Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και έχω και δεν έχω...Δεν παίρνουμε προφυλάξεις, αλλά δεν κάνουμε και εντελώς ελεύθερα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ανέκαθεν έτσι κάναμε... :oops::oops:

Τις 2 φορές που κάναμε ελεύθερα, αποκτήσαμε 2 παιδάκια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τώρα δεν έχει γίνει τίποτα... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα θεωρητικα..μπορει κ να εισαι! :D:D:D:D:D

καλε αντε τραβα κανε μια χοριακη να μας φυγει η αγωνια!για εμας καντο,οχι για εσενα! :lol::lol::lol::lol:

τωρα...βεβαια 2 αρνητικα τεστ..αλλα ποιος τα @#!ει τα τεστ! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι ασε τα σαπια..μολογα ρεεεεεε...εχει γουστο..θα εχει 12 νονες το νινακι...χαχαχαχα

Τρελες!!!!

Εγω παντος λεω ΘΑ παντρευομουν..με την προυποθεση οτι μιλαμε γαι γαμο...

αν πχ η ερωτηση ηταν..θα μενατε μαζι του και χωρις γαμο..θα απαντουσα παλη ναι...

γιατι ουδεποτε ειχα καμια καηλα να παντρευτω...ουτε φυσικα το εκανα για να κανω παιδια..

θα μπορουσα να κανω παιδια..και ουδεποτε να παντρευτω με κανεναν τροπο..πολιτικο η μη..

απλα εκανα χαρη στον Ο που με επειλησε να μη μου ξανακατσει αν δεν τον παντρευομουν...πως θα εκανα μετα παιδια;;;;

παιδια..γιατι εχω παλη πονοκεφαλο γμτ..πολυ με χαλαει..νομιζω οτι ανεβαζω πιεση στα ματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι παιδι εκτος γαμου δε θα εκανα.. :oops::oops:

δε θα ηθελα..τωρα εαν εμενα εγκυος κ ο συντροφος μου,παρολο που ηταν μια σχεση"δοκιμασμενη"."λάκιζε"..εεεε..αναγκαστικα θα ημουν ανυπαντρη μητερα..

αλλα συνειδητα οχι..

αλλα δεν ξερω τί θα εκανα εαν με απειλουσε οτι εαν δε τον παντρευτω,χωρις να ειμαι εγκυος,θα με χωριζε.. :roll::roll: αμαν βρε χρυσα με προβληματισες! :lol::lol::lol::lol:

γενικα εχεις πιεση ματιων; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αδερφη εν χριστω μαρθα? :lol::lol::lol::lol::lol:

δε πατε καλα...

σας διαβαζω κ παω να δω σειρα..

λενα χαρηκα που ολα πανε καλα με το ανασταση

αυριο εχω κρεβατι..στη γυναικα του κουνιαδου μου..τι να παω?εκει θα εχει γλυκα ηδη..ριχνουν κ λεφτα...εγω?δε νομιζω ε?για πειτεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν είμαι λέμε.... :?:?:?:?

Και δε θέλω να είμαι, γιατί δεν ξέρω τι θα κάνω... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Τζούλια κάνε εσύ δεύτερο πρώτα..Και Μαρία κάνε εσύ τρίτο αφού θες... ;);););)

Και αφήστε με εμένα...Είμαι κομπλέ... :twisted::twisted:

Ωπα ρε φιλελεύθερες όλες...Δε θα παντρευόσασταν αν δεν κάνατε παιδί...Που τα πουλάτε αυτά;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-) Δεν ονειρευόσασταν δηλαδή νυφικά και τα συναφή;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ ήθελα ανέκαθεν να φορέσω νυφικό... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλλά κι εγώ παντρεύτηκα για να κάνω παιδιά...Και σαν την Τζούλια κι εγώ δε θα έκανα παιδί εκτός γάμου.... :roll::roll::roll::roll:

Ούτε θα κρατούσα ένα παιδί αν ο σύντροφος λάκιζε όταν μάθαινε ότι είμαι έγκυος... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ απορώ με τα ζευγάρια που παντρεύονται μετά από χρόνια σχέσης και λένε "δεν θέλουμε ακόμα παιδί..." :shock::shock::shock::shock: Τότε ρε παιδιά γιατί παντρεύεστε;;;; :?:?:?:?

