Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

δεν ξερω βρε χρυσα τι εκανε ο φιλος σου..υπαρχουν καποιες υπηρεσιες κ στις βρυξελες αλλα σε συνεργασια με την ΕΕ, δεν ξερω ακριβως το καθεστως...παντως εγω δεν τους εχω κ σε μεγαλη υποληψη τους υπαλληλους του ΟΗΕ γενικα κ ο οργανισμος ειναι απιστευτα γραφειοκρατικος κ δυσκαμπτος κ το γλυψιμο ειναι ενδημικο σπορ...Απλα απαντησα στην Μαρια για το βυσμα που ειπε...τωρα σε καποιες θεσεις που σε διοριζει η χωρα σου, σιγουρα αν υπαρχει ελληνας ειναι με βυσμα..αλλα τετοιες θεσεις ειναι λιγες, μιλουσα για αυτο που επικρατει γενικα...

Εχω γνωρισει καποιους ελληνες κ την εχουν δει καπως που ειναι στον ΟΗΕ κ η πλακα ειναι πως οι γυναικες τους καβαλανε μεγαλυτερο καλαμι απο τους συζυγους που εργαζονται..αλλα γενικα υπαρχει ενα υφος στο προσωπικο του ΟΗΕ...ο Κ δεν το εχει, μαλλον γι αυτο βρεθηκε στη Βορεια Κορεα...

Αργυρω το σεμπινι εχει ξετρελλαθει με το σχολειο! αφου δεν τον σταματαω τπν αυγουστο οπως σκεφτομουν...δεν θελει! :?:)

Σισσιω βενη φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sισσακι μου ομορφο...να χαιρεσαι την κορουλα σου!

αν και ειδα τςι φωτο σας και σας εκανα και λαικ...επησις σχολιασα μαμα και κορη ποσο κουκλες ειστε!

αμεσως να μας κραξεις....αλλα σε ειχα προλαβει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ποτε θα κανεις ξανα υπερυχο να μαθυμε ?

επησις εχετε τετοια σπιταρονα στη δεσφινα?

εσεις ειστε πραγ,ατικα υψηλοισθοι....

πες που κρυβεις το καγιεν ...πες!

εχει και φουρνο απεναντι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η Μ-Ι μου ζητα να κανω κατι να αλλαξει χρωμα η ουρα τη μπαρμπι μερλια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ η εξωσωματική δεν έχει ν ακάνει με την ηλικία της γυναίκας, αν δεν μπορεί να κάνει κάνει φυσιολογική σύλληψη και στα 30 θα κάνει την εξωσ., εγώ π.χ. μπορεί να μπορώ να συλλάβω και τώρα σε αυτή την ηλικία (φυσικά και δεν θα το δοκιμάσω για να σας το αποδείξω :lol::lol::lol::lol: )......αλλά αυτό με το ποιά παιδιά θα γίνουν καλύτερα στο μέλλον το θεωρώ το λιγότερο γελοίο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Φραν σηγουρα..δεν ξερω και εγω..και επειδη γεννικα ειμαι καλοπροερετος ανθρωπος..σηγα μη καθομουν να ασχοληθω...αλλα ναι..ενα υφος το χε..σηγα ρε φιλε...χαχαχ...εμενα δε με ενθουσιαζεουν..

ο Σακης παντως που δουλευει στη Υπατη αρμοστεια ειναι ΟΚ..ανυπανδρος..εκ πεποιθησεως γεροντοπαλλικαρο..αλαλ ειμαι σηγουρι οτι την κουναει τη σημαια δεξια και αριστερα..αλοιμονο..ειναι ωραιο παιδι.....

Για τον φιλο μου τονα λλον..εχω να τον δω χρονια..εννωειται πως εχει αλλη ταυτοτητα..αλλο ονομα..και δεν εχει ζωη..βλεπω τον αδελφο του γιατι μενει στη γειτονια μας...αλλα δενξερω γιατι νεοτατο παιδι αποφασισε να κανει τετοια δουλεια...

δενε χεις ζωη ετσι...δεν εχεις οικογεννεια...φιλεναδα...φιλους...εισαι 24/7 αστινομικος...

ειναι το "αποθυμενο" που σας ελεγα..

Και εσυ ρε απο ολα τα ψωνια του ΟΗΕ..τον πιο νορμας βρηκες και παντρευτηκες...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κουμπαρα..εσυ που τον ειδες το φουρνο καλε..

εγω την τουρτα λιγουρευτηκα...

