Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλα,ποσο ξενερωσα με τα κουβουκλια των γερμανων! :lol: Μα τι ξενερωτος λαος θεε μου....Και εμεις σαν τις φωκιες λιαζομαστε ο ενας πανω στον αλλο,καθετα,διαγωνια,μπρουμυτα,ανασκελα...Φανταζομαι στους γερμανους να εχουν κ εναν υπευθυνο για να "σφυριζει" αλλαγη πλευρου-αναπνοη-τεντωμα! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα την ίδια σκέψη έκανα ακριβώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia soy ρε αναστασια!!!

εγω ξερεις θελω πολυ αλλα το θεμα ειναι αν θα με φερει ο κωστας.. :?:?:(

στην μπανιερα και εγω τον αφηνω..εινα ιη μονη ωρα που ειναι καπου μεσα και συμμαζευω λιγακι μετα τοπ παρκο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχω ομως ανοιχτη πορτα και παω βλεπω.. :?

ναι ε μαρια? καλα θα πω κα ιτο νκωστα ευχαριστω! :)

ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ Η ΓΩΓΩ ΕΓΚΥΟΣ?????????????? ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?????? :D:D:D:D:D:D:D

Χρυσα πωπω δεν μπορω καθολου τοσσσσοοοοοοοοοοοο λεπτομερεια..απαπαπαπα ψυχοφθορο..εμενα με νοιαζει να μην τα παταω :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ ασε αναστασια..εχθες του λεω θα ειμαι εγω την νυχτα μην φοβασαι μαζι σου και λεει..

οχι οχι ο μπαμπας!!! εσυ να μεινεις μονη σου!!! :(:(:(:(:(:(:(

γενικα με αγαπαει μου κανει χαρες δεν θυμωνει που με βλεπει αλλα...στα δυσκολα θελει τον μπαμπα του ρε γμτ..τι κριμα..κριμα.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol: γελάω με την ταξινόμηση :lol::lol::lol:

Αναστ. όχι ρε συ τα κουβούκλια είναι πολύ ωραία και τα γυρίζεις όπως θέλεις ;) ...εμένα μου άρεσαν πάντως! :roll:

Λενάκι μεγειά την μηχανή :D

Λένα καλή σχολική χρονιά, μην φοβάσαι μια χαρά θα είναι ο Α. δεν θα αντιδράσει μετά, τουλάχιστον έτσι έγινε με την Ρ. μου ;)

σιδέρωσα, έβαλα 2 πλυντήρια, άπλωσα το ένα μίλησα στο τηλέφωνο για 1,5 ώρα με την αδελφή μου!!! :P ....και τώρα ήθελα να γράψω και άλλα αλλά δεν έχω χρόνο :P:P

δεν καταλαβαίνω αυτό που λέτε "κάθε εμπόδιο για καλό" ΄μα πώς το ξέρετε αν δεν ξέρετε τι θα γινόταν αν το Μιτσάκι μας π.χ. πήγαινε στα βόρεια????? :?::?::?::?: ε ε ε ε ε ε

Αφρο ωραία φωτό, μόνος του το έφαγε? :D αυτά είναι ;)

Βένη καλή επυτυχία αύριο :x

Λενάκι η πισίνα δεν είναι θερμαινόμενη, αλλά κανονική :roll:

Ιουλία καλή διασκέδαση το βραδάκι :D

ΕΡΩΤΗΣΗ:

αν υποθέσουμε ότι ο σύζυγος με τον οποίο είστε τώρα μαζί

1. δεν μπορούσε να τεκνοποιήσει και το μαθαίνατε μετά γάμου, τι θα κάνατε?

α. θα τον χωρίζατε για να βρείτε κάποιον που να είναι ικανός? ή

β. θα συνεχίζατε και χωρίς παιδιά ενώ εσείς θα θέλατε? ή θα υιοθετούσατε?

2. ο μελλοντικός σύζυγος, ενώ είχατε σχέση χρόνων, σας έλεγε πριν τον γάμο ότι δεν θέλει παιδιά τι θα κάνατε?

