Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!


Recommended Posts

Φιφουλίνα μου κι εγώ τα κατεψυγμένα που έβαλα σε φυσικό οδήγησαν σε κύηση, ασχέτως που παλλινδρόμησε τελικά! Τον Μάιο που έβαλα τα τελευταία κατεψυγμένα όμως έχοντας φτιάξει το ενδομήτριο με ορμόνες γιατί δεν έλεγε να παχύνει μετά την παλλίνδρομη, οδήγησε σε μια υπέροχη μηδενική χοριακή!!! Οπότε γιατί να μην δοκιμάσεις κοπέλα μου; Και που ξέρεις μπορεί να γαντζωθούν καλά αυτή την φορά και να πανηγυρίζουμε ομαδικώς!!! Κι εγώ τον Σουβατζόγλου για άλλο θέμα τον γνώρισα και τελικά με βοήθησε και σ'αυτό το θέμα πολύ!!!

Σουιτάκι μου κι εγώ δεν τα πάω τα φάρμακα και τα αποφεύγω όσο μπορώ! Αν και δυστυχώς η ζωή μου τα έφερε έτσι ώστε να έχω πάρει ποσότητες φαρμάκων μεγαλύτερες κι από τις γιαγιάδες μου!!! Τί να κάνω; Αρκεί που πάνε όλα καλά και είμαι κι εγώ γερή!!!

Τα γκλουκοφάζ τα ξεκίνησα έναν μήνα πριν ξεκινήσω την διέγερση και τα πήρα για ακόμα 10 εβδομάδες μετά την εμβρυομεταφορά! Έπαιρνα των 1000 μισό το πρωί μισό το βράδυ! Πάντα όμως με την καθοδήγηση του ενδοκρινολόγου μου και του γυναικολόγου μου! Και κορτιζόνη πήρα για 10 εβδομάδες, και τα γκλουκοφάζ βοήθησαν να μην μου ανεβάσει το ζάχαρο, γιατί να ξέρετε η κορτιζόνη κάνει διαβήτη κύησης, το εκτοξεύει το ζάχαρο! Όσο καιρό έπαιρνα κορτιζόνη μετριόμουν 3-4 φορές την ημέρα για ζάχαρο και ήμουν οριακά παρότι έπαιρνα τα γκλουκοφάζ! Όταν τα σταμάτησα όλα ευτυχώς είμαι στα κατώτερα φυσιολογικά! Και έκανα και 2 φορές καμπύλη όσο είμαι έγκυος!!!

Σουίτι παλλίνδρομες ήταν κι εσένα; Δεν θυμάμαι αν το έχεις ξαναπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στην γενναια γυναικοπαρεα, τελικα καταλαβα οτι μονες μας ΨΑΧΝΟΥΜΕ να βρουμε τι φταιει ελάχιστοι γιατροι ασχολουνται διεξοδικά με τα προβλήματα μας, πανε κατευθειαν στην προσπάθεια κι αν κάτσει εκατσε τι να πω μακαρι να μας βοηθησει ο θεός.

Fifoulina κι εγω σε φυσικο εμεινα αυτη τη φορα δεν πήρα τίποτα παρα μόνο τα utrogestan και κολλησε το μικρουλι μου αρα ισως ο φυσικο να κανει πιο δεκτικό το ενδομήτριο. Καλη επιτυχία.

Sweety καλη επιτυχια και σε σενα και εγω χωρις ναρκωση εκανα τις ωοληψιες στους φυσικούς ενταξει ενα τσιμπιματακι ειναι δεν ποναει και τόσο.

melipikto ποσο εισαι τώρα? κι εγω νομιζω οτι τα glycofaze κανουν δουλεια ανεβαζουν την ποιοτητα των ωαριων.

Daphne με το καλο να αρχισεις και παλι μην βιαζεσαι οταν ειναι η καταλληλη στιγμη θα γίνει κι εγω αυτη τη φορα βιαζομουν αλλα με τους φυσικούς καθυστερησα αρκετα αλλα ηταν για καλο τελικα.

Marinaki μου σε θαυμαζω για το κουραγιο σου και την επιμονη σου να βρει το λογο αποτυχιας πραγματι πιστευω οτι θα δικαιωθεις, ασε που εχεις τρελλες γνωσεις στο θεμα ivf πια.

