Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

ΒΡΕ ΒΡΕ ΒΡΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!! Μπηκα μεσα και βλεπω 3 σελιδες ε λεω κατι καλο συνεβη!! :D:D

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ !!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ !!! :-bd:-bd:-bd

ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω coco μου!!!Ευχομαι και'συ πολυ συντομα να μαςανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!Κοριτσια πιανει να αρχισω να σας φυσαω απο τωρα??? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πιάνει λέει!!!

Μαριάνθη μου που'σαι , να σε πω , δε ξέρω που μένεις Θεσσαλονίκη αλλά φύσα μια προς δυτικά μπας και κολλήσω κι εγώ. Αλήθεια που μένεις? Εγώ Εύοσμο.

Άντε να κολλάμε κι οι επόμενες. Όσο για το χρώμα , πειράζει που θέλω κι εγώ φούξια?

Μωρέ ας έρθει όποτε θέλει και θα τα βρούμε τα χρώματα!

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

το τανι-τανι πιανει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΕΕΕΕΕ ΤΕΛΕΙΟ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΗΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια κλεισε την ομπρέλα!!!!θα σου την παρει ο αερας αν φυσαει πολυ :D:D:D:D ..Εγω Τουμπα μένω...maimouditsa..διπλα ειμαστε...κανόνισε [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια κλεισε την ομπρέλα!!!!θα σου την παρει ο αερας αν φυσαει πολυ :D:D:D:D ..Εγω Τουμπα μένω...maimouditsa..διπλα ειμαστε...κανόνισε [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Μας γεμισε γκαστροσκονη το παλιογκαστρομαιμουδι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimouditsa μου 1000 συγχαρητήριαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!! Μια καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη, με ένα γερό και στρουμπουλό μωρό!!!

Θα επανέλθω κορες, επειδή έπεσε πολλή δουλειά, ψιλοχάνομαι. α, κι εγώ θέλω φουξ, αλλά βλέπουμε τι θα πάρουμε! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μωρε θα σας ξεπαγιασω!!!!!Κατω οι ομπρελες Τονιαααααααα :lol::lol::lol: Ευχαριστω κοριτσακια μου!!!

Συντομα ολες εγκυουλες!!Ααα νυχτεριδουλα διπλα ειμαστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά που πήραμε τέτοια χαρά σήμερα! Με τόση θετική ενέργεια μαϊμουδίτσα θα πάνε όλα τέλεια είμαι σίγουρη! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εγω είμαι εκτός και αυτό το μήνα μιας και έχω τα σιχαμένα καφέ, πράγμα που σημαίνει πως το πολύ αύριο θα έχω αδιαθετήσει. Με κύκλο αυτή τη φορά 26(!)-27 ημερών. Με αυτά τα καφέ ρε γμτ εντωμεταξύ δεν μπορείς να υπολογίσεις και καλά τον κύκλο. Λέει ο γιατρός να μετράω απο τότε που έχω κανονική ροή. Όμως δεν είναι ξεκάθαρο και τους τελευταίους μήνες έχω κύκλους 26,27,28,29,30 ημερών. Ότι να ναι! Μάλλον θα αναγκαστώ να πάρω πάλι τεστ ωορρηξίας αλλά θα δοκιμάσω τα hometest γιατί με τα clearblue φεύγουν πολλά λεφτά!

nyxterida βάλε με και μένα στη λίστα αν θέλεις μπας και είναι γούρικη και γίνω και εγώ φούξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Starfish μου παρε αυτα της hometest!!Ειναι γουρικααααααα!!Και φθηναα!!!!Εισαι στο σωστο γουρικο ποστακι και θα μπεις και στη γουρικη νυχτεριδολιστα,αρα εισαι οκ!!! :lol::lol::lol::lol:

[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!! Γυρισα!!!!τι τελεια νεα ειναι αυτα??????

Μαριανθη μου συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα με το καλο @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

παντως επιασε η ευχη μου να γυρισω και να βρω περισσοτερες εγκυουλες!!!

Τι μου κανετε οι υπολοπες κοκονες? μου λειψατε πολυ....

οι εγκυουλες μας τι κανουν ευχομαι να ειστε ολες πολυ καλα... δεν εχω προλαβει να διαβαζω περα απτα σημερινα.

Εγω περασα πολυ καλα αλλα μου ελειψε πολυ η μικρουλα μου... αυτα τωρα πλεον μπορω να ευχηθω και ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες, καινουριες και μη :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!Βλεπω η βδομαδα μας αρχισε τελεια!!!!Τι ομορφα νεακια εχουμε εδω!!!!Μαιμουδιτσα μου συγχαρητηρια!!!! \:D/ \:D/ \:D/ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!Να και ενα μαιμουδοσπορακι στην παρεα!!!! :)):)):))Ευχομαι να πανε ολα τελεια!!! Οταν ειδα την φωτογραφια σου με το τεστ επαθα πλακα!!!Ιδιο κατακοκκινο σαν το δικο μου!!!!Συγκινηθηκα!!!!! /:)/:)/:)ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!! [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=angel8.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=toothy9.gif] Συμφωνω και εγω απολυτα με την Νυχτεριδουλα μεχρι το τελος του 2012 σιγουρα θα εχει γκαστρωθει ολο το Τανι-τανι γκρουπ!!! ;;);;);;) Αντε να δουμε ποιοα θα ειναι η επομενη τωρα!!!! MARY12 μου καλως ηρθες!!!!Περασες καλα;;;Αντε καλο χειμωνα να εχουμε με πολλα υγειεστατα μωρακια!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδίτσααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Χαλάλι το μάλωμα. Να ΄χεις μια φανταστική και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με την φορα που εχουμε μεχρι τελος 2012 θα ειμαστε ολες εγκυες.....αντε σιγα σιγα εχει σειρα και η επομενη....ποια λετε να ειναι?????χααχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα της τρελης γινεται :lol::lol::lol::lol::lol: με τοσα τανια σιγουρα ολες θα αλλαξουν χρωμα :D Λαμπρινουλα να εισαι σιγουρηη!!Κοριτσια 100000000 ευχαριστω για οοοολα :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Starfish μου παρε αυτα της hometest!!Ειναι γουρικααααααα!!Και φθηναα!!!!Εισαι στο σωστο γουρικο ποστακι και θα μπεις και στη γουρικη νυχτεριδολιστα,αρα εισαι οκ!!! :lol::lol::lol::lol:

[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Aχ βρε τονια.....γελασα με τη ''νυχτεριδολιστα''...starfish....μπαινεις και εσυ στη λιστα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimoyditsa συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!! Ευχομαι σε 9 μηνες να κρατησεις ενα γερο μωρακι!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Αντε κοριτσια πια 8αναι η επομενη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. maimouditsa πολλά πολλά συγχαρητήρια και σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! :ymparty::ymparty: Εγώ μία από τα ίδια. Πολύ πρησμένη, η κυρα-αλέκα άφαντη, πέρασα κάτι κρίσεις (όχι γιατί δεν είμαι έγκυος αλλά που δεν έρχεται η καταραμένη να ξεπρηστώ επιτέλους) αλλά τώρα είμαι ΠΟΛΥ καλά. Άρχισα γυμναστική και διατροφή και ξαναβρήκα την χαμένη μου ενέργεια!!! [smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...