Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτα γυρνας σπιτακι??Με το καλο κοριτσι μου. :D:D:D

Αφροοοοοοοο... :lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια εγω πιστευω οτι ολες θα σας παρουν.Ειναι παρα πολλες οι θεσεις του εσπα!!!! :mrgreen::mrgreen:

Ιουλια μου νοικιασαμε σπιτι.Δυαρακι με κουζινα-καθιστικο και ξεχωριστο υ/δ.50 ευρω τη μερα.

Ο Γιωργος θελει του χρονου να παμε ολη τη σεζον οπως εσυ.Και του λεω "Ας εχουμε τη δουλεια μας πρωτα".Παντα αισιοδοξη :lol::lol::lol::lol:

Η μαμα μου..δεν θα ερθει.Της φαινεται λεει μακρυα!!! :?:?:?

Οσο για το Εσπα....για μας θα μεινει το 3ο το καλυτερο.Γενικα οι δημοτικοι παιδικοι σταθμοι για μενα δεν θα επρεπε να μπαινουν στο εσπα.Το θεωρω μεγαλη αδικια για τους δημοτες.Και δεν το κανουν για να βοηθησουν τις μητερες αλλα για να βγαλει λεφτα ο δημοσ. :evil::evil::evil:

Σκεψου οτι ο δημος Πετρουπολης και ο δημος Φυλης στους παιδ.σταθμους τους δεχονται παιδακια μονο μεσω εσπα.Και αν του χρονου αυτο γινει και στο δικο μου δημο;;;;

Η Βικυ την κορη της την εγραψε σε αλλο δημο (μενει στο δημο φυλης).

σας αφηνω κορες.καλο απογευμα να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα πώς τα κατάφερες έτσι, να μείνεις εσύ πίσω!!! :o:o:?

ή από Σεπ θα πας και εσύ πάνω? :?:

η Κων/να θα είναι με σένα?

καλά να περάσεις! :D

ρε Θούλη δεν σε βρίσκω με τίποτα βρε :roll::roll::lol::lol::lol:

στείλε μου πάλι με μήνυμα!!! :roll::roll:

δεν εχω ιδεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαμε δε θα ξαναμπαινω πουθενα να διαβαζω.δεν πιστευετε τι μαλακιες γραφουνε....ρε αν ειναι δυνατον!!!ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!! μα τι μυαλα κουβαλα ο κοσμος ρε και ποσο κοντοφθαλμοι ειναι καποιοι...

Αυτααααααααααα...σορρυ για το βρισιμο.Χρυσα να θες σβηστα... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIABASTE TI EKANA

epsaksa me to psaxtiri me ton kodiko tou paidikou kai simiosa se xarti .....moria kai epilogi thesis paidikou

meta ta katharoegrapsa me basi thn epilogi theshs paidikou kai eixa

69 proti epilogi

49 deuterh epilogi

49 triti epilogi

41 tetati epilogi

ekatsa meta kai ta ebala ana epilogi kai ana moria :D (nai nai eimai h monika apo ta filarakia trela me tis taksinomiseis !!!)

pisteyo oti pernao sthn proth mou epilogh !!! exei 135 thesis kai an balo oles tis aitisis apo autous pou ton ebalan no1 kai tis mises apo autous pou ton ebalan no2 kai to 1/3 apo autous pou ebalan no3 imai ok !!!tora gia osous ton ebalan 4 epilogi ...(xesemou psila kai agnanteue ) menoun 30 theseis kai gia aytous !!!!!! :lol::lol::lol:

den to diatiposa kala ...olo auto to ekana gia thn dikh mou proth epilogi !!...tis alles 3 den tis elenksa

thelo na eimai aisiodoksh ...135 theseis einai autes kapou tha xoreso !!!

simiosh ...oli h douleia egine se xarti !!!APETO XEIROKOTIMA !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελο γελιο με τα τις αναλυσεις....

ρε αφρο ποτε τα εκανες αυτα μονη με 2 παιδια?

και εγω πιστευω οτι ολες θα σας παρουν!

το ευχομαι παντως!

Παναγιωτα....η πελοπονησος ειναι πολυ ωραια!

το καλοκαιρι με το γιουρο...ττε που ειχαμε και γιουρο ....ημουν φοινικουντα ...γαματες διακοπες...!

αλλα και η λευκινη που λετε εναι πολυ ωραιααααααααααα.

εμεις μεναμε στις αργυραδες....αλλα πολυ μακρια απο εμας!

εγω θελω να παω εδω

http://www.booking.com/hotel/gr/the-wes ... ity_target

αλλα οσο κανει η μια βραδια εκει ειναι το 15μερο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα το εσβησα..μονο και μονο επειδη το ζητησες...

