Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

...γιατί στο φινάλε είμαι μαγείρισα, είμαι καθαρίστρια, είμαι δασκάλα, είμαι ψυχαγωγός......ε δεν μπορώ να κάνω και τα άλλα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κατάλαβες? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

και ερωμένη [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif]

το ξέχασες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις καλα....

εχετε κανενα νεο απο την λενα(μαιμουδακι)...εχω να την δω πολυ καιρο....ειναι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τί λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δεν πηγε κανεις στο νοσοκομειο με το παιδι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αυτο,εκτος απο απαραδεκτο,ειναι κ παρανομο!!

εγραψα για τη δασκαλα της εφημεριας,γιατι σε τετοιες καταστασεις,αν ο γονιος επιλεξει να κινηθει νομικα,την ευθυνη την εχει εκεινη!για αυτο κ ολοι φωναζουν να κανουμε τις εφημεριες μας σωστα!

κ τωρα λες οτι δεν πηγε κανεις μαζι με τον μιχαλη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι Γωγω..κανει ςτο πιο απλο...διαβαζεις τα χαρτακια που εχουν μεσα τα εμβολια...

εγω ενα δυο διαβασα..και με ελουσ εκρυος ιδρωτας...

αλλα τα εμβολια τα κανω εχοντας ομως συνειδητση του ΤΙ κανω..

απλα τα κανω με μιση καρδια...

Οκ γαστρεντεριτιδας δενκαναμε..

αλλα καποια για ηπατιτιδες ανμοβλιγιες κλπ τα κανω..

και ακομα και εαν αργισω μερικα..θα τα κανω ΠΡΙΝ ξεκινησει την υποχρεωτικη εκπαιδευση...

ο λογος- για μενα- ειναι πως τα τελευταια χρονια η Ελλαδα εχει δεχτει..και θα συνεχισει να δεχτε ανθρωπους των οποιων το βιοτικο επιπεδο ειναι πολυ χαμιλο- μεταναστες ευαισθητες κοινωνικες ομαδες κλπ...

τα παιδια ειναι παιδια...πες μου εσυ τωρα οτι δεν ειχες κολλησει ΠΟΤΕ το στομα στου στη βριση του σχολειου;;;;

αυτο το φοβαμαι...

Ιλαρα κλπ..δεν τα φοβαμαι..μια φιλη μου ειχε αρρωστησει οταν πηγαιναμε γημνασιο...εμεινα ολη μερα αγκαλιασμενη και κολλιμενη πανω της μπας και κολλισω ΚΑι εγω και γλυτοσω σχολειο..εξετασεις..αλλα μπας και χασω και κανενα κιλο- εκεινη εχασε 10 μεσα σε 2 ευδομαδες..

τζιφος...δεν κολλησα...

καλα για δουλιες..

αμα σας πω τι εχει να κανει ο Ο στο σπιτι...

αχχχ..ποτε δ εθα γινουν μου φαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασες το πίστη καλή σύζυγος και ερωμένη :)

αυτό δεν το ανέφερα γιατί δεν θεωρείται εργασία!!! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Νατασούλα ποιός να πάει στο νοσοκομείο? η δασκάλα? :? α! κατάλαβα, άστο, διάβασα τήν Ιουλία!

και στο σχολείο του Λ. τις προάλλες έπεσε μια συμμαθήτριά του από ένα πράγμα που έχουν για να σκαρφαλώνουν (θα σας βάλω φωτό) και χτύπησε πίσω στο κεφάλι της, πήραν τηλέφωνο την μαμά της και πήγε και την πήρε....δεν ήταν τίποτα σοβαρό....στο προαύλιο - στο διάλειμμα - νομίζω ότι είναι μόνο μία δασκάλα και για τα ολοήμερα είναι 2 έξω!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είναι μόνο οι μετανάστες!

λόγο της οικονομικής εξαθλίωσηςεξαθλι που μας έχουν κάνει είναι παρά πολλοί γονείς και οικογένειες που δεν μπορούν αν εμβολιασουν τα παιδιά τούς γιατι τα εμβολια κοστίζουν .

Πρώτη φορά στην ελλάδα κινητοποιηθκαν οι γιατροί του κόσμου και εμβολιαζουν δωρεάν!!! Και φυσικά έχει πολύ κόσμο που πάει!!

