Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

την ερώτηση την έκανα διότι έχουμε ένα φιλικό ζευγάρι που χώρισαν επειδή η γυναίκα δενν ήθελε να κάνει παιδί επειδή δεν ήθελε να χαλάσει το σώμα της :o:o:?

δεν ξέρω αν του το είχε πει πριν τον γάμο :? ...με τα πολλά η σχέση τους χάλασε λόγω αυτού του θέματος και χώρισαν και ο άντρας παντρεύτηκε μια άλλη και έχει ένα παιδάκι τώρα....

έχουμε και ένα άλλο φιλ. ζευγάρι που ο άντρας έχει πρόβλημα ιατρικό, δνε μπορεί να τεκνοποιήσει και είναι μαζί χρόνια και ευτυχισμένοι, όπως και ένα άλλο ζευγάρι που ξέρει ο άντρας μου το ίδιο!

μια από τις αδελφές μου, μου είχε πει παλιά ότι θα τον χώριζε αν δεν ήθελε παιδιά!!! :?

εγώ, προσωπικά, δεν θα παντρευόμουν κάποιον αν μου έλεγε από την αρχή ότι δεν του αρέσουν τα παιδιά ή δεν θέλει να κάνει παιδιά και εγώ να ήθελα....απλά θα συζούσα.....

αν μετά τον γάμο ανακαλύπταμε ότι δεν μπορεί να κάνει, δεν θα τον χώριζα....διότι αν αποφασίσω να παντρευτώ κάποιον σημαίνει ότι θέλω να είμαι μαζί του κλπ κλπ κλπ...θα υιοθετούσα όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δέν ειμαι πολυ καλα...δέν θα πω περισσοτερα, δυστυχως οι εξελιξεις στη ζωη των ανθρωπων δέν ειναι παντα καλές....

:(:( γιατί? τι έγινε? τελικά δεν ήταν αυτό πού έψαχνες, αυτό που ήθελες....? :(:(

ελπίζω να αλλάξουν όλα προς το καλύτερο ή έστω μέρος αυτών... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σφαιρα παει το σχολικο!!! :D:D:D:D

Καλε επιστρεψατε ολες ανανεωμενες βλεπω εεεεεεεεε;;; :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια μου πολυ χαρηκα ρε με τα νεα σας!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Αντε και στα δικα μας τωρα!!!! :D

Θουλη στο κρεβατι ρε συ πρεπει να ριξεις απο 50 ευρω και πανω... :oops::oops::oops: ξερω γω..αδερφος σας ειναι.Αν και το εθιμο αυτο το μισω και το βρισκω εντελως αθλιο :evil: Μη σου πω οτι προτιμω τα παραδοσιακα προικια που κανανε παλια στο Αγρινιο. :idea: Ολοι περναγανε καλα και δεν ξεπαραδιαζοσουνα.

Αργυ εγω θα απαντησω οπως απαντησε η ΜΑρια.Δηλαδη θα τον παντρευομουνα με την προοπτικη να αλλαξει και επειδη δεν θα αλλαζε θα χωριζα.Ναι το ξερω..μεγαλη βλακεια αλλα αυτο θα εκανα.

Επισης δεν θα εκανα ποτε παιδι εκτος γαμου συνειδητα.Αν εμενα ομως εγγυος και ο παπαρας δεν το ηθελε εγω θα το κραταγα.Αλλα για να μη μου τυχει αυτο επαιρνα παντα τεραστιες προφυλαξεις!!!! :!::!::!:

Την Παρασκευη θα δω τις τσουπρες και πολυ χαιρομαι!!! :D:D:D

Τελικα αναστασια ταιριαζουμε σε ολα!!! :P:P:P Εγω οταν ειδα τα κουβουκλια σκεφτηκα "ΜΑ τι τελεια και τακτοποιημενη παραλια" ...Αν ειχε και υπευθυνο που να ταξινομει τα κουβαδακια και τις τσαντες των λουομενων θα ηταν η ιδανικη για μενα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα ρε σεις..Με τον Μακ κουιν δεν ασχολειτε καμια σας???? :evil::evil: Μονο ο δικος μου ο γιος εχει φαει κολλημα??Καλε βοηθηστε με!!!