θα σου εκανα μια επιστιμονικη..και απολυτα τεκμηριομενη απαντηση με δεδομενα..αναλυσεις..αλλα πρωτον βαριεμαι-δε ειμαι αφρο-και δευτερον...το υπολοιπο 99% των φυσιολογικων μαμαδων που δεν κουβαλανε τετοια κομπλεξηκα μυαλα..δε μου φταιν σε τιποτα

Κουμπαρουλα εμεις γαμηλιο ταξιδι μειναμε αδο.

.http://www.grandhotelwien.com/

επισης εχω μινει ελευθερη σε αυτο

http://www.ekies.gr/

και μια χρονια...κολοφαρδη...εδω

http://www.danairesort.com/ πληρομενο απο τηβ δουλεια..και ηταν μαπαααααα

http://www3.hilton.com/en/hotels/austri ... index.html

οταν πηγα μονη Βιεννη με τη δουλεια

Πειναω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!

από φεφεκι » Σάβ Ιούλ 28, 2012 7:29 am

Κορίτσια έδωσα αίμα κ περιμένω. Είμαι ψύχραιμη γιατί ένοιωσα τις 2 προηγούμενες μέρες αρνητικά πολύ κ δεν έχω προσδοκίες. Ό,τι κι αν γίνει πάντως, θέλω να σας πω το εξής: την ημέρα της ωοληψίας, θα έκαναν το ίδιο μ εμένα 20 ακόμα γυναίκες. Άκουσα χίλιες περιπτώσεις, είδα τον πόνο. Δεν σκέφτομαι ούτε σύζυγο ούτε τίποτα για παρηγοριά παρά μόνο τα πρόσωπα αυτών των γυναικών. Ένοιωσα ότι υπάρχουν ήρωες.

Να ξέρετε ότι κατά τη γνώμη μου, όλες εσείς αξίζετε 100 φορές παραπάνω να είστε μητέρες από κάτι γυναίκες εκεί έξω που έχουν παιδιά κ δεν ξέρουν γιατί τα έκαναν. Τα παιδιά της εξωσωματικής πιστεύω θα αποδειχθεί στο μέλλον θα είναι πολύ ανώτερα σε χαρακτήρα από τα υπόλοιπα, γιατί είναι παιδιά της απόλυτης απόφασης, προσπάθειας, θέλησης. Μην προσεύχεστε μόνο για τον εαυτό σας. Κ όταν λέω προσευχή, δεν εννοώ θρησκευτική απαραίτητα. Εννοώ αυτήν την εσώτερη σκέψη που μας συνδέει με τον κόσμο. Προσευχηθείτε για όλες αυτές τις γυναίκες. Είναι ήρωες! Κ θεε μου! Πόσο το αξίζουν! Πόσο το αξίζετε!

φεφεκι

Senior Boarder

Απαντήσεις: 41

συγγνωμη χρυσα,αλλα μετα απο αυτο που εγραψε η παναγιωτα,εψαξα κ το βρηκα..

δεν ειμαστε καθολου καλα! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μονο τον πονο της κοπελας μπορω να εκλαβω ως δικαιολογια για αυτα τα ασυλληπτα που γραφει...μόνο αυτο..

αλλα απο το να εισαι ηρωας,να πονας κ να παλευεις για κατι που τοσο ποθεις ,μεχρι του σημειου να ισοπεδωνεις ανθρωπους που σταθηκαν πιο τυχεροι σε αυτον τον τομεα..κ ισως ατυχοι καπου αλλου..ειναι τερααααααααααααααααααααααααστια αποσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορω πως τα βρισκεται κ τα διαβαζεται..απορω...ευγε...

αφρο μπραβο που εκανες ΟΟΟΟΛΟ αυτο..εγω παλι το θελω για εκπληξη..αν δε δω το ονομα μου θα στεναχωρεθω νομιζω :oops::oops::roll::roll::roll:

χρυσα κακοπερασες χρυση μου..κυριακη κερνας καφε εκτος απροοπτου??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...διακοπαρω...στον πεθερουλη...μπανια,αραγμα,κσλα ειναι..η ιω λιγο μελαγχολικη κ με το ζορι τρωει...νομιζω οτι ζηλευει τη μικρη...εμεις δεν ημασταν μεσα για τους παιδικους...περα απι τα 40.000 ευρω δε μου εκαναν αποδεκτο κ το εκαθθαριστικο...μαλακια δικια μου βεβαθα...κ αυριο φυσικα θα κανω ενσταση κ θα τους κραξω κ για τα 40.000....ελεος με τους παπαρες..οτι λεφτα παιρνουμε τα δουλευουμε μεχρι τελευταιο σεντς...δεν τα κλεβουμε...κ ναι ρε μαλακες...τοσα βγαζουμε αλλα ξερεις ποσα μου μενουν....γιατι ο αλλος μπορει να παιρνει 30000 κ να εχει σπιτι δικο του, να μην πληρωνει ενοικιο κτλ... Κ εγω που δουλευω κ λειπω ολη μερα κ δεν μπιρω να πληρωνω 500 ευρω το μηνα για παιδικο το παιδι τινα το κανω;;;να το στειλω σε ιδρυμα;;;;αντε τους γαμι..δες.... Θα τα γραψωωω οοοοολα αυτα αυριο στην ενσταση κ να πανε να γα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια τι ηθελες κ εβαλες αυτο το ποστ κ με φορτωσες παραπανω;;;; Θα λεγα τωρα τιποτα για τις μαμαδες των εξωσωματικων αλλα δε φταινε σε τπτ οι υπολοιπες κοπελες αν μια εκφραζεται με αυτον τον τροπο πλογω θλιψης,ζηλειας κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο....συγγωμη κιολας που μου ηρθαν ευκολα τα παιδια μου...οταν αποφασιζεις στα 40 σου να κανεις παιδι επειδη μεχρι τοτε ηθελες να κανεις καριερα η να ζησεις τη ζωη σου (που δεν το κατακρινω) ποσο να βοηθησει η επθστημη;;; Πρεπει να το καταλαβεις κ μονη σου...κ στην τελικη γιατι τοσος εγωισμος;;;πρεπει ντε κ καλα να ειναι δικο σου;;τοσα παιδακθα περιμενουν σε ιδρυματα...οκ τεραστια γραφειοκρατια καναμονη αλλα αν εχεις αγαπη να δωσεις κανεις υπομονη...δεν αναφερομαι φυσικα σε ολες τις γυναικες γιατι υπαρχουν πραγματικα προβληματα συλληψης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέραααααα

Κορίτσια καλά αποτελέσματα, νομίζω θα έχετε ευχάριστα όλες :D:D:D

Εδώ συνέβη για άλλη μια φορά το "παράδοξο" λεφτάδες που δεν δηλώνουν φράγκο στην εφορία να μπαίνουν με ΕΣΠΑ και αν μένουν στην απέξω οικογένειες με πραγματική ανάγκη :twisted::twisted::twisted: Γωγώ γράψε κι αυτό :twisted::twisted::twisted:

Θούλη για το κρεβάτι λοιπόν, δεν πιστέυω να πάρει κανένα από τα στρουμφοκρέβατα του ικεα?? :o Είναι πάρα πάρα πολύ μικρά χαμένο θα πάει. Κοίτα τι κάναμε εμείς. Πήγα σε ένα μαγαζί και τους είπα ότι θέλω να μου δείξουν κρεβάτια μονά που έπειτα όταν το θελήσω να γίνονται δυόροφα και με προσθήκες άλλες. Μου έδειξαν, που είπανε ότι κοστίζει τόσο και όταν αποφασίσω να πάρω το 2ο κρεβάτι θα μου κοστίσει άλλο τόσο, θα μου το κάνουν και τέλος. Κατάλαβες? Βέβαια ακόμη με ένα μείναμε, δεν μπορέσαμε ακόμη να πάρουμε δεύτερο αλλά έχουμε του Γ το μονό και μας βολεύει. Είανι και το δωμάτιο μεγάλο οπότε δεν επείγει.

Ιουλία είπαμε, Αγιόκαμπο, Κουτσουπιά είναι πολύ καλά και σίγουρα θα βρεις και θα είναι τέλεια.. :D:D:D θα ερχόμαστε κι εμείς :D:D:D θα γίνουμε άνθρωποι της προσκολλήσεως λόγω οικονομικής στενότητας :lol:

Βίκυ εγώ έχω πάρει παππουτσάκια για τη θάλασσα από πέρυσι γιατί στο Μαλάκι έχει πολύ πετρα κι εκεί φοράμε όλοι ;) Πριν τρια χρόνια την πρώτη φορά που πήγαμε τους έβλεπα όλους μα όλους με παππουτσάκια και έλεγα "πολύ ντεκαντανς" :mrgreen: ε όταν μπήκα θάλασσα έτρεξα να αγοράσω. Αλλάααα αυτά που πήρα δε φαίνονται ότι είναι θαλάσσης τα φοράω και μέχρι αν πάω παραλία :lol::lol::lol: Είναι μπαλαρινούλες 3 ευρώ από Καπετάνιο :lol::lol: Στη φώτο που πηγαίνουμε θάλασσα με τα κορίτσια και τα σωσίβια αυτά φοράω δες

Όσες έφυγαν καλές διακοπές... Εδώ σήμερα έριξε μια βροχήηηηηη ερχόμουν στη δουλειά και δεν έβλεπα μπροστα΄μου. Τώρα σταμάτησε αλλά το χρειαζόμασταν.. Εγώ από αύριο διακοπέεεεεςςς...

