Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

ΜΑΥΡΟ κολαν ε???Γιουχου!!! :lol::lol::lol::lol: Μου φανηκε τοσο καταλληλο για κοριτσακι που δεν ειπα τιποτα! :lol::lol::lol::P:P:P

πάει χάλασα και εγώ σου λέω :P:lol::lol::lol::lol::lol:

....Επειδη "η καλη νεραιδα δεν μας εφερε σημερα μπισκοτα για να μη χαλασουν τα δοντακια μας".... :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-) Ουτε σε μενα φανηκε καλη δικαιολογια!Παλιοτεμπελα νεραιδα!μας καλομαθες τοσες μερες και τωρα χεστηκαμε για τα δοντακια μας! :twisted::lol::lol::lol::lol: !

αυτό το σκέφτηκα όταν μας το είπες για πρώτη φορά δλδ η καλή νεράιδα στηνα ρχή φέρνει και μετά όχι και το παιδάκι δεν θα σκεφτεί "γιατί η ΚΑΛΗ νεράιδα στην αρχή δεν σκέφτηκε τα δοντάκια μας και τα σκέφτηκε μετά?".......πολύ χαζό σύστημα πάντως (συγνώμη κιόλας)!!! :!:

αλλά τι τους νοιάζει αν η μαμά μετά έχει την γκρίνια του παιδιού? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία η διάγνωση δεν έγινε από το τηλέφωνο, πήγα από εκεί με τα αποτελέσματα των εξετάσεων αλλά χωρίς την Έλενα.

Δεν έκανε διάγνωση απλά που το έθεσε σαν ενδεχόμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταασουλα...σαν ενδεχομεν μπορει να υπαρχουν πολλα!

μην το βαζεις στο μυαλο σου!.

αλλωστε εσεις εχετε και τον τραυματισμο!

μην το σκεφτεσαι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δεν μπορεί ρε να εμφανίστηκε τώρα που χτύπησε το ποδαράκι της η Έλενα...Πιο πριν πώς δεν είχε δείξει κάτι και τώρα που χτύπησε φάνηκε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Έλααααα...Χαμογέλα...Το Ελενάκι μας θα είναι καλά...Θα το δεις!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία η διάγνωση δεν έγινε από το τηλέφωνο, πήγα από εκεί με τα αποτελέσματα των εξετάσεων αλλά χωρίς την Έλενα.

Δεν έκανε διάγνωση απλά που το έθεσε σαν ενδεχόμενο

Και τι πρεπει να κανει για να βγαλει ΚΑΝΟΝΙΚΗ διαγνωση?Κ αλλες εξετασεις?Να δει το παιδι???Τι?Σορρυ δεν καταλαβα καλα αλλα κ παλι δεν μου αρεσε που στο ειπε ετσι...εκτος κ αν το ειπε και ΓΙ"ΑΥΤΟ θα κανετε εξεταση... :?:?:?

Ολα να πανε καλα κοπελα μου!

Αργυ ουτε εμενα μ'αρεσε....οκ δεν ειναι κ τραγικο...της εδωσα εγω μπισκοτακι :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά

Αναστασία μου είπε ότι πρώτα θέλει να δει το παιδί όταν θα βγάλει το γύψο και μετά θα μου πει αν όντως υπάρχει αυτή η περίπτωση και τι άλλο πρέπει να κάνουμε. Οπότε μέχρι 1 Οκτ. θα με φάει η αγωνία

Αργυρώ καλή επιτυχία στο τεστ σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελες!

πολλα τα νεα!

νατασσουλα μου ευχομαι απο την καρδια μου να ν ειναι τπτ!

σαυτο που λεει παντως η αναστασια εχειδικιο

τοσο καιρο με το προβλημα το καταπονουσε το ποδαρακι λογικο δν ειναι;

να περασει γρηγορα ο καιρος μεχρι το ραντεβου....

επισης καλαλενε τα κοριτσια για το ιντερνετ αν συνεχιζεις μεχρι το ραντεβου να ψαχνεις

θα τρελαθεις :? σορυ αλλα δν καταλβα τον βγαλατε το γυψο ετσι;

φιλια πολλα :x

φρανιτα ευτυχως που ο μικρουληςειναι ευδιαθετος!τωρα για το βηχα κ γω ομιζω ειναι λογικο....