έρχονται αρρώστιες που έχουν εξαφανιστεί ...θα δούμε πολλά πράγματα .....εμείς που ακόμα μπορούμε εμβολιαζουμε και λέμε δόξα τον Θεό που μπορούμε ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα νατασα δεν ειναι θεμα μονο του μαντου...

ειχα φτασει σε σημειο που εκλεγα χτες και πηρα τηλ στο αντιφυματικο να τοκανουμε..αλλα ΟΚ..

επεσε κατι στην αντιληψη του πεθερου μου που δε μου/του αρεσε...

προσωπικα δεν μπορω να πω κατι γιατι αφενος δεν εγινε μπροστα στα ματια μου..αφετερου δεν επεσε στην αντιληψη μου τιποτα το περιεργο το προι που τον πηγα..και δενε χω και το περιθωρια να δω κατι γιατι απεργουν σημερα και αυριο..

Δεν ξερω εγω ειδα νορμαλ μαμαδες και χαρουμενα παιδακια..απλα υπηρξε ενα ςμικρος συνοστησμςο στην εισοδο- ανεβαινουν με ασανσερ.

Κανοκικα τοπ χαρτι του παιδιατρου που γραφει οτι ειναι υγυης πληρος εμβολιασμενος και δεν πασχει απο μεταδωτικο νοσημα επρεπε να τους ειναιυπεραρκετο..ΑΛΛΑ απαιτουσε να υπαρχει χαρτι ειτε απο κετρο υγειας ειτε απο αντιφυματικο κετρο οτι εχει κανει το μαντου τελευταιου εξαμηνου...

δεν τους ενδιεφερε κανενα αλλο εμβολιο..μονο αυτο..πφφ..λυσσαξανε..

Εγω τις δασκαλες τις ειδα χαμογελαστες- μια μονο ειχε λιγο "δυσαρεστη" φωνη και μυριζε τσιγαρο..αλλα ΟΚ...τιποτα το τραγηκο...

παρατηρησα βεβαια οτι οι ασφαλιες στις σκαλες ειναι πολυ γερες..υπερβολικα θα ελεγα...και οτι υπηρχαν πολλα υλικα και γραφικη υλη εκτεθημενα αλλα ΟΚ..σας λεω..εξακολουθω να τονθεωρο εναν αξιολογο παιδικο σταθμο.

Και ρε παιδια..που να προλαβει ο Χριστοφορος να σχηματισει αποψη γι ατον νεο παιδικο...αν πηγενε μερικες μερες..πιστεω θα καταλαβαινα απο τη συμπεριφορα του..

παντως ουτε κατουρηθηκε ουτ ετιποτα χτες..μια χαρα πηγενε και στην τουαλετα..εφαγε ικανοποιητικα- φακες ειχε τις λατρευει-..δεν ξερω..

πιστευω πως θα προσαρμοζωταν μια χαρα...

Παντως ρε συ..και εμενα μου κανει εντιπωση που δεν πηγε κανενας...εχουν μια σχετικη ευθυνη νομιζω απεναντη στα παιδια οσο βρισκονται στο σχολειο...ηοχι;;;...δενξερω..πες ρε Ιουλια και εσυ που ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :D:D:D:D

Τι μου κανετε καλεεεεεε;;;;Σας κουτσοδιαβαζω οσο μπορω αλλα οποτε πηγαινα να γραψω παντα γινοτανε κατι και δεν προλαβαινα...

Νατασουλα μου περαστικα στον Μιχαλη...Αν πηγαινε καποια δασκαλα μαζι του θα εμενε η ταξη της χωρις εκπαιδευτικο και θα επρεπε τα παιδακια ειτε να κανουν κενο (απαγορευτικο στο δημοτικο ) ή να πανε σπιτια τους νωριτερα χωρις συνοδο..Ο Δ/ντης θα επρεπε να παει αλλα μπορει να ειχε πολυ δουλεια ... :?:?

Η Ελενα παντως καλυτερα παει ε;;;

Χρυσα μου τα παμε και χθες...Εδω στην Αθηνα το ζητανε απο την αρχη..αν δεν το εχεις κανει δεν δεχονται ουτε καν την αιτηση..Εγω παντως το εκανα γιατι δεν το θεωρω ακριβως εμβολιο απλα test αντιδρασης στη φυματιωση... :?:?:?

