Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Καλημέρα,

Έρη που χάθηκες βρε πουλάκι μου, να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου

Καλή αρχή με το σχολείο

Ζωή μπράβο που τα πάτε τόσο καλά με τον αποθηλασμό, δεν νομίζω να δυσκολευτείται

Η Έλενα καλά είναι βολτίτσες έξω δεν πολυβγαίνουμε γιατί πρέπει να την έχουμε μόνο αγκαλιά και είναι δύσκολο. Το ΣΚ πήγαμε όμως 2 επισκέψεις σε φίλους μας με παιδάκια και χάρηκε

Εμάς στον παιδικό δεν έχει πρόγραμμα φαγητού, βάζει ο καθένας ότι θέλει απλά απαγορεύονται τα γλυκά (κρουασάν, σοκολάτες σοκοφρέτες κλπ). Ευτυχώς δηλαδή γιατί δεν θα το άντεχα και αυτό, τυχαίνει μέρες που δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω γιαυτό και πάντα έχω 2-3 μερίδες φαγητό στην κατάψυξη για τέτοιες περιπτώσεις.

Αντί για τετράδιο βάζουν κάθε μέρα ένα χαρτάκι στην τσάντα τους που έχουν σημειώσει πάνω για την συμπεριφορά, συμμετοχή σε δραστηριότητες, το φαγητό και την τουαλέτα και γράφουν και ότι άλλο θέλουν να μας πούν ;)

Θου τί έγινε τελικά με τον παιδικό, βγάλανε τα τελικά αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κ απο μενα

η μικρη κοιμαται ακομα εμ μας ξεπατωσε τη νυχτα :evil:

κ χθες ολη μερα γκρινιααααααααα

κ ειπα να γραψω τωρα γιατι αμα ξυπνησει.....τελος που λεει κ η μαριευη :lol:

θουλη περστικα στον παντελακο!πηγαινετε βολτουλες;πως την περνατε;μν μου πεις ολημερα μεσα;θα πηδηχτω

απο το παραθυρο! :lol:

βικυ καλη επιστροφη στη δουλεια!ελπιζω να βρεις γρηγορα τους νεους ρυθμους!ο μπεμπακος δοκιμασε τπτ στερεο;ποσες ωρες λειπεις;

λενακι με γεια τα ψωνια!πλεξιμο με βελονες λατρευω κ αν αρχισω τρωω κολλημα τρελο! 8-)

τελος χρονου ξυπνησε τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μανιτσες..

Τι μου κανετε;;;;

Εγω ας τα λεμε καλα…

Ερηξα ένα ματς πουρνο πουρνο με το Ο και στανιαρα…

Εμα θα με σκασουν οικογεννιακως

Ρε κουμπαρα..μετα από τοση ωρα πρηξημο τηλεφωνικο βαριοσουν μετα…τστστστστ..

Γωγουλι περαστηκα…είναι ιωση που κυκλοφορει..χτες ο Χ μκια από τα ιδια..συνεχερια εχεζε…διαροιοειδες ένα πραμα..

Ο Ζαν την τσιμπισε την ιωση… εχει μηξες και ψιλοβηχει..

Λεω του Ο πες τη μαμα σου σημερα να μη τον βγαλει εξω βολτα προι προι..λιγο αργοτερα που θα «κατσει» η υγρασια..

Και καπου εκει αρχισε το ματς…μη πω τιποτα ρε γμτ..μη τους θηξω την Αγια Οικογεγνεια…τεσπα

Φραν ειδες ρε που βελτιωθηκε ο βηχας του σεμπ…άλλο κακο να μη σας βρει

Ζωη ναι μαλλον δοντια βγαζει γιατι οι κατω κινοδοντες είναι πρισμενοι..τωρα επειδη αυτος γεννικα ΔΕ με αφινει να δω..θα δειξει..

Μπραβο για τον αποθηλασμο..πολυ τελεια!!!

Μακαρη ρε..και μη στεναχωριεσαι..σε λιγο..θα θηλαζεις άλλο ένα νινακι

Ερακη μου τα φιλια μου..τι τελεια που ξεκινησατε και εσεις σχολειο..αλλα και γι ατην αμεσωτητα της δασκαλας…

Αυτά τα ολιγα…

Παω να φτιαξω καφε και επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψααααααα

χρυσα ευχαριστω κοπελια! :x περαστικα σε σας τι στοκαλο!αχ μακαρι να συνελθετε γρηγορα!

