Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

Μαξιμακι καλη τελειωμηνη εγκυμοσυνη στην φιλεναδιτσα σου θα ειναι και κοντα , δεν θα φαινεται η διαφορα.

Κοκονα μολις πηγα πισω για να σας διαβασω και ειδα και το γλυκακι πολυ μου αρεσει!

Λιακι και Ελενα ευχαριστουμε! Ελενα δεν υπερβαλω, αληθεια ειναι. Ναι περασαμε ωραια...Ειμαι επιφυλακτικη με τις φωτογραφιες στο ιντερνετ...Εσεις αν και τα ειπαμε πως παιρνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανθη μην στεναχωριεσαι με ότι ακούς εσυ κανεις το καλύτερο για την φραουλιτσα σου!

Αριαδνη μεγεια το μαλλακι και με το καλο αυριο να πάρετε την ευχουλα!

Λια μου επιστρεψατε και εσείς αχ όταν τελειώνουν οι διακοπές...μεγάλωσε και σένα ο μπεμπουλης εφτασε τα πέντε κιλα, το δικο μου το θρεφταρακι εφτασε τα πεντεμιση!!!! Αχουτο που ήθελε και ξαπλώστρα ο πασας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liaki kalws irthate pisw...euxaristw gia tin fili mou...

ariadni megia to malli ante k voltes apo aurio...esu eipes oti se steinane pragamtakia apo tin pampers kk egw exw graftei exei poso kairo k oute kouponia den mou exoun steilei...

elena tha perimenw entupwseis...

twra arxizw na stenaxwriemai pali me to gala mou o mikros elega oti itan mia xara k apo kila k twra vlepw k esas sta 5500 kila einai k eiste ena mina mikroteroi k anxwnomai min den ton ftanei to gala mou, deb thelw na mou kopei apo twra...epesa se apognwsi pali...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κατερινακι και ναταλακι. Μου λειψατε γλυκουλες.... :YMHUG:

Κατερινακι μας περασατε και ειστε και 9μερες μικροτεροι ;)

Εμεις πλεον δεν τον ξυπναμε για να φαει.

Εχθες τον βαλαμε και στην κουνια του, τη φαιραμε στο δωματιο μας.Ποπο κατι τεντωματα που κανει, το καταευχαριστιεται :D

Ναταλακι μην αγχωνεσαι με το γαλα σου γιατι ετσι μπορει να σου μειωθει...Εγω του δινω και απο το δικο μου και ξενο δεν εγινε και τιποτα. Ευτυχως που αντεχω ακομα με το θηλαστρο, τωρα βγαζω καθε 5 ωρες απο τρεις γιατι κουραστηκα δεν το κρυβω . Ξερω ομως οτι προσπαθησα και δεν το εβαλα κατω παρ ολη την ταλαιπωρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλομανούλες. Ω ρε πόσα γράψατε πάλι. Δεν είναι να λήψει κανείς 1 μέρα :lol::lol:

Εγώ χτες βγήκα για δουλειές και άφησα τον μικρό στην πεθερά μου. Πήγα τράπεζα, jumbo και σουπερ μαρκετ. Έκλεισα και ραντεβού στο κομμωτήριο αλλά τελικά δεν με βλέπω να κάνω τις ανταύγιες την ίδια μέρα γιατί θα μου πάρει πολύ χρόνο και θα λυσσάξει ο μικρός. Του πήρα και πιπίλα της Nuk καουτσουκ και της chicco από 4μηνών+ αλλά και πάλι δεν τις κρατάει. Μόνο λίγο της chicco την μεγάλη κρατάει αλλά μετά ανοίγει το στόμα και του πέφτει.

Έλενα εγώ κάνω τεχνική ομπρε ή αλλιώς μπαλεγιαζ που σημαίνει βάση άλλο χρώμα και ανταύγεια που ξεκινάει από πιο χαμηλά άλλο χρώμα. Η βάση μου είναι το φυσικό μου και απλά ανεβοκατεβάζω το μπαλεγιαζ. Έχω φωτογραφία στο facebook που φαίνεται η τεχνική αυτή. Είναι αυτή που είμαι έγκυος.

Ναταλία καλό ταξίδι να περάσετε τέλεια χωρίς απρόοπτα. Χτες έβλεπα 5μιση ώρα που είχαμε αυπνίες με τον μικρό ντοκιμαντερ που έδειχνε τον κοραλιογενη ύφαλο στις Μαλδίβες ότι κινδυνεύει. Να κάνετε και κατάδυση να δείτε τα τέλεια ψάρια και κοράλια. Είναι αυτά που έχω και στο ενυδρείο μου και θα ήθελα κι εγώ κάποια στιγμή να τα δω στο φυσικό τους περιβάλλον από κοντά.