α. θα τον αφήνατε? ή

β. θα βρίσκατε άλλον?

φε'υγω έχω δουλειές!!! :roll:

Βένη δεν είναι έγκυος βρε, μην βγάζουμε βρωμες!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια..ευτυχως που ειμαι αδιαφορη και φορουσα..παμπερ..χαχα..τρεληηη κατουτρηθηκα παο τα γελια.....

ρεζιλι θα γινομουν...

βρε τους γερμανους με τα κουβουκλια....

Μαρι αγιατι πουλιμ εισαι ετσι..τσιαρ απ..το λεω σε σενα να τα ακουω και εγω....

Εγω παντως δεν τους αφινω στη μπανιερα...φοβαμαι..αλλα ολα πιστευω πως ειναι θεμα..μπανιερας...

στο σπιτι της μαμας μου πχ..δε φοβαμαι...

Τασια εξαρταται απο το Σαββατο....αν και απόσο ξερω..εχει πολλα κλεισμενα Σαββατα στο προσεχως...πολυ σουξε ο αντρας μου..θα χεστουμε στο ταλλιρο το χειμωνα...χαχαχα....

Κοιτα..λογικα θα τα κανεις απογευμα σωστα;;;;...

οποτε κατι θα κανουμε..αλλα θελω πολυνα ερθουμε ...

ιιιι τωρα που το θυμηθηκα..γμτ...το Σαββατο 08/09 εχουμε γαμο...

χμμμμμ...ψηνομαι να μη παω στο γαμο...δενε ιανι τιποτα συγγενεις..

ας παει η κουνιαδα μου στο γαμο..και εμεις στο παρτι σας..

ναι..ετσι θα κανω...

Βενετια..χαλαρωσε...ρεεε..και εμενα τα ιδια κανει..αμα τα δει σκουρα με τον Ο χτιπιεται και θελει εμενα..ο Δε ΖΑΜ ΖΑΜ...ολους μπαμπα μας λεει...

Αργυρω μη γελας...ειναι πιστευτα σπαστικο....

Οι απαντησεις ειναι

1. β και θα εξεταζα την προοπτικη υιοθεσιας

2. θα τον παντρευομουν... οι ανθρωποι αλλαζουν καποιες φορες γνωμη..αλλα αν εβλεπα οτι εγω καιγομαι για παιδι και αυτος οχι..στη συνεχεια..ενδεχομενος να τον χωριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Θα προσπαθούσαμε να υιοθετήσουμε

2. αν ήμουν πολύυυυυ ερωτευμένη θα παντρευόμουν με την ελπίδα να αλλάξει. Κι επειδή ο άνθρωπος δεν αλλάζει θα τον χώριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω

α) θα υιοθετουσα με τα χιλια θα γινομουνα αναδοχος..κατι θα εκανα παντως

β) αν δεν ηθελε ο αντρας μου παιδια καθολου πριν τον γαμο με τιποτα δεν θα τον παντρευομουνα..εγω ηθελα οικογενεια..τι να το κανεις να παντρευτεις τοτε?? ασε που αμα δεδν θελει κα ιτρον πεισεις λογικα δεν θα ειναι και τοσο ενεργος στο μεγαλωμα..αν δε ντο εχει ο αλλος..ασε που πιστευω πως ενας ανθρωπος που δεν θελει τα παιδια..δεν θελω να το νεχω κοντα μου..λογικα ειναι ξυνος!

αλλο να μην μπορει και αλλο να μην θελει.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιποόν!ακουστε!!! :):)

μολις γυρισα απο το παρκο!

καθως καθομουν εκει κ ο γιωργος επαιζε με κατι μεγαλα παιδια..λεω..δεν παιρνω ενα τηλ. να δω αν βγηκαν τα αποτελεσματα παιδικων για το χωριο;;

το χωριο του χ., ανηκει στο δημο ωραιοκαστρου!

παιρνω λοιπον τηλ. κ μου λεει η κοπελα οτι ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ,Κ ΕΝΤΟς Κ ΕΚΤΟς ΕΣΠΑ! :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς ,ΤΟΝΙΣΑ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑΝ!