Γενικα τα εμβολια τα εχω κανει ολα..ακομα και τα αντιγριπικα :roll::roll::roll:

Γωγω ..σουργελο...τρελαρα... :lol::lol::lol::lol: Σε δυσκολες στιγμες εσενα σκεφτομαι και γελαω... :x:x:x:x Εγω ψηφιζω σοφιτα παντως και τα κοριτσια απο κατω!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με τη δουλεια ολα καλα;;Νονο βρηκατε;;;

Αφρο... :twisted::twisted: Ουτε ενα τηλ μωρη δεν πηρες να δεις αν ζω ....Αλλα ξεχασα..τωρα εγινες πρωινος τυπος... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρουλα μου ολα αυτα με το φραχτη για ποιο λογο πρεπει να γινουν καλε;;;

Φιλακια στα παιδακια σου!!!! :x:x:x

Λενακι μου τι ταλαιπωρια και αυτο με την ουρολοιμωξη... :?:?:? Τωρα τουλ. εισαι καλα;;;;

Ζωιτσα πας για 2ο μωρακι ε;;;Με το καλο!!!! :D:D:D

Ιουλια που εισαι ρε ψυχη;;τι κανει ο κουκλος σου;;;;

Κοριτσια τα δικα μου νεα δεν ειναι και πολλα...τα παιδια πανε παιδικο..Ο μικρουλης τα παει μια χαρα.Ειναι πληρως συνεργασιμος και ας μην μιλαει ακομη...Ο Νικολας ειναι και αυτος μια χαρα..Για την ομιλια του μας εχουν πει αν δεν πει τα γραμματα ολα να τον παμε σε λογοπεδικο μετα τα 4.

Εργασιακα ειμαι για γελια..ακομη δεν κανω μαθημα....θα περασει το 1ο τριμηνο και εγω θα ψαχνω σχολειο..και να σκεφτειτε οτι προχθες πηραν αναπληρωτες πληροφορικους... :shock::shock::shock:

Σαλλονικιες..το ξερετε αυτο το μαγαζακι;;; http://www.sweettrends.eu/

εχει πολυ ωραια πραγματακια....

Ρε συμπεθερα σηκωσε βρε κανα τηλεφωνο!!!!Τι κανετε;;;

Και το Μητσακι χαθηκε..Μαλλον θα πηζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τί λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δεν πηγε κανεις στο νοσοκομειο με το παιδι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αυτο,εκτος απο απαραδεκτο,ειναι κ παρανομο!!

εγραψα για τη δασκαλα της εφημεριας,γιατι σε τετοιες καταστασεις,αν ο γονιος επιλεξει να κινηθει νομικα,την ευθυνη την εχει εκεινη!για αυτο κ ολοι φωναζουν να κανουμε τις εφημεριες μας σωστα!

κ τωρα λες οτι δεν πηγε κανεις μαζι με τον μιχαλη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ιουλια μου ο Δ/ντης θα επρεπε να παει..Οι δασκαλες που θα τα αφηνανε τα παιδακια ρε συ..Ειναι στο δημοτικο..ουτε στο σπιτι τους μπορουν να γυρισουν ουτε να κανου κενο στη αυλη.

Ρε συ στην εφημερια εισαι σε ολο το προαυλιο..Απλως κανεις το σταυρο σου να μη παει κατι αναποδα... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,εννοειται οτι ειναι αδυνατον να προλαβεις πολλα..αλλα ΑΝ καποιος γονιος το τρεβηξει,νομικα ο καθηγητης-δασκαλος της εφημεριας δεν ειναι καλυμμενος νομικα..

ενταξει,η δασκαλα να μην παει..αλλα ο διευθυντης εστω;;;;;;;τί σκ@τα δουλεια ειχε που δεν μπορουσε να περιμενει;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

τελεια με τα αγορια σου στον παιδικο!

