Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

Καλησπέρα!!

Επιζήσαμε τελικά!!! :lol::lol::lol:

Είμαι στην δουλειά, βαριέμαι αφάνταστα και περιμένω πως και πως να φύγω - τουλάχιστον σήμερα ήταν μια ήρεμη ημέρα ευτυχώς γιατί έχω και πονοκέφαλο από το πρωί. Έχω και τον βήχα μου και βλέπω στις γιορτές να είμαι χάλια. :?:?:?

Σήμερα έφυγαν και οι γονείς μου και μου κρατάει τον γιο μια θεία μου - τα πάνε καλά ευτυχώς, τον είχε κρατήσει και ένα μήνα το καλοκαίρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα φιλες μου πως μου ειστε??εμεις μια χαρα εδω ετοιμαζομαστε για τα χριστουγεννα!!τα κεφια πετανεεεεε!!!ο καιρος μας τα χαλει λιγακι αλλα δεν πειραζει!!σημερα το προγραμμα εχει ψωνια και βολτες με την ανηψια μου την λατρεια μου!!σας φιλω ολες και αντε μπειτε να τα πουμε!!!φιλακιααααααααα καλο πρωινο Σαββατου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά!!! Καλά Χριστούγεννα αν και κοντεύει να τελειώσει η μέρα αλλά ακολουθεί η νύχτα για όσες αντέχουν!! Εμείς περάσαμε πολύ ήρεμες γιορτές. Σήμερα είχε έρθει η πεθερά μου και ο κουνιάδος και τους έκανα το τραπέζι και χθες είχαν έρθει οι κουμπάροι μου και τους έκανα και σε αυτούς το τραπέζι για την γιορτή μου..κούραση πολύ αλλά από το απόγευμα κάθομαι και ξεκουράζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Εμεις εχθες το βραδυ επιστρεψαμε απο Θεσσαλονικη και απο οτι βλεπω δεν ελειπα μονο εγω απο την παρεα!!!

Καταρχην Χρονια πολλα στην Χριστινα μας και στην Ευγενια μας!!! Να ειστε γερες κοριτσια και με το καλο να αγκαλιασετε το μωρακι σας!

Εμεις φυγαμε Σαββατο πρωι (την ημερα της γιορτουλας μου!!! :D:D:D Θελω και εγω ενα χρονια πολλα βρε κοριτσια!!! :D:D:D ) και πηγαμε στους γονεις μου στη Θεσσαλονικη! Περασαμε υπεροχα! Μαζευτηκαμε κλασικα ολη η οικογενεια (τα αδερφια μου και οι νυφες μου) και ηταν υπεροχα! Αλλα τελειωσε και αυτο! Τωρα ξανα Τρικαλα!!! Το καλο ειναι οτι σημερα θα δω το μωρακι μου! Εχουμε αυχενικη στις 5 το απογευμα! Θα μπω το βραδυ να σας πω τα νεα!

Για την ωρα σας χαιρετω για να κανω καμια δουλιτσα!! Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκωτουλες μου!!καταρχην χρνια πολλα στην αναστασια την παραπονιααρα!χιχι καταδευτερον πως περασατε τα χριστουγεννα??εμεισ οικογενειακα!!μπορω να πω οτι παρολο που ελεγα οτι δνε θα κανω τιποτα τελικα μου εφυγε ο κ...ς!!!χαχαχα χαλαλι!!χθρες ο μπεμπακος μου εκανε μεγαλες τουμπες!!για πρωτη φορα με ξυπνησε καλε!!εκανε εναν κυματισμο!!!χαχαχαχαχα τελειο!!σα να εχω ενα μικρο φιδακι!!!χαχαχαχ που χαθηκατε καλε ολες??ειναι γιορτουλεσ και αφιερωνομαστε μωρε ολοι στις οικογενειες..αντε αναστασια μου περιμενουμε νεα απο την αυχενικη ε!!!φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχρετε το παληκαρι μου!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Σε λιγους μηνες θα κραταω ενα ομορφο παληκαρακι στην αγκαλια μου!!! Η αυχενικη πηγε παρα πολυ καλα! Απο οτι μου ειπε ο γιατρος μου ειναι τελειος ο μικρος! Αυριο το μεσημερι θα εχω και τα αποτελεσματα της μετρησης και θα χαλαρωσω τελειως! Ειναι μςγαλυτερος κατα μια εβδομαδα!!! Καλε 7 ολοκληρα εκατιστα εχει φτασει!!! Πωπω παληκαρι που ετοιμαζω!!!! :lol::lol::lol:

Χριστινακι ευχαριστω για τις ευχες αλλα επειδη δεν ειναι πολυ γνωστη η γιορτη μου (ολοι λενε το Πασχα) παντα με πιανει ενα παραπονακι και εμενα το καημενο!!! :roll::roll::roll:

Οι υπολοιπες που ειστε καλε???

Φιλακια σε ολη την παρεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Αναστασία!! Πολύχρονη, ευτυχισμένη και με το καλό να δεχτείς τον κούκλο σου!! Αγοράκι τελικά!! Σούπερ. Ένα και ένα και εσύ...

Εγώ είμαι καλά επιτέλους - σαν να έχει περάσει ο βήχας και ευελπιστώ μέχρι την Κυριακή να έχω συνέλθει εντελώς. Την μπέμπα θα πάμε να την δούμε ξανά την επόμενη εβδομάδα - μου έχει λείψει και αυτή την φορά θα πω στον γιατρό μου να την χαζέψουμε λίγο παραπάνω.. ο μικρός είναι καλά. Χθες πήγαμε παιδιατρο για εμβόλιο και έφτασε αισίως τους 95 πόντους και 13.100 βάρος..Ετοιμάζονται και τα τελευταία δόντια να σκάσουν και θα φάμε καλά!! Αν και γενικά είναι ήρεμος...

Εγώ έχω θέμα με το στομάχι μου...με έπιασε χθες το βράδυ και σήμερα το πρωι πάλι... σφίξιμο τρελό και πόνος. Το παθαίνω σπάνια μεν αλλά μου συμβαίνει και δεν το έχω κοιτάξει..συνήθως ρεύομαι έντονα και μου περνάει .... :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen: . Καλά είναι να μην είναι κανείς κοντά μου γιατί κάνω σαν φορτηγατζής!! :?:?:?

post-15592-13873939931013_thumb.jpg

post-15592-13873939932051_thumb.jpg

post-15592-13873939933053_thumb.jpg

post-15592-13873939934033_thumb.jpg

post-15592-1387394043901_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !να ερθω και εγω στην παρεα σας ????? αν και ειμαι λιγο πιο μετα εγω!μολις εχθες εμαθα για τη δευτερη εγκυμοσυνη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλωσηρθες στην παρεα μας stk. Εγω ειμαι η Αναστασια ειμαι απο την Θεσσαλονικη αλλα μενω Τρικαλα.Εχω μια κορουλα την Μαρια μου και περιμενω τον κουκλο μου!!! Εχθες μαθαμε οτι εχουμε αγορακι και πλεω σε πελαγη ευτυχιας!!!!!! Εσενα πως σε λενε? Να σου ζησει το αστερακι σου και με το καλο να ερθει και το αδερφακι του!!!

Ευγενια μου ειμαι πολυ χαρουμενη για το παληκαρι που ερχετε!!! Θα εχω και απο τα δυο τωρα!!!! Επιτελους συνηλθες βρε!!! Αντε πιες μια σοδιτσα και ριξε ενα ρεψιματακι ...εμεις δεν ακουμε!!! :lol::lol::lol: Καλε 95 ποντους ειναι το αστερι σου!!!Ψιλο το παληακαρακι μας!!

Εμεις σημερα δυστυχως πηγαμε στον παιδιατρο γιατι η Μαρια μου εκανε εμετο το βραδυ και το πρωι και ο παιδιατρος διαιγνωσε γαστρεντεριτιδα!!! :o:o:o Με εχει πιασει τρελο αγχος μην κολλησω,.....Εχει ακομα και το βηχα...τελικα πηραμε και εισπνοες αντε να δουμε ποτε θα συνελθει!!! Παω να κανω λιγο νανι γιατι δεν κοιμηθηκα καλα το βραδυ!

