Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

πιτσος εχω,προσφατα χαλασε το πλυντηριο πιατων μου κ μου το επισκευασε οικογενειακος φιλος που πιανουν τα χερια του!

τελικα ηθελε αλλαγμα η αντλια νερου!οχι οτι κοστισε λιγο..του εδωσα φυσικα κ εργατικα..ωρες παιδευοταν ο ανθρωπος..

παρε την αντιπροσωπεια να ερθουν!τί προβλημα εχει το πλυντηριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέ σε 200 μέρες γεννάω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, κάθε μα κάθε μέρα έχω στο μυαλό μου την αυχενική...Μετράω τις μέρες σαν φαντάρος...Πότε θα φτάσει η Δευτέρα.... :(:(:(:(:(:( Και αν και το ξέρω ότι θα έχω πάααααλι κορίτσι, μέχρι τελευταία στιγμή θα ελπίζω στον γιο.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάνω που συνήθισα τον δικό μου πεθερούλη (λέμε τώρα!!!), να βάλω άλλο μπελά στο κεφάλι μου;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ασε ρε! Για κορόιδα ψάχνεις;; :lol::lol::lol::lol:

Και την διατροφη που την πάς;;; Πως θα με συντηρήσει τούμπανο ο τρίτεκνος χωρισμένος μωρη;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άσε και αν είναι να αφήσω τον Π ξέρω για τι τύπο άντρα θα τον αφησω, μη σκας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Πήγα να απλώσω τα ανοιχτόχρωμα χρωματιστά ρουχαλάκια μας και βρήκα μέσα ένα ζευγάρι μαυρες κάλτσες της κολώνας μου!! :twisted: Τον μαμείς κύριε πρόεδρε ή δεν τον μαμείς!!! :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Μάλλον αντλία θελει και το δικό μου. Δεν τραβάει νερό. Σκέφτομαι μήπως είναι χαλασμένο αυτότ συστημα ασφαλείας νερου... ξέρω και γω... :roll:

Για υδραυλικό σκεφτομαι και γω...

Ρε βαφτιστηρακι αν είναι να μου πάει 120 € η επισκευή (που δεν τα έχω), βάζω και άλλα 400 και παίρνω καινούργιο! :mrgreen::lol:

Πιτσος ζιμενς και μπος ξερω οτι είναι ιδια εταιρεία και οτι κατασκευάζονται στην Γερμανία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα μη το γρουσουζευεις καλο μου κ σκεφτεσαι το φυλο!τί σημασια εχει ειλικρινα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αληθεια στο λεω,αλλιως δε θα ελεγα τιποτα!γιατι να μην εχεις 3 κοριτσακια;3 μικρες πριγκιπισσες;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D κ μια εσυ..4!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αντε,υπομονη,θα μαθουμε συντομα!

να σας πω..τωρα που πηγα να παρω τον γιωργο..στην ταξη του ειναι 3 κοριτσακια,3δυμα!! :o:o:o:o με καταγαλανα ματακια κ τα 3!

κ...σοκ!η μαμα τους ειχε 2 παιδακια!πηγε για το τριτο...κ της προεκυψαν 3δυμα!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι κορίτσια η εταιρία ζιμενς έχει δώσει την - πως να το πω - συγκατάθεσή της για να κατασκευάζονται στην Ελλάδα και έτσι κατασκευάζονται από την ίδια εταιρία στην Ελλάδα, αυτό 100%...π.χ μπορεί να γράφει προέλευση γερμανική κατασκευή ελληνική....

πάμε να πάρουμε την Ρ. :D

τελικά τι είναι το "τύμπανο?"

Ιουλία αυτό πάντα το φοβόμουν!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα τι θες να πεις!!! :twisted::twisted: Οτι μόνο αυτό κοιτάνε οι άντρες πάνω μου;;; :twisted::twisted::mrgreen:

Γωγώ γερό να είναι ρε συ πανω απ' όλα! Αν και πστεύω οτι θα κάνεις αγόρι αυτη τη φορά! Και να δω πως θα το ονομάσετε που βιαστήκατε και οι δύο να δωσετε τα ονοματα των πατεράδων σας στα κορίτσια!

