Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΝΝΑ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΛΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΡΕΝΟ?

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΛΕΝΝΑ ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηelen μου δεν το εχασες καθολου το τρενο!!!Η μερα της ωορηξιας καθως και η επομενη ειναι οι πιο γονιμες!!!!

Συνηθως,σε μενα τουλαχιστον,την μερα της ωορηξιας βλεπω και τη βλεννη!!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι για σημερα ;) !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι helen μου!!!!Μεχρι και σημερα εισαι ΟΚ!!!!!!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια και να το πιασετε σημερα το σπορακι σας!!Ποσο καιρο προσπαθειτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΛΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΡΕΝΟ?

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΛΕΝΝΑ ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ?

Τρέξε και πάρε τον αντρούλη σου αγκαλιά...τα υπόλοιπα τα ξέρεις, προλαβαίνεις! Στη δική μου περίπτωση είχα ωορηξία Πέμπτη 15 Μαρτίου (τη γνωστή βλέβη κλπ). Παρασκευή 16 δεν είχα τίποτα, ξηρασία. Το ίδιο και τις υπόλοιπες μέρες. Η μόνη επαφή που είχαμε ήταν Κυριακή 18 Μαρτίου κατά τις 5 το απόγευμα (τρομάρα μου, θυμάμαι και την ώρα, γιατί μετά ο σύζυγος πήγε να δει έναν αγώνα και γω χουζούρεψα και είδα μία κωμική σειρά που είχε στο star, το christine). Αυτή τελικά ήταν υπεραρκετή! Τώρα είμαι 22 εβδομάδων, περιμένουμε αγοράκι και είναι το πρώτο μας, αν εξαιρέσεις μία παλίνδρομη κύηση που μας έτυχε τον Οκτώβρη. Σου εύχομαι κάθε επιτυχία!!! Και γω τότε δεν πίστευα με τίποτα ότι μπορούσα να μείνω έγκυος, αφού "είχαν περάσει οι μέρες". Τόσο δεν το πίστευα, που ενώ έβλεπα συμπτώματα, το ένιωθα, εγώ συνέχισα να χτυπιέμαι στο γυμναστήριο! Μέχρι που έκανα χοριακή! Θα περιμένουμε νέα σου!

Θα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia euharistw g ts apantiseis sas. tsarli m 8imamai tbn periptwsi s.

na sas pw otan apofasisame g mwraki emeina egkios ap tn prwti fora an k den prohwrise. auto egine ton fervouario. apo tote ehei taraxei perissotero o kiklos m.

twra meta apo tn aporia m g tn worixia k blenna na sas pw oti piga ka agorasa test worixias tn triti k apo tn triti mexri tn pempti evgaine to hamogelo. egw epafi eha tn triti k tn pemti mono. ehw pi8anotites? k kati allo vre koritsia m. stn worixia, diladi apo tn triti mexri simera ehw ponous opws periodou. kata tn diarkeia ts worixias to dikaiologw, alla na sinehizonntai pws ginetai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...