Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kale kale poy eiste ολες;

καλο μηνα με υγεια και ευτυχια και ολα τα παιδακια μας στους παιδικους

εχουμε ενα τελευταιο ξεχασμενο δωρο σημερα να παρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!

τι ωραιος τιτλος ειναι αυτος????????

μπραβο στη χρυσουλα....

εμεις καλα.... χθες πηγανε σε μια ταβερνα με κατι φιλους και τα παιδια τους... ωραια περασαμε κατα τις 12 γυρισαμε.. μονο που εγινε κατι και στενοχωρηθηκα...

η ειρηνη καθοταν στην καρεκλα της απο τις 8:00 μεχρι τις 10 ενω τα αλλα τα κυνηγουσανε οι μαναδες τους συνεχεια και τους φωναζανε... λεγανε λοιπον συνεχεια κοιτατε την ειρηνη που καθεται και ειναι καλο κοριτσι και κατι τετοια... κατα τις 10 της λεω σηκω να παιξεις κι συ με τα αλλα παιδακια αν εχεις τελειωσει το φαγητο σου.. και σηκωθηκε.. τα αλλα παιδια δεν την ηθελαν... την εσπρωχναν και την χτυπουσαν και ηρθε ξανα και εκατσε διπλα μου στην καρεκλα... ειλικρινα την λυπηθηκα.... :(

κατα την γνωμη μου επειδη ελεγαν οι μαναδες τους συνεχεια και δειτε τι καλο κοριτσι που ειναι και τετοια τα αλλα ζηλεψαν και γιαυτο δεν την ηθελαν.. αλλα δεν την επαιζαν καθολου μετα και αυτη στεναχωρηθηκε... :(

δεν ηξερα τι να κανω... οι μαναδες τους δεν τους ειπαν τιποτα που την χτυπησαν κι γω ντραπηκα να κανω παρατηρηση..

εσεις πως θα αντιδρουσατε??????

κατα τα αλλα καλα... τα μωρα εχουν αρχισει να κινουνται.....τα νιωθω καθε που ξαπλωνω.... τελεια αισθηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante ρε συ ελενη..ε την ειρηνουλα!!!πουλακι μου καλο!!!

τι να πω καλ ομου..και ποσα ακομα θα δουμε..εγω δε ξερω τι θα εκανα..αλλα αν δεν την θελανε δε θα επεμενα να παιξει ...

ας καθοταν ησυχα στη καρεκλα..

ηρθε κουμπαρα..

ολα καλα..αυριο μαλλον θα παρει την αδερφη μουκαι θα πανε σαντορινη για 2 μεερες..και μετα θα κατσει αλλες 3-4 μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα την βρισκω την κουμπαρα.....

να σου πω την αληθεια ρε γεωργια δεν μου ηρθε καθολου που την χτυπησαν και δεν την παροτρυνα να ξαναπαει.. τεσπα οπως λες κι συ εχουμε πολλα να δουμε ακομα...

επισης δεν μου αρεσουν οι συγκρισεις που κανουν οι μαναδες μπροστα στα παιδια τους γιατι ετσι δημιουργουν ζηλια... εγω δεν εχω πει στην δικια μου ποτε βλεπεις αυτο το παιδακι που κανει αυτο κι συ δεν το κανεις????

καθε παιδι εχει την δικια μου ιδιοσυγκρασια και δεν πρεπει να συγκρινουμε μπροστα τους γιατι με λιγα λογια τα μειωνουμε με αυτο τον τροπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο καλο μου..αλλα καμια φορα παραφερεσαι..και γω εχω παισιε τον εαυτο μου να λεω πραγματα που ελεγα...πωπωπ...πως το πα;;

τεσπα!κανω σκοροδψωμα..θα παμε σε 1 γιορτη..

και μπορει να παμε καισουσι το απογ..δε ξερω.θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλογεμιστο και με νεες φουσκομενες κοιλιτσες!!!

εγω παλι χωρις αντρα... :(

εφυγε το πρωι.... τελευταια βδομαδα. το Σαββατο επιστρεφει. ελπιζω να μην τον στειλουν μετα παλι για 3μηνο γιατι θα σαλεψω...

Μαρκερ και ο Σπυρος δεν αφηνει παιχνιδι και βιβλιο χωρις να το χαλασει. υπαρχουν παιχνιδια που δεν κλεινουν 24ωρο πριν πανε στη σακουλα ανακυκλωσησ!

