Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Έτσι μου είπε και ο παιδίατρος, πρώτα μισό κουταλάκι, μετά ολόκληρο κουταλάκι και σιγά σιγά όλο το αβγό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Αννα μαρια περπατησε ο Αντρεουλης?μπραβοοοοο το θηριακι!εμας στεκεται μονη της κανει ενα δυο βηματα οταν νιωσει ασφαλεια αλλα οχι περισσοτερο!για να δουμε. . .!Εσεις ετοιμαζεστε για τα 1α γενεθλια του Αντρικου?

Οσο για το αυγο και μενα μου ειπε μονο απο τον κροκο!εδωσα προχθες για πρωτη φορα και σκεφτομαι να δωσω και σημερα!η παιδιατρος μου ειπε αν της αρεσει να δινω και καθε μερα!

Χθες ηταν πολυ γκρινιαρα η Ιωαννουλα, τωρα απ το συναχι ειναι, που θελει να περπατησει ειναι δεν ξερω!

Νασιουλα περαστικα σου!καλυτερα εισαι σημερα?

Γιωτακι ο Θανουλης πως ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκές μανούλες και μωρακια καλημέρα σας από την συννεφιασμένη Καβάλα...;)...τί κάνετε?...πώς είναι τα μωράκια μας?.....πολύ χαίρομαι που διαβάζω ευχαριστα νεάκια από όλες σας...;)....

εμείς καλά είμαστε, δόξα τον Θεό...μεγαλώνουμε...και ζωηρεύουμε...;)......και όπως σας είπε και το Αναστασάκι είμαι όντως εγκυούλα στην 2η εκπληξούλα μου...;).......διανύω τον 4ο μήνα και είμαι πολύ ευτυχισμένη...;).....δεν σας έχω ξεχάσει.....σας διαβάζω .....:).....πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες σας.....;)......και όσες θέλετε 20 νινάκι....βουρρρρρρρρρρρρρρρρ...στο ψητό......μην περιμένετε.....:)....άντε...να γίνουμε πάλι πολλές φουσκίτσες...;)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου καλύτερα είναι ο Θανούλης μου!

Η μικρή Ιωάννα κάνει βηματάκια, άντε μπράβο!

Εμάς περπατάει αν τον κρατάμε κανονικά, αλλά μόνος του μόνο 3 βηματάκια κάνει....όταν είναι ετοιμος θα περπατήσει, δε βιαζόμαστε κιόλας!!!!!!

Φιλιά

Λυδιάκι μουυυυυυυ, να χαίρεσαι την κοράκλα σου και με το καλό και το δεύτερο!

Θα είναι και αυτό έκπληξη φαντάζομαι!!!!!!!!! Ή μήπως ξέρουμε;;;

Γερό να είναι , και εσύ με ένα πόνο!

Πώς είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη;;

Φιλιά πολλά και χάρηκααααααααα με τα νεάκιααααα σου!

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου....να είσαι καλά για τις ευχές σου...σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και εσύ με το καλό να πάρεις σειρά για ενα αδερφάκι για τον μικρό Θανούλη...;)......και πάλι εκπληξούλα θα είναι το μικρό μας....όπως και με την Ραφαέλα μας...;0.....το ευχάριστο είναι ότι μέχρι τώρα τα πράγματα πάνε καλά και έχω μια πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη....;).......πολλά γλυκά φιλάκια....;)))......ιδίως στον Θανούλη σου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πάρα πολύ για την δεύτερη εκπληξούλα σου και που όλα πάνε καλά!

Εμείς λέμε από το νέο έτος ....αν και σε αυτά δε χωράνε προγράμματα!

Μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG: για την Ραφαέλα και πολλά φιλιά σε σένα και την εκπληξούλα!!!!!!!

Μπαίνε όταν μπορείς να μαθαίνουμε νεάκια σου!

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιακιιιιιι μουυυυυυυ συγχαρητηρια κοπελα μου!με το καλο η 2η εκπληξουλα σου!συγχαρητηρια!φανταζομαι επιδιωκατε 2η εγκυμοσυνη, ετσι?

