Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Και να 'μαι κι εγω στις τελευταιες σελιδες!!! Απορω πως θα διαβασω οοοοολα αυτα που εχετε γραψει!!!! Καταρχην πολυ καθυστερημενα να σας ευχηθω ολες ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! Απαραδεκτη ε; το ξερω!!! Δεν ειχα και πολυ χρονο για ιντερνετ αφου ειχα τον αντρουλη μου σπιτι...Το Μαριλουκι μου κοιμαται και επιτελους βρηκα ευκαιρια! Λοιπον διαβαζω τα νεα σας (και τα παλια σας 8-) ) και επανερχομαι!!!!!!!! Ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απαπαπα στραβωθηκα!!!! Και διαβασα ουτε τα μισα!!!

Χαρα εμεινα με την περιγραφη σου! Ευτυχως και πηγαν καλα τα πραγματα! τα περασα κι εγω με το κλειδωμα αλλα ευτυχως ημουν στον κατω οροφο, πηδηξα το μπαλκονι και μπηκα απο την κυρια εισοδο, με την διαφορα οτι το σκατο μπορει να ανοιξει αλλα μου εκανε αστειακια!!!

Μαρακι να εκατοστησεις κοριτσακι μου! Αρνητικο ε; Δεν πειραζει μωρε! την επομενη φορα! Περαστικα στα ζεμελινια!!! Διαβαζα για τις στολες τις αποκριατικες που εγραφες, κι εγω την περσινη στολη ελεγα να της βαλω αλλα ο μπαμπας εχει κολλησει να την ντυσουμε ποντικακι ή κουνελι και δεν ξερω αν και που θα βρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι εχω χασει επεισοδια μαλλον, πρεπει να μπω στην ομαδα απ'οτι καταλαβα ε; Παντως πτηση με 5 ευρω;;;!!! :shock: Θελωωωω κι εγωωω!!!! Φιλακια στις ζουζουνες!

Μαγδα πολυλογας κι ετοιμολογος ο Βασιλης! Μπραβο, και συγχαρητηρια για τα καλα σας αποτελεσματα, απο κει φαινεται και η σωστη διατροφη!!!

Αλεξανδρα μου κανε καλε το ματι στο πετιτακι! Καλα κι εμεις η μονη στιγμη που μαλωνουμε ειναι το βραδυ που παμε για υπνο! Σας εχω πει οτι πια κοιμομαστε μαζι!Το ξερω οτι θα με μαλωσετε αλλα οσο καιρο ηταν ο μπαμπας μας εδω ηταν καλα...τωρα που εφυγε νιωθω τοση μοναξια τη νυχτα που η μπιζου ειναι το παρεακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσι κι εγω το ιδιο λεω για τους υπολογιστες, να ειχαν μονο ενα κουμπι, αλλα ειμαι εντελως ασχετη με το αθλημα γι'αυτο!

Να σας πω και μια πατατα που εκανα...Ειπα να στειλω μειλ με φωτογραφιες απο την Ονειρουπολη σε εσας, τον αδερφο μου και κανα δυο φιλες! Λεω τι σκ@τ@; τοσο δυσκολο ειναι! Τελικα τις εστειλα στο υπερπεραν! Αποθηκευτηκαν καπου στα μειλς... και εκει παραμενουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου συγνωμη για τα μικρουτσικα σχολια μου, προσπαθω να επανελθω αλλα δεν μπορω να θυμηθω και να γραψω περισσοτερα!!! Φιλακια πολλα σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδες!

Αριάκι welcome back...Δεν πρέπει να χεις παράπονο χόρτασες αντρούλη....Σε ευχαριστώ για τις ευχές.Στολή κουνελάκι θα βρεις εύκολα και ποντικάκη ψάξε και στο ιντερνετ.Εγω τη πρώτη χρονιά μελλισούλα και πασχαλίτσα από το ιντερνετ ειχα παρει.Πρόσεξε μόνο να πάρεις μεγάλο νούμερο όχι για την ηλικία της μεγαλύτερο.

Μάγκυ μπράβο για τις εξετάσεις του Billaκου ,άντε εύχομαι να το κάνεις τουλάχιστον εσύ το δώρο το καλό στον αντρούλη την Κυριακή!!!

