Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Νατασούλα διάβασα κι εγώ λίγο τώρα στο ίντερνετ τι ακριβώς είναι αυτό...Από ότι κατάλαβα είναι αυτοάνοσο... :?:?:? Και μιλούσε και για κληρονομικότητα....Έχετε εσείς κάτι τέτοιο;;;;Είχε η Έλενα αυτά τα συμπτώματα;;;;; :roll::roll::roll::roll: Μην τρελαίνεσαι, σκέψου αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά...Θα το δεις.... :):):):):):) Μια μεγάλη αγκαλιά από μενα.... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατασουλα μου μη στενοχωριεσαι (οσο μπορεις)..ψυχραιμια και θα δεις τι θα σου πει ο γιατρος. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αργυρουλα μονιμη ειμαι.Οταν θα συναντηθουμε θα στα εξηγησω τα εκπαιδευτικα... 8-)8-)

Παντως σε σχολειο ειμαι και κανω μαθημα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωω Νάνα έλεγε και η Φ την Ι όταν ήταν πιο μικρή :D:D:D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ψυχούλες μου...... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Η Μαρτίνα δεν μπορεί χωρίς την Ιωάννα...Και το αντίστροφο...Τα δωμάτιά τους είναι διαγώνια απέναντι...Όποια ξυπνήσει πρώτη, δε φωνάζουν "μαμά" ή "μπαμπά"....Αλλά η μια την άλλη...... :P:P:P:P:P:P:P:P Και αφού ξυπνήσουν, κοιτάζονται και λένε τα δικά τους.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x Η Μαρτίνα βέβαια στα Αραμαϊκά μιλάει για να μην την καταλαβαίνει κανείς.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το είπε και ο γιατρός για την κληρονομικότητα και με ρώτησε αν είχε κάποιος από εμάς στην παιδική ηλικία

Δεν είχα ούτε εγώ ούτε ο Η, έχει όμως η πεθερά μου θέμα με αρθρώσεις :?:?:?:?:?

Θα προσπαθήσω να μην διαβάσω τίποτα άλλο, και να περιμένω , 1 Οκτωβρίου έκλεισα ραντεβού

απλά αγχώθηκα τόσο πολύ γιατί όταν κάναμε την μαγνητική βγήκε ο ακτινολόγος και με ρώτησε αν η Ε έχει αρθρίτιδα, τότε δεν έδωσα σημασία αλλά μόλις το άκουσα χθές και από τον ορθοπαιδικό το συνδύασα αμέσως.

Εξετάσεις αίματος κάναμε και ήταν καλές. Προφανώς όμως θα χρειαστούν κι άλλες.

Τα συμπτώματα που έχει η Ε είναι ότι έσερνε το πόδι το πρωϊ όταν ξυπνούσε για κανένα μισάωρο και την υπόλοιπη μέρα ήταν καλά, η φλεγμονή στην άρθρωση και η αύξηση θερμοκρασίας σε εκείνο το σημείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα άσε να την εξετάσει πρώτα ο γιατρός και ίσως και άλλος.....αφού έχει και άλλα συμπτώματα η ασθένεια, όπως πυρετό, εξανθήματα.....έχει τέτοια η Έλενα? :?

μην στεναχωριέσαι πριν βγουν όλα τα αποτελέσματα.....

μια :YMHUG: και :-* και από μένα :x

Γωγώ σόρρυ ρε, δεν θυμόμουν την προσαρμογή της Ιω :roll::roll:

εγώ τα έχω πάρει λίγο, γιατί ο άντρας μου, μου είπε ότι θα μπορέσει να έρθει μετά τις 16.00 :evil::evil::evil::evil:

το ραντεβού με τον γιατρό είναι στις 15.50, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πάω και με τα 2 παιδιά στον γιατρό και να αντιμετωπίσω και την ξυνή :evil::evil::evil::evil:

αστο καλό πια, βαρέθηκα :evil::evil::(:(:(

και ο Λ. δεν θέλει να έρθει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μαρτίνα δεν μπορεί χωρίς την Ιωάννα...Και το αντίστροφο...Τα δωμάτιά τους είναι διαγώνια απέναντι...Όποια ξυπνήσει πρώτη, δε φωνάζουν "μαμά" ή "μπαμπά"....Αλλά η μια την άλλη...... :P:P:P:P:P:P:P:P Και αφού ξυπνήσουν, κοιτάζονται και λένε τα δικά τους.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