κριμα που ταλαιπωρειται γμτ :cry:

αναστασια μου για το μπισκοτο δν ειναι το μπσκοτο τοσο οσο η ανταμοιβη με κατι φαγωσιμο κ ιδιαιτερα γλυκο

λογικο να στεναχωρηθει....νομιζω με το μυαλουδακι τους αντιλαμβανοβται αντιφασεις!

χαιρομαι τοσο με την ομαλη προσαρμογησας!η μαριευη οταν βλεπει τη φωτο της αννυ στο προφιλ σουλεει

φιγη(φιλη)αννυ μαμα!!!!!!!!δωσε της ενα φιλακι απο μας!

αργυρουλα ευχομαι ολα να ειναι τελεια στο τεστ!ειμαι σιγουρη θα σκισει η ρεα!φιλια γραψε νεα εννοειται!

τα δικαμας τωρα

ευτυχως η μιρκη παραμενει απυρετη!οι αυτρε εβγαλε μερικεςκαινουργιες αλλα οι παλιες δειχνουν να υποχωρουν!

τουλαχιστον το φαρμακο εχει καλη γευση κ το παιρνει γιατι δν τα θελει καθολουτα φαρμακα!

κ απο φαι καλα τα παει οχι πολυ αλλα δν μενει κ νηστικη!μακαρι να μν ταλαιπωρηθει αλλο

οπωςκ τα υπολοιπααρρωστουλια μας!

ο γιατρος μια απο τα ιδια ουειπε!δυστυχως δν συμβαδιζουν ασε που θεωρει οτι τα φαρμακα που θα παρω θα σταματησουν το γαλα

οποτε μουπεκαλυτερα αποθηλαστε ομαλα να μν ταλαιπωρηθει κ η μικρη...

ξεκιναμε προετοιμασια λογικα μεσανοεμβρη κανουμε εμβρυομεταφορα....

τωρα για τον αποθηλασμο

χθες το βραδυ δν ζητησε αλλα πιαστηκαμε σφιχτη αγκαλια κ αποκοιμηθηκε πανω μουκμετα την εβαλα κουνια

το πρωι ζητησε εδωσα οσο ηθελε το μεσημερι παλι κοιμηθηκε αγκαλια μουχωρις να ζητησει

να ρωτησω τωρα να το καθιερωσω 2 φορες τη μερα λεω προς το παρον αλλαα αν ζηησει παραπανω τι να πω;

να ξεκινησω να προετοιμαζω οτι σε λιγο καιρο τα βυζακια δν θα εχουν γαλα;η οχι;να μν πω τπτ;

παντως το οτι δν ζητα αυτες τις μερες παραπανω με κανει να αισθανομαι καλυτερα

γιατι δν νιωθω οτι ης στερω κατι που θελει πολυ... :?

σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση μοο εσεις καταλαβαινετε ποσο σημαντικο ειναι γιαμενα

κγενικοτερα ποσο σημαντικο ειναι να γινει ομαλα

ολοι οιυπολοιποι λενε ε και απλα κοψτο!καλα δν περιμενα κ πολλα παραπανω.. :?

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη μου εγω θα ελεγα οτι τελειωνει το γαλατακι της μαμας...ισως και να βαλεις χρονο δλδ μεχρι το 10 κλπ...επισης να τονιζεις τον χρονο στη μερα!δλδ "πινουμε γαλατακι μονο οταν βγαινει ο ηλιος ή οταν ξυπναμε το πρωι" κλπ αναλογως ποτε θα θηλαζετε....Ελπιζω να σε καταλαβαινει...ειναι μικρουλα μωρε ακομα... :?:?

Νατασα μου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις αυτο σκεφτομαι

σιγουρα πρωι τοζηταει το πρωι

κ μετα λεω καλυτερα μεσημερι απο νυχτα

γιατι μετα θαναι καλυτερα =ευκολοτερα να κοψω το μεσημεριανο

κ μια κ κοιμαται νυχτα χωρις να ζηησει να πατησω εκει κ να αποφυγω το νυχτερινο απο τωρα

γιατι νομιζω θαναι καλυτερα να κοψει τη συνδεση νυχτα=βυζακι

τωρα που δειχνει να μν το ζητα σαν μεαβαση για τον υπνο

αλλα μου κανει εντυπωση οτι δειχνει να αλλαζει συνηθεια στον υπνο πριν θηλαζε αγκαλια

την εβαζα ουνια κ επεφτα πανω της αγκαλια

τωρα δν ζητα βυζι αλλα θελει να ξαπλωνουμε μαζι στο στρωμα στο πατωμα αγκαλια σφιχτη

κ αποκοιμιεται πολυ πιο ευκολα

βεβαια λεω κ γω ωραια δν ειναι μαριευη μου να κοιμομαστε ετσι αγκαλιτσα;κ χαμογελαει η καρδια μου!

