Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Σας είπα ότι το Χρυσουλάκι μου περπατάει??????????? Τα κατάφερε δύο εβδομάδες πριν χρονίσει (βέβαια το προσπαθούσε εδώ και 2-3 μήνες)!!!!!!! Κ το Μαρουλάκι μου είχε περπατήσει μία εβδομάδα πριν χρονίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑΤΟ ΘΕΟ!!!!!!ΕΥΤΗΧΩΣ ΒΓΗΚΑΝ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΣ ΠΑΠ-Α Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Η ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.Ο ΑΛΚΗΣ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ 3 ΕΒΑΛΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΥ ΑΛΚΗ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΧΕΙ ΜΟΥΝΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΙΝ ΤΙΝ ΑΡΠΑΞΩ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ Ο ΑΛΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΤΙΤΙΚΟΣ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΚΛΠ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ!!!!!

ΤΑ ΑΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΑ.

ΠΑΡΕΜΕ ΤΗΛ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝ ΘΕΣ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας κοριτσια!

χαθηκα λιγο.. μεθυμαστε? :lol::lol::lol:

τι κανετε?

εφη αποτι ειδα εισαι εγκυος?? συγχαρητηρια κοριτσι μου!

μιριαμ πως τα πας?

νασια σε τρελαινουν τα μικρα?

χρυσανθη μουυυυυυυυ τι κανεις κοριτσαρα μου?

μουρεκακι μου :D:D

αναστασακο πως τα πατε?

βασω να τηχαρεστε

αννα μαρια τι λεει ο αντρικος?

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια πολλααααααααα φιλακιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια:)

νασιουλα μου περπατησε η χρυσα ε?νωρις νωρις!καλα τρεχαματα κοπελα μου τωρα!

μυριαμακι μου καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις, αμα δεν εχεις βοηθεια κι απο κανενα ειναι δυσκολο!να σου πω την αληθεια και γω θελω να κανω δευτερο μωρακι γιατι δεν θελω να χουνε πολλη διαφορα μεταξυ τους αλλα με προβληματιζει οτι ακομα η μικρη δεν ειναι λιγο ανεξαρτητη, θελει σημασια συνεχως, να την κραταμε!δεν ξερω αν οταν περπατησει θα ναι καλυτερα . . .θα δειξει!

ρε μαιμουδακι που χαθηκες ρε κοπελα μου?τα ζουζουνια σου καλα ειναι?

φιλια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!

Καλώς την Λένα.........καλά εγώ δεν είχα ίντερνετ τόσους μήνες, εσύ πού χάθηκες???????? Τα αγορίνια σου καλά???????

Συμπεθερόνι μου είδες που στα 'λεγα????????? Τζάμπα σε έφαγε το άγχος.......όλα καλά με το νινί!!!!!!!!! Σόρρυ που δεν σε πήρα τηλ το πρωί αλλά γινόταν ένας χαμός με τις μικρές! Δεν ξέρω τί έπαθαν και οι δύο σήμερα (ενώ τις άλλες μέρες.......) και ξεσάλωσαν τελείως!!!!!!!! Κουράστηκα να τσιρίζω όλο το πρωί.........

Βασούλα μου τί κάνει η Ιωαννίτσα μας????? Άντε βάλε μπρος για το δεύτερο να μην έχουν μεγάλη διαφορά τα παιδάκια σου.......εμένα το Μαρουλάκι ήταν 14 μηνών όταν ξαναέμεινα έγκυος στην Χρύσα...βέβαια ήρθε απρόοπτα η εγκυμοσύνη, εμείς είχαμε σκοπό αργότερα αλλά τελικά καλά έκανε και ήρθε γιατί αλλιώς δεν θα είχα το Καροτάκι μου!!!!!!!!

Πού είσαι βρε Ηλιαννάκι να μας πείς για την βάφτιση????????? Θα σε πάρω τηλ. να τα πούμε!!!!!

Γιατί χαθήκατε όλες?????????? Κάποια κορίτσια τα "βλέπω" σε άλλα θεματάκια αλλά από δώ δεν περνάνε πιά....... :(

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Σας διαβάζω καθημερινά, αλλά συνήθως το θεματάκι μας το βρίσκω τελευταίο από τα τρία που γράφω, οπότε μέχρι εκείνη την ώρα κάτι θα γίνει και δεν προλαβαίνω!

Δε θυμάμαι τι γράψατε, και τώρα έχω δουλειέεες... Έχω σίδερο (κάτι βουνά) και θέλω να καθαρίσω και τα υπνοδωμάτια, αν προλάβω, που δε νομίζω.