Βρε Αλεξανδρουίτα από φόβο μας έχει πάρει το μάτι σου και λες ότι πάλι είμαστε άρρωστες;;;;Πέρσι ναι πρώτη χρονιά στο σταθμό αλλά φέτος δεν αρρωστήσαμε από Σεπτέμβρη καθόλου φτου φτου και τώρα δηλαδή λίγο βήχα έχουν όπως όλα τα παιδάκια,χωρίς ακροαστικά.Το πετικάκι τι έπαθε χθες και σκουντουφλούσε;;Ματιασμένο το χαν το παιδί;Καλά λέω εγώ να πάμε ομαδικώς για Θεία Κοινωνία...

Χθες πήγαμε στο συμμαθητή τους στο σπίτι του.Αντι να ξεκουραστώ κουράστηκα και όχι από τα παιδιά από τους γονείς.Από τις 17,30 που πήγαμε μέχρι 20,30 φαγώνονταν μεταξύ τους για το πόσο βοηθάει ο ένας το πόσο πιεστικός είναι ο άλλος.Μα καλά λέω εμένα περίμεναν για να λογομαχήσουν;;;;Εφυγα με κεφάλι καζάνι...

Αντε ακόμα τίτλο δεν έχω σκεφτεί...Παρασκευάρα...χάλασε και το laptop να δω τι θα κάνω το ΣΚ που δε θα χω να τους βάλω και το μίκυ μάους λίγο...

Φιλιά σε όλες...Μάγκυ μου να τον χαίρεσαι τον κατακουζηνό σου!Υδροχοάκι βρε γι αυτό ταιριάζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γιορτάζει ο Γρηγόρης και η Μαργαρίτα.

Σαν σημερα πριν 3 χρονια εκανα την εμβρυομεταφορα της εξωσωματικης,ηξερα οτι μουν χαν βαλει 2 εμβρυα και ελεγα αν πιασουν και τα δυο και ειναι αγορι και κοριτσι θα τα βγαλω Γρηγορη και Μαργαριτα...τι σας λεω τωρα ε;;;ιστοριες για αγριους...δεν εχω καποιον αλλο για να το μοιραστω...

Θυμάμαι ήμουν στο θάλαμο της ανάνηψης και ευχόταν η Μενεγάκη στους εορτάζοντες...

Και τώρα 3 χρόνια μετά έχω τη δικιά μου "Μαργαρίτα" να μου κάνει κεφαλοκλείδωμα για να κοιμηθεί...και να στραβολαιμιάζω...γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε μαρακι!αναμνησεις που μας μενουν ομως απο καποια περιστατικα,κ πως αναβιωνουν απτο πουθενα....

Καλωστο honeyακι!!! Καλε λογικο,ποτε να προλαβεις κ εσυ!!οποτε θες να μπαινεις ,ειναι αρκετη η σκεψη σου κ η συμμετοχη ολων μας χωρις ζυγι!!!

Μαγδα παλι καλα που εχετε τα διαβολοκινητα κ μπορειτε να μπαινοβγαινετε!!! Εγω οταν με το καλο παω σπιτι κανω μπανιο μαγειρεψω ταισω το στεφ μαζεψω το χαος στα ορθια ....ισως αναψω το μπρικι υπολογιστη κ αν προλαβω αφου σας διαβασω .....να απαντησω κιολας!!!

Πανω κατω τα ιδια θα ισχυουν για ολες μας πιστευω....

Ποιες απο σας θελετε κ αλλο παιδακι αμεσα???εχω αρχισει να αισθανομαι κακια κ εγωιστρια που θελω να το αναβαλω αρκετα.θελω να το απολαυσω ενω αν κατσει τωρα θα πνιγω.νομιζω!!!

Λατρευω τη ζωημου,ειναι τοοοσο γεματη πια,τοσο ισορροπημενη.ωστοσο μου λειπει να γυρισω απτη δουλεια κ να μην εχω τιποτα απολυτως να κανω....πχ να ξαπλωσω κ να κοιμηθω!!! Αδυνατον πια!

Εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Πώς είστε;Εγώ έκανα ένα μπάνιο,τις κοίμισα πριν λίγο και μου είμαι τόσο κομμάτια που πολύ θα ήθελα να κοιμηθώ κι εγώ από τώρα.Θα έρθει όμως ο αντρούλης σε λίγο κι αν κάνω πως κοιμάμαι,θα με ξυπνήσει και μετά πάει βρικολάκιασα,άντε να ξανακοιμηθώ.Μάλλον θα κάνουμε και κανένα after με τα γειτονάκια.Θα δείξει.Κατά τ'άλλα τα ίδια.Τα ζουζουνάκια μου είναι μια χαρά.Η Στέλλα μου έχει πειθαρχηθεί πάρα πολύ με το σχολείο.Η Αγγελική πάλι το άκρως αντίθετο.Εν τω μεταξύ έχουν πολύ πλάκα.Μαλώνω τη Στέλλα και κάτι θα πεταχτεί να πει κι η μικρή και της απαντάει η Στέλλα "εσύ τι πετάγεσαι;". :lol::lol::lol: Η πειθαρχία που λέγαμε. :roll: Σήμερα το μεσημέρι ζωγραφίζανε με τους μαρκαδόρους και καταλάθος το Στελλί ζωγράφισε της Αγγελικής το μάτι.Η κακομοίρα στεναχωρήθηκε και είχε πάει και την είχε αγκαλιάσει και της ζητούσε κλαίγοντας συγνώμη.Πολύ το λυπήθηκα. :( ΤΙ ωραία Σαββατοκύριακοοοοοοο!!!!!!!!!Αν και αύριο έχει φασίνα.Το πλυντήριο-στεγνωτήριο δουλεύει οπότε έχει και σίδερο,έχω να διορθώσω και κάτι εκθέσεις και κάτι διαγωνίσματα,να φτιάξω και κάτι φυλλάδια.Αυτά τα λίγα. #:-s

Χαρουλιτάκι μου,εγώ τρελή;;;;Θεότρελη σε παρακαλώ από εδώ και στο εξής. :lol::lol::lol: Ρε συ τι ατύχημα έγινε;Κάτι έχω χάσει μάλλον. :oops::oops::oops: Καλά,όχι που θα κορόιδευες εσύ τη Δήμητρα με το αντιδιαρροικό.Ρε συ τα Χριστούγεννα που έλεγα ότι το είχα πάθει τσιμπλιάζανε και δεν μπορούσα να το ανοίξω.Αλλά μετά πέρασε.Τώρα είναι καλύτερα.Μήπως ήταν κι από την αϋπνία.Καταλαβαίνετε τώρα 3 μέρες στην Αθήνα με τη φιλεναδούλα,δε θέλει και πολύ. :P

Άλεξ μου,σε βάζει και για ύπνο τώρα το μαμούνι ε; :lol::lol::lol: Τι να πεις;Με το φαγητό καλύτερα;Καλά ρε το ματιάσανε το παιδί κι έπεσε τόσες φορές;Υπνηλία διαβάζω.Μήπως παίζει τίποτα άλλο; :D

Μαγδούλι,έλα ρε μην αδιαθετήσεις!!!!Να'χουμε νέο μωράκι στην παρέα μας!!!Μπράβο για τις εξετάσεις του Τασούλη.Είσαι αστέρι κι εσύ κι αυτό φυσικά.Πάντα καλά να είναι το αγόρι μας. :D

Μητσάκο,ούτε κι εγώ έχω κινητό του διαβόλου!!!Γι'αυτό κι είναι αραιές κι οι δικές μου επισκέψεις. :(:(Κοίτα,επειδή εξ'αρχής έλεγα ότι ήθελα να κάνω πολλά παιδιά,αν ήμουν στην Αθήνα δε θα είχα πρόβλημα να κάνω τρίτο.Εδώ όμως που πρώτον δεν έχω το γιατρό μου και δεύτερον έχω ακούσει διάφορα για το νοσοκομείο,δεν το επιχειρώ.

Ρουλάκι,φιλάκια!!!

