Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια. Φτάσαμε τις 100 σελίδες? Ωχ να δω τώρα ποια θα μας αλλάξει θέμα :D

Εγώ είμαι χάλια και περισσότερο χτες. 38 πυρετό και εμετό. Σέρνεται ίωση λένε και την τσίμπησα. Χτες παρόλο που είχε έρθει η μητέρα μου να βοηθήσει ο μικρούλης δεν ηρεμούσε με τίποτα. Ήθελε την μαμά του να τον κοιμίσει.

Τελικά τον έβαλα στο στήθος ηρέμησε κοιμήθηκε και μετά από μισή ώρα στην κούνια του. Φοράω και μάσκα για να μην τον κολλήσω.

Χτες που γυρίσαμε από το Mothercare ένιωσα πόνο στο στομάχι και κρυάδες. Είχα 37μισό αφού στην αρχή λέω βρε λες να είμαι έγκυος? :lol:

Αντωνία διαρροές έχουμε στην πλάτη από πίσω. Εκεί που τελειώνει η πάνα στην μεσούλα του. Εντωμεταξύ παρατήρησα ότι έχει κοκκινίσει λίγο το πουλάκι του στην άκρη και ρώτησα τον παιδίατρο και μου είπε να έχω λίγο χαλαρή την πάνα. Λέω ωραία μήπως καλύτερα να μην του φοράω πάνα? Να μην μπαίνω τσάμπα και στα έξοδα? :lol::lol:

Έλενα και στον Jumbo νομίζω έχει κορδέλες.

Κι εγώ αυτό ελπίζω ότι δεν θα χρειαστεί 2η εξωσωματική.

Lia αν είναι ψώνια για σένα τύπου μαγαζιά εγώ προτιμώ να πηγαίνω σε εμπορικά κέντρα τύπου Mall βολεύουν με τα Parking και έχουν όλα τα μαγαζιά μαζεμένα.

Χτες στο Mothercare είχα βάλει την βάση του καροτσιού στο πορτ μπαγκάζ και μετά κούμπωσα το καθισματάκι του αυτοκινήτου στην βάση του και τον πήγα με το καρότσι στο μαγαζί.

Τώρα σουπερ μαρκετ δεν έχω πάει ακόμα με τον μπέμπη αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι δύσκολο με το καρότσι.

Είμαι στην 97 σελίδα συνεχίζω σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εστε μου περαστικα!!

εμεις πλεον κοιμωμαστε το βραδυ.μονο ο μπεμπης ξυπναει μια φορα.η μπεμπα κοιμαται 12 με 7.30 συνηθως.

κ πλεον δεν νυσταζω..αυτο δεν τοχα ποτε με τη σαντυ!για 2 χρονια με ξυπναγε συνεχεια..

εχασα 1,5 κιλο σε δυο μερες!!! :D:D:D για αυτο δεν την αλλαζω με τιποτα αυτη τη διαιτα!!

σε 3 εβδομαδες πιστευω να μπαινω στα ρουχσ μου κ να παω επιτελους να ψωνισω τιποτα..απλα θα παρω πιο καθημερινα γιατι ολο βολτες ειμαστε.. :lol::lol:

βικακι ο γαμπρουλης μου πως ειναι;;;

ρε κοριτσια δεν εχει καμια το τηλ της αλεκας να της στειλει ενα μνμ να μας φτιαξει το ποστακι;;;κ να της πουμε να μας μαθει πως το κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, tha sas po ena anekdoto: exthes irthe i pethera na dei ta mora, o tonis mou tote ekane kaka tou kai ton pairno na ton allakso kai erxete mazi i pethera. opos sunithos pairno ta polla me moromantila kai meta tous kathariso me afroloutro kai neraki! mou leei loipon i pethera giati afou thes na ta pleneis me nero den to kaneis kateuteian i giati den xreisimopoieis mono moromantila? kai tis leo pairno ta polla kai meta, den thelo na pesoun sto dromo! nai mou leo alla spatali kaneis :shock::shock: petas adika lefta etsi!!! kai tis leo opos thelo ego tha katharizo ta mora mou kai etsi kai allios ego ta agorazo ta moromantila!!! eleos piaaaaaaaa

pao na taiso ton toni kai meta tha sas diavaso... kalimera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia moy....