Αντωνία χαρας το κουράγιο σου. Η μικρή σου δεν μπορεί να σε βοηθήσει στα καλλιτεχνικά? :D:D

Νάνσυ κι εγώ το έχω σκεφτεί αυτό για τον γιο αλλά δεν το κάνει μόνο ο γιος το κάνει και η κόρη ίσως σε μεγαλύτερη ηλικία :lol::lol: Άντε μετά να τους εξηγείς για το αναπαραγωγικό τους σύστημα :oops::oops::lol:

Το προσκλητήριο δεν με τρέλανε και πάντα δίνουμε ειλικρινή άποψη εδώ θέλω να πιστεύω. Εγώ τουλάχιστον πολλές φορές σας έχω πει αν δεν μου αρέσει κάτι.

Νομίζω πιο ωραίο είναι κάτι τέτοιο που κάνει μπαμ ότι είναι βάφτιση διδύμων. http://www.rogoti.gr/product.php?produc ... 643&page=1

Το κείμενο μου άρεσε καλύτερα το άλλο αλλά νομίζω ότι μπορείς να τα συνδυάσεις έτσι δεν είναι? :roll:

Ανθή έπρεπε να της πεις ότι τόσο άσχετη είναι και γι'αυτό τα λέει αυτά. Ίσα ίσα αν δεν είχες γάλα θα το άφηνε το στήθος η μικρή δεν θα το έπιανε!!

Σας ζηλεύω εσάς που θηλάζετε έξω. Εγώ δεν βολεύομαι καθόλου και ντρέπομαι κιόλας.

Κοριτσάκια ήθελα να σας πω ότι μου έχει μείνει το infacolic άθικτο. Δεν το άνοιξα καθόλου. Αν κάποια το χρειάζεται να μου πει να της το δώσω.

Lil ζηλεύω που πήγατε διακοπούλες. Έπρεπε κι εμείς να πάμε κάναμε βλακεία όλο φοβόμαστε. Ελπίζω στο 2ο να μην είμαστε έτσι.

Ναταλία κι εμένα μία φίλη μου καλή μου ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος αν είναι και αγόρι θα κάνουν τρελή παρέα με τον Στράτο μου. Όσο για το βάρος το ίδιο έπαθα κι εγώ πριν λίγο καιρό γιατί κάποιες κοπέλες από εδώ που γεννήσανε μετά από μένα είχαν φτάσει τα 6 κιλά+ και εμείς είμασταν ακόμα 5μιση. Μην αγχώνεσαι να πηγαίνεις με βάση τα γραφήματα αυτά http://www.nestlebaby.com/gr/baby_devel ... ight_size/

Αν είσαι μέσα στα πλαίσια αυτά είσαι καλά. Επίσης, να κοιτάς την εβδομάδα πόσο παίρνει.

Αριάδνη μεγειά το μαλλί.

Πάω να πάρω τον γιατρό τηλέφωνο να δω τι ώρα σκοπεύει να έρθει για το εμβόλιο. Περιμένω και την μάνα μου να έρθει αφού έχει να δει τον εγγονό της 2 εβδομάδες!!! Αλλά μόνο κήρυγμα είναι για το πως χειρίζομαι κάποιες καταστάσεις με το παιδί μου. Ότι να'ναι τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

λιλ καλως ηρθατε!!!τι καλα που πηγατε!!καλα κανατε!!ξαπλωστρα κ ο μικρος ε?κ η δικια μου τρελαινοταν για ξαπλωστρα!!εβλεπε τους παντες!!!

αριαδνη μεγεια το μαλλακι κ καλο σαρραντισμο!!!!

ναταλια γιατι βαζεις αυτο το μικροβιο μεσα σου?μια χαρα ειναι ο μπεμπης κ τρωει κανονικα!!κ εγω δεν βγαζχω καθολου με το θηλαστρο..με το ζορι 50γμρ..αλλα απο το στηθος τρωει πολυ καλα κ μας παει 3ιωρο ξανα..το βραδυ τρωει παλι στηθος κατα της 9 μετα το μπανιο κ δεν της φτανει..μετα απο καμια ωρα εχει απιστευτη γκρινια κ της κανω 100γμρ ξενο κ ειναι τζετ!!!!!απο της 10:30 το βραδυ κοιμαται κ ξυπναει στης 6:30 θηλαζουμε κ μετα ξαναξυπναει στης 10 το πρωι... καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχει η φιλη σου ναταλια!!!