Μαριώ,ακόμα ξυπνάνε χωρίς λόγο ε;Εμένα ακόμα έχουν το βιολί του να κοιμηθούν με ανοιχτό το φως.Βέβαια,όταν τις πάρει ο ύπνος πάω και το κλείνω.Άσε με τις βρωμοαρρώστιες δεν παλεύεται άλλο.Εγώ χαιρόμουν που μέχρι τώρα δεν αρρωστήσαμε,αλλά μάλλον υπολόγιζα χωρίς τον ξενοδόχο.Περαστικά σας.Έλα ρε,πολύ συγκινητικές αναμνήσεις έχεις σήμερα. :x

Αριάκι μου,επιτέλους!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τι κάνετε;Πώς είστε;Βρε τρελή με το στρατιωτικό ταξίδεψα με 5 ευρώ. :lol::lol::lol: Στα άλλα σιγά μην έβρισκα με τόσα. :? Κοιμάστε μαζί με το μικράκι ε;Ε,κοίτα εσύ δικαιολογείσαι μωρέ,επειδή θες παρεούλα. :) Για τα υπόλοιπα που έχεις χάσει ενημερώσου από την ομάδα. ;)

Κοριτσάκια,πάω να ξαπλώσω!!!Φιλάκια σε όλες,καληνύχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου;;; Μπηκα σημερα γιατι αυριο Σ/Κ αποκλειεται να μπω, απο Δευτερα παλι!!!Με εσκασε σημερα το σκατο, εχω ενα καεφαλι καζανι! Ηρθε ο μπαμπας μου να την δει και της εφερε κατι σκατολοϊδια να φαει και την επιασε υπερενταση...Στο τελος λεει: "Παππου θα σε μαλωσω που εφερες παλι σοκολατα και θα τρεχω" Επειδη με ακουσε που τα ειχα πει μια αλλη φορα! Λοιπον αυτη την ωρα ριχνει καρεκλοποδαρα!!! Αφου δεν βλεπω ουτε το σπιτι του γειτονα!!!

Κατερινακι καταλαβα για το αεροπλανο, το θυμομουν και απο παλιοτερα που ειχατε ξαναταξιδεψει!!! Εγω παντως για ταξιδια παω και με μαουνα!!!χαχαχα Καλε τι καλο αδερφακι που ειναι το Στελλι!!!! Η Αγγελικη αλλη ιστορια ε; ποτε θα μπουνε σε στρατα αραγε;

Μητση εγω πια το πηρα αποφαση για δευτερο αλλα δεν το πιεζω κιολας!!!! Απολαμβανουμε τις στιγμες που ειναι ακομη μοναχοπαιδι η μικρουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι το εχω παθει κι εγω αυτο, να μαλωνει ζευγαρι μπροστα σχετικα με τις ευθυνες των παιδιων και μαλιστα πριν φυγω μου ειπαν, "τι εφταιγες κι εσυ; αλλα καποιος επρεπε να τα ακουσει" στην επομενη επισκεψη ντεπον και ωτοασπιδες! χαχα! Σου αφησε αναμνησεις η σημερινη ημερα! Και να που σημερα εχεις τα νινακια αγκαλιτσα...!

Λοιπον, σας χαιρετω και τα λεμε απο Δευτερα, ελπιζω! φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!τι κανετε;εγω μολις τελειωσα τις δουλιτσες μου,εκανα και ένα μπανακι γιατι περιμενουμε παρεουλα ένα φιλικο μας ζευγαρι με την μικρη φιλη της Κωνσταντινας,μεγαλη αγαπη οι 2 τους!!!η Κωνσταντινα ευτυχως κοιμηθηκε για να μπορεσει να ξενυχτησει λιγακι αλλιως ουτε να φανταστω θελω την γκρινια της!!!

Αριακι μου ποσο χαρηκα που ειδα νεα σου!!!σε κλειδωνει κι εσενα το ζουζουνι σου;ηττηθηκες κι εσυ στον υπνο ε;αμα την θελεις και για παρεακι και τα εχετε βρει,μια χαρα!!αντε καλε βρες τις φωτο να δουμε την κοριτσαρα σου!!!μαλωνει και τον παππου το τερας;;χαχα τι ωραια νεα!!με το καλο να ερθε κ το αδερφακι της Μαριλουκας!!!

Μαγδουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!εσενα καλε είναι ολοκληρος αντρας ο Βασιλης για αγκαλια!!παει μετα η μεση!

