Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

αλα πλακα μου κανεαι που ακομα μιλατε για το τι γαφτικε και πως γραφτικε !!

littledancer, πραγματικα ευχομαι ολες σας να γινεται πολυ γριγορα μανουλες .Ειμαι σιγουρη οτι θα γινεται και πολυ αφοσιομενες μανουλες και θα ειναι πολυ τυχερ α παιδακια που θα σας εχουν ....τυχερα γιατι παλεψατε για αυτα ....εμας ειναι τυχερα που ηταν τα πιο δυνατα σπερματοζωαρια :lol::lol: πραγματικα δεν βρισκω λογο να μιλαμε για κατι τετοιο ....ολες θα εχουμε-εχετ την ευκαιρια να δειξουμε στα παιδια μας ποσο τα αγαπαμε ...ολλες με τον τροπο μας .Μην μπλεκουμε Θεους στη κουβεντα μας (οσες πιστευουν) αν δεν ηταν θελμα θεου δεν θα εκανε τον ανθρωπο με τοσες δυνατοτητες ....

και πραγματικα λεω δεν βρησκωω λογο να συνεχστει το θεμα ,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α! όχι αυτά φαίνονται πολύ ψεύτικα βρε :roll::roll:

η Ρ. που χωροπηδάει πάνω :o:o:o και της έχω πει ότι αν σπάσει θα κοιμάται στο πάτωμα, δεν έχει άλλο κρεβάτι!!! :roll::roll::roll:

θα ψάξω να βρω τα δικά μας, να σας δείξω....

ρε Γωγώ, δεν με διαβάζεις καλά :evil::evil::evil: έχουμε ρε συ :lol::lol::lol:

Αφροοοοο :o:o:o:o τώρα που το θυμήθηκα καλά έκανες μια τόοοοοση διαδικασία? εγώ θα έκανα αυτό που είπε η Παναγιώτα: θα περίμενα τα επίσημα αποτελέσματα!!! ;);):lol::lol:

μπράβο σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω πραγματικα πιστευω οτι τα παιδια τα στελνει ο θεος...οσο για τον ανθρωπο ναι εχει απεριοριστες δυνατοτητες αλλα πολλες φορες κανει καταχρηση αυτων με μονο σκοπο το κερδος...κ ο νοων νοειτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω πραγματικα πιστευω οτι τα παιδια τα στελνει ο θεος...οσο για τον ανθρωπο ναι εχει απεριοριστες δυνατοτητες αλλα πολλες φορες κανει καταχρηση αυτων με μονο σκοπο το κερδος...κ ο νοων νοειτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά είναι τα δικά μας (το 1ο), λίγο πιο σκούρο το χρώμα ;)

η 2η φωτό, Θούλη μπορείς να κάνεις και κάτι τέτοιο!! πού θα βολέψει δεν ξέρω :lol: απλά μου αρέσει ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά εμείς τα έπιπλά μας τα αγοράζουμε από εδώ!!1

http://www.danskdesign.de/galerie.html

είναι από την Δανία!! :roll:

Μαρία τα δικά μας δεν είναι τόσο ψηλά! το κάθε κρεβάτι είναι 1.17!! ;) και έχει 3 σκαλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι της ιωαννας μοιαζει πολυ με το 2ο...το ροζ...αλλα εμας δεν εχει τουνελ αλλα πανθα σαν πυργος...το πηραμε με την προοπτικη σε 1-2 χρονια να βαλουμε κ το απο κατω σαν παιδοτοπο κ με τσουλγθρα...αλλα ακομα φοβαμαι κι εγω..οι τιμες ειναι σε ευρω;;;εμεις μονο για το απο πανω ειχαμε δωσει 700 ευρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε σε ευρώ είναι, αλλά νομίζω δεν περιλαμβάνει το τούνελ, δεν είμαι σίγουρη πρέπει να ανοίξω πάλι την σελίδα!!! :lol::lol::lol:

πάντως αυτό που σας εβαλα τελευταία δεν είναι ψηλό είναι 1,17!.....βασικά είναι για ένα παιδί, για διόρωφο θα το πάρεις ψηλότερο....αλλά είναι ξύλο!!! και μάλιστα γραμμένο ξύλο από την Ρ.!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι πολυ ωραιο ρε...εμας ειναι ασπρο αλλα δεν το ζωγραφιζει.χαχαχα..κ οντως δεν ειναι πολυ ψηλο αυτο...σουπερ τιμη παντως..

