Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε?

καλε το διαλυσαμε το παρεακι μας?:(

Aγγελικουλα σου ευχηθηκα για το χαρουλη?να σου ζησει κοπελα μου!να τον χαιρεστε και παντα υγιης και χαρουμενος!

Αναστασια μου τι κανει η φραουλιτσα?ειναι καλυτερα?

Γιωτακι μου πως ειναι ο αντρουλης σου?αναρρωσε?

Νασιουλα τι κανουν τα ζουζουνακια σου?προσαρμοστηκε η Μαριγουλα στον παιδικο?

Δωρουλα μου τι κανει η μικρουλα?η κοιλιτσα?μεγαλωνει?

Μυριαμακι μου πως εισαι?το παλλικαρακι σου?το σπορακι?

Αννα μαρια που χαθηκες καλε?Τρεχεις τον αντρεουλη με τις σκανδαλιες του?:)

Α δεν σας ειπα!σημερα ειναι η γιορτουλα της Ιωαννουλας:)η ονομαστικη της εορτη:)Πηραμε και μπισκοτακια να κερασει τα παιδακια στο παιδικο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια!!!!!

Τρέχω όλη μέρα........ολομόναχη και χωρίς βοήθεια!!!!!!!! Το είπα στον άντρα μου σήμερα, έχω θυμώσει τόσο πολύ με τους γονείς μας.....να τους παρακαλάω να με βοηθήσουν λίγο με τα παιδιά κ να κάνουν όλοι το κορόιδο????????????? Όταν με χρειαστούν για να τους γηροκομήσω θα τα πούμε!!!!!!!!!! Είμαι ένα βήμα πριν την υπερκόπωση......από τις 6-7 το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ συνεχώς όρθια για να τα προλάβω όλα (τις βασικές ανάγκες τους, μην φανταστείτε ότι προλαβαίνω να κάνω τίποτα άλλο!).....και αυτή την στιγμή που σας γράφω έχω δύο φαγητά που ψήνονται (ένα για μας κι ένα για την Χρυσούλα), έχω ετοιμάσει την φρουτόκρεμα κ το αυγό περιμένει να ξυπνήσει η μικρή για να το βράσω κτλ. Όλος ο πάγκος της κουζίνας σε ετοιμότητα!!!!!

Κ σαν να μην έφτανε η κούρασή μου, έστειλα το Μαρουλάκι ξανά παιδικό (την είχα κρατήσει λίγες μέρες στο σπίτι να συνέλθει από την λαρυγγίτιδα) κ χθές μου ξανάρθε με μύξες κ βήχα!!!!!!!!!!!!

Βασούλα μου χρόνια πολλά στην Ιωαννίτσα!!!!!!! Πολύχρονη και γερή πάνω απ'όλα!!!!!!!!!! Να μου την φιλήσεις!!!!!!!!!!

ΓιώταΜαρία μου φιλεναδίτσα ο άντρας σου πώς πάει???????

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιααααα!!!!!!!

Νασιούλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Και εγώ όλη την ημέρα μόνη μου παλεύω! Αλλά έχω ένα ταρζανάκι για την ώρα... :?:?:?

Να ζητάς βοήθεια και να μην στην δίνουν απλόχερα είναι μεγάλη πίκρα....υπομονή φιλενάδα, δε θα σου πω όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι γιατί.........ξέρω πώςςςςςςςςς;;

Φιλάκια στα κοριτσάκια σου!

Βασούλα να σας ζήσει η κοράκλα σας!!!!! Γερή και ευτυχισμένη! Και του χρόνου με υγεία!

