Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ έλα ρε κοριτσάκι? :D α ρε είδατε οι στατιστικές? :lol::lol::lol::lol:

εγώ στο είχα πει άλλωστε ;)

καλή τύχη με τον γιατρό :x

Μιτσάκη :D:D δεν πειράζει αφού πήγαν όλα καλά με το εδώ μεταπτ. καλή τύχη και σε σένα με την ανεύρεση σταθμού για το κεφάκι σας! ;):D:x ...... θα τα καταφέρεις ;)

Μαρία εμείς λέγαμε να τα αφήσουμε μία μέρα στον παιδότοπο του ΙΚΕΑ, πάμε να συμπληρώσουμε το χαρτί και τι δεν ήθελαν, πολλές προσωπικές πληροφορίες :o:o και έτσι δεν το κάναμε :roll::roll:

έχουμε ένα άλλο μαγαζί εδώ, που έχει παιδότοπο και για να είναι μόνα τους τα παιδιά πρέπει να είναι από 4 και πάνω και η Ρ. σε 3 μήνες θα γινόταν 4 και είπαμε την αλήθεια και έπρεπε να μείνει ένας γονιός μαζί της.....το αφήσαμε και αυτό!!! :|

χθες πήγαμε οικογενειακώς στην πισίνα :D:D πολύ ωραία....Μαρία να τα στείλεις τα κορίτσια, αν σου δώσει το οκ ο γιατρός :D ....ούτε χλώριο μύριζε ούτε τίποτα και ήταν και πεντακάθαρα :)

και τα παιδιά το χάρηκαν, μέχρι και το μπουμπούκι άφησε λίγο το φόβο της στην άκρη ;) ....

βέβαια είαμσταν στην παιδική, αλλά δεν πειράζει......μόνο που εγώ κουράστηκα, διότι όταν γυρίσαμε σπίτι, μπάνιο τα παιδιά, να φάνε και να κοιμηθούνε.... #:-s#:-s

εγώ θα σου έλεγα να τις στείλεις....

σε ένα σημείο είχε ΄και ένα δυνατό υδρομασάζ, πολύ δυνατό όμως, οπότ εέβαλα την κοιλιά μου, μπας και χάσει κανένα πόντο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτά σήμερα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα 10λεπτά αργότερα :|

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά....έρχεται ο φωτογράφος στο δημοτικό σήμερα και η δασκάλα είπε στα παιδιά να γίνουν σίκ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα βάλω ζελεδάκι στο μαλλί του Λ.!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερες!! :):)

πινω καφεδακι ελληνικό κ ο γιωργος παιζει!! :D:D

σισσακι με το καλο κ η δευτερη πνευματικη αδερφουλα μου!! :lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D:D

αργυρω εσυ τις στατιστικες τις εσπασες ομως,ε;; ;);););)

σας φιλω ολες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Πινω καφεδακι και τα παιδια βλεπουν Bubble guppies με ενα τοστ στο χερι. Μεχρι στιγμης επικρατει ησυχια.Παιδικα η Ε. τωρα τελευταια αρχισε να βλεπει και αυτο μεχρι να την ετοιμασω για τον παιδικο. Του Γ. φαινεται να του αρεσουν πιο πολυ αλλα δεν του βαζω να δει. Το Σαββατο λεω να παω να παρω ρουχαλακια στην Ε. Ψηλωσε η σκατουλα και ολα τα χειμωνιατικα της ειναι μικρα. Ευτυχως πηρα και απο Ελλαδα μερικα που ηταν σε προσφορες. Μα τι ωραια ρουχαλακια εχουν τα Mayoral!!!! Θα τα ψαξω και εδω να τα βρω. Απο μπουφαν ειμαστε καλυμμενοι. Μας φερανε δωρα μονο μπουφαν σχεδον. Ο Γ. εχει 3 και η Ε. 2 μεχρι στιγμης για φετος!!

Σισσακι μου με το καλο και η δευτερη κορουλα!!! Πως εισαι εσυ?