Φιλακια πολλα στις ομορφες κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες μου (δυστηχως ακοαμ εχω ενα μικρο θεματακι με το νετ και δεν μπορω να πολυμπαινω!!)μπηκα στα πεταχτα να σας ευχηθω με το καλο ο καινουργιος χρονος να μας γεμισει με χαρες μονο!!!υγεια να εοχυμε ολοι πανω απολα!!

αναστασια μου τεελια με την αυχενικη σας και εμ το καλο το αντρακι σου!!μαλλον σαυτην την παρεουλα θα γεμισουμε γαμπρους!!για αν δυμε!!προστοπαρον μονο η εωγενιτσα μας ετοιμαζει νυφουλα!!χαχαχαχαχα για να δουμε και οι υπολοιπες!!!καλα να ειναι πανω απολα παναγιτσα μου ολα τα νινακια!!!

καλωςηρθες στκ στην παρεουλα μας!!για συστησου καλε να γνωριστουμε καλυτερα!! εγω ειμαι η χριστινα και αν μπεισ στην 1 σελοιδα θα με μαθεις λιγο καλυτερα(για να μην τα καναγραφω και κουραζοντε και οι υπολοιπες γαστρουλες μας!!)σασ φιλω πολυ οοοολες και τις κοιλουμπες και με το καλο!!!τα λεμε απο νεο ετος τωρα!!!φιλακιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκουλες!!! Τι κανετε? Μεγαλωνεται???

Εγω σημερα εχω τραπεζι στο σπιτι μου! Τωρα πινω το καφεδακι και ειπα να μπω να σας ευχυθω πριν ορμισω στην κουζινα! Θα ερθουν και οι γονεις μου απο Θεσσαλονικη και το βραδυ περιμενω και τους κουμπαρους μου (τους νονους της μικρης μου) και βεβαια και τον Αγιο Βασιλη!!!!! ;););)

Ευχομαι σε ολες μας να εχουμε γερα παιδακια στην αγκαλιτσα μας και σε καθε μια ξεχωριστα ο καινουριος χρονος να φερει οτι επιθυμει η καρδουλα της!!! Πολλα φιλακια και παντα να χαμογελατε ...εγω αυτο κανω και βοηθαει!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια καλή χρονιά, γεμάτη ευτυχία, αγάπη και φυσικά τον ερχομό των μωρών μας!! Τώρα αρχίζω και συνειδητοποιώ ότι θα έχω σε λίγους μήνες ένα τοσοδούλι μωράκι στην αγκαλιά μου...τώρα αρχίζω βέβαια και να καταλαβαίνω ότι είμαι έγκυος :lol::lol::lol::lol: Πονάει η μέση μου...

Εμείς το βράδυ θα πάμε στην κουμπάρα μου - την είχα παντρέψει αν και έχει χωρίσει αλλά για εμένα παραμένει κουμπάρα μου...είμαστε 3 παιδικές φίλες που έχουμε κάνει αλληλοκουμπαριές και είμαστε μαζί πάνω από 20 χρόνια..