Γιωτακι μου και γω θελω 2ο νινακι αλλα επειδη η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ δυσκολη σαν και φοβαμαι ακομη γιατι η Ιωαννουλα δεν ειναι ακομα ανεξαρτητη, με ζητα, θελει να την κρατω!πως να ειμαι εγκυος και να την κραταω κιολας . . . !το λεω αυτο γιατι στην 1η εγκυμοσυνη, ουτε σφουγγαριστρα δεν επιανα που λεει ο λογος, δεν οδηγουσα καθολου για 9 μηνες, πηγαμε στη μαμα μου και μεναμε γιατι το σπιτι μου ειχε σκαλες τις οποιες δεν επρεπε να ανεβοκατεβαινω λογω προβληματων!τωρα ομως που ειναι και η μικρη ολο λεω ναι θελω 2ο μωρακι οπωσδηποτε για να κανουν παρεα κι ολο το αναβαλλω!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Γλυκιά Λυδία τώρα διάβασα τα ευχάριστα νεάκια!!μπράβο, συγχαρητήρια φιλενάδα,με το καλό να γεννηθεί

και η δεύτερη εκπληξούλα σας!!φιλιά στη Ραφαέλα και να προσέχεις!!

Άννα Μαρία μπράβο στον Αντρίκο που περπατά!!η μικρή Χρυσή περπατά χαλαρά στο πάρκο της αλλά έξω

κάνει ένα δυο βηματάκια και μετά αρχίζει να μπουσουλά...θέλει το χρόνο της.όσο για το αυγό το βράζω

6-7 λεπτά αλλά δυστυχώς δεν της αρέσει καθόλου και μπου είπε ο παιδίατρος να το βάζω στη φρουτόκρεμα.

έτσι το κάνω αλλά πραγματικά το σιχαίνομαι...

Νασιούλα φιλενάδα σε κάνωπολύ κέφι με τιςπεριποιήσεις σου με τα όλα σου!!φιλιά στις κοριτσάρες σου!!

όσο για τις ημερομηνίες θα διαλέξω μια άλλη...τόσες εναλλακτικές μου έδωσες καλό μου!!

Βασούλα περαστικά στην Ιωαννίτσα σου,για αυτό μπορεί να κάνει λίγη γκρινίτσα το γλυκούλι!!

Η αλήθεια είναι ότι καλύτερα να είναι λίγο πιο ανεξάρτητη η Ιωαννίτσα και μετά να έρθει το δεύτερο μωράκι

γαιτί έχει πολύ τρέξιμο το πράγμα...

Μαράκι Γιωτάκι περαστικούλια στο Θανούλη, μετά τη γαστρεντερίτιδα και ιωσούλα μωρέ...πως είστε σήμερα;

πολλά πολλά φιλιαααααααααα

Αναστασάκο ετοιμάζεστε και εσείς για γενεθλιάκια,τι καλά!!μεγαλώνουν τα ζουζουνάκια τάκα τάκα!!

Αλήθεια κορίτσια εσείς δεντράκι θα στολίσετε;φοβάμαι μην το πετάει κάτω η Χρυσή και χτυπάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα μου στην σκεψη μου εισαι. . .και γω εχει 2-3 μερες που σκεφτομαι εαν θα στολισω δεντρακι ή οχι!φοβαμαι μπας και πηγαινει η μικρη,τραβα τα στολιδια, τα βαζει στο στομα ή μπορει να ριξει και ολοκληρο το δεντρο κατω!

Οσο για το αυγουλακι αν της βαζεις και ψωμακι δεν το τρωει παλι?ολοκληρο το τρωει?ή μονο τον κροκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα το τρώει ολόκληρο στη φρουτοσαλάτα

έχω δοκιμάσει με ψωμάκι αλλά τίποτα φτου και φτου...

Η Ιωαννίτσα το τρώει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!

Χάλια ο καιρός σήμερα......βροχή δεν είδαμε ακόμα αλλά κατά κεί το πάει....