γωγουλα κ σεις κοριτσακι!περαστικα σας!μακαρι να μν χρειαστει τπτ αλλο το ποδι της ιωαννουλας!παπουτσακι φοραει κ τοχει μπανταρισμενο;φιλια

αφροδιτη πραβο στο μανωλακη!ειμαισιγουρη οτι θα παει τελεια!κ γω συφωνω αστον λιγο να ενταχθει κ θα δεις θα σε εκπληξει ευχαριστα σε πολλους τομεις!

αναστασια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι που τα παει οσα καλα η αννυ!καλα λεει η μανα μου οτι μοιαζει με 4ων ! :lol::lol: εσυ πως τα πας;αγγλικα ποτε αρχιζεις;σε φιλω φιλη!

ιουλια νατασσουλα βενι γουερ αρ γιου;;;;;εμφανιστειτε!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! κορίτσια όταν λέτε πρόγραμμα φαγητού στον παιδικό τι εννοείτε? :?:

ότι σας λένε τι να μαγειρέψετε? :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

εγώ, λέγοντας ότι αναρτούν το πρόγραμμα φαγητού, εννοούσα (για εδώ) , ότι εκείνοι το μαγειρεύουν :roll: δλδ τι φαγητό προσφέρει ο παιδικός κάθε μέρα!!! :!:

εσείς εννοείτε ότι σας λένε τι να μαγειρέψετε? :o:o

μου φαίνεται πολύ περίεργο!!! :?

Χρύσα ο Ο είναι χειρότερος ρε συ ΄και από τον δικό μου!!! :lol::lol::lol:

αλλά σε μερικά θέματα, στα περισσότερα, τον ξέρω τον Ο.!!! :lol::lol::lol::lol:

αχ περαστικά σου και σένα!! :x

είναι μία μαμά στον παιδκό που έχει 3 αγοράκια, είτε είναι δίδυμα και ένα ή 3δυμα!!! πάντως δείχνουν να είναι κοντά ηλικιακά.....λοιπόν η γυναίκα είναι πάντα μέσα στο στρες.....στο πρόσωπό της μόνο στρες βλέπεις :? .....πρέπει να τρέχει πανικόβλητη στο σπίτι και πάντα την ακούς "Γκέοργκι μη αυτό, Γκέοργκι όχι εκεί" (είναι Ρωσίδα).....μόνο όταν φεύγει από τον παιδικό αφού έχει αφήσει τα παιδιά υπάρχει ένα μειδίασμα στα χείλη της!!! :lol::lol::lol::lol:

γενικώς όλοι οι γονείς έχουν ένα ελαφρύ χαμογελάκι αφού φύγουν από τον παιδικό το πρωί!!!! ;):lol::lol::lol:

Νατασούλα είχα δει εδώ ένα παιδάκι, μεγαλύτερο άπό την Έ, και είχε και αυτό γύψο στο πόδι και οι γονείς το εχαν σε καρότσι για την βόλτα τους!! :? ....άντε αυτή η εβδομάδα έμεινε και τέλος! :D

Ζωή :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ξέχασα να σας πω ότι την Δευτέρα ο Λ. θα πάει εκδρομή σε μια βιολογική φάρμα και η δασκάλα ζήτησε 2 γονείς να την συνοδεύσουν γιατί μόνη της δεν θα τα καταφέρει (με τα πόδια)....και προσφέρθηκα :roll::roll:

έτσι την Δευτέρα πάω εκδρομή!!! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)

δεν το έχω πει στον Λ. ακόμη! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια!!!

Ζωητσα ποτε θα ερθεις για χαλια καλε;;;..χαχαχαχ...

οχι αυτο το Σαββατο..εχουμε γαμο...

ρε παιδια αυτος ο πονοκεφαλος δε λεει να φυγει..

εντοματεξη αυτος που ηταν να μας φτιαξει την ντουλαπα στο υπογειο εχει πιεση στα ματια..και ειναι χαλια..γμτ...