Μόλις πήρα και τον γιατρό μου και θα πάμε να δούμε την μπέμπα την Τετάρτη!!!! Γιούπι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stk, καλώς ήρθες!! Δεν νομίζω ότι έχουμε θέμα που θα γεννήσεις αργότερα. Τους ίδιους προβληματισμούς και τις ίδιες αγωνίες έχουμε όλες!! Με το καλό να δεχτείς και εσύ το δεύτερο μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;καλη χρονια με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας,εκανα αυχενικη 2 ιανουαριου ολα καλα αλλα φυλο γιοκ πηγε κ εβαλε τον ομφαλιο λωρο αναμεσα απο τα ποδια κ τυλιχτυκε σε ενα ποδαρακι κ δεν φαινοταν τιποτα μεχρι κ κολπικο καναμε μπας κ το δουμε αλλα τιποτα η αληθεια ειναι οτι με ταλαιπωρησε πολυ η γιατρος ειχα μετα ολη μερα ψιλοπονακια ντε κ καλα να το δουμε αφου ειναι γερο τι αλλο να θελουμε..ευακι ψυχη μου που εισαι τι κανεις περιμενω νεα σου..στασα ειδα παλικαρι περιμενεις τι χαρα εγω ενα μηνα υπομονη..εχω ενα κοριτσακι οποτε θα θελα κ εγω ενα παλικαρι θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα να έχουμε!! Που είσαστε όλες? Εγώ ακόμα εδώ, ο βήχας αντί να περνάει χειροτερεύει και ελπίζω να μην έχω άλλα ντράβαλα με αυτό το θέμα. Σήμερα ξεκίνησε και η καταρροή οπότε πάμε από το κακό στο χειρότερο. Ίσως να πρέπει να κάτσω σπίτι μου για να συνέλθω αλλά δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια δυστυχώς..Σήμερα θα πάω να κάνω κολπική καλλιέργεια στο ΙΑΣΩ και ίσως (ελπίζω) να ξαναδώ την μπέμπα μου και ας την είχα δει και την Πέμπτη...τώρα ακολουθεί η Β' επιπέδου σε 5 εβδομάδες περίπου και λίγες ημέρες και μετά βουρ για ετοιμασίες. Περνάει απίστευτα γρήγορα ο καιρός και δεν θα προλάβω να καταλάβω εγκυμοσύνη. Την μικρή δεν ξέρω πραγματικά αν την έχω νιώσει..εγώ αν δεν φάω κλωτσιά δεν πολυκαταλαβαίνω και πολλά.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

με το καλο τα μωρακια μας

παντα με υγεια ολες οι οικογενειες

δεν μπαινω μωρε - μιλα και στι; οκτωβριανες και δεν τα προλαβαινω ολα

μπιζνεσ γουμαν :lol::lol::lol:

καλως ηρθατε οι νεες κοριτσαρες

θα σας μαθω που θα παει -μπορει αργοπορημενα αλλα που θα παει

εγω ολα καλα δοξα το θεο

κλωτσιδι φουλ εδω και καιρο και μια χαρα φτο φτου ολα

φυλο εμεις μαλλον αγορι αλλα οχι και πολυ σιγουρακι -την τεταρτη παμε για β - οποτε θα μαθομε λογικα στα σιγουρα

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες πειτε κατι για τις αναγουλες μηπως ξερετε τιποτα ωστε να περνανε εχω παντα απογευματινες με ταση προς εμετο δεν μπορω να χωνεψω το μεσημεριανο με ποναει η κοιλια μου κ 4 ωρες μετα. κ το πρωι μετα το πρωινο γενικα εχω θεμα με το φαγητο τρωω κ ποναω..α και εχω πολυ ατονια δεν εχω κουραγιο ουτε φαγητο να κανω θελω να ειμαι συνεχεια ξαπλωμενη μηπως φταιει που πινω μονο ενα ντεκαφε'ινε το πρωι κ δεν μπορω να ξυπνησω;εσεις ποσους καφεδες πινετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Την είδα τελικά πάλι την μπέμπα και μεγαλώνει μια χαρά. Μέσα σε 3 ημέρες είχε πάρει 25 γραμμάρια!! Β' επιπέδου έκλεισα για 19/2...