Μητσακι μου καλο καθε εμποδια σε καλο, και εγω το πιστευω αυτο! Ολα για καποιο λογο γινονται. Καλη επιτυχια με το μεταπτυχιακο, μια χαρα θα τα καταφερεις δεν σε φοβαμαι εσενα! Ευχομαι να βρειτε γρηγορα εναν παιδικο που να σας ταιριαζει για το Εφακι.

Αργυ τι ωραια που πηγατε πισινα! Θερμενομενη να φανταστω ε? Και εμεις σε κατι ιαματικες που παμε δεν μυριζει τοσο εντονο το χλωριο και τους βλεπω που ερχονται καθε μια ωρα και παιρνουν δειγμα να ελεγξουν αν ολα ειναι καλα!

Ιουλια ποσο χαρηκα με τα αποτελεσματα του Χ.! Αντε τωρα βουρ στο ψητο :D

Πηρα κουζινομηχανη!! Κατακοκκινη, τελεια αλλα ακομα δεν εφτιαξα κατι. Λεω σημερα να την εγκαινιασω με ενα κεικ και το βραδυ να κανω σπιτικη πιτσα! Παω γιατι αρχισαν τα οργανα, εμαθε ο Γ. να ζηταει καραμελες και δεν σταματαει με τιποτα το κλαμα, εννοειται πως δεν θα του δωσω πρωινιατικα. Φιλια τα λεμε μετα αν μπορεσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια οι στατιστικες ηταν πως οποιος εχει πρωτο κοριτσι..κανει και δευτερο κοριτσι...ενω οποια εχειπρωτο αγορι...κανει η αγορι..η κοριτσι...με ποσοστο 25%..

μονο η Βικυ ουσιαστικα διαψευσε τον "τυπο"

χαχαχα

Καλημερα ειπαμε;;; τι κανετε;;;..εμεις ας τα λεμε καλα...

Κουμπαροσυμπεθερα μιτσακι...δεν ξερω κατα ποσο ειναι καθε εμποδιο σε καλο..ευτο που ξερω ειναι πως οταν κλεινει μια πορτα..ανοιγει μια αλλη...τωρα εαν εμεις θα παιζουμε την Πολυαννα και το παιχνιδι της χαρας ειναι αλλο θεμα..

Ευχομαι ειλικρινα να πανε ολα καλα με το εδω μεταπυχιακο...και να ειναι οτι καλυτερο για σας...

λενακι καλοριζικη η κουζινομηχανη ποια μαρκα πηρες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μιτσακι κριμα ρε.. :|

αργυρω ειδες μαι χαρα η πισινα! :)

ρε κοριτσια να το κανουμε παρασκευη????πεμπτη δεν μπορω.. :?:? θελω να σας δω ομως!!! :):)

λενακι το bubble gubies eian ita agaphmena του φιλιππου και ειαν ιπολυ ωραιο παιδικο!

και εμενα θελει ρουχα ο φιλιππος αλλατο 300αρι θα μας το παρει ο γιατρος.. :?:?:evil::evil:

δειτε εδω!

http://www.nak.gr

πηρα παπουτσακια για δωρο τελεια με 33.5ε με δωρεαν αποστολη και δωρεαν αλλαγη εαν χρειαστει! ειχανε αρχικη 69! :D:D:D:D:D πολυ μου αρεσουνε ο ιαγορες μεσω ιντερνετ!!! :D:D:D:D

επισης..ΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΠΗΡΕΣ KITCHEN AID????????????????

AAA sisiv κοριτσακι ε???? αντε μετο καλο και το vbag!(καπως ετσι λεγεται τελοσπαντων!

αααα δεν σας ειπα...οταν ημουνα διακοπες εφαγα απο τα ψαρια του μπαμπα της νατασσας..θυμαστε που λεεγε εγω τρωω μονο απο αυτα και δεν αγοραζω???? μα τι να αγορασει ρε παιδια???? τελεια μιλαμε..φρεσκοτατα μυριζε αλατι ουτε καν θαλασσα.. :):):):):):):)

πηγαμε και στο τροχοσπιτο και η ειρηνη ειχε λεει παιδι της τον φιλιππο και τπον πηγαινε σχολειο για να παει δουλεια..κουβαλουσε και μια τσαντα με 2 λαμπτοπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: πολυ ωραια ητανε..φαγαμε και μακρονια με βουβαλισιο κιμα...πολυ νοστιμα ητανε :@):@)

δεν σας λεω για το σωμα της νατασσα με μαγιο..μα που τα κουβαλοπυσε 2 παιδια??? :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποσο μου αρεζε η πολυαννα κ το παιχνιδι της χαρας! :):):) απο τα αγαπημενα μου..

