Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω και 6 -7 μήνες καλέ!! Χαχαχα πραγματικά οτι θυμάσαι χαίρεσαι χαχαχα δεν φωραει καθόλου ούτε για κακα ούτε το βραδυ ούτε έξω ...απο την πρώτη δεύτερη μέρα εντελώς την έκοψε ...

Έχει πρόγραμμα σλιπ αλλα δεν κατάλαβα καμοια διαφορά ...έχει και ταιμερ ....

Γενικά προτημο το φουτζιτσου που έχω στο δωμάτιο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. καλές διακοπές :D:x .....

να περάσετε πολύ όμορφα και ξεκούραστα......δεν ξέρω για τι πράγμα αγχώνεσαι για μετά τις διακοπές, αλλά μην το σκέφτεσαι και διασκέδασε τις μέρες των διακοπών ;)

Ιουλία ;) εγώ είμαι σίγουρη ότι ο Χ. είναι αρνητικός και σου εύχομαι την επόμενη φορά να έχουμε ευχάριστα! :D;)

μην μείνει το τρενάκι και χωρίς εγκυμονούσα ;) διότι η Σισσιώ πλησιάζει η ώρα της!! ;)

Νατασούλα είδες τι εκπροσώπους στέλνουμε εμείς του εξωτερικού? 8-);)

συμπεθέρα δλδ ο πεθερός έχει μεγάλο πρόβλημα? :?

Ζωή με το καλό να σταματήσετε την πάνα, απλά μην την πιέζεις καθόλου, άστην .....

δοκίμασε αν θέλεις έξοδο χωρίς πάνα! ;)

αυτά.....

περισσότερα δεν μπορώ να γράψω γιατί δεν έχω και πολύ διάθεση.....

α! Αφρο ψάξε για περισσότερες οδηγίες στο νετ, εγώ μέχρι και οδηγίες για ένα παιχνίδι βρήκα που τις είχα χάσει! ;)

σήμερα βρίσκεις τα πάντα στο νετ.....θέλει λίγο ψάξιμο ......

τελικά τι έγινε με το βραδυνό σου πείραμα και τον ύπνο των παιδιών? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενκς γκιρλς!!

Αφρο :o:o:o:o 6-7 μηνες???Πως ειχα στο μυαλο οτι περιπου το ιδιο διαστημα εβγαλε(λεμε τωρα) την πανα της μεραςη Αννυ!?Σοκαριστηκα τωρα!Εκτος κ αν ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ηδη 6-7 μηνες και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ να κατουραμε τα βρακια μας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρουλα τι εχεις κοριτσακι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες...

τι κανετε;;;

εγω νυσταζω...

και ακομα δεν λειτουργει ο εγκεφαλος....

Βικυ ενα θα πω..ειναι απιστευτοι...μα δεν καταλαβαινουν ΠΟΣΟ σας δησκολευουν;;;;;

Ιουλια χαρηκα..αλλα και στανεχωρηθηκα..πιστευω ειλικρινα πως ο Χ ειναι μια χαρα...και κριμα που δεν...

αλλα τελικα..ολα για καποιον λογο γινονται σε αυτη τη ζωη..οποτε επειδη εσυ εισαι χαρουμενη..ΟΚ..χαλαρωσε..και απολαυσε τις διακοπες..

Ψιλεγκω τι κανεις;; καλα να περασετε,..δωσε χαιρετησματα στις Μ-Μ...

Εμεις ακομα το παλευουμε..ειμαστε σε καλο δρομο..τα τσισα τα βγαλαμε..λεμε κι'ολας αμα λαχει..και εχουμε κεφια..μαμα θελω τσισα αλλα τα κακα δυσκολα..αν και κανα δυο φορες εχει ζητησει...κυριολεκτηκα με το σκατο στο κολο να τον βαλουμε στο γιογιο..ειδομεν...

Θου ποτε θα κουβαληθεις..σε αναμενω...

Ολο θελω να γραψω..και ολο δε θυμαμαι..ειπαμε δε πειτουργω..παω να φτιαξω κανενα καπουτσινο να ξυπνισω...

ΑΑΑ..Αργυρω..ηθελα να σε ρωτισω...γι'αυτο που λεγανε τα κοριτσια...

δεν υπαρχει καποιο προγραμμα δραστηριοτητων εκει..ΠΧ εδω ολοι οι δημοι το καλοκαιρι εχουν καποια προγραμματ με αθλοπαιδιες...αλλα παιρνουν απο 6 χρονων και πανω...μερικα τμημαμα απο 8 χρονων...