αλλα αποφευγω να ε βλεπει γυμνη γιατι μετα το θυμαται κ ζητα.. :?

αχμακαρι να τελειωσει ηρεμα να μν κλαψει ουτε μια φορα για αυτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μου λεει ο γιατρος χθες

κοιτα ειναι μυθος οτι δν μενεις εγκυος θηλαζοντας

εγω ξερω γυναικες μου εμειναν κ θηλαζαν κ μετα κανονικα

αλλα οχι για εξωσωμ.εκει δυστυχως αλλαζουν τα πραγματα

χωρις να ειαστε κ σιγουροι οτι δν κανει απλα αποκλειεις παραγοντα που θα μπορουσε να προκαλεσει προβλημα

ο γιατρος ταπε αυτα!

κ του λεω καλα αυτο το ξερω κ εγω ξερω κοπελες που το εκαναν :lol:

γιαμενα την εξωσωματικου λεγε :lol:

φιλια φευγωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωιτσα μου οταν αποθηλασε ο γιωργος,με δικη μου πρωτοβουλια,αν τον αφηνα ειμαι σχεδον δ\σιγουρη οτι θα θηλαζε ακομη :roll::roll: ,ηταν περιπου 2,5..

του ειχα πει οτι η μαμα δεν εχει πια γάλα..κ το κατάλαβε..βεβαια,ειχε αποθηλασει μονος του μεσα στην ημερα..το θεμα ηταν πώς να κοιμαται βραδυ χωρις μεμε κ να μη του δινω οταν ξυπνουσε τη νυχτα :roll::roll:

ξερεις τί θυμαμαι καλα;οτι ο αποθηλασμος ειχε"πετυχει" κ μαλιστα σχετικα ανωδυνα,δεν εκλαψε,οταν εγω η ιδια το πηρα αποφαση κ ημουν σιγουρη για την επιλογη μου..οσες φορες προηγουμενως το ειχα επιχειρησει,εκανα πισωγυρισμα..την φορα που ενιωσα σιγουρη,ολα πηγαν καλα! ;)

παρε το χρονο σου κ πεισε τον εαυτο σου οτι αυτο ειναι το σωστο,γιατι οπως εχουν τα πραγματα,αυτο ειναι το σωστο,κ η μαριευη θα το περασει ανωδυνα!μην εχεις ομως αμφιβολιες..θα νιωσεις τοτε εσυ ασχημα κ θα το μεταφερεις στη μικρη..

ολα θα πανε καλα! :)

κοριτσια..πριν λιγο εκανα μονη μου ενα ξεσπασμα κλαμματος..κ ηρθα κ στανιαρα..

ακουστε..μα ποσο σημαντικο ειναι να εχεις εναν δικο σου ανθρωπο :roll::roll:

στον δρομο που περναει μπροστα απο το σπιτι μας περνουν αεριο κ ειναι ολος σκαμμενος,αρα κ κλειστος!

σημερα ειχαμε λαικη κ εκλεισε κ ο κεντρικος μπροστα μας δρομος..κοινως..αποκλειστηκαμε!

ολα καλα ως εδω..

ο χ. εχθες επρεπε να μεινει στο χωριο λογω δουλειας..

κ εγω το πρωι επρεπε ν απαρω το αμαξι..

αρα,επρεπε να το παρκαρω καπως μακρια,προτου λογω λαικης κλεισαει κ ο κεντρικος κ μεινω αποκλεισμενη.

οταν ομως με ειδοποιησε,ο γιωργος ειχε ηδη κοιμηθει!

πώς να πηγαινα να ξεπαρκαρω κ να βαλω αλλου το αμαξι;

κ το παιδι;

ενταξει,δεν ξυπναει..αλλα ΑΝ μου τυχαινε κατι με το αμαξι,ανθρωποι ειμαστε κ το κακο δε θελει πολυ..θα εμενε το παιδι να κοιμαται κλειδωμενο σπιτι;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

ευτυχως..περιμενα την πεθερα,ηταν εξω,καθησε με τον γιωργο οσο κοιμοταν κ πεταχτηκα εγω να τακτοποιησω το αμαξι..