οταν λες οτι ο νικολας δε λεει ολα τα γραμματα καθαρα,κ μεχρι τα 4 πρεπει,εννοεις κ το ρ;γιατι αυτο νομιζα οτι ειναι κατακτηση που πρεπει να εχει ολοκληρωθει αργοτερα,ως τα 5 νομιζω :roll:

ο γιωργος μια χαρα!κανενα προβλημα,καμια ιωση ως τωρα!φτου φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα φυσικά και έχω διαβάσει τα χαρτιά που έχουν μέσα τα εμβόλια..τις ανεπυθύμητες παρενέργειες...Αλλά κάτσε ρε φίλε...Και τα φάρμακα έχουν ένα σωρό παρενέργειες...Αυτά δηλαδή πώς τα παίρνουμε επειδή μας λέει ο γιατρός και τα εμβόλια όχι;;;;;;

Και συμφωνώ μαζί σου ότι λόγω μεταναστών κλπ θα έχουμε φοβερό πρόβλημα με μεταδιδόμενες ασθένειες... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αφρο δεν ξέρω πλέον τι γίνεται, αλλά από συζητήσεις που έκανα μέχρι πέρυσι με γονείς, ΟΛΑ τα εμβόλια γράφονταν και δεν πλήρωνες μια....Και νομίζω ότι τα εμβόλια γίνονται και στα κέντρα μάνας και παιδιού....Δεν υπάρχει δικαιολογία σε αυτό.... :?:?:?:?:?:?

Παναγιωτάκι μπράβο μωρέ στο ζουζουνάκι σου που τα πάει τόοοοσο καλά στο σχολείο...Τον μικρούλη... :x:x:x:x:x:x:x:x Ποια γράμματα δεν λέει ο Νικόλας;;; :roll::roll::roll: Εγώ πρόσφατα παρατήρησα ότι η Ιωάννα ενώ λέει όλα τα γράμματα, τη λέξη βλέπω, τη λέει "δλεπω"... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Ενώ το λέει το β...Και όταν τη διορθώνω, το διορθώνει, αλλά εξακολουθεί να το λέει "δλεπω".... :roll::roll::roll::roll:

Νατασακι μου ο Μιχάλης δεν το ξέρει το παιδί που τον έσπρωξε και χτύπησε;;;; :roll::roll: Αντε να πάνε όλα καλά σήμερα με την Έλενα... :D:D:D

Αφρο εννοώ μωρή γιατί δεν άφησες το καρότσι μέσα στο σπίτι και το έβγαλες στο μπαλκόνι..... :roll::roll::roll::roll:

Αρτζι νομιζα ότι είχατε όλα τα υλικά και απλώς έπρεπε να γίνει η δουλειά.... :lol::lol::lol::lol::lol: Και ναι έχεις δίκιο....Δεν γίνεται ΟΛΑ να τα κάνεις εσύ... :roll::roll::roll:

Τζούλια μπράβο για τον παιδικό του Γιώργη....Εγώ δεν ξέρω αν στον δικό μας θα πηγαίνει παιδίατρος... :roll::roll::roll: Αλλά μεχρι στιγμής φτου φτου το Ιωαννάκι μου είναι μια χαρούλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου Ιουλια μου για τις ιωσεις....Μακρυα μας...(ετσι γραφεται ;;; )

Ρε συ ο Νικολας δε λεει το Γ και το Κ και Ρ... :shock::shock::shock:

Ακομη λεει τουτουβαγια (κουκουβαγια) και Βωβω (Γιωργο)... :o:o:o.Μα να μιλαει τελεια συντακτικα με παρα πολλες λεξεις και να μη μπορει να πει "κακα" κια να λεει "ετανα τατα" ;;; :lol::lol:

Ο Δ/ντης θα επρεπε να παει..αλλα συνηθως ξερεις σε ποση χαρτουρα ειναι μπλεγμενοι.. :twisted::twisted::twisted: στην κοσμαρα τους κοινως...Ολο μετρανε τα λεφτα της σχολικης επιτροπης να δουν αν εχουν για πετρελαιο και χαρτι φωτοτυπικου...Φετος πολυ χαλια ειναι τα πραγματα.

