Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

argi γελασα εμ τη περιγραφη σου..χαχαχα

μαλλον θα τα κλεισω τα εισητηρια..γτ με ειπε η αδερφη δε θα κατεβουν αλλο..τεσπα ας μη το ρισκαρω λεω...

127.5 με τα παιδια πανε ελα..

απο τη airtickets αργυρουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ κορες...

τι κανετε;;..

τελικα η ξαδελφουλα μου "εφυγε" χτες..

δεν ξερω αν ειανι τυχερη αυτη και ατυχοι εμεις που μενουμε πισω...

λοιπηθηκα παρα πολυ....

πιο πολυ τη μανα της και θεια μου..και τον θειο μου...

και τα αγορια της...

στον μικρο δεν ειπαν τιποτα..δεν καταλαβαινει..ηταν χαρουμενο το καημενο χτες..στον κοσμο του..

το βαφτιστιρι μου εκλεγε...και ο μεγαλος τους...πουλακια μου...

τα μικρα εχουν πιο πολυ μυαλο απο τους μεγαλους...

τελος παντων...

ειμαι γραφειο, η κηδεια θα γινει αυριο...μπορει προι..δεν ξερω...δενε χουμε ακομα ενημερωση...

εχω κατι νευρα με τον κουμπαρο μου και τα ξαδελφια μου..αλλο πραγμα..

ξερω πως οταν ο ανθρωπος πενθει, ποναει...

αλλα τιποτα δεν δικαιολογει την αγενια απεναντι σε ανθρωπους που πονανε επισης και πενθουν μαζι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

νυστάζω (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

πάλι απ΄τις 7.00 ξύπνησαν και κυρίως ο Λ. έψαχνε ένα χρώμα για να ζωγραφίσει X(X(X(X(X( και έψαχνε δυνατά....

το βράδυ πάλι ξύπνησα :(:(:(:( είναι λες και θηλάζω μία φορά το βράδυ :o:o:o:o

Θούλη συνήθως όσο πιο νωρίς κλείνεις εισητήρια τόσο πιο φθηνά βρίσκεις, αλλά η αδελφή σου πώς ξέρει ότι δεν θα πέσουν οι τιμές? :roll::roll::roll::roll::roll: .....αλλά μην τ αχάσεις και για 27ε!!! :roll::roll::roll:

Μιτσάκι καλό διάβασμα and good luck! ;)

Χρύσα τα συλληπητήριά μου :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ειλικρινά πολύ λυπάμαι για την ξαδέλφη :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

και για τα παιδιά της φυσικά.........

τι να πω...... δεν έχω να πω κάτι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω γι ανα σε παρηγορισω σου λεω μονο πως τα δικα μου ξυπνανε απο τις 6:30...κυριως ο μικρος..ο Χ κοιμαται μεχρι τις 7..καμια φορα αν εχει κοιμηθει αργα...κοιμαται μεχρι τις 8..αλλα πολυ σπανιο αυτο..

στο λεω μονο και μονο για να μη νιωθεις μονη...

σε καταλαβαινω απολυτα πως ειναι να σε ξυπνανε..μα ελεος δηλαδη..δεν νυσταζουν...δεν ειανι κουρασμενα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Χρύσα, ξέρω αλλά η διαφορά μας είναι ότι ο μικρός σου Ζαν είναι ενός χρονών και ο Χ 3ων!!

ενώ εμένα σχεδόν 4 και 7!!! :roll::roll:

και κάθε βράδυ πριν κοιμηθούν δίνω οδηγίες-κατευθύνσεις: "μην φωνάζετε το πρωί", αλλά είναι σαν να λέω "φωνάξτε"!!! X(X(

εν τω μεταξύ λέω και στην Ρ. να κοιμηθεί στο κρεβάτι της, να μην έρθει σε μένα, αλλά.....

θα γεράσω πριν την ώρα μου..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα....

ναι ..σε καταλαβαινω...

μα δε θελουν να χουζουρεψουν;;;;...