Δωρούλα μου δοκίμασες να το κάνεις λίγο πιο σφιχτό το αυγουλάκι της??? Βάλε κ λίγο λαδάκι κ φετούλα μέσα, θα το νοστιμίσει.....αν πάλι δεν....άστο το παιδί, απλά δεν της αρέσει το αυγό, τί να κάνουμε!!!!!!! Κι εγώ τα σιχαίνομαι τα αυγά.........έχω κ αλλεργία στο ασπράδι απ'ότι έδειξε μια εξέταση που είχα κάνει παλιότερα! Ααααααα για τις ημερομηνίες απορρίπτεται και η 19η Φεβρουαρίου αλλά αυτή έτσι κι αλλιώς δεν μας κάνει ε???? :lol: Εεεεεε δεν σου άφησα κ πολλές επιλογές........Κάποια στιγμή θα σου στείλω πμ να σου πώ γιατί δεν τις γουστάρω αυτές τις ημερομηνίες (1/2 κ 19/2...ααα και 10/7 αλλά αυτή δεν μας νοιάζει κ τόσο εκτός αν κάνεις κ τρίτο νινί κ πρέπει να γεννήσεις τότε...), θα γελάσεις αλλά δεν πειράζει.....Μ'αρέσει που με χαίρεσαι κιόλας με τα μπωτέ μου, εκατό χρόνια είχα να φτιάξω νύχι...σαν τη θειά μου τη Μυρσούδα κυκλοφορώ όλη μέρα!!!!!!!!!

Βασούλα μου μην το πολυσκέφτεσαι για δεύτερο νινί....βάλε μπρός, όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο πιο πολύ θα φοβάσαι!!!!! Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.....μπορεί στην επόμενη να είσαι φέτααααααααα.....

Λυδία μου με το καλό κ το δεύτερο ζουζουνάκι!!!!!!!!! Κι αυτό εκπληξούλα????????? Θα μας σκάσεις πάλι τόσους μήνες, μα πώς αντέχεις, δεν έχεις περιέργεια?????...........Γερό να είναι κ να έρθει με το καλό!!!!!!!!!!!!

ΓιωτάκιΜαράκι μου τα τρία βηματάκια που κάνει ο Θανούλης σημαίνουν ότι περπατάει το παιδί......εφόσον έκανε την αρχή είναι θέμα χρόνου......Σου είπα ότι είναι πολύ κουκλί?????????? Πως είναι σήμερα????

Αχχχχ κ το Χρυσουλάκι μου δεν είναι στα καλύτερά της......πολύ μύξα κ το πρωί είχε κ δεκατάκια, 37.1 από την μασχάλη (37.9 από τον πωπό)....

Πάω να μαγειρέψω....φακές.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημένες μανούλες σας ευχαριστώ πολύ για τις γλυκές ευχές σας...;)....

Βασούλα μου γλυκιά σε ευχαριστώ πολύ...να μου φιλήσεις την μικρή Ιωάννα και μην φοβάσαι για το 2ο....Η Παναγία είναι κοντά σε όλες μας και μας προστατεύει καλή μου...;)

Δωράκι μου ξεκίνησες πρώτη και σε ακολουθήσαμε και εμείς...;)....να μου φιλήσεις το Χρυσουλάκι σου...;).....να προσέχεις και εσύ...;)...πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα..;)

Νασιούλα μου...;)....πάλι εκπληξούλα χιχιχιχι......;)).....σε ευχαριστώ γλυκιά μου.....να μου φιλήσεις τις κουκλίτσες σου...;)

εδντράκι λέω να στολίσω αλλά όχι ακόμη.....θέλω να χαρεί η Ραφαέλα μου με όλη αυτην την αλλαγή μέσα στο σπίτι..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Λυδία, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Απορώ πώς αντέχετε και δε μαθαίνετε φύλο. Εγώ θα είχα σκάσει σε χίλια κομμάτια...!

Για χριστουγεννιάτικο δέντρο που ρωτήσατε, εμείς θα στολίσουμε. Το στολίζουμε μια εβδομάδα περίπου πριν τα Χριστούγεννα. Νωρίτερα το θεωρώ χωρίς νόημα, το θέμα είναι να καταλάβουμε ότι ήρθαν τα Χριστούγεννα και να νιώσουμε κάπως διαφορετικά. Αν το στολίσω από το Νοέμβριο, μέχρι να έρθουν τα Χριστούγεννα θα έχει γίνει μέρος της διακόσμησης και δε θα έχει καμιά σημασία πλέον.

Δώρα, αβγό του έδωσα σήμερα πρώτη φορά. Έφαγε περίπου το μισό από τον μισό κρόκο. Το έβρασα οκτώ λεπτά και έγινε σφιχτό. Έλιωσα τον κρόκο με λαδάκι και τον έφαγε με ευχαρίστηση. Θα δίνω κάθε δεύτερη μέρα. Μεθαύριο θα δώσω λίγο περισσότερο.