σημερα ,με πηρε πριν λιγο να μου πει οτι κ σημερα πρεπει να μεινει στο χωριο..

ναι,αλλα εγω αυριο θα οδηγησω για σταυρό κ δεν εχω βενζινη κ το πρωι τα βενζιναδικα στις 7 ειναι κλειστα,αυτα που ειναι στο δρομο μου!

θα μου πειτα βαλε απο σημερα!

ναι,αλλα το αμαξι ειναι μακρια παρκαρισμενο,αφου ειχε λαικη κ το αφησα μακρια κ δεν εχω καρεκλακι,αφου το εβγαλα,να ειμαι ετοιμη για αυριο!θα παρω αλλα 4 ατομα,γιάυτο..

θα μπορουσα να παω με τον γιωργο μεχρι το αμαξι,να το φερουμε μετα σπιτι,ΧΩΡΙΣ καρεκλακι,να το δεσουμε εδω,κ να παμε μαζι για βενζινη..

ομως..κ αν οταν θα ιεμαστε χωρις καρεκλακι κατι γινει; :roll::roll:

το εχω αφησει κ σε στενα κ ανηφορικα δρομακια..

αρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

τλικα πηρα την πεθερα,ηταν εξω,κ θα παει εκεινη να μου βαλει βενζινη ή θα κατσει με τον γιωργο..αναλογα την ωρα!

αν δεν ειχα δηλαδη την πεθρα τί θα εκανα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

απο κατι τετοιες λεπτομερειες δε θα μπορουσα να μετακινηθω;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

τωρα ηρεμησα καπως..

νατασα η αναμονη ειναι το χειροτερο..πιστευω κ εγω οτι δε θα ειναι τιποτα,αλλα δεν υπαρχει τροπος να κλεισεις νωριτερο ραντεβου;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!επισης ειχα πει στον γιωργο και οτι πονουσα οταν πηγαινε να θηλασει :oops::oops::oops:

βλακεια μου αυτο μαλλον..αλλα επειδη δεν ηθελε να με πονεσει,το σταματησε χωρις αντιρρηση.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου την εδωσε γιατι ο χ. πρεπει να μεινει στο χωριο..κ μου ηρθε "βαρυ" να μεινει κ δευτερη μερα..

και επισης πρακτικα επρεπε να βρω δευτερο ατομο για να καταφερω τελικα να παω στη δουλεια μου αυριο!κ σημερα δηλαδη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν ειχα δηλαδη την πεθρα τί θα εκανα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

απο κατι τετοιες λεπτομερειες δε θα μπορουσα να μετακινηθω;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

τωρα ηρεμησα καπως..

αυτό δλδ αν συνέβαινε σε μένα, που δεν έχω κανέναν, τι θα έκανα?

θα έπαιρνα το καρεκλάκι και το παιδάκι και θα πήγαινα στο αυτοκ., θα βάζαμε βενζίνη και μετά θα γυρνούσαμε, θα έβγαζα το καρεκλάκι και μαζί με το παιδάκι θα ερχόμασταν σπίτι!!! :!:

τι να κάνεις? απλά προσαρμόζεσαι σε αυτά που έχεις......

τελικά κορίτσια δεν κάναμε το τεστ ανάπτυξης, αλλά το ιατρικό και ο άντρας μου ήρθε προς το τέλος της εξέτασης ....... το τεστ θα το κάνουμε τον Νοέ μαζί με εμβόλιο! :? τότε θα κάνει και ο Λ. εμβόλιο τετάνου.....

μια χαρά την βρήκε, είναι 18 κιλά και 109 τελικά :lol::lol::lol::lol:

τον ρώτησα και για το στόμα που μυρίζει και μου είπε ότι δεν έχει τίποτα και να μην ανησυχώ.....η εξήγησή του: επειδή πάει στο προνήπιο και είναι εκτεθιμένη σε ασθένεις (διότι-λέει- το σχολείο είναι πηγή ασθενειών) οι αμυγδαλές της "εργάζονται" ώστε να αμύνονται σε κάθε εισβολή ιού με αποτέλεσμα να μυρίζει!!! :?

Ζωή καλή επιτυχία στον αποθηλασμό.....όπως σου είπαν και τα κορίτσια....σιγά σιγά και να δεις που θα σταματήσει από μόνη της :)

εμένα η Ρ. ξαφνικά σταμάτησε, δεν ήμουν προετοιμασμένη ψυχολογικά, και μου κακοφάνηκε πολύ!!! :(:( .....αλλά αφού το διάλεξε εκείνη... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αργυρω μου..το ξερω..