Ρε συ τι αιτηματα εχει η καταληψη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα.. :x:x:x

Καλα χθες τι γελιο εριξα ρε που ελεγες τις διατροφικες συνηθειες των παιδιων σου;;; :lol::lol::lol:

η Νατασα πρεπει να το παθε το εγκεφαλικο... :lol::lol::lol: (Συμπεθερααααα :x:x:x )

Η κοιλιτσα σου φαινεται;;;;

Κοριτσαρες μου παω να μαζεψω τον μικρουλη μου..Αυτος ερχεται πρωτος.Τον Νικολα τον αφηνουμε και κοιμαται εκει και τον παιρνουμε στις 3μιση.

Αν κανονισετε κατι μη με ξεχασετε.. :oops::oops::oops: Θελω πολυ να σας δω...

Νατασουλα μου ελπιζω να μην "ακουστηκα" πολυ σα δημοσιος υπαλληλος... :oops::oops::oops: Δυστυχως στα σχολεια η αποσταση αναμεσα στο "σωστο" και στο " Υλοποιήσιμο" ειναι τεραστια εως χαωδης..Δυστυχως... :(:( Πραγματικα το εννοω αυτο με το "πριν την εφημερια κανω το σταυρο μου" αφου θα πρεπει να προσεχω πανω απο 200 παιδια σε ενα τεραστιο προαυλιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου οσοι συνειδητα δεν κανουν εμβολια και οχι επειδη ειναι το νεο τρεντ..δεν δινουν ουτε φαρμακα χωρις λογω και αιτια στα παιδια τους.

Αυτος ο συναδελφος δηλαδη που εχεισ τραφει στηνομοιοπαθητικη.. παλαιοτερα δεν επαιρνε ουτε ντεπον..

εινια να το κανεις τροπο ζωης σου στην τελικη...

να αποφασισεις με φυσικεςμεθωδους να θεραπευσεις καποιες ηπιες ασθενιες..η νακαταφυγεις στην συμβατικη φαρμακευτικη..

εγω πχ προσπαθω οσο μπορω να μη επιβαρινω τον ργανισμο τους με φαρμακα..αλλα ακολουθω την συμβατικη ιατρικη σε συνδιασμο με φυσικες μεθωδους..

Παναγιωτα εγω πιστευω οτι ειναι αδικαιολογιτος...

υπαρχει και γραμματεας...τεσπα..

Ρε συ τι δε λεει καλα..σηγα καλε..

εγω να πω την αμαρτια μου δενπροσεχω τι λεει και τι δε λεει σωστα :oops::oops:

Ααα..Μαρι Γωγω..θα σε χαστουκισω ρεεεεεε...για τα φαγητα..

ΟΚ ειπαμε..να εισαι χαλαρη και να μην ιστεριαζεις..αλλα εσυ πουλακι μου το εχεις παραχεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες! :D

Τι μου κάνετε; Εγω ακούω απο το πρωί Κιάμο! :mrgreen: Νομίζω έχω χαζέψει, δεν ξέρω τι με έπιασε...

Μου μυρίζει απο χθες τσουρέκι... περίεργο γιατί γενικώς στην εγκυμοσύνη δεν έχω ζηλέψει τπτ! :roll:

Ωραία τα δωμάτια που βάζετε, αλλα ρε κορίτσια δεν είναι για τα δικά μας σπίτια, όσα απο τα δικά μας έχω δει τουλάχιστον! :P Για να δείξουν όπως στις φωτος θέλουν άπλα, αέρα, χώρο! :D

Νατασσούλα τον Αύγουστο και τον Σεπτέμβρη έπαιρνα σιδηρο όποτο το θυμόμουν... :oops: έχω όμως να πω οτι στην Χ δεν έπαιρνα τπτ. Ούτε σίδηρο, ούτε ασβέστιο, ούτε φυλικο οξυ, ούτε τπτ και τέτοιες τιμές δεν είχα. :?:?:?

