Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

καλε εκανε ενα μπουμπουνητοοοοοοοο πηδηξα!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

καλε λετε να ειμαστε καμπίγκ και να σκυλοβρεχει καλε???? :o:o:shock: τι σακτοκαιρος θεε μοΥ!!!!

εμας εκανε γεμιστα η μαμα μου..εχθες μακαρονια με σουτζουκακια..μην χασουμε κανα υδατανθρακα..αυρτιο θα εχει κατι με πατατα στανταρακι.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ ηρθε το πακετο που παρηγγειλα απο μελιναμευ αλλα θα μοπυ το φερει βραδυ ο κωστας σπιτι γμτ..πηρα και ενα βιβλιο του ραμσευ του σεφ για συνταγες διαιτας.. :lol::lol: τζαμποα το πηρα μου ειπε ο κωστας :evil::evil::evil::evil::evil: καλα απο φετος που θα μαγειρευω οοοοολη την εβδομαδα εγω να τον δω τι θα τρωει...θα τα ξεχασει τις τηγ. πατατες και αυγα της μανας μου και τα μακαρονια καθε εβδομαδα..στην διαιατααααααα μεχρι του χρονου θα γινω μοντελο!! αργα και σταδιακα.. :lol::lol::lol: (αφου εφυγε το φετινο καλοκαιρι ο στοχος παει για του χρονου..μλυ εφυγε η ορεξη) :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kale και εγω τακεφτεδακια θα τα βαφτησω λαχανοκεφτεδακια!

κουμπαρα κανει νυστεια και απο το ξεσ?

μπορει?

εσυ μπορεις?

Μαρια και ο δικος σου?

εγω εμπλεξα με αθεο...απο τιποτα δεν νυστευει...ασε που δεν εχει ωρα σε τιποτα...!

εμς φετος εδω δεν βλεπω να περνουν προνηπια καθολου..περυσι πηραν 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ συγχαρητήρια για τα μαθήματα :D

καθαρίζουμε τα πλακάκια από το μπαλκόνι γιατί από κόκκινα έγιναν μαύρα και τα καθαρίζουμε με υψηλή πίεση νερού....αρηότερα ο άντρας μου θα πάει στο ταξ. γραφείο να δει τι μπορούμε να κάνουμε!!! :?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερώτηση διαφορετική και άσχετη με παιδικούς και ΕΣΠΑ!!! :roll:

έχετε πρέσα σιδερώματος? και αν ναι είστε ευχαριστημένες? γιατί σκέφτομαι να αγοράσω μία....έχει η αδέλφή μου και είναι ευχαριστημένοι μειώνει κατά πολύ τον χρόνο σιδερώματος!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειαχ εγω αλλα τη χαρισα ...δε με βολευε καθολου!

δεν μπορουσα με τιποτα να σιδερωσω τα πουκαμισα...

δεν βολευε στα αιδικα μπλουζακαι με τις σταμπες..!

αλλα ειναι φοβερη σε σεντονια πετσετες

σιδερνω με γιουρο προ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασ μην επαναληφθω κ πω οτι δε σιδερωνω καθολου!

του χ. τα μπλουζακια πλα τα στοιβαζω κ οποτε βαζει καποιο το σιδερωνει κ το φοραει! ;)

τα δικα μας με τον γιωργο,διπλωμα κ κατευθειαν συρταρια! ;)8-)8-)8-)

βρε κοριτσια..λυσσαξατε... :roll::roll:

αφου σας λεει η κοπελα οτι τα πάγια εξοδα τους,ενοικιο,κοινοχρηστα,θερμανση,αυτοκινητα ειναι παρα πολλα..δε λεει οτι εχουν 3000 καθαρα κ δε τους φτανουν..

εγω π.χ. εχω εσοδα πολυ λιγοτερα το μηνα,τα μισα κ ααααν καποιους μηνες..,αλλα δεν εχω δανειο στεγαστικο,δεν εχω ενοικιο,δεν εχω κοινοχρηστα,δεν εχω τοσο υψηλη δοση αυτοκινητου.......εε στα ιδια ερχομαστε! ;)

ΑΡΓΥΡΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ..ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν..τα κειμενα σου..εινσι σαν γροθια στο στομαχι μερικες φορες...

εχεις πολυ δυνατο γραψημο..

Σηγα καλε μη κανω νυστεια.,.πατε καλα καλε;;;

Αργυρω και εγω εχω μπουλερ σιδερο..τελειο ειναι..