Τη μαμα σου πως τη λενε ρε συ.. ξεχασα :oops::oops::oops::oops: θυμαμαι μόνο της πεθερας σου. :mrgreen:

Ιουλία ενα τέτοιο να σου τύχει, δε θες άλλο!! :shock::shock::shock::lol: Εξωσωματικη να φανταστω;

Νατασα μαι λοβ!!!! Ολα καλα εσύ;

Πε μου παλι το ονομα της μαιας ρε συ να την βρω στο ΦΒ! Όλο ξεχναω η γκαστρωμένη! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι με το "τούμπανο", εννοεί την ωραία γκόμενα...Για την ακρίβεια ότι είναι σέξυ.... ;);););):lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχει και το τουμπανιασμένο στήθος..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε αυτό είναι πολύ επικίνδυνο το παιχνίδι... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Πωπωπωπωπω.....

Τζούλια ο φίλος σας ήταν υδραυλικός ή άσχετος;;;; :roll::roll::roll::roll: Εγώ pitsos έχω κουζίνα...Πλυντήριο πιάτων δε θυμάμαι..Μάλλον Siemens.... :roll::roll::roll::roll:

Σισσάκι γι'αυτό άλλη φορά βάζε χρωμοπαγίδα στο πλυντήριο.... :lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, ετοίμασες μωρί κανα ρουχαλάκι για το μπεμπάκι;;;;Η ξεβράκωτο θα το έχεις;;;; :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σε 40 μέρες γεννάς... :o:o:o

Τζούλιαααααα ειλικρινά με ενδιαφέρει να είναι γερό παιδάκι......Αλλά αν κατουράει και όρθιο ακόμα καλύτερα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάντα έλεγα ότι θέλω μόνο κόρες...Τώρα που τις έχω, λέω "ας είναι αγοράκι αυτό"....Αφού απειλώ τον Γ. ότι αν δεν είναι αγόρι, θα πάμε και για 4ο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οσο για τα τρίδυμα που λες, όταν πήρα τηλ στον γιατρό να κλείσω ραντεβού για αυχενική, μου λεει η γραμματέας του "Ένα έμβρυο ή δυο;;;;" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και λέω "Ένα καλέ...." Και μετά σκεφτόμουν "που να πάω και να μου πει ότι έχω δίδυμα..." :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγώ με εκνευρίζεις!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αλλά δε θα μαλώσουμε γιατί είσαι και έγκυος!!!! :lol::lol::lol:

Δεν είναι μόνο οι άνεργοι. Είναι οι ανασφάλιστοι, οι ασφαλισμένοι με 5 ένσημα το μήνα που δεν μπορουν να βγάλουν βιβλιάριο υγείας. Θα σε δαγκώσω!!!

Επίσης μωρη όλα να τα ανεχτώ (και το γιαούρτι με σοκολατένιες μπαλίτσες) αλλά ρυζάλευρο;;;;;; :lol::lol::lol:

Το τρώει;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σίσσυ με τη διατροφή δεν μπορείς να βοηθήσεις την κατάσταση; Μόνο με συμπληρώματα;

Ιουλία είσαι η επόμενη γκαστρωμένη μαζί με τη ζωή!!!! ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ...

πεθαινω με την αντροκουβεντα σας!!!!!!

Γωγω..δινω..φαγοπυρο..κεχρι..κινοα με φρουτα η με λαχανικα..γιαουρτι με δημητριακα( μουσλι δικης μου αναμειξης) σιμιγδαλοκρεμα, λαλακουλουρα, μαφιν δικης μου παραγωγης, τοστακι με τυρι σκετο και κανονικο ψωμι- ψωμμακι συνταγη Ερης, ψωμμακι με τυρι κριτσινια δικης μου κατασκευης...