Ο Μιχάλης δεν ξέρει ποιο σκ@τοπαιδο τον έσπρωξε;;; :twisted::twisted::twisted:

Παναγιώτα ούτε η Χ λέει όλα τα γραμματα και έχει περάσει τα 4! Η μάλλον τα λέει, αλλα σε μερικές λέξεις δεν τα λέει, δλδ λέει πχ αντι για δωμάτιο-βωματιο, αντί για γοβάκι-βοβάκι, αλλά έχει τόση πλάκα! :D:oops::oops: Δεν ανησυχώ πάντως... :roll:

Εχει μιση ώρα που χτυπάει ένας συναγερμός και μας έχει πάρει τα αυτιά!! Αι σηχτηρ πια με τον κάθε μ@λακα!!!!! Και δεν τον κλεινει να ησυχάσουμε!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δε θα πάρω θέση για τα εμβόλια, γιατί πραγματικά δεν ξέρω τίποτα και έχω καταντραπεί... :oops::oops::oops:

Σήμερα έχει μπαλετο η μικρή και μετά πρέπει να πάω και στον γιατρό μουνα γραψω κάτι εξετάσεις και τις ηπαρίνες μου... το πόσο βαριέμαι δε λέγεται!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης για το φαγητό που λέτε και γω έχω σταματήσει να ασχολούμαι πια!

Στον παιδικό πάει η κάθε χαζοχαρούμενη μανα όποτε γουστάρει, ό,τι γουστάρει, μπισκοτάκια, κέεικ, πιτσάκια, τυροπιτάκια και ο,τι άλλη μ@λακια θέλετε. Η μάνα μου ο έχει καθιερώσει και καθε μερα που γυρνανε απο τον παιδικό θα της πάρει ή χυμό, ή παγωτίνι ή κοκάκι ή τυροπιτάκι κλπ Το αποτέλεσμα; Το παιδί μου έχει γίνει πρεζάκι! Ζητάει όλο κάτι γλυκό να φάει, εγω υστεριάζω και γίνεται της τρελής απο τις φωνές μου η Χ κλαίει και περνάμε τέλεια! :twisted:

Προσπαθώ τουλάχιστον οταν είμαστε μαζί να τρώει πιο... προσεκτικά. Όσο το καταφέρνω... :roll:

Αργρούλα ούτε καιγω θα τα έκανα μόνη μου όλα αυτά, ΑΛΛΑ θα γκρίνιαζα πάρα πολύ, σε σημειο να θες μνα με πεταξεις απο το παραθυρο, μέχρι να γίνουν οι δουλειές μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν διάβασα αλλα, Γωγω στους ανεργους που δεν έχουν ταμείο δεν γράφονται πουθενά και τα πληρώνουν όπως ξέρω και στον είπι πισβπληρωνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα σιγά ρε....Γιατί τί είναι το τραβηγμένο που τους δίνω;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Οκ, η κρέμα ρυζάλευρο (Ιουλία :lol::lol::lol::lol: ) δεν είναι και ό,τι καλύτερο για την ηλικία της, αλλά να έχει μια εναλλακτική ρε.... :roll::roll::roll: Κάθε μέρα γιαούρτι, γιαουρτι, θα το σιχαθεί.... :roll::roll::roll: Και ούτως ή άλλως αφού τρώει όοοοολη μέρα η μικρή τι να κάνω;;;Πόσες εναλλακτικές να βρω;;; :|:|:|:| Το γιαούρτι ή την κρέμα την δίνω όταν ξυπνάει από το μεσημεριανό της ύπνο... 8-)8-) Μετά θα φάει και φρούτα και φαγητό..... :roll::roll::roll::roll: Εσύ δηλαδή του Ζαν τι του δίνεις το απόγευμα;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα μουυυυυ στην μεγάλη προσέχω...Δε δίνω πολύ σαβούρα... :?:?:? Μόνο κανα μπισκοτάκι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σισσόνιον Κιάμο;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μου αρέσει...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Η Ιωάννα ζητάει τη φίλη της τη Χαριλίνα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στον Ροσόλυμο πας ακόμα;;;;; :?:?:?:?:?

Α, κορίτσια ο Γιώργος μου το Σισσόνι το λέει "τούμπανο".... :lol::lol::lol::lol: Μωρή έτσι και μου φας τον άντρα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια μέρα μου λέει "ρε μωρό δεν σε έχω ρωτήσει...Η φίλη σου το τούμπανο γέννησε;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Του λέω "ποια καλέ;;;" Μου λέει "η Σίσσυ...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ!!