Χρυσουλα εγω ειχα κανει το εμβολιο της γριπης τους 2 πρωτους χειμωνες των μωρων και τον προηγουμενο χειμωνα που δεν το εκανα πηρα 3 φορες αντιβιωση! το ειχε πει και ο φαρμακοποιος εδω οτι αν το κανεις μια χρονια και μετα δεν το κανεις θα αρρωσταινεις πιο πολυ. εμεις ακομα δεν το σκεφτηκαμε για τα παιδια φετος. αλλα παντως για τις αλλες ασθενιες πιστευω οτι πρεπει να γινονται. οσο για την αλοιωση του dna... δεν εχω ιδεα..

Σωσω εδω οι παιδικοι σταθμοι... ΧΑΛΛΛΛΑΡΑ..... τη ΔΕυτερα ανοιγουν και θα παω με τα μωρα πακετο να ρωτησουμε. να τον δουνε κιολλας. και εγω. αλλα τους λεω οτι μπορει να μη μας παρουνε γιατι αλλα παιδακια δεν εχουνε γιαγια και Χρυσα να ειναι μαζι τους οταν λειπει στη δουλεια η μαμα και ο μαπαμπας και ειναι μονα τους. για να μην απογοητευτουνε.

απο σημερα μεχρι Δευτερα απογευμα θα ειμαι μονη μαζι τους 24ωρες το 24ωρο! αντε να δουμε αν αντεξω.

το πρωι πηγαμε τζαμπο και τους πηρα ψαλιδια κολες και χαρτια για να κοβουνε και να κανουνε κολαζ. τους αρεσε. ιδιως τη ΜΑριαννα. ο Σπυρος ψιλοβαρεθηκε γρηγορα. δεν μπορουσε να χειριστει το ψαλιδι. ελπιζω να μαθει γρηγορα. η ΜΑριαννα με τη μια το καταλαβε.

η γειτονισσα με τα διδυμα με ειπε τις προαλλες οτι ο δικος τις εχει μαθησιακες δυσκολιες. δεν τον εβλεπε να τα παιρνει τοσο ευκολα στο σχολειο και τον πηγε και του κανανε κατι τεστ και τον βαλανε σε ειδικο προγραμμα. λεπτομεριες δε ρωτησα απο λεπτοτητα αλλα σκεφτομαι μπας και εχουμε τα ιδια. ολοι λενε πως η ΜΑριαννα ειναι πολυ εξυπνη και τετοια, αλλα μηπως αυτη ειναι η κανονικη και ο Σπυρος ειναι λιγο πισω;;; ωρες ωρες δε μου αρεσει που τα συγκρινω μεταξυ τους μεσα μου, αλλα ειναι αναποφευκτο νομιζω.

τελος παντων... θα δειξει...

στο ψηστηρι με τους γειτονες πολυ ωραια. ψησαμε διαφορα κρεατικα, οτι εφερε ο καθενας, σαλατες, πατατες φουρνου και για γλυκο εγω πηγα αυτο το ευκολο, τη στρατσιατελα και η διπλανη που γιορταζε και η κορη και ο γιος της, Αλεξης και Αλεξια εκανε κατι σαν μηλοπητα με παγωτο. τα μωρα 12 κοιμηθηκαν!

την Παρασκευη που τα ειχε ο αντρας μου τα πηρα ασχημα. ο Σπυρος απο αντιδραση κατουρησε 2 φορες πανω του και ο αντρας μου του εβαλε πανω βρακακι!!!! οτι καταφερναμε τοσο καιρο τα διελυσε! μετα δεν ηθελε να φορεσει βρακι. σημερα που λειπει ο μπαμπας του ομως κανονικα. δε βραχηκε ουτε το μεσημερι στον υπνο.

δεν ξερω τι σκεφτεται για το μπαμαπ του που λειπει... στο τραπεζι στους γειτονες ηταν ολο μαζι μου και ειμασταν ολο γλυκες. ενω παντα οπου πηγαιναμε ηταν κολημενος στη μπαμπα του και ολο ειχαν γκρινιες και φωνες. δεν ξερω τι να σκεφτω...

πωπω... παλι τα απαντα σας εγραψα...

αυριο θα τους παω πρωτη φορα μονη μου εκκλησια... αντε να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερΑ ΣΕ ολες..τι κανετε;;εμεις πηγαμε σουσι τελικα; χθες..το γεψα δε θυμαμαι..

δε σε φοβαμαι βαγκ ουτε που θα εισαι 24 ωρες μαζι τους ουτε για την εκκηλσια..

κοιταξε..θελοντας και μη...πεφτει ετρο δυγκρισης..αφου τα εχεις μπροστα σου και τα 2 και ειναι και δικα σου..

αλλα πλεον για μενα δεν υπαρχει χαζο παιδι!!

σου ξανα λεω..η μαρθα δε μπορει να παπαγαλισει τιποτα..ουτε αριθ ουτε χρωματα..αρνειται να τα μαθει..επιδης δεν αντιγραφει κανενα τραγουδι..δε θελει ρε αδερφε!!

