Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

natasoula μου, εύχομαι μέσα απ' τη καρδιά μου, να πάρετε πολύ σύντομα ευχάριστα νέα!!! :x:x:x

Είμαι σίγουρη ότι το κοριτσάκι σου είναι μια χαρούλα και δεν συντρέχει κανένας σοβαρός λόγος ανησυχίας, αλλά καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου!!! :(

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και φυσικά κλείσε το ρημάδι το ίντερνετ, μας έχει καταστρέψει!!! ;)

Να μου τη φιλήσεις την ομορφούλα! :-*

Φραν μου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω για το βήχα, αλλά πιστεύω κι εγώ ότι είναι ξεκάθαρα απ' τα φλέμματα και το σιρόπι.

Η Ε, από πολύ μωρό, έδειξε αρκετή ευαισθησία στα πνευμονολογικά, βήχες κλπ και έκανε πολύ συχνά εμετό απ' το βήχα... :roll::roll::?

Το είδα αυτό που μου έγραψες, δεν θα γράψω άλλο γιατί υποσχέθηκα να μην το κάνω. Θα σου πω από 'δω, ότι συμφωνώ σε αυτό που λες (κι ότι κατάλαβες, κατάλαβες!) :P και πολύ ευχαρίστως να τα συζητήσουμε όταν με το καλό βρεθούμε από κοντά! ;)

Κι εμένα μου αρέσει πολύ να ανταλλάσσω απόψεις με ανθρώπους που έχουν πολύ διαφορετική θεώρηση των πραγμάτων, για να είμαι ειλικρινής... το απολαμβάνω!!! ;) Για μένα το ζητούμενο δεν είναι να πείσει ο ένας τον άλλον... ;)

Βρε συ Τζουλάι μου, κι εσύ ξέσπασμα σήμερα; :(

Μικρή η αφορμή βρε κοριτσάκι μου, εντάξει δεν έγινε και τίποτα. Καταλαβαίνω όμως ότι σου έπεσε βαριά η απουσία -ξανά- του Χ, κι εμένα θα μου έπεφτε... ;):(

Φιλάκι και χαμογελάκι! :D:-*

Έχω ψοφήσει στο γέλιο με την αλλαγή πλεύσης της κουβέντας στο κρυφό!!! :lol::lol::lol:

Συνεχίστε, είστε απολαυστικές!!! :P:-*:-*

Κι άλλα ήθελα να πω, αλλά θα με συγχωρέσετε, τα ξέχασα! :oops:

Σας φιλώ όλες και σας καληνυχτώ! Είμαι ψόφια!! i-)i-)i-)

Καταβρόχθισα και τα homemade burgers μου :@):@):@) και πάω να τη πέσω!!! :-*

Μακάρι να είσασταν όλες εδώ να κεράσω, τέλεια τα έκανα η άτιμη! 8-):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

τι κάνετε? εμείς καλά :D

πίνω καφεδάκι και μόλις άκουσα την Ρ. :roll::roll: μάλλον μύρισε το καφεδάκι :P

Φρανίτα πώς είναι το Σεμπίνι σήμερα? εγώ δεν μπορω να βοηθήσω διότι δεν μας έτυχε....μια φορά είχε η Ρ. και δεν μπορύσε να φάει από τον βήχα, κάθε 3 δεύτερα έβηχε, την πήγα στον γιατρό, έδωσε ένα σιρόπι και οκ! :| ......

εκεί δεν έχει έναν 2ο παιδίατρο να ζητήσεις και αλλη γνώμη? :?:

τώρα βήχει για καμμιά βδομάδα ε?

θα πρέπει, μάλλον, να εμπιστευτείς τον γιατρό....δεν ξέρω τι να σου πω, μόνο γρήγορα περαστικά :x:x

ναι είναι αλήθεια ότι η Λένα έχει να εμφανιστεί πολύ καιρό :?

