Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρούλα και Χρύσα ρε σεις τί τυχερες ου είστε; Μα οι άντρες σας είναι γαμώ τα παιδιά! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα πάει και τελείωσε! Ο,τι πει ο Ο θα κάνεις! Τοξότης και ναέχει άδικο ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!! :lol::lol::lol::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλα!!!!

Αχ Αργυρω..ξες ποσες φορες ηθελα να σε ρωτισω αν ειανι τοξοτης...γιατι πολλες φορες αυτη η συμπεριφορα του δικου σου..μοιυ θυμιζε τοσο..μα τοσο εντονα τον δικο μου..

Απαπαπα..ανυποφορα πλασματα!!!!!!

Σισσυ και η μαμα μου ειναι τοξοτης..και δυστιχως στο 99% εχει παντα δικιο..αλλα ο Ο δεν ειναι η μαμα μου..και σαν Λεων..εχω παντα ΕΓΩ δικιο...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1) Μιτσακουλίνι μου αλλα 18 έμειναν! Είναι πολλά ρε γμτ... :roll::roll::roll::roll:

2) Μακαρι να πανε όλα όπως τα θέλετε! Απο την καρδιά μου στο εύχομαι! :x:x:x

3) Θα σου τηλεφωνήσω αυτες τις μέρες! :P

1) Tι είναι για σένα 18 μαθήματα ρε;;;;;;;; 2 εξεταστικές!!!!!!!!!! :D:D:D;););)

2) Σ' ευχαριστώ αγαπίτσα μου!!! :x:x:x Το ίδιο εύχομαι και δι' υμάς!!! :-*

3) =))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:((:)):)):)):)):)):)):))

Αργυρούλα και Χρύσα ρε σεις τί τυχερες ου είστε; Μα οι άντρες σας είναι γαμώ τα παιδιά! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα πάει και τελείωσε! Ο,τι πει ο Ο θα κάνεις! Τοξότης και ναέχει άδικο ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!! :lol::lol::lol::geek::geek::geek:

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Α! Μαρία! Στο χωριό του άντρα μου συνάντησα τα 2Μ!! :D:D:D

Η Μάγδα μου είπε ότι παραθερίζουν εκεί οικογενειακώς από τότε που ήταν 3 ετών!!! 8-)8-)8-)

Θέρετρο το χωριό "μας", όχι αστεία!!! :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

Απίστευτη σύμπτωση ήταν, έπαθα τη πλάκα μου μιλάμε!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσεις οι 2 Μιτσάκη και Σισσιώ Τοξότες είστε? :o:o:o:o:o απαπαπαπαπα :lol::lol::lol:

σας είπα? κλείσαμε ή θα κλείσουμε σήμερα το απόγευμα ή αύριο το πρωί διακοπές !!!! 8-) για 5 νύχτες στην θάλασσα της βόρειας Γερμ. !!! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)

σε ένα ξενοδοχείο που είναι μπροστά στην θάλασσα!!!! 8-)

θα είναι οι πρώτες μας διακοπές μετά το 2003 :o:o:o:o:(

στην Ελλάδα ερχόμασταν αλλά αυτό δεν θεωρούνταν διακοπές γιατί μέναμε πάντα στους δικούς μου και είμασταν με την βαλίτσα στο χέρι πάντα :roll::roll::roll:

θα σας βάλω και το σάιτ του ξενοδοχείου...μετά γιατί τώρα τα παιδιά πεινούν!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...

Μήτσακι καλώς ηρθε; :D ..παντως και εγω πιστευω οως ολα θα πανε καλα κ του χρονου τετοια εποχη θα εχεις ερθει ελλαδα απο το λονδινο για διακοπες! Ειλικρινα το πιστευω, δέν το λεω για να το πω..κ το μτπ θα παει καλα κ δέν θα θελετε να γυρίσετε πισω...