Ο Αντρίκος είναι μια χαρά, κάνει ζαβολιές, του κλείνουμε το σαλόνι με καρέκλες, τραπέζια, εξάδες εμφυαλωμένου νερού και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, και πάλι καταφέρνει και το σκάει! Του αρέσει το παιχνίδι κούκου-τσα, και κρύβεται και το κάνει μόνος του, δηλαδή δεν κρυβόμαστε εμείς να του κάνουμε τσα, αλλά μας κάνει αυτός (το τσα το λέμε εμείς, όμως). Κάνει και κανένα-δυο βηματάκια μόνος του, ακόμα δεν έχει αφεθεί να περπατήσει, αλλά είναι έτοιμος. Τώρα αυτά που σας γράφω μπορεί και να τα έχω ξαναγράψει, δε θυμάμαι... Φανταστείτε, ούτε τα δικά μου δε θυμάμαι!

Πάω για το σίδερο, πριν ξυπνήσει ο κυριούλης και θα ξαναμπώ (λέμε τώρα...).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερ κοριτσια......ναι καταφερα να την βαλω στο κρεβατι της να κοιμηθει χωρις να ξυπνησει και ειπα να γραψω τα νεακια μας.....κοριτσια δεν παλευεται η μικρη εχει αφινιασει....θελει ολο να την κρατμε απο τα χερια να περπαταει και η ωρα δε του υπνου μαρτυριο.....ουρλιαζει και σηκωνεται να κατεβει απο το κρεβατι.....τι με το καλο,τι να την μαλωσω...τιποτα....1 ωρα παντα εχουμε ιστοριες....μονο εμενα κανει ετσι....?ειναι η φαση της τωρα που θελει να περπατησει?ακομα δεν μπουσουλαει ,ουτε σηκωνεται μονη της...μονο αν μας πιασει τοτε ναι..... πω πω τα νευρα μου.....κι εσας ετσι εκαναν?καναμε εμβολιο και ειχε μυξουλες και διαροια....απο αυτο ηταν αραγε ή παλι κρυωσε?.......ειμαι πολυ πιεσμενη...βοηθεια απο πουθενα.....εχω σαλταρει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω!!!!χαθηκα και εχω χασει πολλα επεισοδια...τι να πρωτοσχολιασω...σας διαβαζω οποτεμπορω, αλλα δεν προλαβαινω να γραψω.η μαρθα ειναι θηριο, αλλα πολυ γλυκο και χαδιαρικο πλασματακι παραλληλα, οποτε ξεχναμε τις αταξιες!!!εχω αρχισει και τη διπλωματικη και οποτε εχω ελευθερο χρονο διαβαζω!!!

σας φιλω ολες και δε σας ξεχνω!!!

νασιουλαααααα!!!ποσο χαρηκα που ξαναμπηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι!

χαθηκα βασω μου, ναι

αλλα θα προσπαθω να μπαινω

εχω ξκινσηει μαθηματα μανικιουρ πεντικιουρ! :mrgreen:

ο μικρος ξκινησε κ κανει βηματακια, μεχρι 3 κανει. ειναι πολυ δραστηριος, αλωνιζει οοοοοοολο το σπιτι, πειραζει τα παντα κ ο αναστασης θολωνει :lol::lol::lol::lol: τρωει μονος του οτι μπορει να πιασει με τα χερακια του, μπουσουλαει, τον ρωταω ποσο αγαπας τη μαμα κ σηκωνει τα χερακια του ψηλα κ λεει ωωωωωω, τον ρωταω που ειναι το φως το δειχνει κ λεει κειιι (εκει) :lol::lol: χαιρεταει απο 8 μηνων, προσπαθει να κανει παλαμακια, κανει κολλατο, κρυφτο παιζει απο 7 μηνων(το αγαπημενο του) λεει μαμα μπαμπα γιαγια σηηηηηηηηη(ανασταση) λαααα (ελα) κ κανει κ αλλα που δεν τα θυμαμαι τωρα, γενικα ειναι πιο εξελιγμενο μοντελο :lol::lol: ο αναστασης τα περισσοτερα τα ειχε κανει πιο μετα

σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Εμείς πήγαμε εκκλησία και τώρα κάνω προετοιμασία για το σχολείο. Μετά θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό.

Εσείς καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Άννα Μαρία, πραγματικά σε χαίρομαι που πηγαίνεις εκκλησία τις Κυριακές και παίρνεις κ τον Αντρίκο μαζί σου (φαντάζομαι τον κοινωνάς κάθε Κυριακή ε?).....εγώ δεν πηγαίνω καθόλου! Παλιά πήγαινα συνέχεια κι εγώ κι ενώ τώρα με τα παιδιά θα έπρεπε να το καθιερώσω ακόμα περισσότερο εγώ το έκοψα τελείως η μουλάρα..........Βέβαια τα κορίτσια κοινωνάνε σχεδόν κάθε Κυριακή που είναι με τους γονείς μου αλλά θα έπρεπε να παίρνουν το καλό παράδειγμα από μένα κανονικά :roll:

Ηλιαννάκι μου να σου ευχηθώ κι από δω για τα γενέθλια του Χρηστάκη που ήταν στις 11/10......Να τα εκατοστήσει και να είναι γερός και δυνατός!!!!!!!!

