Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Kαλημερα σας!!! :D:D:D

Σημερα η Α πηγε με τον μπαμπα της στο σχολειο...σαν να αρχιζω να μην εχω τι να κανω! :lol::P

Βασικα εχω πολλες δουλειες αν θελω....!ΑΝ!

Παναγιωτα δεν εχω κατι να σου προτεινω...Μονο να πω πως αυτο που λες κ εσυ κ η Χρυσα το βλεπω κ εγω στην Α...σε πιο ηπια μορφη....Στον παιδικο ειναι κυρια!Τρωει,ζηταει τσισα,μαζευει τα παιχνιδια της...και χθες απο τις 5 κ μετα κατουρησε 3 φορες στο βρακι της :o:twisted: ,γκρινιαζε συνεχεια κλπ...

κατι παιζεται μαλλον στο κεφαλακι τους με την αλλαγη συνηθειας....πιστευω πως με λιγη υπομονη θα ηρεμισουν! :?:?

Τυρι κ ψωμι τους δινουν απο τον παιδικο.εγω μονο φαγακι βαζω.και σημερα 1η φορα σαλατα(τις αλλες 2 μερες ειχε φακες κ αρακα που δεν τρωει σαλατα συνηθως.Σημερα κοτοπουλο με πατατες!)

Μαριαεχουν συγκεκριμενες ωρες που τα τρωνε ολα αυτα?ή οποτε πεινασουν?!Αν φανε αβγοφετες για πρωινο(+γαλα που εχουν πιει) και μετα κατα τις 12 μουστοκουλουρο κ φρουτο,νομιζω θα ειναι ενταξει για να φανε στις 3... :?:?:? Γιατι ομως δεν τις βαζεις μεσημεριανο?τα υπολοιπα τρωνε εκει?

χρυσουλα τι εχεις σημερα?

Αντε Αφρο καλη αρχη!!!Περιμενουμε εντυπωσεις!

Αργυρω μου σουπερ η Ρεα!!Μπραβο!!!Ολοκληρη γυναικαρα και τι κουκλα!!!Ειδικα με το μαυρο κολαν!!! :lol:;)

Ρε συ τα κοβουν)φρουτα-λαχανικα)κ τα αφηνουν ετσι εκτεθιμενα για ωρες??? :o Εγω δεν θα τα ετρωγα μετα το τεταρτο....

Που ειναι κ η Ερη ρε κοριτσια?Χαθηκε εντελως....δεν τη βλεπω κ στο φεις(λογω της βλακειας που εμφανιζει μονο οσους εχω συχνη επαφη)...

Φραγκισκα μου κ εγω πιστευω πως το σιροπακι απλα κανει τη δουλεια του... :? Αφου ειναι καλυτερα.... :D:D:D

Ιουλια δεεεεεν καταλαβα???Τι δουλεια εχει να μενει εκει ο Χ?Βγαλε μαστιγιοοοοοοοοο! :lol:

Δε μ'αρεσε ποτε αυτο για οποιοδηποτε λογο....

Στη φαση με το αυτοκινητο σε θεωρω κομματακι υπερβολικη...μαλλον ειχες κ αλλα στο νου για να ξεσπασεις ετσι... :?:? Φιλακια κουκλα μου! :D:D

Α!Κ εγω ελεγα στην Α πως ποναω...Βασικα τις 1ες μερες ειπα οτι ηπια φαρμακο κ δεν επρεπε να το πιει το γαλατακι...ηταν αληθεια...αλλα μετα τη συνεχισα τη δικαιολογια στα ψεματα! :lol::oops:

Θουλακι σε στενοχωρησαμε μηπως κ δεν μπαινεις????? :(:(:(

Γωγουλα χρονια πολλα κ απο εδω!!!!Να σε χαιρομαστε ρε οργιακι!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Εγινες 28 ε?!!!Γριουλα! :lol::P

Ζωη κ εγω νομιζω πως θα ειναι ευκολο να σταματησετε.παντα θεωρουσα το θηλασμο που συνδεεται με τον υπνο σαν πιο δυσκολο.Κ αυτο γιατι το πρωι μπορεις να κανεις 1002 να της αποσπασεις την προσοχη.εστω να την παιρνεις εξω βολτα με την τσιμπλα στο ματι...πρωινο στο ταπερακι κ βουρ στο παρκο-αυλη! ;) θα ξεπατωθεις μερικες μερες αλλα πιστευω θα το ξεχναει!