ανθη μην την ακους την πεθερα..τωρα εχω βρει κ εγω το κουμπι της πεθερας..χαμογελαω κ την γραφω εκει που ξερω!!! :lol:

σταυρουλα σημερα εμβολιο?αντε με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Σημερα σαραντησαμε, πηραμε την ευχουλα μας μαμα και κορη και ειμαστε ετοιμες για βολτες!!! Ποιος μας πιανει τωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Το απογευμα εχουμε γιατρο και μετα θα παμε για καφεδακι ;);););) . Θα σας ενημερωσω για τον γιατρο, ανυπομονω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D

Φιλακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...

Εγω αφαντη πεντε μερες...Θα σας τα πω ολα,σοδομα και γομορα....

Λιλ μου,καλως ηρθες,να ευχηθω καλο χειμωνα....Καλε σημερα τα μωρακια μου κλινουν 2 μηνες....Να μας ζησουν...

Μαρακι μου,τι τελειο αυτο που βρηκες,τι μπομπονιερες και προσκλητηρια αριστοκρατικα....Να μαθουμε τιμες....

Κοκονα μου,σε χαιρομαι που τα καταφερνεις και τα φτιαχνεις μοναχη σου και το γλυκο τελειο...

Αριαδνη μου,καλα εκανες και ανανεωθηκες,κι εγω Δευτερα θα κανω πεντικιουρ...Εγω το θηλαστρο το ενοικιασα μεσω μιας γνωστης στο Ιασω για τρεις μηνες 110 ευρω(αλλα ξαναλεω μεσω γνωστης αλλιως ειναι 130).

Εστε μου,κι εγω πολυ γρηγορα θα ηθελα να ξαναμεινω εγκυος...Τωρα που τα εχω φρεσκα,αυτο ισχυριζονται οτι ειναι και το καλυτερο οι δευτερομανουλες..

Κι εμενα εδω και 15 μερες ολη τη μερα γελαει ρε κοριτσια ,χαχας....Και με ηχο.Μη σας πω με τον πατερα της(ασχολειται πολυ μαζι της ομως,απο τη γεννηση της,στη νοσηλεια λεγανε καλως τον κ.ΜΕΓΑ.....Τον γλυκοκοιταζε κιολας μια μαια,μη χεσω....αντε συγχιστηκα...)Ειναι πολυ καλη,της μιλαμε ολη την ωρα και αυτη μας παρακολουθει σαν μεγαλος ανθρωπος,το χρυσαφακι μου...

Κατερινακι μου,καλα κανατε και ξεφυγατε λιγο...

Ανθη μου,ξερεις τον''μπαινακη βγαινακη''?????Εγω προσωπικα τον ξερω πολυ καλα....Εμενα να δεις,ειχαμε σοου,τυφλα ειχε το allegria..

Ξερετε τι ειπε η πεθερα μου ρε κοριτσια στον αντρα μου????''Αυτο ειναι το προβλημα για τις γυναικες που γεννανε πρωτα κοριτσι και μετα αγορι....γιατι και τα δυο πρεπει να τα παρει ο αντρας(τα ονοματα)''...Απανταει ο αντρας μου¨Τι λες ρε μαμα?Το μωρακι μας θα βγει Μαρινα (το ονομα της μαμας μου) και αν εχουμε αγορι στη δευτερη εγκυμοσυνη θα βγαλω το μπαμπα''...Τι ηταν να το πει ο ερημος?????Τον πεθερο μου να δειτε....Ειδικα απο αυτον απογοητευτηκα...(τι θα πει το χωριο),ψυχραθηκα παρα πολυ.....Οχι τοσο γιατι ηθελαν να βγει το ονομα της πεθερας μου(παρεμπιπτοντως δεν εχω προβλημα να βγαλει ο αντρας μου τη μανα του,εκεινος δεν θελει με τιποτα για διαφορα θεματα)αλλα για τον τροπο τους........και τη νοοτροπια τους...

Σας ζαλισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα ενα φορεμα κ λεω να το κανω σε ιβουρ χρωμα κ ενα προσκλητηριο-μπομπονιερα!!πειτε μου γνωμες..βασικα κ αν ειναι καλυτερα προσκλητηριο-μπομπονιερα..αυτο για λογους οικονομιας..η μπομπονιερα ειναι καρφιτσα πεταλουδα με στρασσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε επιστρεψατε?αντε καλο χειμωνα!ναι οντως τα μωρα ειναι τωρα μες στις γλυκες!!!η μαια γλυκοκοιταζε ε? :evil:

κ εγω το ιδιο θα αντιδρουσα!!