γιατι νομιζεις οτι τα ΣΚ δε μπαινω..ξεσκιζωμαι στα αρτοποιηματα τα οποια παραχωνω στην καταψυξη...

καλα κεχρια κλπ εχω χωσει την λατρεμενη πεθερουλα και τους φτιαχνει καθε μερα φρεσκα

Σισσυ εξαρταται τι προβλημα εχει..αν ειναι ηλεκτρονικο..ε θες ηλεκτρονικο..αν ειναι υδραυλικο..ε θες υδραυλικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης χάθηκα γιατί δεν ήμουν στα καλύτερά μου. Ίσως σας φαίνεται κουλό αλλά έχασα μια μακρινή μου ξαδέλφη που δεν την είχα δει ποτέ και επηρεάστηκα πάαααρα πολύ. Με πείραξε τρελά. Ήταν στην ηλικία μου η κοπέλα και γεμάτη ζωντάνια και όρεξη για τη ζωή. Σκατούλες...

Χρύσα το φαγόπυρο δε μαρέσει ρε γμτ. Εμείς τρώμε και πολλές ομελέτες!

Έλενα το άρθρο ενδιαφέρον πολύ! Το έβαλα στα αγαπημένα για να το μελετήσω με την ησυχία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσόνι η μαμά μου έχει απαίσιο όνομα.....ΑΘΑΝΑΣΙΑ.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν κάνουμε αγόρι φυσικά και θα δώσουμε άσχετο όνομα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Η Ιάσονας ή Ορφέας... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κάτι τέτοιο τελοσπάντων....Και πως θα το ευχαριστηθώ για τον πεθερούλη μου..... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Αν είναι κορίτσι, δεν έχουμε συζητήσει...Αλλά λέω της πεθεράς μου που μας έχει βοηθήσει τόοοοοσο πολύ... :x:x:x:x:x:x:roll::roll::roll: Χαρά.. :mrgreen::mrgreen: Για την ακρίβεια Χαρίκλεια...Η μπορεί να δώσω και της μαμάς μου (συνδυασμός των δυο ονομάτων).... :roll::roll::roll::roll:

Νατάσα μουυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή τι να της δώσω;;;;Δεν έχω ιδέες....δεν αχολούμαι και με μαγειρική... :oops::oops::oops:

Την τρώει ρε...Εννοείται..Όχι βέβαια όλη...Αλλά από τη στιγμή που τη φτιάχνω λέω από μέσα μου "Μακάρι να μην τη φάει όλη για να φάω κι εγώ λίγο...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::@):@):@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O

post-15130-13873939707829_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα φτάνει πια τόση γκαντεμία. Άλλο κουλό να μην σας βρει. Περαστικά στον μιχάλη. Θα στεναχωριέται ο καημένος...

Ζωή καλή επιτυχία με την εξωσωματική! Δύσκολο μου ακούγεται. Έχω μια φίλη που έμεινε έγκυος με την 5η φορά. Πολύ ψυχοφθόρο γμτ... :(:(

Παναγιώτα μου χαίρομαι που σε διαβάζω γιατί να μιλήσουμε στο τηλ δεεεεεεεεεεεεεν! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομελετα εμεις την προτιμουμ εγια προι..κυριως με λιγο ανθοτυρο η καποιο λαιτ λαχανικο...

τους κραταει πολυ..ειτε ειναι φουρνου ειτε τιγανιου...

Πως τοκανει ςτο φαγοπυρο καλε;;..εμενα το τρωνε...βασικα το κανω πολυ συχνα ειτε με γαλα σαν ρυζογαλο ειτε το φουρνιζω λιγακι και γινετε πιο τραγανιστο..ειναι πολυ ωραιο σε συνδιασμο με φρουτα αλλα και ε λαχανικα

Αυγοφετεες επισης δινω- οταν μου κουβαλανε ενα καρο αυγα απο το χωριο..ε καπως πρεπει να τα φαμε...χαχα..αλλα ο Χ δεντις πολυ τρωει..