Δε θυμαμαι αν ηθελα να πω κατι αλλο...σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο δλδ από Δευτέρα αρχίζει? άντε με το καλό! :D

η Έρη γράφει στο φέις τις συνταγές της!! :D

κορίτσια ο Λ. πριν αρχίσει παιδικό συμμάζευε και όταν άρχισε σταμάτησε το συμμάζεμα.....μήπως έχει να κάνει με το γεγονός ότι στο σπίτι νιώθουν άνετα, οικεία και αντιδρούν έτσι? ελεύθερα? (τώρα το σκέφτηκα αυτό! :P )

Αναστ. αν κοπεί η πιπεριά τι πρόβλημα έχει? ή η μπανάνα? δεν ξέρω πόση ώρα τα αφήνουν έξω!!! :?

έχουν απεργία τα φαρμακεία εδώ και αν κάποιος πελάτης πάει με συνταγή τον εξυπηρετούν!! ;):!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι σε στενοχωρησαμε μηπως κ δεν μπαινεις????? :(:(:(

και εγώ νομ΄'ιζω ότι η Θούλη από κάπου θύμωσε/παρεξηγήθηκε αλλά δεν ξέρω από πού!!! :? και γιατί! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι εγινε;;;;

Τασια γεννηκα σημερα δεν...

ειμαι ΠΑΡΑ πολυ κουασμενη..ευτυχως αλλαξα δρομολογι και δεν συνανταω ολους του μ@λ@κες στο δρομο να αρχισω τις χριστοπαναγιες ( αν και σημερα αρπαχτηκα με εναν) .

Ο Γιαννης μαλλον βγαζει δοντι - δυο- και με εχει ξετιναξει....

και ξερε ςπως ειανι να εισαι αηπνη..και να εχεις και ενα σπιτι χαλια..χτες προλαβα μονο να πλυνω πιατ ακαι να σφουγγαρισω..

Θα ξεπατοθω και το ΣΚ εχουμε και τα 40 της ξαδελφης- κουμπαρας./..γεννησ εη αλλη μου ξαδελφη και αυριο θα παω και θαλω να παρω ενα δωρακι οχι πολυ ακριβο..

γεννικα κουραστηκα απο τα παντα..θα μου πεις..απο τωρα κουραστηκες..

ε με βλεπω και εγω σαν την Ιουλια για κατι "απλο" να ξεσπαω...

παλια ξεσπουσα πιο συχνα..και ομολογω οτι εκανε καλο στην ψυχικη μου ηρεμια..οταν βγαζεις παο μεσα σου συσσορευμενο θυμο, αρνιτικη ενεργεια κλπ..νιωθεις καλυτερα μετα..

τωρα δενε χω χρονο ουτε να ξεσπασω...που καταντησαμε...

Χτες ξεχασα να παρω ψωμακια με αποτελεσμα ο Ο να μην εχει μεσιμεριανο- θα αγορασει κανενα σταφιδοψωμο- και ο Χ να μην εχει σαντουιτσ ( σημερα ειανι η μερα που κανουν πικνικ) οποτε περασα προι προι και πηρα ενα σαντουιτσακι απο την εστια, εβγαλ ατο σαλαμι απο μεσα..και πηρα μια σακουλαρα ψωμακια να τα βαλω καταψυξη να μη ξαναξεμεινω.

Η κατερινα λογω δουλεια δεν μπαινει...μαλλον τελη Οκτωβρη παλη...που να προλαβει η κοπελα..

ΘΟΥΥΥ τελικα τι εκανες με τον παιδικο;;;..αμα ξεκουμπιστει η μποσινα θα σε παρω..μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορείτε να ψηφίσετε και εσείς!!! ;) πρόκειται για τα γλυπτά του Παρθενώνα και την επιστροφή τους στην Αθήνα!

http://www.yac-uk.org/news/120831/parthenonpoll

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου να σας ζησει το μωρακι!!!! :x:x:x:x

Αργυρουλα μου ποτε δε συγκριναμε τη δουλεια μας με αυτη των στρατιωτικων... :?:?:?:? Ουτε επιθυμουμε τα "προνομοια" τους.....ουτε τη σιτιση τους..Αυτο λεει το αρθρο...Οτι ζηταμε αυξηση και αυτοι μας στελνουν για φαγητο στις λεσχες αξιωματικων.... :o:o:o:o και καλα βοηθανε τον αναπληρωτη....παιζουν με την αξιοπρεπεια μας... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά από προνόμια ουουουοου 8-)8-)8-)