Μαρία - Ευα δεν έχω εμπειρά από αναγούλες σε καμία μου εγκυμοσύνη αλλά από όσο ξέρω πρέπει να τρως ελαφρά γεύματα, μικρά και συχνά. Φαγητά που δεν ενοχλούν είναι μακαρόνια με τυρι, ρυζάκι και γενικά στεγνά φαγητά. Καφέδες, τσιγάρο και αλκοολ κόπηκαν μαχαίρι με το που έμαθα για την εγκυμοσυνη. Πολυ σπανια θα πιω ενα κρασάκι και αλλο τόσο σπάνια εναν ντεικαφεινε σε εξόδους μας. Η ατονία είναι φυσιολογικότατη - είναι το κλασικό σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Εγώ στο πρώτο σχεδόν δίμηνο κοιμόμουν μερικές φορές και πριν τον γιο μου - 9.30 -10.00 ήμουν για ύπνο. Θα κάνεις υπομονή. Το πρώτο τρίμηνο είναι αρκετά ζόρικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια με αγχωνεται τι κανετε που ειστε και χαθηκατε ολες αντε να λεμε για τις κοιλουμπες μας να βλεπω κινηση παρακαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαστε!! Απλά είμαστε και σε άλλη ομάδα και τα λέμε και από εκεί...

Εμείς είμαστε καλά - το Σάββατο ένιωσα πρώτη φορά την κόρη μου και ήταν μαγικό. Τώρα περιμένω να περάσουν οι εβδομάδες και να νιώσω κλωτσιά γιατί να ξαναβρώ ευκαιρία ξεκούρασης και ηρεμίας για να την ξανακαταλάβω δεν υπάρχει!! :?:?

Ο γιος μου πέρασε μια καλή φάρυγγοαμυγδαλίτιδα και έκανε από την Πέμπτη μέχρι χθες το πρωι 40αρια και 39αρια πυρετό. Συνεχίζουμε την αντιβίωση βέβαια για άλλες 6 ημέρες και σκέφτομαι μήπως πρέπει να του κάνουμε εξετάσεις να εντοπίσουμε το μικρόβιο. Δεν ήταν μια απλή ίωση μας είπε ο παιδίατρος γιατί τον έπιασαν ρίγη και μελάνιαζαν χείλια και χέρια όταν ανέβαζε πυρετό...περάσαμε ένα δύσκολο τριήμερο περισσότερο στενοχώριας που τον βλέπαμε να ταλαιπωρείτε αλλά εγώ κατάφερα να ξεκουραστώ τουλάχιστον σωματικά γιατί ήμουν συνέχεια δίπλα του στο κρεβάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Χάθηκα λιγάκι όμως έπεσε πολλή δουλειά στην εταιρεία και δεν προλάβαινα καθόλου να μπω. Το πρόγραμμά μου είναι τουλάχιστον καταθληπτικό. Ξυπνάω το πρωί - πάω δουλειά - γυρνάω από δουλειά - τρώω - ταϊζω τον μικρό - κοιμάμαι (στις 9.30-10.00). Και τα Σαββατοκύριακα τι να πρωτοκάνεις.....

Κάναμε την αυχενική την περασμένη Δευτέρα και όλα φάνηκαν να είναι καλά. Οι αναγούλες ακόμα με ταλαιπωρούν όμως δεν έχω χρόνο ούτε για να τις σκέφτομαι...

Εσείς τι μου κάνετε? Ποια τα νέα από τα ζουζουνάκια της παρέας. Οι περισσότερες λογικά έχετε κάνει και την β' επιπέδου...άντε μπείτε να μας πείτε νεάκια.

Ευγενία, κουράγιο και σε σένα και στον μικρούλη σου!!!

Εμένα με έχει πιάσει ένας ξερόβηχας βδομάδες τώρα...μπορεί και μήνα...και δεν λέει να υποχωρήσει. Μάλλον πρέπει να πάρω τον γιατρό τηλ...

Λοιπόν φιλιά σε όλες και να ξαναμαζευόμαστε σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μην ανησυχείς.. το ίδιο πρόγραμμα έχουμε όλες οι μανούλες που περιμένουμε δεύτερο παιδάκι.. ευτυχώς εγώ δεν πνίγομαι στην δουλειά εδώ οπότε δεν πάω σπίτι ράκος...αν και με τόσες ώρες στο γραφείο η μέση τα παίζει...περαστικά και σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