δεν πειραζει τι να γινει..ας γινει καλα ο ανθπρωπος και βλεπουμε..η ντουλαπα περιμενει

Αχ Αργυρουλα μα ποσο σε νιοθω..ρε δεν μπορω..μετα μαζευτηκε που τα πηρα και του ειπα να σταματησει να τους υπερασπιζετ ετοσο σθεναρα γιατι ναι εχουν και εκεεινοι αδικο καμια φορα...αη στο καλο του πια...

χτες εκανα τη μιση ντουλαπα του Χ..ειδα λιγο τα ρουχα του ξανα..οσα παντελονια του ειναι καλα στη μεση, θα τα κοντινω καμποσο απο κατω για να τα φοραει..κυριως οσες φορμες εχουν σχετικα στενη γραμμη το πανω μερος.

Μαζεψα και μερικα ρουχ ατα οποια θελω να ΤΑ ΔΟΣΩ ΑΛΛΟΥ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΜΙΑ ΣΑΚΟΠΥΛΑ..ΚΑΙ ΕΝΝΩΕΙΤΑΙ ΠΩς Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΩ ΜΕΣΑ......

ΩΩΩ τελεια ρε γι ατην εκδρομη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα με αφορμή αυτό που έβαλες στο φεις για τα σεντόνια στο νοσοκομείο, τις προάλλες που είχε έρθει ο φίλος μας για το μπάρμπεκιου, μας έλεγε ότι πήγε στο νοσοκομείο που γέννησα γιατί είχε βγει ο ώμος του και έλεγε διάφορα που δεν ήταν ευχαριστημένος, λεπτομέρειες δλδ....και σκεφτόμουν "έλα και στα δικά μας νοσοκομεία να δεις τι γίνεται" :evil::evil::evil::evil::evil:

αν είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πράγματα με τα σεντόνια......

και σκέφτομαι το ρεπορτάζ που σας είχα πει για το μεγαλύτερο νοσοκομείο της Ευρώπης, που είναι εδώ....να δείτε τι οργάνωση έχουν..... τα σεντόνια τα πλένουν ακριβώς στο νοσοκομείο.....

η Ελλάδα δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ προς το καλύτερο, όσο δεν υπάρχει έλεγχος και ατυμωρισία, δυστυχώς..... :evil::evil::evil::evil:

Αναστ. τι μπούτι έχει ρε συ η Α.!!! :o:o:o:D και σου μοιάζει στο προφίλ, δλδ σε αυτές τις εκφράσεις που παίρνει!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! :D

Τι κάνετε τσούπρες;

Πω ρε παιδί μου, ΠΟΣΕΣ ιώσεις κι ακόμα δεν ξεκινήσαμε;;; :(

Ουφ! Θυμάμαι τα περσινά τα δικά μας και δεν αντέχωωωωω!!! :?:cry::cry:

Περαστικά σε ΟΛΑ τα παιδάκια και τις μαμάδες!!! :x

Καλή αρχή και σε όλα τα "πρωτάκια", Κώστα, Μανώλη και όποιον άλλο ξεχνάω! :D

Τι καλά που έχουν τόσο καλή προσαρμογή!!! :D:D:D

Έρη, να μπαίνεις πιο συχνά, μας έλειψες!

Θουλάκι, περαστικά και στον Παντελάκο! Άουτς, το πουλάκι μου! :?

Μα πραγματικά, όλα σ' αυτό το παιδί;;; Πόνεσε τρελά ε; :(

Ζωίτσα, πολύ χαίρομαι για τον αποθηλασμό σας, να δεις που θα αποθηλάσετε πλήρως, πολύ πολύ σύντομα και πολύ ομαλά! ;)8-)

Ρε Χρυσουλάκι, πραγματικά... :?

Δεν μπορείς να μιλήσεις για κάτι που αφορά το παιδί σου;;; Μήπως είπες κάτι κακό; :roll:

Κρίμα και τον συμπάθησα πολύ τον Ο! :P

Χθες 1η μέρα μεταπτυχιακό!!! :D:D:D

Είμαι πολύ χαρούμενη!!! 8-)8-)8-)

Νatasoula μου, με ρώτησες για το μάθημα νομίζω, ε; Θα έχω 3 μέρες πρωί, μία απόγευμα και μία off για βιβλιοθήκη μάλλον και εργασίες ομαδικές και ατομικές. ;) Αυτά για το πρώτο 4μηνο.

