Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

καλά βρε τόσο δύσκολο είναι να το βρείτε? :o:o:o

πλάκα μου κάνετε? :o:o:o

Αφρο εξυπνούλικα τα παιδάκια σου :x πολύ μου αρέσουν! :x

Θούλη άντε με το καλό τον Οκτ για κρήτη :D:x .....φαντάσου μετά να τα βρεις στα 90ε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ουφ 2 λεκάνες σιδέρωσα και τώρα θα ψήσω την πίτσα :roll::roll::roll:

ολυμπιακούς αγώνες βλέπετε? εγώ ναι.....οι αθλήτριες του ύψους τι ωραία σώματα που έχουν :?

εν τω μεταξύ η δικιά μας έχει και κυταρίττιδα :o:o:o και μια του 7θλου γερμαν. έχει και αυτή!!! :o:o:o

μου κάνει εντύπωση, τόση άθληση και διατροφή και να έχουν? :o:o:o:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω δε βελπω τβ

ρε παιδια εχω θεμα με το μικρο..βαζω το μεγαλο κανα παιδικο κ σπαρζει γτ θελει να δει κ ο παντελης..

δε το αφηνω κ ουρλιαζει..το αφησα πριν λιγο κ μιλαμε χαρηκε τοοοοοσο πολυ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πηραν απο τον παιδικο σταθμο του αλλου δημου που εκανα αιτηση κ μου ειπαν οτι εγκριθηκε...γιουπιι...τωρα πρεπει να βρουμε μια λυση για το πως θα επιστρεφει το μεσημερι..δεν εχει σχολικο κ ειναι μακρια απο το σπιτι.....ελπιζω κατι να βρουμε...

Χρυσακι συλληπητηρια για την ξαδερφουλα..ειναι πολυ αδικπ να χανονται νεοι ανθρωποι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ωραια ρε γωγω..τελεια..εγω εκανα τα χαρτια σε δημοτικο..πως βλεπω τα αποτελεσματα?πρεπει να παω απο κει?

ποσα θα διεις το μηνα?

καλα περνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι λαιβ?????????????????? :o:o:o:o:o:o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε Θούλη! :x

καλέ είχα πάει στο κέντρο και ξέρω ότι στην μία πλατεία έχει λάιβ κάμερα, οπότε τηλεφωνώ στον άντρα μου να πάει στο λαπ τοπ για να με δει!!! :lol::lol::lol::lol:

και με είδε ;)

άρα Θούλη και εκεί στην παραλία όταν θα είμαστε και μπορέσω να σας γράψω μπορείτε να με δείτε!! :D;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μου εκανε εντυπωση που με πηραν κιολας τηλ...μονοι τους με πηραν...εχω την εντυπωση οτι τα τροφεια ειναι η 165 η 175 ευρω το μηνα...πολλα αλλα τι να κανουμε...

Αρτζι θα περιμενω κ απο το σταθμο που ειναι διπλα στπ σπιτι μας αποτελεσματα κ βλεπουμε...ο σταθμος που μας πηραν κλεινει το αργοτερο 4.15... Ο αδερφος του γ. αν κ δε μενει κοντα μας προτεινε να την παιρνει αυτος...αλλα σχολαει 4 απο τη δουλεια του..αν προλαβαινει καλως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ευχαριστούμε πολύ :D:D:D

Αργυρώ πολύ ωραία φαίνεται η παραλία, εύχομαι να έχει και καλό καιρό να το ευχαριστηθείτε :D:D

Γωγώ τέλεια που σας πήραν στον δημοτικό

η μαμά σου και η πεθερά σου δεν οδηγάνε για να πηγαίνουν να την παίρνουν?

Πόσο μακρυά είναι?

Θου στον δικό μας δήμο τα ανακοινώνουν έξω από τους παιδικούς τέλη Αυγούστου

αλλά σε κάθε δήμο είναι διαφορετικά, καλύτερα να πάρεις τηλ να ρωτήσεις

Μια χαρά τα βρήκες τα εισιτήρια

Η Γωγώ πότε γεννάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα η μαμα μου οδηγει πανω απο 20 χρονια αλλα αθηνα δεν ερχεται με αμαξι...ασε που δε θελει να οδηγει με τα παιδια μεσα...η πεθερα δεν οδηγει...το σχολειο ειναι 10-15 λεπτα με αμαξι απο το σπιτι μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ με τα ΜΜΜ δεν γίνεται κάποιος να την φέρνει? π.χ η πεθερά! :? ....αν πηγαίνει λεωφορείο εκεί ή κάτι άλλο γαιτί η απόσταση δεν είναι και τόσο μακρυνή! :roll::roll:

άρε ο Ντόντος με το καρπουζάκι :x:x

Θούλη εσύ πας Κρήτη για την γέννα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα δεν εχω ψαξει για λεωφορεια...αλλα θα ειναι σκοτωμα ρε συ γιατι θα πρεπει να παιρνουν μαζι κ τη μικρη....περιμενε στη σταση με να καροτσι,ανεβα κατεβα, συρε 2 παιδια μαζι βρεχει χιονιζει...ταλαιπωρια μου φαινεται...