αχ..δεν ξερουν να χαρουν την ευκαιρια για υπνο που εχουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τους λέω να κοιμηθούν τώρα γιατί όταν μεγαλώσουν θα θέλουν τον ύπνο και δεν θα μπορούν!!.... αλλά δεν με καταλαβαίνουν :lol::lol::lol::lol::lol:

εν τω μεταξύ σε σχεδόν 2 εβδομάδες αρχίζουν τα σχολεία :? ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

χρυσα μου ...κρίμα για τα παιδάκια ..... :cry:

Αργυρώ εμένα ξύπνησε Στις 6 ο μικρός κατέβηκε στο πάτωμα που κοιμάται ο Μ και πήγε να τον πειράξει ...ευτυχώς το άκουσα και έτρεξα να τον πάρω για να θηλάσει να ξανά κοιμηθεί δίπλα μου ...αλλα ο Μ ξύπνησε μετα απο 5 λεπτά ....2 φορές τον έστειλα στο δωμάτιο του να κοιμηθειβγιατι "δεν έχει έρθει ακόμα η ωρα "...ευτυχώς κοιμηθήκαμε μέχρι Στις 10.

Έχει πολύ ζέστη!!

Πάω να τούς κάνω πρωινό και μετα να κάνω ενα δροσερό ντουζακι και να αράξω στο μπαλκόνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρύσα συλλυπητήρια :(:(:(:(:(:(:(:(

Καλό παράδεισο να έχει η κοπέλα

Πόσο χρονών είναι τα παιδιά της?

Αργυρώ κι εμένα νωρίς ξυπνάνε, 7 είναι το μαξιμουμ

Αλλά το θεωρώ λογικό γιατί έχουν συνηθίσει να ξυπνάνε κάθε μέρα στις 6

Ο Μιχάλης δεν με ξυπνάει, παίζει η βλέπει τηλεόραση αλλά η Έλενα έρχεται και μου λέει ξύπνα μαμά φτάνει τόσο που κοιμήθηκες ……….

Οπότε απλά ελπίζω ότι μεγαλώνοντας θα σταματήσει να έρχεται να με ξυπνάει όπως και ο Μιχάλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έξω στο μπαλκόνι έχει τρωμερη ζέστη!!! Μεσα στο σπίτι και με ανοικτά παράθυρα είναι καλύτερα ....λυπάμαι να βαλω κλήματ. Απο τωρα ....

Ο Μ μου λέει "μαμά ήρθε η ωρα, βγήκε ο ήλιος, ανοίγω τα μπατζουρια "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν είσαι μόνη Αργυρώ συμπάσχουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σκέφτομαι εντωμεταξύ στις διακοπές να μην ξυπνάνε από τις 5 από την λαχτάρα τους να πάνε πισίνα, θάλασσα κλπ :roll::roll::roll::roll:

Άφρο τι ώρα το βάζεις συνήθως?

Εγώ πάντως ΣΚ που είμαι σπίτι από το πρωϊ το ανάβω απλά όχι συνεχόμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγω το αναβω απο το προι...η μαλλων απο το μεσιμερακι και μετα γιατι τοτε γυρναει ο ηλιος...

νατασα εμας στις διακοπες..το προβλημα ειναι τα ωραρια υπνου του μικρου.. ε ρε γλεντια που θα κανουμεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν βάλεις το αιρκοντίσιον στην θερμοκρασία που θέλεις, όταν την πιάσει δεν σταματά αυτόματα? :?

Νατασούλα τι δωμάτιο κλείσατε εσείς? τα παιδιά θα είναι στο ίδιο δωμ. με σας ή σε άλλο? :?:

εκεί που κλείσατε έχει και το διαμέρισμα που έχει 2 δωμάτια!