ειχα διαβασει οοοολη τη σειρα!!

κ θυμαμαι οτι προσπαθουσα να παιξω το παιχνιδι..χωρις επιτυχια παντα..αλλα τωρα που το επανεφερες χρυσα..θα ξαναπροσπαθησω! ;););)

τελικα,ομορφα παιδικα χρονια ειχαμε.. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: !!!

λεω να παμε παρκο,δεν εχω κ πολλη διαθεση..αλλα κ τί να κανουμε μεσα ολη μερα;; :roll::roll:

το βραδακι θα βγω με την κουμπαρα μου για ποτο! :D:D

χλαπακιασαμε βενακι,ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αα...θελω κ εγω τα ψαρια του μπαμπα της νατασας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπορω κ παρασκευη..δεν εχω κατι ν ακανω..νομιζω :roll::roll: !αντε,θα εχουν βγει κ τα αποτελεσματα των παιδικων κ θα σας πρηζω κ απο κοντα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ιουλια τυχερη ημουνα! ο μπαμπας φετος ητανε στο ιδιο καμπιγκ με εμας!!! :D:D:D:D:D

του χρονου να ερθεις να τρωμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χλαπακιασαμε δεν λες τιποτα..καθε βραδυ κοιμιζαμε τον φιλιππο και τρωγαμε σαντουιτσακια, παγωτο, γαριδακια..ψηναμε με κατι αλλους..ασε ασε..σαν γκαστρωμενη γυρισα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεννακι πλακα κανεις? :shock: Αυτες ειναι πανακριβες! Δεν δινω τοσα λεφτα για κουζινομηχανη. Μα πολλα λεφτα ρε συ θελουνε για την προκληση! :shock: πω πω ειναι να μην μπλεξεις με γιατρους εκει...

Χρυσακι πηρα μια αγγλικη μαρκα αυτην: http://www.ebay.de/itm/330738069036?ssP ... 1497.l2649

Φαινεται γερο μηχανημα και εχει μεγαλο ανοξειδοτο καδο που χωραει 2 κιλα ζυμη! Το απογευμα που θα την δοκιμασω θα σας πω εντυπωσεις!

Ιουλια τι καλα που θα βγεις το βραδακι!! Καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααααααααα τι κανετε κοριτσια με θυμαστε????

διαβασα μονο τις 2 τελευταιες σελιδες!

αυριο ο καφες ισχυει τελικα?

ιουλια τι στριγγλιτσα ρε.. πρεπει να παρεις μαθηματα απο μενα κ τη βενη :lol::lol::lol::lol:

αν ο αναστασης αφησει κατω παιχνιδι κ πει δεν το μαζευω (σπανιο μεν, τα μαζευει γενικα) παω μεσα παιρνω μαυρη σακουλα κ του λεω ηρεμα θα τα μαζεψεις η να τα μαζεψω γω?? να δεις για ποτε το δωματιο ειναι ετοιμο για σφουγγαρισμα :lol:

ξεκινησαμε παιδικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...μαλλον του χρονου θα κανω ενα περασμα κ απο το δικο σας καμπιγκ!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ελενα καλο εγκαινιασμα της κουζινομηχανης!! :D:D:D:D

αν κ εγω,οπως κ η εν Χριστω αδερφη Θου.. :lol::lol::lol::lol: ,προτιμω παραδοσιακο χειροκινητο ζυμωμα..η απολυτη ψυχοθεραπεια!ζυμωνεις κ δινεις γροθια....σε ο,τι τελοσπαντων σου ερθει! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λενα σε βλεπω! :geek::geek::geek: ξεκινησατε παιδικο;;;γραψε καλε τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια το πραγματικα φρεσκο ψαρι..καμια σχεση δεν εχει με τις αηδιες που αγοραζουμε..