κ εγω θελω να παρω τηλ να μαθω τιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.artemisvourakis.gr/index.php ... ombonieres

ΔΕΙΤΕ Κ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΣΑΛΑΡΙΕΣ Κ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ

ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ..Η ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΡΑΒΕΙ Κ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ..

ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΚΡΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΩΜΑ Κ ΔΑΝΤΕΛΑ(ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ) ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ Κ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΙΒΟΥΑΡ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΙΒΟΥΑΡ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΑ.. :lol::lol:

Κ ΣΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!ειστε καλα;

κατερινακι μου καλες βολτες τωρα κ περιμενουμε νεα για τη μικρουλα σου απο τον γιατρο!ολα καλα να ειναι!

μαρακι τελεια κ τα δυο κ φορεμα κ προσκλητηρια,το φορεμα μου αρεσει κ ετσι οπως ειναι,εισαι κ ξανθεια,νομιζω θα σου πηγαινε πολυ..

ναταλακι μου αν κ πολυ καθυστερημενα ευχομαι χρονια πολλα,να τα εκατοστησεις κ να χαιρεσαι τα αντρακια σου!

ανθη μου ολες τελικα τα ιδια λενε,μα πως γινμεται αυτο ρε κοριτσια;μην ακους κανενα,κ εμεναετσι ωρες ατελειωτες στο στηθος κ το βαρος της αυξανεται μια χαρα.εχω νοικιασει ζυγαρια κ το τσεκαρω.

εμενα με εχει φαει το ξενυχτι κοριτσια,καθε βραδυ κοιμαται 2.30 κ 3 η ωρα.βεβαια ξυπναει 9.30 με 10 αλλα τα μεσημερια που κοιμαται ο γιος κ μπορω να κοιμηθω εκεινη συνηθως θελει μεμε.δηλ ελεος.αυτο ειναι με τα δυο παιδια,ολη μερα επι ποδος,αλλα ολη μερα.κ ειναι κ το σπιτι κ τοσα αλλα κ επειδη ειμαι ολη μερα μεσα μου τη δινει κ ακαταστασια,αυτο με μαρανε.κ οταν κοιμουνται ολο κ καμια δουλεια κανω.

εγω τελικα δε ξερω ποιο ειναι καλυτερο,να κανεις τα παιδια κοντα κοντα ηλικιακα η με αρκετη διαφορα.το κοντα κοντα ειναι οτι τρως λουκι αλλα ξεμπερδευεις.εγω νομιζω ειμαι σχετικα κοντα.δηλ τωρα τρωω λιγο λουκι αλλα σε δυο χρονια το πολυ θα πω ξεμπερδεψα απο τα βαρεια δηλ ξενυχτια,να εχω το νου μου μη πεσει οταν μαθει να περπαταει,δοντια,βεβαια εχεις αλλα αλλα το παιδι εχει ενα προγραμμα μετα τα δυο,εμενα ο τονι εχει αλλαξει πολυ.νομιζω εχουν καλη διαφορα τα παιδια μου,γιατι οπως λετε κ διακοπες εκανα ελευθερα δυο καλοκαρια κ εζησα μαζι του καποια σημαντικα βηματα πριν κανω το δευτερο.παντως για τριτο δεν το σκεφτομαι καθολου.κ δεν θα αντεχα παλι απο την αρχη κ οικονομικα,με τιποτα με τιποτα,δεν το συζηταω..

κοριτσια μου επειδη κοιμηθηκε η κυρια,ο αντωνης ειναι στη γιαγια του ευκαιρια να κοιμηθω λιγο,σας αφηνω κ θα τα πουμε κ μετα!!

ελενη μου κριμα για το ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια πραγματα βαζετε ρε κοριτσια!!!!

Μαρια πολυ ωραια και τα δυο.Να ρωτησω?Δεν ηξερα για μπομπονιερα προσκλητηριο?Τι παιζει?Τα δινεις και τα δυο μαζι με το προσκλητηριο και μετα δεν δινεις μπουμπουνιερα στο τελος?Για διαφωτιστε με.

Νανσυ θα τα δω σε λιγο γιατι ο μικρος με τυρανναει!!!

Νενε κλεισατε 2 μηνες?Αντε καλο μηνα!!!Καλα μη δινεις σημασια,ας το παρουν αποφαση οτι θα το βγαλετε οπως θελετε!ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ!!!!

Κοριτσια θελω κι εγω να σας δειξω κατι να μου πειτε γνωμες.Ειμαι αναμεσα σε 2 νυφικα.

http://www.hanksbridal.com/ae-8959-insp ... -8959.html

http://www.hanksbridal.com/alfred-angel ... 16582.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ βικακι αν το αφησω σε αυτο το χρωμα λες να πουν κατι?γαμοβαφτιση θα κανουμε..ετσι οπως ειναι κανει 190ε..εμενα ο γιος μου την μικρουλα μου εχουν 11,5 χρονια διαφορα..ειναι πολλα!!αλλα μου αρεσει κιολας παρα πολυ αυη η διαφορα γιατι την προσεχει σαν τα ματια του!!!

