Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

καλημερα κοκονες!!!πως ειστε??σ'ευχαριστω eugeniafrapa αντε και'συ με το καλο το νινι :) κι'γω στην αρχη κοιμομουν αλλα δε μπορω να πω οτι ειχα και τρεληη υπνηλια,ψιλονορμαλ πραγματα!κοιμησου οσο πιο πολυ μπορεις ;) stasa_mich σ'ευχαριστω πολυ,μακαρι να ερθει το αγορακι σου πολυυυυ γρηγορα!!kalogeanna1 σ'ευχαριστω :) !!!!κοννα μου γλυκια αυτο ακριβως!!να ειναι πανω απ'ολα γερα και μακαρι να ειναι κοριτσακια :D:DBinoula μου πολυ μ'αρεσει το μοσχαρακι κοκκινιστο =p~ οσο για τον μπεμπουλη ας κλωτσαει συνεχεια!!αφου ειναι οτι πιο ομορφο...ανυπομονω να περασει ο καιρος πολυ πολυ γρηγορα να νιωσω κι'εγω το νινακι μου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου...τι κανετε??Ολα καλα??εμεις ειμαστε καλα...σπιτι σημερα εκανα δουλειτσες αν και αργησα πολυ να ξυπνησω 12 παρα ξυπνησα και παλι ενιωθα κουρασμενη...κατα τ αλλα ολα καλα δοξα το θεο..κουραστηκα λιγο αλλα για αυριο εχω μονο μαγειρεμα...Μαιμουδιτσα μου ξερεις ποσο το απολαμβανω το να νιωθω τον μπεμπη μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστροπουλα και τανοπουλα!!!εχω καιρο να γραψω εδω,ε???Καλωσοριζω τα καινουρια κοριτσακια!!Λοιπον-λοιπον σε λιγες μερες θα ανοιξω μια SPECIAL tani edition!!!CHRISTMAS EDITION!!!!!!Ελπιζω εκει ΟΛΕΣ ΜΑΣ να ανακοινωσουμε ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑΑ!!!!!ΦΥΣΑΤΕ ΒΡΕ ΓΚΑΣΤΡΟΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειοοοο το CHRISTMAS EDITION!!!!!ανυπομονω να ανοιξει γιατι ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχουμε ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ;);););) κανω την αρχηηη ενα τερααααστιο ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ απο μενα με ολη μου τη καρδια :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο τονια μου τελεια η ιδεα σου....

ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

Και απο μενα....με ολη μου την καρδια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια,

νομίζω έχω να μπω εδώ αρκετούς μήνες και μου είχατε λείψει αφάνταστα πολύ η αλήθεια είναι. Μου είχε λείψει το να διαβάσω τις κουβέντες μας και τα νέα σας και να σκάσει το χειλάκι μου με ευχάριστα νέα εγκυμοσύνης.. Και έχουν συμβεί τόσα μα τόσα πολλά στη ζωή μου τους τελευταίους 3 μήνες... Παντρεύτηκα, απολύθηκα, έκανα επέμβαση για το άνοιγμα των σαλπίγγων με λαπαροσκόπηση, αλλά δυστυχώς ακόμα και τώρα δεν έχω μείνει έγκυος. Μάλλον εμένα δεν με θέλει το σπορ και όσο και να προσπαθούμε δεν βγαίνουν οι προσπάθειές μας θετικές. Μάλλον ο Θεούλης δεν θα ήθελε να γίνω μαμά, ίσως να μην γίνω καλή μαμά, γιαυτό... Εύχομαι όλες σας να είστε πάνω από όλα καλά, υγιείς και ευτυχισμένες ό,τι και αν κάνετε, όπου και αν είστε. Και εύχομαι οι εγκυμονούσες φίλες να έχουν όλη την ευτυχία που επιθυμούν με το μωράκι τους... Φιλιά πολλά σε όλες σας και σας ευχαριστώ που στα δύσκολα ήσασταν δίπλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...