ακομα εχω τη γευση στο στομα απο το ψαρι που τρωγαμε παιδια στην Τορωνη που διακοπαραμε....

παρομοιο εχω φαει μονο στη Μυλο...μμμμμ!!!!!

βενετια πολλα ρε γμτ τα λεφτα..κατα τα αλλα πληρωνουμε εισφορες...γμτ!!!!

Αντε Λενακι ωραια..πες μας εντυπωσεις...μεγεια..και καλογαφωτα...χαχαχα...

Λενιω για π0ες ο Αναστασης πως αντιδραει;;; του αρεσει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ρυ λενακι τελειο ειναι!!! δεν μου λες γιατι γρι γερμανικα...τι αλλο κανει? ζημωνει? χτυαπει? για πες..και οπωσδηποτε εντυπωσεις ναι??????? :):):):):):):):):)

α ιουλια ετσι κανε..με ηρεμο τροπο οχι με νευρα οπως εγω πιανει καλυτερα..οκ αγορι μου αν δεν τα μαζεψεις θα πανε παταρι..ενταξει μωρο αφου δεν θες δεν πειραζει απλα πρεπει να φυγουνε..να δεις μετα..αυτα ειναι κολπα της εν χριστο αδερφης μαρθας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα 150ε παιρνει η γιατρος που ειναι ιδιωτικη και 150ε ο αγ. λουκας συμμετοχη...

εαν πηγαινα νοσοκομειο δεν θα πληρωνα λογικα αλλα αλλος γιατρος αλλες γνωμες ποτε θα σε κλεισουνε ραντεβου..αστα..σε κανουνε να πηγαινεις ιδιωτικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ναι ναι ετσι οπως λεει η βενη!!!

ακολουθουμε το δρομο που μας χαραξε η μαρθα!!

τελικα πεμπτη θα παμε?

κοριτσια ο αναστασης προς το παρον τρελαινεται! :shock::shock:

οταν φτανουμε στην αυλη μου λεει αντε φυγε εσυ τωρα, πηγαινε σπιτι με τον μπεμπη :lol::lol::lol:

φτου φτου φτου προς το παρον τα παει παρα πολυ καλα, του αρεσει παρα πολυ

α κ ιουλια την εβγαλαν την τηλεοραση, μου ειχαν πει οτι την αφηνουν μονο ιουλιο-αυγουστο

κ τωρα που αρχισαν να ερχονται παιδακια την εχουν βγαλει

μου λεει οτι παιζουν πολυ εξω στην αυλη, καθεται εκει κ τρωει μια χαρα, γενικα τον αρεσει πολυ.. ελπιζω να μην του βγει αργοτερα η αντιδραση.. προς το παρον παει εκει με παρα πολλη χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε λενα ωραια..μια χαρα..ειδες ρε που φοβωσουν...

ο Τολης πως τα παει με τη δουλεια;;;.ολα καλα;;;;

ο μικρος με το φαη και τα κακα;;;;

Βενετια δεν το συζητω αμα ξαναμπλεξεις..αστο..300,,,300 τι να κανουμε..

σε αυτη τη χωρα για το μονο πραγμα που αξιζει να εχεις λεφτα..ειναι για την υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

έγραψα την Έλενα στον παιδικό σήμερα, Δευτέρα ξεκινάμε.

Η ενημέρωση που είχαν από Εεταα είναι ότι συζητάνε το ενδεχόμενο να δώσουν κι άλλες θέσεις μειώνοντας όμως το ποσό που θα πληρώνουν και φυσικά αυτό δύσκολο να το δεχτούν οι παιδικοί, και με το δίκιο τους δηλαδή γιατί έχουν δώσει προσφορά και έχουν δεσμευτεί για ένα συγκεκριμένο ποσό ;)

Σίσσυ με το καλό η δεύτερη κορούλα :D:D

Εγώ μπορώ και Παρασκευή για καφέ

Έλενα καλορίζικη η κουζινομηχανή :D

Λένα καλή αρχή με τον παιδικό, μπράβο στον Αναστάση που τα πάει τόσο καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε νατο κανουμε παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :D:D:D:D

λενα σου ειπα..το καλο πραγμα απο την αρχη φαινεται..αμα ητανε να τσιναει θα τσινουσε απ οτην πρωτη μερα οχι μετα απο 1 μηνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Λενακι!!! Τι καλα που τον πηρε τοσο θετικα τον παιδικο ο Αναστασης! Ευχομαι να συνεχισει ετσι!!

