Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρία με κοροιδευεις;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

βλαμμενο! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

εμενα ο γιωργος θα σπουδασει εδω,οποτε το κρεβατι θα παραμεινει στη θεση του!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θου λευκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!ε θα παρεις που θα παρεις στρουμφοκρεβατο,ας ειναι ομορφο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: όχι ρε αλήθεια :D:D

αυτό μας είπανε και από το μαγαζί που το πήραμε ότι θα μείνει για πάντα

και γιατί όχι ?? και του Γιώργου στο οποίο κοιμάται η Φ το παιδικό του ήταν

αλλάξαμε στρώμα και μας βόλεψε μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το λες..κ εμας τα παιδικα μας,λευκα ηταν,η μαμα μου τα πηγε στο χωριο κ οποτε παμε κανουμε τελειους υπνους!! :D:D:D

θου ξανασκεψουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια;; Είαι αναδρομός ο Ερμής κάνει εξάγωνο με τον Ποσειδώνα; :shock:

Μαράκι και βαφτιστηράκι ας είναι γερά και καλά παιδιά τα παιδάκια μας και ας υπάρχουν άλλα καλύτερα από τα δικά μας. Εμείς θα τα αγαπάμε και αυτά. Οι μανούλες εξάλλου αγαπάνε όλα τα παιδάκια. ;)

Εμείς στην Χ πήραμε ένα κρεβάτι σιδερένιο απο τα ΙΚΕΑ. Τώρα που θα έρθει το δεύτερο θα βολευτεί στην κούνια και μετά θα πάρουμε μάλλον κουκέτα δεν ξέρω απο που. Πάντως εμείς με το πτυσσομενο κρεβατι απο την ΙΚΕΑ βολευτηκαμε μέχρι στιγμίς.

Το χασαμε το μπάνιο μας σήμερα, ουτε στην πλατεία πήγαμε. Εχει κρυο εδω! :D

Θου για ποια φίλη με ρωτας αν γέννησε ρε; :?:?:? Επίσης με γιατρό θα κλείσω ραντεβού τον Σεπτέμβρη.

Το θεμα είναι οτι μιλησα με την αιματολόγο μου και μου τα μασαγε και αυτή, λέγοντας μου οτι δεν είναι πολύ εύκολο να μην προγραμματισω τοκετό λόγω της ηπαρίνης και θελω να ρωτησω, αρχικως τη Νατασσα, αν μπορω να πάω με πρόκληση και αν έχω πιθανότητες να εξελιχθει ο τοκετος σε φυσιολογικο... ψιλοστεναχωρηθηκα να πω την αληθεια, αλλα δεν το βαζω κάτω... ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa δε σκεφτηκα τη πορτα...

οκ η πορτα ειναι ασπρη...κ η ντουλαπα το χρωμα του ξυλου..οξια αν το λεω σωστα...

κ γω ασπρη θελω

αχ ωραιο θεμα πιασαμε :mrgreen::mrgreen:

ρε ιουλια μα ρεσεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σισσακο τη ολιβια ρεεεε :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλεις? τι κάνεις κιόλας?? :o προσπαθείς??

λοιπόν θα τα πούμε αύριο με φωνάζει η Ι ακι καταλαβαίνεται δε μπορώ να παραμελήσω τα παιδί μου 8-)

καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριέμαι ....πήτε καμοια ιδέα τι να κάνω ...

Αργυρώ δεν ξέρω, τα έχει δώσει στην θεία του τα χαρτιά ...εκεινησί θα τα κανει όταν πρέπει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω ειπα της μαρθας να απρει αυτο απο το ικεα και οσο παει..δηλ. τι εννοω...

παιρνει τωρα αυτο που βγαινει 100ε...βαζει παντελη κουνια..αργοτερα κανει μια κουκετα καλη μια και καλη..γιατι να βιαστει αφου ο παντελης ειναι μικρος ακομα??? ασπρο θεωρω καλυτερα και εμενα ασπρα ειναι αλλα θα δειχνει παραταιρο με την ντουλαπια σε χρωμα οξιας που εχει σε οοοοοοοολο τον ενα τοιχο.. ;) οποτε οξια..και μην το βλεπεις ετσι ρε..θα βαζεις την ωραια κουβερτουλα η παπλωματακι..θα δειξει αλλιως στο σπιτι!

αχ τι ωραια ιουλια που πηγες νατασσα!!!!!! αυριο θα ερθει σε εμενα! ελα ρε απο πισω της!!χαχαχ

μπορει να παμε παιδοτοπο ή παρκο..αναλογα..σπιτι παντως βραζει δεν λέει...