Χρυσάνθη σας πέρασε η ιωσούλα η απλή ε;;;;;; :lol:

Ο άντρας μου πάει καλύτερα,κάνει και φυσικοθεραπείες, θέλει ακόμα δουλίτσα για να κλείνει τελείως, αλλά οδηγεί, κάνει ποδήλατο, απλά στη δουλειά του δε μπορεί να κάνει ακόμα πολλά πράγματα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου σιδερενιος ο συζηγος....περαστικα να ειναι

μολις φτιαξαμε ενα καστρο απο χαρτονι με τον γιο μου κ τωρα ριχτεκε στην μαχη :lol: ...εχω παρει χαρτια διαφορα απο το τζαμπο κ κανουμε διαφορα καλλιτεχνικα :roll: προσπαθω οσο μπορω να κανουμε δημιουργικα πραγματα μαζι....εχουμε φτιαξει ευχετηριες καρτες,ανεμομυλο διαφορες ζωγραφιες κ κολλαζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου υπομονη....κ εγω 3 φαγητα κανω σχεδον καθε μερα....ενα δικο μου ενα των αντρων κ ενα της μικρης :lol: φτιαχνω κ ψωμι δεν αγοραζω(μεσα σε ενα χρονο αν παρω 2φορες απ εξω)....

δεν θελω βοηθεια απο κανεναν...ουτε ζηταω....αμα χρειαστω κατι θα ειναι οταν ο συζηγος θα εχει υπηρεσια να μου φερουν κατι απεξω π.χ.....

η μονη βοηθεια ειναι απο το συζηγο που το σαββατοκυριακο μοιραζομαστε τα παντα απο δουλειες :lol: πραγματικα με βοηθαει παρα πολου κ τα απογευματα που δουλευω οταν γυρναω το βραδυ εχει τα παντα συγυρισμενα, τα παιδια μπανιαρισμενα, ταισμενα κ φυσικα με περιμενουν να τα κοιμησω :lol: αφου καθε φορα του λεω να μαθει να τα κοιμιζει.....αν θα κανω εγω δουλειες ο συζηγος θα ειναι με τα παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά μου Χρυσάνθη τι κάνεις?

κοιτάω το τικεράκι σου και δεν το πιστεύω ότι μεγάλωσε τόσο το κοριτσάκι σου!

Να την χαίρεσαι!!

Πώς την φωνάζετε?

Εγώ χάθηκα γιατί με την δουλειά και τα πιτσιρίκια τρέχω και δεν φτάνω...

αλλά τι σου τα λέω...τα ξέρεις και εσύ! Μόνο που εσένα ο Άκης πρέπει να είναι το πιο φρόνιμο και καλό παιδί του κόσμου! :lol::lol::lol::lol:

και η μεγάλη μου είναι δεν λέω...απλώς να...τώρα ανακαλύπτει τον κόσμο και έχει άκρατο ενθουσιασμό!!!

σε φιλώ πολύ πολύ γλυκιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου....διαβαζω τα νεακια σου αλλα τυχαινει να μην προλαβαινω ουτε να απαντησω....μετα ξεχνιεμαι η γαιδαρα :oops:

ο ακης ειναι ησυχος αλλα θελει κ αυτος τα δικα του...η μπεμπα ολη μερα αγκαλια...ολα τα κανω με την μπεμπα παρεα :lol: ειναι της μανουλας κ αυτη :roll: ευτυχως ο ακης καταλαβαινει κ δεν μου κανει σκανταλιες....να μην κουραζομαι

περασαμε μια γαστρεντεριτιδα,..δηλ οι αντρες αλλα ολα καλα...αναρρωσαν πολυ γρηγορα...μονο οταν γεννησα κρατησε η ιωση ενα μηνα :cry: δεν ξερω ποσες ιωσεις ειχε κολλησει ο κακομοιρης

την μικρη δεν την βαπτισαμε ακομη....τον μαιο πρωτα ο θεος...θα την βαπτισω στην μυτιληνη οποτε το πηγαμε λιγο πιο μετα λογω οικονομικων βεβαιως βεβαιως......διοτι No money no honey :lol: την φωναζουμε μπεμπα...αλλα τωρα τελευταια την λεμε κ ραφαελα-φανη....αρχισαμε δηλαδη γιατι θα βαπτιστει 15 μηνων κοπελαρα κ θα την λεμε μπεμπα μεχρι τοτε? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την μικρη μου ειμαι σιγουρη θα ειναι ζιζανιο.....εχει περιεργια για ολα....ενω ο ακης ηταν ησυχουλης....δεν μου ανοιξε κανενα συρταρι ποτε....δεν σκαρφαλωσε πουθενα....αχ αυτη δεν μου φαινεται οτι θα την κυνηγαω συνεχεια :lol: κοριτσια παιδι μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ συνήθως τα αγόρια είναι πιο ζωηρά με εξαίρεση βέβαια τον Άκη σου που είναι αγγελούδι!!!

