Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Α..Τζουλι...αν εσυ εισαι Φαλαινιτσα..εγω ειμαι ο μπομπι ντικ...

χαχα..Παναγιωτα..και εγω το εβλεπα αυτο...Πριν Χτυπισει το κουδουνι το λεγανε....

λενακι πως εισαι;;;..υπομονη ρεεε...Τριτη ξεκινανε;;;..αντε μια ευδομαδα εμεινε,...

Ρε παιδια..περασα σημερα και σταματησα διπλα σποπ τον καινουριο παιδικο στη γειτονια...

βαζανε καγκελωτη περιφραξη γυρω γυρω μη τυχων και ξεφευγε κανενα παιδιακι..ε μη πηγενε κατευθειαν στο δρομο..και ειπα να δω μπας και μου δωσουν τηλεφωνο..

καταρχας..μεσα ειναι ολο νεραιδες και ξωτικα...νεραιδενιος κηπος..καπως ετσι θα λεγιετε...εντελως κοριτσιστικο ομως και μεσα οσο ειδα...ολα ροζ και φουξ...παιχνιδια δεν ειδα, αλλα οπως διαβασα στο προσπεκτ που εχουν κολλιμενο στην πορτα, θα βασισζονται σε δραστηριοτητες, θα μαθαινουν διαφορα...ξενερωσα..ειλικρινα

θα λειτουργει σε δυο τμηματα...7-4...και 4-10...πηρα το τηλ τους..αλλα δε νομιζω να παρω...

δεν εχουν βρεφικο τμημα..ειναι απο 2,5 χρονων για να ελεγα πως αν ηταν θα πηγενε και ο Γιαννης εκει...

παιδια ξενερωσα...και ξενερωσ ακαι για τον λογο οτι συνεργαζονται λεει με ολε ςτις ΔΕΚΟ που παρεχουν καλυψη εξοδων παιδικου...ελεος..δηλαδη οποιος παιδικος ανοιγει...ειναι μονο για ΔΕΚΟ...

περασα ξανα απο τον δικο δημοτικο παιδικο γιατι εκανα ενσταση- μου ειπαν πως θα αξιολογιθουν και θα αναρτηθουν την Παρασκευη- ζησε μαι μου να φας τριφιλλι-...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε χρυσα!καλα μας αποτελεσματα την παρασκευη! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω παντως,αν δε μας παρουν,που ειναι κ το πιο πιθανο,δεν εχω κουραγιο για ενστασεις φετος! :roll::roll:

απο τιμες τί λεει αυτος ο καινουριος στη γειτονια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια και εγω την ενσταση την εκανα γιατι επικρατησε πολυ αδιαφανεια...δε μας ειπαν καν ποτε θα γινει η κληρωση για τις "εναπομειναντες" 5 θεσεις..αυτε ςπου δεν καλυφθηκαν με τα εισοδηματικα και κοινωνικα κρητηρια ..

τεσπα...

οτι γινει ας γινει...τι ειχαμε τι χασαμε...

δεν ξερω για τιμες...αμα θες να ρωτισω...απλα ξενερωσα..ενας παιδικος νορμαλ ρε γμτ θα λειτουργουσε..και αυτος ειναι εκτος προδιαγραφων μου εντελως...

γιατο στην τελικη και εγω οπως και εσυ..ποσως με ενδιαφερει να ξερει ο Χ την αλφαβητα και να μετραει αναποδα...με ενδιαφερει το δημιουργηκο παιχνιδι και η ουσιαστικη απασχοληση μεσα απο παιχνιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη πολύ ωραίος παιδικός! :D

Λενάκι με το καλό να αρχίσει η Ε τον παιδικό να ηρεμέσεις! :)

μην την βάζεις πολλές τιμωρίες γιατί στο τέλος δεν θα έχουν αποτέλεσμα :!:

εγώ δεν την βάζω καθόλου τιμωρία την Ρ. γιατί πολύ απλά δεν θα κάτσει! :evil::evil: ....αυτό που κάνω είναι να μην της δώσω κάτι που θέλει ή να μην πάει κάπου, που θέλει ...... αν την βάλω στο δωμάτιό της και της πω να μείνει εκεί, δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει, στην στιγμή έχει κατέβει κάτω.....ενώ αν την βάλει ο άντρας μου θα μείνει! :evil:

εγώ αυτή την σειρά δεν την ξέρω, θα την γκουγκλάρω αργότερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εμένα το οτι είναι μεσα σαν νεραιδενιος κήπος δεν θα με χλουσε καθόλου καιβας έχει και ροζ .....αλλα εγω είμαι τρελή με αυτα τα ...ξωτικά ....

Τι πάει να πει βασίζονται σε δραστριοτητες? Δώσε ενα παράδειγμα ....

Ευχωμαι να βρεις λύση ....

Ιουλια αν σου αρέσει εεεινος ο παιδικός δεν πειράζει τόσο που ειναιμακρια τι να κάνουμε δεν μπορούμε ν τα έχουμε ολα και κοντά και καλά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρόνια Πολλά στα κορίτσια μας που γενεθλιάζουν [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αναστασία για το ΣΚ 8-9 Σεπτ μιλάς για τα γενέθλια?

Ιουλία τέλεια τα νέα σας :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D άντε βάλτε μπρος τώρα άφοβα ;)

Βένι μην αγχώνεσαι για την πρόκληση όλα καλά θα πάνε θα δείς :D:D

Χρύσα ο παιδικός σε χάλασε επειδή δεν έχει παιχνίδια μέσα?

Παναγιώτα εσείς κανένα νέο από τον παιδικό?

Αύριο θα πάω να γράψω την Έλενα στον παιδικό και από Δευτέρα μάλλον θα ξεκινήσει

Θου με γειά το κρεβάτι :D:D:D

Έλενα ελπίζω να είσαι καλύτερα :x:x:x:x:x:x:x:x

Φραν Χαλκιδική ήμασταν διακοπές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα με χαλασε γεννικοτερα η "τοποθετιση" του...

δηλαδη ειναι κατα βαση για μια συγκεκριμενη επαγγελματικη ομαδα;;;;;; και το τονιζουν με εντονα μεγαλα γραμματα;;;;...μετα ΟΚ παιχνιδια ειναι λογικο να μην εχουν ακομα..αφου δενε ιναι ΚΑΝ τελειως ετοιμος ακομα...ελπιζω να εχουν μετα παιχνιδια...

απλα γεννικα με χαλασε..

ελεγα πχ ΟΚ..ας μην εχει αυλη..σηγα που θα βγαιναν εξω..ελεγα ΟΚ..ας εχει τζαμαρια γυρω γυρω ( παλη αηταν βιοτεχνικος χωρος) φανταζομαι οτι θα κανεν καποια ειδικη επιστροση στα τζαμια να μην εχουν υγρασια και να εχουν θερμομονωση)....

και απέξω ειναι ολο ροζ..νεραιδες κλπ..ε ελεος..υπαρχουν και αγορια..

μετα το προγραμμα τους βασιζετε μαλλον στην ψυχοκινητικη αναπτυξη, χωρους τραγουδακια- αυτο που λεγαμε νατασα θυμασαι- δεν ξερω..απλα ξενερωσα...

Βεβαια μπορει να ειναι πολυ καλυτερος απο αυτον που παει ηδη ο Χ αυτο δεν το ξερω, αλλα θα δουμε..

ειμαι γεννικα καπως τελευταια...

με συγχηζει ακι η μαμα μου τελευταια..πωπω..δεν μπορω παιδια...