Πάντως ο Γ και οι συνάδελφοι του θέλουν να μπούν στο ενιαίο μισθολόγιο

Με αυτόν τρόπο θα πληρώνονται τις υπερωρίες, τις υπηρεσίες, τα ΣΚ, τα έκτακτα, πληρώματα κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά προνόμοια οι στρκοί δεν έχουν, εγώ εύχομαι πάντως όχι μόνο στους εκπκούς αλλά όλους τους εργαζόμενους να ικανοποιηθούν τα αιτήματά τους, δύσκολο βέβαια αλλά.....

Χρύσα να σας ζήσει το μικράκι :D:x

Παναγιώτα και ο Φωτάκης παει παιδικό? δεν το κατάλαβα αυτό! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια..ξεκολιστε..

ειλικρινα..επειδη 300 τζιμανια...+3 αρχι(δια) τζιμανια πληρωσαν και πηραν πτυχια - γιατι μη μου πειτε οσες ξερουν στοπιχειωδη οικονομικα οτι ξερουν τι κανουν, πρεπει να μιλαμε για επαγγελματ ακλπ..

δειτε τωρα τι μπανανοφλουδα πεταξαν...

η καταγειτε το αφορολογητο..η απολυονται ΔΥ..σαν να λεει διαλεξτε..η αυτοκτονειται..η σας σκοτωνουμε..

Οταν ξερουν ΠΟΛΥ καλα πως και να απολυσουν...δεν θα απολυσουν οσους καθονται και τα ξηνουν αλλα οσους δουλευουν...και να καταργησουν το αφορολογητο..οσοι φοροδιαφευγουν..θα εξακολουθουν αν το κανουν..και χεστηκαν εαν ο αλλος ειναι ανεργος...

Ενδεικτηκα να σας πω τησ παταλης που γιινετε σε ΟΛΟ το δημοσιο πηγα στο Κτηματολογιο στον Ευοσμο...

1 υπαλληλος που ολη μερα τα ξηνει- μα αφου δεν παταει ανθρωπος εκει..τι δουλεια να βγαλει- και 9 Η/Υ τσιλικα με 9 ΄λεισερ εκτυπωτες ολα ΗΡ..

Για 1 ατομο...

οταν υπαρχουν υπηρεσιες (ΔΟΥ) που εχουν 1 για 4..

η οταν υπαρχουν σχολια οπου υπαρχει 1 απαρχαιομενος υπολογιστης για 5 παιδια..

και να το καταλαβω..αγοραστηκαν- με μιζα φυσικα- στην αρχη οπου χρειαζοταν για να βγει η δουλεια...μετα;;;..γιατι δεν τα δινου στο Επαγγελματικο Λυκειο που ειναι ενα στενο πιο πανω...

απο 1 μοναδα να παρει ο καθ'ενας..δε θα οπληροσουν και μεταφορικη

θενσκ κοριτσια για τις ευχες...θα παω αυριο να τη δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό που λες Χρύσα εγώ το είδα και στο Προξενείο εδώ...1 άτομο για τα διαβατήρια, να γίνεται ο χαμός και από κάτω ο γραμματέας στην γραφειάρα του να πίνει καφεδάκι και να κουβεντιάζει!!! :!:

εδώ στα σχολεία άναψαν καλοριφέρ!!! :o:o , αλλά τα παιδιά ακόμη πάνε με κοντομάνικο και ζακετούλα 8-)

Αφρο πήγαινε να δεις ρε και άλλες γράψανε όχι μόνο εσύ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :|

Είμαι ακόμα κομματια απο την χθεσινη μέρα, αλλά έχω να διορθώσω την εργασία μου στην Βυζαντινη ιστορία και να διαβασω Πατερική Θεολογία. Αν το περάσω αυτο και τις εκκλησιαστικές ιστορίες κάνω πάρτυ!! Θα είναι σα να πήρα πτυχίο! Επίσης κάτι άλλο που με προβληματίζει είναι το εξής: Λέτε μεχρι τον Ιουνιο που θα κάνω αιτηση για το πεταπτυχιακό να τα έχουν κάνει όλα επι πληρωμή; :? Αν ναι... πάει η ακαδημαϊκή μου καριέρα... :(:geek:

Νατασσούλα συμφωνώ με τα κορίτσια μωρό μου. Κάνε λίγη υπομονή... σου στέλνω την αγάπη μου! :x

Χρυσάκι να σας ζήσει το νινάκι ρε κούκλα! Μη σκετεσαι τόσο αρνητικά και μιζεριάζεις ρε συ... :x:x:x

Αφρο καλή αρχη να έχετε! Να μας πεις λεπτομερειες το βράδυ! ;)

Παναγιώτα σάπισε τον στο ξύλο και φωναζε του με όλη σου τη δύναμη! Αααα! και να τον δέρνεις! :lol::lol::lol::lol:

Τι να κάνεις ρε; Μια χαρα το χειρίζεσαι, απλως κανε υπομονη και προσευχησου να είναι προσωρινο. Κανε μια κουβεντα και με τις δασκάλες του καλού κακού, έτσι με πιο διερευνητικό υφάκι... :roll:

Γωγάρα μέγιστη να τα εκατοστησεις μωρή!!! :D:D:D Θα σε πάρω και τηλέφωνο! :x Αν δεν το σηκώσεις... ξέρω που μένεις! :lol::lol::lol:

Δε θυμαμαι τι άλλο ήθελα να πω.... κάτι στην Μαρια και την ψηλή για τον παιδικό, αλλά δε θυμάμαι... :roll::roll::roll:

Τεσπα... τα φιλιά μου!

Χθες που λέτε έφυγα το πρωί απο το σπίτι κατα τις 8 στα μαύρα μου τα χάλια (στομαχόπονο, διάρροια, κλπ), έδωσα 2 μαθήματα, κατεβηκα απο την σχολή στις 3 (επεσα σε απεργία) εκανα καποιες εξωτερικες δουλειές στο κέντρο και μετα ππήγα την Χ στο μπαλέτο! Πηγαίνουμε στα δοκιμαστικά μαθήματα τους. Η Χ είναι κατενθουσιασμένη και δηλώνει παντού οτι θα γίνει μπαλαρίνα! Της αρέσει παααααρα πολύ! Εγω πάλι ψαχνω να βρω απο που θα εξοικονομίσω τα 50 € που ζητάει η σχολή... :oops::oops::(:?:?:?

Δε βαριέσαι... κάτι θα κάνω...

Α Χρύσα τωρα που το ανέφερες, μου έλεγε χθες ο Παν οτι θα παίρνουμε όλοι σύνταξη στα 67 για να μην απολυθούν οι Δ.Υ. :shock: Εσυ λες οτι θα πέσει το αφορολόγητο για να μην απολυθούν οι Δ.Υ. :shock::shock:

Αν υπάρχουν ακόμα φελλοί που πιστεύουν οτι όοοοολα αυτά τα μέτρα τα παίρνουν οι δοσίλογοι φασίστες για να σωθούν οι Δ.Υ. ΟΚ πάω πάσο! :roll:

Μακάρι να παρθούν αυτά και άλλα τόσα τρεις φορές χειρότερα, γιατί μας αξίζουν! Και όποια έχει αντίρρηση, μάλλον ζει σε άλλη χώρα! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποι ΔΥ καλε;;; ..με δουλευειςκ και εσυ...

Οχι αγαπη μου..δεν φταιενει οι φυσιολογικη ΔΥ υπαλληλοι..που μεταξη μας ηδη καταριουνται την ωρα και τη στιγμη που αποφασισαν να γινουν ΔΥ..

π@π@ριες λενε τα Τζιμανια μας...πετανε αδεια για να πιασουν γεμματα..σου λεει αφου δεν ξεσηκονωνται να μας πεταξουν σαπια φρουτα χτηπα κ'αλλο..

εγω πλεων νομιζω οτι ζουμε σε εναν θεατρο του παραλογου..

Ειλικρινα πιστευω πως εφαρμοζουν σε μας τις νεες αρχες οικονομιας..δεν εξηγειτε αλλιως..

αυτοι που ταγραφουν και τα σχεδιαζουν αυτα...οχι οικονομικο με παταπτυχιακα..αμφιβαλλω αν εχουν βγαλει το δημοτικο...γιατι ειναι απλα μαθηματικα...

τεσπα...

δε μας χεζουν και αυτοι...ουφ..

Α ρε πριμα μπαλαρινα η Χαριλινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To άλλο το διαβάσατε?