λοιπον ειναι 12,53..περιμενω να γινει το κεικ..εχω φτιαξει πατατοσαλατα(εφαγα) μπαμιες για τον φιλιππο αυριο..κουλουρια θεσσαλονικης και το κεικ..σαντουιτσακ ιγια την δουλεια για τον κωστα...ολα αυτα μετα τις 9 το βραδυ.. :?:?:? εχω αμυγδαλελαιο στα μαλια οποτε πρεπει να κανω μπανιο..αυριο το πρωι ερχεται η λενα και το σπιτι ειναι ποπος!!!(ευγενικα./.)

λενα μην με παραξηγησεις..το εχεις δει και καθαρο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε τωρα που τα εγραψα κουραστηκα!!!!

αργυρω μου αρεσει η κουκετα σας!!

εγω θα ηθελα να κανω τον φιλιππο μια κατασκευη με το δικο του μυστικο δωματιακι! :D:D:D

μαρια καντο ρε το 3ο! εμενα δεν μου κανει δευτερο..δωστο σε εμενα αμα δεν μπορεις μετα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Το σπίτι είναι ένας απέραντος παιχνιδοτοπος ...παντού παιχνίδια ...δεν έχω Κουραγιο να τα μαζεύω

Μαρία ζήλεψα και πετάχτηκα έριξα νερό στο μπαλκόνι να καθαρίζει λίγο για να βγουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελες!!!

Θου εχει δικιο η βενετια...για το χρωμα..

βασικα δεν εξρω..εγω τι θα εκανα..

εμεις στον Χ θα κανουμε αλλο δοματιο μελλοντικα..αυτο που εχει ειναι τελειως αβολο απο αποψη αποθυκευτηκων χωρων..

Στον ζαν θα παρουμε στρουμφοκρεβατο ΙΚΕΑ αλλα αργοτερα...μπορει του χρονου γιατι εχει ντουλαπα και συρταριερα απο εκει..και θα τα παρουμε χρωμα αυτο το πολυ ανοιχτο μπεζ...πως το λενε δε θυμαμαι....

Κανονικο δοματιο θα κανουμε οταν παει σχολειο...και θα κανω κατι σαν εκεινη την κατασκευη που ειχες βαλει θυμασαι με το δυοροφο και τη σκαλα και την ντουλαπα..

εμας δε βολευει ο τοιχος αλλιως...

ουτε κανονικο κρεβατι μπορω να βαλω, το δοματι του ειναι πολυυυ μικρο ρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα το κρεβάτι των παιδιών είναι μπλε (πρός βαθύ λιλα ) με οξιά και ταιριάζει με την ντουλαπα που είναι οξιά αλλα το έπιπλο σκαλοπάτι ειναι άσπρο όπως κιι ενα τραπεζάκι πουβεχουμε εκει και η βιβλιοθήκη οξιά ...δεν είμαι τόσο υπέρ (για μένα) της ομοιομορφιας των ξύλων σε ενα χώρο ...αλλα να δένουν ...πχ μου αρέσουν πολύ οι συνθέσεις που κανει το ικεα με διαφορετικά ξύλα ...θέλω τουλάχιστον 2 διαφορετικά σε ενα χώρο ...σε παιδικό δωμάτιο μπορούμε να παίξουμε κιι με περισσότερα μια κιι παίζουν και αλλα πράγματα ρολο (κουρτίνες, τοιχογραφιες, κτλ) στο παιδικό μας ολα είναι ταιριαστά κιι δεν φαίνονται παρατερα γιατι η οξιά ταιριάζει με την ντουλαπα, τα λευκά με πορτα παράθυρα και το μπλε με την πιο παιχνιδιρικη κατάσταση (κουτιά αποθυκευσης της σκάλας, τοίχος, κουρτίνες χάλια)

στο σαλονι κουζίνα κυριαρχουν το βεντε (σκούρο ξύλο πρός μαύρο) η οξιά και το ινοξ. Την μόνη χαζομάρα την έχουμε στο δωμάτιο μας που εκει έχουμε σκούρο ξύλο καφέ και έχουν μπει σαν τσοντες άσπρα ράφια πάνω απο οξιά γραφείο ...οκ δεν μπορούσαμε να κάνουμε διαφορετικά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Θούληηηηηηη ρε συ περίμενε μην κάνεις ακόμη τα κρεβάτια....περίμενε να τελειώσει αυτό το τρενάκι, να ανοίξεις εσύ ένα με τίτλο "τα κρεβάτια" :lol::lol::lol::lol: εκεί θα μπορέσεουμε να το συζητήσουμε πιο πολύ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*

αυτό που λέτε με τα παράθυρα και τις πόρτες δεν το καταλαβαίνω!!! :? οτιδήποτε χρώμα και να είναι η πόρτα το άσπρο ή καφέ έπιπλο ταιριάζει και όπως λέει και η Αφρο εξαρτάται από την όλη διακόσμηση ;) ...........