Τυρί εγώ δεν έχω δώσει, μόνο χτες και προχτές του έτριψα λίγη ανάλατη μυζήθρα στα μακαρόνια. Κι ο γιατρός μου είπε καλύτερα να αποφεύγω τα αλμυρά τυριά, γιατί έχουν αλάτι (γι' αυτό είναι αλμυρά :P).

Νάσια, περαστικά στη Χρυσούλα. Εγώ νύχια δε βάφω ποτέ, μου σπάνε τα νεύρα γιατί νιώθω σαν ανάπηρη.

Βασούλα, δεν ξέρεις ότι και η επόμενη εγκυμοσύνη θα είναι όπως η προηγούμενη.

Κι εμείς θέλουμε δεύτερο μωράκι, αλλά πρώτα πρέπει οπωσδήποτε να αποθηλάσω, πράγμα για το οποίο ούτε εγώ είμαι έτοιμη, ούτε ο Αντρέας...

Σας φιλώ όλες, ελπίζω να μην ξέχασα καμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟΥ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΧΑΛΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ ΘΗΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΦΟΡΜΕΣ Κ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΙ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Η ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ......

ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ.

ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑΕΧΕΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΡΥΖΑΚΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΟ Κ ΣΑΛΑΤΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΩΜΕΝΟ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ Η ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!

Ο ΑΛΚΗΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Κ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.

ΛΥΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η 2Η ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 2 ΝΙΝΙ ΑΛΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΠΙΑΣΙΜΟ?Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΝΤΗΘΕΙΣ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΣΑΣ!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΑΓΩΝΙΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΚΥΝΗΓΗΤΟ......ΔΕΝΤΡΟ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΨΙΛΟΓΕΝΙΚΗ Κ ΝΑ ΣΤΡΩΘΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΩ.

ΔΩΡΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΤΟ ΑΥΓΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΠΟΙΟ ΜΕΛΑΤΟ Η ΜΕ ΨΩΜΑΚΙ Η ΛΙΓΟ ΚΑΚΑΟ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Κ ΓΩ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΒΟΦΑΣΑΙ ΙΣΩΣ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.

ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΑΛΚΗ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΟΠΩΣΗ ΚΟΜΑΡΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!

ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρονια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!!!

Αγγελικούλα χρόνια πολλά! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Βασούλα μου λογικό να το σκεφτεσαι λίγο για δεύτερο από τη στιγμή που στη πρωτη δε μπορούσες να κάνεις τίποτα!

Η μικρή Ιωάννα θέλει ακόμα αγκαλιές, οπότε περίμενε λίγο....ή όποτε έρθει...χι χι

Και εγώ θέλω δεύτερο, από το νέο έτος λεμε.....λέμε;;; όποτε έρθει...

Δωράκι μου καλά είμαστε σήμερα, καλύτερα δηλαδή, ο Θανούλης μου βελτιώθηκε παρα πολύ, κάνουμε λίγες εισπνοές, και εγώ πάω καλύτερα....

Ούτε ο Θάνος μου τρώει το αυγό, από 8 μηνών που του δίνω μόνο κρόκο το μπερδεύω και εγώ με φρουτόκρεμα, και μενα με αηδιάζει....

Εσύ βάζεις όλο το αβγό μέσα;; πώς το κάνεις ακριβώς;;;

Εγώ του το έκανα και ομελέτα, και καγιανά και ΤΙΠΟΤΑ , δε το θέλει...

Φιλάκια στη φουσκοκοιλιτσα σου!

Νασιούκο σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια!!!!!

Σήμερα είμαστε καλύτερα!

Πώς είναι το Χρυσουλάκι σου;;

Αφού ο καιρός είναι χάλια, βγαίνεις έξω ιδρώνεις σε χτυπάει ένα ρεύμα και .........φάρμακα...

περαστικά σας!

Άννα Μαρία μου φιλιά στον Αντρίκο σου!

Μύριαμ γερό να είναι!!!!!!!

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μυριαμακι μου ηδη φτασαμε στη Β επιπεδου ε?πως περναει ο καιρος. . . γερο να ειναι και υγιες μωρακι κοπελα μου!Ο Αλκουλης καλα ειναι?τωρα στη 2η εγκυμοσυνη σιγουρα ειναι πιο δυσκολα γιατι ο μικρος ακομα δεν ανεξαρτητοποιηθηκε, εξαρταται αποκλειστικα απο σενα οποτε ειναι δυσκολο!