Και σήμερα το απόγευμα μάθημα!

Σας φιλώ! :-*:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μου μη τον παρεξηγεις..

ετσι τον μαθανε..ετσι ΤΟΥΣ παθανε..

γι'αυτο η αδελφη του βαρεσε κανονι..γι'αυτο ο αλλος τα μαζεψε και εφυγε..

δενε χουν ολοι την υπομονη και τη διαθεση να κανουντα στραβα ματια...

ας εχει χαρη που τον υπερλατρευω..και με υπερλατρευει..αλλιως και εμεις θα ειχαμε βαρεσει κανονι προ πολλου...

Αργυρω το θεμα ειναι χαλια..η χωρα αυτη μπαζει απο παντου,..το θεμα δεν ειναι μονο η ατυμωρισια..ειναι η νοοτροπια...

δεν πρεπει να υπαρχουν τετοια φαινομενα..

η "μορφωση" δεν εγιεται στα πτηχθια..αλλα στην καλλιεργεια μας..

ενας σωστος καλλεργημενος ανθρωπος μπορει να βγαλει μονο το δημοτικο..αλλα δεν θα σκεφτει και φυσικα δεν θα ξεστομισει την αταμα θελετε με αποδειξη η χωρις...

ουε σου δινερι μια προσφορα για κατι και σου γραφει διακρητικα .."τοσο + ΦΠΑ..

και επειδη δενε χουμε μα δεν εχουμε παιδια σαν λαος..τετοιου ειδους φαινομενα θα ανθουν παντα..

χρειαζετε να σου πω πως στο Παπαγεωργιου οταν γεννησα εγω...ειχε λερωθει λιγο το σεντονι με αιμα...απλα το αναποδογυρησαν απο την "καλη " μερια..και το ξαναστρωσαν..

να μη πω για το Αθλιο φαγητο...

αυτη η χωρα και λοιπαμαι που το λεω..χρειαζετε μια Τροικα παντου..

οχι βεβεια αυτους τους που δεν ξερουν που τους πανε τα 4- φαιονετε απο αυτα που λενε και ζγητανε..αλλα ουσιαστηκο..

ναι οσο και να μη μου αρεσει χερειαζομαστε εναν δεσμοφυλαΚΑ..ΑΛΛΙΩς ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας χαιρετώ, πάω με το ποδήλατο βόλτα και να ρίξω και μια ματιά πού είναι αυτό το αγρόκτημα γιατί είπαμε στην δασκάλα ότι εγώ ξέρω να κινούμαι στην περιοχή!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι ναι..έφτασε και η δική μας μέρα άρνησης στο σχολείο :roll:

Πάμε λοιπόν το πρωί, η Ι μπάινει κανονικά αφήνει τσάντα και η Φ με αγκαλιάζει και με έσφιγγε χωρίς να με αφήνει. Ταυτόχρονα άρχισε να βουρκώνει :shock: πρώτη φορά, εγώ αμέσως να βάλω πρώτη τα κλάμματα :cry:

Την πήρα έξω μου, τη ρώτησα τι συμβαίνει, μου λέει "Βαρέθηκα" Επειδή χτες δεν βγήκαν έξω στην αυλή λόγω βροχής. Σήμερα όμως θα έβγαιναν. Με κρατούσε σφιχτά αγκαλιά κι εγώ φυσικά δεν μπορούσα να την αφήσω, και τότε μου ξεφεύγουν οι λάθος κουβέντες : "Δηλαδή να σε πάρω στο γραφείο μου για λίγο?"

