Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσακι μου χρονια πολλα..οτι επιθυμεις..γερη κ με μια κορη :P:P ας ευθυμισουμε

εγω ξερω οτι καλη φευγουν ...ειναι οτι καλυτερο να δοκιμαζεσαι στη εδω ζωη..ειτε απο πειρασμους ειτε απο αρρωστιες ειτε ειτε..σημαινει οτι εισαι κοντα στο δρομο του θεου...

αν ολα σου πανε οκ κ δεε εχεις τιποτα δε ειναι καλο σημαδι..

για οσες πιστευουν αυτο..

εγω το πιστευω...οποτε αυτη η κοπελα θα βρει τα χιλια καλα εκει πανω...για μας ειναι το ζορι

αφρο δηλ θαλασσα δε θα πας????????????????

ζωη καλα να περνας..

φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χάλασε το κλιματιστικό στο γραφείο και βράζουμε :evil::evil::evil::evil::evil:

Ευτυχώς την Παρασκευή σταματάω :D:D

Αύριο έρχεται και ο Μιχάλης, 10 μέρες έχω να το δώ το καμάρι μου :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

πώς φαίνεται ότι είναι καλοκαιράκι, όλες λείπουν! :P

Νατασούλα με το καλό να τον δεχθείς, πότε φελυγετε διακοπές? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς εδώ όχι :lol::lol::lol::lol::lol:

έχουμε φυσικό αιρ κοντίσιον!!! ;)8-):lol::lol:

Νατασούλα την Δευτέρα φεύγουμε για μία εβδομάδα :D8-)

ο Μηχαλάκης το ευχαριστήθηκε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ζέστη Μαρία

τρώμε όλη την ζέστη τώρα που δουλεύουμε και είμαι σίγουρη ότι όταν θα πάμε διακοπές θα έχει σκατόκαιρό :evil::evil::evil:

Ο Μιχάλης η καλύτερή του, έχει κάνει 31 μπάνια μέχρι τώρα :D:D:D:D:D ζηλέυω θέλω κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα .

Ο μήνας έχει 8 ....κάποιος έχει γεννεθλια σήμερα κατι μου λέει η ημερομηνία .....καλά αυτους ο μήνας είναι για μένα ο πιο γεμματος σε γεννεθλια ...είναι που έχω πολλά λιοντάρια στην ζωη μου ....τωρα που την σκευτωμαι την ημερομηνία η ο παππούς μου ειχε γεννεθλια η μια προιν αφεντικό μου ...

Θουλη οχι δεν θα πάμε πουθενά αλλα εύχομαι να πάμε εδω κοντά καμοια μέρα κάπου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;

νατασ αωχωχωχ..με τετοια ζεστη...πφφ..καλο κουαργιο!!!!

Τι κανετε;;.εγω καλα..εχω τρομερο πονοκεφαλο και ποναει ο αυχενας μου..απο τα κληματιστικα φυσικα αλλα δεν...

νατασα μη μου το κανεις αυτο..δε θελουμε σκατοκαιρο..θελουμε να κανουν μπανια τα παιδια..να φυγουν οι μηξες....

Κοριτσαρες σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες...τηλεφωνικες ιντερνετικες προσωπικες..

εκανα καφε και εφαγα ενα μπισκοτο..πως να κανω διαιτα....

Αφρο καλημερα...χαχαχ..ρε συ...για δεν ερχεστε και εσεις στο Χρουσο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μετράει τα μπάνια ε? :roll::roll: θυμάμαι μετρούσαμε τα μπάνια και τα παγωτά!!! :lol::lol:

σιγά ρε κορίτσια μην κάνει κρύο στην Ελλάδα!!! :roll::roll: τι λέτε τώρα? :roll:

[smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο περιμένετε να γίνει κάτι με την επιστολή διαμαρτυρίας? είμαι σίγουρη ότι θα την πετάξουν στο κάδο των απορριμμάτων!!! :evil::evil::evil::evil:

από δω πάνε και οι άλλοι!!!

καλά κάνατε φυσικά, απλά δεν βλέπω φως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αργυρω το ξερουμε..απλα επειδη το ξερουμε δε σημαινειθ οτι δε θα αντιδραμε κι'ολας..μας εχουν φλομωσει στο ψεμμα...

και επειδη κανενας ουσιαστικα δεν αντιδραει..κανουν οτι θελουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως τα ειπαι η χρυσα ...το ξέρω οτι δεν θα γίνει τιποτα αλλα πρέπει να αντιδρασουμε οσομπορουμε ....δεν γίνεται να μένουμε σαν τούβλα οτι και να μας κάνουν ...να ακουστεί το θέμα να το μάθει όλη η ελλάδα ...υπάρχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κατασταση εχει φτασεισ το αμην..τα τζιμανια μας επειδη κανενας δεν αντιδραει..νομιζουν οτι ειναι καποιοι και εχουν παρει πολυ αερα..εαν ομως καθε φορα που γινετε κατι τετοιο...ορδες πραγματικα αγανακτησμενων αντιδρουν..και αντιδρουν ουσιαστικα..οχι βλακιες στιλ πινω καφε στο συνταγμα και παριστανω τον αγανακτησμενο...ισος να βαλουν λιιιγο μυαλο..ισος να καταλαβουν πως απολαμβανουν ολα αυατ τα προνομια επειδη εμεις τοςυ ψιφησαμε...επειδη ειναι υπαλληλη μας..ολοι τους ..