πολύ θα ήθελα να δω φωτογραφία της!!!

σε φιλώ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου ευχαριστώ για τις ευχές.

Ήδη ο άντρας μου πάει καλύτερα, έχει ακόμα δρόμο αλλά όλα καλά!

Πώς πήγαν τα καλλιτεχνικά σας;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!

Ο Θεός και Η Παναγία να χουνε καλα ολα τα παιδακια!

Γιωτακι παει καλυτερα ο αντρουλης σου. . . μπραβο!καλη αναρρωση!

Χρυσανθη μεγαλωσε ο ακης πλεον και θελει να περνας μαζι του δημιουργικο χρονο ε?ειναι ωραια ομως γιατι μαθαινουνε ετσι ενδιαφεροντα πραγματα!Η κορουλα δραστηρια λοιπον . . ,και μενα σκαρφαλωνει απο δω και απο κει!πιανεται απ τους παγκους, απ τα ψυγεια, απ τα τραπεζια και σηκωνεται και πλεον τωρα αφηνει και τα χερια και στεκεται για λιγο μονη της αλλα μολις το συνειδητοποιησει θελει απο καπου να πιαστει!και γελαει οταν στεκεται χωρις να κρατιεται απο πουθενα!εχει πλακα!Τι ωραια που θα βαφτισετε τη μικρη στη Μυτιληνη!θελω πολυ να παω εκει εχει μια ξακουστη Εκκλησια αν δεν κανω λαθος!

Νασια μου δυσκολο με δυο παιδια και να μην εχεις βοηθεια απο πουθενα!πολυ ζορι!μενετε κοντα με τους δικους σου?ουτε καν αυτοι δεν δινουν μια βοηθεια να ξαλαφρωσεις και συ?

Αναστασια και Αννα μαρια που χαθηκατε?Αγγελικουλα?

post-11908-13873939708829_thumb.jpg

post-11908-13873939709061_thumb.jpg

post-11908-13873939709359_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω κοριτσια....σας διαβαζω αλλα δεν προλλαβαινω να γραψω...που θα παει αυτη η κατασταση....που να αρχισει να περπαταει.....θα εξαφανιστω τελειως....Ευχομαι ολες να ειστε καλα με τα βλασταρακια σας....θα κατσω κανενα βραδακι να σας σχολιασω που θα κοιμαται με τον μπαμπα της!!

Φιλακια σε ολες1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!ρε κοριτσια περσι τετοιο καιρο χαιδευαμε τα κοιλουμπινια μας και τωρα τρεχουμε και δεν φτανουμε......τα μαμουνακια μας ειναι καλα και δε πειραζει...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ μετά από πάρα πολύ καιρό. Σας διαβάζω αλλά είμαι πολύ κουρασμένη για να γράψω.

Αγγελική, να χαίρεσαι τον Χάρη σου κι εσύ Βάσω την Ιωάννα σου. Γερά να είναι και καλότυχα.

Η εγκυμοσύνη μου έχει φέρει αρκετές ναυτίες και αναγούλες με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ασχοληθώ με την Ιωάννα, για το σπίτι δεν το συζητώ. Οπότε ήρθε η αδερφή μου και μας πήρε και πήγα στη μαμά μου. Μετά από μια βδομάδα ήρθε και ο άντρας μου και μείναμε ακόμα λίγες μέρες και μετά επιστρέψαμε. Εν τω μεταξύ ο γιατρός μου έδωσε κάτι χάπια που με έπιασαν αυτή τη φορά και τα παίρνω πριν από κάθε γεύμα οπότε τα πράγματα είναι καλύτερα. Από την προηγούμενη εγκυμοσύνη πάντως που ήμουνα με τους ορούς στο κρεβάτι τώρα είμαι πολύ καλύτερα.