ακριβώς έτσι και σε μας! :) συνήθως η Ρ. κατεβαίνει από το κρεβάτι της και πάει στον Λ. και παίζουν, αν κοιμάται ο Λ. τον ξυπνάει :o:o:o:o , της είπα να μην πηγαίνει στο δωμάτιό του το βράδυ, αλλά αυτή κατάλαβε και το πρωί, οπότε κάθεται ο κάθε ένας στο δωμάτιό του και μιλάνε :o:o ...... και όλα αυτά κατά τις 6.30 το πρωί ΣΚ!!!! .....μετά σηκώνομαι και πάω και της λέω να παέι στο δωμάτιό του, μήπως και κοιμηθούμε κανένα μισάωρο πιο πολύ!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην αγχωνεσαι...δες τι θα σου που οι γιατροι και μετα πηγαινε την σε παιδορευματολογο...

η διαγνωση της αθριτιδας γινεται με ειδηκες εξετασεις αλλα η πρωτη εικονα που μπορει να υποψιαζει αιματολογικα ειναι η ΤΚΕ...χωρις μονη της να λεει τιποτα...!

νοιωθω οτι εγκλοβιζω πολυ τη Μ-Ι ...θελει να παει σχολειο...θελει να γραφει...προσπαθει να γραψει και τα πιο δυσκολα...πχ το 2!

γαμο το κωλοσυστημα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα οι γιαγιάδες λόγω ηλικίας είναι φυσικό να έχουν αρθρίτιδες κλπ...Και μενα έχει η πεθερά μου.....Αυτό δε λέει κάτι... :roll::roll::roll::roll: Ηρέμησε, θα τη δει ο γιατρός και μετά αν χρειαστεί, αγχώνεσαι....Που το απεύχομαι...Να δεις..Όλα θα πάνε καλά... :D:D:D:D:D

Αρτζι εγώ στο δωμάτιο της Ιως έχω πορτάκι προστατευτικό...Οπότε δεν μπορεί να βγει... ;););) Αλλά σηκώνεται από το κρεβάτι της, πάει στο πορτάκι και της φωνάζει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Μαρτίνα είναι μεσα στην κούνια της, οπότε δεν μπορεί να βγει και απλώς φωνάζει "Νάνααααα...Νάνααααααα...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ποια είναι βλαμμένη και ξινή;;;;;Να είσαι κι εσύ ξινή μαζί της.... ;);););):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βίκυ μου δίκιο έχεις...Να δεις πόσο περισσότερο θα αναπτύξει τα ταλέντα της...Υπομονή...Πότε ξεκινάει;;; :roll::roll::roll::roll: Μαλάκα πόσο τέλειος είναι ο μπέμπης...Τι δίπλες είναι αυτές.... :lol::lol::lol::lol::lol: Μου αρέσει που αγχώνεσαι για το βάρος.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Αυτός ειναι δυο φορές η Μαρτίνα μου.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε Γωγώ 3,5 χρονών και έχεις πορτάκι ακόμη? :o:o:o:o:o

ξινή είναι αυτή που κάνει τα τεστ ανάπτυξης στα παιδιά (στον παιδιάτρο), εκτός και είναι άλλη και την γλυτώσω! :roll:

μετά πρέπει να συμπληρώσω και ένα ερωτηματολόγιο.....

Νατασούλα αφού και αυτά ήταν φυσιολογικά, μην ανησυχείς......(βέβαια δεν ξέρω τι είναι αυτές οι εξετάσεις, αλλά για να λέιε η συμπεθέρα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι της έχω πορτάκι λόγω σκάλας...Φοβάμαι μην σηκωθεί τη νυχτα και μες στον ύπνο της, πάει σε καμια σκάλα και σκοτωθεί.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Κατά καιρούς κάνει και κάτι περίεργα στον ύπνο της (π.χ σηκώνεται στον κώλο και κλαψουρίζει ενώ κοιμάται ή μιλάει ενώ κοιμάται) και φοβάμαι μήπως υπνοβατεί.... :?:?:?:?:oops::oops: Αν και δεν μου το έχει κάνει ποτέ... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα περίμενε να δεις...κ μη διαβαζεις ιντερνετ, ασε γιατι κ εγω αυτα κανω κ τρομοκρατυμαι...

Ο Σεμπ βηχει ασταμάτητα ..Ο γιατρος του εκανε μάσκα αλλα ο βήχας δέν μειώθηκε...Μου έδωσε κ βρογχδπδιασταλτικο σιρόπι, κ ενα για τα φλεματα κ ψεύδοεφεδρινη για τη μύτη.

Του δινω το βλενολυτικο σιρόπι κ θα αρχίσω αυριο μαλλον το βρογχδπδιασταλτικο ...την εφεδρινη δέν τη δινω, ασε καλυτερα πλυσεις...