νανσυ μου αρεσαν κ τα 2 που ειπες!!ξετρελαθηκα με τα παπουτσακια..ενα ροζ κ ενα μπλε!!!φοβερα!!

ναι λια..δεν δινεις μετα στην εκκλησια..εαν θελεις βαζεις μονο για τα παιδια για το χαρουν πιο πολυ..σε καθε οικογενεια ετσι παει μια μπομπονιερα..ενω στην εκκλησια αναλογως ποσα ατομα ειναι στην οικογενεια..αντι για μια αναγκαστικα 2-3ις παει..για λογους οικονομιας..θα δω..γαμοβαφτιση θα κανουμε..γιάυτο θελω σε αυτο το στυλ φορεμα αλλα σε ιβουαρ..θα του στειλω τα μετρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια κ τα δυο μου αρεσαν πολυ..καλα το δευτερο πολυ λιτο-ρομαντικο!!για να πω την αληθεια το δευτερο θα επαιρνα..κ τι τιμη βγαινουν?πως τα λογαριαζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ ειναι πολυ ωραια!Δεν ειχα ξαναδει τετοιο στυλ μπουμπουνιερα και μου αρεσει σαν ιδεα!Αφου θα το κανετε και μονοι σας ακομα καλυτερα.

Και ναι,συμφωνω μαζι σου,τα απαλα χρωματα,και γενικα η απλοτητα ειναι πολυ καλυτερα απο τα ''φορτωμενα'' κι επιτηδευμενα.

Επισης,μου τη δινουν τα ποιηματακια στα προσκλητηρια!Σπανιως εχω δει καποιο πετυχημενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...αν μπειτε στο ricardo.gr k πατησετε ρουχα παπουτσια κ μετα πιο κατω αριστερα γραφει γαμηλια ειδη εχει παρα πολυ πραμα να δειτε!!επισης αν ειναι εταιρια σου το κανουν στα μετρα σου!!!απο 190ε κ ανεβαινουν μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου κ τα δυο ειναι πολυ ωραια απλα ρισκαρεις πολυ με το πρωτο εαν η δαντελα δεν ειναι καλη θα φαινεται πολυ φθηνιαρικο κ οι διορθωσεις που τυχον χρειαστουν θα ναι πιο δυσκολες..το αλλο ειναι πιο ευκολο κ πιο σεξυ κ νομιζω θα σου πηγαινει πολυ περισσοτερο..θυμαμαι μην γελασεις εχεις τελειο πισινο κ δαντελα δε θα στον επιδυκνειει..κ εσυ δεν εχει ψωμακια κτλ επομενως δεν χρειαζεσαι κατι που να καλυπτει ατελειες.επομενωσ κ εγω το δευτερο λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος μου εδωσε χαπι τελικα για να μην κανω καμια κυστη απο τα υπολειματα.εξεταστηκα υπερυχο κ παπ κ ολα καλα.η πλακα ειναι οτι μου κανει σεξ σεξ τωρα κ γελαγε κ μου λεει τι σου λεω εγω τωρα ε;;κ του λεω σας παρακαλω πειτε του αντρα μου οτι απαγορευεται αλλους 9 μηνες κ γελαγε!!με λυπηθηκε ο ανθρωπος που του ελεγα τι κατασταση επικρατει στο σπιτι κ ειπε οτι ειμαι ηρωας! :lol::lol:

κ φευγοντας του λεω μη μου ευχηθειτε για τεταρτο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφινακι αυτον που πες για προκλητηριο μπομπονιερα δεν ειναι κακο αλλα θα παρεξηγηθει μαλλον..θα πουν καλα γαμο χωρις μπομπονιερες ασ εβαζε σκετο τουλι..ειδικα οι μεγαλη σιγουρα θα το πουν.καλυτερα κανε σκετο προσκλητηριο κ βρες μια φθηνη μπομπονιερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ταιζω κ σασ γραφω..κοριτσια θα πεσω κατω..απο το πρωι μια καραμελα εχω φαι..δεν προλαβαινω ουτε να φαω..οταν εχω χρονο ολο κ κατι αλλο κανω κ να φαω ξεχναω..

το συνηδητοποιησα οταν ζαλιστηκα..κ οταν εκανε ζημια η σαντυ που δεν ειχα δυναμη να φωναξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...