Βεννακι απο ολα κανει! Εχει 3 εξαρτηματα! Εντυπωσεις αργοτερα! :)

Αχ αυτο το κολπο με τα παιχνιδια στην Ε. δεν πιανει γμτ...γενικα δεν της καιγεται καρφι αν θα της στερησω κατι η οχι. Ακομα δεν εχει μαθει να μαζευει το δωματιο της μονη της, παντα πρεπει και εγω να βοηθαω. Χθες 2 ωρες της ελεγα να τα μαζεψει και τελικα ηρθε ο μπαμπας της και την βοηθησε, και παλι σχεδον ολα αυτος τα μαζεψε, ειναι μεγαλη τεμπελιτσα. Αν πεσει κατι που κραταει κατω δεν θα σκυψει να το παρει με τιποτα, ισα ισα θα το δωσει μια κλωτσια να παει παραπερα! Και την δεν της εχω στερησει, ποσο της εχω μιλησει αλλα τιποτα :( δεν ξερω τι να κανω με αυτο το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια..εγω παντως με το θεμα μαζεμα παιχινιδιων..δεν το χω..

βασικα..χεστηκα αμα τα μαζευουν η οχι..ισα ισα προτιμω να τα μαζεψω μονη μου γιατι τα κανω πιο γρηγορα και βαζω το καθε παιχνιδη μαζεμενο και ετσι δενε χω σκορπια τζαντζαλα παντου..

ο Ο παλη..μια ιστερια την εχει..πωπω..τα νευρα μου σπαει...

του λεω πχ...κανω μπανιο τον Γιαννη..μεχρι να τον θηλασω- κοιμησω..κανε γρηγορα μπανιο τον Χ..για να τον κοιμησω.. ε τυχαινει να ροχαληζει ο Γ τον υπνο του δικαιου..και ο Ο ακομα μαζευουν παιδινιδια..πωπω...

μετα τον βαζει να βγαζει τα ρουχα του να τα βαζει στην καρεκλα...φτιαχνουν γαλα...πφ...δεν μπορω τετοια ταξη...

Τοξοτης..ειπαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ δεν τρελαινομαι κιολας και μην φανταστειτε πως τα μαζευει μονος του! παντα με βοηθεια..μια φορα ο κωστας δεν με αφηνε να τον βοηθησω και ειχαμε 5 μερες το δωματιο χαλια..μα μονος πως να τα κανει??

ποτε..απλα εμαθε να μην τα πεταει οοοοοοοοοοοοολα κατω μαζι..δηλ. πεταει ενα ενα παιχνιδι και τις περισσοτερες φορες μαζευουμε κατι να βγαλουμε καποιο αλλο..αλλα μου την δινει που καποιες φορες ιδιως οτανε χει αλλα παιδακια στο δωματιο τα πεταει ολα κατω χωρις να εχει σκοπο να παιξει..απλα αδειαζει τα ραφια..αυτο με τρελαινει και το κανει και σε ξενα σπιτι.. :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δηλ. με νοιαζει να με βοηθησει..οχι να τα κανει μονος..καταλαβαινω δεν μπορει αλλα θελω να προσπαθει να μην αδιαφορει! ετσι μαζευω οχι αμα δεν τα κανει μονος του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ολα το κανουν...

και ο δικος μου το κανει..παντα μα παντα...παει στο δοματιο του- που δεν παιζει με κανενα απο τα εκει παιχινιδια..και πεταει κατω τις κουτες..ετσι απλα...