Χθες ο Γ είχε πάααλι υπηρεσία, εγώ πήγα με τη Φ στη φίλη μου να τςη βάψω μαλλί και μετά κοιμηθήκαμε στη μαμά μου...

Είμαι μόνη στη δουλειά..δλδ με έναν παπάρα ακόμη αλλά σαν μόνη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν θελω να σχολιασω το θεμα της εξωσωματικης!

λογω του αποτελεσματος που ειχε θελω να πσιτευω οτι τα λεει ολα αυτα!

παντως η φιλη μου τα εχεο ζησει και τα 2

3διμα ξωσωματικη και 2 φυσιολογικη συλληψη...τις ιδιες αγωνιες ειχε και στις 3 εγγυμοσυνες!

το ιδιο αγαπα τα παιδια της!

Μαρια....με εκανες να αποφασισω...θα παρω παπουτσακια!

Γωγω...δεν θα επρεπε να βαλουν ενα οριο εισοδηματος?

που βρισκεις το λαθος σε αυτο?

τι πρεπει να που με κια εμεις...που ενω εχουμε ολα τακριτηρια ειμαστε εκτος απο παντου!

δηλ εμεις εχουμε να δινουμε 500 σε παιδικο οταν με το ζορι φτανουμε τα 800 μισθο!

ανυγουει...ελπιζω-ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα!

λεμε να φυγουμε σημερα...με την αδελφη μου ακι το σαββατο να ερθει και οΠ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε?? εμενα ο μηνας μπηκε χαλια!! :(:(

ξυπνησε ο μικρος 7 το πρωι ηρθε στο κρεβατι και τσιριζε κλαιγοντας πως εινα ιπρωι να σηκωθουμε να σουμε παιδικα :o:o:o:o:o:o:o:o:o και να μιρλαει και να τσιριζειιιιιιιι :o:o:o:o:o:o του λεει ο κωστας εινα ινωρις δεν εχει παιδικα, εχειιιιιι να φωναζει... :?:?:?:? τον παω να στυαματησει δεν αντεχα αλλο πειναωωωωωωω μου λεει κανε μου κρεμουλαααααααααααααα

και να σου εγω 7 το πρωι να τριβω αχλαδια να φτιαχνω ταχινομελο τα βραζω κρεμα..ελεος πιααααααα

τον παω στην μανα μου να κλαιει που δεν ειχε κονταρι το ποδηλατο του..παω στο αυτοκινητο παιρνω το παλιοκονταρο (αυτο που το σπρωχνεις)

ερχομαι στην δουλεια μαλωνω με τον μπαμπα μου παω να κανω καφε και τι να δω..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αυτα και καλημερα σας..ελπιζω για εσας..να εχετε καλυτερο πρωινο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες

τι κανετε;;;;

Τζουλι εχεις τα χιλια δικια...πολυ σωστα εγραψες

εμενα μου δηλωνσει κομπλεξ...τεσπα...

εγω δεν διαβαζω τετοια..

Βενετια..τι να πω..παρε το λεοφορειο..και ελα..κερναω καφε..

Θου ανετα...μετα τις 12 θα ειμαστε σπιτι..ελα οποτε θες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εμείς σήμερα όλοι είμαστε σπίτι έχει ο άνγτρας μου 3 μέρες ρεπό! :?

Ιουλία εγώ θα σου έλεγα να μην κοιτάξεις Αγιόκαμπο γιατί είναι μακρυά για τον άνγτρα σου να έρχεται τα ΣΚ, θα συνέφερε περισσότερο Κατερίνη, Λιτόχωρο, Λεπτοκαρυα! ;) ......όμως πρώτα πήγαινε και ρίξε μια ματιά στην περιοχή πριν κλείσεις γιατί για όλη την σεζόν θα πρέπει να είναι κάτι καλό!!! :roll:

προσωπικά ο Αγιόκαμπος δεν μου αρέσει....