χαχαχαχα.....

Ρε παιδια..ξεκολιστε..ειπαμε...

απλα τ θεμα ειναι σαν να λεει πως τα παιδια παο εξωσωματικη ειναι ανωτερο ειδος..Αρια φυλη..πιο τετραπερατα πιο εξεληγμενα,....ενω με φυσιολογικη συλληψη ειναι πφφφφφ...παρακατιανα...οπι​σθοδρομικα.. τυχαια...με τι βλακιες..ολα ιδια ειναι..διαφορα δενε χει καμια...εκτος και εαν πριν επολεξει ποια ωραια θα εμφυτευσει τα εκανε ενδελεχη ελεγχο DNA για εξυπναδα που με τον χαρακτηρα που εχει η μανα τους..αμφιβαλλω εαν κανενα θα το χει....

καταλαβατε...τυχαιες μενας..με τυχαια..τυχαροαστα παιδια :-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω άπλα είπα οτι δεν στεκωμαι στο τι λέει ανωνιμα κάποια μετα απο τόσο πόνο ...οκ όλες μας έχουμε φίλες γνωστές κτλ που έχουν. Άλλη συμπεριφορά αλλα δεν είναι ολλες ετσι ...ούτε πάει να πει οτι ο χαρακτιρας της γενικά είναι ετσι ....

Αυτα τωρα δεινω το ταμπλετ στον μ να παίξει

Σισσιω (φάτσα που ντρέπεται) νόμιζα οτι σου έγραψα ...Χρονια πολλά στη νεραιδουλα σου!!! Πάντα χαμογελαστη να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Μωρε αφρο και εμεις λεμε πως ειναι ισος η μοναδικη που το λεει..

δεν ξερω,..εγω οσες ξερω..καια πο τις καΛΟΚΑΙΡΙΝΕς ΜΑΝΟΥΛΕς...μια χαρα κοπελες ειναι...

χωρις κομπλεξ η τιποτα..

και οι περισσοτερες απο αυτες ειχαν και απολωειες..και σε μεγαλη ηληκια..

εγω ακομα θυμαμαι μερικες πριπτωσεις του μαμι..την Τεση-που ηταν και Θεσσαλονικια- που μετα εκανε παιδιακι...

και αλλες...

καλα εσυ κουμπαρα...εγω παντως τον Λεο θα τον παρω..σας νονα..εχω δικαιωμα..ακου εκει..φτου σου ρε..χαμπαρη δεν τον πηρες τετοιον παιδαρο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξέχασα αργυρώ, κοίτα μετα απο μιαηλικια η μήτρα γίνεται σε κάποιες πιο σκληρή και δεν κρατάει εύκολα ...έπειτα μπορεί να υπάρχουν και αλλα θέματα που δεν ειναι Στις συνηθησμενες εξετάσεις και μπορεία να καθηστερισουν να διαγνωστουν (πχ αυτο με την πονή του αιματός) ...γενικά μια γυναίκα που δεν έχει ξανά υπάρξει έγκυος είναι κάπως πιο δύσκολο και μπορεί πιο χρονοβορο ...και ο χρόνος σε αυτήν την ηλικία που τρέχει παίζει ρολο μεγάλο ...τελος ο σύντροφός που είναι και αήτις σε ανάλογη ηλικία η μεγαλύτερος μπορεί να εχει και αυτους κάποιο θέμα με το σπέρμα λόγο ηλιμιάς που παλιότερα να μην ειχε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια...το εχουμε ξαναπει..πως η ηληκια στην οποια μια γυναικα αποφασιζει να κανει παιδι..σηκωνει μεγαλη συζητηση...

δεν ειναι απαραιτητα ουτε η καριερα..ουτε να κανω τη ζωουλα μου ουτε τιποτα..δεν ξες τι μπορει να εχει ζησει ο αλλος οταν ερθει επιτελους η ωρα να κανει παιδι..χιλια δυο μπορουν να σημβουν..δενε χει να κανει απολυτα με την ηλικια...με την καριερα με τις σπουδες..με το να γλεντισουν και να "γλεντισουν" τη ζωη τους...αντρες γυναικες....

γεννικα ειναι πολυπλοκο το θεμα και οπως σε ολα τα θεματα..δεν μπορουμε να γεννηκευουμε

ξαναλεω δεν ξερεις για ποιον λογο καποιος που αργησε να κανει παιδι//οντως αργησε...ειτε βιολογικα..ειτε κοινωνικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ θα ακοεις κανενα μπινελικακ να ισιωσεις η γκαστρωμενη...κ περυσι τα ελεγα τουλαχιστον για το σχολειο μας...