ακομα και εαν του τις πασαλειψω με με μελι η σπιτικη μαρμελαδα..το σκατουλι...

Γωγω αν εισαι σαν την Αθηνα..μπουχαχαχα.....κορη θα κανεις..μια ζωη θα δουλευει για σερβιεττες ο Γ σου!!!

Οχι ρε Ορφεας η Ιασονας...

ετσι οπως πατε το Γιαννης θα κανατησει σπανιο ονομα...χαχαχα

Να φανταστω απο τι;;;...σαν την ξαδελφη μου;;;;...

αχ παιδια..απο τοτε ειμαι και εγω πολυ καπως...και ακομα δενε χω κλεισει ραντευου σε γυναικολογο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τι είναι αυτά ρε;;;;Κινόα, κεχρί, φαγόπυρο;;;;Γλυκά;;;; :roll::roll::roll::roll: Κρέμες;;;;Τι;;;;Η μάλλον σαν τι;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Και σιμιγδαλόκρεμα;;;;;;Όπως ας πούμε το ρυζόγαλο αλλά αντί για γάλα έχει σιμιγδάλι και δεν έχει και ρύζι;;;; :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Νατάσα μου συλληπητήρια ρε...Ακόμα και αν δεν ξέρεις τον άλλον επηρεάζεσαι με τέτοια σκηνικά... :(:(:(

Εγω χθες ήμουν χάλια επειδή διάβασα ότι πέθανε τελικά η Ιωάννα, το μωράκι που είχε SMA... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Επίσης, για την κόρη.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομελέτα για απογευματινό;;;;;; :?:?:?:?

Εγώ γενικά λόγω προδιάθεσης χοληστερίνης τους δίνω σπάνια αβγά....Όποτε το θυμάμαι για την ακρίβεια... :oops::oops::oops::oops: Ασε που η Μαρτίνα το αβγό το τρώει μόνο σε ομελέτα ή της το λιώνω στο ποτήρι με φέτα και ψωμάκι.... :roll::roll::roll::roll:

Μωρή Χρύσα και τι όνομα δηλαδή να δώσω στον γιο μου;;;;; :lol::lol::lol::lol: Βαγγέλης;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα φοβερή κουμπάρα έχεις... 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οχι τυμπανο καλε! Τουμπανο! Γκουγκλαρε το να πεθάνεις στο γέλιο!! :D:lol::lol::lol:

Νατασα πίνω ενα σιδηρο στο δεκατιανο και τρωω κάτι σοκολατένιο. Το πρωι πίνω φρεσκο χυμό από πορτοκάλια και τα μεσημέρια εδω και μια βδομαδα όλο κρέας! Α και φακές! Τι άλλο να κάνω;;;

Το απογευμα και μετα έχω το ασβεστιο, οποτε δεν κάνω αλλη προσληψη σιδηρου. :roll:

Ευτυχως τα ρούχα δε γαριασαν, γιατι τα είχα σε χαμηλη θερμοκρασια για φρεσκάρισμα! Αλλα θα τον σκίσω το βραδι, ετσι για να μην ξεχνιόμαστε! :lol:

Για το μπεμπε δεν έχω ετοιμασει τπτ! Θα μου τα κανουν μαμα και αδερφη τελος του μηνα αρχες Νοέμβρη. Ετσι κι αλλιως μου έχει κολλησει οτι θα γεννησω μετα τις 23 Νοε.

Γωγώωωωω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Κορίτσι να κάνεις μωρή και να το βγάλεις Αθανασία!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν Ξανακούσω Ορφεας, Ιασονας, Φιλιππος και Αλέξανδρος θα τραβηξω τα βυζιά μου!!!! Χαθηκαν τα ονοματα;;; Έλεος!!!!