Ο Θανούλης μας (της ΓιώταΜαρίας) πότε έχει γενέθλια??????? Κάπου εδώ γύρω δεν είναι????????

Ρε κορίτσια έχει καμιά πανσέληνο ή κανέναν ανάδρομο αυτές τις μέρες (πλάκα κάνω έτσι?)????? Γιατί - δεν ξέρω - σαν να μου φταίνε όλα, σαν να έχω μελαγχολία, σαν κάτι να μου πλακώνει την ψυχή......

Είμαι μόνη στο σπίτι και κάνω ποδόλουτρο.....αφού καθάρισα, έβαλα πλυντήριο, μαγείρεψα κτλ....κτλ....κτλ...

Σας είπα ότι η Χρυσούλα περπατάει ε?????????? Άιντεεεεεε τώρα είδα ότι το ξαναέγραψα και πιο πάνω.......ένα μυαλό νύχτα-μέρα...... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Νάσια, ναι, πηγαίνουμε με τον Αντρέα, κι έρχεται και ο άντρας μου πολύ συχνά και τον κοινωνούμε κάθε Κυριακή.

Σήμερα ο ιερέας ανακοίνωσε ότι αρχίζουν τα κατηχητικά την άλλη βδομάδα και λέει "δεν αρκεί να στέλνετε τα παιδιά σας στο κατηχητικό ή στην εκκλησία κι εσείς να μένετε στο κρεβάτι". Μάλλον εσένα είχε στο μυαλό του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P :P :P :P Αν και, φαντάζομαι εσύ δε μένεις στο κρεβάτι, αλλά σηκώνεσαι και κάνεις δουλειές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ.....ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΚΙΛΑ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΣΚΟΠΕΥΩΝΑ ΤΟΝ ΑΛΑΞΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΚΕΝΤΡΟ ΚΛΠ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΙΔΗΡΟ ΣΕ ΧΑΠΙ Κ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΑΣΩΜΕΝΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΠΛΙΑΧ.

Ο ΑΛΚΗΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΟΙΟ ΖΩΗΡΟΣ ΘΗΡΙΑΚΙ :lol::lol::lol: ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΝ ΠΙΣΤΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΗΘΗΣΕ Κ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ....ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΛΥ ΚΜΙΑ 4 ΜΕ5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΤΙΝ ΓΕΝΙΚΗ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΙΑΚΙ....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΡΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣΟΛΑ ΚΛΑ!!!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ.ΓΙΑΤΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΑΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΑΤΕ ΕΚΛΗΣΙΑ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΛΚΗ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΕΛΩ ΤΩΡΑ Κ ΜΕ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ Η ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΕΣ,ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΑΛΚΗ ΗΜΟΥΝ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ :lol::lol::lol:

ΛΕΝΑΚΙ ΧΑΘΗΚΕΣ Κ ΕΣΥ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ Η ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΜΕΝΕΙ Κ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΑΣΤΙΝ ΝΑ ΝΥΣΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ...ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ.ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΛΠ.ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΓΑΛΑ Κ ΝΑΝΙ.

ΚΛΝΧΤ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Αναστασια μου κι εμενα η ιωαννιτσα πλεον δεν καθεται πουθενα, θελει συνεχως να την κραταμε απ τα χερια να κανει βηματα ειτε να ειναι κατω στο πατωμα να μπουσουλαει, ειτε να κρατιεται απ το τραπεζακι στο σαλονι και να πηγαινει γυρω γυρω!κανε υπομονη κοριτσι μου και αν γινεται ζητα βοηθεια απ τους δικους σου!

Αννα μαρια ο αντρικος κανει βηματακια ε?η ιωαννιτσα στεκεται μονη της για δευτερολεπτα χωρις να κρατιεται απο πουθενα αλλα μονη τελειως να κανει βηματα δεν το ρισκαρε ακομα!και γω την παω σχεδον καθε κυριακη Εκκλησια και την κοινωνω, αλλα δεν ανοιγει με τιποτα το στομα της!με το ζορι καθε φορα να την πιεζουμε να ανοιξει το στομα της!αχχχχ!κοντευουν και τα γενεθλια του αντρικου ε?πως περνα ο καιρος. . . αντε να δεις τι θα φτιαξεις να παρω και γω καμια ιδεα για τα γενεθλια της ιωαννουλας!