:D:D:D:D:D "Ναι Ναι Ναι!! Στο γραφείο σου θέλω να καθήσω για 20 λεπτά να ζωγραφίσω"

Έρχεται λοιπόν, περνάνε τα 20 λεπτά, περνάει 1 ώρα και η Φ έλεγε "Περίμενε δεν ξεκουράστηκα ακόμη :( "

Τέλος πάντων γυρνάμε στο σχολείο, κι εκεί πάλι δεν θέλει να πάει στην τάξη της γιατί είδε που το γρασίδι ήταν ακόμη μούσκεμα :? και έλεγε βαρέθηκα. Την ξαναέφερα λοιπόν στο γραφείο θεωρώντας πώς κάτι θα την ενοχλεί μιας κι απο χτες έχει λίγη μυξούλα και πήρα τον μπαμπά μου να έρθει να την πάρει. Τελικά έφυγε χαρούμενη και μόλις μίλησα με τη μαμά μου και λέει είναι μέσα στην τρελή χαρά και μιλήσαμε στο τηλ και μου λέει "θέλω να έρχομαι στη γιαγιά γιατί είμαι λίγο μικρή ακόμη :o "

Η δασκάλα της μου είπε να την αφήσω αλλά εγώ δε μπόρεσα..και μάλλον έκανα λάθος ίσως έπρεπε να μείνει. Ελπίζω αύριο να μην έχουμε τα ίδια...ψιλιάζομαι ότι θα ξεκινήσει από το σπίτι με χαρά, θα μπούμε στον παιδικό, θα μείνει η Ι και η Φ θα πει πάμε στο γραφείο σου :o

Έκανα λάθος σήμερα, δεν το χειρίστηκα σωστά αλλά δε μπόρεσα.. Όταν με αγκάλιασε και με έσφιξε μου έφυγαν δάκρυα πρώτα σε μένα :cry::cry::cry:

Αργυρώ όχι σε εμάς έδινα λίστα με φαγητά για ενημέρωση απλώς, υπάρχαν όμως σχολεία τα οποία δεν πρόσφεραν σίτιση και τα παιδιά έφερναν από το σπίτι τους. Και σε αυτές τις περιπτώσεις το σχοελιο δίνει λίστα για το τι να μαγειρέψει η μαμά. Φαντάσου να πάει κάποια μαμά φακές και η άλλη μακαρόνια..θα έχουν πρόβλημα. Ένα παιδάκι θα τρώει, άλλο όχι, με αυτή τη λογική γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρια δυκολα ετσι..την καημενουλα..και ειχε ξεκινησιε με τοση χαρα...

δεν ξερω πως να το χειρηστεις..ειλικρινα...

Εμεις δενε χουεμ ουτε λιστα φαγητου ουτε τιποτα..

φερνουμε οτι θελουμε εμεις

απλα φετος που ειναι με τα μεγαλα παιδια το ενα ρωταει το αλλο "εσυ τι φαγητο εχεις;;;"..και το λεει και ο Χ στο σπιτι και εχει πολυ γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry:

Μου 'ρχεται να κλάψω :cry:

Έχουμε και κατάληψη στο υπόλοιπο κτήριο εκτός από τα δικά μας γραφεία και χτες οι δικές μου έφυγαν τελευταίες επειδή τα άλλα τα πήραν οι γονείς τους. Λέτε να ξενέρωσε από αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειπα???Τοσες ωρες ελεγα να το πω!!

Περαστικα στα αρρωστουλια μας!αγαπες μου!!!

Καλο χειμωνα λοιπον!! :o:P

Μαρακι μου εσυ γτ δακρυσες μωρε? :(

Σε καταλαβαινω αλλα...δεν ειχε γινει κ τιποτα για να πονεσει που λενε η καρδια σου/...

Σκεψου τα μονη σου(ηδη το εκανες ;) ) και να εισαι εσυ αποφασισμενη κ χαρουμενη για να της το μεταδιδεις...

εγω παντα βαζω σαλτσες και προσπαθω να την ενθουσιαζω!!!Δλδ το πρωι ξυπναμε με γιουχου κ χοροπηδητα στο κρεβατι που θα παμε στο σταθμο κ θα ειναι εκει ολοι οι φιλοι κ θα μαθουμε 1002 παιχνιδια και και και!!!!

Επιστρεφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry:

Μου 'ρχεται να κλάψω :cry:

Έχουμε και κατάληψη στο υπόλοιπο κτήριο εκτός από τα δικά μας γραφεία και χτες οι δικές μου έφυγαν τελευταίες επειδή τα άλλα τα πήραν οι γονείς τους. Λέτε να ξενέρωσε από αυτό?