Φρανιτα μου δε ξερω τι εχει γινει.Ελπιζω να βρεθει η λυση συντομα ...Εκει εχεις κανα φιλο-φιλη ή εισαι μονη σου;;;

Ααα Γωγουλα..στην ξαδερφη μου που μολις γεννησε και εχει καποια θεματακια με το θηλασμο της συστησα τη Μιχαηλιδου.Ειναι καλη ε;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ο Λ. έχει του μακουίν, τι θέλεις ακριβώς? τι ρωτάς ακριβώς? :roll: μου διέφυγε :roll:

και ξέρεις και κάτι άλλο? όταν με το καλό τελειώσει αυτό το τρενάκι να ανοίξεις και το επόμενο γιατί μόνο έτσι γράφεις συχνά και μαθαίνουμε νέα σας :mrgreen::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου παραπονιάρα "μόνο μια καλησπέρα? " ...άπλα αυτον τον καιρό είμαι λίγο άλλη κι δεν έχω μυαλό να γράψω ...αλλα σας διαβάζω.

Α ναι αν αγαπούσα κάποιον πολύ θα τον παντρευομουν και ας μην μπορούσε ....

Β κάποιον που μου έλεγε απο την αρχη οτι δεν θέλει παιδιά και τον αγαπούσα πολύ θα τον παντρευομουν με την ελπίδα οτι θα αλλάξει ...μπορεί μετα απο χρονια να χωρίζαμε για αυτον τον λόγο αλλα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία όταν αγαπάς .

Όσο για τα εμπόδια ....είμαι δυχασμενη σε αυτο απο την μια σκευτομαι οτι όντως όπου υπάρχουν εμπόδια είναι σαν οιωνοί "μην πάρεις αυτον τον δρόμο!!!! " αλλα σε άλλες χώρες άλλους ανθρώπους η ζωη τούς είναι χάλια και πάει ακόμα πιο χάλια οτι επιλογή και να κάνουν λόγο πολιτικοοικονομικων συνθηκων ...τι οιωνοί και μ&&%ιες

Ίσως είμαστε άπλα τυχεροί κιι έχουμε επιλογες οτι δρόμο και να πάρουμε .....

Αρκετά σας μιζεριασα μην συνεχίσω .....

Α παιδι εκτός γάμου ...θεωριτικα θα έκανα ...πρακτικά πραγματικά δεν ξέρω τωρα πια τι θα έκανα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα κοριτσια!

Αυριο φευγω παλι χαλκιδικη με την Αννυ...μαλλον θα προλαβω κ να μπαινω αφου θα ειμαστε μονες!

Αλλα ειπα να πω ενα γεια απο ελληνικο πληκτρολ>!!!!ρε σεις πως αλλαζει στο ipad?αν βεβαιως το παρω μαζι μου!

Πωπω!Ποσο αποφασιμενη ειμαι σε ολα! :lol::P:P:P

Παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol: Βρε χαμενη με επνιξες με την ταξη στην παραλια! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρωωωωωωω...αχ αργυρωωωω!καλα...την κοιλουμπα ουτε εγω θελω να τη χαζευω....αλλα τους κοιλιακους φετες ευχαριστως!

Επιμενω στις ελληνικες ομπρελιτσες και τις ξαπλωστρες να γυριζουν σαν ηλιοι*(το φυτο ηλιος!) :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Θουλακι εγω δεν εκανα κρεβατι αλλα ρε συ τετοια ποσα ριχνουν?εγω νομιζα πως ειναι "για το καλο"...δλδ πως οι κοντινοι κανα 20ευρω κ οι αλλοι 5 ή κερματα.... :?:?:?

Μητσακι αληθεια ετσι ειναι η εκφραση?>??απαπα!κ εγω τι καθομαι το βλημα και "παρακαλαω" να μου στειλει ΟΣΑ μπορω!!!Λουζεεεεερ!!!!! :lol::lol::lol::P:oops:

Φραγκισκα μου...θα τη βρεις την ακρη....Το πιστευω...μονο με μπερδεψες...ειναι θεμα υγειας???Ελπιζω οχι...