ρε κορίτσια και η Κατερίνα, τι κάνει? έχετε επαφή? σταμάτσηε απότομα, όλα καλά? :?:

έχουν ένα σύστημα στο σχολείο: έχουν φτιάξει πίνακα με ήλιο, σύνεφα, βροχή, αστραπή.....και όλα τα παιδιά ξεκινούν την μέρα με το να είναι στον ήλιο, αν κάνουν φασαρία (εξαρτάται πόσο μεγάλη) πηγαίνουν είτε στα σύνεφα, βροχή κ.ο.κ,....μετά την αστραπή το παιδάκι βγαίνει έξω μαζί και η αδασκάλα και το ρωτάει αν αυτό που έκανε ήταν σωστό και γιατί το έκανε και ένα παιδάκι της είπε "γιατί είναι βαρετό να είσαι στον ήλιο" :lol::lol::lol::lol::lol: μιλάμε το σύτσημα είναι πολύ μεγάλο κίνητρο για τα παιδιά για να είναι ήσυχα.....εννοείται ότι για τον Λ. είναι μεγάλη υπόθεση να είανι στον ήλιο, μια μερα βγήκε στεναχωρημένος γιατί ήταν στα σύνεφα :lol::lol::lol::lol: .......

και τις προάλλες παραγγείλαμε σφραγιδούλες να τις δώσουμε στην δασκάλα έτσι ώστε αν κάποιο παιδάκι είναι στον ήλιο να του βάζει σφραγίδα!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol: σήμερα θα τις δώσω κρυφά από τον Λ.!! ;)

αυτά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωωωω [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Γενεθλιάζεσαι? :D χρόνια πολλά, πολύ καλά και ευτυχισμένα να χαίρεσαι τον εαυτό σου :lol:8-):P

ό,τι επιθυμείς και όλα μα όλα να σου έρθουν βολικά....άντε και με ένα τρίτο υγιές μωράκι :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, αποφάσισα να μην ξαναδιαβάσω τίποτα μέχρι να πάμε στον γιατρό.

Ζωή τον γύψο δεν τον βγάλαμε ακόμα την άλλη Παρασκευή θα έχουμε ραντεβού

Περαστικά στην κούκλα σου

Για τον αποθηλασμό στα είπαν τα κορίτσια, από αυτά που έγραψες νομίζω ότι δεν θα έχεις ιδιαίτερο πρόβλημα και θα αποθηλάσετε ομαλά αφού ήδη έχετε κόψει τον βραδυνό θηλασμό.

Εγώ στην θέση σου θα ξεκινούσα σιγά σιγά να κόψω και τον μεσημεριανό οπότε να μείνει μόνο ο πρωϊνός και μετά πάλι σταδιακά και τον πρωϊνό.

Φραν περαστικά και σε εσάς, ο βήχας μπορεί να κρατήσει πολλές μέρες ίσως και μήνα και η δικιά μου παιδίατρος μου λέει ότι τα βλεννοδιαλυτικά προκαλούν περισσότερο βήχα αλλά τα παιδιά σε αυτήν την ηλικία είναι δύσκολο να βγάλουν τα φλέματα γιαυτό και κάνουν εμετό.

Αναστασία αφού βάζεις εσύ φαγητό από το σπίτι γιατί φοβάσαι μήπως της δώσουν τυρί με τις φακές?

Ότι βάλεις εσύ δεν θα της δώσουν?

Γωγώ Χρόνια Πολλά, πολύχρονη κι ευτυχισμένη να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και εύχομαι να απολαύσεις κι ένα τοστάκι σήμερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ μια χαρά η Ρέα και πολύ ανεπτυγμένη για την ηλικία της :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Νατασουλα καλα κανεις και δεν διαβαζεις αλλα....οτι κι αν εχει...που δεν εχει τιποτα...ολα αντιμετωπιζονται!

να μου φιλησεις το κοριτσακι σου...

αληθεια εφτασε ποτε το δεμα?

Γωγω...εφαγες τοστακι?

μα μερα γενεθλιων και δεν θα παρεις το πρωινο σου?

χιλιοχρονη....να σε χαιρονται ολοι!

χθες βγηκα...τ ωραια μακρια απο ολα για 2 ωρες!

α και επεσα επανω στο φεστιβαλ η κνε και σε πανηγυρι...

εχω ξεχασει να κυκλοφορω ...αποπροσανατολιζομαι.....

πρεπει να βρω τους ρυθμους μου παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ να καλέ έφτασε και είναι τέλεια

Σου έστειλα και μήνυμα δεν το είδες?

Και μια και σε πέτυχα για πές μου και κάτι άλλο κοιτούσα της εξετάσεις αίματος που κάναμε κι έχουμε κάνει και για ρευματοειδή παράγοντα που είναι επίσης εντός ορίων.