εμείς θέλαμε χωριστό (εννοώ να ενώνεται με το δικό μας), αλλά τελευταία στιγμή αν κλείνεις δεν βρίσκεις και αυτό που θέλεις! :? και δεν ξέρω καν αν έχει αυτό το ξενοδοχείο γιατί κυρίως πάνε οι πλούσιοι γκόλφρες εκεί!! :o:o

μόλις τέλειωσα μια λεκάνη με ρούχα, τα σιδέρωσα και τώρα θα αναλάβω και την άλλη και το Σάββατο θα ετοιμάσω την βαλίτσα μας :D ....πολύ μου αρέσει να φτιάχνω βαλίτσες όταν πρόκειτε για καλό ταξίδι1 :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 λεπτά Αφου έγραψα το άναψα χαχαχα είδα τον μικρό μούσκεμα στον ιδρώτα ...καλέ 12ηταν όταν το έγραψα?

δεν έχω να σας πω τι ωρα το αναβαω, ανάλογα την μέρα και Ποσο ζέστη κανει.

το βάζω στους 27 και έχουμε πολύ Καλη δροσούλα, .δεν νιώθω αυτο το παγωμα που νιώθεις σε ενα χώρο με κλήμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μικρό απο το πρωί είναι μες στην γκρίνια .....και συνέχεια τρώει κιι πίνει νερό!!!

τωρα είναι στα ποδιά μου κιι τον κουνάω ...ο Μ ζωγραφίζει με βάση τα γράμματα δηλ στην ζωγραφιά έχει τμήματα με γράμμα ανά τμήμα και αναλογος το γράμμα βάζει χρωμμα ...μια χαρα τα πάει ...ξέρει ολα τα γράμματα και τα ψάχνει.

Κάποια στιγμή νιώθω μετα απο ώρες νιώθω οτι το σπίτι είναι πολύ μπούζι το κλείνω για λίγο και διατιρει για αρκετή ωρα μια Καλη θερμοκρασία ...ε μέχρι να ξανά νιώσω ζέστη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ διαμέρισμα κλείσαμε αλλά να σου πώ την αλήθεια δεν ξέρω λεπτομέρειες πως είναι από μέσα,

στην περιγραφή έλεγε 1 κρεβατοκάμαρα +σαλόνι κουζίνα αν θυμάμαι καλά :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο όταν το έγραψες αυτό σε μας ήταν 10.47, οπότε σε σας 11.47!! ;):lol::lol:

κάθε μέρα βλέπω την webcam της περιοχής που θα πάμε, σήμερα έχει συνεφιά και όλοι είναι στην παραλία, αλλά όχι στην θάλασσα :o:o:?

ποιά είναι η καλή θερμοκρασία νερού στην θάλασσα για να μπει κανείς μέσα? :?:

Νατασούλα στο σαλόνι είναι και ένας καναπές-κρεβάτι για τα παιδιά (από όσο θυμάμαι την φωτό)! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ δεν βλέπω την εικόνα ...μόνο αυτήν δεν μου δείχνει ...

Εύχομαι και εσύ και η νατασσουλα και η χρυσα (εσάς θυμάμαι τωρα) να περάσετε τελειαβστις διακοπές.

έβαλα στα παιιια γκαρφλιντ και ηρεμισαν!!! Του Π του αρέσει πάρα πολύ!!! Βέπειβτονβγατο να τρώει και γελάει και χτυπάει παλαμάκια και λέει κατι σε φαΐ !! Α ναι δεν σας έχω πει λέει λίγες λεξουλες οχι καθαρά αλλα τις επαναλαμβανει όταν πρέπει και μοιάζουν Στις κανονικές πχ λέει "γεια σσσσ " κιι κουνάει χεράκι "τοτοτό " ευχαριστώ όταν του δεινουμε κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioyxoyyy

τι κανετε?

χρυσα ηρεμησε η κοπελα...καλα ο μικρος δε τη ζηταει?

κριμα για αυτους που αφησε πισω...συλλυπητηρια..κριμαα...

καλα ρε αργυ πως το βρηκες?πλακα μας κανεις??

μολις πατησα μια φωνη..ελεος..κοιμαται ο μικρος κ ο οδωρης μεσα φωναζει..πφφφφφφφφφφ

ααα εκλεισα για κρητη..βρηκα τελικα εμ 108 ε 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...