Λοιπον αγαπημενες σας φιλω κ μαλλον θα σας "δω" αυριο!τουλαχιστον θα σας διαβασω αν εχω σημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αναστ. ναι ρε συ γιατί αυτοί με τις φέτες κυκλοφορούν τόσοι πολλοί ανάμεσά μας.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλή συνέχεια!! :x

α! ξέχασα να σου πω: χθες φόρεσα στην Ρ. ένα μαύρο κολάν :o:o:o:o:o:o:o:o:P και σε θυμήθηκα :P , αλλά από πάνω ένα ροζ μπλουζάκι ;)8-):P:x

αύριο ο άντρας μου πήρε ρεπό για τα γενέθλια της Ρ., αλλά η Ρ. θα είναι στον παιδικό! :lol::lol::lol::lol:

σκεφτόμαστε να κάνουμε μια κρουαζιέρα είτε την Πρωτοχρονιά στις Σκανδιναβικές χώρες είτε το καλοκαίρι στην Μεσόγειο :)

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αργυρώ μέσα στο κοβούκλιο πώς μαυρίζεις? Πώς μαζεύεις ήλιο?? :?

Αναστασία καλά να περάσετε! :D

Σίσσυ μεγειά το κοριτσάκι! Καλά ξεμαλλιάσματα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;

νυσταζωωωωωω..

ποτε θα σταματισω να σισταζω...

ναι ΟΚ..τσιπναει ο Γιαννουλης..αλλα καμια σχεση με τον Χ που ουρλιαζε...

Τασια καλα να περασεις εις την εξωτικη Χαλκηδικη...

Κοιτα και εγω ετσι ηξερα..οτι λεφτα ριχνουν για το καλο..εγω δεν εκανα κρεβατι...πιο πολυ μαζωξη εκανα..κατσαμε..ηπιαμε 2-3 (7-8) λικερακια...τερλικωσαμε κατι μεζεδακια...αυτα...

Παναγιωτα κανενα νεο απο τους δικους σας παιδικους;;;;;..εμεις αυριο...ουφ...κουραστηκα..

Ο καινουριος παιδικος παιδια..απ'εξω τουλαχιστων..γινετ εμουρλια..

ειδα και εναν πιτερ παν- σημερα πηγα απο πισω..σε ροζ -φουξ φοντο βεβαια αλλα ΟΚ..

παντως εανειχα κοριτσι..δε θα το σκεφτομουν πολυ να το παω εκει....

σε κοριτσια ολο αυτο το πανιγηρη με τους χωρους και τα τραγουδακια ταιριαζει..αποκτουν χαρη στην κινηση και αλλον "αερα"

ναι ναι το ξερω οτι σας εχω πρηξει με τον παιδικο..αλλα παιδια..ειναι πολλα τα λεφτα Αρη....

και για να ευθυμισουμε λιγο...οι φαν της κατασκινωσης./.διαβαστε αυτο..πολυ γελιο!!!!

http://fridge.gr/53392/stiles/10-logoi-camping/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή είναι η τουαλέτα που έχει η Ρ. στο σχολείο της...... είναι βέβαια παλιά, αλλά το σημαντικό είναι να είναι καθαρή.....γενικώς το κτήριο είναι παλιό.....εκεί που πήγαινε ο Λ. ήταν καινούργια όλα, αλλά τι να το κάνεις? το προσωπικό μάπα! :evil::evil::evil: , αφού τα παιδιά που αποφοίτησαν από εκείνο το νήπιο δεν ξαναπήγαν, ενώ τα παιδιά που αποφοίτησαν από το νήπιο του σχολείου της Ρ. ξαναπήγαν για να πουν ένα "γεια"! ;)

Μαρία το από πάνω του κουβούκλιου πέφτει πίσω....επίσης μπορείς να το γυρίσεις όλο γύρω γύρω..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ πάντως δεν έχω δεί κανένα παιδικό να έχει τουαλέτες με χώρισμα,

ίσως επειδή είναι χωριστά τα νήπια

εμένα πάντως δεν με ενοχλεί που δεν έχουν χωρίσματα, μικρά παιδάκια είναι μέχρι 5 παιδιών

άλλωστε δεν πηγαίνουν μαζί αγόρια με κορίτσια (απ'οσο μου λένε τα παιδιά δηλαδή γιατί στην πραγματικότητα δεν μπορώ να ξέρω) :?:?:?