πολλα φιλια σε ολες

Εγω θα παω για αυχενικη 2 Απριλη μεχρι τοτε τρελλο αγχος τελικα εμεις ολο κατι περιμενουμε μια ωαρια μια γονιμοποιηση μια χοριακή μια αυχενική ολο στο περιμενε ειμαστε αλλα τωρα εινα γλυκο περιμενε μακαρι να εχω καλα νεα την αλλη τριτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ουφ! Τα κατάφερα κ έκανα την 5ωρη... Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι χάλασε το κινητό μου κ περνούσαν δύσκολα οι ώρες... Βελονάκι δεν μπορούσα γιατί είχα πεταλούδα, σταυρόλεξο ζαλιζόμουν... Να δούμε τι θα πουν τα αποτελέσματα μεθαύριο... Αύριο κάνω και υπέρηχο θυροειδούς και κλείνω το 'σετ'... Πάντως αισθάνομαι πολύύύύ κουρασμένη... Μάλλον λογικό με τόση αφαίμαξη, ναι;

Λαμπρινή μου, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... Να έχεις πολύ καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Πολλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι καλη επιτυχια !!!Και εγω ειχα κανει διατροφη πριν την καμπυλη...

Εγω ωοληψια εκανα χωρις ναρκωση και μου πηραν 12 αλλα τα τσιμπηματα ηταν 15!!!! Δεν ηταν επιλογη μου να γινει ετσι, δεν ηξερα γιατι, αλλα πονεσα αρκετα!!!Ολο ελεγα οτι θα το ρωτησω αλλα αφου ηρθε η εγκυμοσυνη με ενοιαζε το μωρο και δεν το ρωτησα μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΛ, μπραβο ρε θηρίο. Και γω παντα χωρίς ναρκωση κανω. Μου έχουν παρει και 7. Εγω αν εξαιρέσεις το τσιμπημα εκεινη τη στιγμή, μετα δεν πονω καθόλου. Δεν κανουν γενικά ναρκωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τα διαβαζω ολα οσα λετε και σκεφτομαι οτι σε λιγο καιρο θα τα περασω και εγω...αναρωτιεμαι θα εχω και εγω αρκετα θα ειναι καλα για να μπορεσουν να γονιμοποιηθουν η θα εχουμε ασχημα νεα?αχ τι να πω πολυ αγωνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα σε όλα τα αγωνιζόμενα κορίτσια του forum. Σας διαβάζω όποτε μπορώ αλλά δεν πολύμπαίνω δυστυχώς γιατί έχουν σκάσει μύτη τα πεθερικά και γίνεται ένας χαμός στο σπίτι με ξεσηκώματα κλπ... :?

Χαίρομαι πάντως που δεν σας βλέπω στάσιμες, είστε όλες σε παραγωγική διαδικασία πράγμα πολύ καλό!

Εύχομαι σύντομα να έχουμε το ένα ευχάριστο αποτέλεσμα μετά το άλλο!!!

Λαμπρινούλα καλά αποτελέσματα καλή μου, όλα καλά να πάνε.... εγώ σήμερα θα πάω για Β επιπέδου και ανυπομονώ να δώ την μπεμπούλα μου και να είναι όλα καλά Παναγίτσα μου!

Σας φιλώ όλες και...... ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou, χαίρομαι που είσαι καλά! Άσε να τα κάνει όλα η πεθερά κι εσύ ξεκουράσου!

Rose, μην επηρεάζεσαι από την ιστορία της κάθε κοπέλας. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Λίγες μείναν και με την πρώτη προπάθεια;

Μαρινάκι, πήρες τα αποτελέσματα της καμπύλης; Καλά κάνεις και το ψάχνεις γιατί μπορεί η λύση να είναι μπροστά στα μάτια σου και να μην τη βλέπεις!

Σήμερα πήγα για ωοληψία σε φυσικό κύκλο, αλλά όπως πήγα γύρισα. Μόλις είχε σκάσει το άτιμο, είδαμε και το υγρό που υπήρχε. Περιττό να πω οτι καταρρακώθηκα... Καλά, αυτά τα δάκρυα ατελείωτα είναι;;; Σκέφτομαι τώρα ή να χρησιμοποιήσω τα κατεψυγμένα ή να κάνω ήπια διέγερση. Και λέω ήπια γιατί είχα πάθει υπερδιέγερση στο παρελθόν και δεν μπορώ να φανταστώ να ξαναπαθαίνω το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το ξέρω ότι έχω χαθεί...κάποιες φορές έμπαινα και διάβαζα νέα σας... θα σας πω με συντομία τα νέα μου...