Μαρακι γιατι λες για τις στολες μεγαλυτερο νουμερο;είναι στενα;το μινιατουρακι μου δεν θα εχει προβλημα φανταζομαι;λες να μου εχει μεινει η περσυνη χρονια τοσο εντονα κ να σας θυμαμαι συνεχεια αρρωστες;;αφου είναι ένα απλο βηχαλακι μια χαρα τοτε!!για το ζευγος τα ειπαμε κ στο τσατ!τι ωραια επετειος η χθεσινη ε;πολύ συγκινηθηκα!!σε μας θα τα λες βρε !!!

Μιτση πολύ γελαω με τα διαβολοκινητα!!!παιδακι 2ο εγω θελω πολύ!!λιιιγο πιο ευκολη να ηταν η μικρη μου τωρα θα το ειχα ηδη.να μην αισθανεσαι ασχημα ρε συ,αν εισαι ικανοποιημενη εσυ κ ο αντρας σου από την ζωη σας κ την οικογενεια που εχετε δεν εχεις να λογοδοτησεις σε κανεναν!!

Φουφουκι που θα παει θα στρωσει κ το μικρο σου!!πλακα εχουν όμως,ακου ‘’εσυ τι πεταγεσαι ;’’χαχα αλλα ποσο αγαπιουνται ε;οι γλυκουλες μου!!!με το φαγητο καλυτερα τις τελυταιες μερες,αφηνω να περασει κ αρκετη ωρα από το φρουτο για να πεινασει κ το τρωει ευτυχως!!με ειχε καλομαθει που μου ζηταγε φαι κοντα στο φρουτο!!τι άλλο να παιζει;;αφου αδιαθετησα κανονικα κ τωρα είναι οι μερες…προσπαθουσα να θυμηθω στην Κωνσταντινα ποτε με ειχε πιασει η υπνηλια αλλα αν θυμαμαι ηταν αφου ειχα καθυστερηση.

καλο σκ να εχετε ολες!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ θα σας πω.Κάνω τον Κινέζο. :lol::lol::lol: Βαριέμαι απίστευτα να διορθώσω εκθέσεις και διαγωνίσματα και μετά να σιδερώσω.Βασικά από το πρωί δεν έχω κάτσει.Ξύπνησα,έκανα το σπίτι,μετά πήγα με τα κορίτσια στην πόλη (15χλμ) για ψώνια,και δεν πήρα κι όλα αυτά που ήθελα,γιατί γινόταν χαμός στο σούπερ μάρκετ,μα με αυτή τη βροχή όλοι έξω ήτανε;Μετά γυρίσαμε με πήρε η φιλεναδούλα με το φιλεναδούλο να πάμε για φαγητό,φυσικά δέχτηκα,μετά έκανα τα κορίτσια μπάνιο,μετά ετοιμάσαμε μία εργασία με τη Στέλλα για το νηπιαγωγείο,θέλαμε να είναι και καθώς πρέπει,να μην πάμε ό,τι κι ό,τι,μετά τις πήγα για ύπνο και τώρα πρέπει να διαβάσω και μετά να σιδερώσω.Μπλιαχ!!!!!!!!Θα μπορούσα να τα αφήσω για αύριο,αλλά θέλω μία φορά να μην έχω τίποτα για την Κυριακή.Έτσι κι αλλιώς αύριο θέλω να φτιάξω κανένα κέικ,κανένα τυροπιτάκι,κατιτίς τελοσπάντων να έχουμε να τσιμπάμε.Αχ,αγχώθηκα πάλι!!!

Αριάκι,πολύ χαίρομαι ρε συ που μπαίνεις τώρα δύο μέρες συνεχόμενα. :D Κι εγώ θυμάμαι που είχα αναφέρει την εμπειρία μου για το στρατιωτικό κι εσύ είχες πει ότι αν είναι να ταξιδέψεις ταξιδεύεις και με ανεμόπτερο. :lol::lol::lol: Αχ,τι ωραία νέα.Άντε να έχουμε σύντομα τα ευχάριστα.Όσο για το πότε θα μπούνε σε στράτα τα παιδιά μας,νομίζω πως είναι ρητορική η ερώτηση. :?