Ο παιδικός που πηγαίνει η Ε κατέβασε πολύ τις τιμές, ελπίζω να το κάνουν κι άλλοι παιδικοί ;)

Στο κρεβάτι κι εμείς ρίχνουμε χρήματα, σε αδερφό νομίζω 50€ είναι το ελάχιστο, όπως είπαν και τα κορίτσια μπορείς να το αφαιρέσεις από το δώρο που είχατε υπολογίσει να δώσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δλδ πόσο αν επιτρέπετε?

μόνο στην Αθήνα δεν ρίχνουν τις τιμές!!!

σε αδελφό όντως δίνεις χρήματα, το ποσό εξαρτάται από την οικ. δυνατότητα του καθενός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άλλωστε δεν πηγαίνουν μαζί αγόρια με κορίτσια (απ'οσο μου λένε τα παιδιά δηλαδή γιατί στην πραγματικότητα δεν μπορώ να ξέρω) :?:?:?

α! έχουν χωριστές τουαλέτες κορίτσια αγόρια?....εγώ κατάλαβα ότι όλα τα παιδάκια πάνε στις ίδιες! :? ..... αν είναι μόνο κορίτσια ή μόνο αγόρια οκ τότε....νόμιζα ήταν μικτές! :?

εδώ πρόκειται για ηλικίες 3-5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α..ο καινουριος παιδικος....280...

παλη καλα..περιμενα περισσοτερα..

σημερα βαφανε την περιφραξη...ενα πολυ γλυκο λαχανι χρωμμα...

ο δικος μας δεν κατεβασ ετιμη..απλα μου ειπε πως θα ειναι η ιδια τιμη και στο τμημα μεχρι τις 5 ππου θα καθετε...γιατι περιν ηταν 260 αν καθοταν μεχρι τις 5...

Μωρε..αν δεν προεκυπτε αυτο με τον πεθερο μου....θα τον εστελνα στο νεραιδενιο..παει το πηρα αποφαση..

και ταλαιπωρια...και οικονομια ...αλλα δεν τον βλεπω καλα παιδια..και δε με παιρνει το ρισκο μη μας κανει καμια εκπληξουλα χειμωνιατικα....

Αλλα και η πεθερα δεν ειναι διαθεσιμη να "ταλαιπωρηθε" λιγο..ΟΚ κατανοητο, δεν μπορω να πω κατι..και λογικο...

Μας ηρθε και η Χαρατσομενη ΔΕΗ...275 ευρωπουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα με βαζεις σε ΤΡΟΜΕΡΟ πειρασμο.......

αλλα ρε γμτ..εχονται μονο μεχρι Κ-Δ/Αριστοτελους :(:(:( ...λες αμα παρω να ρωτισω χωρις ΕΣΠΑ να μου το κανει;;;;..

αλλα αμα ειναι να μου σπαει ετσι τα νευρα....

ΑΑΑ..εχω νεα..η Λενα πηρε αποσταση σε Θεσσαλονικη!!!

Λενιωω..πεξε κανα Τζοκερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νατασα..χωρις σιτιση..μον προινο..

αλλα αμα υπολογισω....240 ο δικος μας με προινο...

και με 2 ευρωπουλα το λιτρο η βενζινη ενα συν 50αρι επιπλεωγν βενζινη το μηνα για μεταφορα...παει 290..βαλε και μερικα κουλουρια για προινο που απαιτει το καμαρι μου..καντα στρογγυλο 300...

Αμα υπολογισεις και τα νευρα του δρομου που θα σιχτιριζω καθε προι τον καθε πικραμενο που ..ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! έχουν χωριστές τουαλέτες κορίτσια αγόρια?....εγώ κατάλαβα ότι όλα τα παιδάκια πάνε στις ίδιες! :? ..... αν είναι μόνο κορίτσια ή μόνο αγόρια οκ τότε....νόμιζα ήταν μικτές! :?