Θου λεφτά ρίχνουν στο κρεβάτι και μωρά....Αν δεν έχεις λεφτά, ρίξε Ντόντο και Παντελή.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουτσομπόλες!!! :P:P:P

Γωγουλίνι, να πας αύριο να μας φύγει η απορία, αν και ούτε εγώ φαντάζομαι! ;)

Αναστασία, καθόλου δεν με στέλνεις γιατί απλά διαφωνώ! :P:P:P

Και στην συγκεκριμένη περίπτωση, τη δική μου, αμφέβαλλα για 1002 πράγματα, σε σχέση με το εγχείρημα Βορράς... Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω... Αμφέβαλλα και ανησυχούσα για θέματα πρακτικά, ψυχολογικά, ακόμα και ζητήματα που σχετίζονται με την "ηθική" μας, σε σχέση με τα καθήκοντα... :roll:

Είναι αδύνατον να το κάνω πιο λιανά από εδώ...

Αλλά δεν το "ξέρω", όπως λέει η Αργυρώ... Το υποθέτω... ;)

Αντίκρυσα κάποια πράγματα/ πρόσωπα, που με έκαναν να πιστέψω ότι ναι, ίσως δεν ήταν για καλό μας..... :roll:

Δεν ξέρω πως αλλιώς να το εξηγήσω σε θεωρητικό επίπεδο... :roll:;) Ελπίζω να με πιάνετε... :roll:

Κι όταν πιστεύεις και στο Θεό, όπως εγώ, και προσεύχεσαι εξαρχής να παρουσιάσει Εκείνος ό,τι είναι για καλό, όταν αφήνεσαι στα χέρια Του, Την βλέπεις υπό άλλο πρίσμα τη ζωή σου...

Αυτό σαφώς δεν περιμένω να το συμμεριστεί ένας άνθρωπος που δεν έχει τα ίδια πιστεύω, αλλά για μένα είναι φιλοσοφία και τρόπος ζωής... ;)

Για να μην φλυαρώ ατελείωτα, το clue για μένα, είναι ότι απ' τη μεριά μας, κάναμε ό,τι περνούσε απ' το χέρι μας και με το παραπάνω... Κι έτσι δεν έχω καμία αμφιβολία.... ;)

Όπως επίσης και το ότι διαπίστωσα την αμέριστη συμπαράσταση, κατανόηση και αγάπη του Α για άλλη μία φορά...

Και συνειδητοποίησα ότι το 1ο που έχει σημασία είναι να είμαστε καλά, να είμαστε μαζί κι όλα θα γίνουν... ;);)

Ευτυχώς που δεν φλυάρησα!!! :oops::oops::P

Κι εγώ...

1) β και προσπάθεια για υιοθεσία

2) θα συμφωνήσω με την Αναστασία (παραδόξως) :P θα δυσκολευόμουν πολύ να ζήσω μ' έναν άνθρωπο μη ευέλικτο και στενοκέφαλο! :?

Χρυσουλάκι, πως καταλαβαίνεις την πίεση στα μάτια;;;;;

Κι έχει σχέση με τον πονοκέφαλο; Γιατί υποφέρω κι εγώ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..Τζουλι εμενα παλη δε θα με χαλαγε..

βασικα η απειλη ηταν no wedding...no sex ..αλλα σε τι αλλο θα μου ηταν χρισημος αλλιως;;;;...

ε βαλε και τη λυσσα της μανας μου να με δει νυφουλα....

κοιτα να δεις..αλλαε κινηγανε τους αντρες τους να τις παντρευτουν..και εγω κανω και τη δυσκολη...χαχαχα...

Κοιτα για μενα πιστευω πως ενα μια σχεση ειναι καλη...και ενα παιδι γινετε σινειδητα και απο τους δυο...τι ειναι ο γαμος στην τελικη..αυτο που ηταν παντα...

μια νομιμοποιηση που αφορα ΚΥΡΙΩΣ περιουσιακα στοιχεια... για μενα παντα..

δηλαδη ενα χαρτι...ΟΚ..

ΠΟλλες φορες μου λενε..γιατι δε φορας τη βερα σου...

ε μα για μενα δε σημενει κατι ουτε η βερα..ουτε η ληξιαρχικη πραξη γαμου θα με εμποδιζα να φυγω απο μια σχεση εαν το ηθελα πραγματικα..και ουτε ειναι αυτα που με κρατανε.