δεν εχω πρεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re σεις μην βλεπετε το 3000ε τον μηνα..δειτε τι υποχρεωσεις εχουνε..δηλ. τι ενοικιο αναλογα θερμανση, παγια εξοδα που εχουνε ηδη δημιουργηθει (κινητα τραπεζες, κτλ) δηλ. εαν η γωγω δινουνε για σπιτι 800-900ε νοικι ηδη μενουνε 2000ε τον μηνα..ε, βαλε και τα υπολοιπα εξοδα, εαν εχεις μαθει να αγοραζεις πανακριβα(βλ. τσαντες 300ε στις εκπτωσεις(περισυ)..χαχαχαχαχαχα) ε τι να σου φτασει..και ειναι οπως εχεις μαθει ξαναλεω..οταν το βιοτικο σου επιπεδο πεφτει..πεφτει..ακομα και εαν παει απο 5000 σε 3000..2000ε ειναι αυτα..δεν ειναι και λιγα...

απλα πρεπει να ριξει τα εξοδα βλ. ενοικιο και να μην ξοδευει οπως ξοδευε.. :?

και εγω γιουρο προ εχω αλλα πλεον σιδδερωνω ΜΟΝΟ κατι μπλουζες του κωστα και καμια βερμουδα παντελονι..τα απολυτως ασιδερωτα δηλ. παντως στο συρταρι καλα διπλωμενα γινονται σαν σιδερωμενα.

μυστικο..καλο τεντωμα απλωμα και γρηγορο μαζεμα διπλωμα! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενετια εγω να δειτε το εγινε..ερηξε ενα μπουμπουνητο..και σβησαν τα φωτα..ευτυχως δενε ιχα ανοιχτα αρχεια..γιατι θα εκλεγα ενα αρχειο που εφτιαχνα εδω και 2 μερες!!!

Ξεκολιστε ρερ απο τα εσωδα-εξοδα..ειπαμε..το σωστο θα ηταν ολα τα παιδιακια να τα παιρνανε παιδικο...εις δηνατων απο μικρη ηληκια και αναλογα με τα εισοδηματα να υπηρχε και εστω καποια χρεωση γι'αυτο...οχι της ταξης του 300 ευρω ΟΚ..

ενταξη, παλη θα υπηρχαν λαμογιες και αδικιες..αλλα τουλαχιστων θα ηταν ολα σε παιδικο...θα εβρισκαν δουλεια και οι δασκαλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε τα διαβασα ακομα ολα..τι κανετε?

φρα εισαι καλα?περαστικα ρεεε...

σισσακι με το γιατρο τι εκανες????????γεννησε η φιλη σου?φυσιολογικα?μωρε ολα τα περασες?????Τελειααα

χρυσα μετα της 12??????????απογευμα λες καλυτερα?

μαρια καλες διακοπες αυριο..καλε ναι αυτα κρεβατι έω//ειναι 1.70 με 60 :roll::roll::roll:

νατασουλα ποτε θα πατε καβαλα?ποτε θα ξερεις???????????

αχ με αγχωσατε..λετε να μη παρουν το θοδωρη φετος? :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω θα ελεγα οχι για την πρεσα..αλλα δε το κατεχω κ το αθλημα..

κ θου..

ο γιωργος δε θα κοιμοταν ποτε σε κρεβατι σαν του ικεα..πολυ στενο..δεν ξερω τί παιδια εχετε οσες τα κοιμιζετε εκει..αλλα μονο σε εναμισαρι κανονικο βολευτηκε ο γιωργος κ ησυχασε κ το κεφαλι μας ;) ασε που οταν μας φωναζει,ανετα ξαπλωνουμε κ κοιμομαστε αμα μας παρει ο υπνος κ εμεις εκει..

αλλα ο γιωργος δε βολευτηκε κ ποτε στην κουνια..αν ο θοδωρης ειναι ο.κ. με την κουνια,τοτε σιγουρα θα ειναι ο.κ. κ με το..στρουμφοκρεβατι! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)

αχ σε παρακαλώωωωωωωωωω..μην ξαναμπερδευτεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια ο φιλιππος κοιματαια ακομα στην κουνιαααααααααα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) μαναρι μου 4 ετων πηγε τωρα θα τον βαλοπυμε σε κρεββατι αλλα οταν τον ρωταω δεν θελει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οικονομικος μας βγηκε..με κερματα παιζει και με το σπιτι γενικα, ποδηλατο καινουργιο δεν θελει εχει το βρεφικο :shock: ρουχα τα φοραει πολυυυυυυ καιρο, παποπυτσια επισης.. :lol::lol::lol::lol::lol: τι αλλο να ζητησω η μανα της κρισης??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω θα ελεγα οχι για την πρεσα..αλλα δε το κατεχω κ το αθλημα..

κ θου..