πολυ εκνευριζομαι με τους παιδικους..οι περισσοτεροι μεχρι τις 4..μα ειναι δυνατων..που απευθυνονται;;;..μονο σε ΔΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα στον παιδικό που πήγαινε η ανηψιά μου στην Αθήνα κόστιζε 300ε ή 350, δεν θυμάμαι, και ρώτησε η αδελφή μου τον ιδιοκτήτη αν θα μειώσει τις τιμές και εκείνος τις απάντησε ότι δεν τον ενδιαφέρει αν θα πάει η αδελφή μου, αφού δουλεύει κυρίως με ΔΕΚΟ που καλύπτουν τα έξοδα του παιδικού, οπότε γιατί να τις μειώσει? τους πελάτες θα τους έχει και με τόσα και ακόμη πιο ακριβά!! :evil::evil::evil::evil:

αλλά μέχρι πότε θα πληρώνουν οι ΔΕΚΟ για τους παιδικούς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ο τιτλος του εξπρες ειναι απο ενα χαζοαμερικανικο σηριαλ που εβλεπα πιτσιρικα.Ηθελα κατι που να θυμιζει σχολειο..Γκουγκλαρετο να το δεις!!! :lol::lol::lol: .....

το γκούγκλαρα :lol::lol::lol: όταν αυτό πρωτοπαίχθηκε (γενικώς όχι στην Ελλάδα) εγώ τέλειωσα το σχολείο, άσε που δεν θα το παρακολουθούσα γιατί τέτοιου είδους χαζά αμερικανικά δεν τα βλέπω....το μόνο που έβλεπα ήταν το Μπέβερλυ Χίλς!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου!

Τι κάνετε; Εύχομαι πολύ πολύ καλά, να ξεκουραστήκατε, να ανανεωθήκατε, να είναι καλά τα παιδάκια σας!!

Σας παρακολουθούσα, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω!

Μας έφαγαν οι δρόμοι και οι αιθέρες αυτό το καλοκαίρι.

Διακοπές μηδέν, ξεκούραση μηδέν, αποτέλεσμα... μηδέν.

Για να μη σας τα πολυλογώ, το θέμα μας έπρεπε να περάσει από πολλές υπογραφές και κάπου σκάλωσε... Άκυρη η μετακίνηση στον βορρά...

Λυπήθηκα(με) λίγο, συγχίστηκα(με) ΠΟΛΥ (γιατί γι' αυτό ευθύνονται συγκεκριμένα πρόσωπα...), μείναμε ταπί και ψύχραιμοι με τα ταξίδια,:evil: ανακουφίστηκα(με) όμως αρκετά, γιατί η αβεβαιότητα και η αγωνία μας τσάκισε ολίγον τι... Τουλάχιστον ξεκαθάρισε το τοπίο... Προς το παρόν...

ΠΑΜΕ ΓΙ' ΑΛΛΑ!!! Υγεία να 'χουμε κι έχει ο Θεός!

Κάθε εμπόδιο για καλό.... μάλλον....

Κατά τ' άλλα...

Η μικρή έχει γίνει ένα μικρό τερατάκι σκουντουφλάει συνέχεια, σκαρφαλώνει παντού, δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο!!!

Μετά το νυχάκι, χθες έπεσε και έσκισε το χείλος της, πρήστηκε αυτό κι έγινε τούμπανο!!! Χέστηκα πάνω μου λέμε!!!

Τι άλλο με περιμένει μ' αυτό το ζιζάνιο;;;

Ιουλία μου, χάρηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με τα αποτελέσματα των εξετάσεων!!!

Με το καλό η κοράκλα τώρα!!!

Καλά αποτελέσματα και στα των σταθμών την Παρασκευή!

Αναστασία και Ζωίτσα, χρόνια πολλά για τα κοριτσούδια σας τα όμορφα!!!

Να ζήσουν, να τα εκατοστήσουν, να τις χαίρεστε και να τις καμωρώνετε!!!