Θου συμγωνω..ριξε παντελη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχαχα..

Αη μαρι Γωγω...εγω ποτε δεν τα ονειρευτηκα..ηρωιδα μου ηταν η Λαρα Κροφτ και οχι η Σταχτοπουτα...χεστηκα αμα θα με παντρεβοταν ο Ο..αυτος θα εχανε...χαχαχαχαχα...

και ναι..εφοσων τον εφαγα στη μαπα με ουυυλα τα ποντιακα εθημα..αυτο μας ελειπε να μη μου εκανε και παιδια οποτε ηθελα....

Μιτσακοκουμπαροσυμπεθερα σε εννοω...τι θες να πεις..σε αυτη την περιπτωση..ναι ισος το εμποδιο..να ειναι οντως για καλο..αυχομαιτο βελτιστο...

Νιοθω μια "πιεση" στα ματια...

παρολο που σημερα εξαιτιας του πονοκεφαλου εκανα χαρτοδουλεια και ειμαι στο Η/Υ μονο για να σας διαβασω και γραψω και οχι να κανω ηλεκτρονικη δουλεια..

βασικα λενε πως τηυν πιεαση στα ματια δεν την καταλαβαινεις..αλλα λεω καλου κακου να παω να μου τη μετρισουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζομαι στους γερμανους να εχουν κ εναν υπευθυνο για να "σφυριζει" αλλαγη πλευρου-αναπνοη-τεντωμα! :lol::lol::lol::lol:

δε υπαρχεις κοπελια μου :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι πρωτα ο θεος θα ερθουμε στο παρτυ σας...

επισης κ γω το αφηνω το θοδωρη μονο..παντα..κ ειμαι κ ξενοιαστει :roll::roll:

απο μικρο το εμπιστευομουνα..το μικρο με τιποτα.δευτερολεπτα μονο...

αργυ δε θα το παρατουσα στη α .. υιοθεσια.στη 2 αν δε ηθελε δε θα το παντρευομουν..

ιουλια καλο ποτακι γκερλ

τελεια με το παιδικο..

ρε μαρια κτλ αληθεια πιστευεται οτι η αννυ μοιαζει τη μαμα της :shock::shock::shock:

νατασουλα δε βρεθηκατε τελικα :cry::cry:

γωγω μη με δουλευεις κ συ...περαστικα ρε κοριτσι...μα ωτιτιδα?τι μωρο εισαι?χαχαχ

εγω απο μικρη ηθελα γαμο κ παιδιααααα..απο πολυ μικρη...

ιουλια ποσα λεφτα?μα κ δωρο γαμου κ λεφτα? :twisted: δε εχω :geek:

μιτσακιιιιι ποτε να σε παρω/?θελω να ρωτησεις κατι το αντρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθααααααααα

αφου ειναι του κουνιαδου πρεπει να πας κανα λουλουδικο, γλαστρα κατι και να ριξεις και λεφτα στο κρεββατι... δεν το αποφευγεις δυστηχως!! :?

χρυσα διαφωνω..εγω τον παντρευτηκα για να τον εχω δικο μου (ιδιοκτησια, λες και αλλαζει κατι αλλα για την ιδεα) και την βερα του απαγορευω να την βγαλει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αληθεια στη ναρχη δεν ηθελε τωρα την συνηθισε :lol::lol: αληθεια τωρα τον παντρευτηκα γιατι θελω να ειναο αντρας μου και εγω η γυναικα του.. :x:x:x:x εννοειται κια για παιδι..και δεν μιλαω για το χαρτι που εινα ιο γαμος..μιλαω για το νυφικο που τον ειδα γαμπρο να με περιμενει που χορεψαμε τον πρωτο μας χωρο ολα ολα ολα αυτα τα ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x αχου καλε τον αγαπαω ακομα τον σκσμενο τελικα..καλα στις διακοπες ξαναερωτευτηκαμε νομιζω..μαυρισε κιολας κουκλος μου εγινε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsaki μου το 'σε εστειλα' ηταν για τις πολλες παροιμιες κ εκφρασεις αγαπη μου!