απλα το να κουβαλαω ενα καρεκλακι 10 λεπτα με τα ποδια σε ανηφορες κ τον γιωργο απο το αλλο χερι...εεεεεεεεεεεεεεε..θα ηταν πολυ κουραστικο..αλλα προφανως αναγκαιο αν δεν εβρισκα αλλη λυση..

γενικα σκεφτομαι πολλα μαζεμενα κ εχω ξεσπασματα..μονη μου ευτυχως.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ο σεμπ εκανε παλι εμετο κα έβγαλε φλεμματα κ λιγο φαγητο..ειχε φάει δυο ωρες πριν, το ειχε χωνεψει, λιγο φαγητο έβγαλε...

Φταίνε τα φλεμματα η μηπως τον πειραζει το σιρόπι που του εδωσαν για τον βήχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..τα σιροπια για τον βηχα,αυτο που κανουν ειναι να κανουν πιο εντονο τον βηχα ωστε να "καθαρισουν" τα φλεμματα..αρα λογικα του εφεραν περισσοτερα φλεμματα κ αρα εμετο.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο βήχας ειναι ιδιος....ισως και περισσοτερο απο χτες...πυρετο, ακροαστικα, κλπ δέν εχει..κ σημερα εφαγε κ καλυτερα απο χτες..αλλα ο βήχας πνίγεται στις βλεννες...και εκανε εμετο γιατι έβηχε στον υπνο του....Ποσο καιρο δηλαδη θελουν τα φλεμματα να υποχωρήσουν?

Απο τοτε που το πήρε εχει αυξηθεί ο βήχας κ αρχισε να κανει εμετο τις βλεννες...να το συνεχίσω? σκεφτομαι να το κόψω...ξερω γω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδη αυτο το σιρόπι ναι μεν διαλύει τις βλεννες αλλα μπορει να προκαλέσει και γαστροςντερικα λεω μηπως το εχει πειράξει κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν ο Σεμπ, τωραπου ρευστοποιουνται οιβλενες..καταπινει κι'ολας μερικες..γι'αυτο και ο εμετος..

βαλε πωςακομα και εμεις αναγουλιαζουμεοταν βηχουμε..

οΦοφος σε παρομοια φαση ειχεκρατησει 1 μηνα...ηταν πολυμωρο..

καιο μοναδικος εμετος του Ζαν, επισης απο βηχα ν..

κανε λιιγη υπομονη ακομα..και αναλογα βλεπειθς..,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που περιγραφεις ειναι αυτο ακριβως που κανουν τα σιροπια αυτα...ετσι,υποτιθεταιοτι καθαριζουν τα φλεμματα..αλλα φερνουν τρελο βηχα..

εμενα ο παιδιατρος δε με αφηνει να δωσω στον γιωργο..οποτε βηχει απλα κανω υπομονη..

ομως γιατι δεν παιρνεις τηλ τον γιστρο;δε λειτουργει ετσι εκει το συστημα;εννοω με τηλ. σε γιατρο.. :roll:

τωρα ειδα κ για τα γαστρεντερικα..βρε παρε τηλ. εναν γιατρο..εστω καποιον στην ελλαδα κ ασε μας εμας..μη σου πουμε κ καμια κοτσανα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος εδω λεει να το συνεχίσω κ μαλιστα έδωσε κ δευτερο μπουκάλι το οποιο ομως δέν θα του δώσω....τον φόρτωσε ενα κάρο φαρμακα, δέν τα έδωσα ολα...Στην ελλαδα η παιδιατρος δέν έδινε σιρόπι;, την πηρα τηλ κ την ρώτησα - αυτη ειπε να μην δώσω το αλλο φαρμακο που μου ειχαν γραψει, οχι γιατι ηταν λαθος αλλα το βρηκε περιττό- κ ειε ξερω γω τι να σου πω, δώσε το σιροπακι μονο...διάγνωσεις απο τοσο μακρια κανεις δέν μπορει να κανει...

Δέν ξερω, εχει τρελό βήχα κ μπουκωμα κ πνίγεται σε βλεννες...αυτο εγινε έντονο με το σιρόπι που οντως τις ρευστοποιει..αλλα σκεφτομαι να το κόψω...δέν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...