δεν το καταλαβαινουν...ΕΜΕΙΣ ειμαστε τα αφεντικα..οχι εκεινοι...

Πρεπει να φτασουμε σε καποια στιγμη να τους πουμε..Κυριοι...απολυεστε....

εγω προσωπικα αν και δεν ειχα καμια παολυτως ελπιδα να με παρουν...αντιδρω..γιατι παρα μα παρα πολλες μητερες αδικουνται...

και πρεπει να αντιδραμε παντα..οχι μονο οταν θηγονται τα συντεχνιακα μας σημφεροντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τσούπρες μου! :D

Τι κάνετε;

Ελπίζω όλες καλά! :D

Εγώ καλοκαιριάτικα... διαβάζω!!! :cry::cry::cry:

1η Σεπτεμβρίου δίνω ένα τεστ στα αγγλικά, για το πανεπιστήμιο κι αν τελικά δεν... ;) θα πάει τζάμπα ο κόπος!!! :evil:

Αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα, δεν έχω άλλη επιλογή! :roll:

Είμαι πολύυυυυυ κουρασμένη, το ξενύχτι πάει σύννεφο και θέλω θαλασσίτσα και διακοπές, αλλά δεν προβλέπονται!!! :((:((:((

Χρυσουλάκι, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθες! :x:x:x

Πολύχρονη κοριτσάρα μου, να σε χαίρονται οι άντρες της ζωής σου!! Κι εύχομαι ολόψυχα να αναθεωρήσεις περί αισιοδοξίας... Λυπάμαι πολύ που σε διαβάζω έτσι! :(

Για την κουμπάρα... :(:(:(:( Ο Θεός να δώσει δύναμη στους δικούς της και κυρίως στα παιδάκια της! :(:(:(

Αργυρούλα, χαίρομαι πολύ που θα πάτε διακοπούλες!! :D:D:D

Σας χρειάζονται!! :x:x:x

Εύχομαι να περάσετε πάρα πολύ όμορφα και να ξεκουραστείτε... σωματικά και ψυχικά!! ;)

Άφρο... κι εγώ το σπιτάκι μου θα προτιμούσα απ' τα Τρίκαλα, έτσι όπως το θέτεις! ;):P

Μακάρι να σας έβγαιναν όμως και λίγες μέρες σε καμιά θαλασσίτσα! 8-)

Μαρία, να περάσετε πολύ όμορφα στο Πήλιο!! 8-)8-)8-)

Και σε όλες τις υπόλοιπες, τα φιλιά μου!!! :-*:-*:-*

Εδώ τριγύρω είμαι... I 'm watching you!!! 8-)8-):lol:

Σισσάκι... ακόμα με παίρνεις τηλέφωνο!!! :)):)):))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε????????????

εγω παρακολουθω ποτε θα βγαλει φτηνα εισητηρια για κρητη..για το οκτωβριο 8-)8-)

τα ειχε 234 μετα 165 κ τωρα 127 8-)8-)8-)8-) οταν πανε 100 θα κλεισω...

αφρο ρε να πατε για κανα μπανιο..εχει κανει ο μικρος κανενα?ο μανωλης απο περισι?

που ειστεεεε :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου μ'αρεσει που περιμενεις...χαχαχα...

Αχ παιδια..πως με ξηνει να απαντισω στο νεο θεμα..

μα ελεος ρε γμτ..

καθονται και τα κοριτσια και απαντανε και στα σοβαρα...

σε λιγο θα μπει και κανενα θεμα με θηλάσμο..να δεσει το γλυκο...χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας :D

πήρα τα παιδιά και πήγαμε κέντρο με το λεωφορείο, ήθελα να δοκιμάσω μαγιό :o:o:o εκείνα να ανοίγουν την κουρτίνα του δοκιμαστηρίου :evil::evil: , η Ρ. πατούσε το κουδούνι που είχαν τα δοκιμαστήρια για να έρθει το προσωπικό....κοινώς σε 3 μαγαζιά πήγα και με εκνεύρισαν....στο 4ο δεν δοκίμασα καν, μόνο είδα.....

αυτά....τους κέρασα και πίτσα :D:x:x

Θούλη από πού κλείνεις εισητήρια? από πού παρακολουθείς? :roll::roll:

στην ποντιακή σου ερώτηση δεν ξέρω να απαντήσω :lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον όχι όμως, αφού δεν σε πήραν έτσι και αλλιώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...