Θου κοριτσακι εχει παλι;;;πωπω...πλησιαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορω πως αντεχετε να μην ξερετε φυλο...χαχαχα...αντε με το καλοοοοοο...η αλλη αδερφη σου.εχει παιδια;;;

Καλε μπηκα τωρα στο σαιτ του δημου που μας πηραν στον παιδικο κ τελικα τα τροφεια ειναι 110 ευρωω...165 ηταν για 2 παιδια...τεεελεια...κ ειναι κ καινουριος σταθμος απο οσο ειχα δει οταν πηγα για την αιτηση...κ ειναι κολλητα με το χαμογελο του παιδιου...δεν αποκλειεται παντως να κοιταξουμε κ για σπιτι εκει στην περιοχη αφουψαχνουμε που ψαχνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μπράβο, είδες που βρήκες λύση ...άντε τωρα αλλάξτε σπίτι να πατε κοντά στον σταθμό.

ο Μανώλης θέλει παιδική χαρα κιι εγω βαριέμαι ...άσε που κανει και τρελή ζέστη έξω ....πως να τον κάνω να ξεχάσει? .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες μου! :D

Προσπαθώ από χθες να διαβάσω, αλλά... :?:?:?:oops:

Γωγούλι, μπράβο για τον σταθμό!

Μαρή, να σε πω... Στο στούντιο την έγραψες; Καλά κατάλαβα ή άλλα αντ' άλλων; :P

Αν ναι, αυτός είναι ο σταθμός της Β. :)

Κι εμάς μας πήραν, δόξα τω Θεώ, αλλά με τη μικρή δεν έχω ιδέα τι να κάνω.... :?:roll::roll:

Χρυσουλάκι, θερμά συλλυπητήρια για την ξαδερφούλα σου... :(:cry::cry::cry::cry:

Λυπάμαι πολύ... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα δεν εχω ψαξει για λεωφορεια...αλλα θα ειναι σκοτωμα ρε συ γιατι θα πρεπει να παιρνουν μαζι κ τη μικρη....περιμενε στη σταση με να καροτσι,ανεβα κατεβα, συρε 2 παιδια μαζι βρεχει χιονιζει...ταλαιπωρια μου φαινεται......

:lol::lol::lol::lol::lol: εγώ στο είπα :lol::lol::lol:

γιατί είναι ταλαιπωρία? δεν έχει ξανα ανέβει στο λεωφορείο με καρότσι?........

δεν ξέρω εμένα δεν μου φαίνεται δύσκολο, φυσικά σκέφτομαι με τα εδώ δεδομένα :roll::roll:

αλλά και τι να κάνεις? αν δεν υπάρχει άλλη λύση..... :roll::roll:

στον γυρισμό αν βάλει το σκαλοπατάκι για να ανέβει η Ιω πάνω, μια χαρά θα πηγαίνουν πίσω :D

ρώτησέ την αν θα μπορούσε να το κάνει....

Μιτσάκι έλα ρε συ στρώσου στο διάβασμα, put your ass down and start studying!!! :lol::lol::lol::lol::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sας συμβαίνει και σε σας αυτό?: δεν υπάρχει περίπτωση να καθίσω μισή ώρα χωρίς ενόχληση, κάποιος θα έρθει "πεινάω", "δειψάω" έλεος δλδ :o:o:o:o με το που θα καθίσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι ναιιι...στον στουντιο μας πηραν...ειμαστε δημοτες αμαρουσιου...εκει εστελνες την βασιλικουλα;;;;εκει θα τη στειλεις κ φετος;;η θα παει νηπιο...για πες εντυπωσεις...ησουν ευχαριατημενη;;;;εμενα μου τον συνεστησαν σαν τον καλυτερο του δημου...

Αρτζι γ μικρη μου το κανει αυτο κ ποσο με ενευριζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τελευταία μέρα δουλειά σήμερα :D:D:D:D:D:D

άντε να ξεκουραστούμε λίγο

Γωγώ θα βρεθεί λύση μη σκάς

110 μια χαρά είναι

εγω στον δημοτικό που πήγαινε ο Μιχάλης 130 πλήρωνα

Μιτσάκι καλή επιτυχία με το τεστ, πότε θα μάθε οριστικά τι θα γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Άντε νατασουλα μια και σήμερα!! Απο αύριο διακοπές.

Αργυρώ και εγω ετσι είμαι μόλις κάτσω κατι θέλουν ....αν δεν είναι ανάγκη τα γράφω λίγο: Ρ χαχαχαχα πχ "μαμά που είναι το μπλε αυτοκίνητο?!! " ..."ψάξε βρεστω που το έβαλες " ....και συνέχεια μιλάει, συνέχεια!!! Μόνο όταν βλεπει κανένας παιδικό που του αρέσει πολύ δεν μιλάει!!! Πχ πέπα το γουρουνάκι ....μίχα δεν κανει και κοιτάζει με προσήλωση!!!αλλα όταν τελειώνει "μαμααααα θέλω πεπαααααααααααα " :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...