εμεις γενικα μια χαρα - περασαμε και εμεις την γνστη ιωσουλα που κλυκοφορει με τα 40αρια και το λαιμο - ευγενια τιποτα δεν ειναι -παλι μας ψεκασανε ολους με την κωλοιωση - και εμας του Νικου ο λαιμος ηταν σε σημειο τοσο αλιο με σπυρια - δεν μπορουσε για 2 μερες να φαι ή να πιει τιποτα - φυσικα πηραμε και εςι αντιβιωση για να μην κυκλησει - δεν την εδωσα ολες τις μερες μια χαρα ειναι το παιδι πλεον.Ο Στελιος την περασαε και αυτος πιο ελαφρα ευτυχως

Κατα τα αλλα ολα καλα

ευτυχως εχω στομαχοπονο ακομα παρα πολυ και δεν μπορω να φαω πολυ :lol::lol::lol:

4,5 κιλα με το ζορι εχω παρει

Ευγενια δεν ειναι σουπερ να στριφογυρνανε; πωπω το ειχα ξεχασει τωρα κανω σαν πρωταρα - γιατι δεν κουει σημερα γιατι δεν κλωτσαει και και και :lol::lol:

Μπραβο για τις αυχενικες σας - ετσι ολα καλα να πηγαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα ομορφα κοριτσια....τι μου κανετε???

Ειχα πολυ καιρο να σας μιλησω ...σας διαβαζα καθημερινα αλλα δεν ημουν καθολου καλα το τελευταιο διαστημα...με ειχαν πιασει λιγο εωσ πολυ τα ψυχολογικα μου...εκλαιγα χωρις λογο, τσατιζομουνα με το παραμικρο....τα χαλια μου μεσα...ελπιζω οτι ολα ειναι πλεον μια κακια αναμνηση..εχω 2-3 μερες που νιωθω πολυ καλυτερα και ετσι ειπα να σας πω τα νεα μου.

Ο μπεμπης μας ειναι υγιεστατος και μεγαλωνει με τρελους ρυθμους. Ειναι υπεροχο που τον νιωθω να κουνιεται μεσα μου και ανυπομονω για την πρωτη κλωτσια που πιστευω οτι θα την νιωσω συντομα....!!!! Κανονισαμε και με τον γιατρο μου την β'επιπεδου για 25/2 και ανυπομονω!!! Μου ειπε κιολας ο γλυκος μου οτι αν με ξαναπιασει η ψυχολογικη τρελα να παω να δω το ζουζουνι μου οποτε μου ερθει για να ηρεμισω γιατι αλλιως θα με πλακωσει στο ξυλο.... :lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα ολα καλα...ελπιζω να συνηλθα τελειως και να τα λεμε καθημερινα~!!!!!! Φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και σε όλες τις κοιλίτσες της παρέας!

Πως μου είστε σήμερα? Ελπίζω όλες καλά και οι κοιλίτσες ακόμα καλύτερα...

Στάσα μου, είναι οι άτιμες οι ορμόνες. Υπομονή κορίτσι μου! Χάιδευε εσύ την κοιλίτσα σου να ηρεμείς, και οι υπόλοιποι ας δείξουν κατανόηση. Εύχομαι αυτό να ήταν και από δω και πέρα σε θέλουμε χαρούμενη και παρούσα. Φιλιά πολλά να δίνεις και στην μπουμπού σου να ξεχνιέσαι...

Με τις ιώσεις προσοχή και υπομονή...ειδικά στα μικρούλια μας. Γίνεται χαμός. Ο δικός μας προς το παρόν φαίνεται να την έχει γλυτώσει από βαριά πράγματα. Κάτι μυξούλες και ένας ψιλοβήχας μόνο. Για να δούμε.

Εμείς είμαστε καλά! Σαν να υποχωρούν και οι αναγούλες :ymparty:

Μέχρι στιγμής έχω πάρει 1 κιλό όμως σ'αυτή την εγκυμοσύνη δεν κάνει να πάρω πάνω από 8. Έχω και μερικά της προηγούμενης οπότε δεν με παίρνει. Η κοιλιά ταψί ακόμα. Λέω πως είμαι στον 4ο μήνα και κανείς δεν με πιστεύει... :(

Φιλάκια πολλά σε όλες και μια καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...