Βικυ δηλωσαμε 43500...η πρωτη μειωση του γ. εγινε οκτωβρη, η δικη μου δεκεμβρη κ η δευτερη του γιψργου με το νεο χρονο..κ θα ακολουθησει κ αλλ.οποτε δε φανηκε στο εκκαθαρθστικο...

Φραν ειναι δθαφορετικη η δουλεια μας..κ ειδικα για το γιωργο πιστευω οτι δεν πληρωνεται οσο πρεπει..

Βενι δε λεω για σεβα..λεω για μεγαλοεπθχειρηματιες...

Μαρια για διαμερισμα κοιταμε πλεον...στις περιοχες μας δεν εχουν πεσει οι τιμες..ψαχνουμ κατι μαξ 600 ευρω...να παρουμε σπιτι δικο μας δεν παιζει...λεφτα δεν εχουμε στην ακρη κ δανεια δε δινουν πλεον..

Επισης ειναι αληθεια αυτο που ειπες..εσυ νομιζω...αναλογα με τα εισοδηματα ξανεις κ ανοιγματα..εμεις οταν πηραμε το αμαξι περναμε κ οθ δυο μαζι 5000... Πλεον ειμαστε κατω απο ρα 3000...ζουμε πλεον μονο για να πλγρωνουμε τα ανοιγματα που καναμε τοτε..

Αρτζι διαβαζεις τι γραφω;;;; Σε ολες τις ηλικθες μπιρει να υπαρξει προβληνα.. Εγω αναφερομαι σε αυτες που απιφασιζουν στα 40 να κανουν παιδι γιατι μεχρι τοτε ηθελαν να ζγσουν τη ζωη τους η να κοθταξουν καριερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφυγε η συναδελφος-φιλη!ωραια περασαμε! :)

τί να πρωτοπω για τους δημοτικους παιδικους..δεν ξερω πια..

δεν εχω ιδεα αν θα μας παρουν..κ το δικαιουμαστε γμτ....εξωφρενικα χαμηλο εισοδημα..αλλα..ειπαμε..εσπα κ επανεγγραφες..

ελπιζω μονο στο χωριο..βεβαια δημος ωραιοκαστρου ειναι εκει..αλλα στον συγκεκριμενο του χωριου δε νομιζω να κανουν κ τοσα πολλα παιδακια αιτηση..θα δειξει...

μου φαινεται στο τελος θα παρω τον γιωργο στον παιδικο του σταυρού :twisted::twisted:

εκει τον δεχονται αφου ειμαι εγω εκπαιδευτικος,να κ καπου που μετραω :evil: ..αλλα σκεφτομουν την ταλαιπωρια καθεμερα του παιδιου κ το ποσο θα εκτιθεται σε κινδυνους τοσα χλμ στους δρομους με ολες τις καιρικες συνθηκες :roll::roll:

σκατουλες..σε ιδιωτικο βλεπω να καταληγουμε..αντε,μια χρονια,θα περασει..μετά προνηπια στο χωριο θα τον παρουν σιγουρα,ολα τα παιρνουν..

σισσακι να χαιρεστε την κουκλιτσα σας!παω να δω φωτο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστηηηηηηη...

μολις τηλεφωνησα τσο χασαπη να κοψει κιμα!

Γωγω ελα να μεινεις στις δικες μας περιοχες...στο μισο το ενοικιο...καιοσο πιο κονατ στα γυφτικα θα πεφτει κι αλλο....να σκεφτεις οτι με 600 θα νοικιασεις 4οροφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...τρελες και παλαβες..

Τζουλι τυχερη...εχεςι το χωριο...

εγω;; τι να κανω;;..που τα προνηπια μενεμενης κλεισανε;;;;;

και που να τπν παω..Στους Αμπελοκηπους;;;..μπουχαχαχαχα..και ποιος θα τον παραλαμβανει στις 3 το μεσιμερι;;;;;...

και πως θα τον πηγαινει σπιτι;;;;

οποτε αλλες 2 χρονιες παιδικο..ο Χ...

βαη βαη βαη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενι δε λεω για σεβα..λεω για μεγαλοεπθχειρηματιες...