Διάβαζα τις προάλλες τι έπαθε η Νάσια με τα τσιγάρα και τρελάθηκα. Την Τετάρτη λοιπόν το απόγευμα εγώ ήμουνα στην κουζίνα και ο άντρας μου ξαπλωμένος στον καναπέ διάβαζε με τη μικρή να παίζει στο χαλί. Στην τσέπη του είχε τον καπνό για τα στριφτά και τα χαρτάκια. Κοιτάει κάποια στιγμή και ο καπνός ήταν ριγμένος στο πάτωμα και η Ιωάννα έτρωγε τα χαρτάκια. Δεν ξέραμε όμως αν έφαγε καπνό. Έχασα τον κόσμο. Την πήγαμε στο νοσοκομείο, της έκαναν πλύση στομάχου. Τελικά μάλλον δεν είχε φάει αλλά δεν μπορούσαμε να είμαστε σίγουροι. Ταλαιπωρήθηκε το μωράκι μου πολύ. Μείναμε μια νύχτα μέσα και βγήκαμε χτες το βράδυ αφού πέρασε ένα 24ωρο. Ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω κορίτσια αυτό που θα μπορούσε να έχει συμβεί. Θέλει πάρα πολύ προσοχή τώρα που ανακατεύουν τα πάντα. Το κακό συμβαίνει στο δευτερόλεπτο. Τώρα δόξα τω θεώ είναι καλά και ξαναβρήκε το κέφι της.

Αυτά από μένα φιλενάδες. Πολλά φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Κι εγώ όπως η Έφη σας διαβάζω, αλλά δεν προλάβαινα να γράψω.

Ο Αντρέας πέρα από τις γνωστές σκανταλιές, την τελευταία εβδομάδα δεν κοιμάται. Χτες βράδι ξύπνησε στις εντεκάμιση, στη μιάμιση (θήλαζε και ξανακοιμόταν αμέσως) και μετά ξύπνησε στις τέσσερις και είκοσι και ξανακοιμήθηκε στις εφτά παρά δέκα, για να ξυπνήσει μια και καλή στις εφτάμιση... Μπορείτε να καταλάβετε πώς ήμουν... Σηκώθηκε και ο άντρας μου να βοηθήσει, αλλά δεν τον ήθελε, ήθελε εμένα και έχει κάνει το στήθος μου πιπίλα...

Τέλος πάντων, ελπίζω να περάσει αυτή η φάση γρήγορα.

Βάσω, να σας ζήσει η Ιωάννα. Ήταν του Άη Γιάννη αυτές τις μέρες; Γιατί νόμιζα ότι είναι τον Σεπτέμβριο;

Νάσια, τι έγινε τελικά με τη Μαρία και τον παιδικό σταθμό;

Έφη, κουράγιο με τα συμπτώματα, σιγά σιγά θα υποχωρήσουν. Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Αναστασία, κι εγώ όλη μέρα ή κυνηγώ τον Αντρέα, ή κάνω δουλειές ή είμαι σχολείο...

Γιωταμαρία, περαστικά στον άντρα σου!

Γιώτα, Χρυσάνθη φιλιά!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες,τι κανετε?Κοιμαται η μικρη και βρικα λιγο ευκαιρια να σας διαβασω και να χαλαρωσω......μου ηρθε και περιοδος και ειμαι χαλια :(

Εφη μου υπομονη κοπελα μου,τι να κανεις...καλα να ειναι τα μωρακια μας και να φερεις ενα γερο μωρακι στον κοσμο...αν εχεις βοηθεια εκμεταλευσουτην....

Ανναμαρια μπορει να πας για δουλεια στο σχολειο,αλλα ξεφευγεις λιγο....

Νασιουκο τι κανουν τα ταλιμπανακια σου?

Συμπεθερα πως πας εσυ?ο γαμπρουλης?

Η Νια τι κανει ρε κοριτσια καιρο εχω να την ακουσω....με 2 αυτη θα εχει σαλταρει αλλα θυμαμαι ειχε βοηθεια!