δε νομιχω να σημαινει τιποτα..απλα δε το χει..

θα παει σχολειο φανταζομαι και θα τα μαθει!!

σημερα ψαροσουπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

ελενη και εγω εχει τυχει να το κανω αυτο

οταν κανουν σαν τερατα και υπαρχουν υσηχα παιδακια μπορει και να τους πω 'γιατι δεν καθεστε καλα οπως τα αλλα παιδακια' -εαν τα νευρα σου εχουν γινει κροσια απο το κυνηγι νομιζω οτι ολοι το κανουν αυτο

σωσω μας ρωτας εαν πηγες για σουσι; :lol::lol::lol:

καλα το διαβαζα και γελουσα

βαγκ με το καλο να γυρισει ο αντρας σου

να μοιραστειτε και λιγο το σαματα

δεν ειναι τιποτα με τα 2 πλεον - εχουν μεγαλωσει -δε σε φοβαμαι ουτε εγω

απλα να βγειτε καμια βολτα γιατι θα σαλεψουν αυτα

σημερα γιουβαρλακια

εμεις μπριζολες δτο φουρνο και αυριο για ολους φακες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

εκανα ενα τεστακι το πρωι και βγηκε θετικο....!!!!!

θα βεβαιωθω με ενα ακομη αυριο αλλα ηταν και clear blue :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

εκανα ενα τεστακι το πρωι και βγηκε θετικο....!!!!!

θα βεβαιωθω με ενα ακομη αυριο αλλα ηταν και clear blue :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ψεμματα!!ψεμματα!!ψεμματα!!!

λες αληθεια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αντε ρε συ χρυσουλα!!!

αντε ρε!!μπραβο!!

τι να πω!!

πωπωπωπωπωπωπωπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χρυσουλα μου

ολα να πανε καλα και να γεννησεις ενα υγιες μωρακι

εγω σημερα θα παρω τεστ

εχω 2 μερες καθυστεριση και αυριο εαν βγει θετικο το τεστ θα παω για χοριακη

αλλα εχω πονακια περιοδου ακομα και δεν πολυχαιρομαι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;

Χρυσουλάκι μου!!!

με το καλό κοριτσάρα μου!!!

αυτή τη φορά θα είμαστε με 1 μήνα διαφορά... χαχαχα!!!

άντε μάρκερ, αύριο περιμένουμε και τα δικά σου!!!

μουλάρες!!!

καμία δε με θυμήθηκε χθες!!!

ήταν η πασίγνωστη γιορτή των 40 παρθένων!!!

ε ναι, εγώ είμαι μία από αυτές!!!

χαχαχα!!!

και αύριο γιορτάζει το γιούι μου!!!

χθες έφτιαξα πίτσες και μπουγάτσα.

αύριο θα έχω τραπέζι κανονικό.

πάω να κάνω καμιά προετοιμασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia πολλα ρε νανα..δικιο εχεις...τωρα...παρθενα και γιορτη;;χαχαχ!!!

φυγαν τα κοριτσια σαντορινη..μονες και πλαι μετα απο 2 βδομαδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ομως ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!

αντε πάμε για την κόρη

πολυ χαρηκαμε

αυριο παω και για χοριακη και παιρνω το γιατρο τηλ

τι λες βρε νανα ειχες γιορτούλα - αλήθεια;

χρονια πολλα - παντα ευτυχισμενη και με ενα ομορφο υγιες κοριτσακι

ο αντρας μου αρχισε τα η και μη

θα μου σπασει τα νευρα προβλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πλακα κανετε?????????

μπραβο βρε κοριτσια!!!!!!

πολυ χαιρομαι για σας... θα εχετε και ιδια πητ....

νομιζω οτι ολες οι οκτωβριανες μανουλες θα εχουν 2 η 3 παιδια του χρονου τετοια εποχη....

και παλι μπραβο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ελενη μου

αυτες που εχουμε μεινει τουλαχιστον

αυτο το τηλ ακομα το περιμενω βρε ελενη

αυριο ολο το πρωι θα τρεχω σε οαεδ

μηπως θες να σε παρω εγω οποτε μπορεσω;

λογικα αυριο το απογευμα δεν θα παω πουθενα - λογικα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa ελενη ηθελα να σε ρωτησω

τα καταβαινεις απο τοσο νωρις ε;

σε λιγο να δεις ποσο σουπερ θα ειναι

τελικα πας ακομα στη δουλεια;

μα καλα του πεθερου σου δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑς ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ;ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ΄΄΄΄;;;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΛΕΜΕ!!ΑΠΑΠΑΠΑ!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΤΕ..ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ;;

ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ@@@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...