Αν είναι όντως αρθρίτιδα δεν θα φαινόταν κάτι από αυτές τις εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

αντε ρε νατασούλ αφού κάνατε κι αυτές τις εξετάσεις στη θέση σου δεν θα ανυσηχούσα τόσο :D

Τίποτα δεν είναι, δεν έχεις κάποιον αλλο ορθοπεδικό να ζητήσεις τη γνώμη του μέχρι το ραντεβού σας?

Χτες περάσαμε τέλεια!

Το απόγευμα πήγαμε σε απογευματινό παρτι στην κεντρική πλατεία! Ρίξαμε τρελό χορό!!! :lol::lol::lol:

Είμασταν με τους φίλους μας από το προηγ. σχολείο, μετά πήγαμε στο καφέ τους και φάγαμε παγωτά και παίξαμε κι άλλο..Μετά γυρίσαμε σπίτι, κάναμε μπάνιο και ξεραθήκαμε :mrgreen:

Σήμερα θα τα πάρω τα κορίτσια στις 3

Πρώτη φορά θα μείνουν τόσο πολύ, έχουνε κι ένα πάρτυ σήμερα.

Η Φ πήρε και μια μπανάνα μαζί και η Ι μήλο. Ήμουν λίγο διστακτική με το μήλο γιατί δε ξέρω αν μπορούμε να στείλουμε και να τα καθαρίσουν. Ρώτησα λοιπόν σήμερα και μου είπανε εννοείται και καθαρίζουμε και να στέλνετε. Το σχολείο τους μέχρι τώρα με έχει ενθουσιάσει. Πόση όρεξη για δουλειά έχουν οι δασκάλες, πόσο καλές είναι, πόσο ασχολούνται με τα παιδιά :idea: Τελικά στα ιδιωτικά πληρώνεις το θεαθήναι..τώρα το βλέπω.. Γωγώ εσύ τι λες που πέρσι η Ι ήταν σε ιδιωτικό και τώρα στο δημόσιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Γωγουλαααααααααααα χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!!Να εισαι παντα ετσι χαρουμενη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!!Και γρηγορα να φας το τοστακι σου να μεγαλωσεις!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φραν σας εδωσε και εισπνεομενα;;;Μασκα;;;Ειδες βελτιωση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δεν ξέρω τι εξέταση είναι αυτή, αλλά από όσο καταλαβαίνει το φτωχό μου μυαλουδάκι, σημαίνει ότι όλα είναι καλά :D:x

ο γιατρός μας είπε ότι η Ρ. είναι στα ανώτερα επίπεδα φυσικής ανάπτυξης (γιατί το άλλο το αναπτυξιακό δεν το κάναμε ακόμη) και τον ρωτά ο άντρας μου αν αυτό είναι καλό :o:o:o:o:o μη χειρότερα, τι ερώτηση είναι αυτή? :shock::shock::shock: και απαντά ο γιατρός, φυσικά και είναι καλά!!! :roll::roll:

συμπεθέρα:

- πού πήγες?

- με ποιόν πήγες? και

- τι ώρα γύρισες? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφού πέρασες καλά ;) αυτό έχει σημασία ;):D

ρε συ η νυφούλα μου τι κουκλίτσα που είναι στην φωτό, με ωραίο μαλλάκι ;):D:x

και ο μικρούλης όμως κουκλάκι και δεν μοιάζουν για αδέλφια!! :roll::roll:

Μαρία εγώ νομίζω ότι εξαρτάται από τον άνθρωπο πόσο καλός είναι στην εργασία του και πόσο την αγαπάει.....ίσα ίσα που στον ιδιωτικό πρέπει να προσπαθούν πιο πολύ με το φόβο της απόλυσης!! ;)

να τις δίνεις φρουτάκι, εκεί δεν δίνουν τίποτα?....εμάς π.χ κάθε πρωί οι δασκάλες πλένουν και καθαρίζουν φρούτα και λαχανικά (πιπεριά-ντομάτα-αγγουράκι), τα κόβουν μικρά κομματάκια και τα βάζουν σε πιατέλα στο τραπέζι και έτσι αν κάποιο παιδάκι πεινάσει κατά την διάρκεια της μέρας πάει και τσιμπάει κάτι! ;)

αλλά σημείωση: τα λαχανικά και φρούτα τα αγοράζουν οι γονείς! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι τρώνε τα παιδιά τα στέλνουμε εμείς.

Σήμερα πχ τις έβαλα από 2 αβγοφέτες, 1 μουστοκούλουρο και από ένα φρούτο..