Εγω παντως θελω να πιστευω πως ολα γινονται για καποιο λογο...Και συμφωνω(ψιλοασχετο-ψιλοσχετικο)

με αυτο που λενε "να μου δινει ο θεος οσα μπορω να αντεξω"...Γιατι δεν αντεχουν ολοι τα ιδια...τεσπα...βαριεμαι να αναλυσω το πως συνδεεται αυτη η σκεψη μου με τα αλλα...

αποθηκευω φωτο διακοπων μη χασω καμια μηχανη-κινητο! :D

καλε γραψατε πολλα...

μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!

Σωστά, με μπέρδεψες με τα @&€%# και τα γνωμικά :P

Ψιλοάσχετο, αλλά δεκτό!!! :P

Σαφώς και δεν αντέχουν όλοι τα ίδια, αλλά χωρίς να θέλω να στο χαλάσω, αυτό που λένε, είναι "Θέε μου, ΜΗ μου δώσεις όσα μπορώ να αντέξω..." ;););)

Κι αυτό γιατί όταν έρθουν οι δυσκολίες, ο άνθρωπος βρίσκει τη δύναμη και τα αντιμετωπίζει όλα... :roll::roll::(

Πες τα ρε Βενάκι, μ' όλες τις ξενέρωτες!!! ;):D:D

Ούτε εγώ ήθελα παιδιά πάντως όταν παντρεύτηκα, αργότερα μου προέκυψε....

Αποκλείεται δηλαδή να θέλεις ΜΟΝΟ εκείνον και γι αυτό να παντρεύεσαι;

Εγώ τη βέρα μου πάντως τη νιώθω σαν "φυλαχτό"... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα σας διάβασα..ίδρωσα... :lol::lol::lol:

Καλά εσείς είστε ανωμαλάρες με τα όλα σας..... :twisted::twisted::twisted: Ρε χαζοβιόλες θα μένατε με έναν ψεύτη;;;Θα έμενα με κάποιον ο οποίος ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ μου λέει ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά;;;;;; :o:o:o:o:o:o Θα τον γ@#$@#$!% πατόκορφα....Όχι επειδή δεν μπορεί να κάνει παιδιά, αλλά επειδή είναι ψεύτης και δεν είχε ρα αρ$@!#!%# να το πει πριν το γάμο.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Στη δεύτερη περίπτωση απλώς θα τον παρατούσα....Σιγά μην παντρευόμουν έναν μαλάκα/καλοπερασάκια... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αναστασία μα πόσο γέλασα με τα κουβούκλια των Γερμανών.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν υπάρχεις λέμε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εγώ τρέμω να τις αφήσω στον παιδότοπο του ΙΚΕΑ... :roll::roll::roll::roll::roll: Φοβάμαι μη μου τις κλέψουν... :oops::oops::oops: Αλλά και να τις άφηνα, σε ένα λεπτό θα με έπαιρναν τηλ να πάω να πάρω τη Μαρτίνα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κάποια είπε η Αρτζι να μαζευτούν όλα τα λουλουδάκια μας τα σκανταλιάρικα μαζί...Όμως έκανες λάθος...Η Ιω είναι τσαούσα αλλά είναι καλό παιδι...Την Μαρτίνα μάλλον ήθελες να πεις... :lol::lol::lol::lol:

Βενάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με την πρόκληση... :x:x:x:x:x Κι εγώ θα στενοχωριόμουν αν δεν με ήθελε το βράδυ... :roll::roll::roll::(:(:(

Τζούλια μπράβο για τον παιδικό.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και φυσικά για τις εξετάσεις...Με το καλό τώρα μια γερή μπέμπα... :lol::lol: Και τι μαλακίες είναι αυτές που λες;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Εσύ φάλαινα;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Κορμάρα φαίνεσαι μωρή.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θες να δεις την κοιλιά μου που είναι σαν σιδηρόδρομος από τις ραγάδες;;;; :(:(:(:lol::lol::lol::lol:

Θουυυυυυυυυ ρε είναι και κουνιάδος...Δεν γίνεται να μην ρίξεις λεφτά... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Έστω 50 ευρώ... :roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκι άσε την ξινή την Αργυρούλα :P:P:P:P να λέει... :x:x:x:x Κάθε εμπόδιο σε καλό..Το πιστεύω κι εγώ απόλυτα... ;);););););) Μια χαρά ζωή θα έχεις.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μπορεί να ζείτε με λιγότερα αλλά θα είσαι ευτυχισμένη...'Έχω στην οικογένεια μου παράδειγμα που έφυγε οικογένεια στο εξωτερικό και είναι φρίκη...Όλα τα λεφτά του κόσμου να παίρνουν δεν περνάνε καλά..Ο άντρας δουλεύει, λείπει συνέχεια ταξίδια και η γυναίκα όλη μέρα σπίτι με 2 παιδιά χωρίς βοήθεια, χωρίς φίλες...Να τα χέσω και τα λεφτά και όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o Θα τον γ@#$@#$!% πατόκορφα....Όχι επειδή δεν μπορεί να κάνει παιδιά, αλλά επειδή είναι ψεύτης και δεν είχε ρα αρ$@!#!%# να το πει πριν το γάμο.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Στη δεύτερη περίπτωση απλώς θα τον παρατούσα....Σιγά μην παντρευόμουν έναν μαλάκα/καλοπερασάκια... :twisted::twisted::twisted::twisted:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαααα...βενετια σηγα καλε..ορεξη τον ειχα..τετοια ιδιοκτησια :lol::lol::lol: με τοσα τεκνα που κυκλοφορουν εξω :lol::lol::lol::lol:

μωρε ειστε πολυ ρωμαντικες εσεις....εγω παλη οχι...

Βασικα πιστεω πως εαν θελω να λακισω..δε θα εμποδισει ουτε η βερα..οτε ο γαμος σαν γεγονος...ουτε το οτι ειμαι "δεσμευμενη"...

το ιδιο ομως ισχυει και για τον αντρα μου ετσι...

για μενα σημασια δεν εχει να μη μπορεις να ζησεις χωρις τον αλλον ( οπου το μπορεις εχει πολλες προεκτασεις..οικονομικες...ψυχικες..σωματικες..κοινωνικες) αλλα να μη θελεις να ζεις χωρις τον αλλον...αυτο πρεπει να μας κραταει τον συντροφο μας...

Διλαδη αυτο το μενω μαζι του για τα παιδια..δε μου αρεσει..δεν το κρινω..αλλα δε μου αρεσει..

Επισης..χεστε με ρεεεε...μια στηγειτονια μας..42 χρονων..ΤΟΣΗχαρα που θα εβαζε το ριμαδονυφικο που απο την προηγουμενη του γαμου, φοραζε το νυφικο και εριχνε χωρους με νταουλια καικλαρινα..μας πηρε τ'αυτια..ευτυχως την ημερα του γαμου..φυγαμε Χαλκιδικη...

Ως ανθρωπος που εχει παντρευετι η ιδια..και το 90% των φιλων..σαςδιαβεβαιαω πως ηχαρα δεν αξιζει τον κοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε πόσα γράφετε? απαπαπαπα :P

Ιουλία μπράβο σας μια χαρά για τον παιδικό, για τις εξετάσεις όλα τέλεια :D:x

για τα παιδιχνίδια να πω ότι ο Λ. πριν ξεκινήσει παιδικό ήταν πολύ τακτικός, έβαζε τα αυτοκινητάκια στην θέση τους κλπ, αφού άρχισε παιδικό "χάλασε" :o:o:o, τώρα δεν ξετακτοποιεί τα πράγματά του, αυτό το κάνει η Ρ. η οποία δεν συμμαζεύει τίποτα :evil::evil::evil: ....πάει στο δωμάτιό του και τα βγάζει όλα και λέω εγώ στον Λ. να τακτοποιήσει και μου λέει "μα δεν τα έβγαλα εγώ" :? .....την Ρ. την απειλώ ότι θα τα πετάξω και πιάνει ;):lol::lol:

Θούλη συνήθως βάζεις χρήματα, αλλά και τίποτα....μπορείς να αγοράσεις γλάστρα, όπως είπε και η Βένη και να ρίξεις τα παιδιά πάνω, όπως είπε η Γωγώ!!! ;)

Αφρο μόνο μία καλησπέρα ρε? :o:o:o:P

τι άλλο ήθελα να πω? ξέχασα

θα επανέλθω αφού θυμηθώ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα, δεν ξέρω τι εννοούσε η Αργυρώ (βαριέμαι και να γυρίσω πίσω να ξαναδώ) :P αλλά εγώ εννοείται το εννοούσα, σε περίπτωση που το ανακαλύπταμε μαρή, μετά το γάμο.