Ηλιαννακι ειχε γενεθλια ο μικρος σας?Να σας ζησει κοριτσι μου!

Νασιουλα περπατησε η Χρυσουλιτσα σας?πως ειναι τωρα καλυτερα οταν περπατησουν?αλλοι λενε ναι, αλλοι λενε οχι!

για πες. . . !

Μυριαμακι ποιο ειναι το ζορι δηλαδη του γιατρου σου με τα κιλα και τις βδομαδες?εαν σε αγχωνει με το θεμα αλλαξε τον!τωρα προεχει να σαι ηρεμη πανω απο ολα!ο αλκουλης θηριακι ε?θα ζηλεψει πιστευεις με το μωρακι που θα ερθει με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας?σιγουρα τωρα κουραζεσαι περισσοτερο, ειναι λογικο γιατι εχεις και τον αλκη και την εγκυμοσυνη!ολα θα πανε καλα ομως και ο καιρος θα περασει γρηγορα!

Εμας η Ιωαννιτσα ειναι γκρινιαρα τις τελευταιες μερες!θελει συνεχως να την κραταω ή αν δεν την κραταω ειναι κατω, μπουσουλαει και τρεχει απο πισω μου!βγαινουν τα πανω δοντακια μας και ζοριζεται παρα πολυ ενω στα κατω δεν καταλαβαμε ποτε τα βγαλε!ειναι πιο δυσκολα τα πανω?τι να πω?χθες πηγαμε σε μια εκδηλωση για τους αποδημους του χωριου του αντρα μου και αρχισε ενα κλαμα ρε κοριτσια σε μια φαση, ωσπου την πηραμε και φυγαμε αμεσως και μολις ξεκινησε το αυτοκινητο σταματησε το κλαμα!τι να πω. . .!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!!

Καλή εβδομάδα! Ξύπνησα πρωί πρωί, έκανα τις δουλίτσες μου....σκέφτομαι τί να μαγειρέψω (βαριέμαιιιιιιιιι), άπλωσα ένα πλυντήριο σκούρα, έχω και σίδερο (επίσης βαριέμαιιιιιιιι), έπλυνα πιάτα, μάζεψα κρεβάτια......δεν μπορώ να παραπονεθώ.....ωραία περνάω 8-}8-}

Εχθές βγήκαμε με μια φίλη μου για καφέ στον παιδότοπο (κλασσικά!) και ανακαλύψαμε ότι είχε πάρτυ γενεθλίων μία άλλη "φίλη" μας (ωραία φίλη) και ΔΕΝ μας είχε καλέσει φυσικά :evil: Από την μια καλύτερα, με έβγαλε κι από την δύσκολη θέση γιατί σκεφτόμουνα αν έπρεπε να την καλέσω κι εγώ στα γενέθλια της Χρυσουλίτσας την άλλη Τετάρτη.........εεεεεε τώρα ξέρω, ΔΕΝ θα την καλέσω εννοείται! Και φρόντισα να φανεί με τέτοιον τρόπο ώστε να μην τολμήσει να παραπονεθεί κιόλας......... :mrgreen:

Μυριάκι μου εγώ στο είπα.....πήγαινε στον δικό μου γιατρό.........ούτε θα σε πρήζει, ούτε θα σε αγχώνει, είναι πολύ καλός γιατρός και μεγάλο μουρλοκομείο :lol: Κοτσάνι θα την περάσεις την εγκυμοσύνη.....αλλά δεν μ'ακούς φιλενάδα...........

Βασούλα μου μπορεί να μην της άρεσε η εκδήλωση της Ιωαννίτσας μωλέεεεεε........ή να μην της άρεσε το χωριό :lol: Πλάκα κάνω, μωράκια είναι, ποτέ δεν ξέρεις με τί θα στραβώσουν και θα κλαίνε......και σου το λέω εγώ που η Χρυσουλίτσα κλαίει με τα πάντα, τέτοιο γκρινιάρικο παιδί δεν έχεις ξαναδεί....σε συνδυασμό δε με την ταλιμπανιά της......ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!! Για το περπάτημα που με ρώτησες, τώρα που περπατάει θέλει πάλι προσοχή γιατί τα βήματά της δεν είναι ακόμα εντελώς σταθερά και πρέπει να προσέχω κάθε φορά πού θα προσγειωθεί! Βέβαια έχω στρωμένα καλοκαιρινά χαλιά οπότε πάλι στα μαλακά πέφτει....εγώ την αφήνω να αλωνίζει μέσα στο σπίτι αλλά πάντα φροντίζω να είμαι κοντά για να μην στουκάρει πουθενά άσχημα!!!!!!! Πάρτο απόφαση καλό μου........ποτέ δεν ησυχάζεις με τα παιδιά, είτε περπατάνε είτε όχι............. :YMHUG:

"δεν αρκεί να στέλνετε τα παιδιά σας στο κατηχητικό ή στην εκκλησία κι εσείς να μένετε στο κρεβάτι". Μάλλον εσένα είχε στο μυαλό του!!! Αν και, φαντάζομαι εσύ δε μένεις στο κρεβάτι, αλλά σηκώνεσαι και κάνεις δουλειές...
Όπως το είπες.........από τα άγρια ξημερώματα σηκώνομαι κάθε μέρα (ακόμα κι όταν τα κορίτσια είναι στην μαμά μου κ θέλω να κοιμηθώ) και κάνω δουλειές γιατί διαφορετικά δεν προλαβαίνω..........πρέπει να μου φυτρώσουν 8 χέρια......Πέρα από την πλάκα όμως, πρέπει να αρχίσω να πηγαίνω εκκλησία, το παραγαϊδούρεψα πιά........

Σκέφτομαι να κόψω τα μαλλιά μου......τα βαρέθηκα μακριά (είναι μέχρι την μέση της πλάτης, ήταν ακόμα πιο μακριά αλλά τα ξαναέκοψα πριν μέρες), αλλά κι άμα τα κόψω μετά θα το μετανιώσω γιατί τα λυπάμαι τόσο που μάκρυναν! Από την άλλη πλέον στα 37 μου με το μαλλί της Γενοβέφας αισθάνομαι σαν γεροντομπεμπέκα............σας μπουρδούκλωσα ε???????????? Για πέστε μου την γνώμη σας...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε κορίτσια;

Εμείς σήμερα πήραμε στον Αντρέα τα πρώτα του παπούτσια! Τα φορούσε και χτυπούσε τα πόδια του κάτω, του φαινόταν μάλλον περίεργο! Αλλά τι παράξενο: δεν ήταν μαγικά και δεν περπάτησε αμέσως μόλις τα φόρεσε...!

Μύριαμ, αν κουράζεσαι θα σου προτείνω μια λύση: κάνε λιγότερες δουλειές! Εγώ πάντως, όταν έχω τον Αντρέα στο σπίτι, δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Μπορεί να μη θέλει αγκαλιές (αν και αυτές τις μέρες, όλο έρχεται κοντά μου και σηκώνει τα χέρια να τον πάρω αγκαλιά), αλλά θέλει να είναι συνέχεια κάτω και πρέπει να τον επιβλέπω. Το πιο πολύ που κάνω είναι να τον βάλω στο πάρκο για να μαγειρέψω, αλλά και πάλι αρχίζει και γκρινιάζει.

Βάσω, εμάς στη Θεία Κοινωνία μία ανοίγει το στόμα του λες και δεν τρέχει τίποτα, μία το σφαλίζει και του τη δίνει ο παπάς λίγη λίγη!

Για τα γενέθλια έχω σκεφτεί κάποια πράγματα να φτιάξω, διάφορα νηστίσιμα αφού θα είναι νηστείες, και κάποια αρτύσιμα, κυρίως για τα παιδιά. Θέλω να φτιάξω και την τούρτα εγώ, αλλά λέω να την κάνω νηστίσιμη για να φάνε όλοι, για να δούμε, δε νομίζω να τα καταφέρω, δεν το έχω και πολύ με τη ζαχαροπλαστική, αν και, η συνταγή που βρήκα είναι πολύ απλή, αποκλείεται να μην πετύχει!

Νάσια, νόμιζα ότι έχεις κοντό μαλλί, αγορίστικο, έτσι σε είχα δει σε μια φωτογραφία, και σου πήγαινε πάρα πολύ! Δεν μπορώ να σε φανταστώ με μακρύ μαλλί.

Σας φιλώ όλες κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τί κάνετε?????? Πού είστε????????? Πήγα το Μαρουλάκι στο σχολείο κ πίνω καφέ.....

Άννα Μαρία μεγειά τα καινούρια παπουτσάκια του Αντρίκου!!!!!!!!! Άντε να περπατήσει γρήγορα.....είμαι σίγουρη δηλαδή αφού λες ότι ήδη το δοκιμάζει, είναι θέμα χρόνου! Σε ποιά φωτο ήμουν με κοντό μαλλί καλέ? Μάλλον θα φαίνονταν κοντά....μήπως τα είχα κοτσίδα?????? Εδώ και πολλά χρόνια τα έχω μακριά...το πιο κοντό που είχα σχετικά πρόσφατα ήταν όταν γέννησα την Μαρία (το 2009) που τα είχα καρέ μέχρι τους ώμους! Τώρα είμαι σαν την Ραπουνζέλ :lol: τα έκοψα λίγο πριν καμιά δεκαριά μέρες γιατί κόντευα να ανεβάζω άνθρωπο από το παράθυρο με τις κοτσίδες μου (έχετε δεί τα Μαλλιά Κουβάρια??????) Γι'αυτό κ τα βαρέθηκα.....Το αγορίστικο μου πάει αρκετά αλλά τώρα δεν θέλω να κάνω τόοοοοοοσοοοο μεγάλη αλλαγή....