Δεν ειχαμε ιντρενετ,για την ακριβεια ηταν κομμενο και εμεις νομιζαμε οτι ειχε βλαβη,βλεπετε το παιρνουμε διπλα απο το πεθερο.....Ρεζιλι γιναμε στη hol...

Este moy,perastika....γρηγορη αναρρωση...

Βεβουλα,δεν ειμαστε καλα...ακου εκει,γιατι εκεινη σε ταιζει???

Ανθουλα μου,υπομονη,καλη σχολικη χρονια και καλη δυναμη!!!!

Κατερινακι ουτε εγω ηξερα οτι μπορεις να τα αναμειγνύεις...Γιατι μπορει να εχει συνηθισει το μητρικο και μετα να μη θελει το ξενο???Τετοια να μου λετε...

Κλαιει,παμε για μαμ...θα σχολιασω τα υπολοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia τι λες καλέ για το κουκλάκι μας. Τώρα μου το χάλασες δεν το είχα δει ποτέ έτσι :lol::lol: Όταν δοκιμάσεις και αυτή την πιπίλα πες μου με ενδιαφέρει. Αν και έχω εγκαταλείψει τις προσπάθειες.

Συμφωνώ με την Έλενα για το μάρσιπο-σλινγκ. Πλέον είναι τόσο βαρύς που δεν παλεύεται για πολύ ώρα. Αυτά είναι για μέχρι 5 κιλά το πολύ.

Είδα ότι τέτοια κουκλάκια έχει και το elearning center στο mothercare. Βέβαια πιο κακής ποιότητας.

Πάντως είναι πολύ απαλό.

Είδα και τις Photo σας. Κούκλα η μαμά αλλά και ο μπέμπης πολύ ροκ σταρ :lol::lol: Ελπίζω να τα καταφέρουμε να βρεθούμε κάποια στιγμή. :D

Βικάκι δεν είναι δέντρα είναι φυτά :lol::lol: Είναι 2 τεράστιες γλάστρες που έχω βάλει σε αυτή την πλευρά του μπαλκονιού για να μην είμαστε φάτσα με τον διπλανό. Περαστικά στον Αντωνάκι.

Αντωνία κι εγώ λυσσάω για γλυκό. Είναι από τον θηλασμό γι'αυτό σου είπα και για την δίαιτα ότι δεν παίζει να μην φας :lol: Με το στομαχι μου έχω να φάω από προχτες γλυκό και δεν την παλεύω άλλο. Τώρα που το νιώθω καλύτερα όλο τα γλυκά σκέφτομαι.

Αχ Έλενα πόσο σε καταλαβαίνω. Κι εμένα οι γονείς μου είναι πολύ άτσαλοι όταν παίρνουμε το παιδί με το καρότσι. Αφού τον είχε λυμένο στο καθισματάκι πάνω στο καρότσι και τον έβγαζε έτσι από το καρότσι για να τον βάλει στο αυτοκίνητο. Πολύ επικίνδυνο να φύγει το μωρό γιατί είναι και βαριά τώρα πλέον και ασήκωτα.

Επίσης, πήρε το καθισματάκι ο πατέρας μου και το έβαλε ανάποδα στο καρότσι και δεν έβγαινε με τίποτα. Λέω πάει το χάλασε. Βιάζονται δεν περιμένουν να τους δείξω πως μπαίνει. Και αυτά είναι βασικά πράγματα. Πρέπει όλοι όσοι χρησιμοποιούν τα μέσα μεταφοράς του μωρού να ξέρουν τους κανόνες ασφαλείας και όχι να κάνουν του κεφαλιού τους.

Αριάδνη καλύτερα να δώσεις πρώτα το μητρικό κατά την γνώμη μου. Όσο περισσότερο καιρό το αποθηκεύεις χάνει κάποια από τα σημαντικά συστατικά του. Έτσι έχω ακούσει. Οπότε εγώ θα το έδινα όσο νωρίτερα γίνεται.