Το πλυντήριο πιάτων μου πέθανε! Είναι ζιμενς. Πήραμε την εταιρεία και μας είπαν για να έρθει τεχνικός θέλει 40 € επίσκεψη και απο κει και πέρα ο,τι χρειαστεί το πλυντήριο! Τους είπα να πάνε να ... θούνε!

Και αναρωτιέμαι τώρα έχετε καμια αναλογη εμπειρία; Τι τεχνικός φτιάχνει πλυντηρια πιάτων;;; Μπορω να βρω κάποιον εκτός ζίμενς;;; Άντε γιατι το εχουν παραξηλώσει.

Ασε που τα βλέπω και εξοργίζομαι!!! :twisted::twisted::twisted: Έπρεπε να είχα πάρει μια μη γερμανική μάρκα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Γωγω όχι σταμάτησα τον προηγουμενο μηνα να πηγαίνω! :D

Και τι να τον κάνω μωρή τον Γιωργο;;; Ωραία πες οτι στον κλέβω, καθότι τούμπανο :D:lol::lol::lol: , σε τρεις εβδομάδες θα έχουμε σκοτωθεί!

Κάνω εγω με άντρες πιο ισχυρογνώμονες απο μένα;;; :mrgreen::lol::lol::lol::lol: Πως είναι δυνατόν να έχει δίκιο, αφού ΕΓΩ έχω ΠΑΝΤΑ δίκιο! :mrgreen::mrgreen::geek::lol::lol::lol:

Ασε που σε συμπαθώ κιόλας! :x

Και τώρα που το σκέφτομαι... γιατί μωρή να σου φάω τον άντρα;;;;; :twisted::twisted::twisted: Με έχεις για αντροχωρίστρα;;; Άι σηχτηρ με σύγχισες μεσημεριάτικα!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκουγα την προηγούμενη ευδομαδα στο ράδιο μια εκπρόσωπος των γιατρών του κόσμου μιλούσε για το πόσος κόσμος δεν μπορεί να κανει πια εμβολια στα παιδιά του και μου πιαστικε η ψυχή .....που καταντισαμε οι γιατροι του κόσμου να εμβολιαζουν στην ελλάδα!!!!

Γελάω με Σισσιω και Γωγω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου είναι τόσο παρλαπίπας ο άντρας μου που και να μην τον θες, σε κάνει να τον ερωτευτείς.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και μέχρι πριν τον γνωρίσω ήμουν κι εγώ ισχυρογνώμων και ξεροκέφαλη....Πλέον σηκώνω τα χέρια ψηλά... :-??:-??:-??:-??:-??:-?? Δεν βγάζω άκρη μαζί του... :geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Αντροχωρίστα δεν είσαι, αλλά ο πεθερούλης μου δεν είναι ένας καλός λόγος για να θες να ζήσεις μαζί με τον Γ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που πλέον δε σε συμφέρει...Ξέρεις τι διατροφή θα πρεπει να μου πληρώνει για 3 παιδιά;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τίποτα δε θα μένει για εσάς... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, νομίζω για πλυντήριο πιάτων πρέπει να παρεις υδραυλικό... :roll::roll::roll::roll::roll: Νομίζω... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο σχολείο του Λ. έχουν αυτό και όλα τα παιδιά σκαρφαλώνουν εκεί!!! ..... το τι γίνεται χαμός, το ένα σπρώχνει το άλλο και η συμμαθήτρια του Λ. από εκεί έπεσε......κάτω έχει πριονίδι (έτσι δεν λέγονται τα μικρά μικρά ξυλαράκια?) :?

Σισσιώ αυτά τα δωμάτια θέλουν χώρο είναι αλήθεια, απλά μπορείς να πάρεις κάποιες ιδέες και για τ αμικρότερα!! ;)

Παναγιώτα φιλάκια πολλά στα ομορφούλια σου :x:x:x ....άντε και σε σένα :x:lol::lol::lol:

με το "τούμπανο" τι εννοεί? :? δεν κατάλαβα :mrgreen: είναι καλό? :mrgreen:

α! Σισσιώ η ζίμενες της Ελλάδας δεν έχει καμμία σχέση με την εδώ ζίμενς βρε.....κατασκευάζεται στην Ελλάδα, απλά έχει δοθεί άδεια κατασκευής....πίτσος και ζίμενς είναι το ίδιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...