εγω τι ειμαι ρε???? 8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης ειναι αληθεια αυτο που ειπες..εσυ νομιζω...αναλογα με τα εισοδηματα ξανεις κ ανοιγματα..εμεις οταν πηραμε το αμαξι περναμε κ οθ δυο μαζι 5000... Πλεον ειμαστε κατω απο ρα 3000...ζουμε πλεον μονο για να πλγρωνουμε τα ανοιγματα που καναμε τοτε..

εγωτο ειπα καλε αυτο :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρκκκ

μαρι τι μου το θυμησες....

ΟΚ..θα φαμε σημερα τα γεμυστα,.,.

και απο αυριο νυστεια!!!!!

φασολακια θα τρωει 15 μερες...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και να το πουλήσουμε που αποκλείεται να βρεθεί άνθρωπος να μπλέξει σε αυτό το σπίτι

πάλι θα πρέπει να πάρουμε δάνειο από τράπεζα έστω μικρό αφού δεν έχουμε μία στην άκρη κυριολεκτικά

Οι τράπεζες τώρα δε δίνουν ούτε καταναλωτικό των 1000 ευρώ

και χωρίς λάδι ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε ειδες τί τυχερη που ειμαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμας εδω τα προνηπια λειτουργουν..αλλα δε δεχονται,τα νηπια ναι,ειναι υποχρεωτικα για αυτο..αλλιως παλι κατι θα σκεφτονταν για τους δ.υ. ωστε να μας αποκλεισουν :twisted::twisted::twisted:

ετσι κ αλλιως..οκτωβρη τελειωνουν οι δοσεις του αυτοκινητου..300ε καθε μηνα..

εεεεε..θα πηγαινουν για τον παιδικο του γιωργου..ε μα πώς!να τα βαλω στην ακρη;;;;;;;;;;;;;;;;ντροπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι δεν παρεξηγει ρε η Γωγώ, αλλα και να παρεξηγησει θα την δώσω δυο σφαλιάρες να στανιάρει! :P:P:P:P:lol::mrgreen:

Επίσης ο φούρνος είναι συνθηματικό! ;)

Βίκυ το σπίτι είναι του πεθερού μου! Της πεθεράς μου για την ακρίβεια και για να γίνει δικό μας πρέπει να ξεπαστρέψουμε τους δύο προηγηθέντες αδερφους του άντρα μου! :lol:

Δε λες παλι καλά που μπορούμε να ερχόμαστε προς το παρόν! Να δω πότε θα έρθει ο καιρος που θα βρουμε κανα κλειδι πίσω απο την πόρτα... :lol::lol::roll:

Περασε μια μπόρα και δρόσισε. Βγηκαμε με την Χ και χορέψαμε στη βροχή! :D

Γωγω παρεξηγείς τελικά μωρή;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Καλά έλα να μας κλάσεις μια μάντρα! :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ εσεις με 3000 το μήνα μπορείτε να προσαρμοστείτε και να ζείτε αξιοπρεπώς. ΟΚ οχι όπως σε είχε συνηθίσει ο Γ που σε είχε βασίλισσα :P:D αλλα με εκπτωσεις στις απαιτήσεις σας μπορείτε να ζείτε πολύ καλά. Ρωτα και τους ανθρωπους που ζουν πλέον με 15000 εισοδηματα τον χρόνο... τι να πρωτοκάνουν;

Και μη λες παπαρες! Οι περισσότεροι εργαζόμενοι υπάλληλοι τα δουλεύουν τα λεφτά τους μωρή! :twisted:

Μάλλον θα ξαναβρέξει... λέτε να το χάσουμε το μπανάκι σήμερα...; γαμότο! :?

Αλλά μιλάμε για δροσιά σήμερα! :D

Βαφτιστηράκι μου σε ευχαριστω πολύ! :x

Εγω έφαγα λουκανικάκια που περισσεψαν απο χθες! Θα τα βαφτίσω φακές! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσσσσ...μια χαρα..νεροβραστα φασολακια..ετσι να δειξει ποση εγκρατια μπορει να κανει τηνπεριδο της νηστεια..

και επιστιδες θα λυσσαω για ..ξεσ...για να δω κατα ποσο θα ειναι εγκρατης...μπουχαχα..ειμαι πολυ μπιτσ!!!!

Εσυ μετρας τςι δοσεις του αμαξιου...εγω το στεγαστικο...

ναι..τα νηοπηα ειναι υποχρεωτικα..εκει θα μας παρουν και εμας ρε...

η σε ενα πισωα πο το σπιτι μας...η απεναντη...παλη καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...