Μιριαμακι τι κανεις εσυ?την παλευεις?

Βασουλα τι κανει η Ιωαννιτσα?

Χρυσανθουλη?

Φιλια σε ολες να βαλω το φαγητο γιατι νηστικοι θα μεινουμε αν ξυπνησει!! 8-)

post-18281-13873939722534_thumb.jpg

post-18281-13873939724129_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω και εγωω μετα το συμβαν πηγα αστυνομια και σε γιατρο ο οποιος δεν μου εκανε κατι γιατι λεει πρεπει να ειναι επαφη το αιμα του με το δικο μου για να παθω κατι και αν θελω αργοτερα μπορω να κανω αναλυτικες εξετασεις για ιπατιτιδα κλπ αλλα δεν το βρισκει αναγκαιο με το στηθος το ενα εχω ακομα θεμα βγαζει υγρο πυον σαν πρασινο πηγα γιατρο βασικα παθολογο εκεινη την ωρα δεν ειχε γυναικολογο μου ειπε οτι πρεπει να ειναι μολυνση αλλα πρεπει να με δει γυναικολογος ο οποιος δεν ηταν εκει τοτε τωρα περιμενω η πεθερα μου να του τηλεφωνησει και να δουμε ιτ θα γινει..την κυριακη εχτες δηλαδη καναμε επιτελους και το παρτυ για τα γενεθλια των παιδιων...εε περιμεναμε να ερθει ο αντρας μου και τελικα καναμε τελεια ηαν ολα βαζω 2-3 φωτο εσεις ολες καλαα βρε Νασια με το τρεξημο σε καταλαβαινω τοσδα χρονια τα ιδια περναγα και τωρα ησυχασα με την πεθερα μου εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΩ Η ΜΠΕΝΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.....Ο ΑΛΚΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΚΑΤΙ ΚΟΛΠΑ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΝΗΣΤΙΚΟΣ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 50ΓΡΑΜ.ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΤΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΟΚ Κ ΒΓΑΖΕΙ Κ 2 ΔΟΝΤΙΑ ΠΑΝΩ Κ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΦΡΙΚΗ.

ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΛΠ.ΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ...ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ Η ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Η ΤΙΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΙΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΚΑΝΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΛΥΚΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΑΦΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΥ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΗΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΛΠ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΩΡΟ ΧΑΖΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΕ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ?Η ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΕΦΗ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ Ε?ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Κ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΦΡΙΚΗ ΕΓΩΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ Κ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΝ ΑΓΓΑΛΙΑ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΜΠΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

τι μου κανετε?

Εφακι δυσκολο πραγμα οι αναγουλες!και γω ειχα οταν ημουν εγκυος αλλα αναγουλες χωρις εμετους!

Μυριαμακι καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!ο αλκουλης βγαζει κι αλλα δοντακια ε?αχ και εισαι και εγκυος και τωρα ειναι πιο δυσκολο φανταζομαι!

Δωρακι πως εισαι?ολα καλα με την αμνιοπαρακεντηση?Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να ναι κοντα σου κοριτσακι μου!

Αννα μαρια τι κανει ο αντρικος?περπατησε ή ακομη?:)οι μαθητες σου εγραψαν κανενα μαργαριταρι ή νωρις ειναι ακομα?

Αναστασια μου τι κανει η φραουλιτσα?σκανδαλιες και αυτη ε?αχ δεν ξερω αν οταν περπατησουν θα ναι καλυτερα απο τωρα γιατι θα τρεχουμε συνεχως απο πισω τους!για να δουμε . . .!

Κισκακι ευτυχως ολα καλα και δεν εγινε τιποτα χειροτερο με την ιστορια με τον αχρειο!αχ Ο ΘΕΟΣ και Η ΠΑΝΑΓΙΑ σας φυλαγαν!να σου ζησουν και τα παιδακια σου και καλως δεχτηκες και τον ανδρουλη σου!

Βourique μου τι κανει το κοριτσακι σας?μεγαλωνετε και εσεις!