Τί μαγειρεύετε σήμερα????????? Λέω να κάνω σνίτσελ.....το Μαρούλι θα φάει στο σχολείο....

Και μ'έχει πιάσει μια λύσσα για shopping therapy αλλά δεν υπάρχει φράγκο για περιττά έξοδα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοπελες?Παλιοκαιρος......πανε οι βολτες τελος....ισως απο καμια φορα να ειμαστε τυχεροι....

η φραουλιτσα εχει γινει θηριο,θελει ολο να περπαταει δεν καθεται λεπτο....

ανναμαρια μεγια τα παπουτσια με το καλο καλα τρεχαματα..κι εγω την πηρα και τα χτυπαει στο καρεκλακι οταν καθεται!!!

Νασια δεν θυμαμαι να σε ειδα σε καμια φωτο...αλλα καλα ειναι να τα κανεις κοντα γιατι χρονος για φτιαξιμο μαλλιων δεν υπαρχει!!

Εμενα αν μπουσουλουσε θα σωνομουν λιγο αλλα τιποτα ακομα,ουτε να πιανεται μονη της,μας πιανει απο τα χερια και λεει τατα συνεχεια!!!

Αυτα τα νεα μας....

ελπιζω ολες να ειστε καλα φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αναστασία, εμάς εδώ καλοκαίριασε πάλι... Εδώ και μερικά βράδια φορούσαμε στον Αντρέα ολόσωμο μακρυμάνικο φορμάκι για τον ύπνο, τώρα επιστρέψαμε πάλι στο σκέτο κοντομάνικο ζιπουνάκι.

Πρέπει να είναι πολύ κουραστικό αυτό που περιγράφεις με το συνεχές στράτα... Εμάς θέλει μόνος του, αλωνίζει το σπίτι, αλλά είναι μερικές μέρες που έρχεται κοντά μου και σηκώνει τα χέρια για να τον πάρω αγκαλιά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι έπαθε, μάλλον δόντια είναι. Α, και συχνά ξαπλώνει και παίρνει στάση θηλασμού, στο άσχετο... Τον θηλάζω και πιο πολύ πιπιλίζει. Οπότε, όπως είπα και πιο πριν, δόντια θα είναι λογικά...

Νάσια, ήταν μια φωτογραφία που φιλάς τη Μαρία. Μου είχε φανεί ότι τα είχες αγορίστικα τα μαλλιά σου. Δίκιο έχει η Αναστασία, πότε προλαβαίνεις και λούζεις και χτενίζεις τόσο μαλλί; Εγώ με τίποτα... Τα έχω κόψει κοντά, καρέ αλλά ασύμμετρα, ένα περίεργο στιλ και για να τα στεγνώσω/χτενίσω χρειάζομαι τρία με πέντε λεπτά. Όχι περισσότερο.

Σήμερα έφτιαξα μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα, αλλά λίγο σπέσιαλ. Έβαλα καρότο, κρεμμύδι, σκόρδο, μαύρες ελιές, κόκκινο κρασί και βασιλικό. Γιάμ!

Αύριο ντομάτες στο πιάτο! Δείτε εδώ: http://www.sintagespareas.gr/sintages/n ... xoula.html Εγώ έχω αναρτήσει τη συνταγή!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Αναστασια μου ειναι δυσκολη η φαση που περνανε τωρα γιατι θα ναι ανησυχα μεχρι να καταφερουν να περπατησουν!ετσι λενε δηλαδη αν και εγω πιστευω πως και οταν περπατησουν το ιδιο μην πω και περισσοτερο θα χουμε την εγνοια τους!υγεια να χουν πανω απο ολα!

Αννα μαρια οντως επεστρεψε το καλοκαιρι πισω!ελεος με αυτο τον καιρο!εμενα η μικρη εχει λιγες μυξες!αφου μια μακρια φοραμε, μια κοντα, τα τρελαναμε κι αυτα! Κι εμενα η Ιωαννουλα εχει στιγμες που θελει να την κραταω,σαν κι εσκασε κι ενα δοντακι πανω νομιζω!ποσα δοντακια εχετε?εμεις μειναμε με τα 2 απο κατω!τα πανω την ζοριζουνε πολυ νομιζω!

Νασιουλα μου ετοιμαζεσαι για το παρτακι της χρυσουλας?