Όχι να το ήξερε πριν και να το απέκρυπτε, έλεος!!!

Άλλωστε συνήθως αυτά τα διαπιστώνεις κατόπιν εορτής.... :?

Χρύσα και για μένα, το ίδιο ισχύει...

Σημασία, δεν έχει το να μη μπορείς να ζήσεις χωρίς εκείνον.... Σημασία έχει να μην θες....... ;)

Σημασία δεν έχει καν το να πεθαίνεις για εκείνον -όπως έλεγε πολύ εύστοχα μία θεατρική παράσταση- αλλά το να ζεις γι αυτόν... ;)

Α! Και για τα γερμανικά κουβούκλια, θα συμφωνήσω με Αναστασία...

ΠΟΣΟ ξενέρωτοι!!!!!! :?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.....χαιρομαι που μπήκα λιγο, να σχολιάσω τα δικα σας διοτι δέν ειμαι πολυ καλα...δέν θα πω περισσοτερα, δυστυχως οι εξελιξεις στη ζωη των ανθρωπων δέν ειναι παντα καλες...Μήτσακι μακάρι να ειχα την πίστη σου, ειλικρινα στο λεω, θα βοηθούσε τοσο πολυ αν πιστευα πως υπαρχει μοα αλλη δυναμη που μπορω να της εχω εμπιστοσυνη...Θα μου πεις υγεία και ολα γινονται, αλλα οταν εχεις υγεία κ δέν σε απασχολει, τοτε τα υπολοιπα δυστυχως σε

Παντως μήτσακι εφοσον ειχες καποιες ενστάσεις τοτε πιστευω πως καλυτερα που δέν πήγατε. Δέν ειναι ολα απλα κ αν δέν νιωθεις οως σε καλύπτει 100% κ μπορει να σας δημιουργούσε κ προβληματα, απα απα...θα βρεθει κατι αλλο..Παραδόξως κι εγω πιστευω πως τα περισσοετρα στη ζωη δέν ειναι τυχαία, και τα εμπόδια το ιδιο....Νομιζω πως τα πολλα εμπόδια σε κατι ειναι κ προάγγελος κακών εξελίξεων...Το εχω δει στην πράξη....

Τελοσπαντων αλλάζω θεμα...Αναστασία καλώς ήρθες! Ανανεωμένη σε βρισκω! Θελω κ εγω να έρθω στο πάρτυ, εμεις εδω δέν βλεπουμε ψυχη,..παλι καλα που παει παιδικο ο σεμπ διοτι θα γυρνούσε πισω απροσαρμοστο...

Ιουλια μπραβο βρε, ειδες λύθηκε μαλλον το προβλημα! Και εγω αφηνω τι σεμπινι στη μπανιέρα κ βγαινω σε άλλο δωματιο :oops: ..οκ μπαινοβγαίνω, αλλα δέν ειμαι και απο πανω του ολη την ωρα....

Γωγω δε νομιζω να εισαι εγκυος. Μηπως ειναι αγχος? Παντςω βρε γωγω ουτε εγω ονειρευόμαστε νυφικό...και δέν εβαλα κιολας. Ουτε βερα εχω, δέν ειναι πως δέν την φοραω, δέν εχω, δέν περάσαμε βερες ποτε.

Τωρα στις ερωτήσεις της Αργυρως, εγω θα τον παντρευομουν κ ας μην μπορούσε να κανει παιδια...τωρα αν δέν ηθελε, φαντάζομαι ανήκω κ εγω στην κατηγορία των γυναικων που ανοητες πιστεύουν πως αλλαζει ο αντρας...δέν ξερω...παιδι εκτος γάμου εκανα με τη προυποθεση ο πατερας να ειναι παρών κ να ασχολείται...αν απλα εξαφανίστει κ δέν το θελει, δέν θα το κρατούσα, εκτος κ αν ημουν σε κρίσιμη ηλικια κ ηξερα πως δέν με έπαιρναν τα χρονια για δευτερη ευκαιρια...