Εμας η Ιωαννιτσα ειναι ιδιαιτερα γκρινιαρα αυτες τις μερες!το Σαββατο το βραδυ ξυπνησε κατα τις 10 μιση με γοερο κλαμα, δεν ξεραμε τι επαθε!ειδαμε και παθαμε να την ηρεμησουμε!φαινοταν οτι κατι ποναγε. . .τωρα τι δεν ξερω!την Κυριακη το απογευμα πηγαμε να την παρουμε στον ζωολογικο κηπο και αρχισε παλι αυτο το σπαραχτικο κλαμα!την πηγαμε παιδιατρο γιατι εβλεπα πως κατι την ζοριζε!επιασε μυκητες απο κατω δεν ξερω απ τα πανια ειναι μαλλον γιατι απο libero της τα αλλαξα και εβαλα nannys και μαλλον την ενοχλησε!ηταν κοκκινη η περιοχη εκει της εβαζα sudocream αλλα δεν εβλεπα βελτιωση, δεν καταλαβα ομως πως ητανε μυκητες!ε οταν εκανε πιπι της ποναγε γιατι ετσουζε!εκτος αυτου ηταν λιγο κοκκινος κι ο λαιμος αλλα παραπανω απ τους μυκητες ποναγε!μας εδωσε ειδικες κρεμες για την περιοχη και ειναι πολυ καλυτερα!ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

ρε κοριτσια πως ελεγχετε το αγχος σας οταν αρρωστανε τα μωρακια σας?εγω παντως δεν το διαχειριζομαι, πανικοβαλλομαι, φοβαμαι, αγχωνομαι!επειδη δεν μιλανε κιολας!

αχ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να τα εχουν ολα καλα, υγιη,γερα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!!!

Μόλις κοιμήθηκαν τα θηριάκια μου.....τί είναι αυτό το πράγμα ρε παιδί μου με τον μεσημεριανό ύπνο!!!!!! Μου βγάζουν το λάδι που μου έβαλε ο παπάς για να κοιμηθούν, και όσες φορές τις έχω επιτρέψει να μην κοιμηθούν (με την κρυφή ελπίδα ότι θα πέσουν ξερές το βράδυ) με έχουν τρελάνει με την γκρίνια τους όλο το απόγευμα κ φυσικά μετά τις πιάνει υπερένταση και δεν κοιμούνται ούτε το βράδυ!!!!!!! Τόσο ανάποδα είναι όλα τα παιδάκια ή μόνο οι δικές μου βρίσκουν κ τα κάνουν??????????

Το Μαρούλι ακόμα έχει βήχα κ μύξες.....εδώ κ δύο εβδομάδες, λένε ότι είναι ίωση με πολύ επίμονο βήχα! Κ της φιλενάδας μου ο μικρός που έχει την ίδια ηλικία με το Μαρουλάκι τα ίδια κι αυτός, εδώ κ δύο εβδομάδες πολύ επίμονο βήχα.........το "τσίμπησαν" από τον παιδικό κ τώρα δεν λέει να περάσει.....

Μυριάκι μου συλλυπητήρια για τον παππού σας......ταλαιπωρήθηκε ο καημένος!! Τα πήρες τα αποτελέσματα του pappΑ??????

Ηλιαννάκι μου πού είσαι φιλενάδα????? Γερός κ καλοφώτιστος ο Χρηστάκης!!!!!!!!!! Πώς πήγε η βάφτιση??????? Έκλαψε ο μικρός???????? Βάλε μας φωτος να σας καμαρώσουμε......

Έφη μου τα ίδια κι εσείς με το τσιγάρο ε????? Πωπωωωω ταράχτηκα όταν το διάβασα γιατί ξαναθυμήθηκα κ το δικό μας περιστατικό...θέλει πολύ προσοχή.....παντού να έχουμε μάτια.....και προς Θεού τα τσιγάρα έξω από το σπίτι!!!!!!! Είδες τί σας έλεγα????? Δεν αργεί πολύ να γίνει το κακό........κλάσματα δευτερολέπτου αρκούν!!!!!!!!!