Σημερα θα παμε παιδιατρο για τη 2η δοση εμβολιου της γριππης!για να δουμε αν θα χει τις ιδιες παρενεργειες με την 1η δοση!γιατι πριν ενα μηνα που καναμε την 1η δοση μου κανε διαρροιες, δεν ειμαι σιγουρη αν ηταν κρυωμα ομως ή ηταν απ το εμβολιο!θα δειξει! Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Κορίτσια μου είμαι πάρα πολύ θυμωμένη με την πεθερά...και θα το γράψω εδώ (και όχι στην ομάδα), δεν με νοιάζει καθόλου ας το διαβάσει όποιος θέλει, μακάρι να το έβλεπε και η ίδια............

Εχθές μετά από πολύ πίεση δέχτηκα να της επιτρέψω να πάει να πάρει αυτή (η πεθερά δηλαδή) την Μαρία από το σχολείο, μου έχει κάνει πολλά και δεν την εμπιστεύομαι καθόλου (σας τα έχω ξαναπεί) - μου υποσχέθηκε ότι θα την κρατούσε κανένα δίωρο και θα μου την έφερνε - τί το 'θελα?????? Αφού δεν της έχω εμπιστοσύνη και πολύ καλά κάνω όπως αποδείχτηκε τελικά........Μέχρι τις 8μιση το βράδυ τους έψαχνα....κόντεψα να σαλτάρω.....Πήραν το παιδί και χωρίς να με ρωτήσουν ή έστω να με ενημερώσουν την γύρναγαν βόλτες με το αμάξι (ένας Θεός ξέρει πού, ενώ τους έχω πεί ότι δεν θέλω τέτοιες πρωτοβουλίες γιατί αν συμβεί το παραμικρό θα τους θάψω..)!!!!!! Κάποια στιγμή πέτυχα τον πεθερό στο τηλέφωνο κι αυτός δεν ήξερε που είχαν πάει..........έξαλλη εγώ του είπα να τους βρεί και να τσακιστούν να μου φέρουν το παιδί στο σπίτι!!!!! Τελικά μου την έφεραν μετά από μία ώρα, μέσα σε καταρρακτώδη βροχή φουλ ιδρωμένη και μέσα στην βρώμα..........εννοείται ότι εγώ είχα σκάσει μέχρι εκείνη την ώρα γιατί δεν ήξερα ούτε καν που το είχαν πάει το παιδί.........

Ο άντρας μου τον έκραξε τον αδερφό του (γιατί αυτός την είχε πάρει τελικά, μαζί με την μάνα του) και το μόνο που είχε να πεί το βόδι ήταν ότι ήξερε ότι δεν θα τον άφηνα να την πάει βόλτα γι'αυτό και το έκανε κρυφά!!!!!!!!! Θα φταίω εγώ που δεν πρόκειται να τους ξαναεμπιστευτώ τα παιδιά μου?????????????

Τί θα κάνατε στην θέση μου???????????

Άννα Μαρία μου στην φωτο που λες τα μαλλιά μου είναι μακριά (κάτω από τους ώμους) απλά τα είχα μαζεμένα τα μισά.....Δεν τα φτιάχνω τίποτα, απλά τα λούζω και τα παρατάω έτσι να στεγνώσουν..το φυσικό μου είναι σπαστό....απλά τώρα τελευταία από το βάρος μάλλον (παρόλο που δεν έχω πολλά μαλλιά) άρχισαν να πέφτουν!!!!!!

Αναστασάκο προσπάθησε να την αφήνεις να κινείται μόνη της την μικρή αλλιώς θα διαλυθεί η δική σου μέση........αν δεν την αφήνετε δεν πρόκειται να προσπαθήσει να μπουσουλήσει ούτε να πιαστεί και να σηκωθεί.......Καλά για το μπουσούλημα δεν πειράζει κιόλας, το πολύ πολύ να περπατήσει κατευθείαν!!!!!!! Απλά να είσαι πάντα κοντά της για παν ενδεχόμενο......η φάση αυτή είναι πολύ κουραστική, είναι αλήθεια!

Βασούλα μου ναι θα κάνουμε πάρτυ στον παιδότοπο την άλλη Τετάρτη που είναι τα γενέθλιά της (στις 24) αλλά πιο πολλοί μεγάλοι θα είναι παρά παιδάκια.....το σπίτι μου όμως είναι πολύ μικρό και δεν χωράει να κάνω εδώ το πάρτυ!!!!!!! Τα έξοδα θα τα αναλάβει ο πατέρας μου αλλά με έχει ενοχλήσει ότι παρόλο που πληρώνει ο μπαμπάς μου θα είναι μόνο τα σόγια του άντρα μου που μένουν εδώ γιατί οι δικοί μου μένουν όλοι μακριά και δεν μπορούν να έρθουν.........