Που ο Γαπ ['ηγε Χαρβαρντ να διδάξει crisis management??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek:

Σε ποιό μεταπτυχιακό σκέφτεσαι Σίσσυ

Κι εγώ θα ήθελα να τις στείλω μπαλέτο- έχω και φίλη που διδάσκει, σκηνοθετεί κλπ κλπ αλλά τα ωράρια μας φέτος μάλλον θα είναι λίγο πιεσμένα. Σίσσυ περιμένω εντυπώσεις.

μη με πείτε ψωνάρα και κουκουβάγια αλλά τη Φ ΠΡΕΠΕΙ όπωσδήποτε να τη στειλουμε χορό. Χτες χόρευε τουιστ κανονικά ρε παιδιά και ροκ εν ρολ 8-) και μπαλέτο κάνει μόνη της και όλη τη μέρα αν την αφήσεις χορεύει μόνη της παντού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αυτό για τον τζέφρευ το διάβασα και εγώ και έβαλα τα γέλια!!! :lol::lol::lol::lol:

και μετά αναρρωτιέμαι πώς το Χάρβαρντ θεωρείται ένα από τα καλύτερα πανεπιστήμια του κόσμου :?

γιατί δεν ξέρω την διαβάσατε την λίστα με τα καλύτερα πανεπιστήμια? καλά τα ελληνικά είναι στο τέλος σε σειρά 700 περίπου!!! :o:o

Σισσιώ μπράβο στην Χ. σου :x:x 50ε τον μήνα? και πόσες φορές θα πηγαίνει?

47ε δίνει η αδελφή μου τον μήνα σε κολυμβητήριο για 2 παιδιά για 3 φορές την εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ευχαριστώ για τις ευχές κοριτσάρες μου... :x:x:x:x:x Σήμερα ναι, γενεθλιάζομαι...Κλείνω τα 28.... :?:?:?:? Δύο χρόνια πιο κοντά στα 30...Αλλά και πάλι πιπίνι είμαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Όταν εγώ θα είμαι 40, η Ιωάννα μου θα είναι 16.... :o:o:o:o Τι ωραία...

Το πρωί πήγα να κανω εξετάσεις...Αυτές που μου έγραψε και ο γυναικολόγος...Τοστακι δεν έφαγα.... :lol::lol::lol: Έπρεπε να είμαι νηστική για τις εξετάσεις...Θα φάω το βράδυ... :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία μέχρι στιγμής ελιμαι πολύ ευχαριστημένη από τον παιδικό αν και δημόσιος... ;););) Σε θέματα συμπεριφοράς και πειθαρχίας είναι άψογη η Ιω...Σε εκπαιδευτικό επίπεδο, δεν ξέρω τι κάνουν...Αν και πλέον έχω χαλαρώσει και δε με νοιάζει... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλά μου αρέσει γιατί ακολουθούν κανόνες που συμφωνώ απόλυτα...Για παράδειγμα..Σήμερα η Ιωάννα έχουν μεσημεριανό ψαρόσουπα...Την οποία δεν τρώει..Ούτε την προηγούμενη εβδομάδα έφαγε... Σήμερα λοιπόν της έβαλα ένα τοστάκι και της έβαλα στην τσάντα, αλλά δεν της είπα τίποτα...Όταν την πήγα σχολείο, είπα στη δασκάλα της ότι της έχω βάλει τοστάκι να φάει άμα δεν φάει ψαρόσουπα και μου είπε "όχι, δεν το κάνουμε αυτό..." Και έχει δίκιο...Αφενός να μάθει να τρώει ό,τι της δίνουν και αφετέρου να συμβαδίζει με την ομάδα...

Παναγιωτα με τις κρισάρες δεν έχω τι να σου πω....Υπομονή....

Και για αυτό που λέτε: "Η Ιω σπίτι μόνο με απειλές και σπάνια μαζεύει τα παιχνίδια της...Στο σχολείο τα μαζεύει μόνη της χωρίς να της πει κανείς..." :shock::shock::shock::shock: Προχθες πήγε η πεθερά μου να την πάρει και της λέει: "Περίμενε γιαγιά να μαζέψω τα παιχνίδια πρώτα..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αφρο καλή αρχή στο σχολείο..Ελπίζω να μη σας ζητήσουν...παπάδες... :lol::lol::lol:

Νατασούλα χαίρομαι που ηρέμησες ρε... :mrgreen::mrgreen: Όλα καλά θα πάνε.... ;););)