Άλεξ,ξενύχτι απόψε;Κι εσύ δουλειές ε;Εκεί που έλεγα πέρυσι ότι θέλω να έχω το Σαββατοκύριακο ελεύθερο,να φέτος που άλλαξε το πρόγραμμα.Αφού έρχεται Σάββατο και ξεφυσάω.Α,αδιαθέτησες;Άντε ρε κι εγώ χάρηκα!!! :(

Αυτά τσούπρες,παίρνω βαθιά ανάσα και πάω να διορθώσω.Και να πω ότι είναι και πολλά.8 εκθέσεις.Όταν βαριέσαι όμως σου φαίνονται βουνό.Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας...Πέρασα μια μέρα φρίκη!Ξύπνησα με εμετούς διάρροιες,απουσία περιόδου,τούμπανο στήθος.Μέσα στη λιποθυμία μου χάρηκα και γω λέω να δεις που είναι σπορί από το πουθενά!!!Δε μπορούσα να σταθώ,όλη μέρα μέσα τα μικρά αφηνιασμένα,ένα σπίτι χάος,ο άντρας μου να τα χει παίξει.Και πάνω που σκεφτόμουν τώρα το απόγευμα πως θα τα καταφέρω με τη δουλειά και το σπίτι και τα παιδιά και τις δουλειές και την ενδεχόμενη εγκυμοσύνη τσουπ πάω τουαλέτα και κατέβηκε το αίμα μετά από 47 μέρες!!Με πέθανε όμως ε...Αφού κοιτούσα τα παιδάκια μου και έλεγα καλά να μαι να τα μεγαλώσω και να ανταποκρίνομαι στις ανάγκες τους και ας μη μου στείλει άλλο ο Θεός είμαι κομπλέ!

Εντωμεταξύ εγώ στις κόρες είχα μια εγκυμοσύνη δε καταλάβαινα Χριστό τώρα λέω αν ξεκινήσαμε με αναγούλες και ασητεία πάει χάθηκα...τι θα γίνουν τα κορίτσια μου...

Αχ σας εύχομαι κοριτσάκια μου να πάτε γρήγορα για το δεύτερο και προπάντων ανώδυνη εγκυμοσύνη...να τη χαρείς βε παιδί μου όχι να σε με μια λεκάνη αγκαλιά.

Τα κορίτσια με βήχα και φλέμμα ακόμα και η Δήμητρα 4 φορές διάρροια σήμερα.Μέσα σε όλα είχα κι αυτό...

Κατεβαίνει κάτω στην είσοδο ο άντρας μου πριν λίγο και τι να δει...μας ξεφύτεψαν και μας έκλεψαν το φυτό της κεντρικής εισόδου!!!!Τι ανωμαλία και αυτή...ήταν ένας φύκος πλεχτός που τον είχαμε φυτέψει στο γάμο μας κια είχε βρει τη βολή του...Πρωτη φορά ακούω να κλέβουν φυτό...Ας το παιρναν με τη γλάστρα τουλάχιστον όχι που το ξερίζωσαν πως θα ξαναπιάσει τώρα....

Ανοίγω το καινούριο και σας περιμένω΄από αύριο....

Μάγκυ να τον χαίρεσαι τον αντρούλη...

Κατερινάκι πεθαίνω με τα καμώματα των κορασίδων σου

Αλεξάνδρα να περάσετε τέλεια με την παρέα

Μήτση η πολύ σκέψη βλάπτει βουρ στο ψητό...

Αρια με το καλό εσύ που ψήθηκες....

Σορυ που δε γράφω άλλα ,ελπίζω να καταλαβαίνετε νηστική και με τόση υπερένταση από το πρωί για το τί έχω είμαι κομμάτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπερα εχω σιδερο βουνα ειπα να πω καλησπερα στα γρηγορα κ οταν κοιμησω να σας αφιερωθω

Νεα κ σχολια εχω μπολικα

Αδιαθετησα κ ειμαι πτωμα πολυ αιμα ζαλαδα κ αναγουλα ασε μαρακι εγω ειχα μια εγκυμοσυνη κουκλα οπως νιωθεις εσυ αλλα για επτα μηνες αγκαλια τη λεκανη με καουρα εμετο κ αναγουλες!!!

Χαλαλι του τετοιο αγγελουδι ομως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...