Πάω να μαγειρέψω....φακές σήμερα......

Ααααα Άννα Μαρία ενδιαφέρουσα η συνταγή με τις ντομάτες....λέω να την δοκιμάσω καμιά μέρα...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τελικά αρρώστησε λίγο ο Αντρίκος. Έχει λίγες μυξούλες, μάλλον κρύωσε από τον περίεργο καιρό. Βάσω, όπως βλέπεις δεν τη γλιτώσαμε κι εμείς! Έβγαλε, όμως, και κάτι εξανθήματα σε πρόσωπο, χέρια και πόδια, που αρχικά νομίσαμε ότι ήταν τσιμπήματα κουνουπιών, αλλά μετά όταν έβγαλε κι άλλα, χωρίς να υπάρχουν κουνούπια στο σπίτι, τηλεφωνήσαμε στον παιδίατρο, του τον πήγαμε και τελικά είναι αλλεργία. Μας έδωσε ένα σιροπάκι και του βάζουμε και μια κρεμούλα.

Χτες βράδι όλο ξυπνούσε, ελπίζω να μην έχουμε κι απόψε τέτοια, γιατί δε θα το αντέξω...

Βάσω, κι ο Αντρέας τα δύο κάτω δόντια έχει, και προς το παρόν δεν φαίνονται άλλα στον ορίζοντα.

Νάσια, τι να πω για την οικογένεια του άντρα σου... Απλά μην τους ξαναφήσεις κάποιο απ' τα παιδιά και τέλος, δε θα κάθεσαι να σκας και να βάζεις και τα παιδιά σε κίνδυνο.

Κι εμένα πέφτουν τα μαλλιά, αν και τα έχω κοντά. Ευτυχώς είναι πάρα πολύ πυκνά και δεν έχουν αραιώσει στο παραμικρό.

Σας φιλώ όλες κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα μαρια μου περαστικα στον αντρικο!ουφ!περιεργος ο καιρος μας εδω στην Κυπρο!δεν ξερουμε τι να τους φορεσουμε πια!αλλεργια ε?σας ειπε απο τι?και μας απο δοντια στασιμοι μειναμε μονο 2 απο κατω!αλλα πανω φαινεται κατι να ασπρισε!λες να ναι κανενα δοντι?για να δουμε. . .!

Νασια μου αμαν αυτη η πεθερα σου και ο κουνιαδος σου. . .!καλε εγω με τετοια αγωνια μπορουσε εγκεφαλικο να με πιασει!αληθεια . . . πολυ αγχωδης ειμαι!αλλα απ οτι καταλαβα και συ το ιδιο αγχωδης εισαι!μα να ψαχνεις το ιδιο σου το παιδι και αυτοι ουτε να σε ενημερωσουν?μην τους ξαναεμπιστευτεις τα παιδια σου κοπελα μου!κι οτι θελουν ας λενε!δεν ειναι συμπεριφορα ενηλικων ανθρωπων αυτη!ελεος!τα πηρα τωρα!

Εμεις πηγαμε παιδιατρο χθες!ενα μηνα βαλαμε 300γρ, γιναμε 7400 περιπου και 71 εκατοστα!μινιον το κοριτσι μας:)μας ειπε οτι ειναι λιγο ψηλοτερη απο το βαρος της αλλα το βαρος της ακολουθει τη καμπυλη της σταθερα! Μολις ειδε την παιδιατρο το καταλαβε η πονηρουλα κι αρχισε τα κλαματα πριν καν αρχισει την εξεταση!οταν της εβαλε το εμβολιο δε, σηκωσαμε ολο το ιατρειο απ το κλαμα!Μας ειπε πλεον να βαζουμε φασολακι, σπανακι στο φαγητο της, ντοματα, κρεμμυδι, σελινο αυτα θυμαμαι!αλλωστε δεν περασε πολυς καιρος που μας εφτυνε το μεσημεριανο της!σιγα σιγα συνηθισε, δεν ξερω αλλα νομιζω οτι τη βοηθησε και η κοπελα που τη στελνω που βλεπει και τα αλλα παιδακια που τρωνε και το ζητα και η ιδια! βαλαμε ως τωρα βοδινο, κοτοπουλο, ρυζι, μακαρονια, πατατα,σελινο, κολοκυθι, καροττο!οτιδηποτε γαλακτοκομικο ακομη γιατι ειμαστε αλλεργικοι!θα τη δοκιμασουμε μετα το χρονο σιγα σιγα με γαλα κανονικο και να δουμε!μας ειπε για αυγο να δωσουμε!εσεις δινετε?Εγω ψιλοφοβαμαι να δωσω αυγο!για πειτε. . .!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...