Μαρια χαχαχα..λες να πει στον ξαδερφο τελικα να της φτιαξει τετοια;;;χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ναι και μένα μου φάνηκε ακριβό το δικό σας όταν το πήρατε, θυμάμαι που μας είχες πει......το δικό μας, αν αγοράζαμε και τα πανιά θα ήταν περίπου 170ε πιο ακριβό!!! :roll::roll:

δεν ξέρω εξαρτάται και από το παιδί, δλδ αν είναι ήσυχο και δεν καταστρέφει πράγματα όπως η Ρ., τότε μπορείς να κάνεις ένα κρεβάτι καλό και να μην πάρεις από ΙΚΕΑ, αλλά εμείς πήραμε το ίδιο γιατί τότε είχε και εκπτώσεις, ε και δεν μπορούσαμε να πάρουμε διαφορετικό στην Ρ.!! ;):roll::roll:

βασικά έριξα μια ματιά στο φυλλάδιο της εταιρίας που αγοράζουμε και έχει και σε λευκό έπιπλα πολύ μου άρεσαν.....μου αρέσει το λευκό, αλλά αν έχεις παιδιά είναι πολύ δύσκολο να διατηρηθεί καθαρό!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έλεγξα το TAXISNET και χθες έγινε η δήλωσή μου και είναι χρεωστική!!! :? πόσο είναι δεν ξέρω ακόμη :?

πάντως υπάρχει μια σιωπηρή παράταση μέχρι τέλος της εβδομάδας για την κατάθεση των δηλώσεων, των ηλεκτρονικών!!! :?

Αφρο την κάνατε εσείς τελικά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις γυρίσαμε από hm έχει φορεματάκια 3 ευρώ :o

Πήρα 2 για δώρο και ένα η Φ

Και μια φουστίτσα εγώ που είναι για 14+ :lol::lol::lol: αλλά είχε 3 ευρώ δεν γινόταν να τη χάσω 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία με γεια τη φουστιτσα σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα κοριτσια εμεινα :shock::shock::shock:

πηγα για καφε στη νατασουλα,πολυ ωραια περασαμε,τα ειπαμε κ μου αρεσε πολυ!!κ οταν γυρισα διαβασα τί γραψατε με την κοπελα για τις εξωσωματικες! :shock::shock::shock:

littledancer λυπαμαι που θα το πω,αλλα με το τελευταιο που εγραψες εχασες καθε ιχνος δικιου που μπορει να σου εδινα :(:(

κ ειλικρινα,ΑΝ θεωρουσα οτι καπου μπορει να ευσταθουσε αυτο που εγραφες ..εχασα πασα ιδεα κοριτσι μου..να κανεις πλακα με την μικρογονιμοποιηση κ να βαζεις κ φατσουλες που γελουν :(:(:(

αν αυτο για εσενα ειναι δειγμα ευφυιας..δοξαζω το Θεο που δε χρειαστηκε να ακολουθησω αυτη τη μεθοδο..

κριμα :(:(

μαρακι ασε..κ ο γιωργος στο τελος εκανε τραμπολινο με την ελενα στον καναπε..α πα πα!!!χαζά κ παραμελημενα παιδακια,τί να πεις...θα εβαζα φατσουλες που γελούν,αλλα δε μου πάει..

αν το χιουμορ ειναι δεικτης ευφυιας,καποιες εχουν χασει τοπαιχνιδι προ πολλού.. :roll::roll:

αχ μη μου μπερδεψετε παλι τη θου με τα κρεβατια..

αν κ να πω..θου της νατασας τα κρεβατια ειναι σουπερ..ΑΝ αλλαξεις γνωμη,σκεψου το ρε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μη μου μπερδεψετε παλι τη θου με τα κρεβατια..

αν κ να πω..θου της νατασας τα κρεβατια ειναι σουπερ..ΑΝ αλλαξεις γνωμη,σκεψου το ρε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ πάντως λέω Θούλη να μην πάρεις το στρουμφοκρέβατο :mrgreen:

εδώ είματσε να τα συζητήσουμε όλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε ακομα με αυτο ασχολειστε;;;;

ρε παιδα..καταρχας..ξεκολιστε μετις ερευνες...