ο γιωργος δε θα κοιμοταν ποτε σε κρεβατι σαν του ικεα..πολυ στενο..δεν ξερω τί παιδια εχετε οσες τα κοιμιζετε εκει..αλλα μονο σε εναμισαρι κανονικο βολευτηκε ο γιωργος κ ησυχασε κ το κεφαλι μας ;) ασε που οταν μας φωναζει,ανετα ξαπλωνουμε κ κοιμομαστε αμα μας παρει ο υπνος κ εμεις εκει..

αλλα ο γιωργος δε βολευτηκε κ ποτε στην κουνια..αν ο θοδωρης ειναι ο.κ. με την κουνια,τοτε σιγουρα θα ειναι ο.κ. κ με το..στρουμφοκρεβατι! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)

αχ σε παρακαλώωωωωωωωωω..μην ξαναμπερδευτεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) δε υπαρχεις λεμεεεεεεεεεεεεε

οοοχι δε δοκιμασα να κοιμηθω..η νατασα εχει παρομοιο..εχει κοιμηθει κ αυτη ειπε..

καλε ο θοδωρης ανετα κοιμαται κ αλλο κουνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και για να μην μιλαμε στον αερα βρηκα κι αυτο

http://www.newscientist.com/article/dn7 ... erage.html

για οποια ενδιαφερεται

There was no difference in the education levels of the mothers, which is known to influence children's intelligence, so Leunens thinks the most likely explanation for the finding is that mothers of ICSI children provide more stimulation. "These mothers might be particularly dedicated to parenting," she says.

Προκάλεσε ιδιαίτερο ενδιαφέρον το γεγονός ότι δεν υπήρχε καμία διαφορά στα επίπεδα εκπαίδευσης των μητέρων των οποίων τα παιδιά εξετάστηκαν. Μία εξήγηση που έδωσε η Leunens για το αποτέλεσμα της παραπάνω έρευνας είναι ότι οι μητέρες των παιδιών που η σύλληψή τους έγινε με ICSI αφιερώνονται πολύ στην ανατροφή και την φροντίδα των παιδιών τους!

απάντηση απο το ποστ

μη χειρότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ανατροφή ενός παιδιού έχει να κάνει με το επίπεδο των γονέων γενικότερα, με τις γνώσεις που διαθέτει περί ανατροφής, με τις συνθήκες ζωής της κάθε οικογένειας, με τα βιώματα το καθενός κ.λπ ... εγώ αυτό πιστεύω....όλες οι μητέρες που γεννούν - ανεξαρτήτου τρόπου - αγαπούν το ίδιο τα παιδιά τους και κάνουν το καλύτερο δυνατόν για την ανατροφή τους.....αλλά ακόμη πιστεύω ότι η ανατροφή ενός παιδού δεν είναι μόνο υπόθεση της μητέρας, σε αυτό συμβάλει και ο πατέρας..... και από την δική μου εμπειρία - το τι συμβαίνει στο σπίτι μας εννοώ - έχω να πω ότι ό,τι και να κάνει η μητέρα, αν από την άλλη ο πατέρας κάνει το αντίθετο όλα αλλάζουν....π.χ αν εγώ θέλω το παιδί μου να πάει στο τάδε πανεπιστήμιο και ο άντρας μου όχι .... αν εγώ λέω στο παιδί μου πώς να μιλάει στους ξένους και ο άντρας μου το αντίθετο τότε..... (αυτά δεν συμβαίνουν στο σπίτι μου έτσι?)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ μαι παλι! Αυριο δουλεια :roll::roll: κ θα ησυχασετε απο μενα!

Γωγω τι εννοεις λεγονατς διαφορετικες δουλειες? καθε δουλεια αμοιβεται- η μαλλον θα επρεπε να αμοιβεται- αναλογα..εαν εσυ θεωρεις πως ο αντρας σου πληρωνεται λιγο, συμφωνω μαζι σου. Ομως ειναι σκανδαλο ενας λεκτορας πανεπιστημιου να πληρωνεται σκαρτα 1300 ευρω (προ κρισεως) και ενας γιατρος ειδικευομενος με 70 και 100 ωρες δουλεια την εβδομαδα και εφημεριες και ολα οσα σημαινει αυτο να επαιρνε 1700 ευρω κ τωρα να εχει πεσει στα 1300...Σχετικα ειναι ολα λοιπον, δεν υπαρχει συγκριση...

Βρε κοριτσια για το θεμα της παπαρολογιας περι εξωσωματικης μην ασχολεισται..Πρωτον εβαλε λινκ που δημοσιευτηκε που???? στο new scientist, οκ ειναι κατι σαν το star channel των επιστημονικων περιοδικων και δευτερον αν διαβασετε το υπολοιπο κομματι το αρθρο αυτοαναιρειται, απλα εβαλε μονο το αποσπασμα που τη συμφερει...

Πειναω!!βαριεμαι να παω γραφειο αυριο, καλομαθα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...