Θούλη :lol::lol::lol: να μας βάλεις φωτό όταν θα έχεις έτοιμα τα κρεβάτια με τα σεντόνια!!! :x

αυτό με την εξωσοματική είναι η μεγαλύτερη ηλιθιότητα που άκουσα! :roll:

δεν θα το αναλύσω, ο καθένας έχει την άποψή του....σιγά μην θεωρήσουμε το μη φυσιολογικό και καλύτερο!!!....

συμπεθέρα μια χαρά τα παπουτσάκια, θα ευχαρηστηθείς μπανάκι χωρίς πόνο!!! ;)

σας αφήνω πάω ν αετοιμάσω το πρωινό να φάμε :roll:

Βένη :o:o:o τι πρωινό είχες βρε? :(:(:(

εύχομαι σε ένα καλύτερο αύριο :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

περιμενω μια συναδελφο μου για καφε! :):)

της ειπα για την περιπετεια με τις εξετασεις μου..κ αυτοπροσκληθηκε!η γλυκουλα μου! :):):):):):):)

πηγα να φτιαξω κέικ,βαζω τα υλικα κ τελευταια στιγμη βλεπω οτι δεν εχω baking powder! :o:o

το καλο το παλικαρι ξερει κ αλλο μονοπατι ομως! ;)

ελιωσα κουβερτουρες κ το εκανα σοκολατοπιτα! ;);)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

για τις εξωσωματικες..δεν ειναι μονο θεμα ηλικιας ..υπαρχουν κ νεοτατες κοπελες που δεν μπορουν..

αλλα αυτο το συμπερασμα με τα ανωτερα παιδια με ενοχλησε..τεσπα..απο τον πονο του κανεις μπορει να πει κ να κανει τραβηγμενα πραγματα.. :(:(

μαρια σε καθιστω υπευθυνη να ψαξεις κ να μου εχεις ετοιμες προτασεις για του χρονου! 8-)

τωρα μιλουσα με τη μαμα μου κ της τα ελεγα κ ειχε μεινει..σπιτσλεσ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..Τζουλι...αυτοπροσκαλουμαι ΚΑΙ εγω...να ξες...

μνιαμμμ..σοκολατοπξτααααα....(εικονιδιο που τρεχουν σαλια) Χ5

Παιδια..δεν υπαρχουν ανοτερα παιδια...ουε ανωτερες γεννες..

ειχα ακουσει το εξης κουφο..να λεει μια κοπελα..οτι ο καλυτερος τροπος να γεννηθει ενα παιδι..ειανι η καισαρικη...και το πιστεβε και της λεω πως εαν η φυση ηθελε να γενναμε μαι καισαρικη..θα γεννωμασταν με φερμουαρ αντι για κολπο...

οπως επισης σε μαι κοπελα απο τις καλοκαιρινες μανουλες μια γειτονησα την ειχε πει..α..τα παιδια απο εξωσωματικη φαινονται..

απο τι φαινονται μωρε ηληθια απορω που δεν της ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εμένα δεν με πείραξε τιποτα απο αυτα που έγραψε η κοπέλα, παιρναει μια πολύ δύσκολη κατάσταση, έχασε μια ελπίδα τωρα ....είναι πάρα πάρα πολύ δύσκολη κιι ψυχοφθορα διαδικασία και την έχω ζήσει απο κοντά.

Αλλοί άνθρωποι (όπως η φίλη μου) ολο αυτο το πέρασε πολύ στοικα και εσωτερικά και αλλοί άνθρωποι απο την θλίψη τον πόνο και την κούραση μπορούνε να γεμίσουν μαυρίλα την ζωη τούς και να επιτθονται σε οτι δεν μπορούνε να έχουν ....ακόμα και να σκευτωντε οτι πάρα την ταλεπωρια τούς και οσα περνάνε πάρα που δεν είναι φυσιολογική κατάσταση στα παιδιά τούς θα είναι καλύτερες μάνες και αυτα καλύτερα παιδιά ...δεν εννοούν απαραίτητα εσένα και μένα αλλα έχουν στο μυαλό τούς πράγματα που ακούμε Στις ειδήσεις.

Γωγω μου δεν ξερεις η καθε γυναίκα γιατι δεν έκανε μέχρι τα 40 παιδι ...δεν κάνουν όλες "καριέρα " καιβμακαρι όταν το θέλουν η επιστήμη να τούς το φέρει γριγορα καιβχωρις δάκρυα.

σορρυ είμαι πολύ ευαίσθητη σε αυτο το θέμα γιατι έχω ζήσει απο πολύ κοντά 2 χρονια προσπαθείας ανά μήνα και δάκρυα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...