τα δικά μας παιδικά είναι χάλια.....και αυτό επειδή δεν υπάρχει συμφωνία των γονέων :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

προσπαθώ με αυτοκόλλητα να τα βελτιώσω......

Χρύσα την έκανε την δήλωση ο λογιστής και δεν ξέρω...

Μαρία σε στριμώχνει για 3ο? ούτε αυτό κατάλαβα..... :roll::roll:

εμείς σήμερα θα πάμε στην φαντάσιαλαντ! είναι μια μικρή Eurodisney, εδώ δλδ

http://www.phantasialand.de/de/home

σήμερα ξυπνήσαμε στις 8.00 :D , εγώ όμως δεν κοιμήθηκα πολύ καλά το βράδυ.....

πάω να ετοιμάσω το πρωινό, να φάμε για να φύγουμε.....δεν είναι μακρυά κανένα 20άλεπτο με το αυτοκίνητο!!! ;)

οι λοιποί έχουν πάει για να αγοράσουν ψωμάκια και είπε ο άντρας μου ότι θα πάρει ένα παιδί και να αποφασίσουν ποιός θα πάει....φυσικά έγινε μάχη, οπότε λέει ο άντρας μου στην Ρ. "εσύ ήρθες χθες μαζί μου, άσε να έρθει ο Λ. σήμερα" εκείνη τον κοίταξε με ένα παραπονεμένο ύφος και τελικά...... τον έριξε :lol::lol::lol: και την πήρε και εκείνη :lol::lol::lol::lol: και μου λέει "μα πώς μπορείς να της αρνηθείς όταν σε κοιτάει έτσι?" ;):roll::roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω δενε χεις τους κωδικους;;;;

γιατι δεν τιους ζητας να σου τους δωσει;;;;;

ετσι θα μπορεις να δεις, και οταν αποσταλει το εκκαθαριστικο, θα μπορεσεις να εκτυπωσεις εγκυρο αντιγραφο εαν σου χρειαζετε...

Εμενα παλη θα μου αρεσε ενα εντελως ομοιομορφο και ταιριαστο σπιτι...

αλλα δεν ημουν εκει οταν το φτιαχνανε...

τεσπα..μη συγχιζομαι..γιατι μου την εδωσε η πεθερα σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :):):)

βενη σιγα μην ακολουθθησω τη νατασα..μαζι της θα ερθω!!χα χα χα!! ;);):):):):):):)

κατι για ικεα ομως με ειπε!

αργυρω καλα να περασετε σημερα! :)

ειδες τί σου ειναι οι γυναικες;; :D αμεσως τον εριξε τον μπαμπα της!! :):):D:D:D8-)8-)

εδω θα ειμαι!σας φιλώω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Πρωί πρωί και είμαι μες τα νεύρα... δεν μπορω να μαζεψω με τιποτα την Χ κάνει ο,τι γουστάρει. Όσο είμαστε εδω με τους παππουδογιαγιάδες δεν ακούει γρι!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ετσι μου ρχεται να τα μαζεψω και να σηκωθώ να φύγω! Ξινό μου βγαίνει κάθε φορά! :roll::roll::roll:

Δεν καταλαβαίνει με τιποτα ρε σεις η γυναίκα! Σηκώθηκα κατα τις 9:30 και την είδα στην κουζίνα να βάζει τούρτα στην Χ! Δηλαδη ήμαρτον!! Αν της ζητησει καποια στιγμη και ναρκωτικά αναρωτιέμαι θα της τα δωσει;; Αφου θα της τα ζητάει...! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι χαλαρωσε!!

σοβαρα τωρα..δεν εγινε κ τιποτα αν ενα ολοκληρο καλοκαιρι φαει βλακειουλες η χαριλινα! ;)

αληθεια νονακα μου στο λεω,κ ειμαι κ σάικο με το θεμα διατροφης..αλλα τωρα δε βλεπω κατι τραγικο!το κοριτσακι σου ειναι μια χαρα μοντελακι,θεμα παχυσαρκιας ουτε κατα διανοια δεν τιθεται!ειναι με παππουδογιαγιαδες που οσο να΄ναι..κακομαθαινουν..ε αυτο ειναι κανονας..