μετά την 5η αποτυχημένη προσπάθεια τον Οκτώβρη ήμουνα στα μαύρα χάλια...στα πατώματα.... και σιγά σιγά σηκωνόμουνα και προσπαθούσα να συνηθίσω στην ιδέα ότι δε θα τα καταφέρω ποτέ....τον επόμενο μήνα Νοέμβρη είχα καθυστέρηση και πήγα στον γιατρό , ο οποίος μου βρήκε μία κύστη....πήρα κάτι χάπια και οκ...κου ρθε....φεύγω γιορτές πάω στους δικούς μου....ποτά- τσιγάρα- ξενύχτια.....προσπαθούσα να ανεβάσω την ψυχολογία μου... γυρνάω Αθήνα και 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο κάτι καφέ υγρά στο εσώρουχο....λεω θα ρθει νωρίτερα...συνεχίζουν μια βδομάδα τα καφέ και περίοδος πουθενά.... λέω ένα σταθερό είχα και γω πάει και αυτό...με τις εξωσωματικές τα παιξε το σύστημα.... πάω ξανά στο γιατρό.... κάνω ξανά τις συνηθισμένες εξετάσεις- χοριακή-προγεστερόνη-οιστραδιόλη- γιατί ποτέ δεν ξέρεις.... έφυγε η κύστη μ λέει ο γιατρός.... ωραία λέω θα περιμένω και τα αποτελέσματα και τον επόμενο μήνα θα ξανακάνω άλλη μια προσπάθεια εξωσ.... χτυπάει το τηλ το απόγευμα και τι ακούνε τα αυτιά μου???? 530 η χοριακή!!! δεν πίστευα αυτό που άκουγα... ΘΑΥΜΑ....τώρα πιστέυω ότι γίνονται θαύματα..... είμαι ήδη 14 βδομάδων και έχω αγοράκι!!!! εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούνε να τελειώσει γρήγορα αυτή η δοκιμασία και να τα καταφέρουν.... Σας έγραψα τα νέα μου για να πάρετε δύναμη και κουράγιο και να πιστέψετε ότι όλα μπορούν να συμβούν!!!! Λαμπρινή μου όλα καλά θα πάνε στην αυχενική....όντως όλο στο περίμενε είμαστε....εγώ τώρα περιμένω τη β επιπέδου.... Μαρίνα μου η καμπύλη πως βγήκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha-gino-manoyla,

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι απίστευτα νέα είναι αυτά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χάρηκα τόσο που ξέχασα τα δικά μου!!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!! Τέλεια κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!!

Για τα δικά μου θα επανέλθω αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!!κοκκίνησα!!!! κοκίνησε και την λαγονήσι!!!γιατί απ ότι ξέρω πρέπει να ναι στον 6ο μήνα!!! Μαρίνα μου σ ευχαριστώ και εύχομαι σύντομα να τα καταφέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια Tha gino manoula!!

Έτσι έτσι για να πιστέψουμε λίγο και στα "θαύματα" να ανέβει η ψυχολογία...Με το καλό ο γιος σου!

post-12935-13873940195312_thumb.jpg

post-12935-13873940196434_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κι ανεβαίνουμε κορίτσια!!!

Λοιπόν, οι εξετάσεις μου είναι καλές. Το ζάχαρο το βλέπω λίγο τσιμπημένο (ξεκινάει με 100 με όριο το 110), να δω και τι θα μου πει η ενδοκρινολόγος.

Χθες είδαμε ανοσολόγο, πρότεινε κάποιες ακόμη να κάνουμε πιο εξειδικευμένες και... πιστεύω ότι τελειώνουμε πια... Για κάποιον λόγο, βλέπω 'φως' μπροστά... Μακάρι!

Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tha_gino_manoyla συγχαρητήρια! όλα καλά να σου πάνε! για πες μας λίγο και το ιστορικό για να πάρουμε τα πάνω μας όσες έχουμε το ίδιο πρόβλημα... εξωσωματική γιατί κάνατε? εννοώ, ποιο ήταν το πρόβλημα? και όταν λες 5 αποτυχημένες, ούτε καν βιοχημικές? θαύμα κούκλα μου, να το χαρείς όσο μπορείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά το μόνο πρόβλημα που βρίσκαμε ήταν στο σπέρμα....αδύναμο και πολλές ανώμαλες μορφές και η κατάτμησα πάνω από το όριο...δεν ξέρω τι βοήθησε...ίσως όλα μαζί...η θεραπεία του συζύγου και η λαπαροσκόπηση που έκανα.... νομίζω ότι αν γύρισα τον χρόνο πίσω...όταν ξεκίνησα τις εξωσωματικές...θα κανα πρώτα λαπαροσκόπηση... στην 4η εξωσωματική είχα θετικό αλλά απέβαλα στην 5 βδομάδα... κορίτσια όλες θα τα καταφέρουνε!!! αργά ή γρήγορα όλες θα πετύχουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina εχεις δικιο απλα ξερεις αρχιζω να σκεφτομαι αν θα πανε ολα καλα και με μενα...

tha_gino_manoyla συγχαρητηριαα μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!εγω πιστευω οπως και να ερθει ενα μωρο ειτε με εξωσωματικη ειτε φυσιολογικα ειναι Θαυμα,ομως η δικια σου ιστορια πραγματικα ειναι εντυπωσιακη.να κανεις τοσες εξωσ.και στο τελος να μεινεις φυσιολογικα ειναι απιστευτο και ομως αληθινο που λενε..ο Θεος ξερει ποτε και πως θα ερθει το μωρο στην καθε μια γυναικα...ευελπιστω και εγω συντομα να ειμαι στην θεση σου :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha_gino_manoyla αληθεια τι θεραπεια εκανε ο αντρας σου?

γιατι και σε εμας το σπερμα ειναι το προβλημα εχει κυρσοκηλη που εκανε επεμβαση αλλα μαλλον δεν εγινε κατι.χαμηλος αριθμος,κινητικοτητα και πολλα ανωμαλα,ολα τα καλα εχει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου τι κάνετε; Μου έχετε λείψει αλλά το μικρούλι μου δεν αφήνει πολύ χρόνο ελεύθερο για να γράψω στο forum! Διαβάζω ωστόσο τα νέα σας!

tha_gino_manoyla πολλά πολλά συγχαρητήρια! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου! Πολύ χάρηκα!

Λαμπρινή μου κι εσύ φουσκώνεις!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου από την αυχενική!

Μελίπικτό μου εσύ τι κάνεις;

rose2 να μην αγχώνεσαι για τίποτα! Να σκέφτεσαι θετικά και θα έρθει το μωράκι!

Όλες μας εδώ που τα καταφέρνουμε αποδεικνύουμε ότι θαύματα γίνονται, οπότε με πίστη και δύναμη όλες θα τα καταφέρουμε (είτε για το πρώτο νινάκι είτε για το δεύτερο).

Μαρινάκι μου τι κάνεις εσύ; Πραγματική ηρωϊδα! Εύχομαι οι κόποι σου να φέρουν συντομα το μπεμπάκι σου!

Σας φιλώ όλες! Σας αφήνω γιατί ξύπνησε το αγόρι μετά από τον ....20λεπτο ύπνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz χαθηκες και εσυ βρε ψυχη.βεβαια ειναι για καλο αφου εχεις το αντρακι σου τωρα ;)

βασικα τωρα ειμαι σε φαση που αγωνιω να ερθει η στιγμη να ξεκινησω και μετα πιστευω θα αγχωθω να πανε ολα καλα...πιστευω πολυ στον Θεο απλα μετα απο τοσα χρονια μου φαινεται ονειρο το να ερθει ενα η και δυο μωρακια.αχ ποσο θελω και εγω να μην προλαβαινω να μπαινω στο μαμμυ επειδη θα με απασχολει το θαυματακι μου :-p:ympray::ympray:

φιλια πολλα Diaz και στους δυο σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose θα τα καταφέρεις!! πίστεψε με!!! όσο για τα φάρμακα που ρωτάς εκτός από eviol και φιλισιν έπαιρνε και ένα άλλο που δε το θυμάμαι τώρα...αν θέλεις να το κοιτάξω... αλλά αυτό ήταν για την κατάτμηση...δεν είχε κυρσοκήλη...εσείς έχετε ελέγξει την κατάτμηση dna???

Diaz να σου ζήσει το μωράκι σου και να στε ευτυχισμένοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...