Αννα μαρια και γω αυτο ευχομαι . . .η 2η εγκυμοσυνη να μην μοιαζει με την 1η!οκ τις ενεσεις για τη θρομβοφιλια θα τις κανω, δεν με πειραζει αυτο!αλλα τουλαχιστον να μπορω να κινουμαι, να φροντιζω το μωρο, και την οικογενεια!Μονο Ο ΘΕΟΣ ξερει!οποτε καλα να μαστε και οπως και να ναι η 2η εγκυμοσυνη, Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ θα βοηθησουν και ολα θα πανε καλα!

Δωρουλα μου 2 φορες εδωσα στην Ιωαννουλα αυγο, μονο κροκο με ψωμακι και μπορω να πω το εφαγε με ευχαριστηση!τωρα για ασπραδι δεν ξερω αν θα της αρεσει γιατι δεν δοκιμασαμε ακομη!ειμαστε και επιλεκτικες βλέπεις!

Γιωτουλα μου ο Θανουλης μας καλυτερα εε?μπραβο κοπελα μου!και μεις κανουμε εισπνοες γιατι μπορει να ναι καλυτερα η Ιωαννουλα αλλα οχι τελειως!εχει λιγο βηχα ακομα και θα κανουμε μας ειπε η γιατρος για 5 μερες!οι 3 περασαν, 2 μας εμειναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Δεν είμαι καλά σήμερα γι'αυτό δεν σχολιάζω......μην με παρεξηγείτε! Τα παιδιά είναι καλά, αν εξαιρέσουμε τα κλασσικά (πλέον) μύξα-βήχα......

Αγγελικάκι μου φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!! Χρόνια Πολλά!!!!!!!! Να είσαι γερή κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!!!!! Ελπίζω να το δείς μιας κ έχεις καιρό να μπείς στο παρεάκι!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννούλα μου κι εσύ να χαίρεσαι τον Αγγελάκο σου!!!!!!!!!!!! Θα σε πάρω κ τηλ.....ίσως όχι σήμερα γιατί δεν είμαι στα καλύτερά μου.....

Ξεχνάω κανένα κοριτσάκι????????????? Ελπίζω όχι...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα και εμείς μέχρι την Κυριακή θα κάνουμε εισπνοές...

άντε περαστικά μας!!!

Νασιούκο τι έχειςςςς;;;;;;; να φανταστώ;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου δεν φταίνε οι συνήθεις ύποπτοι....μάλλον αυτοί φταίνε ΠΑΝΤΑ αλλά το σημερινό (που δεν είναι σημερινό, είναι εδώ κ πολύυυυυυυυυυ καιρό) είναι κατάδικό μου!!!!!!!!!!! Βλακεία μου αλλά μου επηρεάζει όλη τη ζωή γμτ............ [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα,μπηκα γρηγορα γρηγορα γιατι κανω ετοιμασιες,σημερα η φραουλιτσα μου γινεται 1 χρονων....αχ θυμηθηκα οταν την γερννησα και νοσταλγησα....φιλια σε ολες θα σας γραψω νεα απο το παρτακι μας!!

Εφη να χαιρεσαι κι εσυ την μικρουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούκοοοοοοοοοο απάντησα!!!

Αναστασία να τα εκατοστήσει!!!! Χαρούμενα γενέθλια! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!ειχα και γω την ιωαννουλα με πυρετο σημερα!38.6 απ τον ποπο!της εδωσα αντιουρετικο οπως μου πε η παιδιατρος και Δοξα Τον Θεο και Την Παναγια επεσε!τωρα δοντια ειναι,γιατι βγαζει 2 πανω κι ενα κατω!μπορει και να ναι απ τη γριππη ομως γιατι ακομα ο βηχας δεν περασε τελειως!αχ οταν αρρωστα δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη,δεν ελεγχω το αγχος μου!

Αγγελικουλα χρονια σου πλλα!

Αναστασουλα να χαιρεσαι τη φραουλιτσα σου!να σας ζησει!παντα γερη και ευτυχισμενη!

Ηλιαννακη χρονια πολλα στον Αγγελακο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...