εγω θυμαμαι καθε καλοκαιρι η μαμα μου μας εστελνε κολυμβητηριο..ενα καλοκαιρι παρακολουθουσα εργαστηριο δημοσιογραφιας..αλλο καλοκαιρι σεμηναρια φωτογραφιας..ο αδελφος μου εκανε κολυμβηση και μπασκετ..και ταε κβον ντο..εκει δενε χει κατι παρομοιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον χειμώνα ήταν αναστασία που την βγάλαμε πριν τα χριστουγεννα.

αργυρώ το πείραμα τζίφος ο Μ ακόμα κοιματε στο πάτωμα ...του έχω δυο στρώματα εκει ενα απο την κουνια κιι ενα απο το παρκοκρεβατο ...χθές τον ανέβασα στο κρεβάτι του να του κάνω παρέα μέχρι να κοιμηθεί αλλα προσπάθησε προσπάθησε και τιποτα κατέβηκε κάτω και κοιμήθηκε ....τι να πω ...απο την ζέστη δεν ειναι και το μεσημέρι μια χαρα κοιμάται πάνω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο..πιθανων να εχει πεσει και να φοβαται τη νυχτα...δεν ξερω..τι ναν πω..νιωθει πιο οικεια στο πατωμα...

Χτες η μαμα μου με συγχησε παλη...και σημερα που ηταν χαλια το προι..μαντεψτε ποιον επαιρνε τηλεφωνο..

γεννικα η μαμα μου δεν ειναι καλα τελευταια...ειναι η κλημακτηριος που τη βασανιζει...εχει και μικροπροβληματα υγειας....

δεν ξερω τι να την κανω...που να την κουβαλαω..σε ποιον γιατρο να την παω...

ο δε μπαμπας μου εχει αδυνατησει παααρα πολυ..και ο πονος στον ωμο του, δε μου αρεσει καθολου μα καθολου....

Τασια η Γωγω- που ρωταγες- χτες επιστρεψανε ..θα την παρω τηλ σε λιγο γιατι χτες δεν μπορουσαμε να μιλησουμε...

χτες πηγαμε στη νονα του Χ και στο βαφτιστιρι του Ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εχει πέσε απίθανο θα το καταλάβαινα 1,60 ύψος είναι αυτο θα χτυπούσε και θα έκλαιγε άσε που με το τούνελ του που να πέσει!! Κατι μου λέει οτι φωβαται αλλα δεν καταλαβαινω ...φως έχειμπόλικο δεν μπορω να του βαλω περισσότερο θα ξυπνάει το μωρό μετα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!

αναστασακι με το καλο να ξεκινησετε τις πιο υπεροχες διακοπαρες σας! :D:D:D:D:D

οχι οχι,μην κουβαλας τιποτα,καλε τί οχηματα φαγανες τρελή;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: χωρο θα εχω..εκτος αν πηρες τιποτσ τριαξονικες :lol::lol::lol: ,αλλα ασε,μου τις δινεις οταν επιστρεψουμε με το καλο,να ερθετε κ απο εδω να μας συνδυασετε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ρε θα σας δω,αλλα ειπαμε..κοκους!εχω κ τη μαμα μου που εχει πολυ γελιο..δε το θελω το αμαξι να λεει,προτιμω με τα ποδια να πηγαινω καπου :o:o:o ..μα καλα της λεω,μπορει κατι να γινει,να μην εχουμε πώς να φυγουμε..οοοοχι αυτη,θα παρω το κτελ,μεσα στο καμπιγκ ερχεται..!!

μα τί εμπιστοσυνη που μου εχει ως οδηγο! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

τεσπα,εγω αμαξι θα παρω!!αλλα για εκει τριγυρω!

βρε χρυσα μου τί στεναχωρεθηκες καλε...

εγω πάλι καθολου! 8-)8-) ενα,ενα..

μεχρι του χρονου..εε..κατι μπορει να καταφερουμε,ΑΝ ειμαστε καλά..χαλαράααααααααααααα 8-)8-)8-)8-)

θα σε βαλω με τον χ. να κανετε γκρουπ να στεναχωριεστε παρεα κ εγω να γελάω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο μαλλον φοβαται..ρωτησε τον ρε..κατι μπορει να καταλαβεις..

βικυ ο πεθερος :o:o:o κλασικος ελληνας! :evil::evil::evil: μαναμην παει νοσοκομειο κατευθειαν;;; :evil::evil::evil:

χρυσα ετσι κανουν οι μαμαδες..εγω πια την αφηνω να λεει κ δε δειχνω να συγχιζομαι,γελάω μονο σα τη χαζη! ;);) αφου μετα πιο πολυ θα στεναχωρηθω αν μαλωσω :roll::roll:

σας φιλω!θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δοκίμασε να βγάλεις το τούνελ, νομίζω ότι είναι λίγο κλειστοφοβικά εκεί!!! :roll::roll:

άλλο να βλέπεις όλο τον χώρο και άλλο να είσαι μέσα σε ένα τούνελ!!! :?

