθώ ευρωπη, σιγα μην παω δανια...

Ο Κ ηθελε να παμε για Χριστούγεννα στο Saas fee στην Ελβετία, εκει που ειχαμε ξαναπάει. Θελει να ξεκινήσει ο Σεμπ σκι...Αλλα τελικα την πάτησε, κ αντί για σαλε στις ελβετικες αλπεις θα κανει Χριστούγεννα στην Συρία με το στρατο κ τους ανταρτες....

Εγω δέν ξερω που θα ειμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...