Βασούλα μου κι εγώ αγχώνομαι πάρα πολύ με το παραμικρό που παθαίνουν τα παιδιά μου....όπως κι εσύ,

δεν μπορώ να το διαχειριστώ το άγχος μου!!!! Σε νιώθω απόλυτα!!!!!!!!!!

Εύη μου φαντάζεσαι τί τραβάω αφού τα έζησες κι εσύ.......εμένα η πεθερά μου μένει στα 100 μέτρα απόσταση κ δεν πατάει ποτέ το πόδι της εδώ, καλύτερα βέβαια γιατί εκτός του ότι όποτε έρχεται με συγχίζει με τις μλκ που λέει είναι κ κατσικοπόδαρη!!!!!!!!!!! Έρχεται - φεύγει κ μετά ακολουθούν 7 μέρες γρουσουζιάς......δεν κάνω πλάκα, είναι απίστευτο πόσο μας γκαντεμιάζει!!!!!!!!! Με παιδιά με βοηθάει μόνο αν της τα πάω στο σπίτι της κ συγκεκριμένες ώρες για να μην χάνει κ τους καφέδες στην γειτονιά η σουρτούκω...........Ας είναι καλά η μάνα μου....αλλά και οι δικοί μου μαζεύουν ελιές αυτό το διάστημα κ δεν μπορούν να βοηθήσουν - θα δώσουν λίγες πράσινες κ αργότερα όλες τις υπόλοιπες για λάδι οπότε καλό Ιανουάριο θα ξεμπερδέψουν!!

Άννα Μαρία μου ακόμα δεν έκανα τίποτα με τον παιδικό γιατί το Μαρουλάκι δεν το στέλνω αυτές τις μέρες για να αναρρώσει κ μετά βλέπουμε........πάντως δεν είμαι κ πολύ ευχαριστημένη και από ότι έμαθα κι άλλες μαμάδες εδώ στο χωριό τα'χουν πάρει λίγο στο κρανίο με την μία δασκάλα!! Αλλά επειδή αυτή μπήκε βισματικά στη θέση (η πεθερά της δουλεύει πολλά χρόνια μέσα στον σταθμό ώς μαγείρισσα) ίσως οι περισσότερες να γκρινιάζουν από ζήλια.......

ΓιωταΜαρία, Αγγελικάκι, Δωρούλα, Αναστασία, Χρυσάνθη, Γιώτα τί κάνετε??????? Τί ρωτάω.....μάλλον σας τρέχουν τα βλαστάρια σας ε????????

Εγώ έχω τα νεύρα μου πάλι με την μπάμια........θυμάστε τις μπαμιοκαταστάσεις ε????? Τώρα που δουλεύει ο γιόκας της και κουράζεται με παίρνει κάθε μέρα τηλέφωνο και με πρήζει, τί έφαγε το παιδί (32 χρονών μουλάρι), πόσες μέρες ήταν στο ψυγείο το φαί, τώρα πρέπει να τρώει κοψίδια γιατί κουράζεται και άλλα πολλά τέτοια "όμορφα" και ΚΑΘΟΛΟΥ επικριτικά :evil::evil::evil::evil::evil: Της έστειλα κι εγώ τα χαιρετίσματά μου να του βάζει αυτή φαγητό στην δουλειά και να πηγαίνει να τον χτυπάει στην πλάτη να ρευτεί κιόλας (ο μπέμπης μη χέσω....) Λέω κι εγώ σκοτώνομαι όλη μέρα στην κούραση αλλά δεν σε πήρε τηλέφωνο η μαμά μου να σου κάνει παρατήρηση τί τρώω και πόσες μέρες ήταν στο ψυγείο το φαγητό........

Ρε κορίτσια, το Βανεσσάκι και η Μίκι εξαφανίστηκαν.......

Εδώ ο καιρός είναι μουντός σήμερα αλλά άκουσα ότι πάλι θα το ξαναγυρίσει....σκωτσέζικο ντους, μια κρύο μια ζέστη, ούτε πώς να ντυθούμε ξέρουμε με τον σκατόκαιρο......γι'αυτό οι ιώσεις (αααα και οι μύγες) κάνουν πάρτυ!!!!!!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...