εδώ πρόκειται για ηλικίες 3-5

Δεν έχουν χωριστά αγοριών και κοριτσιών απλά δεν πηγαίνουν ταυτόχρονα αγόρια με κορίτσια

Βασικά τους πηγαίνουν συγκεκριμένες ώρες, ο Μ μου έλεγε για τον παιδικό ότι πριν το φαγητό κάνανε τρενάκι πρώτα τα κορίτσια πηγαίναν τουαλέτα και πλέναν χέρια και μετά τα αγόρια.

Φυσικά και στο ενδιάμεσο αν θέλει κάποιο παιδάκι να πάει το πάνε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εκτός ΕΣΠΑ φαντάζομαι ότι θα έρχονται, ιδίως τώρα που μέσω προγράμματος πήραν μόνο το 20% των θέσεων ;)

Δεν ξέρω τι να σου πώ :?:?:?:?:?:?

Μπράβο στην Λένα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα θα παρω τηλ το μεσιμερι που θα παω σπιτι..να μιλισω με την ισιχια μου..εαν μου το πηγαινοφερνουν ειναι καλη τιμη, γιατι η πεθερα δεν θα αναγκαστει να βγαινει απο το σπιτι..ε αμα της τον φερνουν απο τις 2-3 και μετα...τι στο καλο..ενα δυωρακι θα τον εχει, λιγο να του βαλει να δει κανενα ντιβιντι...

θα εχω και τη δυνατοτητα να πηγαινω με το λεοφορειο στη δουλεια και θα κανουμε μεγαλη γεννικοτερη οικονομια στη βενζινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες μου! :)

Αναστασία, καλά να περάσετε με το ομορφοκόριτσό σου, κάντε μιά βουτιά και για μας! 8-)

Ψόφησα με το λουζεεερ τρελοκομείο!!! :lol::lol::lol:

Πόσο ζηλεύω με τις Θεσσαλονικιώτικες τιμές παιδικών!!! :o

Ο οικονομικότερος που βρήκα για την Ε, άνευ σίτισης και σχολικού...300€ και δεν είχε θέση, συμπληρώθηκαν!!! :(

Ο επόμενος, με σίτιση, άνευ σχολικού...340€ και θα τον επισκεφθώ από βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

χρυσα να σου στείλω τον Μ να πάει στο νεραιδενιο παιδικό? Tέλιος μου ακούγεται!! Χαχαχα ...ξεχνά το ροζ καλέ εδω άλλοι παιδικοί έχουν τοσα χρώματα που παιενεις ίλιγγο, αυτός τουλάχιστον έχει θέμα χαχαχαχα

Αργυρώ εγω έχω δει τέτοιες τουαλετες εδω αθήνα.

Χθές είδα 3 έργα ....τζον κάρτερ, ναυμαχια και το είμαι το νούμερο 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον παιδικο καλε θα παρω τηλ..αλλα αμα θες..παιρνω και σε σενα δενε χω προβλημα!!!..χαχα...

Αφρο ναι το ειχα φερει απο εδω φερει απο εκει..και ειχα πει πως τα λεφτα ειναι πολλα..και ισχυρο κινητρο..και τι σκατα..καινουριος παιδικος..αν μη τι αλλο...θα εκαναν καλη δουλεια..

ΟΚ δε μου πολυαρεσαν οι χωροεσπεριδες που θα ειχαν στο προγραμμα..αλλα ε και..το πολυ πολυ να γινει Μπαρισνικοφ ο φοφος....χαχαχ...

αλλα τωρα μου λεει η νατασα και αυτο..

δενξερω..

σας ειπα..ειμαι γεννικα ευχαριστιμενη με τον Τζινι...ΟΚ..δεν ειναι ιδανικος..εχουμε καποια θεματακια...ανευ ουσιαστικης για το παιδι σημασιας....κανουν καλη δουλεια και δενε χω δει παιδακι να φευγει δυστιχισμενο εκει..

χτες μαλιστα ακουγα ενα κοριτσακι τη δαναη..οπου Δαναη ειναι απιστευτα ζωηρο παιδιακι..ηλικια λιιιγο μεγαλυτερης του Ζαν..που μαλλονεκανε καποια αταξια..και αγουγα τη δασκαλα των μικρων να την "κατσαδιαζει"..αλλα το εκανε παιδια με τοσο χαριστομενο τροπο που ΟΚ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...