Χρύσα δεν ξέρω αν υπάρχουν τέτοιες δραστηριότητες, έψαξα μια φορα και δεν βρήκα, βλέπεις και αυτό εγώ πρέπει να το ψάξω! .....συνήθως όλοι στις διακοπές του σχολείου φεύγουν για 2 με 3 εβδομάδες οπότε.....

έλεγα να πάμε στην πισίνα σήμερα αλλά ενώ έχει ήλιο, έχει λίγη ψύχρα και υποθέτω ότι θα είναι κλειστή η εξωτερική, η εσωτερική δεν είναι γι ατην Ρ. είναι μικρή, δνε ξέρει μπάνιο και θα είμαι μόνη μου..... :?

τα συμπτώματα της κλημακτηρίου μπορούν να κρατήσουν μέχρι και 2 χρόνια :o:o:o

έτσι είπε ένας Κροάτης γιατρός σε έναν συνάδελφο του άντρα μου για την γυναίκα του :!: ....εκείνη ήταν άρρωστη δλδ κρυάδες και πυρετό λόγω της κλιμακτ. γενικώς μεγάλη αδιαθεσία και νεύρα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλσ δε μαλωνω μαζι της...αυτη καθετε και σκαει..

την εχω εξηγησει χιλιες φορες...

πως για να εχεις ενα σπιτι λαμπικο σαν το δικο της..πρεπει αφενος να το νιωθεις σπιτι σου..αφετερου να τοε χεις φτιαξει εσυ οπως θελεις..οχι να θες να παρεις μια μπουλντοζα και να το γκρεμισεις..

εδω δε θελω να γυριζω στο σπιτι..

να και εαν ειναι ανακατεμενο..να και εαν δεν ειναι..

ΟΚ βρομικο δενε ιναι...δεν μπορω βρομικο..αλλα για το ακαταστατο..χεστηκα!!!!

Μια χαρα τη βρισκω τη μαμα σου..χαχα..εγω παντως χωρις αμαξι ΔΕΝ μπορω..ομολογω!!!

για τους ιδιους λογους με σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ρωτάω αλλα δεν ...την μια μου λέει την μύγα, τον κύριο, το αστεράκι ...καθε φόρα κατι άλλο .....

Χωρις το τούνελ φωβαμαι εγω μην πέσει ...ετσι και αλλιώς βλεπει απο τα κάγκελα ...δεν ξέρω γιατην ωρα θα κοιμάται οπού θέλει και βλέπουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω πεθανει στο γελιο...!!

Αναστασια καλες δικοπες!

Ιουλια....πολυ γελασα μετο βαρυ πυρβλικο που ηταν και σιγουρος για το αποτελεσμα του!

αχαχχαχαχχαχαχχ!\

οι αντρες νομιζουν οτι και στα 100 θα πυροβολουν!

ο πεθ καλυτερα!

δεν μπορω να κανω τον αστυνομο σε κανεναν...κια οι δικοι μου ετσι ειναι!

Αφρο...μπορει ν αμην νοιωθει καλα τοσο κοντα στο ταβανι...

μπορει να κανιε αντανακλαση το φως και να βλεπει σκιες...τα παιδια εχουν και πολυ φαντασια...!

αφησε τον μονο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε???

εμεις εδω σπιτι και ζεσταινομαστε

ηθελα να παμε για μπανακι αλλα δεν εχω το αυτοκινητο

τοεχει παει ο αντρας μου για σερβις

βρε κοριτσια να σας πω κατι που με προβληματιζει?

ο σπυρος εχει 2 μηνες(απο τοτε που σταματησε τον παιδικο) που δεν μπορει να κανει κακα του

και οταν τα κανει τα κανει πανω του και αδιαφορει για λεκανη η γιογιο

τι να κανω??

εχω ηδη ξεκινησει παλι λαδακι και διατροφη

μαλακωσαν μπορει να τα κανει αλλα παλι πανω του τα κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ επιμένω ότι είναι το τούνελ και βάλε στην θέση του εσένα....θα σου άρεσε να έχεις από πάνω σου ένα τόσο κλειστό πράμα?.....γιατί φοβάμαι μην πέσει? αφού έχει κάγκελα :? ....βάλε το κεφάλι του από την πλευρά - όχι της σκάλας - την άλλη!!! :?