Σισσόνι αφού είσαι φυτούκλα μωρή... :geek::geek: Όλα θα τα περάσεις πάλι... :mrgreen::mrgreen:

Αρτζι πολύ καλή ρε η ΡΕΑ...Πολύ ψηλή...Στα κιλά και η Ιω εκεί παίζει...17-18... :?:?:?:lol::lol::lol:

Μαρία και Σίσσυ θέλω κι εγώ να την πάω μπαλέτο την Ιω..θέλω να ρωτήσω πόσο κοστίζει γιατί και με 180 ευρώ παιδικό, δύσκολα... :roll::roll:

Η Μαρτίνα συνεχίζει βήχα και μιξιύλες..Η Ιω μιξούλες... :roll::roll::roll: Αρχίσαν τα ντράβαλα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χρύσα κι εγ'ω στενοχωρήθηκα με το δυστύχημα στη Θεσσαλονική.... :(:(:(:(:(

Αν και να σου πω την αλήθεια μετά το δυστύχημα στα Τέμπη με τόσα νεκρά παιδάκια, αυτά δεν μου κάνουν εντύπωση... :(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Μαράκι...Πολλά λεφτά..Πάει βάσει εισοδήματος...Και αφού θεωρούμαστε μεγαλοεισοδηματίες, μας αντιστοιχούν τόσα λεφτά.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία η αδελφή μου στην Αθήνα το κολυμβητήριο, δημόσιο νομίζω, δεν ρώτησα να σου πω την αλήθεια!!! :roll:

και μάλλον θα παέι τον γιο της σε ζωγραφική εκεί που πάει και η ίδια! :roll:

Γωγώ όμως να σου πω, δεν μου αρέσει να πιέζουν τα παιδιά να φάνε, αν δεν τους αρέσει κάτι? δλδ θα μείνει νηστική η Ιω? όλη την ημέρα? :?

Μαρία εκεί το μπαλέτο πόσο κάνει? αφού είναι χορευατρού, να την στείλεις!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου όχι δεν τα πιέζουν...Αν θέλει, τρωει...Αν δε θέλει, όχι...Αν δεν φάει ψαρόσουπα, θα τη βγάλει με σκέτο ψωμί.... :roll::roll::roll::roll: Ούτως ή άλλως τρώνε και πρωινό και απογευματινό... ;);););)

Α, μαζι με την ψαρόσουπα και το ψωμί, το διαιτολόγιο έλεγε και μπανάνα...Ε, ας φάει ψωμί και μπανάνα....Δεν παθαίνει τίποτα...Θα φάει σπίτι ούτως ή άλλως... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα να σας ζήσει το μωράκι :D

Μαρία ο παιδικός σας ακούγεται πολύ ωραίος, μια χαρά είναι το φαγητό που τους έβαλες

Στο κολυμβητήριο εγώ πληρώνω 35€/μηνα, μέχρι πέρσι ήταν 25€ αλλά από τότε που τους κόψανε την χρηματοδότηση από την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού το ανεβάσανε γιατί δεν τους φτάνανε για να πληρώνουν το φυσικό αέριο

Γωγώ σε όλους τους δημοτικούς παιδικούς απαγορεύεται να στέλνεις φαγητό από το σπίτι

Σίσσυ καλό κουράγιο με το διάβασμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πούμε σήμερα το διαιτολόγιο λέει:

Πρωινό: Ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα

Μεσημέρι:Ψαρόσουπα, ψωμί, μπανάνα

Απόγευμα: δε θυμάμαι..μάλλον φρούτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν η φίλη μου αυτή διδάσκει σε γνωστή σχολή χορού που φαντάζομαι είναι και ακριβή

πήρα τηλ στη δημ. σχολή μπαλέτου στο Μύλο 40 ευρώ το μήνα και για 2 αδελφάκια έκπτωση 25% δηλ. και οι 2 60 ευρώ. 2 φορές τη βδομάδα

και υπάρχει άλλη μια σχολή την οποία έχουν 2 αδελφές και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια (οτι είναι καλές, γλυκιές κλπ κλπ) 35 ευρώ η μια.

Το θέμα μου είναι τα ωράρια. Δηλ. να γυρίζουν 3 και μισή σπίτι , μέχρι να φάμε κλπ να τις τραβάω στα μπαλέτα? δεν θα κουράζονται?

Ότι θα τις στείλω θα τις στείλω κάποια στιγμή σίγουρα αν όχι φέτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...