θα μας ειδοποιησουν σε 1-2 εβδομαδες ,γιατι θα τα παιρνουν σταδιακα!

οποτε..αν δε μας παρουν στην πολιχνη..θα παμε στο χωριο παιδικο!αρα..γλιτωσαμε τον ιδιωτικο :D !

καλου κακου θα ξαναπαρω αυριο τηλ.! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Γωγώ που να είναι? να μπει να μας πει νέα?????

Αναστασία να χαίρεσαι τη μικρή σου! :D:D:D Μεγάλωσε πολύυυυ και σου μοιάζει :D

Βένι μπορείς να κατεβείς μέχρι και 2 κατηγορίες για 2 χρόνια ! Μην το αφήσετε. Μια απλή αίτηση είναι.

Εμάς στο ικεα τα ονοματεπώνμα των παιδιών και των γονιών θέλανε, διεύθυνση και τον αριθμό από το κουτί που βάλαμε τα πράγματα του παιδιού. Μετά σφράγισαν τα παιδιά κι έμενα στα χέρια με τον ίδιο αριθμό, τους κόλλησαν κι αυτοκόλλητο στις μπλούζες και μου έδωσαν μια συσκευή τηλεφώνου να με πάρουν ή νατους πάρω αν γίνει κάτι. Το καταχάρηκαν και έχουν λυσσάξει να ξαναπάμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα θα επαιζε ρολο γιατι δεν θελει καποιος παιδια...

εχω κατι γνωστους που δεν θελου και οι δυο παιδια, γιατι εχουν και οι δυο βαρυ ιατρικο ιστορικο..και αποφασησαν να μη κανουν καθολου παιδια...

ειχαμε μιλισει ακρες ακρες για ιυοθεσια..αλλα ουτε αυτο το θελανε γιατους ιδιου ςλογους...

θεωρουσαν πως εφοσων οποιαδηποτε στιγμη της ζωης του θα υπηρχε διαστημα μεγαλο που δεν θα ηταν 100% για το παιδι...θα ηταν κριμα να στερισουν απο τα παιδια καποιος ποιο ενεργους γονεις....

Μαρια μια χαρα τα γραφεις...

πολυ οργανωση το ΙΚΕΑ...

θα αφισω τον ΖΑν εκει την επομενη φορα...χαχαχαχα

Ιουλια χιλια μπραβο και κονγκρατσ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου οταν λεμε "καθε εμποδιο σε καλο" νομιζω πως απλα "χρυσωνουμε το χαπι"(εεε?εεε? μητσακι σε στελνω? :lol::lol: )...Οπως λεμε "κανε το καλο κ ριξτο στο γυαλο" ενω κανονικα θα λεγαμε "&&$$#%#@ το σπιτι σου παλιομ$^%%*& που σου εκανα το ταδε κ εσυ ησουν αχαριστος/η" :lol::lol::lol::lol: Αλλα θελω να πιστευω πως ολα γινονται για καποιο λογο και πως ο θεος/μοιρα/συμπαν θελουν κυριως το καλο μας! :roll::roll::roll::roll:

Χρυσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αδιαφορη εισαι ή αδιαθετη? :P:P:P μακαρι να ερθετε!!

Μαρακι δε νομιζω να χρειαζεσαι ειδικη προσκληση για το παρτυ μας!Εννοειται πως θα σας ηθελα ααααααν γκρεμιστει κανενας φουρνος κ θελεις!!!! ;););)

Αργυρω(εχω κ ορεξη για κουβεντα!!!)

Στην πρωτη ερωτηση θα απαντουσα ειλικρινα πως θα εμενα μαζι του,θα εκανα τα παντα μπας κ τα καταφερουμε,θα κοιτουσα για υιοθεσια αλλα πιστευω πως θα το ειχα "πληγη' μεσα μου ή ισως μας εφθειρε ολο αυτο με την παροδο των χρονων...