Το μπισκοτάκι σου είναι για φάγωμα. Σκέτο κουκλάκι.

Έλενα αυτό ".den exw antoxes oute ta mallia mou na isiwnw pia" ξαναπές το :lol: Εγώ ανυπομονώ να έρθει ο χειμώνας να μην χρειάζομαι και τόσο συχνά αποτρίχωση :oops::D:D

Χριστινάκι εγώ κρατάω την πάνα λυτή πάνω του για τα τσίσα βέβαια περισσότερο για να μην τα κάνει στο δρόμο προς την βρύση και τον καθαρίζω κατευθείαν στην βρύση.

Άντε βρε Νενέ μου που είσαι κι ανησυχήσαμε.

Σας αφήνω γιατί σε λίγο θα έρθει και ο παιδίατρος. Αλλά σήμερα έχω την μαμά μου εδώ οπότε λογικά θα ξαναμπώ σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: εβαλα dvd με γυμναστικη!που πας ρε καραμιτρο χωρις σουτιεν!!τα παρατησα γιατι πηγαινε πανω κατω κ ποναγε :lol::lol: φυσικα εκανε κ η σαντυ μαζι μου!!αυριο παλι με σουτιεν!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete simera?

Egw eimai psilokommatia. H mpempa koimithike 12 kai ksupnise 5 alla meta den koimotan mexri tis 7:30 prospathousa na tin koimisw! :shock: Kai fusika egw den koimithika 12 alliws tha imoun ok! Koimithika 2:30.

Anthouli esena skeftomai polles fores kai aporw pws ta kataferneis...egw pisteuw oti ekana ti swsti epilogi telika giati den to blepw na ta kataferna me toso ligo upno. Kalo sarantismo! A! kai to baros tis mia xara! Pigaine na to peis stin pethera sou! :lol:

Venus auti ti merenda ti kainouria tin exw psaksei se ola ta super market kai den tin briskoume pouthena! Hthela na kanw pagwto me autin....alla mallon den exei katebei edw akoma h eksantlithike molis irthe den kserw....kali einai??

Kai esu duskolo programma exeis mallon e?

Oute egw iksera pws mporeis na anamukseis kseno me mitriko...kali idea!

Lia nai me ta kaka ok...tin alli mera itan fusiologika opote upethesa oti itan kati apo oooola auta pou efaga :lol:

Simera exoume pali trapezwmata edw sti geitonia kai apo twra etoimazoun trapezia kai fagita pali... :lol:

Auti ti fora omws tha bgalw fwto...

Kokona kai esu mia apta idia e? ma egw anarwtiemai giati menei ksupnia mes ti nuxta...ti exei pathei?

Kagouraki se skeftomouna giati eseis tha ftiaxnete patwmata kai den sas eipa ti ergasies etoimazei o antras mou...tha frikarete! Aurio exei kanonisei na erthoun mastoroi na gkremisoun enan toixo...o opoios exei mpalkonoporta pou bgainei sti beranta, alla twra tha kanoume olo ton toixo tzamaria...opote tha einai to spiti xwris toixo 1-2 meres mexri na perasoun ti tzamaria...alla to xeirotero einai pws gia na rikseis enan toixo de mporeite na fantasteite ti skoni kai mpaza bgainoun!! Tha baloun nailon alla apokleietai na min perasoun kai skones mesa!!

Kokona esena pernei mpoukali?? Kati prepei na kanoniseis gia to allo SK giati tha exei problima!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula perastika!

Pswnises apo mother care?

Gia tis panes den nomizw oti ftaine toso oi panes an bgainei apo pisw aptin plati...eixw mia fili pou eixe to idio problima, eftaige oti to mwro eixe paaara polla aeria kai bgainan ta kaka mexri tin plati! Otan tha exei ligotera aeria den tha to pathainei...Egw tin pana fantasou oti tin exw polu polu xalari gia na min ti sfugw, eidika to bradu kai den exoume diarroes.

Nancy tuxeri eisai pou h mikri koimatai toso!

Gia thumise mou mes ti mera koimatai??