Αναστασία, τσακίσου και γύρνα πίσω, γιατί μας έχει κάνει πράσινους απ' τη ζήλια, εσύ, οι παρατεταμένες διακοπές σου και το @#$%@ σου που μάτωσε απ' το ξύσιμο!!! (μα τι αηδία έκφραση μαρή, που τη βρήκες;;;;;;;;)

Σισσάκι μου αγαπημένο, I am back και όλη δική σου!!!

Πάρε με, πάρε με (τηλέφωνο!) , μία φορά είπες να με πάρεις και ήμουν στη πόρτα για το αεροδρόμιο!!!

Δε μας θέλει!!! Καλά, θα σε πάρω εγώ!!!

Συμπεθερούλα αγαπημένη, και λοιποί εορτάζοντες, ζητώ ταπεινά συγγνώμη που δεν ευχήθηκα σε κανέναν για τη γιορτή του!!!

Πολύχρονοι, να 'στε καλά, να σας χαιρόμαστε μικρούς-μεγάλους!!!

Μου λειψες Παναγιωτούλι μου!

(Κάτι πάτησα η χαζή κι εξαφανίστηκαν όλα τα εικονίδια, μα τι ηλίθια!!!) :evil::evil::evil:

Πάλι καλά, που δεν χάθηκε το κείμενο, έγραψα και σεντόνι πάλι!!!

Σας φιλώ ΟΛΕΣ μία-μία και θα επανέλθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/?

εμενα ο θοδωρης αρχισε να φοβαται θορυβους..

αναστασακι χρονια πολλα κ απο δωωωωωωωωωωωωωωω..οτι επιθυμειτε κοριτσακι μου :D:D:D

ιουλια μπραβο ρε συ.....μπραβοοοοο..η φωτο ειναι απ τα καλυτερα αβαταρ σου..

βενι σε φιλω..η λενα που ειναι?????????????

χρυσα εγω επιμενω οτι δε σου πολυ μοιαζει ο γιαννης..αλλα ο χ..κ ο μεγαλος μαρεσει πιο πολυ ;)

ακουσα σημερα οτι ΜΠΟΡΕΙ να βγαλουν ακομα ενα πινακα το εσπα κ να παρουν το 80%των παιδιων..

μολις εψησα ψωμια..το βραδυ κουρου

η νατασα τι να κανει καλεεεεεεεεεεεεεεε..τη εχασα τελειως

ζωιτσα να χαιρεσαι τη κορουλα σου κοριτσι...οτι επιθυμει...

μιτσακο σε βλεπω..

αργυ τωρα εχει γενεθλια η ρεα?δε το ξερα? :oops::oops::oops:

αφρο τι καλα να μεναμε κοντα..στη φιλη διπλα σου πας?μα πως τη παλευεις σπιτι..πω πω...

σας φιλωω..ακομα εχω πολλες σελ διαβασμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε το βαζω καθε μερα παιδικα..

αλλα να το βαλω βλεπει μισκα μουσκα,λολεκ μπολεκ πινγκου

κ τωρα θα το βαζω μπομπ μαστορακος κ τα παλια στρουμφακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φίλη μου είναι δικοπες ..πάλι και ακόμα ...

Την παλεύω την παλεύω ...το κυνών και εγω όλη μέρα και βαριέμαι ακόμα και τα ρούχα να μαζεψω απο έξω .....

Θα σας βαλω αβαταρ τον Π ν τρώει μόνος του μουσακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακο μου καθε εμποδιο σε καλο..με το αλλο το μεταπτυχιακο που θα ηταν στη αθηνα τι γινεται?????

περασικα στη μικρουλα..η μεγαλη με τα γυαλακια καλα????????

παναγιωταααααα αι λοβ γιουυυυυυυυυυυ

παω να δω σειρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναρθαααααααα :D:D:D

Αναστασια και Ζωιτσα να χαιρεστε τα κοτριτσακια σας!!Να ειναι παντα καλα και χαρουμενα!!! :x:x:x

Αναστασια μου καλα να περαστε στο παρτυ σας.