δεν υπαρχει κατι σε ατο στοσυμπαν για το οποιο να μην εχει γινει ερευνα...

να μιλσιω για την αξιοποιστια τους;;;..για το δειγμα;; στοχευμενο...τυχαιο...ελεος

πεταει καποιος μια μπαρουφα μεγατονων...ισοςβ παρακινουμενος απο συναισθηματικη φορτιση...και εγω οταν ειδα το ποστ της αλλης στην κοινοτητα..ηθελα να απαντησω"να χρισημοποιεις προφυλακτηκο"..αλλα συγκρατηθηκα...

μπορει η κοπελα νατοειδε..και να φορτωσε...οποι εχουμε δικαιωμα να πεταξουμε μια χαζομαρα..

απο και περα ψαρωσατε...

σηγα τα αιματα...

αυτη η ερευνα δηλαδη..τι δειγμα ειχε;;;;...ηταν απο την Ερβπη.,...Αμερικη...Ισπανια.....Ν Αφρικη;;;;...το δειγμα ηταν πχ απο το Μπρονξ...απο τα Χαμπτονσ;;;...απο τη Μαδριτη

να δω κατα ποσο μπορω νατη δοσω βαση...

]υπαρχειερευνα που συνδεει τον φυσιολογικο τοκετο με περιγεννητικα προβληματα...μια τετοια εδωσανβ σε εναν γνωστο που δουλευει στην ΕΛΕΠΑΠ και ΑΠΑΙΤΗΣΕ η γυναικατου ναγεννησει με καισαρικη..γιατι συμφωνα με την συγκεκριμενα ερευναβ οσα παιδια γεννιουνταιφυσιολογικα παθαινουν διαφορα...

υπαρχειερευνα που συνδεει το χαιδεμα με την εξυπναδα..τοτε ο Χ το παραχαιδεμενο επρεπε ηδη να φτιαχνει το βιογραφικο του για τη ΝΑΣΑ κιαι οχι να τον παρακαλαω να κατανοησει πως χεζουμε στην τουαλετα κιαι οχι στο βρακι μας...

θελετε και αλλες ερευνες...ιδιου επιπεδου...βαριεμαι...παω να χαιδεψω τα παιδια μου μπας και γι9νουν πιο εξυπνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου ακου!!

ο γιωργος ειναι ζωηρος,συμφωνουμε σε αυτο;;

ε εγω του πηρα κρεβατι με την προοπτικη να το κρατησει για παντα!

βρε δεν παθαινει τιποτα,επειδη απλουστατα δεν ειναι ψευτικο!τί να παθει;

οσο κ να χοροπηδαει εκει,δε σπαει,τσεκαρισμενο!γυρω γυρω δε το εχει γραψει..μαλλον δε το σκεφτηκε ακομη :roll::roll::lol::lol: ,αλλα κ να το εγραφε θα το σαπουνιζα να καθαρισει! ;)

καποια στιγμη μεγαλώνοντας,θα του αλλαξω μονο στρωμα!

για πες,τί σκεφτεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: δε πατε καλα..χαχαχαχαχαχαχα

καλε εγω το θοδωρη δε φοβαμαι..αλλα το παντελη..ειναι ζωγραφος σε πλακακια επιπλα στο σωμα του κτλ..

οχι..δε με αλλαζετε αποψη..για πειτε..εχει το κρεβατι στο χρωμα του ξυλου..σχεδον οπως τη ντουλαπα..αλλα το χρωμα του ξυλου στο κρεβατι δειχνει ψευτικο..ενω το λευκο τελειο..τι να παρω :P:P:P:P:oops::oops::oops::oops::oops:

η βενι λεει στο χρωμα του ξυλου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ το πήρα το κρεβάτι με την προοπτική πως όταν πάνε για σπουδές να το πάρουν μαζί τους

:lol::lol::lol: 500 ευρώ μας βγήκε να μην κάνουμε απόσβεση??

εγώ όταν κοιμάμαι στη μαμά μου κοιμάμαι στο παιδικό μου κρεβάτι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...