Δέν ειχε ακροαστικα, πυρετο, λαιμα...αυτο τον παλιοβηχα μονο κ τη μύτη....Πνίγεται το παιδι....Δέν αντεχω να τον ακούω, ποναει η καρδιά μου....

Ποσο θα κρατήσει πια? πανε 4 μερες....Κ το μικρο ειναι ευδιαθετο ευτυχως....

Μήτσακι σου εγραψα κατι στο κρυφό... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ βάλε το πορτάκι στην αρχή της σκάλας τότε....δλδ αν θέλει ν απαέι στην τουαλέτα το βράδυ τι θα κάνει? θα σας φωνάξει? :?

Φρανίτα, ναι ο βήχας είναι δύσκολος :? ....περαστικά :x

δεν τον στέλνεις σχολείο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.... :mrgreen::mrgreen: Τι κάνετε;;;

Αρτζιιιι θα σε τσουρομαδήσω...Την Ιωαννίτσα μου, το βλασταράκι μου, το αστεράκι μου το έβγαλες εκτός από τη λίστα.... :(:(:( Δε θυμάσαι πόσο τέεελεια προσαρμογή είχε πέρυσι το πουλάκι μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μα πόσο καλό παιδί είναι... :x:x:x:x Την αγαπάω πολύ ρε γαμώτο.... :x:x:x:x:x:x:x:x Αυτή η γλώσσα της με τρελαίνει...Ώρες ώρες νιώθω ότι έχω το παιδί του Μπαμπινιώτη...Προχθες κατι της έλεγα και γυρίζει και μου απαντάει..."Μαμά γιατί αναθεωρείς αυτά μου έχεις πει;;;;:" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έλιωσα η κουκουβάγια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ Μαράκι με αυτά που λες για τα κορίτσια σου, μου θυμίζεις τα δικά μου...Κάθε πρωί που ετοιμάζεται η Ιωάννα, έρχεται και η Μαρτίνα και προσπαθεί να γδυθεί για να βάλει και αυτή ρούχα...Τη ντύνω και την αφήνω έτσι... :lol::lol::lol::lol: Και όταν φοράω την τσάντα στον ώμο της Ιως, αυτή ζητάει μια άλλη τσάντα για να βάλει κι αυτή.... :x:x:x:x:x Και όταν ανοίγουμε την πόρτα να φύγουμε, τρέχει να έρθει κι αυτή και επειδή δεν την παίρνουμε, πέφτει κάτω και κλαίει το ψυχάκι μου.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Σήμερα πήγα την Ιω σχολείο, γύρισα σπίτι και την πήρα να τη θηλάσω...Εκεί που θήλαζε, βγάζει το βυζί από το στόμα και με ρωτάει.... "Νάνα;;;;;" (Νάνα λέει την Ιωάννα)...Της λέω "Η Ιωάννα;;;;" Μου λέει: "ναι..." Της λέω "Η Νάνα είναι σχολείο"...Και αναστέναξε και συνέχισε να θηλάζει.... :(:(:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Νατασούλα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... :(:(:(:( Μη στενοχωριέσαι προς το παρόν....Ο γιατρός δεν έχει δει καν το παιδί.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ελιωσα μιλαμεεεε..τα λατρευωωωωωωωω.....θελω κοριτισιιι :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασουλα μου περαστικα ρε..ευχομαι μεσα απ τη καρδια μου να ειναι οπως τα λεει ο 1 γιατρος..

ζωη κ φρα ευχομαι τα παιδακια σας να σθνελθουν γρηγορα

αργι ευχομαι κ σε σενα :P να τη βρουν τη ρεα σε ολα αψογη..γτ ειναι :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ την παρακολουθούσα την Χάιντι όταν ήμουν μικρή, μου άρεσε :D:D όλα τα επεισόδια :D

Θούληηηηηη τι κάνεις εδώ? γρήγορα να δεις την σειρά!!! :P:mrgreen::mrgreen::lol::lol:

σιγά μην την βρουν καλά, σίγουρα ένα κουσουράκι θα έχει!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι της έχω πορτάκι λόγω σκάλας...Φοβάμαι μην σηκωθεί τη νυχτα και μες στον ύπνο της, πάει σε καμια σκάλα και σκοτωθεί.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Κατά καιρούς κάνει και κάτι περίεργα στον ύπνο της (π.χ σηκώνεται στον κώλο και κλαψουρίζει ενώ κοιμάται ή μιλάει ενώ κοιμάται) και φοβάμαι μήπως υπνοβατεί.... :?:?:?:?:oops::oops: Αν και δεν μου το έχει κάνει ποτέ... :roll::roll::roll::roll:

καλα καλα ...πες οτι της εχει πορτακι για νΑ μην σε δει να τρως το "ΤΟΣΤΑΚΙ"του Γ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου από την αρχή στη σκάλα θέλαμε να βάλουμε το πορτάκι, αλλά είναι έτσι η κατασκευή της που δεν μπαίνει..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Είναι μεγάλο το άνοιγμα αφενός και αφετέρου από την πλευρά της κουπαστής, δεν έχει κάπου να ακουμπήσει το πορτάκι.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Κι έτσι αναγκαστικά το πορτάκι το έχουμε βάλει στην πόρτα του δωματίου της.... :(:(:(

Και ναι...Αμα θέλει τσίσα μας φωνάζει τη νύχτα.....Αν και πλέον σπάνια ζητάει τουαλέτα τη νύχτα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Θουλάκι είδες τι καλές που είναι μωρέ;;;;; :x:x:x:x:x:x Τις αγαπώ τις σουσουράδες μου.... :lol::lol::lol::lol:

Βίκυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι μωρή.........Το κορίτσι μου δεν σηκώνεται από το κρεβάτι της αν δεν προειδοποιήσει...Φωνάζει πρώτα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!

Νατασουλα μου αν καταλαβα καλα,ο γιατρος στα ειπε αυτα απο το τηλ???

Κοριτσαρα μου πιστευω πως ολα θα πανε καλα!αλλωστε 2 μηνες το παιδι επαιζε,ετρεχε κλπ οποτε ειναι λογικο να το εχει ταλαιπωρήσει και να φαινεται σοβαρος τραυματισμος... :?

Ευχομαι σε λιγες βδ να εκνευριζομαστε παρεουλα με τον γιατρο που νομιζω πως ειναι

αν μη τι αλλο αντιεπαγγελματικο κ χωρις κανενα οφελος να πει σε μια μανα κατι τετοιο...

Καμια φορα δεν ξερουν πως τις σκεψεις και τα υποθετικα σεναρια πρεπει να τα κραταν για τον εαυτο τους πριν κανουν διαγνωση....Αδικα σκορπουν πανικο! :(:(

Τις καλυτερες ευχες μου για την Ελενα μας! :x:x:x

λενακι που ζεις?! :P:P:P πωπω...εγω σημερα φορουσα ασπρο σκισμενο τζην κ αμανικο μπλουζακι κ εσεις βγαλατε τα σκουφακια!!!! :lol:

Γωγω γιατι δε βαζεις το πορτακι στη σκαλα? :?:?

Αργυρω σημερα εκαψες τουλαχιστοπν 500 θερμιδες με τα πηγαινελα!!! :lol::lol::lol:;)

ΜΑΥΡΟ κολαν ε???Γιουχου!!! :lol::lol::lol::lol: Μου φανηκε τοσο καταλληλο για κοριτσακι που δεν ειπα τιποτα! :lol::lol::lol::P:P:P

Δημητρουλα μου αφου με ξερεις μωρε τι βλαμμενη ειμαι!!!Και τι κολλημενο ατομο!Δεν μπορω να κανω διαλογο! :P:P:P:P:P

Ιουλια εσεις κανετε απεργιες???καμια μερα που θα εχεις( :roll::P:P ) θα σου ερθω για καφε!!!!ΜΟΝΗ!!! :) Μη σου πω θα κανω κ τσιγαρο! :P:lol::oops:

Φραγκισκα μου η Α το χειμωνα ειχε πολυ συχνα βηχα απο τις μυξες που κολλουσαν στο λαιμο(μπλιαχ μπλιαχ-σορρυ!) Εγω(δεν ξερω αν το θεωρειτε ή οχι καλο) της εβαζα θαλασσινο νερο σε σπρευ πρωι-βραδυ 1-2 μερες και υποχωρουσαν και βηχας κ μυξες!

Σημερα παλι μια χαρα στον παιδικο! :D:D:D:D

Μονο στο τελος μυξοκλαιγε....Επειδη "η καλη νεραιδα δεν μας εφερε σημερα μπισκοτα για να μη χαλασουν τα δοντακια μας".... :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-) Ουτε σε μενα φανηκε καλη δικαιολογια!Παλιοτεμπελα νεραιδα!μας καλομαθες τοσες μερες και τωρα χεστηκαμε για τα δοντακια μας! :twisted::lol::lol::lol::lol:

Αχ Ζωουλα τι τραβαει το μαφιοζακι μας... :(

Αφθες νομιζα λεγονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...