Μητσακι μου θα σε παρω τηλεφωνο γιατι κανονιζουμε συναντηση!!! ;) φιλακια και ολα καλα θα πανε. :mrgreen::mrgreen:

Χρυσα και Ιουλια το βλεπατε και εσεις αυτο;;;και ελεγα οτι μονο σε εμενα αρεσαν αυτα.. :lol::lol::lol::lol: Αχ ρε κοριτσια εμενα μου αρεσε ο μελαχρινουλης οχι ο ξανθος (ο Ζακ). :x:x:x ΜΑ τι ερωτας!!! :lol::lol::lol:

Αργυρουλα σε αυτο το σηριαλ επαιζε η "κακιστρω" απο το Μπεβερλυ Χιλς..Η βυζαρου που την επεφτε στον Μπραντον και τα ειχε και με τον Ντυλαν..δε θυμαμαι πως τη λεγανε.Ααα εκανε και μαυρο.

Ιουλια μου πολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα.Βουρ τωρα για το 2ο.

Εμεις ρε κοριτσια βλεπουμε και το αβαταρ στο νικελ οντεον. :?:? Ειναι λιγο βιαιο αλλα μιλαει γαι το καλο και το κακο.Επισης αν μπορειτε να καταλαβετε το βαθυτερο νοημα απο τον Funboy kai ton chum chum πειτε το μου και εμενα πλιζζζζζζζζζ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλιτσα τι σειρα βρε;;;

Εγω παω να κοιμηθω λιγο .Το απογευμα παμε μπας και βρουμε κανα χειμωνιατικο προσφορα για τον Νικ .

Επισης ρε αγορομανες μια εντελως κουλη ερωτηση...Τον αρχοντα της Ντινοκο απο τα αυτοκινητα νο1 τον εχετε;;που τον βρηκατε;;;(εννοω της ματελ το σιδερενιο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη λυπάμαι πραγματικά :(:(:(:( κρίμα :(:(:(:(

καλά τόσες υπογραφές χρειάζονταν πια..... εγώ αυτό δεν το πιστεύω το "κάθε εμπόδιο σε καλό" δλδ αν πηγαίνατε τι θα γινόταν?....πιστεύω ότι είναι μια έκφραση παρηγοριάς που εφήυρε ο άνθρωπος για να μην στεναχωριέται και να μπορεί να συνεχίζει....

σας εύχομαι όμως ολόψυχα να σας δοθούν ευκαιρίες για κάτι καλό στο μέλλον! ;):x

η μικρή σου, ο Γιώργης εκ Γερμ., ο Γιώργης εκ Θεσσ., η Ιω εξ Αθηνών και η δικιά μου η Ρ., θ απρέπει να συναντηθούν με τα παιδιά της Τόνιας σε ένα σπίτι :lol::lol::lol::lol::lol:

περαστικά της :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ για το ξενοδεχείο που ρώτησες ναι θα σας το πρότεινα

Μιτσάκι ελπίζω να σας δοθούν καλύτερες ευκαιρίες στον μέλλον

Με τα μεταπτυχιακά της Ελλάδας τι θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω εισαι κατα του γαμου :o:o:o:o μα γτ??????//

ξεχασες κ το παντελη κ το φιλιππα :lol::lol::lol:

εγω το πιστευω καθε εμποδιο σε καλο... :roll::roll::roll:

παναγιωτα :lol::lol::lol::lol: ντοροθυ τι λεγαν? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αργυρώ το ξέρω

Προσλαμβάνουν κόσμο

Μιτσάκι :( δλδ επίτηδες κάποιοι σας έφεραν εμπόδια???