Μεγαλη συζητηση για κρεββατι...δέν εχω αποψη..ο σεμπ εχει δικο του δωματιο αλλα ειναι μονο για να παιζει, μαζι μου κοιμαται κ οταν έρχεται ο πατερας του κοιμόμαστε κ οι τρεις..κρεββατι δέν του εχω παρει ποτε διοτι με τοσα σπιτια και χωρες που αλλάζουμε...καποια στιγμη θα παρει, δέν ξερω ποτε, δέν ευρω και ποτε θα κοιμηθει στο κρεββατι του, ας αποφασισει αυτος δέν με νοιαζει...

Σισσυ ήρθες Αθήνα? εισα ακομα χωριο? ποιο χωριο?

Ααα ο μικρος εχει την πεμπτη εξανθηματικη νοσο...χεχε όνομα ειναι αυτο? ξαφνικα έβγαλε ενα εξάνθημα σαν χαστουκι στο πρόσωπο- ειχε προηγηθεί ελαφρώς πονοκέφαλος κ μια βουλη ενα μυτουλα, αλλα τιποτα αλλο..κ τον πηγα νοσοκομειο γιατι τρομαξα...μου το λεει ο γιατρος κ τον κοιτουσα σαν χαζη...δέν ειναι τιποτα σοβαρο, παιδικη ίωση ειναι , αλλα τέτοιο όνομα :?

Σορρυ κοριτσια δέν ειμαι καλα....οχι για το μικρο, ψυχολογικά δέν ειμαι καλα.ειμαι κ κουρασμένη...Δέν αισθάνομαι καλα σημερα ουφ...

Παω να ταισω το σεμπινι κρέατοσουπα, του πηρα κ πλειμομπιλ κ παιζει...

Στο σχολειο φτου φτου, μια χαρα..του αρεσει παρα πολυ, τελικα ελεγα να τον σταματήσω τον Αύγουστο κ να παει παλι απο Σεπτέμβριο αλλα δέν θελει..οποτε θα παει συνεχόμενα..Έχει κανει κ φιλαράκια στο σταθμο, κ καθε μερα ολο με καινουρια τραγούδια έρχεται κ με κατασκευές...το σχολειο ειναι στα αγγλικα γιατι ειναι βρετανικο αλλα εχουν κ μια ωρα την εβδομαδα ταίλανδεζικα...κ εχει πλάκα...οποτε του μιλανε ταιλανδοι στον δρομο κανει την κίνηση χαιρετισμού - αυτη που βάζουν τις παλαμες κατω απο το πηγουνι κ κανουν υποκλιση- και απανταει στα ταίλανδεζικα..χαρα εδω μολις τον ακούν! Τρεχουν να τον πιάσουν! Και επειδη ολοι ασχολουνται μαζι του, στην Ουγκαντα ολοι αγκαλια τον ειχαν, στην βορεια κορεα ηταν το κεντρο κ μαλιστα δυο φορες ειχαν ερθει κ τον ειχαν φιλήσει στο μάγουλο, εδω ολοι τον πιάνουν και τον χαιδευουν στο δρομο, μου λεει : μαμα ολοι με αγαπανε!

Φοβαμαι πως θα πάθει σοκ αν κάποτε δέν ειναι το κεντρο προσοχής .,..

Αχ καλε χαλια νιωθω..εχω μια μαυρίλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ θα πάμε:

http://www.hotel-carat.de/index.html

και ίσως πάμε και μια βόλτα Δανία, αλλά θα δούμε γιατί οι Δανοί ξαναέβαλαν τα σύνορα, οπότε εγώ χωρίς διαβατήριο χλωμό το βλέπω :?

Φρανίτα γιατί είσαι στα κάτω σου? τι ΔΕΝ σου αρέσει? :?:?:

περαστικά στον Σεμπίνι και πάντα να είναι το κέντρο όλων! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi εμενα στο Κιελ ενα χρονο, εχω γυρίσει ολο το σλεσβιγκ χολσταιν κια την θαλασσα εκει, αυτη την μεγαλη με ν άμμο . Ωραια ειναι...βόρειο τοπίο αλλα εχει την ομορφιά του...επιμενω να πάτε λεγκολαντ καποια στιγμη με τα παιδια..θα σου δώσω κ μερος να πάτε να μείνετε , σε κατι ξύλινα σπιτάκια..ειναι πολυ ωραια...ο λουκας θα το χαρεί αλλα θα αρεσει κ στην ρεα πολυ..ειδικα αν μείνετε σε αυτα τα σπιτάκια...μεσα στο πρασινο, τελεια ειναι...