Παντως αν είναι κορίτσι και την ονομασετε Χαρικλεια να την φωναζετε Κλειω! Το λατρεύω!

Εμεις σας είπα πως θα την ονομασουμε την μπεμπα;; Αικατερινη-Αθηνα! :D

Της μαμας μου και της γιαγιάς μου (που με μεγάλωσε) Θα την φωναζουμε Κάτια! Αν και η Μαμα μου θελει να την ονομασουμε Μαργαρίτα που της αρέσει πολύ, αλλα εμενα δε μου αρεσει καθόλου. Έχει λυσσάξει λέμε, αλλα της είπα πως αν δε θέλει το δικο της τοτε θα την ονομασω σκέτο Αθηνα και λουφαξε! αχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όχι. Είχε ατύχημα με μηχανάκι μαζί με τον φίλο της. Χτύπησε στο κεφάλι. Η κοπέλα ήταν εγκεφαλικά νεκρή Μετά από μια εβδομ την αποσύνδεσαν. Οι γονείς της έκανα δωρεά τα όργανά της. Θα χτυπάει αλλού η καρδούλα της. :(

Ρε Γωγώ τα αβγά δεν ανεβάζουν την χοληστερίνη. Διάβασε τις νέες έρευνες! Σε αφορά κιόλας.

Σίσσυ κατερίνα είναι και η μαμά μου! Για το Αθηνά δεν σχολιάζω καν... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στη σελ 97 κ εχω χ$στει στο γελιο με τον Γ της Γωγως που λεει τη Σισσυ "τουμπανο"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαραγμενα στη μνημη του τα βυζια σου μωρη!Καλα κ εγω που σε ειδα σε μια φωτο στο φεις(κατι που εκανε η Ολιβια,δεν καταλαβα τι) ειπα "πωπω τι βυζουμπες εχει η ατιμη"! :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Καταπληκτικη εισαγωγη για να σας χαιρετισω? :lol::lol::lol::lol: ευχομαι να μη με διαβαζει κανενας γνωστος! :P:P:P:oops::oops::oops:

σας εγραψα κ το πρωι(καπου στη σελ 93 εισασταν) αλλα εγινε η κλασσικη βλακεια με το "συνδεθειτε" ενω ημουν ηδη συνδεδεμενη! :twisted:

Τωρα εχω πολλη ορεξη να σας γραψω-σχολιασω 1-1 κ να διαβασω τα υπολοιπα αλλα εχω επισης κ homework καμια 5-6 σελ ασκησεις κ εξτρα την γραμματικη.... :?:?:?:? Για να σκεφτω...τι θα προτιμησω? :P:P:P

Η Αννυ πηγε παιδικο κανονικα.Το πρωι τους τηλ και μου ειπαν να την παω.ειχαμε να κανουμε ...εξαγωγη αΠΟ χθες πρωι...δλδ στην ουσια αρχισε ξημερωματα(η εξαγωγω ντε!) και μεχρι τις 10...μετα ειμασταν οκ! :D:D:D γαστρεντεριτιδα εξπρες!?!

Επισης σημερα 1η μερα που θα κοιμηθει εκει.θα παω σε μια ωρα να την παρω.

εγω πηγα επιτελους κ εβαψα το μαλλι...η κατασταση εχει ξεφυγει.πιστευω πως τα 2/3 μου ειναι ασπρα...σκεφτομαι να τα αφησω αβαφα ετσι για στυλ! :lol::(:(:( δε βαριεστε!Ας εχω κ εγω ενα ελαττωμα! :P:P:P:P:P:P

Ιουλια δεν ξερω αν το ειχα γραψει.να μην παρεις αδεια!Θα ειμαστε εκει 4.30 ε μεχρι τις 7 που κοιμαται ο Γ θα εχουμε ξεκουμπηστει! :lol::lol::lol:

Σισσυ γιατι μωρη δεν επινες το σιδηρο???ρε πολυ ξυπνια εισαι!!!!!Και να ενιωθες σουπερ,ποιος το'λεγε!αααααα!!!