Περαστικά και στη μικρή :YMHUG:

χτες που λέτε άφησα τα κορίτσια στον παιδότοπο του ικεα

πήγατε ποτέ??Μια χαρά περάσανε, εμείς κάτι ψιλοπράγματα πήραμε

α σήμερα μόλις γύρισα βρήκα και λογ/μο δεη χαρατσάτο :twisted:

Βάλερι καλέ τη λέγανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές κοριτσούδια! :D

Αντίθετα με την Αργυρώ, εγώ ειδικά στην συγκεκριμένη περίπτωση, πιστεύω ότι όντως "κάθε εμπόδιο για καλό"... Θα μπορούσα να το τεκμηριώσω, μιας και το θέμα είχε πολλές προεκτάσεις, αλλά αδυνατώ από δω... Άσε που μπαίνουν στη μέση και προσωπικές πεποιθήσεις... ;)

Μαράκι, ακριβώς.... :evil::evil:8-)

Κοριτσάρες μου, με το μεταπτυχιακό εδώ, όλα καλά, γι' αυτό και είμαι ήρεμη... :D Ξεκινάω μέσα Σεπτεμβρίου! :D

Μόνο που θα είναι full time κι έχω λίγο αγχωθεί πως θα τα καταφέρω με τα παιδιά... :roll: Κάθε μέρα μάθημα, συν ομαδικές εργασίες και σεμινάρια...

Τώρα ψάχνω βρεφονηπιακό για τη μικρή... :roll:

Παναγιωτούλι, περιμένω τηλέφωνο!!! :D8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμησα το καμάρι μου κ ηρθα! ;):):)

δημητρα δεν πειραζει..εγω ειλικρινα..το καθε εμποδιο σε καλό το πιστευω κ μου βγαινει καθε μα καθε μα καθε φορα!δεν ξερω αν ειναι μοιρολατρικο,αλλα ποτε δεν εχω διαψευστει!

αφου ξεκινας κ το μεταπτυχιακο Αθηνα,σουπερ! :D:D:D:D

ιδιωτικο βρεφονηπιακο ψαχνεις για το Εφακι;;πολυ καλα θα κανεις νομιζω..να αφοσιωθεις στο μεταπτυχιακο,να δεις ποσο θα σε ανανεωσει ολο αυτο!με το καλο να ξεκινησεις! :):):)

μαρια δεν ξερω..εχω ακουσει,αλλα δεν ετυχε να τον δω τον παιδοτοπο στο ικεα..

βενη ολο σκεφτομαι την ιδεα που εριξες για την ονειροχωρα..ε να σε παρει.. :evil::evil::evil:8-)8-)8-):) !

παρακάλα να μας παρουν στου δημου,γιατι αλλιως.. :roll::roll::roll:

παω να κατεβασω σκουπιδια κ να συμμαζεψω λιγο..ο γιωργος τα παιχνιδια του τα αφησε ανω κατω,του ειπα πως αν δε τα μαζεψει,δε θα δει παιδικο,δε τα μαζεψε,δεν ειδε,αδιαμαρτυρητα μαλιστα!

πριν κοιμηθει του ειπα πως αν κ αυριο δε τα μαζεψει,θα τα πεταξω..ειπε οτι θα τα μαζεψει..καλε ωραια ειναι να ειμαι στριγγλιτσα,το απολαμβανω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Σας διάβασα!!! Και απο το προηγούμενο τρενάκι! :shock::shock::shock: Δε θυμαμαι τίποτε ρε σεις! Ήταν πάρα πολλά!

Ααααχ κορίτσια έχω πρόβλημα με το που ανοίγω βιβλίο να διαβάσω με πιάνει απίστευτη υπνηλία! Τι θα κάνωωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Έχω μια καούρα σημεραααα... άλλο πράμα! :ymsick::ymsick:

Το παιδάκι μου τελικα είναι κοριτσάκι! :D

ΛΕΝΑΑΑΑΑ σου φεξε ρε!!! Θα συμπεθερέψουμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα έκανα και μια επαφή με γιατρό που αναλαμβάνει vbac θα σας πω την Δευτέρα τι θα γίνει, γιατί θα έχουμε μια πιο ολοκληρωμενη συνάντηση ;)

Το υπόλοιπα αύριο! Φιλάκια κούκλες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...