Αααα για τα κουβουκλια που λετε, δέν ειναι βρε τοσο γελοία οσο φαινεται. Εχει λογικη η ύπαρξη τους και ειναι πιο τακτοποίημενα, σαν σπιτάκι ας πουμε...η σα να εχεις μια μεγαλη ομπρέλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σεις τι λετε στη Θουλαρα;; Αδερφος του αντρα της είναι, πως να μη ρίξει χρηματα στο κρεβατι;; Το λουλουδικο είναι αχρειαστο, αλλα λεφτα δεν μπορει να μη ρίξει. Δεν ξερω και τι έθιμα έχετε εσεις εκεί... η αν παιζει ρόλο η σχέση που έχουν τα αδέρφια...

Θουλακι επειδη οι καιροι είναι δύσκολοι εγω στη θέση σου θα έδινα λιγοτερα λεφτα σαν δωρο γαμου και θα εριχνα και στο κρεβατι. Π.χ. αν έχετε σκοπό να δωσετε 100 € για δωρο γάμου, δωστε 80 € και ρίξε 20 € στο κρεβάτι. Τα ποσά είναι παραδειγμα. :mrgreen:

ΚΑΛΑ ΡΕ!!! Πόσα γράψατε;;; :shock::twisted::twisted:

Δεν προλαβαινω να συμμετεχω στην συζητηση, αλλα μου κάνει εντύπωση, ποσο εύκολα λέτε οτι θα χωρίζατε και πόσο "χαλαρα" βλεπετε το θέμα γαμος... :roll:

Μωρη ΓΩΓΩ σε έπαιρνα προχθες τηλεφωνο και το είχες κλειστό! :twisted:

Μιτσακι θα προσπαθησω να σε παρω τηλ σημερα το απογευμα! :x

Το διαβασμα δεν πάει καλά... :( εχω αρχισει να απογοητεύομαι!!

Χρυσάκι δεν πηρα χαμπαρι οτι περασαν τα γενεθλια σου τον Αυγουστο! :oops: Πολύχρονη να είσαι! :mrgreen:

Βενη καλή επιτυχία με την πρόκληση! ;)

Ιουλια τελεια ρε συ μπραβο που σας πηραν στον παιδικό! :D

Αναστασι εσενα δε σου λέω τπτ. Να μου τηλ/σεις!

Ελενα με γεια την μηχανη! Καλα μαγειρεματα! Στειλε και τπτ!

Κατι αλλο ήθελα να γραψω, αλλα παρεβληθησαν στην σκεψη μου τα φασολακια της μαμας μου... αληθεια ποια ήθελα να αναφέρω.... Αχ δε θυμάμαι!!!

Αργυρουλα μαλλον εσύ ησουν αλλα δε θυμαμαι!!!

Α επισης εγω έχω τρελο προβλημα οταν δεν μαζευει τα παιχνίδια της!!! :geek:

Παω στην μανα μου να φάω! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σεις τι λετε στη Θουλαρα;; Αδερφος του αντρα της είναι, πως να μη ρίξει χρηματα στο κρεβατι;; Το λουλουδικο είναι αχρειαστο, αλλα λεφτα δεν μπορει να μη ρίξει. Δεν ξερω και τι έθιμα έχετε εσεις εκεί... η αν παιζει ρόλο η σχέση που έχουν τα αδέρφια...!

αχα έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό, ούτε που σκέφτηκα την συγγένεια, ότι είναι ο αδελφός ..... ναι τότε ρίχνεις χρήματα εννοείται!! :!::!:

εγώ νόμιζα φίλος....

Αααα για τα κουβουκλια που λετε, δέν ειναι βρε τοσο γελοία οσο φαινεται. ειναι πιο τακτοποίημενα, σαν σπιτάκι ας πουμε...η σα να εχεις μια μεγαλη ομπρέλα....

σωστά και εγώ όταν ήμουν ελλάδα και τα έβλεπα σε φωτό έτσι έλεγα, τώρα όμως που τα είδα από κοντά και κάθησα, άλλαξα γνώμη....αφού σκεφτόμαστε να βάλουμε και στον κήπο μας ;) αφού τον τακτοποιήσουμε πρώτα! ;)

δλδ η ξαπλώστρα που ξαπλώνεις και βλέπεις την κοιλάρα του άλλου που καπνίζει και σου έρχεται ο καπνός στην μούρη ή που σε κοιτάζει ο κάθε ένας ξελιγωμένος είναι καλύτερα? :?::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...