Mipws sti dikia mou ftaiei oti koimatai polu kai mesa stin imera??

Stauroula auto ksanapes to! biazontai na ta kanoun ola, en tw metaksu nomizoun kiolas oti ta kseroun kai ola! Olo mou leei egw 3 paidia megalwsa...telos pantwn...den to polutrabaw giati feugei tin alli ebdomada kai meta tha tin ksanadoun tou xronou, auto me stenaxwrei polu bebaia alla etsi einai h zwh. To exw parei apofasi oti moni mou tha megalwsw ta paidia mou.

Nancy exeis energeia kai gia gumnastiki??? Egw exw kanei gumnastirio sto spiti mou kai twra oute pou to skeftomai giati ksereis pws tha me broun?? Exeis dei auta ta cartoon pou kanoun diadromo kai apo tin polu taxutita ta pernei kai ta paei apo katw kai meta panw pali? E kapws etsi! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleνα κοιμουνται σχεδον ολοι μερα..ειναι ξυπνια σιγουρα απο τις 7 το απογευμα μεχρι τις 12.απο τις 7,30 το πρωι τρωνε κ ξανακοιμουνται.γενικα ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο για αυτο κ με διαβαζεται συχνα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!

βικακι περαστικα στον αντωνη σου!!ευχομαι γρηγορη αναρρωση..

σταυρουλα επισης περαστικα!!δυσκολα ετσι ..εμενα απο τα μπουτια εχουμε διαρροες..πολυ μελατα κακα κανει..

ελενα τι δουλειες με φουντες καλε?πωπωωωω........καλο κουραγιο!

κατερινα ετοιμαστηκες για την αλλαγη?ξεκινησαν τα πατωματα?

χριστινα οικονομολογα η πεθερα!!!!!!! :lol: κ εγω ετσι την κανω..παιρνω τα πολλα κ μετα νεροχυτη!!!

αντωνια ετοιμη ?την αλλη βδομαδα ε?ηρθε ο καιρος!!πηγα της πηρα προχτες ενα χειμωνιατικο φορεματακι..δεν ειχαμε..εχουμε το σαββατο γαμο στην πτολεμαιδα αλλα δεν ξερω αν θα παμε τελικα γιατι ειναι κ μακρια..γιατι 100ε θελουμε ετσι..50ε βενζινη κ 50ε για δωρο..

αφροδιτη θυμησε μου..φλωρινα ειστε η πτολεμαιδα?

νανσυ οντως εισαι πολυ τυχερη!!!παρα πολυ καλα κοιμουντε!!φτου φτου..

εκανες γυμναστικη χωρις σουτιεν? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια.

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τη μπεμπούλα!Εργασίες ακούω και ανατριχιάζω, χαρας στο κουράγιο σας!Καλά ιδίως εσείς Έλενα θα ταλαιπωρηθείτε απο τις σκόνες κλπ αλλά χαλάλι, είναι ωραίο να έχεις έναν τοίχο όλο τζαμαρία.

Εμένα Σταυρούλα μου άρεσει το κουκλάκι!Και μάλλον θα το πάρω γιατί έχω ξεχάσει να σας πω ότι και μένα η μπέμπα θέλει απαραιτήτως να της ακουμπάει το μάγουλο ένα γουλινάκι για να κοιμηθεί.Το είχα εφαρμόσει όταν ανακάλυψα ότι πήγαινε άκρη ακρη στο πόρτ μπεμπε και έτριβε το μάγουλό της για να αποκοιμηθεί.Ιδιοτροπιες που έχουν τα μωράκια:)

Νάνσυ μάλλον είμαστε τυχερές με το θέμα ύπνου,να μην το γρουσουζέυουμε!Γυμναστική, αθεόφοβη?!

Βικάκι περαστικά γοα τον Αντώνη και σε σένα Σταυρούλα περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειδα τις φωτο,κουκλακια ειναι τα μαναρακια σας....

Λιακι εχουμε το ιδιο καροτσι.Τζιν δεν ειναι το δικο σου????