Νομιζω πως δεν πρεπει να το σκεφτεσαι...!Οταν εσυ εχεις τετοια ψυχολογια πως θα ειναι τα κοριτσια βρε Μαρακι???Ε και?θα ειναι μονες με τις δασκαλες και τοοοοσα παιχνιδια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία άσε εγώ είμαι χειρότερη!

Μια χαρά ξεκινάμε κι εμείς με τραγούδια και χαρά στο αυτοκίνητο αλλά μετά σαν να την τσίμπησε μύγα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες αγόρασα το μπουφάν που σας έλεγα για την Ι

και αυτές τις μπότες για μένα (έχει η Φ ίδιες :D ) http://www.hm.com/gr/product/02470?article=02470-A

και αυτό το παντελόνι http://www.hm.com/gr/product/01982?article=01982-L

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω η φωτο σου ειναι τελεια!!!!

καλη εκδρομη λοιπον!χαρα σε σενα!!!! :P:lol:

Για το φαγητο σου απαντησε η χρυσα νομιζω!!!Φανταζεσαι την μπαμια vs μακαρονια ή πιτσα στο διπλανο!? ;)

Ζωουλα μια χαρα με τον αποθηλασμο!Στο ειπα!Δε θα το πιστευεις ποσο καλα θα το παρει,αν κ εσυ βεβαιως εισαι ηρεμη κ αποφασισμενη(και εχεις κουραγιο για λιγη παραπανω κουραση!)

Αγγλικα αρχιζω δευτερα κ ειμαι ενθουσιασμενη!!!θα γινω κ εγω φυτουλακι σαν τη Σισσυ!

Εχω ενα προβλημα ομως...τελειωνω στις 8 γυμναστηριο κ αρχιζω αγγλικα...στις 8! :lol::lol::lol::lol::lol:

μαλλον θα φευγω απο το αερομπικ 10 λεπτα νωριτερα θα κανω γρηγορο ντουζ στο γυμναστηριο κ θα πηγαινω βρωμικο μαλλι στα αγγλικα! :oops::lol::lol:

Μαρια η αντιδραση της Φ ειναι νορμαλ αλλα εσυ πρεπει να την βοηθησεις...εκτος κ αν θελεις να πηγαινει οοοοποτε θελέι εκεινη κ τις αλλες μερες να την εχουν οι γονεις σου...αλλα ΜΠΟΡΕΙ να τα καταφερει!τεστακια κανει η κουκλιτσα να μαθει τι μπορει κ τι "πρεπει"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξέρω ότι με τεστάρει και ξέρει ότι δε μπορώ να χαλάω χατήρια :mrgreen:

μου μίλησε στο τηλ και μου λέει "μαμά είμαι λίγο μικρούλα μωρέ" :mrgreen:

Για ποιό πτυχίο είπαμε θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφισιενσυ (πως το εγραψα ετσι?χαχα)

Κ η Αννυ οταν θελει κακα ζηταει παμπερς....εγω της λεω πως μεγαλωσε και μπορει να τα κανει στην τουαλετα...

κ λεει "¨μαμα...ειμαι λιιιιιγο μεγαλη αλλα κ λιιιιιγο μικρη"δειχνοντας με αναλογες κινησεις με τα χερακια της ...ξερετε...αυτο που λεμε τοοοοσο με το συμπαθειο!!! :lol::lol::lol:

Αργυρω αυτα τα μπουτια της θελω να τα φαω!!!!!Ελπιζω να τα χασει μεγαλώνοντας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..Τασια τρεληηηη

ποιο προφισενσι θα δωσεις;;; του κειμπρτζ;;;

εμας ο Χ λεει κατα το δοκουν...και οπως τον σημφερει..για αλαλ ειναι μεγαλος...για αλλα μικρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θα ερθει η ώρα να δώσεις να κάνεις αίτηση να δώσεις και το Advanced

Εγώ έτσι έκανα σε περίπτωση που δεν πήγαινα καλά στο προφ. να είχα τουλάχιστον αυτό που είναι "πολύ καλή γνώση"

τελικά τα πήρα και τα 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...