Καλά είναι για μέχρι τις 3?

Το μεσημεριανό θα το τρώνε πιο αργά στο σπίτι..

Φυσικά όταν δεν δουλεύει ο Γ ή μπορεί ο μπαμπάς μου ή η αδερφή μου, θα φεύγουν νωρίτερα.

Γωγώ Χρόνια Πολλάαααα!!!! :D:D:D:D:D Πολύχρονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε;;;...

Στεναχωρηθηκα παρα πολυ με το τροχαιο που εγινε σημερα με το τουριστικο λεοφωρειο.

Θα ξαναμπω πιο μετα..δεν πολυεχω διαθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία κοίτα αν τρώνε πρωινό στο σπίτι, καλά είναι αυτά που έβαλες! ;)

ρε συ έχετε φίλους που έχουν καφέ? :D τι καλά! ;):D:D

Χρύσα και εγώ μόλις το διάβασα, αυτά τα λεωφορεία και εγώ πολύ τα φοβάμαι! θεωρώ ότι οι οδηγοί παρα τρέχουν!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εχω θεμα με τον Νικολα.... :?:?

Εχει παλι στρεσαριστει που αρχισε το σχολειο και η συμπεριφορα του εχει γινει αχαρακτηριστη..

Χθες μου ηρθε να τον εκπαραθυρωσω!!!! :evil::evil:

Στο σχολειο ειναι κυριος...αψογος με τις δασκαλες και τα παιδια...τρωει ΟΛΟ το φαγητο του , οτι φαγητο και να ναι, και χθες κοιμηθηκε εκει το μεσημερι ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!! :o:o:o

Το μονο προβλημα του ειναι οτι το πρωι παρολο που στο σπιτι δεν του δινουμε τπτ να φαει 2 στις 3 θα βγαλει γουλιτσες.Και ειναι καθαρα ψυχολογικο γιατι ολο το καλοκαιρι δεν του ειχε συμβει ποτε!!!!

Το απογευμα στο σπιτι μα ς βγαζει το λαδι.ΟΛΟ ΤΣΙΡΙΖΕΙ και ουρλιαζει και χτυπαει το Φωτη.

Τι να κανω;;;;;;;Κανω υπομονη ..αλλα σκεφτομαι μηπως του κανω χειροτερο κακο...Τον βαζω και τιμωρια...ησυχαζει για λιγο και μετα τα ιδια παλι.... :?:?:?

Για βοηθειστε ρε κοριτσια...τι να κανω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεναχωρηθηκα παρα πολυ με το τροχαιο που εγινε σημερα με το τουριστικο λεοφωρειο.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry: Το διαβασα και εγω.Κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Νατασουλα διάβασα χθές το θέμα σου και πιστεύω οτι είναι μια υπερβολική σκέψη του γιατρού που καλός την ειπαι καινσε έβαλε σε σκέψεις ....ολα καλά είναι δεν έχει τιποτα.

Ζωη αυτήν η περίοδος είναι η πιο δύσκολη ψυχολογικά στον θηλασμο ......φυσικά και θα νιώσεις οτι κατι τελειώνει και θα νιώθεις καπως για αυτο δεν έχω κατι να σου πω παρά μόνο οτι οτανβτελιωσει αυτήν η περίοδος αποθηλασμου και αποθηλασει θα νιώθεις μετα καλά και δεν θα στεναχωριεσε.

Χρονια πολλά Γωγω μας!! Να είσαι πάντα καλά και εσύ και η οικογένεια σου!

Με πήραν προ λίγου απο τον παιδικό, θα πάμε το απόγευμα!!! Η φωνή της κοπέλα και ο τρόπος που μιλούσε ήταν ΙΔΙΟΣ με το Μιτσακι!!!!! Έμεινα καγκελο!!! Καλεβμιτσακι έπιασες δουλειά σε παιδικό!!!! Χαχαχαχα

Παναγιωτα δεν ξέρω ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τι να σου πω..δεν ξέρω

ρε μπας και καταπιέζεται στο σχολείο το παιδί και είναι τύπος και μετά στο σπίτι ξεσαλώνει?

Γουλίτσες βγάζει γιατί δε θέλει να πάει και καταπιέζεται?

αχ μου θύμισες την αδερφή μου μικρή που κάθε φορά πριν πάει σχολείο της ερχόταν εμετός :? και δεν ήθελε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μια απο τα ιδια..