Νανσουλα,εγινε η συναντηση....Κουκλες ειστε και τα μαναρακια σας...Τα μικρα που ηταν???

Ελενα,ωραια ιδεα φαινεται να εχει ο αντρας σου...Ολο τζαμαρια ειναι τελειο,θα εχετε και θεα...

Τι θα γινει ρε Μαρακι????Οπου γαμος και χαρα και η Βασιλω πρωτη....

Παω να φαω το αυγο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Σταυρουλα,παιδιατρο εχετε σημερα,εμβολιο θα κανετε :?: ευχομαι γρηγορη αναρρωση...

Ρε Νανσυ κ γυμναστικη :?: εμενα ποναει ολο το σωμα μου απο την κουραση κ εσυ κανεις κ γυμναστικη...μπραβο τι να πω :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ασε Ελενα δεν ηξερα τι να κανω για να τον ξανακοιμησω εγω κουτουλουσα κ αυτος μουρμουριζε αααααοουυυ ηταν τελικα μετα το τριωρο αρχισε να χασμουριεται τον θηλασα ξανα κ τον εβαλα διπλα μου κ κοιμηθηκε 2 ωρες μονο :cry::cry::cry: μπουκαλι δεν θελει με τιποτα ουτε πιπιλα...τωρα θα δοκιμασω αλλο μπουκαλι να δω ενα της nuby natural touch inspired by nature για να δω.πω πω τι δουλεια θα κανετε κ σεις στο σπιτι..χαμος θα γινει με σκονη,μεγαλη δουλεια ανοιξατε,χαρας το κουραγιο σας.

Μαρακι θα σας περιμενω στην βαφτιση...

για να ανοιξει το καινιουργιο ποστακι..

..κ ενα γεια απο το γιο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Ουτε της φραουλιτσας το βραδυ ηταν καλο. Κοιμηθηκε σις 3.30 και ξύπνησε 4.30, μετά κοιμηθηκε 7 και ξύπνησε 8 και κάτι, μετά 9 με 9.30 και γενικώς έτσι με πήγε....Χάλια δηλαδή :?:?:? Ευτυχώς που σημερα δεν δουλεύω. Τα ιδιαίτερα θα τα ξεκινήσω την άλλη εβδομαδα!

Ελενάκι καλά έκανες και έφτιαξες έτσι το προγραμματάκι σου. Στα ιδιαίτερα υπάρχει μεγάλη ευελιξία. Στο φροντιστήριο δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα...Κι εσύ άυπνη ε;;Εγώ χθες σκεφτόμουν ποτε θα ξανακοιμηθω οοοολη τη νυχτα χωρίς να με ξυπνησει κανείς..

Να βγάλεις φωτογραφίες και να μας βάλεις!

Σταυρούλα περατσικά!!!Πού την άρπαξες την ίωση βρε παιδί μου;;Καλά κάνεις και φοράς μασκούλα!

Αντωνία μου πλησιάζει η μέρα της βαφτισής σας! Εντατικές προσπάθειες μέχρι τότε για να πάρει πιπίλα!!!!Τέλεια η φωτογραφία του γιου σου!!!Κούκλος!

Νάνσυ μου μπράβο που εχασες 1,5 κιλό!!! Τι δίαιτα κάνεις;;;

Ελένη μου χλωμό το κόβω να μην πάρει ξένο γάλα...Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο...Όταν αποφασίσεις να κόψεις τις αντλήσεις μια χαρούλα θα πάρει και το ξένο!

Μπεμπούλα μου καλά της είπες της πεθεράς!!! Μα κι εσύ βρε κοπέλα μου να είσαι τόοοοσο σπάταλη :lol::lol::lol::lol: Αχ αυτές οι πεθερές :lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια δεν σας είπα..Η μπέμπα πίνει 150 ml γάλα :shock::shock::shock::shock: Τόσο ήπιε όσο έλειπα στη δουλειά..Εντατικές αντλήσεις λοιπόν :?:?:? Ευτυχώς που έχω καλό απόθεμα ;););)

Αριάδνη σωτήριος ο απορροφητήρας!!! Την βάζω εκεί και κοιμάται!Τις περισσότερες φορές με έχει βγάλει ασπροπροσωπη!Σωτηριο και το μέι τάι! Την βάζω εκεί και κάνω και καμιά δουλειά γιατί αλλιώς κλαιει συνεχεια όταν την αφήνω από την αγκαλιά..Αφηστε που νανουρίζεται με τη μία..