Αχ δέν ειμαι κΑλα..Αφου εχω ξυπνήσει απο τις τέσσερις το πρωι, πηγα στο γραφειο στις εφτά, μονο εγω ημιυν εκει γιατι ολοι πανε στις εννιά, .μετα ημουν χαλια ολη μερα, δουλεια τιποτα, κ τελικα εφυγα στις τρεις...ουφ :?

Υπέγραψα με μοα εταιρεια νερου κ θα μου φέρνουν νερά στο σπιτι..τα μεγάλα τα 25λιτρα κ εχω μια αντλία κ βγαζω νερο..κ οταν τελειώνει έρχεται η εταιρεια κ φέρνει αλλο..γλύτωσε το κιυβαλημα του νερου απο το σουπερμάρκετ....τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα για πες το μέρος να το ψάξω!!! :roll: να το έχω στα υπόψιν μου :roll::roll:

λέγκολαντ έχει και εδώ στην Γερμανία !! :)

πήγε χθες ο αντρας μου το απόγευμα να κλείσει και ήταν το τελευταίο δωμάτιο!!! :o:o:o

δεν έχω πάει εκεί και σίγουρα θα είναι μια εμπειρία!!! :roll::roll::roll:

θα παρουμε το καραβάκι να περάσουμε απέναντι Δανία τελικά! :)

Νατασούλα βγήκες έξω χθες τελικά? πώς τα πέρασες? :?::D

Αφρο περαστικά :x

Μιτσάκι καλημέρα σε βλέπω! :D

και Μαρία :D καλές διακοπές! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :):)

σε 2 ωριτσες αναχωρουμεεεεεεεεεεεεε!! :D:D:D

πραγματικα..τρομαζω στη σκεψη του πώς θα ξεπακεταρουμε οταν επιστρεψουμε ολα αυτα τα πραγματα! :shock::shock::shock:

χαμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!μεχρι κ κανονικο ψυγειο!! :shock::shock::shock::shock::shock:

ευελπιστω να τα ξαναπουμε σε κανεναν μηνα! ;):):):)

σας φιλω γλυκα!να περασετε ολες υπεροχα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχες κάνει ένσταση???

Ι

Εννοειται μαρακι...με απερριψαν λογω εισοδηματος...για 3500 ευρω παραπανω...αντε να βρω λεφτα τωρα να τη στειλω σχολειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Γωγώ μη στενοχωριέσαι ρε θα βρείτε μια λύση..κι άμα δε μπορείς να τη στείλεις κι επιλέξεις κάτι άλλο τι να κάνουμε? Γιατί εμείς τι κάναμε φέτος? Άντε όλα καλά θα πάνε και αν τη στείλετε αλλού μια χαρά θα προσαρμοστεύ..όλα στο δικό μας μυαλό είναι.

Τώρα ανοίγουν μια χαρά τα αποτελέσματα..Καλή επιτυχία :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ουφ πτώμα είμαι (-|(-|(-|(-| αυτά τα παιδιά ξυπνάνε από τα άγρια χαράματα και φωνάζουν κιόλας!!!! X(X(X(X( έλεος......

Γωγώ κάτι θα βρείτε βρε μην ανησυχείς......υπάρχουν τόσα σχολεία :-* ....θα πάει η Ιωαννούλα :-*

με τις υπόλοιπες τι έγινε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικιές ερώτηση

Ψάχνω καλό οδοντίατρο στην πόλη σας που να αναλαμβάνει αισθητική οδοντιατρική.

Δεν εννοώ σιδεράκια, καταλάβατε.

Εχετε τίποτα υπόψιν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...