Στη δευτερη ερωτηση θα απαντουσα με το χερι στην καρδια οτι θα τον χωριζα την ιδια στιγμη.Οχι γιατι δεν μπορω να φανταστω μια ζωη χωρις παιδια...Αλλα γιατι με το σημερινο μυαλο μου(κ μετα απο οσα εχω περασει-ζησει) δε θα δεχομουν για συντροφο εναν ανθρωπο τοσο απολυτο κ ισως στενομυαλο που προδικαζει το μελλον ΜΟΥ και το μελλον μας!γενικως μου αρεσουν οι ευελικτοι ανθρωποι..Τετοιες σκεψεις δειχνουν κοπλεξ νομιζω...Ποτε μη λες "ποτε" κ "παντα"!!! :D;)8-)

Βενετια κουραγιοοοοοο :( ...Η γωγω μαλλον ανωμαλια κυκλου εχει αλλα ΑΝ εχει ανωμαλιαρικο εμβρυακι μας εκλεισα για νονες! :lol::P

Μαρακι ευχαριστω!!!!!

Ιουλια μπραβοοοο!Γλιτωσατε τα ευρουλακια κ το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω

α) θα υιοθετουσα με τα χιλια θα γινομουνα αναδοχος..κατι θα εκανα παντως

β) αν δεν ηθελε ο αντρας μου παιδια καθολου πριν τον γαμο με τιποτα δεν θα τον παντρευομουνα..εγω ηθελα οικογενεια..τι να το κανεις να παντρευτεις τοτε?? ασε που αμα δεδν θελει κα ιτρον πεισεις λογικα δεν θα ειναι και τοσο ενεργος στο μεγαλωμα..αν δε ντο εχει ο αλλος..ασε που πιστευω πως ενας ανθρωπος που δεν θελει τα παιδια..δεν θελω να το νεχω κοντα μου..λογικα ειναι ξυνος!

αλλο να μην μπορει και αλλο να μην θελει.. :)

Μέσα στο μυαλό μου είσαι :D:D:D

Ακριβώς τα ίδια κι εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ευχαριστούμε πολύ και φυσικά θα θέλαμε να έρθουμε...

Θα το συζητήσω και με Γ και θα δούμε!

Γωγώ μπας και είσαι και δε μπαίνεις???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και τρελαίνομαι οεο και μη σου πω αρχίζω και ψήνομαι κι εγώ :D:D:D:D:D:D:D:D8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo ioylia!!! δηλ. πηρανε και μεσω εσπα? αφου πολοι μεινανε απ'εξω! :?:?

ρςεχρυσα δεν μιλαμε για ιατρικο λογο..μιλαμε απλα να μην γουσταει να μην θελει και εσυ να θες.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία 8 Σεπτ. έχουμε γάμο οπότε λίγο χλωμό να έρθουμε, εκτός κι αν δεν πάμε στον γάμο :P:P

Ιουλία μια χαρά τότε με τον παιδικό αν κι εύχομαι να τον έχουν πάρει και της Πολίχνης που είναι πιο κοντά :D:D

Δεν είπατε για τον καφέ, τελικά Παρασκευή?

Μαρία είναι σίγουρο για το ΤΕΒΕ ότι κατεβαίνεις κατηγορία?

Και ο Η έκανε αίτηση αλλά του είπαν ότι δεν ξέρουν αν τελικά θα γίνει γιατί ναι μεν ψηφίστηκε ο νόμος αλλά δεν έχει βγεί ακόμα η εγκύκλιος. (Όλα αυτά πριν από 1 μήνα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο νόμος ψηφίστηκε τον περασμένο Απρίλιο, αλλά η διάταξη δεν μπορούσε να εφαρμοσθεί, επειδή εκκρεμούσε η έκδοση υπουργικής απόφασης που να ρυθμίζει τις διαδικασίες και τις λεπτομέρειες της εφαρμογής της.

Ήδη, μεγάλος αριθμός ασφαλισμένων έχει απευθυνθεί στα καταστήματα και τους ανταποκριτές του ΟΑΕΕ, ενώ εκκρεμούν εκατοντάδες αιτήσεις.