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου είχε πει κάποτε μια κυρία ότι ο Θεός βοηθά τις γυναίκες που έχουν πολλά παιδάκια! Μάλλον είχε δίκιο! Ευτυχώς που τα διδυμάκια σου κοιμούνται πολύ για να αντέχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules k mwrakia...

nansy k egw etsi eniwthw akoma k apo tin egkumosuni imoun etsi eniwtha oti oloi meexoun kanei pera oi filoi oi dikoi mou k ama vgainame vgainame me filous tou antra mou k dikous mou twra alla einia alliws me autous...

gumnastiki ee mpravo sou egw nariemai sto spiti na kanw moni mou thelw gumnastirio alla fovamai na afisw ton mikro...alitheia olo lew tha se rwtisw k olo to ksexnaw i santu pws sumperiferete sta mwra?

este perastika koukloi eiste k oi duo mama k gios... kanate embolio telika?

bikaki perastika ston antwnaki..

katerinaki koiuragio me tis douleis kserw pws einia eixame allaksei k emeis sto dwmatio mou k ginotan o xamos...

elena kala ee douleia me fountes popo olokliro toixo sigoura tha mpei kati mesa k tha exei polu douleia alla to apotelesma tha einia teleio pisteuw... polu mou aresoun oi tzamaries.... gia ta zwdia pou pisate gia pes mas k emas egw eimai parthenos me oroskopo zugo, o antras mou aigokeros k me oroskopo lewn k o mikroulis mas didimaki me oroskopo zugo...

maraki pali se gamo.. oi fwto pou evales se mia mou thimizei polu ton diko mou tin ediksa k ston antra mou k mou leei idia einai...

kokona ti tha kanei kale stin vaftisi twra pou se thelei oli tin wra o mikros? se koirase o mikroulis ee popo pote tha strwsoun mwre... k esena den pernei mpoukali? kouklos o mikroulis...

ariadni k egw auto pou sou eipe i katerina proteinw alla nomizw den ennouse na anamiksei to gala sou me to kseno alla na to dineis paralila diladi na tis dwseis mitriko k ena geuma kseno k siga siga na meiwneis to mitriko k na auksaneis to kseno... an den kanw lathos egw etsi to katalava...

lia egw den mporw na ton kouvalaw me to marsipo ton pernei o antras mou alla pio polu ton vgazoume me to karotsi.. egw exw allo provlima me ton antra mou den thelei na vgazoume ton mikro mazi mas proimaei na afinoume ton mikro dipla k na vgainoume epeidi variete olo auto me to karotsi vale vgale apo to autokinito....enw egw thele na vgazw ton mikro volta kathe fora malwnoume gia auto...

anthi mou duskola me tin douleia mazi ee upomoni ti allo na pw... kalo sarantismo...

beboula ti kotsana petakse pali i pethera sou k egw etsi kanw kamia fora alles ton paw me tin pana sto mpanio gia na min ta kanoume ola xalia..

elena k emeis tin psaxname k den tin vriskame exei eleipsei telika vrikame k den prolava na faw mono ena koutalaki tin apoteleiwsw o suziks...

pasxalaki mou pws ta pas? me ta zouzounia sou...

vre koritsia esas exoun k tin dikaiologia tis douleias oti kourazontai emena pou den douleiei k pali kourazete...

venus k eseis me to playstation oli mera paizei sxedon ka ama oxi stops3 kathete sto laptop k paizei... afou protimo na vgainei eksw para na ton exw oli mera sto spiti na paizei pio polu naeuriazw pou den voithaei se tpt k mono ama tou pw egw tha kratisei ton mikroa alliws me tpt... feugw giati exw mageirema k tha me kunigame pou akoma den ekana tpt... filakia polla sta zouzounakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...