και εγώ ρωτάω την Ρ. γιατί έρχεται το βράδυ σε μένα και μου λέει ότι φεύγει το σεντόνι της και δεν μπορεί να το κάνει!!! :o:o:o:o

Αναστασία δεν ξέρω να σου πω, ρώτησέ τον να δούμε τι θα σου πει! ;)

μπορεί να είναι και αυτό που λέει η Χρύσα!! :!:

Χρύσα πότε φεύγετε για διακοπές? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 19 Αυγουστου φευγουμε...

και 24 γυριζουμε....

ουαααα

σκεφτομαι πως εαν δεν ηταν η εφορια..θα βαζαμε φυσικο αεριο...και θα εφτιαχνα και το μπανιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη έριξα μια ματιά στην Λευκίμμη Κέρκυρας, πολύ ωραία είναι με ωραίες παραλίες ;)

έχει και εδώ σε ένα ταξιδιωτικό γραφείο μια προσφορά για Λευκίμμη 530ε το άτομο για μία εβδομάδα σε ξενοδ. 4* με ημιδιατροφή και περιλαμβάνει και το αεροπλάνο! :!:

καλά αποτελέσματα κορίτσια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τωρα τα ειδα! :oops::oops::oops::oops:

σου απαντησα!

η λευκιμμη εχει ζεστες κ ωραιες παραλιες..η δυτικη πλευρα του νησιου εχει τις κορυφαιες,αλλα παγωμενες!

το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι μακρια απο κεντρο,αλλα ειναι ο,τι πρεπει για οικογενειακες διακοπες! ;)

ο γιωργος κοιμηθηκε κ εγω περιμενω να φαω τυροψωμακια ζεστα!πειναω!!

καλα αποτελεσματα κοριτσια!!θα αγωνιώ κ εγω μαζι σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω Ιουλία η Λευκίμμη είναι για μένα ό,τι πρέπει αυτή την στιγμή, έτσι κουρασμένη ψυχικά που είμαι!!! :(

να πάω σε ένα ξενοδοχείο, να έχει την δική του παραλία, να προσφέρει τα πάντα και να μην το κουνήσω από εκεί! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας αφηνω!!!Γιουπι!!!!!!!

Θενκς για τις ευχες για καλες διακοπες!!!Ευχομαι να λιωωωωσουμε!!! :D:D:D

ιουλια δε στις φερνω τις φαγανες!Να σου πω την αληθεια εχω παρει τοοοοοσο πολλα πραγματα που ντρεπομαι να παρωΚΑΙ το δωρο σας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ερεθι ο Α κ θα φριξει!Τα εχω μοιρασει σε 3 χωρους του σπιτιου για να μην φαινονται!!!! :lol::lol::lol: Και θα εχει πολυ φαση που στανταρ θα εχω ξεχασει κατι πολυ αναγκαιο αλλα...θα εχω γαστρα κ φραπεδιερα!!!! =)):((L-) Κριμα γμτ να μην εισασταν απο καπου να δειτε τι κουβαλαω!!!!Ειναι τοσο αστειο που με κοροιδευω απο μονη μου!!!Ρομπα!λες κ παω στον πολεμο!Λες κ εκει δεν εχει πχ μαναβη!Ξερετε τις τσαντες ικεα(οχι τις χαρτινες)...Ε μια τετοια καμπυλωτη μεχρι επανω φρουτα κ λαχανικα!εξτρα ενα καρπουζι το οποιο παρεμπιπτοντως η Αννυ του μιλουσε το πρωι σαν να ειναι φιλαρακι της!εστρωσε γυρω του τα αρκουδακια+ 2 πεπονια κ μιλουσαν ολοι μαζι... :lol::lol::lol::lol::o Γμτ κριμα που δεν της καναμε αδερφακι! :P:P:lol::lol:

Σας φιλω!θα μου λειψετε!Γιουχου!!!!!! :D:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θεομουρλεγκο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φρουτα κ λαχανικα;;;; :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω τετοια μονο οταν ημουν στα δυσπροσιτα στην καρπαθο επαιρνα..κ αυτο γιατι δεν ειχε μαναβικα εκει!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ααχ!φανταζομαι τη φατσα της μαγδας μολις τα δει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ενταξει λοιπον...οταν θα ερχεστε κοκους να φερνετε κ προμηθειες για εμενα το ανοργανωτο!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

με το καλο να φτασετε!!!καλες βουτιες κ υπεροχες διακοπές!!! :D:D:D

εγω θα σας απολαυσω κ απο κοντα! :D

αργυρω βρε κοπελα μου γλυκια.......

ΑΝ πεις του αντρα σου να κλεισετε κατι τετοιο για διακοπες θα σου πει οχι;;λογω υγειας;δε δοκιμαζεις να προτεινεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...