κανε τα στραβα ματια για να απολαυσεις τις διακοπουλες σου κ την αναμονη για τον ερχομο του δευτερου μωρου :D:D !!

τί να γυρισεις καλε να κανεις αθηνα;;ξεκόλλα!

οσο μπορεις,ας τρωει σωστα η μικρη..

ε..9.30 το πρωι,ας φαει κ τουρτα,δε θα το κανει συνεχεια!άντεεεεεεεεεεεεεεεε...άντεεεεεεεεεεεεεεε!!!

χρυσα το δωματιο του γιωργου ειναι μικροτερο απο του ζαν..θυμαμαι που το συζητουσαμε στο παρτυ..

κ ομως στου γιωργου μια χαρα χωρεσε κ κανονικο κρεβατι,2μετρα ειναι μηκος.. κ τετραφυλλη ντουλαπα..

γιατι λες οτι δε χωραει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαφτιστηράκι μου φοβάμαι για το ζάχαρο... :roll::roll:

Και επίσης ξεφεύγει πολύ εύκολα η μικρη και δε ζηταει τίποτε άλλο μετα. Μετα ήθελε παγωτο. εκανα μια ωρα να την πεισω να πιει το γάλα της!!! Θελω να τρωει και ένα φρούτο απαραιτήτως τη μέρα!

Τες πα! Να μη συγχίζομαι αλλο παω να ετοιμαστω να πάμε μια βολτα με τη μικρη τωρα που δεν έχει αφορητη ζέστη και μετα να την πάω στις κούνιες!

Είναι ωραίεες οι βόλτες στη φύση! Εχθες που βγηκαμε και χορεύαμε στην βροχή πολύ το χάρηκε! :D:mrgreen:

Σας φιλώ κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μετρησα τον τοιχο...

αυτος με την πορτα ειναι 1,80...μετα ειναι η πορτα..και μετα εχει αλλα 20 εκατοστα :evil::evil: αχριστα..πισω απο την πορτα...

στον απεναντη τοιχο..ειναι η μπαλκονοπορτα και το καλοριφερ...

μετα στους δυο καθετους τοιχους..αν βαλλω κρεβατι δε χωραει ντουλαπα..αν βαλω στον αλλον καθετο..ανοιγει η πορτα και η μπαλκονοπορτα..οποτε παλη δεν μπορω να βαλω κρεβατι...

κατα τα αλλα φτιαξανε ενα φοβερο και τρομερο σπιτι...μη χεσωωωωωω

Αφου σκεφτομουν, να βαλω παραθυρο στο δοματιο του αντι για μπαλκονοπορτα αλλα θα εχει παααρα πολυ δουλεια και παραθυρο υλικα και εργασια θα μου κοστισουν ενα χιλιαρικο μεσα στο νερο....

αν βαλω μια κατασκευη σαν αυτη που εβαλε η Θου τοτε στον εναν και μοναδικο τοιχο...οπου θα ειναι το κρεβατι πανω...και κατω απο το κρεβατι το γραφειο και στο πλαι η ντουλαπα..και εχει και μια συρταριερα στον απεναντι γονια...ειμαι σχετικα ΟΚ..αλλιως ΟΤΑΝ θα αλλαξω κουζινα...και γκρεμισω τον ηληθιο τοιχο...θα γρκρεμισω αλλον εναν τοιχο της κουζινας και θα μεγαλοσω το δοματιο του Ζαν...και θα μικρινει η σαλοκουζινα οποτ εμια χαρα θα μου ερθει..

δεν ξερω..θελει βελτιωσεις το σπιτι..σαν τα μουτρα τους το κανανε..

τι να το κανω που δεν θα γκρεμιστει ουτε με 10 ριχτες..με ρωτησες αν θελω να ζω αν γινει σεισμος 10 ριχτεςρ..ασε που μπορει να μην ειμαι καν σπιτι....

Σισσυ κουραγιο ρε συ..καταλαβαινω ακριβως τι σε εκνευριζει..αλαλ κανει τιιιιιγο υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμ...αυτο με το παραθυρο μου ακουγεται η καλυτερη λυση..

αν δε σκοπευεις να γκρεμισεις την κουζινα συντομα..προτιμησε το παραθυρο! ;) παρε προσφορες,τιμες,δε χανεις τιποτα να ρωτησεις..

ντουλαπα στη μια πλευρα κ κρεβατι απεναντι δε σε παιρνει με τιποτα;ποσο μηκος ειναι;δεν ανοιγουν οι μπαλκονοπορτες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...