Ελενα εγω το διαβασα αυτο που εβαλες κ απλα αγχωθηκα γι'αυτο πατησα το χ κ το διεγραψα απο τη μνημη μου! :lol::P:oops:

Γωγω τι θα σου ελεγα ρε συ?θυμασαι? :P

και στην αργυ κατι...και στη νατασουλα,και στη ζωη...και σε ολες! :P

Ουφ...ξεχασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα σε λει ρε η νατασα..διαβαζε μωρι ενημερωσου..στην τελικη..καντο μονο με το ασπραδι..

Ολα αυτα τα ωραια ειναι σποροι η ψευτοδημιτριακα..

και το φαγοπυρο αμα θες να ξες κιουρια μου κανει πολυ καλο στο ανοσοοποιητικο, βοηθαει στη μειωση ςτης χολιστερινης και του σακχαρου..

Αχ αυτες οι μηχανες..συγκριο με πιανει να βλεπω τον αδελφο μου και την αλλη την τρελη πανω...

παω να παραλαβω φοφο..φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις αν καναμε αγόρι θα το ονομαζαμε Στεφανο, το όνομα του μπαμπά μου, αλλά δεν ήταν τυχερό...

Άλλα δύο που σκέφτομαι και μου αρέσουν πάαααααρα πολύ είναι το Μάρκος και το Παύλος! :D Και το Λουκάς μου αρεσει. Και απο τα συνηθισμενα (εννοω αυτα που ακούγονται πολύ) το Δημητρης και το Κωνσταντίνος.

Νατασα ηταν πολύ ανθρωπινη η αποφαση τους ρε... Εσυ ομως δεν χρειαζεται να επηρεαζεσαι τοσο... μηπως είχες κακη ψυχολογία γενικά; :roll:

Το Λεγκοφερ πινω στις επομενες εξετάσεις θα δω αν έχω πρόοδο. Και γιατί οχι το Αθηνα;;; :(:(:( Έτσι έλεγαν την γιαγιάκα μου! :(

Αναστάσα γραφε εσυ και τα υπολοιπα θα τα σχολιασω απο το σπίτι της μανας μου! Παω να φάω και να πάρω και το παιδί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλειώ τέεεεεεεελλλλλειιιιοοοοο... :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Αλλά είναι άλλο όνομα ρε 'συ.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μαλακία δεν είναι;;;; :?:?:?:?:?:?

Κάτια ωραίο είναι...Το Αθηνά δε μου πολυαρέσει... :?:?:? Ούτε βέβαια το Μαργαρίτα... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και γιατί παρακαλω να μη βγάλω τον γιο μου Ορφέα ή Ιάσονα;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w Αφού είναι υπέροχα ονόματα...Αν και μου αρέσει πολύ και το Αλκιβιάδης.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Το βρήκα, θα δώσω το όνομα του αδερφού μου.... :lol::lol::lol::lol::lol: Αγαμέμνονας.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατάσα τι έρευνα μωρή βγήκε για τα αβγά;;;;; :roll::roll::roll::roll: Δεν τα πιστεύω εγώ αυτά.... %-(%-(%-(%-(%-( Τους νεωτερισμούς της επιστήμης..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα λενε τη μαμα μου κ μου αρεσει πολυ!

αν εκανα ποτε γιο,αν δηλαδη εκανα 3 αγορια γιατι μονο τοτε θα εδινα ονομα ασχετο ;) ,το τριτο θα το ελεγα ορεστη!το λατρευω!

ε..αν κανω 3 κ τα 2 τελευταια ειναι κοριτσια..το τριτο θα το πω..ορεστιαδα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια..μαλλον θα εχουμε καταληψη,οποτε ισως απλα με αφησει να μην παω ο διευθυντης! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...