δεν μπορεις να φανταστεις τι κανει..

ιστερια το προι..ιστερια το απογευμα...οχι να τον εκπαραθηροσω...μονο..

πφφφ..σημερα πηγε σχολειο με τις παντοφλες..ε δε θα κατσω να διαπραγματευτω...

χτες ερηξε μπουια στον γιαννη....

Καλα παιδια..εαν καταρηγουντο αφορολογητο..σε φορολογουν για τον αερα που αναπνεεις...

εαν μετα απο αυτο δεν θα βγουν ολοι στο δρομο- οχι να πινουν καφεδες στο συνταγμα- ειμαστε αξιοι τις μοιρας μας..που ακομα δεν τους εχουμε παρει εμ τις ντοματες..ολους μαζι..και τους βορειους "φιλους" μας

γεννησε η ξαδελφη μου..3100 αγορακι μαυριδερο φυσικα με καισαρικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα, όπως το διαβάζω είναι σαν να ξαναπερνάει περίοδο προσαρμογής, οπότε εκτός από υπομονή δεν μπορείς να κάνεις τίποτε άλλο.

Ο Φώτης πως τα πάει στον παιδικό?

Άφρο άντε καλή αρχή :D:D

Μαρία μίλησα με έναν φίλο μου χθες γιατρό (όχι ορθοπαιδικό) και μου είπε να μην πάω πουθενά αλλού αν δεν βγάλει πρώτα τον γύψο. Και είπα να τον ακούσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ίσως να είναι αυτό που λέει η Μαρία, να καταπιέζεται εκεί στην πραγματικότητα να μην του αρέσει και να του βγαίνει στο σπίτι!!! :? ή μπορεί να ζηλεύει που ο Φωτάκης μένει στο σπίτι!! :? ή και ο Φωτάκης παίει παιδικό? :?:

Αφρο θ απάτε το απόγευμα για να κάνετε τι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Μια μέρα ο Κώστας μπαίνει μέσα στο σαλόνι του σπιτιού του και αναγγέλλει στους γονείς του ενθουσιασμένος το γάμο του με το πιο όμορφο κορίτσι της πόλης τη Μαρία...

Ο πατέρας του τον παίρνει πιο πέρα και του λέει: Αγόρι μου πρέπει να σου εξομολογηθώ κάτι.

Ξέρεις η μητέρα σου κι εγώ είμαστε χρόνια παντρεμένοι, είναι εξαιρετική, την αγαπώ και τη σέβομαι αλλά δεν ήταν και ιδιαίτερα εκδηλωτική ερωτικά οπότε κατά καιρούς έκανα σχέσεις με άλλες.

Σπαράζει η καρδιά μου που στο λέω αλλά η Μαιρούλα είναι ετεροθαλής αδελφή σου και δε γίνεται να την παντρευτείς.

Ο Κώστας πληγώνεται, αλλά σκέφτεται ότι η ζωή συνεχίζεται. Μετά από μήνες αρχίζει να βγαίνει με άλλα κορίτσια και τα πράγματα πηγαίνουν ομαλά μέχρι που ένα βράδυ... εισβάλει πάλι στο σαλόνι και γεμάτος χαρά λέει:

Μαμά, μπαμπά, η Αννούλα κι εγώ παντρευόμαστε.

Πάλι ο πατέρας του τον παίρνει παράμερα και του λέει ότι η Αννούλα είναι αδελφή του και ...

Ο νεαρός απελπισμένος περνά άλλη μια κρίση. Μετά από μέρες ξεσπά και λέει στη μαμά του: Τον μισώ τον πατέρα, μου έχει κάνει τόσο κακό!

Ποτέ δε θα παντρευτώ!!! Κάθε φορά που ερωτεύομαι εκείνος μου λέει ότι το κορίτσι είναι αδελφή μου!!! Και η μητέρα του απαντά:

Καλά μωρό μου μη δίνεις και μεγάλη σημασία στο τι λέει. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι ο πραγματικός σου πατέρας.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενημερωση, να μας δώσουν τις εντολές τοποθετησης να τις υπογράψουμε να μας πούνε τι θέλουν ....τι καλέ κατευθαν το παιδι θα πηγενε σταθμό!!! Να δούνε την ηλικία να δούμε ποτέ θα βάλουμε τα δρομολόγια του λεωφοριου .....να μας πούνε πόσο για σιτιση ....πολλαβεχουμε να πούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...