ε πλεων επειδη βαρεθηκα να γκαριζω..τα αφινω ετσι ολη μερα..χεστηκα...αυτος χανει μετα γερανους και πηροσβεστικα οχηματα...χαχαχ

δεν καθομαι να σκασω..

ο Ο ειδικα του εμαθε τα ταξινομει τα παιχινιδ ανα κουτα με πολυ εκνευριστικο τροπο..πωπω..μια μερα θα τοςυ εσφαζα και τους δυο..γιατι πετουσα κατι λεγκο σ εμαι κουτα..και ο Χ ουρλιαζε και χτηπιοταν πως μπαινουν στη μπλε και οχι στη πρασινη κουτα..ΑΓΚΡΡΡΡΡΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πλέον έχω καταλάβει ότι όλα είναι θέμα ηλικίας

Με τον Μιχάλη είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου, μάζεψε γιατί θα τα πετάξω, δεν θα πάμε βόλτα δεν το ένα δεν το άλλο......τίποτα

Άρχισε να μαζεύει τα παιχνίδια του από τα 5 και μετά

Τώρα πλέον συμμαζεύει το δωμάτιο σε 2-3 λεπτάκια

Η Έλενα πάλι ακόμα μόνο σκορπάει αλλά δεν την πιέζω γιατί τζάμπα θα χαλαστώ, περιμένω να μεγαλώσει λίγο ακόμα και να αρχίσει από μόνη της όπως και ο Μιχάλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες μου!

Σισσάκι, με το καλό ο κορίτσαρος!!! :D:D:D

Ενημέρωσε για τις εξελίξεις με τη γιατρό ρε! ;)

Λενάκι, μεγειά η κουζινομηχανή! (κουζινομηχανή=μίξερ;)8-)

Βένη μου, εύχομαι ολόψυχα να είναι άριστα τα αποτελέσματα της πρόκλησης και να τελειώσει μια για πάντα η ταλαιπωρία σας τουλάχιστον! ;)

Natasoula μου, συμφωνώ και επαυξάνω στο περί ηλικίας! ;)

Έχω σκιστεί στη φασίνα! Πάω!

Εδώ γύρω θα είμαι! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Γελασα πολυ με το μαζεμα παιχνιδιων!!! :lol::lol::lol: Κ εμεις καπως ετσι...Τα μαζευεις ή τα πεταω!!!

Βεβαια γινεται χαμος ρε κοριτσια...Τοσο πολλα,εχουν γεμισει το σπιτι...Και να τα επαιζε ποιος το'λεγε...Βεβαια

τωρα που της ελειψαν τα επαιξε σχεδον ολα...αρα λογικο αυτο που λενε να "κρυβεις" μερικα!!!

Καλα Χρυσα μια χαρα καλε με την ταξινομιση παιχνιδιων!Ασε τον ανθρωπο να μαθει κατι χρησιμο στο παιδι!!! ;):P

Το παρτακι μας τελικα θα το κανουμε σαββατο 8 σεπ. απογευμα...Θα δω λιγακι τον καιρο εκεινες τις μερες,τα ατομα κ ισως το κανω στον παιδοτοπο...Οδηγιες κ λεπτομερειες νεξτ γουικ!!!! ;):D

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ παλι!!

Μητσακι μου καθε εμποδιο,μακαρι να ειναι,για καλο!Καλο χειμωνα λοιπον στην ελλαδιστα μας!!! :D

Ρε συ δεν ειπα πως θα εξυνα το &%$#* μου!Ειπα απλα θα ματωσω στο ξυσιμο...Μαλλον αλλου την εχεις ακουσει την εκφραση γιατι εγω το προσεχω το $^%&^ μου!χαχαχα :P:oops:

Ιουλια σε απολαμβανω ρε συ!!!εχεις αλλαξει-ανοιχτει-αφεθει παρα πολυ νομιζω!!!!Θυμασαι καποτε που σε λεγαν τα κοριτσια(δε θυμαμαι ποια!) πως φαινοσουν πολυ καθως πρεπει κλπ??? :P:lol::lol::lol:

Επισης να σου πω για τη μπανιερα που αφηνεις τον Γ....Η φιλη μου η γεωργια(που σε εχω πει πως τα αγορια σας εχουν ιδια ακριβως μερα γενεθλια) ειχε αφησει τον μικρο για ελαχιστο χρονο μονο,σε δεκα ποντους(κ πολυ λεω) νερο...το παιδι ειχε ριξει αφρολουτρο στη μπανιερα κ καθως επαιζε κ σηκωθηκε να παρει κατι,επεσε με τα μουτρα κ δεν μπορουσε να σηκωθει γτ γλυστρουσε ή ισως πανικοβληθηκε-πονεσε κλπ...Ολα αυτα σε 1 λεπτο....Δεν θελω να ακουγομαι υπερβολικη αλλα.....Προσεχε ρε βλακα...Και η σωστη εκφραση για αυτο(αφιερωμενο στο μητσακι που της αρεσουν αυτα :lol::P ) ειναι "ειπαμε να χε$#% κ εσυ ξεκ%Λ%θηκες"! :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

ΓΩΓΩ μωρη εισαι εγκυος τελικα????Αν εισαι θα γινουμε ολες μαζι νονες σας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::D:D:D

Σισσακι μου θα σου τηλ αλλη στιγμη να σε ενοχλησω απο το διαβασμα...εεεε!!!Απο τον υπνο σου εννοω!!! :P:P:P

Νατασουλα θα ερθετε στο παρτυ μας?Χρυσα το βλεπεις ευκολο για σαββατο ή δουλευει ο Ο?Λεναρα??

Βενετια???Θου-Νατ-ζωη-ιουλ σας εχω σιγουρες!

Η Βικυ που ειναι?Διακοπαρει???

Αργυρουλα μου χαλαρωσες καθολου στις διακοπες?Εγραψες πως ηταν "διαφορετικα" ή κατι τετοιο!...

Καλα,ποσο ξενερωσα με τα κουβουκλια των γερμανων! :lol: Μα τι ξενερωτος λαος θεε μου....Και εμεις σαν τις φωκιες λιαζομαστε ο ενας πανω στον αλλο,καθετα,διαγωνια,μπρουμυτα,ανασκελα...Φανταζομαι στους γερμανους να εχουν κ εναν υπευθυνο για να "σφυριζει" αλλαγη πλευρου-αναπνοη-τεντωμα! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο ωραια φωτο με τον μουσακα σκορπιο στο καθισματακι! :lol::lol::lol:

Θουλακι επισης!!!θεος ο Θοδωρης! :lol::lol::lol: ρε συ τοσο "τυραννος" ειναι?Γμτ κ φαινεται τοσο τζεντλεμαν....Με τα γαλλικα του,τα 'πιανα" του! :P:P:P:lol::lol::lol:

βενετια καλη επιτυχια στην προκληση!Και μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα που σε 'φτυνει" ο κανακαρης σου!

Σε καταλαβαινω(ευτυχως η φαση στην αννυ δεν κρατησε πολυ)...

Φραγκισκα τα φιλια μου!!!Δεν πιανεσαι αγαπητη μου!!!!Χαιρομαι να σε διαβαζω τοσο δραστηρια!!

Παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι ερωτησεις για τα αυτοκινητακια κ τα καρτουν με ελιωσαν!!!! :P:P:P:P:-*:-*

Μαρακι εγω νομιζω πως θα εχετε θεματακι με το κολυμβητηριο κ το εκζεμα.... :?:?:? Για τον παιδοτοπο του ικεα...πολυ θια ηθελα να την αφηνα εκει αλλα δεν το εχω τολμησει...

Ελενακι δεν ηρθες καθολου θεσ/νικη καλε???

Περιμενω κ εγω εντυπωσεις απο την κουζινομηχανη κ περιγραφη!!!! :D:D:D

Αυτα που λετε...εχω κ αλλα να σας πω αλλα....κουραστηκα!!! 8-):P σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

είμαι κουρασμένη, ψυχοπλακωμένη και έχω και δουλειά

Βένι σήμερα πήγα τεβε και έκανα αίτηση να κατέβω κατηγορία. Αν δεν έχετε οφειλές να το κάνεις..

επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...