Όπως αναφέρεται σε έγγραφο της Γενικής Διεύθυνσης Κοινωνικής Ασφάλισης της Γραμματείας Κοινωνικών Ασφαλίσεων, προς τις υπηρεσίες του Οργανισμού, η υπουργική απόφαση έχει υπογραφεί από τις 6.6.2012 και έχει σταλεί στο Εθνικό Τυπογραφείο για δημοσίευση στο Φύλλο Εφημερίδας της Κυβερνήσεως.

Στο ίδιο έγγραφο διευκρινίζεται ότι οι ασφαλισμένοι που έχουν υποβάλλει αίτηση, μετά την ημερομηνία της έναρξης ισχύος του νόμου (11.04.2012) και πριν τη δημοσίευση της υπουργικής απόφασης, κατατάσσονται στην ασφαλιστική κατηγορία που θα επιλέξουν, όχι από την ημέρα που υπέβαλαν τη σχετική αίτηση αλλά "από το αμέσως επόμενο προς έκδοση δίμηνο της δημοσίευσης της Υπουργικής Απόφασης".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρούσααααααα....Εμαθα ότι μια ψυχή με ψάχνει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δε σας έχω διαβάσει...

Μαρία δε νομίζω μωρή να είμαι έγκυος... :twisted::twisted::twisted: Δε θέλω... :evil::evil:

Αύριο βέβαια λέω να πάω για μια χοριακή να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.... :roll::roll::roll:

Προς το παρόν το μόνο που έχω είναι μια ωτίτιδα... :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: Και παίρνω αντιβίωση και βάζω σταγόνες στο αυτί.... :?:?:?:?:?:?

Θούλη το μόνο που θα σου πω είναι μην ξανακάνεις πρόβλεψη για φύλο μωρού... :lol::lol::lol::lol::lol: Δε σε θέλει ρε φιλενάδα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασούλα

Οι ασφαλισμένοι κατατάσσονται στην επιλεγείσα ασφαλιστική κατηγορία καταβάλλοντας τις αναλογούσες ασφαλιστικές εισφορές από το αμέσως επόμενο προς έκδοση δίμηνο από την δημοσίευση της Υπουργικής Απόφασης (δηλ. από 13 Ιουνίου 2012).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενετια προφανως εννοουν οτι οσοι δεν μπηκαν μεσω εσπα,θα εκαναν αιτηση ως δημοτες,οποτε θα μπηκαν ετσι..δηλ.εκτος εσπα,οπως κ εμεις!

αλλα τοοοοοοοσο προχω ο δημος ωραιοκαστρου;;;;;;;;;;;;;μωρε μπραβο τους :roll: !

μακαρι κ ο δικος μας να ακολουθησει την ιδια πορεια! 8-)8-)

λενα τελεια προσαρμογη! :D

τον καρουζελ τον εχει η κολλητη της κοπελας στης οποιας τον γαμο θα παμε το σ.κ.! ;)

μου ελεγε τα καλυτερα για τη φιλη της,την ιδιοκτητρια δηλαδη! :)

μονο η τιβι με χαλουσε..

αλλα αφου την εβγαλαν κ εχουν κ σχολικο

κ ειναι κ ο αναστασης :mrgreen:

κ εχουμε κ συστασεις οτι ολα καλα

αν δεν τον επαιρναν σε καποιον δημοτικο,ναι,εκει θα τον εγραφα!

εγω,οπως εδειξε κ η ζωη μου εξαλλου ;) ,

δε θα παντρευομουν ποτε αν δεν ηθελα παιδια!για την ακριβεια..δε θα παντρευομουν πριν κανω παιδια! ;)

δε βρισκω το λογο :roll::roll:

οποτε..αν καποια στιγμη η αναγκη μου για παιδι ηταν τοοοσο εντονη κ ο συντροφος μου δεν ηθελε με τιποτα..θα χωριζα!

αν δεν μπορουσε..θα το προσπαθουσαμε με πολλους τροπους,η επιστημη εχει εξελιχθει,κ θα προσπαθουσα να υιοθετησουμε..

αλλα χωρις παιδι,γαμος γιοκ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...